Doordouwer voltooit marathon PZC Badmintonploeg in finale De Nooijer nadert Vyane tot één goal Kolijn snel klaar in eerste NK-race Zwaar weekeinde tennissers Duiveland Voetbalsters Zierikzee nog in de wachtkamer Tennissters Zierikzee beginnen met winst .18 Monique Baltus haalt finish in Rotterdam ondanks reuma en enkelblessure topscorer Gretige HSD'ers krijgen deksel op hun neus uitslagen Mevo'80 al bezig met volgend seizoen Bi agenda dinsdag 11 april 2006 Dicky Palyama versloeg gisteren de Engelsman Aamir Ghaffar met 13-21 21-16 21-17. door Alexander van Eenennaam DEN BOSCH - De Nederlandse bad- mintonploeg heeft gisteren bij landen- wedstrijd van de Europese kampioen schappen in Den Bosch de finale be reikt. Net als twee jaar geleden is daar in Denemarken de tegenstander. Nederland verraste in de Maaspoort En- geland: 3-2. Twee jaar geleden verover den de badmintonners in Genève zil ver. Judith Meulendijks en Mia Audina haalden het beslissende punt binnen in het vrouwendubbel. Ze versloegen het koppel Emms/Kellog met 21-15 21-16. Bondscoach Martijn van Dooremalen had voor de sterkste opstelling geko zen, met Audina en Dicky Palyama in het enkelspel. Beiden voldeden aan de verwachtingen door te winnen. Audina versloeg Tracey Hallam met 21-16 en 21-7, terwijl Palyama tegen Aamir Ghaffar een game verloor, maar daarna goed terugvocht: 13-21 21-16 21-17. Alleen in het gemengddubbel (te gen Wouters/Van Dooremalen) en het mannendubbel (tegen Ridder/Bosch) door Roeland van Vliet GOES - Jaren geleden, toen Mo nique Baltus ernstig ziek was, stelde de Middelburgse zich een doel. „Ik was ziek en zwak, moest veel medicijnen slikken en kwam niet van de bank af. Ik dacht toen: ik wil mijn kinderen ook een keer laten zien dat ik niet alleen die zieke moeder ben." Zondag voegde ze de daad bij het woord. Ze voltooide, zelfs tot haar eigen verbazing, de marathon van Rotterdam. De 36-jarige Baltus heeft kan ker gehad („De ziekte is nu ge- lukkig onder controle"), kampt met reuma en voelt bij elke stap die ze zet dat ze een enkelblessu re heeft. „Je mag gerust zeggen dat ik al wat heb meegemaakt", vertelde de moeder van twee dochters gisteren. „Door die reu ma kan ik maar één keer in de week trainen. En met die enkel zit het ook niet lekker. Ik heb een hielspoor, verkalking van de peesaanhechting. Als ik een stap zet, is het net alsof ik een knoop of een muntje onder mijn voet heb. Mensen kunnen niet begrijpen dat ik aan hardlopen doe." Maar Baltus vindt het een vera deming. „Voor mij is het een ma nier om slank te blijven", stelde de Middelburgse, die er in slaag de na haar ziekte vijftig kilo kwijt te raken. „Daarnaast geeft het lopen me heel veel energie. De meeste mensen willen op zondag uitsla pen, maar ik vind het iedere keer weer een belevenis om op die dag uit m'n bed te komen en 's ochtends vroeg te gaan trai nen." Haar eerste wedstrijden liep doorEuqènede Kok GOES - Dennis de Nooijer van RCS kruipt steeds dichter naar Jari Vyane toe. De aanvaller van HVV'24 staat