Dorst weigert rol als wisselspeler Braakman heeft verjongd Twee keer brons voor turnsters Bakx pakt titel met Jong Sparta Ronnie Babijn zegt de triatlon vaarwel Dennis de Nooijer haalt jaarrecord 19 Verdediger komt dit seizoen niet meer in actie voor Kloetinge topscorer Peter Boon mag weer naar huis Titel bandstoten voor Karelse Introductietocht toerclub Goes Bowlers zijn dicht bij hoofdklasse Westmaas in voorlopige selectie Schutters in de prijzen uitslagen Enkel winst voor BC Vlissingen agenda door Frits Bakker TERNEUZEN - De 36-jarige triatleet Ronnie Babijn moet zijn favoriete sport opgeven en richt zich alleen nog op de disci plines zwemmen en fietsen. Twee kapotte knieën maken het onmogelijk om nog te schitteren in triatlons. g De Terneuzense atleet, die als li alh'ounder veel overwinningen D en titels op zijn naam heeft, is nooit meer goed hersteld na een van een ladder. „Mijn rech- dinsdag 4 april 2006 wb terknie was zwaar beschadigd aan de voorste kruisband en de meniscus. Ik heb na een kijkope ratie zeven weken in het gips ge lopen, maar eigenlijk is het nooit helemaal goed gekomen." Vooral bij het lopen werden de knieën van Babijn te zwaar be last, waardoor hij na triatlons steeds vaker rust moest nemen. „Na verloop van tijd kreeg ik ook meer pijn in mijn linker knie, omdat ik die zwaarder be lastte. En nu zit ik dus met twee pijnlijke knieën." Vorig jaar reed Ronnie Babijn met de fiets ook nog eens fron taal op tegemoetkomende fiet sers op de brug van Sluiskil. „Ik kwam een groepje jongeren te gen, die met zijn vieren breed over het fietspad reden. Toen ik dichter bij kwam en wilde passe ren, kwam er nog een vijfde naast rijden. Ik week nog wel uit, maar viel en hield er een dik ke arm aan over. Daar heb ik bij het zwemmen lang last van ge had. Ik heb eigenlijk vanaf vo rig jaar al niet meer kunnen sporten" Hij heeft voor zichzelf beslist dat zijn triatloncarrière defini tief voorbij is. „En tot de zomer doe ik zelfs helemaal niets meer, alleen wat fitnessen en spinnen. Daarna zie-ik wel of ik nog aan wedstrijden ga doen. Misschien ga ik weer fietsen bij de trim mers, of wedstrijden zwemmen bij de ZC Koewacht." Met Babijn verliest de triatlon- sport in Zeeland een succesvol atleet. De Terneuzenaar won in 2001 onder meer de Belgische su perprestige in Zundert over de Olympische afstanden, haalde hoge klasseringen in elitewed strijden in het buitenland en won drie keer het eindklasse ment in het triatloncircuit van Zuid-West Nederland. Als wielrenner won hij zo'n tien jaar geleden jaarlijks veel wed strijden bij de trimmers, maar nog succesvoller was Babijn in de zwemsport. Meer dan zeven tig keer werd hij Zeeuws kam pioen. Het succesvolste jaar was 1988, toen hij op de onderdelen vrije slag, rugslag, wisselslag en esta fette op één Zeeuws kampioen schap dertien titels behaalde. door Jan Dagevos BRUINISSE - Vier wedstrijden voor het einde is zijn rol als voet baller bij Kloetinge uitgespeeld. Emiel Dorst kan het niet langer opbrengen om nog als wisselspe ler te fungeren. De 35-jarige ver dediger blijft nog wel meetrai- met de eerste selectie, maar wenst geen plaats meer te ne men op de reservebank. „Ik maak het