Rode kaart zet duel op z'n kop Laat puntje voor Krabbendijke PZC Wemeldinge heeft de beste papieren Gueye hoopt op korte schorsing SSV'65 na uitsluiting Gueye afgeslacht door Nieuw-Lekkerland (0-4) 22 Takiddine derde nieuweling in selectie van SSV Minderhoud Zege biljarters op koploper uitslagen Terneuzen is heer en meester in tweede helft Turner Telussa toont veerkracht Van de Ven wint cross in Duitsland maandag 10 april 2006 wb door Bauke Boersma GOES - Geklaag van voetbal lers over scheidsrechters is van alle tijden. En in veel gevallen onterecht. Maar SSV'65 had za terdag alle reden arbiter T.J. Versnel te verketteren. De flui tist uit Zwijndrecht strafte Ma- madouba Gueye twaalf minuten na rust wel heel erg zwaar met een rode kaart. waarna Nieuw-Lekkerland de koploper in de eerste klasse oprolde: 0-4. Bij een 0-0-stand was Gueye even buiten het Goese straf schopgebied in duel met Joey van Axel-Dongen. Beiden duw- GOES - Jorden Takiddine stapt volgend voetbalseizoen over naar de Goese zaterdag-eerste klasser SSV'65. De 20-jarige Hulstenaar speelt nu voor zon dag-eersteklasser Terneuzen. Daarmee is de linksbenige aan valler. de derde nieuweling in de selectie van SSV'65, dat nog steeds kans maakt op promotie naar de hoofdklasse. Eerder zeg den Mevlud Eryürük (AZW) en Mehmet Dolma (Rillandia) aan de nieuwe SSV'65-trainer Mar co Groeneveld hun komst naar sportpark Het Schenge toe. Van de huidige selectie stopt Ar no Melaard met voetballen. Met de overige spelers is SSV'65 nog in gesprek over de toekomst. WESTKAPELLE - Zondag-vier deklasser De Noormannen raakt zijn clubtopscorer kwijt. Mark Minderhoud heeft zijn ver trek naar VC Vlissingen afgelo pen weekeinde bekendgemaakt. De 23-jarige aanvaller was tot nu toe met twaalf treffers ver antwoordelijk voor een derde deel van de totale productie van de ploeg uit Westkapelle. GOES - De Zeeuwse teams in de landelijke competitie driebanden hebben dit weekeinde prima resulta ten geboekt. In poule vijf van de derde divisie ver sloeg Hoondert/de Waard koploper Gommers Grond werken met 6-2. De Stene Brug won het vierpuntenduel met Aarts- bouw 3 met 6-2. Royal/De Parel speelde verdienste lijk gelijk tegen Pierre de Jonge 2. Een divisie lager was er een 8-0-overwin- ning voor De Geslootene Boom op Aartsbouw 4. 3BSD Partyservice was veel te sterk voor 't Bier- winkeltje, 8-0. Gommers Grondwerken uit Zundert was na 21 wed strijden nog altijd ongesla gen. Thuisploeg Hoondert verscheen in Rilland niet in de sterkste opstelling. Ed die der Weduwe kon het Ad de Hoon niet moeilijk maken. De Hoon was met 0.789 veel te sterk. Op de andere tafel verraste Johan Visser Henk Ha vermans. Sjaan van Kuyk bleef Len- nard Schrauwen net voor. Vic Herreweghe overblufte met een moyenne van 1.00 Mark Ha vermans. De Stene Brug speelde een cruciaal duel in de strijd te gen degradatie. Aartsbouw 3 stond slechts een puntje onder de Goesenaren. De bezoekers kwamen met slechts drie spelers opda gen. De thuisploeg begon met een 2-0-voorsprong en bouwde die vakkundig uit. Wim de Kok versloeg Rick Willemse. Marco van der Hout was oppermachtig te gen Kees van de Beemd. Piet Koek verloor van Jan van Loon, maar de buit was toen al binnen. Hoondert/De Waard - Gom mers