Banen PZC tjf*I lobTrack.nl m P/3 8 carrière in eigen hand! Senior Medewerker Technische Dienst m/v Microsoft ADFRANSE watersport T.H.M. Administrateur (m/v) De Goese Lolt - ~v. €1 Senior Medewerker Divisiecontrol Energie Kijk ook op 3 APRIL 2006 - 10 Voor ons bedrijf zoeken wij enthousiaste collega's voor de functie van: Functie-eisen: S Uitstekende kennis van netwerken; Windows 2000. 2003 (SBS) v" Bekend met alle Windows besturingssystemen V Zelfstandig installeren en beheren van Windows netwerken V Zelfstandig kunnen repareren van computers en randapparatuur •f Bekend met telecommunicatie/routers V Ervaring met software voor administratie en kantoor automatisering V In staat tot analyseren en oplossen van probleemsituaties in netwerken Profielschets: ■f MBO/HBO werk- en denkniveau S In bezit van MCSE-diploma of studerend hiervoor (minimaal 3 certificaten) S Stressbestendig S In staat zelfstandig te werken en in teamverband V In bezit van goede communicatieve eigenschappen en teamspirit S Gewend contact met relaties te onderhouden S Commercieel inzicht Leidinggevende kwaliteiten S In bezit van rijbewijs Zie onze vacatures op internet: http://www.afa.nl - menu vacatures CERTIFIED i n v e n l Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. automatisering Ot> Adfranse Automatisering b.v. is sinds 1988 specialist op het gebied van automatisering. Naast levering en verhuur van computers er randapparatuur verzorgen wij het netwerkbeheer voor veel van onze relaties, maken wij maatwerkprogrammatuur, repareert onze eigen technische dienst uw apparatuur en verzorgen wij diverse cursussen en trainingen in ons facility center. Door optimale dienstverlening en een hoge kwaliteitsnorm hebben wij een zeer goede naam als automatiseringsspecialist in de regio Zeeland opgebouwd. Mede daardoor zijn wij uitgegroeid tot een bedrijf met 15 medewerkers. Uw reactie met C.V. kunt u binnen 10 dager na het verschijnen van deze advertentie richten aan de directie. Voor eventuele inlichtingen neemt u contact op met de heer J.D. Courtin. Adfranse Automatisering b.v. Noordland 1, Postbus 10 4450 AA Heinkenszand Telefoon: 0113-565758 Fax:0113-565750 E-mail: directie@afa.nl Internet: http://www.afa.nl "Vrijheid in gebondenheid" en "Leer mij hef zelf fe doen" zijn twee gevleugelde motto's die horen bij onze school. De Montessorischool fe Bergen op Zoom is een eigentijdse neutraal-bijzondere basisschool, bestaande uit 13 groepen, 323 kinderen en 23 personeelsleden en maakt deel uit van de Stichting Algemeen Bijzonder Basis Onderwijs (ABBO). Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega, in de functie van leerkracht die affiniteit heeft met bovenbouwkinderen in de leeftijdscategorie van 9 tot 12 jaar. Wij zoeken iemand die: •de vereiste onderwijsbevoegdheden heeft; •voorstander is van neutraal-bijzonder basisonderwijs; •bereid is eventueel samen te werken met een duo-partner; bereid is de Montessori opleiding te gaan volgen of de opleiding al gevolgd heeft; •flexibel is en van aanpakken weet; beschikt over organisatorische capaciteiten en die kwaliteiten heeft die liggen op het gebied van klassenmanagement; •bereid is samen met hef team veel tijd te investeren in klas overschrijdende zaken als ondersteunende systematiek en methodieken. Het gaat om een tijdelijke aanstelling van 1 mei tot 1 juli 2006, waarbij er redelijke kans bestaat op voortzetting in het nieuwe schooljaar 2006 2007. Bij gelijke geschiktheid, gaat de voorkeur uit naar een mannelijke collega. Het betreft een betrekking met een variabele werktijdfactor tussen 0,6 en 1,0. De sollicitatiecommissie zal bestaan uit een afgevaardigde van het bestuur en van de directie, een afvaardiging van het personeel en een afgevaardigde van de ouder- en teamgeleding van de medezeggenschapsraad. De sluitingsdatum voor uw reactie is dinsdag 1 8 april a.s. De eerste ronde gesprekken wordt gepland in week 16 o en 17. Ook als u in de afstudeerfase zit wordt u verzocht te solliciteren. U kunt uw sollicitatie, voorzien