seizoen af, zal ook nog bij de wedstrijden zijn, maar als supporter", zegt Dorst. Emiel Dorst is na de winterstop basisspeler meer bij Kloe- Hij is zijn plaats in de ver dediging kwijtgeraakt aan de jonge Giovanni Siereveld. De Ier uit Bruinisse moet het in tweede competitiehelft van invalbeurten hebben, maar die worden met de week korter, om- dat Kloetinge steeds beter gaat spelen en lijfsbehoud lijkt af te dwingen. ;Ik ben heel blij dat al die jonge jasten zo goed spelen", zegt Dorst. „Ik ben ook hartstikke blij dat het met Kloetinge nu zo goed gaat, maar ik heb een beet jemoeite met de manier waarop er met mij wordt omgesprongen. Voor de winterstop was ik nog I heel belangrijk voor het team. Toen heette ik nog een jonge hond te zijn. En nu, een paar maanden later, lijkt het net of ik meer kan voetballen. Ik ben niet eens meer goed genoeg om eens twintig minuten in te rallen." Vorige week, in de derby met Hoek, knakte er iets bij Dorst. In een spannende slotfase, met nog een paar minuten op de klok, vroeg trainer Diederik Hiensch of hij wilde gaan warm lopen. Dorst bedankte voor die eer. „Ik heb niks tegen Diederik. Hij heeft zijn visie op het geheel, maar als ik iemand in de 90e mi nuut nog moet aflossen, dat kan én wil ik niet opbrengen. Daar voel ik me niet gemakkelijk bij. Natuurlijk zou de trainer straks als we definitief veilig zijn weer een beroep op me kunnen doen, maar dat zou ik een belediging vinden." „Wat me pijn doet is dat er in een gesprek nooit is uitgelegd hoe de zaken lagen. Ik snap ook wel dat de trainer puur met dat lijfsbehoud bezig is, maar de communicatie heeft te wensen over gelaten. Nee, ik vind niet dat ik de groep nu in de steek laat. Als ik op die bank ga zit ten, loop ik me toch maar op te vreten, ben ik niet gemotiveerd en word ik alleen maar negatief. Ik blijf de jongens straks heus wel steunen. Iets dat ik trou wens altijd heb gedaan dit sei zoen. Ik heb die jonge gasten al tijd gestimuleerd." Na een gesprek zondagavond met trainer Diederik Hiensch be sloot Dorst niet langer als wis selspeler te fungeren, maar wel het seizoen bij Kloetinge af te maken. „Ik heb mooie jaren ge had bij Kloetinge en dat wil ik niet zomaar wegggooien. Ik wil 6 foor Janny Vermeule AMSTERDAM - Twee Zeeuwse Ijimsters waren op de tweede plaatsingswedstrijd voor het NK turnen goed voor bronzen fiiedailles. |lélissa Scherpenisse (TCZWN) W?rd derde in de talentendivisie tij de pupillen 2, Sandra van de van Turnschool Zeeland taalde in dezelfde divisie brons |ij de pupillen 1. Rebecca Yuen fyerd in deze categorie vierde, du Pon werd vierde bij de junioren in de tweede divisie. Pe Zeeuwse turnsters draaien goed mee in het turncircuit. Me lissa Scherpenisse, die vorig nationaal kampioen werd tijde pupillen 1, heeft dit jaar jlzilver en brons op haar naam. De turnsters van Turnschool Zeeland eindigden tot nu toe steeds in de hogere regionen en bemachtigden twee bronzen me dailles. Tijdens de eerste plaat singswedstrijd was het Rebecca Yuen die derde werd, dit keer waren de rollen omgedraaid. Voor Kelly du Pon verliep de wedstrijd uitstekend. Op haar eerste toestel, de sprong, kreeg ze meteen zelfvertrouwen door een