nog op de eer ste plaats in het topscorersklas sement, maar dankzij vier goals in de laatste twee duels is de Oost-Souburger Vyane gena derd tot op één doelpunt. Dennis de Nooijer lijkt alle kans te maken op de titel Zeeuws topscorer. RCS zit nog volop in de race voor het kampioenschap in de tweede klasse E van het zondagvoetbal en kan de goals van de routinier dus goed ge bruiken. Voor HVV hoeft het allemaal niet meer zo. De Hulster club werd vorige week kampioen in de vierde klasse A. De duels te gen Jong Ambon en RIA W. doen er niet meer toe. Zater dag-derdeklasser Duiveland kan de doelpunten van Dennie le Com te, de nummer drie met door Sven Bakker NIEUWERKERK - Zowel de mannen als de vrouwen van ten nisclub Duiveland in Nieuwer- kerk hebben gisteren hun eerste competitiewedstrijd met 6-0 ver loren. De mannen gingen thuis onderuit tegen De Boskreek uit Breskens en de vrouwen verlo ren uit van Pijnacker. De Nieuwerkerkse tennissers hadden in de vierde klasse weinig in te brengen tegen het sterke team uit Breskens. Mark Passchier en Hans-Jan Goedege- bure verloren hun enkelpartijen in straight sets. Martin Vreeke kon er daarentegen nog een driesetter uitslepen, maar ver loor uiteindelijk. Mark Lode- wijk leverde een goede prestatie door met 6-7 5-7 goed weer stand te bieden tegen Jeroen Monique Baltus Baltus in 2004: de Dam tot Dam- loop en de halve marathon in Nisse. In 2005 moest ze weer een pauze inlassen, vanwege een spierscheurtje in haar been. „Toen had ik al aan de mara thon in Rotterdam mee willen doen, maar ging het écht niet. Mijn man liep hem toen wel. Ik baalde er stevig van dat ik aan de kant moest blijven." Maar zondag was de Middel burgse wel één van de dui zenden deelnemers. Ze had ech ter besloten niet de hele afstand van 42 kilometer en 195 meter af te leggen. „Ik ging voor de afstand van 28 kilometer. De Erasmusbrug over, een rondje door Rotterdam-Zuid maken, weer terug over de brug en dan uitstappen", verhaalde ze. Maar het ging zo goed, dat ze door liep. „Bij het 32-kilometerpunt ben ik gaan rekenen: als ik over elke kilometer negen minuten doe, kom ik binnen de tijdslimiet bin nen. En dus ben ik doorge gaan." Baltus finishte uiteindelijk in een tijd van 5.29.34. Was ze 27 seconden later geweest, dan had ze de limiet overschreden. „Ik heb het grootste gedeelte van het parkoers alleen gelopen, hoe wel mijn vader en dochters wel een groot stuk hebben meege fietst. Verder werd ik door ieder een fel aangemoedigd. Het pu bliek in Rotterdam is fantas tisch." „Ik kreeg energierepen van de mensen, werd van drinken voor zien... Iedereen leefde mee. Bij kilometer 40 kreeg ik een hand van Dennis van der Geest. Hij 'zei: 'Je gaat 't halen meid'. En ik werd constant gevolgd door TV Rijnmond." Warm welkom Op de Coolsingel, op de laatste meters voor de finish, werd ze toegezongen door Lee Towers en kreeg ze een warm welkom van burgemeester Ivo Opstelten. „Het was wel duidelijk dat ik de laatste was", zei Baltus. „Politie motoren reden achter mij