Giro 999 0 SAMEN VOOR DARFUR m 0 Help de vluchtelingen van Soedan Gééf om Depra. dinsdag 4 april 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden 'Wees vrij' leder lichtpuntje gaf ons hoop Hij wilde zo graag bij ons blijven Het heeft niet zo mogen zijn Na een leven vol liefde en zorgzaamheid geven wij u met groot verdriet kennis van het overlijden van onze allerliefste zoon Hendrik Johannes Visser Henk Zierikzee, 7 maart 1947 - f Goes, 50 maart 2006 'Niets zal meer hetzelfde zijn Wij danken in het bijzonder alle betrokkenen voorde goede verzorging en een ieder die hem heeft bijge staan in deze moeilijke tijd. Op verzoek van Henk heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. I- Visser en M. Visser-Bilius Nieuwe Haven 39 4301 BJ Zierikzee Leeg is opeens je bed De strijd is gestreden Verlost van alle pijn die je hebt geleden Op 30 maart 2006 overleden Henk Visser 59jaar - de partner van Corrie Broekhoven t onze moeder en zus - 'Rust zacht' René en Myran Dianne en Leo Ceesen Willemien Henken Nel Tom en Annie Als ik niet meer hier woon in het land van jou en mij bedenk dan dat ik ergens ben zonder land en jaargetij ik zweef daar door de ruimte lichter dan een veer en kijk zonder zorgen liefdevol op jullie neer. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tij dens zijn leven omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn man, onze vader, schoon vader en opa Alphonsus Cornelis Maria Mertens -Fons- in de leeftijd van 67 jaar. ICortgene: Jeanne Mertens-Smits Galder: Carlien en René Nica, Sten Kortgene: Comé en Claudia Lieke, Chiel, Roel 2 april 2006 Burg. Snellenstraat 7 4484 CX Kortgene Fons is thuis. De avondwake wordt gehouden op woensdag 5 april om 20.00 uur in de kerk aan de Hoofdstraat te Kort gene, waarna er gelegenheid is tot afscheid nemen aan het woonhuis. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 6 april om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, aanslui tend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpscentrum De Pompweie aan de Bernhard- straat 2a te Kortgene. In plaats van bloemen, gaarne een gift aan de stich ting Surplus (adoptie kinderen Oekraïne). Er staan collectebussen in de kerk. Mocht u onverhoopt geen rouwkaart hebben Ontvan gen, dan kunt u deze advertentie als zodanig be schouwen. Als tranen een trap zouden vormen En herinneringen een brug Dan klommen we naar boven En brachten wij je terug Op 2 april is overleden, onze lieve oppas Fons Mertens Je stond altijd voor ons klaar! Wij wensen Jeanne, Carlien en René, Comé en Clau dia, de kleinkinderen en verdere familie veel kracht toe om dit verlies te dragen. De kinderen van het kinderhuis; Tessa, Yannemique, Pippi, Storm, iza, Max, Sjoerd, Michiel, Bas, Cecile, Ivo, Cleo, Marleen, Dinique, Chimaine, Jan, Silke, Lois, Demi, Floor, Lara, Dominique, Amber, Lara, Daniëlle, Anne, Mienke en Wim en alle ouders Heden bereikte ons het droevige bericht van overlij den van onze oud-medewerker Bennie Kole Wij wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Advanta Seeds B.V. Kapelle/Rilland Hij gaf het beste uit zijn leven hij gaf het beste uit zijn ziel zonder ooit bevreesd te zijn of 't in goede aarde viel hij gaf zijn hart, zijn ontroering hij gaf zijn denken en zijn raad' hij gaf zijn innigste beroering zijn bezigheid, zijn daad Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dank baar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omring de, geven wij u kennis dat plotseling is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, pleegvader en opa Jan Koning in de leeftijd van 70 jaar. Rilland: Maria.Koning-Horstink Winterswijk: Jacqueline Koning Peter Tolsma Conrad, Liesbeth, Dominique Yerseke: Ingrid van Rhenen-Koning Chris van Rhenen Michelle, Damy Rada (Zweden): Marjan van Willegen-Koning Janjaap van Willigen Pjotr, Ka sper Den Bommel: Martijn en Wendy Baron Lukas Brouhuis: Arthur en Dianne Jongeneel Jennifer, Melissa, Silvana 3 april 2006 Rietlandstraat 14 4411 AV Rilland De afscheidsbijeenkomst wordt donderdag 6 april om 13.30 uur gehouden in "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in "De levensbron" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Strandwandeling Zee, strand en meeuwen. De behoefte om het uit te schreeuwen. De innerlijke rust aan de rusteloze kust. Hier wil ik altijd zijn. Hier doet mijn hart geen pijn. Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en de warmte die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat na een moedige strijd van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Laura Janna Proost-Bakx 7 maart 1932 12 april 2006 Vlissingen: C.N.A. Proost Middelburg: Jannie en Bert Remco en Angelique Mark en Jolanda Zoetermeer: Peet en Renée Dennis Yasmine Desiree Vlissingen: Keesje - in herinnering Vlissingen: Inge en Rinus Michel en Corina, Rayvano Chantal en Robert-Jan Marvin en Chana Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in zorgcentrum Scheldehof mocht ontvangen. Correspondentieadres: Keucheniusstraat 15 4384 BS Vlissingen Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 Alwaar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op donderdag 6 april a.s. van 15.00 tot 15.30 uur. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te ontmoe ten en te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. I know you're free cause I can see your star shining down on me Lieve tante Lautje, we zullen je missen Bertus Gerda Monique, Iris Mario Met warme herinneringen denken we aan u terug. Rust zacht lieve oma, we zullen u missen. Je kleinkinderen Wij zijn bedroefd omdat onze penningmeester Henk Hengeveld is overleden. We zullen hem missen. We wensen zijn vrouw en overige familie veel sterkte toe bij het verwerken van hun verlies. Bestuur ANBO, afdeling Middelburg Jan Lauret, voorzitter Lidy Bouwer, secretaris Verdrietig laten wij u weten dat onze hartelijke zorg zame zwager is overleden Evert Izeboud Wij leven met onze zus en haar kinderen mee. Ermelo: Mieke de Bruijn-Boone Ermelo: Nel van der Loo-Boone Middelburg: Johan Boone Hannie Boone-v.d. Hill 1 april 2006 Bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze oudste zus, schoonzus en tante op 25 maart 2006 in de leeftijd van 81 jaar Theresia Wilhelmina Adriana Tabak Threes weduwe van Kurtdemir Het afscheid heeft op 29 maart 2006 in besloten kring plaatsgevonden. Met speciale dank aan de verzorging die haar de laat ste dagen heeft bijgestaan. Namens de familie J. Tabak Willem Klooslaan 36 4383 AV Vlissingen" Vredehoflaan 540 Vlissingen "In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Joh. 14:2 Verdrietig, maar dankbaar voor de vele jaren dat zij in ons midden mocht zijn, is na een moeilijke levensperi ode, vol vertrouwen in onze Heer, overleden onze meelevende moeder en oma Tannetje Johanna Goetheer-Cok sinds 26 mei 2005 weduwe van David Pieter Goetheer in de leeftijd van 83 jaar. Wolphaartsdijk: Philip en Elly Goetheer-Rijk Patrick, in herinnering Richard Simone Goes, 2 april 2006 Correspondentieadres: Stadseweg 12 4471 PD Wolphaartsdijk Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 5 april van 12.30 tot 13.00 uur in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden om 13.15 uur in de 'Nicolauskerk', Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wol phaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Brug'. Je zat daar stil, kon niets meer zeggen je gedachten, verlangen, of iets uitleggen Woorden, voordat je ze uit kon spreken vervaagd, en toch heb je nooit geklaagd. Altijd geduldig, soms een traan van ontroering of een herinnering ergens aan. Heel rustig en tevreden is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Wilhelmina Polderman-Hillebrand weduwe van Pieter Polderman St. Laurens, t Middelburg, 23 mei 1919 3 april 2006 Middelburg: Piet Polderman Suus Polderman-Schotman Wilma en Jan-Pieter Yvonne Marco en Saslcia Yoèri, Jetske Middelburg: Conny de Rooy-Polderman Rien de Rooy Chantal en Frans Angela, Michael Mariska en Richard Niels, Lars Rens, Jules Middelburg: Sam Polderman Edith Polderman-Wink Ellen Carlijn en Rens Koudekerke: Mattie Roelse-Polderman Rinus Roelse Monique en Peter Eljah, Thirza, Lindy Jeroen Middelburg: Sarijke Aerts-Polderman