score van 8.65. Ook op brug presteerde ze goed met 8.15 en ondanks wat kleine fouten op de balk bleef er een score over van 7.60. Met een 8.00 op vloer kwam Du Pon op een totaal van 32.400, goed voor de vierde plaats, in een veld van 28 turn sters een uitstekende prestatie. Lisa Hendriksen kampte op de wedstrijddag met een stevige griep en eindigde als 29e met een puntentotaal van 30.200. jjoorEugène de Kok GOES - Met zijn twee doelpun- ffl heeft RCS-spits Dennis de jóoijer, die vandaag met broer Gêrard zijn 37e verjaardag Siert, zondag tegen Unitas zijn lersoonlijk seizoensrecord ver- icterd. oud-prof heeft nu achttien lelpunten. De Nooijer staat irmee op de derde plaats in topscorersklassement. Jari fyane, bijna twintig jaar jon- staat aan kop met 21 tref- Tien aar geleden (seizoen J995/1996) maakte Dennis de ler in het betaalde voetbal zestien goals voor Sparta, twin- jaar geleden (seizoen 1985/1986) maakte hij als tiener zeventien doelpunten voor RCS. Geen enkele speler van RCS leeft in de laatste dertig jaar j^eer doelpunten gemaakt in seizoen. Vyane kwam weer alleen kop in het topscorersklasse- foent door zondag twee keer te Moren in de kampioenswed- 1 "üjd van HW'24 tegen Clinge. Daarmee nam de Plulstenaar af- iond van Dennie le Comte van Daiveland, die hem vorige week bijhaalde, maar zaterdag niet scoorde tegen WHS. Het Zeeuws topscorersklasse ment ziet er als volgt uit: 1. Jari Vyane (HW'24) 21 doelpunten, 2. Dennie le Comte (Duiveland) 19, 3. Dennis de Nooijer (RCS) 18, 4. Patrick Vinke (Axel) 17, 5. Arjen Oostdijk (Terneuzense Boys) en Alex Meijer (Spui) bei den 16, 7. Christiaan Boon (SSV'65), Veli Eryürük (AZW), en Bart Felius (Walcheren) allen 15, 10. Gert-Jan Tierie (SKNWK), Erik de Rechter (Hoofdplaat) en Evert van de Berg (HW'24) allen 14, 13. Ar jan Koopmans (SSV'65), Mat hijs Hage (Zierikzee), Lars Steyn (Noad), Frank Allaart (Serooskerke), Dennis Buijs (Steen), Jelle de Vreeze (Aarden burg) en Erik de Groene (Luc- tor'88) 13, 20. Peter Willemse (Bruse Boys), Mervin Niemants- verdriet (Vlissingen), Martin van Vooren (Aardenburg), Peter Drumont (Clinge), Mark Minder- houd (De Noormannen) 12. ook straks nog op een normale manier bij Kloetinge kunnen ko men." Emiel Dorst speelde zes seizoenen bij de Bevelandse ploeg. Hij kwam aan 119 compe titiewedstrijden en scoorde daar in negentien keer. Volgend sei zoen gaat hij in zijn woonplaats Bruinisse bij Bruse Boys spelen. „Ik ben ook door mijn oude club Duiveland gevraagd, maar ik wil lekker dicht bij huis gaan voetballen, zodat ik op mijn fietsje naar de trainingen en de wedstrijden kan. Ik ben nog hartstikke fit en wil nog heel graag tegen een balletje trap pen." Diederik Hiensch snapt de te leurstelling en de overweging van Dorst. „Als je altijd van waarde bent geweest voor een ploeg, is dit hard", zegt de oefen- meester van Kloetinge. „Maar het motortje draait en er moeten er nu eenmaal een paar op de achterbank zitten. Komt nog bij dat we op dit moment geen schorsingen en blessures heb ben." Hiensch: „We hebben er samen over gesproken en zijn tot de conclusie gekomen dat dit de beste oplossing is. Emiel zegt dat hij niet meer met een posi tief gevoel op de