van c.v., richten aan: T De sollicitatiecommissie Montessorischool g Noordsingel 57, 461 1 SC Bergen op Zoom Voor informatie kunt u terecht bij de directeur dhr. M. Hameeteman onder telefoonnummer (0164) 251607 238423, mobiel: 06- 30500769 E-mail: montessori-boz@monfessori-boz.nl Acquisitie n.a.v deze advertentie wordt niet op prijs is een snelgroeiend dynamisch bedrijf in de watersport en scheepsmakelaardij in Colijnsplaat - Zeeland. Aktief in werkzaamheden aan zeil- en motor-jachten, dealer voor Honda 4-takt Marine motoren, Pega- en Kalf-boottrail- ers, Epifanes scheepslakken en Hempel antifouling. I.v.m. bovenstaande zijn wij op zoek naar een enthousiaste: ALLROUND MARINE DIESEL/ BENZINE MOTOR MONTEUR Opleiding b.v.; LTS-elektro aanvullend MTS-werktuigbouw Uw werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: oplossen van storingen aan motoren en electr. apparatuur onderhoud, reparaties en motor-servicebeurten, onderhoud technische installaties en inbouw zoals boegschroeven, hydr. install, n.a.v. apparatuur, enz. overige werkzaamheden die op onze werf plaatsvinden Wij bieden U: salariëring vlgs. HISWA-CAO verdere opleidingen in de watersportbranche zeer gevarieerde werkzaamheden Bent u geïnteresseerd? Stuur dan Uw sollicitatie met C.V. binnen 10 dagen aan: Watersport T.H.M.. Oostzeedijk 2, 4486 PN Colijnsplaat; Fax 0113-372984 E-mail: thmbbuurke@zeelandnet.nl Verdere informatie via tel. 0113-695349/06 5343 4070 Kindt Biesbroeck Thuis in Zeeuws-Vlaanderen Kindt Biesbroeck Makelaardij is voor de afdeling beheer in Hulst op zoek naar een enthousiaste (full time) Functieomschrijving: Het voeren van de eigen administraties, waaronder de salarisadministratie en BTW-aangiftes Het voeren van de administratie van diverse Verenigingen van Eigenaren alsmede het opstellen van de jaarrekeningen, begrotingen en periodieke verslagen Het kantoor vertegenwoordigen tijdens de algemene ledenvergaderingen van de Verenigingen van Eigenaren Functieprofiel: HEAO-BE/BA of SPD Werkervaring op financieel en administratief gebied Commercieel, strategisch inzicht en zelfstandig kunnen werken Flexibele instelling, klantgericht en goede communicatieve vaardigheden Kennis van het boekhoudprogramma KING is een pré U kunt uw schriftelijke sollicitatie uiterlijk voor 22 april 2006 richten aan: Kindt Biesbroeck Makelaardij, Postbus 1, 4560 AA Hulst. Kindt Biesbroeck Makelaardij is opgericht in 1975 en heeft twee vestigingen, in Hulst en Terneuzen. Ons hechte team bestaat uit een tiental medewerkers. De kernactiviteiten van K&B zijn: Bemiddelen bij aan- en verkoop van onroerend goed Taxaties Beheer van huurwoningen van derden Het voeren van administraties van Verenigingen van Eigenaren Projectontwikkeling KINDT BIESBROECK MAKELAARDIJ Overdamstraat 14 Hulst Tel. 0114 31 21 29 Noordstraat 17 Terneuzen Tel. 0115 62 27 31 www.KindtenBiesbroeck.nl otfideei iid van de: VBO MAKELAAR Zoek jij vrijheid, zelfstandigheid en carrièremogelijkheden? Wil je vooruit en mis je dat gevoel in je huidige baan? Een toekomst als financieel adviseur is dan een prima plan! Een baan met pit én vrijheid Financieel adviseur in je eigen regio. Jij helpt je klanten bij het nemen van belangrijke financiële beslissingen. Jouw advies en overtuigingskracht spelen een cruciale rol. Je moet sterk in je schoenen staan en alert reageren. Hoe je dag eruit ziet, bepaal je grotendeels zelf. Je werkt namelijk meestal vanuit je eigen huis, waar je onder andere afspraken maakt. Maar de dag houdt voor jou na vijven niet op. Want vooral 's avonds ga je bij klanten op bezoek. Een sterke startpositie Natuurlijk heb je een MBO-HBO werk- en denkniveau. En commercieel talent. Toch word je niet zomaar in het diepe gegooid. Hoe graag je dat ook zou willen. Je krijgt eerst een gedegen opleiding over alle ins outs van onze financiële producten. Belangrijk, want kwaliteit gaat boven alles. En je wordt er zelf ook beter van. Het zijn de eerste stappen in een mooie carrière binnen onze organisatie. Jij bepaalt je inkomsten