aan en het publiek juichte nog één keer voor de laatste finishers. Dat was mooi." Voor Baltus is het echter eens maar nooit weer. „Het is wel dui delijk dat mijn lichaam dit ei genlijk niet aankan. Ik heb van zondag op maandag een vreselij ke nacht gehad. Maar nu gaat het wel weer. Ik denk dat ik het in het vervolg bij de Dam tot Damloop houd. Dat is ook een mooi feestje." De Middelburgse heeft in elk ge val haar doel gehaald. „Mensen zijn nog steeds verbaasd als ze horen dat ik de marathon heb ge lopen. Maar ik heb laten zien: waar een wil is, is een weg. Als je echt iets wilt bereiken, lukt het je ook." negentien treffers, ook goed gebruiken. De Schouwse club is met drie wedstrijden voor de boeg nog niet veilig. De grootste concurrent voor de tiende plaats in de derde klasse A is Spui. Ook zij hebben een echte goalgetter: Alex Meijer. De spits maakte zaterdag twee doel punten tegen Serooskerke en klom daarmee naar de vierde plaats. Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Jari Vyane (HW'24) 21 doelpunten, 2. Dennis de Nooijer (RCS) 20, 3. Dennie le Comte (Duiveland) 19, 4. Alex Meijer (Spui) 18, 5. Patrick Vinke (Axel) 17. 6. Arjen Oostdijk (Ter- neuzense Boys) 16, 7. Christiaan Boon (SSV'65), Veli Eryürük (AZW) en Bart Felius (Wal cheren) allen 15, 10. Gert-Jan Tie- rie (SKNWK), Mervin Niemants- verdriet (Vlissingen), Erik de Rechter (Hoofdplaat) en Evert van de Berg (HW'24) allen 14, 14. Ar jan Koopmans (SSV'65), Mathijs Plage (Zierikzee), Peter Willemse (Bruse Boys), Lars Steyn (Noad'67), Frank Allaart (Seroos kerke), Dennis Buijs (Steen), Jelle de Vreeze (Aardenburg) en Erik de Groene (Luctor'88) allen 13, 22. Matthias Hoekman (Dauwendae- le), Martin van Vooren (Aarden burg), Peter Drumont (Clinge) en Mark Minderhoud (De Noorman nen) allen 12. foto Henk de Winter Peter van de Wege was meer dan tevreden met de derde plaats op de eerste dag van het rallyrace-seizoen. Verstraete van Breskens. De dubbelspelpartijen gingen ver volgens overtuigend naar De Boskreek. „De eerste drie enkelaars van Breskens speelden vroeger nog tweede klasse, dus wat dat betreft wisten we op voorhand al dat we het moeilijk zouden krijgen", aldus captain Hans-Jan Goedegebure. „We zit ten dit jaar in een sterke poule, sterker dan vorig jaar. Want er spelen veel goede 4-spelers bij de verschillende teams in de poule." Dubbelspel De vrouwen wonnen in en tegen Pijnacker zelfs geen enkele set in de eerste klasse. Angela Kou- wenberg, Lirida Verbraak, Irene Buijs en Renate Slootmaker moesten er zowel in het enkel als dubbelspel hard af. door Henk de Winter VALKENSWAARD - „Een kort avontuur was dit", bromde Mi chel Kolijn. De eerste race van het NK rallyracing op het Euro circuit in Valkenswaard was am per begonnen of de autocoureur uit Zaamslag lag er al uit. „Ik reed van de technische keu ring naar mijn plaats in het ren nerskwartier, toen ik ineens ge ratel onder de motorkap hoor de", vertelde Kolijn. „Toen was het eigenlijk al over." Dick Krij ger was ook vlot klaar. In