€9 GEBR. DOMINICUS BV 0 PARADIJSVOGELTJE... Omdat ieder kind een kans verdient! Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! 1Reumafonds "Lepra, nog steeds een probleem!" 0 maandag 10 april 2006 12 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Onze droom een kind. ons kind een droom Kayo Merlein we noemen hem Kayo Hij is geboren op 7 april 2006 Martin Maranus Ariane Minnaar Herenstraat 22 4351 |T Middelburg Plaats uw familie berichten in de PZC Overleden Diep getroffen zijn wij door het plotseling overlijden van Hedi Bogaers Vele jaren hebben wij in een bijzondere vriendschap samen met Hedi als kunstenares prachtige objecten tot stand gebracht. We wensen Leo veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Timmerman Natuursteen Chris en Martin Timmerman en medewerkers Bedachtzaam sprekend, Wilskrachtig handelend, Gevoelvol levend Hedi Bogaers Mens in de kunst die onze gevoelens en gedachten in steen wist uit te drukken. Wij allen hebben een liefdevolle vriendin verloren. Zij leeft voort in ons hart. Leo, familie Bogaers en familie Schults wensen wij sterkte. Stichting Monument Middelburg Projectgroep Zeeuws Slavernijverleden Werkgroep Viering 1 juli 2006 Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland Zeeuws Archief Middelburg, 8 april 2006 Dankbaar dal zij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat in haar vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Wilhelmina Maria Nieuwdorp-de Ridder echtgenote van Willem Nieuwdorp in de leeftijd van 58 jaar. Middelburg: Willem Nieuwdorp Arnemuiden: Astrid en Jos Bliek Melissa, Angelo Middelburg: Franklin en.Natalie Nieuwdorp foëlle Goes: Ronald Nieuwdorp t Middelburg, 7 april 2006 Correspondentieadres: J.W. Thibautstraat 28,4536 EB Middelburg Er is gelegenheid lot afscheid nemen woensdag 12 april van 12.45 tot 15.15 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaats vinden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Na een dappere strijd moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze lieve zus, schoonzus, tante en oudtante Wilhelmina Maria Nieuwdorp-de Ridder -Willy* Vlissingen: Rien de Ridder Addy de Ridder- Bijl Marco en Nithida Arendo en Susanna Goes: Marian Steenhart- de Ridder Henk Steenhart Sander Goes: Elly Vuik- de Ridder Aat Vuik Achterneven en achternichten Tot ons verdriet is uit onze familie weggevallen onze lieve nicht Willy Nieuwdorp-de Ridder 10 september 1947 7 april 2006 Wij wensen Wim, kinderen, kleinkinderen en i verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Amsterdam: J.J. Buijs-Manni Els en Franco Danielle en Eelco Peteren Yvonne Gaby Sander Prediker 3:1-13 Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na onver wachts overlijden, van ons is heengegaan onze lieve vader en grootvader Cornelis Leendert Vinke Cor geboren te Axel 11 -12-193 7 overleden te Axel 07-04-2006 Temeuzen: Robin en Ulrike Vinke-Reys V Breda: Wouter en Eunice Vinke-Blancheville Shurweny Evania Corr.adres: Fam. Vinke, Parelmoerboog 65,4533 BB Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 12 april om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "De Halle". Rooseveltlaan la te Axel. Cor is opgebaard in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Dinsdag 11 april is er van 19.00-20.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen. Erg verdrietig, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom Cor Vinke in de leeftijd van 68 jaar. Terneuzen: Ko en Adrie Oisterwijk: Jo en Suzan Den Helder: Leen en Sari Temeuzen: Wim en Carin Axel: Riet en Adrie Sas van Gent: Bora (in herinnering) en Miel (in herinnering) Terneuzen: )oop en Steffie Wachtebeke: Lucy en Valere Frank (in herinnering) Neven en nichten Axel, 7 april 2006 Na een gevarieerd en succesvol leven is aan de gevol gen van asbest overleden mijn lieve zorgzame man, onze fantastische vader, schoonvaderen opa Cornelis Jacobus Schipper (Kees) echtgenoot van Louisa Schipper-van Houdt in de leeftijd van 74 jaar. Vlissingen: Louisa Schipper-van Houdt Koudekerke: Piet en Anja Rinaldo Sebastian en Yvette Koudekerke: Jolanda en Marien Marcel, Remco Koudekerke: Ronald en Anita Moreno, Valerie Bonny Vlissingen, 7 april 2006 Boulevard Bankert 318 4382 AC Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 12 april van 11.15 tot 11.45 uur in gemeenschapscentrum "De Couburg", Duinstraat 