bank zit. Als dat zo is heb ik hém ook liever niet op de bank. Daar hebben we in eerlijk over gesproken. We hebben geen ruzie." Emiel Dorst (midden) kwam zes seizoenen uit voor Kloetinge. foto Willem Mieras Omloop werkt met nieuw bestuur aan toekomst klassieker door Frits Bakker PHILIPPINE - De toekomst van de Omloop van de Braakman is weer voor jaren gegarandeerd. Johnny Spuesens is in de 37e editie, die zaterdag wordt gere den, nog altijd opperhoofd van de organisatie, maar andere oudgedienden hebben plaats ge maakt voor jong bloed. Twee jonge ex-voetballers heb ben na hun carrière de weg naar de racefiets gevonden en zijn nu ook toegetreden tot het wieier- bestuur. Edwald Martijn be heert het secretariaat, Ritchie Bosman is penningmeester. Ook Peter-Jan Verstelle is toegetre den tot het bestuur. „We hebben alledrie liefde voor de sport", verzekert Martijn. „En wat al veertig jaar bestaat in Philippi ne, mag niet verdwijnen." Willy Spuesens heeft na veertig jaar in het bestuur, waarvan ve le jaren als secretaris, een stap teruggedaan. Wel blijft.hij nog betrokken bij de klassieker als verkeersregelaar. Lidy van Steenberge is teruggetreden als penningmeester. Fiets Edwald Martijn (31) maakte ja renlang deel uit van het eerste elftal van Philippine, Ritchie Bosma (36) maakte in zijn beste jaren als verdediger zelfs even de overstap naar Hoek. De voet bal is ingeruild voor de fiets. Martijn: „We zijn alledrie lid ge worden van de toerclub in Phi lippine. Samen met Peter-Jan Verstelle heb ik zaterdag zelfs de Ronde van Vlaanderen gere den over 270 kilometer. De erva ring was heel leuk, de drukte en het weer waren wat minder. De Koppenberg hebben we op moe ten lopen, omdat er een hele file fietsers stond, En in de morgenu ren hebben we vier uur in de re gen gefietst." „Ik ben vorig jaar in het wieier- comité gekomen", vertelt Mar tijn in de week van de klassie ker die telt voor de clubcompeti tie. „Met mijn voorganger, Wil ly Spuesens, zat ik vorig jaar in de auto om kilometerborden langs de route te zetten. Willy vertelde dat hij ging stoppen en vroeg of ik zin had om het van hem over te nemen." De Omloop van de Brdakman krijgt zaterdag de sterkste ploe gen van de clubcompetitie aan de start. Het parkoers wijkt niet af van de route die vorig jaar Het vernieuwde bestuur van de Omloop van de Braakman, de wie lerklassieker die zaterdag wordt gereden. Zittend: Johnny Spue sens, Edwald Martijn, Ritchie Bosma. Staand: Johan Roegiers, Jean-Paul Spuesens, Peter-Jan Verstelle en Conno van de Sande. foto Camile Schelstraete werd gereden. De wedstrijd gaat over twee ronden van 37 ki lometer, één van 47 en vier plaatselijke ronden van tien ki lometer. De bekendste deelne mers bij de 23 ploegen zijn Wil- co Zuijderwijk, Edward en Art hur Farenhout en ex-winnaar Jurgen van Pelt. Voor de Zeeuw se ploegen starten: Theo Middel kamp: Dirk van Dam, Hans Stoutjesdijk, Wilco Jonker, Jac- co en Nico Ringelberg, Klaas Slikweert. WV Zeeuws Vlaande ren: Mark Blok en Peter Metzke. GOES - Tafeltennisbondscoach Peter Boon mag vandaag het zie kenhuis in Oostenrijk verlaten en reist vandaag naar huis. De Middelburger, die vorige week in Linz met zijn