de training knalde de man uit Wol- phaartsdijk tegen de betonnen circuitafscheiding en kon zijn auto niet meer repareren. Even leek het erop dat ook Peter van de Wege, vorig jaar derde in het NK, na één heat uit de race lag. De techniek speelde de Zuiddorpenaar parten. „Het was op het randje", legde Van de Wege uit. „Ik wilde naar de start van de tweede heat rijden, toen de auto slecht begon te lo pen. Bleek het een slecht con tact te zijn van het motormana gementsysteem. Ik was net op tijd voor de derde manche." Van de Wege had met de derde tijd in de Super 1600-klasse een goede eerste heat. Met de vierde tijd in heat drie plaatste de Zuid dorpenaar zich op de voorste startlijn van de finale. Daarin werd hij derde. Van de Wege: „De derde plaats is een heel mooi begin van het seizoen." Van de Wege wacht nu de komst af van de nieuwe motor voor zijn raceauto, die dertig pk meer moet leveren. Martein Risseeuw uit Zaamslag eindigde met zijn Citroën als tiende in de Super 1600-klasse. In de Formula Rallyracing viel Sjakko de Visser uit Sluiskil uit met een kapotte aandrijfas. Zijn plaatsgenoot Martyn Ferket mis te in de finale een bocht en fi nishte als vierde. door Sven Bakker ZIERIKZEE - Het vrouwenteam van ten nisclub Zierikzee speelde vorig jaar nog in de hoofdklasse, maar dit seizoen komen ze uit in de tweede klasse. De eerste overwin ning is in ieder geval binnen, want gisteren werd er in Standdaarbuiten tegen Rally met 4-2 gewonnen. Twee van de vier enkelspelen werden door' Zierikzee in een zege omgezet. Lenneke de Graaf en Carina Kerkhove waren daarvoor verantwoordelijk. In het dubbelspel werd er een honderd-pro centscore binnengesleept. Zowel het duo Pe tra Kostense/Simone van Damme als Lenne ke de Graaf/Carina Kerkhove kwam tot een overwinning. Met de 4-2 is de eerste stap ge zet naar lijfsbehoud in de tweede klasse. Het gemengde team van Zierikzee speelde de eerste wedstrijd in de vijfde klasse. En dat ging met wisselend succes, want uit te gen Halsteren kwam er een 4-4-gelijkspel foto Robin Utrecht/ANP wist Engeland te zegevieren. De Denen zijn vanavond veruit favoriet voor pro longatie van de titel. In het vrouwenen kel heeft Nederland de beste kansen, maar de dubbels en ook het mannenen- kel zijn van Deense zijde zeer sterk be zet. De Engelsen rest de strijd om het brons. Duitsland is de opponent, de Duitsers verloren met 3-1 van Dene marken. ANP door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - De vrouwen van Zierikzee blijven in de wachtka mer. Winst op Nieuwdorp was voldoende geweest voor het kam pioenschap, maar de rood-zwar- ten verloren met 1-0. WIK'5 7 won met dubbele cijfers van GW'63, 11-3. ZSC'62 liep in Veere tegen een 6-3-neder- laag op. WIK'57-GW' 63 11-3. In de tweede minuut opende Bianca Kloet de score. Zij tekende ook voor de 6-1. Zus Saskia Kloet maakte een hattrick. Ook Jaimy ZIERIKZEE - Het mannenteam van HSD heeft in de reserve der de klasse van de hockeycompeti- tie verloren van Push 14 met 4-2. Het vrouwenteam delfde