en Je toekomst We doen er alles aan om jouw inzet tot zijn recht te laten komen. Door uitstekende arbeidsvoorwaarden, prima salaris met provisieregeling, coaching door districtmanagers en teammeetings. Vanzelfsprekend voorzien we je van alles wat nodig is voor je werk, zoals een auto, telefoon en laptop. Maar hoe je carrière gaat verlopen heb je zelf in de hand. Je discipline en inzet bepalen de grootte van je stappen op de carrièreladder. Jouw kans Financieel adviseur bij ons? Dat is geen werk, maar een uitgelezen kans het beste uit jezelf te halen. Ben jij er klaar voor? Dan kun je meteen solliciteren... Wat wij van je vragen: Commercieel talent Overtuigingskracht Discipline MBO/HBO Werken met verkoopdoelen Vooral 's' avonds bij klanten op bezoek Financieel adviseur Heb je vragen kijk dan op www.gavebaan.nl of bel naar 030 240 12 12. Op www.gavebaan.nl kun je online solliciteren. Wat wij je bieden; Interne opleiding Prima salaris Riante provisieregeling Auto van de zaak Mobiele telefoon Laptop van de zaak Werken vanuit huis Carrièrekansen Gemak en een goed rendement onderdeel van AEGON De Goese Golf is het grootste golfcomplex van Zeeland. Het beschikt over een modern clubhuls met receptie, golfshop en een stijlvol café-restaurant. Onze ambitie is om onze gasten service op het hoogste niveau te verlenen. Wij zoeken een m/v Receptioniste/ golfshop medewerkster 16-24 uur Functie-inhoud: - ontvangen en informeren van gasten en golfers - reserveren van starttijden en lestijden inboeken - verkoop, in de golfshop en evenementenbegeleiding - administratieve ondersteuning. Functie-eisen: - gastvrije instelling .en ee/fcdexibeie, re^taatge/ichte.Werkhouding - bereidheid" tot weekendwerk - zelfstandig en In teamverband kunnen werken - bekend mét Word en Excel - wlnkelverkoopervaring is een pre. Salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Golfbranche. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan De Goese Golf. t.a v de heer G. Kutjes, Krukweg 314465 BH Goes Telefoon 0113 - 229 557, Mallen kan ook. brenda@goesegolfnl i\ ri lp -fiw.iyrt wie blind i s redt zich vaak prima met een steuntje in de rug ygp. Help mee vfa giro 400 40 40 bartiméus P. Louwerse B. Automobielbedrijf P. Louwerse B.V. biedt haar klanten het schitterende modelen programma van Mercece-Benz personen- en bedrijfswagens en een breedpakket van gespecialiseerde diensten, zoals Leasing, Financiering en Reparatie Onderhoud. We onderscheiden ons door ons gemoti veerde team en de stevige vertrouwenbasis met onze klanten. Door ons enthousiasme zetten we een stevige stap meer om die service te bieden die van Mercedes-Benz, en dus ons bedrijf, verwacht mag worden. Onze servicegerichte instelling heeft er voor gezorgd dat we ondermeer door capaciteitsuitbreiding op zoek zijn naar twee collega's, die bereid zijn met ons die stap meer te zetten. 1e Monteur met APK (m/v) U heeft een ruime ervaring als automonteur en u beschikt minimaal over de diploma's voor 1e monteur met APK bevoegdheid voor lichte voertuigen. U bent gewend om zelfstandig en nauwkeurig te werken, het is voor u vanzelf sprekend dat gemaakte afspraken worden nagekomen. Door studie en interesse bent u op de hoogte van de huidige stand van toegepaste techniek. De specifie ke kennis van de technologisch hoogstaande Mercedes-Benz producten krijgt u door het volgen van praktijkgerichte trainingen. De kwaliteit van onze werk plaats zorgt voor de continuïteit van de verkopen, u werkt daar actief in mee. Receptionist after sales (m/v) U verzorgt de planning van de werkzaamheden in onze werkplaats, en adminis tratieve afhandeling hiervan. Op deze dynamische plek zuit u het gezicht zijn van het bedrijf naar onze klanten. U vormt een spilfunctie in de aanname van werk zaamheden en het onderhouden van contacten met onze klanten. Deskundige collega's begeleiden u, aangevuld met specifieke professionele trai ningen. U heeft een bij deze representatieve functie passende commerciële en stressbestendige instelling, flexibiliteit en