Grondwerken 6-2: Vic Herreweghe - Mark Haver sians 35-12, 35; Sjaan van Kuyk - Lennard Schrauwen 35-32, 56; Johan Visser - Henk Havermans 30-21, 47; Eddy der Weduwe - Ad de Hoon 17-30, 38. De Stene Brug - Aartsbouw 3 6-2: Piet Koek - Jan van Loon 26-35, 48; Marco van der Hout - Kees van de Beemd 35-25, 46; Wim de Kok - Rick Willemse 30-18, Arjo Hollestelle bye. den hun bovenlichamen tegen el kaar, waarna de spits van Nieuw-Lekkerland een poging deed voor de libero van SSV langs te snijden en gewillig ter aarde stortte. Een overtreding van niks, als het er al een was. Versnel oordeelde van wel en stelde zich later op het stand punt dat de zwaarte van het ver grijp niet ter zake doet, maar dat het feit dat Van Axel-Don gen in zijn ogen was doorgebro ken, als enige maatstaf gold. Een uitleg waar theoretici mis schien vrede mee kunnen heb ben, maar waar bitter weinig feeling voor voetbal uit spreekt. „Dit was zeker geen rode kaart", zei Nieuw-Lekker- land-trainer Cees Spaan hoofd schuddend, ook al spon hij ga ren bij de veldverwijzing voor Gueye. Zijn SSV-collega Cees Houtepen was opvallend mild. Hoewel er alle reden toe was, sloeg de stoom niet uit z'n oren, stond het schuim niet op zijn mond en rolde er geen onverto gen woord over zijn lippen. „Laat ik niet te veel over de arbi trage zeggen", stelde Houtepen zich extreem voorzichtig op. „Of het terecht of onterecht rood was, we veranderen er niets aan." Geen optie Houtepen zei zijn energie liever te besteden aan het puzzelen dat hem komende week wacht. Gueye krijgt minimaal een duel schorsing en is er zaterdag in het thuisduel mèt Rijsoord ze ker niet bij. Tegen Nieuw-Lek kerland speelde Björn Lange- veld het laatste halfuur als laat ste man. „Maar dat lijkt mij voor volgende week geen optie", keek Houtepen vooruit. „Hij is op het middenveld nodig. Als ik hem laatste man zet, verleg ik het probleem alleen maar." Daarnaast, staat Houtepen, die concurrent WGZ tot een punt zag naderen, voor de taak zijn spelers weer aan het scoren te krijgen. SSV kreeg zaterdag, ook na het vertrek van Gueye, voldoende kansen, maar hielp ze allemaal om zeep. „Meer nog' dan de rode kaart vind ik dat GOES - Het was een half uur na de wedstrijd en al ruim een uur nadat hij het veld moest verla ten. Maar het gezicht van Mama- douba Gueye stond nog steeds vol onbegrip over de rode kaart die hij incasseerde. De laatste man van SSV'65, dat zaterdag op eigen veld met 4-0 van Nieuw-Lekkerland verloor, was overtuigd van zijn onschuld. „Ik begrijp er niets van, het was absoluut geen rood", sprak de het verhaal van deze wedstrijd. We moeten 1-0 maken, dan is het duel gespeeld. Nieuw-Lek kerland kwam hier echt niet met snode plannen, zij willen met het oog op de nacompetitie alleen de boel heel houden." Maar ja, het buitenkansje om de koploper na de rode kaart stevig om de oren te slaan, liet de ploeg zich natuurlijk niet ontne men. Al leek SSV het duel in on dertal aanvankelijk toch naar zich toe te trekken. Maar Paul Bom, Christiaan Boon en Arjan Koopmans misten dotten van kansen, die het predikaat intik- kertje net niet verdienden. Toen Ruud Ouweneel in de 69e minuut 0-1 binnenkopte, kreeg SSV niet de kans te herstellen van die dreun. Binnen 120 secon den zorgde