Peter Aerts Hanna Eline Wij willen de medewerkers van verpleeghuis 't Gasthuis (afd. Singel II) bedanken voor hun liefdevolle verzorgingen aandacht. Correspondentieadres: Hof ter Veste 62 4333 HE Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de consis torie van de Gereformeerde kerk aan de Noordweg 372 te St. Laurens op vrijdag 7 april a.s. van 10.15 tot 10.45 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidsdienst plaatsvinden, waarna we haar om 12.00 uur naar haar laatste rustplaats op de alge mene begraafplaats aan de Noordweg te St. Laurens begeleiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na vele jaren van "niet herkennen" is rustig ingesla pen onze geliefde (schoon)zuster Wilhelmina Hillebrand weduwe van Pieter Polderman Wij gedenken alle broers en zusters die haar zijn voorgegaan. Piet Hillebrand +1985 Jane Hillebrand-Fransoo 11998 Saar Hillebrand +1987 1 ransien van Aartscn-Hillebrand +2000 Han van Aartsen 1993 Piet Polderman 1984 Cor Hillebrand +1945 Joke Weggcmans-Hillebrand +2004 Geert Weggemans +1997 Henk Hillebrand Jo I lillebrand-de Witte Touwbaan 54 4331 VA Middelburg Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Dankbetuiging Vandaag nemen we afscheid van ons lid en erelid de heer Ko van Gilst Ko was ruim 65 jaar muzikant en wij denken aan hem als een zeer trouw lid en voor jong en oud een zeer gewaardeerd mens. Hij was jaren secretaris van onze vereniging en zijn notulen zijn een pracht om te lezen; Mooi dat die bij ons blijven! Het gezegde 'Muziek verrijkt je leven' is zeker op Ko van toepassing! Wij wensen Marjan, Willem en hun familie veel sterkte toe bij dit verlies. Bestuur, leden en dirigent Brassband 'Wilhelmina'. Colijnsplaat, april 2006 j uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118 -612868 Veerscweg 36, 4332 BG Middelburg internet:wwvv.degrootdekam.nl Langs deze weg willen wij u oprecht danken voor de hart verwarmende belangstelling, de vele kaarten, telefoontjes en bezoeken na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader Freek Fagg Will Christiaansen Eugène en Irma Fagg Marjan en Ad'Siereveld - Fagg Vlissingen, april 2006 STICHTING VLUCHTELING Vluchtelingenwerk Nederland www.helpdarfur.nl kinderen eerst Geef om een oorlogskind Mpr VELE AWPERBN WERP ZIE ÖEPHAAR VERDERE LEVEW OP SjROOT-OHATILUOW DCOR TE BREW^EW, MAAJ? ÓA, Her WAREN vaak OOW^E MEUSEN EN ER WERPEN OOK KJ MOEREN <SE"0OREM MAAR £>E AN<3ST- VOOR BESME"rn/0<% WAS ZO <SfRoor PAT IDE MOEPERS HUW K/NP WIET 7£UF MOCHTEN OP- VPETDEW. PE BER5T£ VA<$ Al WERP S'J HÉM lU£G,G,ElJOMEM. Jan Kruis reisde voor de Leprastichting naar Suriname en ontdekte daar het geheim van de leprozerie Groot-Chatillon: Moeders met lepra werden gedwongen hun baby op de dag van de geboorte af te staan. Deze maand verschijnt het stripalbum 'Jan, Jans en de kinderen in Suriname'. Een avontuurlijke jungle speurtocht leidt tot de ontroerende hereniging van zo'n ééndagsmoeder en haar baby. Geënt op het ware verhaal van 'leprababy' Florine Vyent (42), die nu in Amsterdam woont. Voorkom het leed, dat aan de onuitroeibare ziekte lepra kleeft en word donateur van de Leprastichting. JA, ik help de Leprastichting. Ik word structureel donateur en machtig u om tot wederopzegging per maand kwartaal halfjaar jaar af te schrijven van mijn bank/giro rekening. Als ik ten minste 30,- op jaarbasis doneer, ontvang ik een unieke, door Jan Kruis handgesigneerde kunstdruk van de omslag van 'Jan, Jans en de kinderen in Suriname'. Ik machtig u om eenmalig af te schrijven van mijn bank/girorekening. Rekeningnummer: Leeftijd: Gratis h andgesigneerde kunstdruk van de omslag van 'Jan, Jans en de kinderen in Suriname'van Jan Kruis als u nu structureel donateur wordt. Album bestellen Bestel het album 'Jan, kinderen in Suriname' via www.leprastichting.nl of bel de Leprastichting: 020-59 50 500. Ingangsdatum: Handtekening: Vul de bon in en stuur hem op in een envelop naar: Leprastichting, Antwoordnummer 19353, 1000 WD Amsterdam. Postzegel hoeft niet. GoiMMtuN Of geef u op via www.leprastichting.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28