0 PZC >1: Plaats uw familie berichten in de PZC beheerder(ster) uit -vaardig dinsdag 11 april 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur. plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren HOERA! Op donderdag 6 april 2006 is ons dochtertje en mijn zusje geboren: Nikki Adjan, Alien en Franka Verhage-kok 4364 NM Vlïssingen Plaats uw familie berichten in de PZC Jubileum 60 jaar getrouwd Ko Blaakman en Maatje Blaakman-de Vos Wilt u ze komen feliciteren dan bent u van harte welkom op maandag 17 april van 15.30 uur tot 17.00 uur in het Atrium van Ter Reede. Hun adres: Vredehoflaan 524 4382 CJ Vlissingen Overleden Je wilde alles perfekt. Altijd alles weten. Je lichaam liet je af en toe in de steek, dan werd je boos. Je wilde niet minder. Dit afscheid van het leven had je altijd voor ogen. voor ons komt het te vroeg, maar jij hebt je rust. André Engel Haarlem, 3 april I960 - Borssele, 10 april 2006 Christa de Graaff StenkaJit5- Xandra «J5, Solo Noordsingel 18 4454 AG Borssele E-mailcdgraaff@zeelandnet.nl De crematieplechtigheid zal worden gehouden vrij dag 14 april om 12.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Eenieder die geen rouwbrief ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. iDe Meer is mijn herder IPs.: 23 'Verdrietig, maar dankbaar voor abbes vat zij voor ons heeft Betekend, geven ivij kennis dat is overleden onze Cieve dochter enzus, Joke de VCieger 04-07-1958 1 05-04-2006 VbissingetvJ.M. de Vlieger t M.M. de Vueger-van 'Belle 'Middelburg: M.J. de Vlieger Hick, lbo na Z-uiderbaan 45 4386 CKjVlissitgen De uitvaart heeft in familiekring plaatsgevonden. Vlissingen, 10 april2006 Dag Cief Zusje van me Dankje vooralle mooie herinneringen die je mij hebtgegeven, ik zal je nooit vergeten. Dag Lieve tante Joke Dankje wel voor alle liefde dieje ons hebt gegeven. Je bent nu uit ons midden, maar voor altijd diep in ons hart. 'Rick Ilona en Dunjati Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van ons clublid Joke de VCieger Maar bredeglimlachzullen wij nooit vergeten. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Sportclub gehandicapten Bevehnd "Wat heb ikgenoten!" Wij hebben afscheid genomen van onze lieve Joke wij zullen haar erg missen. Qroep: 2 UbriJje, Martin, Loes, Lida, Okees, Ma ja enLian Mariet, Monique, Ma ja, Marjolijn, Jeanet, Tineke, Annie, Marian enjanine Andere bewoners en medewerkers van de Qanzeveste te Qoes 'lp VripndWim Joke bijna 25 jaar was je 'n bekendgezicht in het centrum, je kwam hier iedere dag. 9'kenmerkend voor jou was, je interesse voor anderen en je grote betrokkenheid bij de activiteiten. 'Maar al die jaren tuisten we datje er op 'n'dag echt niet meer zou zijn. Vooral de laatste tijd zagen we dat die dag steeds dichterbij kwam. We zijn bedroefd dat we jouw gezicht nu niet meer zullen zien. We wensen de familie sterkte met dit verlies. Cliënten en medewerkers AC OosterscheUe Heden overleed mijn schoondochter, onze schoon zus en tante Willy Nieuwdorp-de Ridder A.W. Nieuwdorp-van Doezelaar )an en Catrien Piet Sjaak en Jeanette Danny en Monica Neven en nichten Waarom al dat vechten waarom al die pijn. je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht, je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Na haar ruim zes jaar liefdevol te hebben verzorgd, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve, lieve maatje Lies Elizabeth Pieternella Onderdijk-Südmeier Rotterdam, 1 september 1942 Goes, 9 april 2006 Ad Onderdijk Oosterscheldestraat 35 4424 EN Wemeldinge De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden? Rust nu maar uit en laat het leven gaan. Lieve mam en oma Lies Wat zullen we je missen. Ron en Inge. Vivian, Dennis, Nick, Roxanne Caroline en Woud Diane en johan, Johnno, Wesley Erwin en Marion Matthieu en Lonneke getroffen zijn wij door het overlijden van de heer C.J. Schipper medeoprichter van Schipper Kriekaard Staalbouw BV We wensen <Je familie veel sterkte toe directie en medewerkers Troost SKS Middelburg We zijn erg verdrietig dat we heel plotseling afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Martina Boogert echtgenote van M. Janse 5 april 1927 t 9 april 2006 Goes: M. Janse 's-Heerenhoek: Ab en Rita Joyce en Leon Angelo 's-Gra venpolder: Gerry Wilhelminadorp: Marlies en John Correspondentieadres: Iepenstraat 19 4462 VN Goes Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het rouwcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes, waar u nóg even bij haar kunt zijn op dinsdagavond 11 april tussen 19.30 en 20.00 uur. We vinden het fijn als u samen met ons afscheid van haar wilt nemen op donderdag 15 april om 13.15 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het rouwcentrum. Verdrietig delen wij u mede dat onverwacht is over leden onze schoonzus en tante Martina Janse-Boogert Tina echtgenote van Rinus Janse in de leeftijd van 79 jaar. D. Janse t N. Janse-Slooten A. janse M.S. Janse-Baarendse M. Janse i I. Janse-Boogert C.Janse N.M.J. Janse-Kasse N. lanse J.C. Janse-Koppejan J. Janse C.J. Janse-van den Berge t A. Janse H. Janse-Glerum Neven en nichten Goes, 9 april 2006 Volkomen onverwachts is overleden onze lieve vriendin Bure Janse (Tina) We zijn dankbaar voor de jarenlange vriendschap. Borssele: Fam. de Kam Goes:Fam. Beuns Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Op zondag 9 april is onverwachts overleden onze lieve tante Pie Pieternella Pekaar-Padmos Wij zullen ons haar blijven herinneren als een lieve en altijd belangstellende tante. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan en Anita de Rooij en kinderen johan en Marlies Pols en kinderen Ik heb mijn geloof behouden Intens verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat vredig van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, omaenomi Lenie Vercauteren-van de Voorde weduwe van R. Vercauteren Vlissingen 18 mei 1920 f Vlissingen 9 april 2006 West-Souburg: Ella Daane-Vercauteren Wint Daane Jordan Raymond Vlissingen: Yvonne Vercauteren Anton Heystee Vlissingen: Loes Bakker-Vercauteren Arie Bakker Joyce Schipper Mike, Cigdem. Ceyda Correspondentieadres: L. Bakker-Vercauteren Nicolaas Beetslaan 9,4382 CE Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 12 april vanaf 19.30 uur op-haar thuisadres, Vrede hoflaan 176 te Vlissingen. De herdenkingsdienst zal gehouden worden op don derdag 13 april om 13.30 uur in kerkcentrum Schaapskooi, Papegaaienburg te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.50 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd kerkcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorg- stroom voor de liefdevolle verzorging. Ik heb mijn moeder niet verloren. Daarvoor gaf zij mij veel te veel. Wat zij mij zei, dat bleef ik horen van wat ik ben is zij een deel. Ik kom haar overal nog tegen. In wat ik doe in wat ik laat zij was en blijft voor mij een zegen, waarvoor het spoor steeds verder gaat. C'est la vie Loes Ik ga slapen ik ben moe sluit mijn ogen beide toe Heer houd ook op deze nacht over mij getrouw de wacht Joyce Eeuwigheidsleven zal Hij ons geven, als wij herboren Hem toebehoren die ons is voorgegaan. Gezang 477 Bedroefd, maar met fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en oma-oma Lena Verton Berrevoets sinds 1991 weduwe van Jan Verton 11 april 1918 te Serooskerke t 8 april 2006 te Zierikzee Oranjestad (Aruba): Nella en Aad Amsterdam: Ina en Henk - in herinnering - Kerkwerve: Leny Lelystad: Kees en Addy Schuddebeurs: Hanneke en Martien in herinnering kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, zorgcentrum 'De Wieken' Correspondentieadres: Zuidkerkestraat 6 4321 BA Kerkwerve De herdenkingsdienst zal donderdag 13 april om 13.50 uur gehouden worden in de Protestantse kerk te Kerkwerve. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.50 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerk werve. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in het 'Kerkerf'. Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje Lieve oma Verton Bedankt dat je er was voor ons. We zullen je missen. Schuddebeurs: Kim Sanjana en Lars Zierikzee, 8 april 2006 uitvaartve rzorgms de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg36,4332 BG Middelburg 1® internet: www.degrootdekam.nl Dat niet cle dood maar het leven dat niet de chaos maar de liefde overwint. Hoop, trots van de schepping Eerstgeborene, in Hem begint het Koninkrijk. Nou, die hoop doet al ons leed verzachten! Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van haar vertrek Dina van den Berge-Dommisse weduwe van Johannes van den Berge Geboren, Overleden. 18-7-1915 8-4-2006 Puerto Banus: Elly van den Berge Sven Jarl Mijdrecht: Rien van den Berge Liesbeth van den Berge-Sturm Hans Michiel Correspondentieadres: Koningsspil 39 5642 ZN Mijdrecht De dankdienst zal worden gehouden donderdag 13 april om 15.00 uur in de 'Bethelkerk', Coudorp 1 te Nieuwdorp. Voor deze dienst is er gelegenheid tot afscheid ne men vanaf 12.