Meivin Zimmerman namelijk voor 0-2, weer een mi nuut later werd het 0-3 door Ser- ginho van Axel-Dongen. In bles suretijd maakte Bart ten Velde de Goese nederlaag nog wat gro tesker: 0-4. „We moeten zaterdag van Rijs oord winnen, dan houden we de zaak gewoon in eigen hand", zei Houtepen, wiens ploeg een week later naar WGZ reist voor een duel dat waarschijnlijk met recht een 'finale' mag worden ge noemd. Alhoewel? „Ik zie WGZ zaterdag nog wel verliezen van Nieuw-Lekkerland", stelde Houtepen. „En als wij dan win nen, zijn we al kampioen." En dan praat niemand nog over de dubieuze kaart voor Gueye. SSV'65-Nieuw Lekkerland 0-4 (0-0). 69. Ruud Ouweneel 0-1, 71. KOUDEKERKE - VCK keert na twee seizoenen terug in de derde klasse van het zaterdagvoetbal. Zaterdag werd de ploeg uit Koude- kerke kampioen in de vierde klasse A door Cadzand met 3-0 te ver slaan. De ploeg van trainer Henk Willemse deed dat onder toeziend oog van het allerlaatste kampioenselftal van VCK uit 1984. De thuisclub had weinig moeite met Cadzand. De Zeeuws-Vlamingen, die nog meedoen in de strijd om de derde periodetitel, waren vol goede moed afgereisd naar Koudekerke. Ze hadden echter niets in te brengen tegen het superieure VCK. Halverwege de eerste helft tastten Cadzandse verdedigers volledig mis op een strakke hoek schop. Merijn Dek, die op de doellijn stond, joeg de bal in de'tou wen. Dek tekende vijf minuten voor rust, na een pass van Danny Joosse, ook voor 2-0. Joosse zorgde in de blessuretijd van de eerste helft voor de 3-0 via een vrije trap. In de tweede helft gebeurde ver volgens vrijwel niets meer. foto Lex de Meester voetballer met zachte stem. „Sterker, het was niet eens een overtreding. Die jongen (Joey van Axel-Dongen) liet zich ge woon vallen." Gueye wist dan ook niet wat hij zag toen arbiter Versnel luttele seconden later een rode prent te voorschijn toverde en voor de neus van de laatste man hield. „Ik dacht dat die speler van Nieuw-Lekkerland geel zou krij gen voor een schwalbe. Maar ik kreeg rood! Ongelofelijk." Vanaf de kant zag Gueye daar na dat het volledig misging met zijn ploeg, die daarvoor nog te kenen van herstel vertoonde ten opzichte van vorige week. „De rode kaart zette het duel op zijn kop. Verdedigend ging het niet goed meer", zei Gueye niet uit arrogantie, maar in het besef dat hij dé betrouwbare factor in de laatste linie van SSV is. SSV incasseerde vervolgens een dik ke nederlaag, maar omdat WGZ gelijkspeelde, werd het zicht op de titel voor de Goese eersteklasser weinig vertroe beld. Al wacht Gueye vermoedelijk een schorsing van minimaal door Ron de Waal YERSEKE - Het duurde tot de voorlaatste minuut, maar uitein delijk kreeg zaterdag-vierdek lasser Krabbendijke toch waar het recht op had. In de uitwed strijd tegen Yerseke kopte inval ler Pascal van Zwede de felbe geerde 2-2 binnen. Daardoor blijft Krabbendijke één punt voorsprong houden op Yerseke. Over twee weken kan Krabben dijke in de thuiswedstrijd tegen Brouwershaven de titel in de vierde klasse B binnenhalen. Vierhonderd toeschouwers, veel spandoeken en het nodige vuur werk sierden de derby tussen Yerseke en Krabbendijke op. Van hoogstaand voetbal was geen sprake, maar de spanning en ambiance compenseerden dat. Aan de ene