JTiiV zaterdag 8 april 2006 u Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Door God gegeven, en met blijdschap verwacht. Uit liefde geboren, ons zoontje en broertje Jarick Jacob Jan We noemen hem Jarick Hij is geboren op 6 april 2006. Jan Dirk en Nanneke Stouten Julian en Naomi Leeuwenburg 25 4307 CC Oosterland 0111-642933 Jubileum Onze ouders, opa en oma Adri Blok en Janna Blok-Dekker zijn op 26 april 2006 60 jaar gehuwd. U bent van harte welkom om hen hiermee te komen feliciteren op zaterdag 22 april 2006 tijdens een re ceptie. van 15.30 uur tot 17.30 uur. in het dorpshuis "De Meiboom", Kerkpolder 30, Krabbendijke. Hun dankbare kinderen en kleinkind. Rinus Blok Marijke Blok-van der Moere André April 2006. Morlodehof 6 4413 BW Krabbendijke Op 20 april 2006 zijn wij Lijn Kopmels en Sien Kopmels-Sandee 50 jaargetrouwd Wanneer u ons daarmee wilt feliciteren, bent u van harte welkom op zaterdag 22 april a.s. van 14.00 tot 17.00 uur in Verenigingsgebouw "Ammekore" te Nieuwdorp. Pr. Irenestraat 14 4455 AT Nieuwdorp Verjaardag P.J. (Pau) Paree 100 iaar 5 april is vader, (over)opa 100 jaar geworden. Wij nodigen, familie, vrienden en kennissen van harte uit dit vandaag, 8 april van 15.30 tot 17.30 uur met ons te vieren tijdens een receptie in de recreatiezaal van Zorgcentrum "de Kraayert", Deltastraat 2 te Lewedorp. De kinderen en (achter)kleinkinderen Overleden Enige en algemene kennisgeving Nooit vragend nooit klagend. Altijd alles voor zichzelf dragend was zij een steun voor velen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, moeder en oma Anna Emma Irene Gijs echtgenote van Jaap Bouwens Oostburg 23-10-1956 t Eede 3-4-2006 Eede: Jaap Bouwens Sylvia Saskia Frank haar echtgenoot en kinderen Eede, 3 april 2006 4529 GB Greinstraat 3 De crematie heeft op vrijdag 7 april 2006 in familie kring plaatsgevonden. Is liefde afscheid nemen... Hedwig Gerda Cornelis Josephine Hedi Bogaers 15 maart 1956 t 5 april 2006 Leo Schults Familie Bogaers Familie Schults Gruttostraat 4 4302 WE Zierikzee We willen Hedi gedenken in een dienst op dinsdag 11 april in de Gereformeerde kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.50 uur. Aansluitend begraven we haar lichaam op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 15.00 uur. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.20 uur gelegen heid tot condoleren in de zaal van de kerk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condole ren in het M.F.C.. De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. een groot verlies Hedi Dank voor jouw bijzondere "er zijn" VPTZ Schouwen-Duiveland Enige en algemene kennisgeving Op 57-jarige leeftijd is overleden mijn vader Cor van den Elshout 29 mei 1948 t 6 april 2006 Vlissingen: Karei en Saskia De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 11 april om 12.00 uur in het crematorium. Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Ons gewaardeerd lid en voorzitter van de cliënten raad Cor van den Elshout is voor ons allen toch nog onverwacht overleden. Wij zullen zijn inbreng missen. Zijn familie en vrienden wensen wij veel sterkte toe. Mede namens de cliëntenraad van 't Gasthuis, centrum voor zorg en reactivering in Middelburg Frank Bordui, directeur SVRZ Na jaren van vriendschap is overleden onze lieve vriendin, Nel Boone-de Wolf Ons meeleven gaat uit naar Jan en de kinderen en kleinkinderen. Lien Simonse Krijn en Annemieke Wielemaker Wint en Greet Verhage Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze lieve buurvrouw Nel Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte toe. Buren Veersesingel Cees Jeras Tonnie en Coby de Wijze Eric-Jan Keulemans en Nadia Berkelder Suzanne en Marco Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na kort stondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve, bijzondere broer, oom, neef, opa en vriend Dr. Leopold Willem Rosdorff 16 april 1951 4 april 2006 Namens familie Williams-Rosdorff, Misaine en James: Angela Misaine Chanelfa Hunzestraat 6 4388 SN Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 10 april van 12.30 tot 13.15 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats heb ben op de Algemene Begraafplaats te Oost- Souburg. Na een gevarieerd en succesvol leven is aan de gevol gen van asbest overleden mijn lieve zorgzame man, onze fantastische vader, schoonvader en opa Cornelis Jacobus Schipper (Kees) echtgenoot van Louisa Schipper-van Houdt in de leeftijd van 74 jaar. Vlissingen: Louisa Schipper-van Houdt Koudekerke: PietenAnja Rinaldo Sebastian en Yvette Koudekerke: Jolanda en Marien Marcel, Remco Koudekerke: Ronald en Anita Moreno, Valerie Bonny 9 Vlissingen, 7 april 2006 Boulevard Bankert 318 4382 AC Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 12 april van 11.15 tot 11.45 uur in gemeenschapscentrum "De Couburg", Duinstraat 4a te Koudekerke. Aansluitend zal aldaar een