4a te Koudekerke. Aansluitend zal aldaar een samenkomst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd gemeenschapscentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Wij zullen nooit meer je stem horen Heb je even voor mij? J? Maar vergeten zullen wij je nooit! (Opa) Kees Schipper Bedankt yoor de jaren vriendschap! Liefs, Jolinda Freddy Ons bereikte het droeve bericht dat op 7 april 2006 is overleden onze medebewoner de heer C.J. Schipper Wij gedenken hem als een markant en sympathieke bewoner die opgewekt door het leven ging. Wij wensen zijn echtgenote, zijn (klein)kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. De VvE Résidence Belvédère Boulevard Bankert, Vlissingen Met pijn in ons hart maken wij u bekend dat onze oud-predikant Ds. Leen de Wit op 6 april jl. op 82-jarige leeftijd is overleden. Hij was van 1969-1979 werkzaam in onze gemeente. Wij gedenken hem als een progressief en maatschap pelijk betrokken voorganger.die veel betekend heeft voor onze geloofsgemeenschap en ons dorp. De Heer trooste en zegene zijn vrouw en kinderen en allen die zijn gelovige toewijding voortzetten. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het uitvaartcentrum Van der Spek, Koningslaan 3 te Rotterdam-Alexander op maandag 10 april van 19.50 uur tot 20.30 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden dinsdag 11 april om 13.45 uur in de Grote- of Sinl-Laurenskerk, Grotekerkplein 15 te Rotterdam. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats van de Hervormde Gemeente Charlois, Charloisse Lagedijk 680 te Rotterdam-Zuid om ongeveer 15.15 uur. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren. Namens de kerkenraad van de Hervormde Gemeente Renesse-Noordwelle, voorzittenLeo Braber scriba: Letty Simons-Zwerus Verdrietig, maar met goede herinneringen, moet ik afscheid nemen van mijn zwager Lein Hekhuis Vrouwenpolder: J. Hekhuis (in herinnering) ).H. Hekhuis-de Roo Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Lein Hekhuis Middelburg: G. Louwerse Bosch Neven en nichten Na een zorgzaam leven en een moeilijke levensavond is plotseling overleden onze lieve moeder en oma Pieternella Pekaar-Padmos sinds 18 februari 2005 weduwe van Adriaan Cornelis Pekaar Yerseke. 4-2-1925 Goes, 9-4-2006 Sommelsdijk: Karin Minnaar-Pekaar lan-Leendert Minnaar Yerseke: Elma van den Boomgaard-Pekaar Ingel van den Boomgaard Rotterdam: Fernand Yerseke: Petra en Leon Correspondentieadres: Marijkelaan 1 4401 GE Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 14 april om 10.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan late Yerseke. Aansluitend zal om 10.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. In plaats van kaarten Na een kortstondig ziekbed is vrij plotseling over leden onze lieve moeder en grootmoeder Carla Poley-van Raven sinds 26 mei 1976 weduwe van Jan Hendrik Johannes Poley in de leeftijd van 85 jaar. Kruiningen: Janneke Kodde-Poley Adrie Kodde Caroline en Rick Simon Kruiningen, 9 april 2006 Correspondentieadres: Einsteinstraat 3 4416 EL Kruiningen De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 13 april om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Een ieder die de begrafenis wil bijwonen verwachten wij om 13.45 uur in het verenigingsgebouw Hans- weertsestraatweg 1 te Kruiningen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condo leren. Vandaag bereikte ons het droevige bericht dat de moeder van onze beste vriendin en collega Janneke overleden is. Carla Poley-van Raven Wij wensen Janneke, Adrie, Caroline, Joop en Simon veel sterkte toe. Abra en Paul van Koeveringe Kruiningen, 9 april 2006 Bedroefd, maar dankbaar wat ze voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, voorzien van het Sacrament van de zieken, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgza me mama, oma en grooloma Irène Marie Lampaert echtgenote van André Jacobus de Maertelaere in de leeftijd van 88 jaar. Aardenburg: A.J. de Maertelaere Groede: Hortensia de Maertelaere t Hoek: Ria en George Cromheecke-de Maertelaere Erica en Peter Christel Maureen en John Vincent Margreet Groede: Peter en Christianne de Maertelaere-van Waes Nathalie en Stanny Bernadette Temeuzen: Willy en Jaantje de Maertelaere-de Putter Daniël le Monique en Bart Retranchement: Ingrid en Johan Risseeuw-de Maertelaere Dennis en Wendy Paul Schoondijke: Rudi de Maertelaere 4527 HD Aardenburg, 8 april 2006 Gaaipers wei 135 Mijn vrouw, onze mama en oma is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oost burg. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 11 april van 19.00 tot 19.50 uur. De Uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 12 april om 15.50 uur in de Parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden te Temeuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van Coensdike, de Thuiszorg, dr. de Bruijckere, dr. Jongsma en dr. de Bruijne voor de goede zorgen aan haar bewezen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. ONTWERPEN OOK I UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Psalm 90:12 Met grote droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve en zorgzame moeder en oma Lena Johanna Kole-Houtman sinds 2 februari 1978 weduwe van Jacob Kole Schore, 23 juni 1914 Krabbendijke, 7 april 2006 Onze dank gaat uit naar het personeel voor de verzorging in het zorgcentrum "Ter Weel", Afdeling A. Berkenwoude: LA. Kole A.M. Kole-van der Pol Arie Frans Jaap Jan en Annelies Leendert en Hannie Anne, Martlie Waarde: A.C. Kole M. Kole-Krijnsen Jaco en Irene Mirjam, Chris liaan, Francois, Matthias Gerard en Erna Martijn en Lydia Riko Waarde: C.C.J. Kole Correspondentieadres: C.C.J. Kole Kerkweg 20 4414 AC Waarde Onze moeder en oma is opgebaard op het adres Kerkweg 20, alwaar D.V. dinsdag 11 april van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is lol condoleren. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 12 april om 11.00 uur gehouden in de kerk van de Gereformeer de Gemeente, Havenstraat 3 te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Voor aanvang van de rouwdienst is er vanaf 10.50 uur in de zaal bij de kerk nog gelegenheid tot condo leren. 'Doe je voorzichtig' Verdrietig geven wij u kennis dat, na een liefdevol en zorgzaam leven, van ons is heengegaan onze lieve vader, 'opi' en grote 'oop' GerritvanBree weduwnaar van Maartje Klein in de leeftijd van 94 jaar. Hannie en Ton Hurkmans Eveline, Ruth, Fred 7 april 2006 Wilhelminaweg 14 4325 BE Renesse Hij is overgebracht naar rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 te Goes, waar geen ge legenheid is tot bezoek. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 12 april om 12.00 uur in de aula van de gemeente lijke begraafplaats 'Essenhof', Nassauweg 200 te Dordrecht, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in de condo leanceruimte van bovengenoemde begraafplaats. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze buurman A.B. van Roosmalen Henk en Nelly in 't Veld Jan-Piel en Jannien Saman Stijn Klarize de Golïau en Jan-Willem Pieper MARC M.C.M. Jr 20 jaren zijn als gisteren Wij denken aan jou met een glimlach maar soms ook met een traan Papa Jan en Sas Vlake, 10-4-2006 vS,rc^ Vlietstraat 15, Terneuzen Tel. 0115-614082 Bij ziekenhuis "De Honte" In je fantasie kun je alles beleven. En met wat kleur kun je je prachtig aankleden. Dan ben je opeens de prinses van de township; de paradijsvogel van de hoop! Nelson Mandela Kinderfonds Word donateur: bel 090011 46664 (0,10 per min.) - 'jti f7- 3 De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. Voor elk wat wils in Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Vakanties van het Reumafonds bieden alle comfort voor mensen die minder mobiel zijn: aangepaste accommodatie en -vervoer (per vliegtuig, bus, boot en met eigen vervoer) Nieuw: kuurreizen Vanaf 2006 bieden wij kuurreizen aan naar Duitsland, Oostenrijk en Slowakije. Sterk in beweging Bestel de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen T 020 589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl Jawel. Lepra is een ziekte die onherstelbare zenuw beschadigingen kan veroorzaken waardoor men levenslang risico loopt op ernstige verminkingen. Met medicijnen kan de bacterie uitgeschakeld wor den, maar eenmaal aangetaste zenuwen genezen niet meer. Patiënten moeten vaak verder zonder tenen, vingers of gezichtsvermogen. Soms moet een onderbeen worden geamputeerd. Een been prothese kost circa 50 euro inclusief fysiotherapie. Wilt u het hele verhaal? Wij informeren u graag lepra nader. Kijk op www.leprastichting.nl Postbus 95005, 1090 HA Amsterdam stichting Tel. 020 - 59 50 500 Giro 50 500

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28