kant was er een fu rieus startend Yerseke, dat met één punt achterstand begon aan het beladen treffen en aan de an dere kant stond lijstaanvoerder Krabbendijke. Die ploeg had zichtbaar moeite om de enorme spanning onder controle te krij gen. Krabbendijke maakte een bloednerveuze en vooral defen sief ongeorganiseerde indruk in de beginfase. Dat kwam Krab bendijke duur te staan. Yerseke had al een keer de paal geraakt toen aanvoerder Jordy den Toon der in de derde minuut volko men ongedekt een corner kon binnenkoppen, 1-0. Hoofdrol Na ruim tien minuten leek Krab bendijke bekomen van de schrik en kwam er lijn in het spel van de ploeg van Joost van de Griek. Maar in de beginfase kwam Yer seke, met Den Toonder in een ab solute hoofdrol, nauwelijksin de problemen. Na een halfuur werden de problemen voor Krab bendijke groter. Er ging op nieuw van alles mis in de defen- Twee aanvallers van Yerseke torenen uit boven de verdedigers van Krabbendijke (gestreepte shirts). sie. Doelman Ramon van Koe- veringe liet een ogenschijnlijk ongevaarlijke bal los. Arco van Dixhoorn was er als de kippen bij en schoof de bal in de korte hoek naar binnen, 2-0. Joost van de Griek greep halver wege in met een dubbele wissel en Krabbendijke voerde de druk op. „Ik wist toen al dat het heel moeilijk zou worden", verklaar de Yerseke-trainer Kees de Smit na afloop. „Het is al een tijdje pappen en nathouden door aller lei blessures. Daarom ben ik trots op de ploeg dat ze het zo lang heeft vol gehouden." Krabbendijke kreeg steeds meer mogelijkheden, maar kon de aansluitingstreffer maar niet maken. Met een prachtige red ding hield keeper Ramon Boone een kwartier voor tijd zijn doel schoon op een inzet van Johan Pekaar. Enkele minuten later was het wel raak. De vijftienjarige Tho mas Mattheijen verschalkte Boone met een schot in de lage hoek. Yerseke werd steeds ver der teruggedrongen, maar de overwinning en koppositie, le ken steeds dichterbij te komen. Die droom werd in de voor laatste minuut wreed verstoord door Pascal van Zwede, die Boone met een prachtige kopbal versloeg. Het punt voor Krabbendijke was meer dan terecht „Dit mo gen we natuurlijk niet meer uit handen geven", jubelde Pascal van Zwede. Voor Kees de Smit en Yerseke rest er nog maar één ding. „Dins dag gaan we maar even niet trai nen. We moeten de accu opla den voor de nacompetitie." Yerseke - Krabbendijke 2-2 (2-0). 3. Jordy den Toonder 1-0, 32. Arco van Dixhoorn 2-0, 80. Thomas Mattheijen 2-1, 89. Pascal van Zwede 2-2. Scheidsrechter: G.G.A. Daems (Gilze). Gele kaart: Pieter Zandee, Danny Weber (Krabbendij ke), Antonis Riedijk, Arco van Dix hoorn, Ernest van Bussel, Niek Boogert en Jordy den Toonder Meivin Zimmerman 0-2, 72. Ser- ginho van Axel-Dongen 0-3, 90+1 Bart ten Velde 0-4. Scheidsrech ter: T.J. Versnel ZwijndrechtRo de kaart: 57. Mamadouba Gueye (SSV'65). Gele kaart: Joey van Axel-Dongen, Erwin Groenendijk, Jan Dirk Verheij (allen Nieuw Lek kerland). Aantal toeschouwers: 140. SSV'65: Christol van Campenhout; Michel de Groote, Mamadouba Gueye, Arno Melaard, Ronnie Hil- lebrand; Dennis van der Welle, Ar jan Koopmans (75. Richard Uitter- hoeve), Björn Langeveld, Marcel Kole: Christiaan Boon, Paul Bom. van onze sportredactie GOES- In de strijd