auto fron taal op een tram botste, blijkt na onderzoek alleen een hersen schudding en snijwonden in het gezicht te hebben opgelopen. Boon wordt met een auto met chauffeur naar Zeeland terugge reden. Achteraf blijkt hij veel ge luk te hebben gehad. De tram sleepte zijn auto vele nieters mee en liet aan de kant van de bestuurder weinig heel. Boon was in Linz als coach van een Nederlands jeugdteam dat aan de Open Oostenrijkse kam pioenschappen deelnam. door Jan Dagevos ROTTERDAM - Istvan Bakx be leeft mooie jaren als voetballer. De 20-jarige aanvaller werd vo rig jaar met Kloetinge kam pioen van de eerste klasse, gis teravond vierde de Vlissinger met Jong Sparta de titel in de eerste divisie B. De Rotterdamse formatie ver sloeg op Het Kasteel voor 1500 toeschouwers Jong Dordrecht met 2-1. Voor Bakx was de titel een bekroning van een mooi sei zoen. De linksbuiten paste zich na zijn overgang van Kloetinge naar Sparta razendsnel aan in Rotterdam en verzekerde zich meteen van een basisplaats in het tweede elftal. In negentien competitiewedstrijden maakte hij acht doelpunten. Gisteravond kwam hij niet tot scoren. De beide doelpunten van Sparta kwamen op naam van Marvin Emnes. Bakx speel de 60 minuten lang als linksbui ten, daarna kwam hij linkshalf te staan. „We hebben niet ons normale niveau gehaald in de kampioenswedstrij d. Het was een beetje vechtvoet- bal", zei Bakx gisteravond na af loop van het duel. „Maar wat geeft het. We hebben het ge red." De titel werd gisteravond uitgebreid gevierd. Het hoogte punt moet echter nog komen. In mei maakt Jong Sparta een trip naar Londen. De spelers gaan dan op bezoek bij Chelsea en mo gen een wedstrijd tegen de reser ves van de Londense club spe len. „Het is een kampioenscadeau van onze elftalleider." Of Bakx ook volgend seizoen bij Sparta speelt, is nog niet duidelijk. De Vlissinger heeft een tweejarig contract voorgelegd gekregen, maar heeft de aanbieding nog in beraad. EEDE - André Karelse van BV De Toekomst is in Eede re gionaal kampioen bandstoten derde klasse geworden. Hij klopte de favoriet voor de titel George Ruymbeeck van Reynaert. Wat voor Ruymbeeck overbleef, waren troost prijzen als de hoogste toernooiserie met 22 en de hoogste partij met 6.11. Karelse speelde het hele toernooi con stant. Ruymbeeck struikelde één keer. Zijn koude start te gen Nico van de Graaf werd hem achteraf noodlottig. In de finale werd het 55-42 voor Karelse. GOES - De toerclub TC Goes houdt zondag een kennisma- kingstocht, waaraan leden en niet-leden kunnen deelne men. Voor beginners en andere toerfietsers geldt de tocht als introductie. De TC Goes heeft een dertigtal leden, on der wie de oud-wielrenners Jo de Roo, Wim de Wilde en Piet Rentmeester. De tocht start zondag om 10.00 uur bij café Midcity op de markt in Goes. De afstand bedraagt ongeveer tachtig kilo meter. GOES - Het bowlingteam van BV Goes-Belgium is een stap dichter bij een plaats in de hoofdklasse gekomen. Op de zevende speeldag van de nationale vijfmansleague breidde het team de voorsprong van vier uit tot acht pun ten. Met nog twee speeldagen voor de boeg is de kans op een plaats in de hoofdklasse daardoor weer iets dichterbij gekomen. BV