met dezelfde cijfers het onder spit tegen Oudenbosch. HSD-Push 14 2-4. Tegen de ver houding in nam Push de leiding. Niet veel later werd het 0-2 uit een strafcorner. Het hardwer kende HSD kreeg, met een uit stekend keepende Arjan Meeles, nog voor rust aansluiting door een treffer van Ric Holthe tot Echten. Ook de doelman van Push moest overigens enkele knappe reddingen verrichten om HSD van scoren af te hou den. In de tweede helft voerde HSD de druk op. Dat brak de thuisploeg op tegen het slim spe lende Push. Uit twee snelle uit vallen werd het 1-4. Vijf minu ten voor tijd zorgde Ike Joziasse op aangeven van Bert-Jan Zon dag voor 2-4. HSD-Oudenbosch 2-4. HSD kreeg voor rust kansen om af stand te nemen. Mirenne Koks opende de score. Oudenbosch kwam langszij, maar nog voor de rust liet Ilse Hardon 2-1 note ren. In de tweede helft speelde HSD te tam. Ook de organisatie viel wat weg bij de thuisploeg. De gasten bogen de achterstand om in een zege van 4-2.. u.i.m.iiiimgp uit bus rollen. Pieter Boot en Marloes Meul- meester wonnen hun enkelspel, maar Tho mas le Clercq en Yvette van Koelen lieten punten liggen. De dubbelspelen werden daarentegen beide gewonnen door Thomas le Clercq/Pieter Boot en Eva le Clercq/Marloes Meulmeester. Bij de ge- mengddubbelspelen kwam Halsteren weer sterk opzetten, waardoor veiiies voor Pieter Boot/Eva le Clercq en Thomas le Clercq/Yvette van Koelen onomkeerbaar van Beveren was goed op s Zij nam vier doelpunten voor haar rekening. Ellen Schreurs en Elleke van de Berg zorgden voor de resterende twee goals. Veel schoot WIK niet op met de.' monsterscore. Het bleef op de zesde plek staan. Nieuwdorp-Zierikzee 1-0. winst was Zierikzee zeker weest van de titel. De ontmoe ting leek te gaary eindigen in de brilstand, maar de enige moge lijkheid voor Nieuwdorp lever de meteen een doelpunt op. Veere-ZSC'62 6-3. Als ZSC kansen had benut, was er korfbalstand op het bord geko men. Veere benutte elke moge lijkheid. Via een strafschop van Iris Vroegop kwam ZSC in de tweede helft iets dichterbij, 3-1 De doelpunten van Mariëlle van Oeveren en Sabina de Groot wa ren slechts voor, de statistieken. Marathon van Rotterdam. Zeeuwse deelnemers: B.D. Heikoop (Zierikzee) 3.16.11, Lou Raas (Lewedorp) 3.57.22, Jan de Vries (Biggekerke) 3.25.53. Theo Zoontjens 3.55.42 Koudekerke). 10 km: 19. Wouter van Caspel (Haag Atle tiek) 34.54. Den Bosch. EK landenteams. Halve finales: Nederland - Engeland 3-2. Ge mengd dubbelspel: WoutersA/an Doore malen - Robertson/Emms 12-21 9-21, vrouwen, enkelspel: Audina - Hallam 21-16 21-7, mannen, enkelspel: Palya ma - Ghaffar 13-21 21-16 21-17, man nen, dubbelspel: Ridder/Bosch Clark/Blair 7-21 15-21, vrouwen, dubbel spel: Meulendijks/Audina Emms/Kellog 21-15 21-16. Denemarken - Duitsland 3-1. Finale: De nemarken - Nederland. Om derde plaats: Duitsland - Engeland. Augusta. The Masters. Eindstand: 1. Mickelson (VSt) 280 slagen (-8), 2. Clark (ZAf) 283, 3. Olazabal (Spa), Goosen (ZAf), Woods (VSt), Campbell (VSt), Couples (VSt) 