om de derde periode in de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal hebben Colijnsplaatse Boys en Bevelan ders goede zaken gedaan. Co- lijnsplaat won met 4-0 van Hoe- dekenskerke. Bevelanders klop te Wolfaartsdijk met 2-0. In de vierde klasse B heeft Wemeldin ge de beste papieren voor de der de periodetitel. Bevelanders-Wolfaartsdijk 2-0. De beste kansen waren voor rust al voor de thuisploeg, maar pas na de pauze werd er ge scoord. Robin van de Moere en Michel Verburg maakten de goals. DFS-Apollo 4-0. Bij rust stond de eindstand al op het score bord door doelpunten van Mar- tijn Boot (1-0 en 3-0), Lennart Padmos (2-0) en Huib Nortier. De thuisploeg verzuimde na de thee de score verder uit te bou wen. Nieuwland-SVD 1-1. Richard van de Schoor tekende halverwe ge de eerste helft voor 1-0. Niels van den Dries maakte zeven mi nuten voor tijd voor de gelijkma ker. MZVC-Borssele 5-0. Voor rust scoorden Marlijn de Vries en Alexander Bom. Sander de Vries, Ronald Bakker en Sander de Vries deden dat in de tweede helft. De wedstrijd begon met een uur vertraging. De aangewe zen arbiter Maarten Bruijnes uit Bruinisse wist niets van zijn aan stelling, maar was bereid om als nog naar Middelburg af te rei zen. Hoedekenskerke-Colijnsplaatse Boys 0-4. De bezoekers wonnen eenvoudig. Nigel Holmes maak te voor rust voor de 0-1 en de 0-2. Na de pauze maakte hij ook de 0-3. Abdul Begde maakte er een kwartier voor tijd 0-4 van. Vierde klasse B ZPR'84-SPS 2-2. ZPR'84 kwam via Mirza Ocelan en Mourat Gu- cun op 2-0. In de tweede helft verkleinde Thijs Nijmeier de achterstand van SPS. Zes minu ten in blessuretijd zorgde Wil lem Bevelander voor de punten- deling. twee duels en zonder de laatste man nemen de kansen voor de ploeg van trainer Cees Houte pen simpelweg explosief af. „Maar ik weiger te geloven dat mijn seizoen voorbij is", sprak Gueye woorden van hoop. „Ik hoop dat het net zo gaat als twee weken terug met Arno Me laard. Hij kreeg tegen Groote Lindt direct rood, maar kreeg maar één duel schorsing. In dat geval kan ik het laatste duel, uit bij WGZ, gewoon meedoen." foto Willem Mieras (allen Yerseke). Aantal toeschou wers: 400. Yerseke: Ramon Boone; Ernest van Bussel (59. Alex van de Wa ter), Jordy den Toonder, Lamper van de Ven, Antonis Riedijk; Mi chel de Rooij, Christiaan van der Jagt, Niek Boogert, Raymond Rovers (62. Urvin van Hekelen); Adriaan van de Plasse (73. Christi aan van der Poel) en Arco van Dix hoorn. Krabbendijke: Ramon van Koe- veringe; Peter Polderdijk, Joost Polderdijk, Wim Jan van 't Leven, Jan Willem de Kunder; Steven Con- standse (64. Pascal van Zwede), Marcel Moerland, Pieter Zandee (45. Thomas Mattheijen), Danny Weber; Theo van Houte (45. Mar tin Bal) en Johan Pekaar. Stavenisse-Kruiningen 0-3. Hei tamme Stavenisse legde Krui- ningen nauwelijks iets in de weg. Na een helft spelen leidde de Kruiningen met 0-2 door twee treffers van Edwin van Houte' Na rust zorgde Martin van Beek voor de derde Kruiningse trek, fer. Smerdiek - Wemeldinge 1-2; Erik van Haaften zette zijn.' ploeg op een 1-0-voorsprong.i Op slag van rust verzuimde Bart Stoutjesdijk om Smerdiek naar 2-0 te schieten. Na rust kwam- Wemeldinge met hulp van Ad Pi- ping, die de bal in eigen doel werkte, op gelijke hoogte. Een kwartier voor tijd smokkelde Wemeldinge wat meters bij vrije trap en Toine Gijzel schoot de winnende treffer binnen. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Imtech - Allie angel 4-0, Doemarwa - Dekkertjes 1-3, Brothers in arms - Computerservice 1-3, Ysvogel - Duck/Spar 2-2, Hoven, be- dr. Walcheren - Jamin/Petsplace 1-3, Kwik kwek kwak - Prutsers 0-4, Hooizol der- Makzo 3-1. Stand na 81 games: Jamin/Pets place 71, Ysvogel 68.5, Mak- zo 68.5, Hooizolder 65.5, Imtech 62.5, Hoven. bedr. Walcheren 60, Computer service 57.5, .La pelotita azul 55.5, Prut sers 55, Allie angel 53.5, Dekkertjes 48.5, Doemarwa 47, Kwik kwek kwak 47, Duck/Spar 42.5, Brothers in arms 29. Dinsdagleague: Wapen van Zeeland - Valkenisse 2-2, Suzuki - Schrobbelerke 2-2, Van der Zwan - S4 1-3, Schoonen elektro - Bakker Maljaars 3-1, Verhoe ven klussen - Nailstudio 3-1, Timmer werken - Bam 0-4, Dow - Spruijt pallet 2-2, Pro hair - Steady state 0-4. Stand na 81 games: Schoonen elektro 73.5, Van der Zwan 73, Schrobbelerke 71, Dow 67, Spruijt pallet 62.5, Pro hair 56, Verhoeven klussen 56, Wapen van Zee land 52.5, Steady state 52, Bam 52, Tim merwerken 51, Valkenisse 47, Bakker Maljaars 42, Nailstudio 41, Suzuki 33.5, S4 33. Woensdagleague: Johns - Misset 4-0, Bakker Bart - 3 x Niks 4-0, Coby's speel goed - M en O bedr. 0-4, Full house - Drukkerij Capello 1-3, 't Gootje - Posei don 0-4, Stadscafe - Oliebollen 2-2, Au to de Voogd - Herwegh 0-4 Stand na 81 games: Herwegh 74, Poseidon 69, Oliebollen 66, Full house 64, Bakker Bart 62.5, Drukkerij Capello 62.5, M en O bedr. 62, Auto de Voogd 57, Misset 53, Johns 48, 3 x Niks 46, Stadscafe 42, 't Gootje 28, Coby's speelgoed 22. Donderdagleague: Pro shop - Slage rij Gillissen 3-1, EPZ 2 - Eastman 1-3, EPZ 3 - Brabant mobiel 0-4, Auto Smart - Wondergem 4-0, EPZ - Fonsies 0-4, Taxi Renesse - Binnenuit 1-3. Stand na 81 games: Pro shop 81.5, Brabant mo- bel 77, Auto Smart 69.5, Fonsies 59, EPZ 2 55, Wondergem 54.5, Slager Gil lissen 53, Binnenuit 47.5, EPZ 44, East man 43, EPZ 3 39, Taxi Renesse 24. Jeugdleagues: Vierkante bal - Balzak 1-3, Pinkladies - Lekker belangrijk 2-2, ZPINS - Nightfire 3-1, SNIPZ - Nu even niet 1-3. Stand na 75 games: Nu even niet 83, Balzak 72, ZPINS 61, SNIPZ 51.5, Pink ladies 48, Vierkante bal 30, Lekker belangrijk 27.5, Nightfire 15. Regio Walcheren. Eerste klasse: Oostkapelle 2 - VZV/Hydrofa 4-16, Murre/de Visser - Alfonds/zuidwest ne gen 2 8-5, Oostkapelle - Meiveld 5-4. Tympaan - Eastman/LFA 6-3 Eind stand: Alfonds/zw 9 22-59, Tympaan 22-44, Murre/de Visser 22-42, Meiveld 22-38, Oostkapelle 22-29, Alfonds/zw 9 2 22-28, VZV/Hydrofa 22-27, Taxicentra le 22-25, Oostkapelle 2 22-25, Domburg 22-24, Eastman/LFA 22-24, Torna 22-11. Tweede klasse: Onder andere - Fat ka naries 6-7, Domburg 2 - MO de Schuur 5-8, Garderen/Dekker - VZV/Hydrofa 2 3-4, Akkerdaas kado - Geen idee 6-4, WZP - VAW 5-6. Eindstand: MO de Schuur 20-51, VAW 20-47, Akkerdaas ka- do 20-39, Domburg 2 20-35, WZP 20-29, Geen idee 20-29, PSVW 20-22, VZV/Hydrofa 2 20-22, Fat kanaries 20-16, Onder andere 20-16, Garderen/Dekker 20-12. Derde klasse: VZV/Hydrofa 3 - Schin kel assurantie 3-8, Uiterrton - Neptunus 2-11, Woontrend Zeeland - VPV 4-4, fc Laurens - DKW advocaten 7-8, Baderie - Voskampboys 9-11, SSVW - Dekker/Tramper 4-1Eindstand: Neptu nus 22-59, VPV 22-48, Voskampboys 22-44, Baderie 22-35, Uiterton 22-31, DKW advocaten 22-31, SSVW 22-31, fc- Laurens 22-29, Woontrend 22-24, VZV/Hydrofa 3 22-20, Dekker/Tram per 22-14, Schinkel assurantie 22-13. Vierde klasse: Uiterton 2 - Milano 6-12, fc Zeeland - MO de Schuur 2 5-6, Partner advies - Gouwe gheyt 6-5, Garderen/Dekker 2 - De Stoof 8-4. Eind DORDRECHT - Terneuzen' blijft in de eerste klasse van h zondagvoetbal aan de leiding de strijd om derde-periodetitel De rood-zwarten versloegen gis teren in Dordrecht staartploe» DFC met 2-0. pa .1 De Zeeuws-Vlamingen brachten door de winst het puntentotaal op 29. Dat is met nog twee wed strijden te spelen één punt mee: le dan vorig seizoen gedurende hele competitie. Op een slecht bespeelbaar vele b hadden DFC en Terneuzen last van de wind, die in Dord recht dwars over het veld stond Beide ploegen bakten er voor rust volgens Ardian Lekaj niel veel van. Op slag van rust zette Tim Faassen Terneuzen op voor sprong. Hij rondde een goed op- sta gezette combinatie fraai af: 0-1. Na de hervatting waren de '0' Zeeuwen heer en meester, leidde tot een veelvoud aan kan sen. Na een actie van Daryl Ra- widjan mikte Ramazan Kesik- bas een kwartier voor tijd raak k Hij bracht Terneuzen daarmee® in veilige haven. „We hebben ge daan wat we moesten doen' vond trainer Ardian Lekaj. stand: Milano 20-58, MO de Schuur? 20-49, TSA brandpreventie 20-48, Uiter ton 2 20-39, fc Zeeland 20-30, Jong Ar- nemuiden 20-28, Garderen/Dekker 20-22, Gouwe gheyt 20-13, Partner ad vies 20-13, EPZ 20-12, De stoof 20-6. Bekerfinale: Murre/de Visser VZV/Hydrofa 6-2. VUGHT - Turner Jeffrey Telus-f01 sa van Koudekerke/TcZWN is gisteren derde geworden op dtJtl' tweede landelijke voorwedstrijier: richting het NK. Daarmee toon 'n de de vijftienjarige Middelbur- ger veerkracht. Telussa heeft twee zware weken achter de rug, met de twee ope 10< plaatsingswedstrijden voor het er jeugd-EK. Hij presteerde bij goed, maar kreeg vorige00 week dinsdag te horen dat bij niet in de selectie zat. Zowel Te- 50 lussa als zijn trainer Harry Sta pel was zwaar teleurgesteld. In Vught zette de Middelburger echter weer een goede meer- kamp neer, met een bronzen me-60 daille als resultaat. Voor Stapd !ri was dat een teken dat zijn pupil10 niet onder de beslissing van selectiecommissie van KNGU té lijden had gehad. DRESDEN - Motorcrosser Rinus van de Ven heeft gis teren in Dresden de eerste wedstrijd om het Open Duitse kampioenschap op zijn naam geschreven. De coureur uit Vlissingen won beide manches in de klasse 125cc. Van de Ven had vooraf gete kend voor een topvijfklasse- ring, maar het ging boven verwachting. Hij reed de snelste tijd in de kwalifica tie. reed in de eerste man che van start tot finish op kop en was ook in de twee de manche de sterkste. Het Duitse kampioenschap gaat over zes wedstrijden. Twee jaar geleden won Van de Ven het eindklassement in de 85cc. Dit jaar wordt de eindzege lastig voor Van de Ven, omdat hij twee j, wedstrijden moet laten schieten vanwege verplich- lo tingen bij de Open Neder landse kampioenschappen. IZ kt i die

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 22