Goes-Belgium scoorde opnieuw de hoogste pinfall (5967) en de hoogste serie (1097) van de dag. De beste speelster van het team was Lilianne Vintens, met een gemiddelde van 210 over zes games. Serge van Mache- len kon met een gemiddelde van 204,5 ook tevreden zijn. Het teamgemiddelde in Goes kwam üit op 198.9. GOES - Korfballer Dirk-Jan Westmaas zit bij de voorlopi ge selectie voor de jeugdinterland Nederland-België, die op 3 juni in Assen wordt gespeeld. Met nog 24 andere spe lers en speelsters zal de negentienjarige Goesenaar de ko mende twee maanden toewerken naar de klassieker, zo meldde de korfbalbond gisteren. In de tussentijd zal bondscoach Kees Vlietstra nog een aantal mensen laten af vallen. Westmaas, die eerder al diverse keren bij Oranje onder 19 jaar zat, komt in de competitie uit voor het Papendrecht- se PKC Al. Dat team gaat momenteel op het veld soeve rein aan de leiding in de hoofdklasse. HORST - Twee Zeeuwse schutters hebben prima gepres teerd tijdens de districtskampioenschappen historische wapens in het Limburgse Horst. Dave Siebrecht uit Arne- muiden werd eerste in de discipline militair dienstge- weer. Hij bleef onder andere wereldkampioen Rob Duijf voor. Eerder werd Dave Siebrecht ook al afdelingskam pioen. Verder veroverde hij de nationale titel in zijn klasse. Pe tra Rewijk (19) uit Westkapelle behaalde een eerste plaats in de categorie militair achterlaad geweer. Lucky Day 3975 van 3 april. 2.7.8.12.14.20.23.26.30.37.43.52.55.56. 57.59.64.69.78.79 (onder voorbehoud) Amelia Island. Vrouwen. Eerste ron de: Safarova (Tsj/15) - Krajicek (Ned) 7-5 6-7 (2) 6-4, Martinez (Spa) - Peng (Chn) 2-6 6-4 6-4, Doesjevina (Rus) - Bits- jkova (Rus) 6-2 6-1, Boehmova (Tsj) - Frazier (VSt) 6-1 7-5. Vrouwen. Vierde klasse: Wemeldin- ge-SC Gastel 0-3, Zierikzee-Nieuwland 4-1, Zeeland Sport-Nieuwdorp 2-4. Stand: Zierikzee 17-36, Nieuwdorp 18-34, SC Gastel 18-33, Zeeland Sport 18-27, Noormannen 17-26, GPC 17-26, Wemeldinge 18-25, Aardenburg 17-22, Dauwendaele 18-21, Patrijzen 18-18, Nieuwland 18-7. Vijfde klasse: Wolfaartsdijk-ZSC 6-1, Nieuwdorp 2-Zaamslag 0-2, Zeelan- dia-SVD 2-6, Walcheren-Smerdiek 2 1-5, Veere-Kruiningen 1-8, Zaam- slag-Zeelandia 2-2. Stand: Kruiningen 16-46, Smerdiek 2 19-45, Wolfaartsdijk 17-38, Veere 16-31, ZSC 17-23, Tholen- VLISSINGEN - De basketbal teams van BC Vlissingen boek ten louter overwinningen. Zo wel de mannen, de vrouwen als de jongensjunioren wezen hun tegenstander terug. Tantalus-BC Vlissingen 77-86: De thuisploeg begon sterk. De Vlissingers stapten bij 27-10 over op een andere verdedigings- vorm. Dat wierp zijn vruchten af. In het begin van het tweede kwart kwamen de Zeeuwen langszij. Pas in het laatste kwart liep Vlissingen naar de ze ge- Scores BC Vlissingen: Michel Bosters 19 punten,Stefan Schrier 18, Wytse de Jong 13, Tommy Rad- kiewicz 11, Jeffrey van Driel 10, Erwin Hilbert 7, Wilfred Klap 6, Sjors van der Poel 2. BC Vlissingen-Tracks 81-34: De Vlissingse vrouwen hadden wei nig moeite met Tracks. Alleen in het eerste kwart bleef de Lim burgse ploeg redelijk bij. Scores BC Vlissingen: Elisa Kui pers 18 punten, Romana de Ridder 15, Nanon Doeland 15, Astrid Franke 13, Quintana