i ag omi H°A X r M n U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! PZC Van der Hooft ARENSMAN ft Qbf| vrijdag 7 april 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. TeLnr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: famiiieberichten@pzc.nl i Door haar Heer en Heiland thuisgehaald onze lieve, 4 zorgzame schoondochter en schoonzus Neeltje Elizabeth Boone - de Wolf Koudekerke: P. Boone J. Boone-Sturm Valkenswaard: P. Boone H. Boone-v.d. Berg Middelburg: L. Boone F. Boone-Sturm Brielle: J.C. Hartkamp-Boone R.H.Hartkamp Neven en nichten Geboren Enige en algemene kennisgeving Een bijzonder mens is gestorven. Ulrichdina Lena Hoornick *7 april 1932 f 1 april 2006 kinderen, kleinkinderen en verdere familie. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Uit Gods scheppende en bewarende hand mochten wij met blijdschap een dochter en zusje ontvangen Benjamine Wilhelmina Lydia 4 april 2006 Jan en Margreet van Zuidland-Schot Bart, Esther. Caroline, Miijam Lange Blokweg 52,4301 NZ Zierikzee Telefoon 0111-481246 Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na kort stondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve, bijzondere broer, oom, neef, opa en vriend Dr. Leopold Willem Rosdorff 16 april 1931 4 april 2006 Namens familie Williams-Rosdorff, Misaine en James: Angela Misaine Chanelfa Hunzestraat 6 4388 SN Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag van 12.30 tot 13.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats heb ben op de Algemene Begraafplaats te Oost- Souburg. In liefde ontvangen onze zoon en mijn broertje Reinier Reinier Geerten Christiaan Laurens 4 april 2006 Marc van Mourik Jolanda van Keulen Alexander "De Franse Lelie" Langevielesingel 46 4335 AB Middelburg Overleden Werp uw zorg op de Heere en Hij zal u onderhouden Psalm 55:23 Op D.V. 10 april 2006 hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders Adriaan Cornelis de Hamer Pieternella Sara van Gilst te gedenken 50 jaar getrouwd te zijn. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Populierestraat 62,4431CK 's-Gravenpolder Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer J.B. Macrander In de jaren '70 en '80 was de heer Macrander bestuurslid van de toenmalige Stichting Antonius Zie kenhuis in Oostburg. Tevens was hij afgevaardigd be stuurslid in de Stichting Intramurale Ziekenzorg West Zeeuwsch-Vlaanderen De heer Macrander wordt herinnerd als een zeer mar kant en integer bestuurder. Wij wensen zijn familie alle sterkte toe met de verwer king van dit verlies. Raad van Toezicht en Raad van Bestuur Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen en Stichting Woonzorg West Zeeuws-Vlaanderen Bestuur, medewerkers en vrijwilligers van de Stich ting Zeeuwse Schaapskudde hebben met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer Toon Martens beheerder van het bezoekerscentrum van de stichting Wij wensen allen die hem lief waren steun en troost toe om dit verlies te verwerken. Stichting Zeeuwse Schaapskudde E.J. Gelok, voorzitter A. Witte, secretaris And he gave it for his opinion that whoever could make two ears of corn or two blades of grass to grow upon a spot of ground where only one grew before, would deserve better of mankind, and do more essential service to his country than the whole race of politicians put together.' Jonathan Swift Op 82-jarige leeftijd is overleden mijn man, onze vader en opa Daniël Jacob Glas Landbouwkundig ingenieur Ridder in de orde van Oranje-Nassau Kapelle t Goes Rilland-Bath: Jet Glas-Hes Renesse: Marjan en Harry Sanne,Casper Apeldoorn: Liesbeth en Edwin Hij had de wil om te leven, maar niet meer de kracht. 6 april 2006 Bathseweg 11,4411 BA Rilland-Bath Daan is thuis, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Condoleance alleen schriftelijk. Troost Omdat het Pasen is geweest en daarna op het Pinksterfeest de Geest is uitgestort weet ik, in 't diepst van mijn verdriet - als ik geen woord vind voor een lied - g dat sterven le\>en wordt. (Co 't Hart) Dankbaar voor haar grote liefde waarmee ze ons al- g tijd omringde is - voor ons veel te vroeg - na een lange g weg van ziekte overleden mijn oprechte, dierbare vrouw, onze lieve moeder en oma Neeltje Elizabeth Boone-de Wolf (Nel) Oost- en West-Souburg, f Middelburg, 6 augustus 1944 5 april 2006 Middelburg: Jan Boone Oisterwijk: Jeanet en Arjan Maartje, Sandra Vleuten: André en Corine Den Haag: Rudi Nel is nu verlost van vermoeidheid en verdriet. Zij was ons allen zo lief. Veersesingel 186 4332 TE Middelburg S De dienst van Woord en Gebed, welke geleid zal worden door Ds. S.N.D. Francke, zal plaatsvinden i op dinsdag 11 april a.s. om 14.15 uur in de Hofplein- kerk aan het Hofplein 13 te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst is er van 13.30 tot 14.