284, 8. Cabrera (Arg), Singh (Fiji) 285, 10. Cink (VSt) 286, 11. Weir (Can), Jiménez (Spa), Ames (Can) 287, 14. Oberholser (VSt), Mayfair (VSt) 288. Lucky Day 3981, d.d. 10.04.2006: 8-22-23-28-31-37-38-39-42-47-56-57-59- 61-65-67-73-75-77-78. Valencia. Mannen. Eerste ronde: Verdasco (Spa/7) - Martin (Spa) 6-3 6-4, Garcia-Lopez (Spa) -Lopez (Spa) 6-3 6-3, Pasanski (SMo) - Costa (Spa) 3-6 6-3 6-4, Mayer (Dui) Burnïol (Spa) 6-0 6-3. Charleston. Vrouwen. Eerste ronde: Uberoi (VSt) - Raymond (VSt) 6-3 3-6 6-1, Santangelo (lta/16) - Foretz (Fra) 6-2 6-4, Brandi (Pue) - Arvidsson (Zwe/13) 7-5 6-3, Bammer (Oos) - Benesova (Tsj) 6-4 6-1. Landelijke competitie. Gemengd, zondag, derde klasse: MLTC 1-Halste- ren 1 5-3, DOS 1-MLTV90 1 3-5. Vierde klasse: 't Halve Maantje 1-Zun- dert 1 2-6, MLTC 3-Roosendaal 1 2-6, Tiola 1-Etten Leur 1 7-1, Lobbelaer 5-Hulster Ambacht 1 6-2. Vijfde klasse. MLTC 5-Schelde 1 2-6, Boskreek 1-DOS 2 1-7, Souburg 1-Dom- burg 1 8-0, DOS 3-Zuid/West Hoek 1 2-6, Halsteren 2-Zierikzee 1 4-4, Hulster Ambacht 2-MLTC 4 4-4. Landelijke competitie. Mannen, zon dag, tweede klasse. Philten 1-Buy- tenwegh 1 4-2. Enkelspel: Dylan Black- man-V. Kartodikromo 7-6 6-1, M. Fe- lius-G. Resodihardo 6-1 6-4, Duncan Blackman-J. Bleiji 3-6 6-3 3-6, P. Fe- lius-T. Kapteijn 3-6 3-6. Dubbelspel: Dylan Blackman/P. Felius-V. Kartodikromo/R. Kuiper 6-4 6-3, M. Felius/Duncan Blackman-J. Bleiji/T. Kap teijn 6-4 6-4. Roomburg 1-Game'78 1 6-0. Enkel spel: B. Swart-P. van Poecke 6-0 6-2, D. Prins-T. Huis 6-3 6-3, S. Rijksen-R. van Remortel 6-3 7-6, M. van Kins-A. Bou- wens 7-5 3-6 6-2. Dubbelspel: B. Swart/E. Spruytenberg-R. van Remortel/A. Bouwens 6-4 6-4, D. Prins/S. Rijksen-T. Huis/N. Koster 6-2 6-1. Nieuwerkerk a/d IJssel 2-Boskreek 1 4-2. Enkelspel: J. Chung-J. Gley 1-6 6-7, J. Hordijk-M. Flikweert 6-4 6-1, J. Ee- land-K. Deij 6-4 6-2, M. Herweijer-P. van Hyften 6-3 7-6. Dubbelspel: J. Chung/J. Eeland-J. Gley/M. Flikweert 4-6 5-7, J. Hordijk/M. Herweijer-K. Deij/P. van Hyf ten 2-6 7-6 6-1. Ad Astra 1-'t Halve Maantje 1 4-2. Enkelspel: M. Slootweg-H. Schipper 2-6 0-6, G. de Wacht-V. Greeve 7-6 6-3, R. de Vos-R. van der Wel 6-4 6-3, R. Klu- nen-J. Moerland 3-6 7-6 7-6. Dubbel spel: G. de Wacht/R. de Vos-H. Schipper/D. van 't Westeinde 6-2 2-6 BURGH-HAAMSTEDE - Dt basketballers van Mevo'80 heb ben opnieuw niet kunnen win nen van Scheldesport 2: 62-81, De Schouwenaren zijn eigenlijk al bezig met volgend seizoen. Speler Jan-Kees Jongejan: „We krijgen volgend seizoen zeer waarschijnlijk een junioren- team, dat de doorstroming bevorderen. Verder proberen we om een tweede seniorenteam er bij te krijgen. Bij het eerste kun nen we dan gaan werken mei een vaste kern van spelers, die elke week kunnen basketbal len." Ook nu had Mevo'80 weer drie afwezigen. Daardoor speel de de ploeg zonder wissels. Des ondanks konden de Schouwse basketballers de bijna zekere kampioen Scheldesport 2 a bijbenen. Jongejan: „We hebben het nog aardig gedaan met 62 puntén. Ze waren eigenlijk stuk ken beter." Scores Mevo'80: Martin PikardU Robert Hoevens 12, Jan-Kees Jon gejan 12, Michel Pikard 12, Gusl- avo Pereira 10. 