Pattinama 7, Marjolijn van den Bosse 5, Marjo lein de Dreu en Jessica Verhage beiden 4. BC Vlissingen-Tracks 94-66: De Vlissingers begonnen scherp. In het tweede kwart ging het gelij- kop, maar na rust bouwden de Vlissingse jongens de voor sprong uit. De winst met ruime cijfers was ruimschoots ver diend. Scores BC Vlissingen: Benjamin Steenbeek 25 punten, Sjoerd van Pelt en Michel Bosters 14, Wytse de Jong en Dennis de Paauw 12, Abdel El Kharbouchi 6 en Alexandre José 2. se Boys 14-22, Zaamslag 14-19, SVD 16-13, Walcheren 17-10, Nieuwdorp 2 18-10, Zeelandia 16-5. A-junioren. Derde divisie A: WSC- BW 1-1, Halsteren-Geldrop 3-0, Terneu- zen-Jeka 0-3, BSC-Haarsteeg 2-1, Baro- nie-UNA 0-3, Nuenen-Sarto 1-3, BSC-Halsteren 0-0. Stand: Nuenen 20-38, BW 19-35, WSC 20-33, Jeka 19-32, UNA 19-32, Sarto 20-32, Geldrop 19-26, Halsteren 20-25, Haarsteeg 20-21, BSC 19-20, Baronie 19-15, Ter- neuzen 18-13. ProTour. Ronde van Baskenland. Eerste etappe, Irun - Irun: 1. Valverde (Spa) 130 km in 3.22.27, 2. Freire (Spa), 3. Rebellin (Ita), 4. Perdiguero (Spa), 5. Schleck (Lux), 6. Horner (VSt), 27. Wee ning, 30. Boogerd, 45. Thomas Dekker, 69. Tankink 2.39, 97. Wielinga. Vrouwen, eerste klasse: Tre- meg-EMM 14-20, HVW-DOS'80 12-15, Swift H-Aristos 12-15, HMC-tachos 2 27-12, Elshout-DOS'80 21-19, Internos 2-DESK 17-14. Tweede klasse: Aristos 3-EMM 2 10-0(EMM niet opgekomen), Arte- mis-Olympus 10-(Olympus niet opgeko men), Dongen-Tornado'70 13-8, RHV-Blauw Wit 12-7, Witte Ster'75-Mixed Up 21-19, HMC 2-GHV 12-16. Mannen, eerste klasse: White De mons 2-EMM 25-22, Berge- ïjk-LifeDesign/Delta Sport 30-25, Arte- mis-DESK 28-25, Groene Ster 2-GHV 29-32, de Sprint-Tach.os 2 31-24, d'n Boemelaer-Aristos 20-22, VHC-DOS'80 30-17. Derde klasse: White Demons 4-LifeDesïgn/Delta Sport 2 13-31, Inter nos 3-HMC 3 21-13. I dinsdag Biljarten H Driebanden groot. Vierde divisie, poule 4: Groot Avontuur-Veilingzicht 3. (Biljart Centrum Yip Plaza, Goes). Aanvang: 19.30 uur. Pool. Eerste klasse regionaal: Cue Action-DIS pas lekker. (Cue Action, Vlis singen). Aanvang: 20.00 uur. Tweede klasse regionaal: Roadhou- se Roadies-Net d'r Neffe. (The Road- house, Middelburg). Aanvang: 20.00 uur. Gust Boonen driebandentoernooi. Tweede ronde, (café Juliana, Colijns- plaat). Aanvang: 19.00 uur. Tennis Districtscompetitie, vrouwen. Hoofdklasse: Souburg-Sjef (10.00, Oost-Souburg), Philten-Schelde (10.00, Philippine), Tebo-Boskreek (9.00, Hein- kenszand), DOS-Bathse Kreek (13.00, Vlissingen). Districtscompetitie, vrouwendub- bel. Hoofdklasse: Ruucstoppelen- Hoek (13.30, Sint Phïlipsland), Kruinin- gen-Westerschouwen (13.00, Kruinin gen), Souburg-BruTèn (9.00, Oost-Sou burg), Golfbreker-'t Halve Maantje (10.00; Zoutelande). Voetbal Zaterdagvoetbal. Eerste klasse C: Rijsoord-Nieuw Lekkerland (restant, 45 min., stand 2-1(20.00), WGZ-Arnemui- den (restant, 51 min, stand 0-0) (1915). Tweede klasse E: GPC-Wieldrecht (restant23 min., stand 2-1) (19.45). Vier de klasse B: Stavenisse-Brouwersha- ven (restant 10 min, stand 0-0) (19.30). Vriendschappelijk: Zeelandia Middel burg o. 23-Vlissingen o. 23. Locatie. Sportpark Veerse Poort. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 19