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om plm. 14.00 uur op de Bijzondere Begraafplaats te Nieuw dorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot' condoleren in het verenigingsgebouw 'Ammekore', Hertenweg2 te Nieuwdorp". Deze kennisgeving dient tevens als uitnodiging Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoonzuster en tante D. van den Berge-Dommisse J. van den Berge-Kopmels Familie Welleman Familie de Regt Goes, 8 april 2006 Op de hoge leeftijd van 90 jaar is op zaterdag 8 april mijn schoonzus en onze tante Dina Dommisse overleden Krabbendijke: A.M. Dommisse-Allewijn Marijn en Adrie Dommisse Jan en Corrie Dommisse Ad en Wienie Dommisse Rilland: Jooske Crucq We zullen haar plaats in onze familie missen! Zaterdagmorgen is toch nog onverwachts overleden onze lieve buurvrouw-vriendin Dina van den Berge-Dommisse Ze laat èen grote lege plaats bij ons na. Wim en Ria ten Hove Weest blijde in de hoop, geduldig in de verdrukking, volhardend in het gebed. Romeinen 1212 Na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen werd, toch nog onverwacht, uit ons midden wegge nomen onze lieve moeder, oma en grootoma Maria Pieternella Janse-Marijs sinds 21 mei 1993 weduwe van Adriaan Janse op de leeftijd van 92 jaar. Wij weten haar in Gods hand geborgen. Sint Laurens: Adri en Betsy Monique Margot en Aad Jarno, Elrnira Serooskerke (W.): Piet (in herinnering) Middelburg: Laura (in herinnering) en Daan Mireille en Jacco Jaap Kloetinge: Rina en André Bitty en Paul Wij danken de medewerkers/sters van Zorgcentrum "Swerf-Rustvoor de goede zorg en toewijding. Middelburg, 10 april 2006 Correspondentieadres: Burg. Baaslaan 14,4533 LK Sint Laurens Gelegenheid lot afscheid nemen op donderdag 13 april van 18:30 tot 19:00 uur in haar kamer (005) van Zorgcentrum "Swerf-Rust", Laurens Stommes- weg 1 te Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 14 april om 15:00 uur in de "Petruskerk", Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke (W.). Aansluitend zal om 14:00 uur de begrafenis plaats hebben op de begraafplaats te Serooskerke (W.). Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoe ten in de zaal van de "Petruskerk". Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te be schouwen. Diepbedroefd, maar zeker dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, na, de zalving der zieken, zacht en kalm van ons is heen gegaan, mijn lieve vrouw, onze lieve mama en oma Germaine Irma van Acker echtgenote van Gerard van Waes :t 10-05-1913 Axel i" 10-04-2006 Terneuzen Philippine: G.H.E.M. van Waes Wachtebeke (B): Egbert en Lydia van Waes-Cammaert Tanja en Benny Robbert en Wendy Jeroen en Babette Kortenhoef: Marlies en Gerard Mulders- van Waes Michiel en Elvire Daan Evelien en Jaap Philippine: Joris en Alice van Waes- Smits Virginie en Peter Domien Charlotte Stéphanie Philippine, 10 april 2006 Spuikompark 15,4553 BC De uitvaartplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden in de kerk van de Heilige Ma ria Hemelvaart te Philippine op donderdag 15 apnl om 10.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof te Westdorpe. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de' plechtigheid in de kerk. Geen bloemen of kransen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTZORGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A| Goes (0113) 227525 Voorzorg en advies met de Stichting Voorzorg Uitvaart. Tevens mogelijkheid tot depositostorting Ze is verlost God heeft h'aar wel gedaan Heden overleed in volle vrede onze geliefde zuster en tante Maria Pieternella Janse-Marijs in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Familie Marijs Wegens omstandigheden vraagt de Mr. Breetveltspeeltuin in Zierikzeej per direct voor één of meerdere dagen: ma.-di.-donderdag 15.00 tot 17.00 uur; woe.-zaterdag en tijdens schoolvakanties van 13.00-17.00 uur. Inlichtingen: tel. 0111-417154 0113 214291 06 i073032i info@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl Dlexandramar|<USSe uitvaartverzorging Weekend-oma gezocht voor Kim ("I die een spierziekte heeft. Kunnen haar ouders eens rustig de zaterdagkrant lezen- Kijk op www.handjehelpen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12