goede communicatieve vaardigheden zijn een must. Wij verwachten uw reactie uiterlijk binnen 14 dagen na plaatsingsdatum van deze advertentie, uw reactie in de vorm van een korte motivatie met een uitgebreide CV kun u sturen aan: Autobedrijf P. Louwerse B.V., De Roterij 7, 4328 BB Burgh-Haamstede, t.a.v. de heer E. Zwolle P. Louwerse B.V. I Mercedes-Benz Van Oeveren - Vervaet BV is officieel Mercedes-Itenz dealer voor de Provincie Zeeland. Naasf de verkoop van nieuwe en gebruikte personen- en bedrijfswagens bieden wij onze klanten leasing, financiering, verzekeringen, onderhoud, reparatie en schadcherstcl. Door middel van een uitermate klantvriendelijke instelling streven wij al ruim 75 jaar naar 100% klanttevredenheid. Onze 90 medewerkers in de vestigingen te Goes en Terneuzen worden met een uitstekend trainings programma opgeleid hij Imn werk. Werken bij Van Oevëren-Vervaet BV betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Bent u geïnteresseerd in een functie in de aiitoinnhiclhrunelic bij het meest gerenommeerde merk van dit moment, dan is dit uw kans. Wegens vertrek van één van onze medewerkers zoeken wij: Medewerkster Verkoop Binnendienst Voor onze vestiging Goes Functie-inhoud: U bent het visitekaartje van ons bedrijf. Naast het opnemen van de telefoon en het ontvangen van klanten neemt u de verkoopadministratie van de afdeling Personenwagens voor uw rekening, zoals het bestellen van auto's en het maken van autofacturen. Tevens behoort het internetbeheer tot uw werkzaamheden en ondersteunt u de afdeling Personeel Organisatie met hand en spandiensten. Wat vragen wij: Een opleiding op MBO niveau, Een representatieve verschijning, Een enthousiaste, gemotiveerde en uitermate klantvriendelijke persoonlijkheid, Een uiterst secure werkwijze. Wat bieden wij: Wij bieden u een afwisselende functie in een dynamisch bedrijf waar u veel met klanten omgaat. Vanzelfsprekend bieden wij u een goed salaris passend bij de functie en conform de CAO voor het motorvoertuigenbedrijf. Spreekt deze uitdaging u aan en voldoet u aan de bovenstaande beschrijving, grijp dan nu uw kans en richt uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, binnen 10 dagen aan: Van Oeveren-Vervaet BV, t.a.v. de heer r. w. Boekhoit. Mercedes-Benz Albert Plesmanweg 2, 4462 GC Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Energy verzorgt - naast de energieproductie - de in- en verkoop van gas en elektriciteit voor zakelijke klanten. Binnen deze divisie, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime senior medewerker divisiecontrol Energie. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Mede verzorgen van zowel de financial als management reporting van de divisie. - Ondersteunen van de divisie middels (ad-hoc) adviezen op bedrijfseconomisch vlak. - Bijdragen aan de interne beheersing van de divisie middels het optimaliseren van de administratieve organisatie (AO/IC). - Onderhouden van kennis van de energiemarkt, van trading en derivatenhandel en van risk management. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Minimaal afgeronde financiële/economische opleiding op hbo-niveau. - Ongeveer 3 jaar ervaring in een rapporterende functie. - Kennis van financial én van management reporting. - Een grote affiniteit met automatisering en kennis van MS Office en SAP. - Zowel een resultaatgerichte als klantgerichte instelling. - Teamplayer-mentaliteit met een initiatiefrijke en leergierige instelling. - Goede communicatieve vaardigheden, zowel in woord als geschrift. - Grote mate van zelfstandigheid, in staat om de functie verder te ontwikkelen. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemenden veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 3326,- bruto per maand. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met Edwin van Sprundel, divisiecontroller Energie, telefoonnummer (0118) 88 21 05. Interesse? Bent je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het backoffice HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10