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. - Aansluitend begeleiden we haar om 15.30 uur naar i haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, i; Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa- milie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg', ji Buitenhovelaan 1. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven ij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Nooit was iets te veelu bezat zoveel liefde en wij kregen allemaal ons deel. Er valt nu een groot gat, op de plaats waar eens onze dierbare man, vader en opa zat. U blijft altijd in onze harten voortbestaan ook al is het heel erg moeilijk, zonder u verder te gaan. Na een kortstondig ziekbed is mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader rustig heengegaan Emile Reyndert Lans echtgenoot van Elsa Vieane Soerabaja, 2 september 1923 - f Goes, 6 april 2006 Goes: Elsa Lans-Vieane Maastricht: Peter en Roos Lans-Stuurwold Patricia en Bart Sophie, Pieter, Max lndra en Luuc Petra en Tom Meerssen: Inge en Frans Lans-Aussems Capelle a/d IJssel: Hans Kneefel Yuri, Thora en Bobby, Nadia Houten: Ventje en Yvonne Lans-Gubbels Leroy en Janne Kelvin en Ilse Middelburg: Doesje en Jos Lans-Roozen Antoine en Esther, Daniël, Rémy Roosendaal: Poppe en Fred Lans-Venselaar Joey en Petra, Jorrit, Ferry, Dewie Goes: Polien en Alex Lans-van Schaik Correspondentieadres: Berkenstraat 35, 4462 VW Goes Er is gelegenheid om afscheid van Emile te riemen op maandag 10 april van 19.30-20.00 uur in rouwcen trum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 11 april om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Er is een land van louter licht waar heil'gen heersers zijn. Nooit gaat de gouden dag daar dicht j in duisternis of pijn. Verdrietig, maar vervuld van goede herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Neeltje Elizabeth Boone - de Wolf -Nel- i Oost-Souburg Middelburg 6 augustus 1944 5 april 2006 Middelburg: E. Schroevers - de Wolf L. Schroevers Jacco en Rosalie Marjan en Ton Laingholm: A. van Sabben - de Wolf (Nw. Zeeland) P. van Sabben Esther en Simon Mirjam 'Mijn genade is u genoeg, want mijn kracht wordt in zwakheid volbracht 2 Korinthiërs 12:9 Na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, werd toch nog onverwacht uit ons midden weggeno men onze moeder, oma en overoma Maria Clement-Bouterse sinds 7 april 1986 weduwe van Cornelis Marinus Clement in de leeftijd van 85 jaar. Vrouwenpolder: Mien Frans, in herinnering Marco en Anne, Alyah, Dushan Arjan en Carlijn Annemarie Colijnsplaat: Jannie en Bram Marianne en lean-Mare, Huub Erik en Karin, Ricardo Corine en Jeroen Benny en Femke Kamperland: Gerard en Janneke Kees en Alinda, Indy, Devin Peter en Willeke Rudi en Vera Theo Kamperland: Hendriek en Eduard Marian. Wouter, Nonie, Hugo Monique en Anton, Sven Eugène en Sandra, Randy, Dylan Nieuwdorp: Adri en Joke Bastiaan Koen en Linda Elias Collinda Kamperland: Jacomien Jacky Christian Kamperland: Arie en Ria Angelique en Micha, Sven, Bente Anita en Robert, Anne, Fleur 5 april 2006 Correspondentiedres: Onruststraat 10,4495 EC Kamperland De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op maandag 10 april om 13.00 uur in kerkgebouw 'De Ark'. Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kam perland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Kiek 's wiesjoen! Een vrouw met kracht en warmte. Een Limburgse boom in Zeeuwse klei. Woensdagavond vond zij rust in haar hemel Mevrouw Roumen-Theunissen Geboren 30 november 1916 Overleden 5 april 2006 Weduwe van Jacques Roumen Overleden 18 juni 1963 Haar geloof in mensen doet ons leven Brussel: Jeanne Roumen 's Heer Arendskerke: Jacques Roumen Thijs Mart Geert en Katrien van Beers We danken de medewerkers van Zorgcentrum Poel- wijck in 's Heer Arendskerke voor de goede zorgen voor haar in haar laatste levensfase. De uitvaart vindt plaats in Eijsden vanuit de kerk van Mesch-Eijsden op maandag 10 april om 10.30 uur. Correspondentieadres: Oude Kraaijertsedijk 2,4458 NC 's Heer Arendskerke Bedroefd om het verlies, maar vervuld van dankbaar heid voor alles wat hij voor ons deed en betekende, heeft de HEERE van onze zijde weggenomen onze geliefde vader en opa Jozias Pieter Abraham Mabelis weduwnaar van Johanna Fieret in de leeftijd van 93 jaar. Lisse: Joke van Reeuwijk-Mabelis in herinnering Okker van Reeuwijk Ans en John Hadewijch, Imre Niek en Evelien Anne, Eline, Jarno Nieuwvliet: Piet Mabelis Dian Mabelis-Bogaard Joost en Cathy Ingrid en Reggie Carlo Nieuwvliet, 6 april 2006 Correspondentieadres: Dorpsstraat 42 4504 AJ Nieuwvliet Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Er is gele genheid tot afscheid nemen op zaterdag 8 april van 17.00 tot 17.30 uur. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. dinsdag 11 april om 14.00 uur in de Hervormde Dorpskerk te Nieuw vliet. De dienst wordt geleid door ds. G. Hei-wig. Er is gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Dorpshuis van Nieuwvliet. Geen bloemen. Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W.- de Kok Prunusstraat 25,4431 DC "s-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland tmnseammm uitvaartverzorgia de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dug en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: w\v\v.degroofdekam.nl Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benomstraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOStAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 -7*r A Q i Nog nooit naar Praag en omgeving geweest? Dan is dit uw kans! Speciaal voor onze lezers hebben wij een werkelijk grandioze aanbieding samengesteld naar dit prachtige gebied. Want zeg nou zelf ....een 4-daags verblijf in het moderne Hotel Litava, inclusief dagelijks ontbijtbuffet, vanaf slechts 59 is toch geen geld? Ter plaatse betaalt u circa 55 per kamer per nacht, dus tel uit uw voordeel! Het hotel is gelegen in de voormalige koningsstad Beroun en in een prachtige natuurrijke omgeving. Bovendien ligt de Gouden Stad Praag 'op een steenworp afstand'. Dus maak snel gebruik van deze lezersaanbieding en boek...vol=volü HOTEL LITAVA - BEROUN Dit moderne hotel ligt in het centrum van het leuke historische plaatsje Beroun en beschikt over onder andere receptie, lounge, restaurant, brasserie' en hotelbar. Uw kamer is voorzien van o.a. badkamer met bad of douche en toilet, tv, telefoon, kluisje en minibar. Uw dagelijks ontbijt is inbegrepen en tegen een kleine toeslag kunt u een 3-gangenkeuzemenu bijboeken. TIPS VOOR UITSTAPJES Beroun ligt in een prachtig groene heuvelland dat wordt doorsneden door frisse beekjes. In de omgeving liggen vele schilderachtige plaatsjes die zeker een bezoekje waard zijn. De Gouden Stad Praag ligt op slechts 35 km en biedt talloze bezienswaardigheden, zoals de Karelsbrug, de Praagse Burcht en de St. Vithuskathedraal. En wat dacht u van het bekende marktplein met het astronomische uurwerk? Ook leuk is een kastelentour, naar o.a. de beken de kastelen van Karlstein, Krivolat of Zebrak! Tenslotte noemen we het plaatsje Nizbor, waar u het beroemde Boheemse glas wordt gemaakt. U ziet het: Praag en omgeving mag u niet missen! Toeslagen: 1-persoonskamer v.a. 25 (4 dgn), halfpension v.a. 20 (4 dgn), reserveringskosten 15 per boeking. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in Hotel Litava op basis van logies en ontbijt, verblijf in 2-persoonskamer met beschreven faciliteiten. Exclusief: vervoer, maaltijden, diverse verzekeringen en reserveringskosten. 4 dgn, vrijwel iedere donderdag van 5-1 t/m 24/3 v.a. 59,- 5 dgn, vrijwel iedere maandag van 2-11 t/m 24/3 v.a. 85,- 6 dgn, vrijwel iedere maandag van 2-11 t/m 27/3 v.a. 99,- 7 dgn, vrijwel iedere maandag van 1-1 t/m 20/3 v.a. 119,- 8 dgn, vrijwel iedere maandag van 7-1 t/m 20/3 v.a. 139,- Vraag naar de speciale kinderkortingen! Voor meer informatie boekingen KRAS Tel: 073-5 999 999 Online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HW 56.717 Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Maak uw donatie over op giro 145. Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip bouwen! Doe mee! www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38