6-1, R. Klokman/M. .SlootwegW, Greeve/R. van der Wel 4-6 4-6. Derde klasse: 't Halve Maantje 2-Sou- burg 1 2-4. Vierde klasse. Duiveland 1-Boskreek! 0-6, De Stoof 1-Roosendaal 3 0-6. Duiveland 1-Boskreek 1 0-6. Enkel spel; M. Passchier-B. van Kwekkel bergen 1-6 5-7, H.J. Goedegebure-G Tolhoek 2-6 1-6, M. Lodewijk-J. Verste eten 6-7 5-7, M. Vreeke-M. Leeuwen burg 2-6 6-4 0-6. Dubbelspel: M. Passchier/H.J. Goedege bure-B. van Kwekkelbergen/G. Tolhoec 0-6 1-6, M. Lodewijk/M. Vreeke%l. Verstraeten/M. Leeuwenberg 0-6 4-6. Vijfde klasse, 't Halve Maantje 3-Sc. burg 2 0-6, United Service 3-Axel 12-t Pagnevaart 1-'t Halve Maantje 4 5-1, Ral ly 1-De Bongerd 1 2-4, De Bocht 1-Kapel- Ie 1 0-6. Halsteren 2-Zierikzee 1 4-4. ME: L de Hoog-T. le Clercq 6-4 6-1, G. Adriaanssen-P. Boot 5-7 4-6. VE: B.vr Schildt-M. Meulmeester 6-0 2-6 3-6, K Dekker-Y. van Koelen 6-2 6-3. MD: E Ruiten/L. de Hoog-T. le Clercq/P. Boo: 1-6 2-6. VD: B. Ruiten/K. Dekker-E Clercq/M. Meulmeester 6-7 6-2 4-6. B. Ruiten/B. Ruiten-P. Boot/E. le Cler« 2-6 6-1 10-5, B. van Schildt/G. Adriaans- sen-T. le Clercq/Y. van Koelen 1-63-6. Landelijke competitie. Vrouwen zondag, eerste klasse. DOS 1-Sc0 hwaert 1 1-5. Pijnacker 1-Duiveland 1 0-6. Enkelspel: A. de Wit-A. Kouwe; berg 6-4 6-2, B. de Kloet-L. Verbraakt 6-3, M. van de Lans-I. Buijs 6-0 6-2, W. Zuijderdorp-R. Slootmaker 6-3 6-1. Dut- belspel: A. de Wit/B. de Kloet A Kouwenberg/R. Slootmaker 5-71-6,tt Zuijderdorp/M. van de Lans-I. BuijsL Verbraak 4-6 2-6. A-junioren. Derde divisie D: Sr- to-Baronie 3-1, UNA-BSC 3-0. Ha*- steeg-Terneuzen 3-1, Jeka-Halstere* 1-3, Nuenen-BW 1-1. Stand: Nuen? 21-39; BW 20-36; UNA 20-35; Sarï 21-35; WSC 20-33; Jeka 20-32; Hals* ren 21-28; Geldrop 19-26; Haarster: 21-24; BSC 20-20; Baronie 20-15; Te neuzen 19-13. door HUL wil h leen voor voor Daar voori beid park d dien dinsdag Biljarten Driebanden groot. Vierde divisie poule 4: DC Michielsen 2-Korenbeus 't Kaaitje, Van Halteren/Blom-3BSDP* tyservice. Driebanden groot. Vierde divisie, poule 4: 't Bierwinkeltje-De Redden* Engeltjes. (Zaal reseda, Sas van Aanvang: 19.30 uur. Pool. Eerste klasse regionaal: Cu! Action-Provoosthuis. (Cue Action, VL- singen). Aanvang 20.00 uur. Gust Boonen Driebandentoernoo1 Tweede ronde. (Café Juliana, Colijns- plaat). Aanvang: 19.00 uur. Tennis Districtscompetitie, vrouwe» Hoofdklasse: Sjef-Philten (10.00, Af denburg), Schelde-Souburg (13.00, Vlis singen), Boskreek-DOS (9.00, Br* kens), Bathse Kreek-Tebo (9.00, °l' land)- j,,Ü Districtscompetitie, vrouwencw» bel. Hoofdklasse: Hoek-Kruining^ (10.00, Hoek), Westerschouwen-Rte-' stoppelen (14.00, Burgh-Haamstedej BruTèn-Golfbreker (13.00, Bruinisse), Halve Maantje-Souburg (13.00, Goesl- Voetbal Eerste divisie. Promotie/degrada" play-offs. Eerste ronde: FC ZW le-Haarlem, TOP-AGOVV. www-l E-mail Postbi Adver Noord Zeeuv Natior dins

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36