samenkomst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd gemeenschapscentrum. Een hand, een woord, een gebaar doet zo goed. Als je iemand die je lief hebt verliezen moet. De lege plek, het doet zo 'n pijn. Maar in gedachten zal hij altijd bij ons zijn. Diepbedroefd geven wij u kennis dat onze lieve broer van ons is heengegaan Hendrik Heijstek echtgenoot van Jannie Walrave Wemeldinge Willemstad N.B. 16 juni 1930 t7 april 2006 Namens de familie Truus en Max Heijnsdijk-Heijstek Jannie en Giel de Jonge-Heijstek Rie en Theo Wisse-Heijstek Na een periode waarin haar krachten geleidelijk afnamen, is in alle rust in haar vertrouwde om geving van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze dierbare moeder en oma Cornelia Boonman-van 't Westende Geboren, 27-11-1929 Overleden, 6-4-2006 's-Heerenhoek: Marien Boonman Kapelle: Anita en Ko Ilona en Chris St. Jansteen: Carolien en John Killiam Chanice van Zijlstraat 3 4453 BB 's-Heerenhoek De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdagri 1 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's- Heerenhoek. Voorafgaand is er vanaf 10.00 uur in het mortuarium bij de kerk gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.-K. kerkhof te 's-Heerenhoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Jeugdhoeve'. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Cornelia Boonman-van 't Westende Fam. van 't Westende 's-Heerenhoek, 6 april 2006 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze schoonzuster en tante Cornelia Boonman-van 't Westende Fam. Boonman 's-Heerenhoek, 6 april 2006 Rozen verwelken en schepen vergaan, maar uw warmte, liefde en zorgzaamheid zullen altijd in onze harten blijven bestaan. Intens verdrietig over de grote leegte die zij achter laat, maar eeuwig dankbaar voor alle liefde en warmte die we van haar hebben mogen ontvangen, geven wij u kennis van het heengaan van onze zeer zorgzame moeder, oma en overgroot-oma Jozina de Jonge ~Jo~ partner van Anton Landman (in herinnering) Geboren 17 juni 1924 Overleden 6 april 2006 Wij zijn de verzorgenden in Borrendamme erg dankbaar voor alle liefdevolle zorg die zij hebben besteed aan onze moeder, oma en overgroot-oma. Olga en Piet van Velthoven Jolanda en Stan Petra en Christiaan Christon Johnny Ko en Marijke Berrevoets Laura Martijn Zorgcentrum "Borrendamme" Scheldestraat 2-317, Zierikzee Correspondentieadres: Familie J. Berrevoets Geertruidlaan 114305 AP Ouwerkerk Dinsdag 11 april om 10.00 uur willen we afscheid van haar nemen in een samenkomst, welke gehouden zal worden in de Groene zaal van Zorgcentrum "Borrendamme" aan de Scheldestraat 2 te Zierikzee. Aansluitend, om 11.00 uur, zal de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er in genoemde zaal gelegenheid tot condoleren. fo hield van fleurige bloemen. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Bedroefd, maar dankbaar voor de lange tijd dat hij bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat mijn lieve man, vader en opa Lein Hekhuis is overleden op 82-jarige leeftijd. Vrouwenpolder: S.N. Hekhuis-Louwerse Marius en Suzan Lise Iris 4354 AV Vrouwenpolder, 7 april 2006 Nieuwstraat 5 Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 11 april om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 13.15 uur een korte overdenking gehouden worden, waarna de crematie zal plaatsvin den. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in "Hotel Ameville", Buitenruststraat 22 te Middel burg. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit meer samen naar Quinta Lise en Iris Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve zwager en oom Lein Hekhuis Middelburg: Jo en Toos Tax Serooskerke: Teun en Marijke Paap Vrouwenpolder: Dimphna Tax Veere: Henk en Jeannet Tax Riek Tax-Hekhuis in herinnering Neven en nichten Oom Lein is niet meer. Geen mooie verhalen meer. Geen etentjes meer samen. Lein Hekhuis Leusden: Willem Hekhuis Tineke Hekhuis-Klein Kapelle: Joke Hekhuis Ton Mous Heden bereikte ons het droevige bericht van over lijden van onze oud-directeur kweekbedrijf Daniël Johannes Glas De heer Glas kwam in 1954 in onze dienst als vere delaar. Vele jaren, tot aan zijn vervroegde uittre ding in 1985, was hij directeur van ons kweekbe- drijf in Rilland. Onder zijn inspirerende leiding werden vele nieu we rassen op de markt gebracht in de gewasgroe- pen grassen, granen en mais. Dit vormde een be langrijke basis voor het internationale succes en groei van ons bedrijf. Wij herinneren hem met respect en wensen zijn echtgenote en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie, medewerkers en oud-medewerkers Advanta Seeds B.V. Kapelle/Rilland Mourir n 'est pasfinir, c'est le matin suprème Victor Hugo Op maandag 3 april is na een kortdurende ziekte overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Lucette van Hoek-Bisetti weduwe van Frans van Hoek 06-12-1922 t 03-04-2006 Myrian Campbell Sidney Carla Rollo Marijke Govert Selena Wij denken terug aan de fijne jaren die wij met haar deelden. Correspondentieadres: Rossinilaan 33 4384 MB Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onverwacht is overleden onze schoonzuster en tante Maria Clement-Bouterse Zwolle J.Clement-de Jonge Goes J.Clement-Filius Kamperland W.Geelhoed J.S.Geelhoed-Clement Kamperland M.C.Clement M.Clement-de Smit Ens M.Clement-Kaat Gelukkig is een mens die mag wonen in Uw huis. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Jannetje Maatje Jansen-Verburg sinds 5 maart 2004 weduwe van Marinus Jansen 10 oktober 1917 17 april 2006 Met dank aan de medewerkers van Maria Oord. Oosterhout: Riet en Jan Grootjans-Jansen Sandra en Jos, Simon, Leah Pauline en Cees Kruiningen: Toos en Hennie te Kiefte-Jansen Arthur en Petra, Michael, Marc Jeanette Goes: Beppie Jansen Kloosterzande: Dirk en Emmy Jansen-de Waal Lesly en Tamara Nicky en Daniëlle Hansweert, 7 april 2006 Maria Oord, kamer 4. Correspondentieadres: Einsteinstraat 25 4416 EL Kruiningen Onze moeder en oma is opgebaard in haar kamer in Maria Oord, alwaar maandag 10 april van 19.50 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. M.T. van der Vlugt-Plet, wordt dinsdag 11 april om 13.30 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg. Elen- baasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats le Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te gelegenheid tot condole ren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante Jannetje Maatje Jansen-Verburg in de leeftijd van 88 jaar. Krabbendijke: E.M. Kriekaard-Jansen Kruiningen: J.A. Jansen Neven en nichten Kruiningen, 7 april 2006 Dag lieve oma Pouwer Monique, Marc, Milan en Marit Bedroefd, maar met dankbaarheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vriendin Pieternella Suzanna Molhoek Amsterdam, 6 april 2006 onze "TanteNel" Schore, 31 maart 1907 Zij is vannacht op 99-jarige leeftijd vredig ingeslapen in haar vertrouwde omgeving in Woonzorgcentrum Buitenveldert. Cok en Piet Germing Katrien de Klerk ii Brutus Correspondentieadres: Kroos 16 1273 EE Huizen Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 10 april van 10.00 tot 10.15 uur in het Woonzorgcen trum Buitenveldert, Kalfjeslaan 350, kamer 102, te. Amsterdam. Aansluitend zal de kerkdienst plaatsvinden om 10.45 uur in de kapel van Woonzorgcentrum Buiten veldert. De begrafenis wordt gehouden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats Goes, Geldeloozepad 50 te Goes. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condo leren om ongeveer 14.30 uur in het naastgelegen rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes. Ze houdt van gele bloemen Dankbetuiging Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoonde e het overlijden van onze oom Pieter Maas Het is ons tot steun geweest. Namens neven en nichten: J. Maas Middelburg, april 2006 Dankbetuiging Groot was haar liefdegroot het verdriet. Mooi zijn de herinneringen die zij achterliet Voor uw bloemen, kaartjes, telefoontjes, belangstellinj en medeleven na het overlijden van onze Ma en Oma Jo Martens-Hoondert zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, april 2006 Voor de vele blijken van medeleven die wij ontvan gen hebben tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve zus, schoonzus en tante Jannie Oreel zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Familie Oreel, Middelburg, april 2006 De vele hartverwarmende blijken van medeleven na he heengaan van onze lieve moeder, oma en overoma Catharina Ossewaarde-Meulblok hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Uit aller naam: P.H. Ossewaarde Kloetinge, april 2006 Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Dank u wel dat u blijk van uw medeleven heeft gegeva na het overlijden van onze lieve moeder, oma en mijl lieve zus Elizabeth Cornelia Pouwer-van der Voorde Het heeft ons goed gedaan. Addie Eversdijk-Pouwer Jaap Eversdijk, in herinnering Vincent Judith en Remko Jacqueline Pouwer H.P. de Korte-van der Voorde Kortgene, april 2006 Voor de hartverwarmende belangstelling, de vele kaarten, brieven, telefoontjes na het overlijden van onze lieve pa en opa Laurens van Sluijs willen wij u oprecht danken. Het heeft ons goed gedaan te ervaren dat hij bij zo i velen geliefd was. Maarten en Comeel Lydia klein- en achterkleinkinderen van Sluijs I Zoutelande, april 2006 We zijn zeer getroffen door de vele blijken van belan; stelling en medeleven die we van u mochten ontvanger; zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden vr onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Cornelis de Voogd Wij zeggen u daarvoor hartelijk dank, het was onst grote steun. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Vrouwenpolder, april 2006 Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12