Nieuwe koers bij Zierikzee PZC Bruse Boys richt zich weer op SKNWK levert wanprestatie Pim Kloet beslist derby in voordeel Brouwershaven ai Unitas'30 neemt kop na zege op RCS Tweedeklasser tussen hoop en vrees na 1-1 tegen concurrent I MËËmmë Leeuwen Trofee voor Doosjen Zierikzee 2 klap nog niet te boven Zonnemaire mist zijn keeper DFS verspeelt laatste kans Edwin Geluk derde op NK libre maandag 3 april 2006 ETTEN-LEUR - RCS heeft de koppositie in de tweede klasse E van het zondag voetbal over moeten doen aan Unitas'30. In Et- ten-Leur was Unitas-spits Patrick Schalk gisteren de gevierde man in het onder linge treffen: 4-2. Met nog drie wedstrijden te gaan heeft de ploeg uit Oost-Souburg een achter- stand van twee punten op „de Brabanders. Patrick Schalk maakte zijn faam volledig waar. „We wisten dat hij niet echt een wondervoetballer was, maar dat hij supergevaar lijk was voor de goal had ik de jongens vooraf nog op het hart gedrukt", vertelde een teleurgestelde Alexan- der van Keulen na afloop. Schalk had inderdaad wei nig kansen nodig om uitein delijk een levensgroot aan deel te hebben in de zege van zijn ploeg. „Ik denk dat juist daar vandaag het grote verschil lag tussen beide ploegen", aldus aan voerder John Bentschap Knook. „Niet dat wij de kansen niet hebben gehad, maar Unitas ging daar veel daadkrachtiger mee om." Het kampioenschap is nog niet verloren, meent Van Keulen. „We hebben nu col lectief gefaald, maar er zijn nog drie duels te spelen. Maar als we nog aanspraak willen maken op de titel, zullen sommige spelers in de spiegel moeten kijken." Unitas'30-RCS 4-2 (2-1). 19. Patrick Schalk 1-0. 34. Pa trick Schalk 2-0, 44. Dennis de Nooijer 2-1, 77. Patrick Schalk 3-1, 80. Dennis de .Nooijer 3-2, 85. Suat Yakut 4-2. Scheidsrechters: E. Yren (Zioijndrecht). Gele kaart: Edwin Hultennans, Devid II- lievski (Unitas'30), Rudley St. Jago, Aschraf Elhrouz (beiden RCS). Aantal toe schouwers: 250. door Pieter van Klinken ZIERIKZEE - Het gaat bij Zie rikzee tegenwoordig niet meer om het voetbal, maar om de pun ten. Dat bleek gisteren in de wedstrijd tegen directe concur rent Oosterhout maar al te zeer. Het voetbal was om te huilen, maar Zierikzee sleepte wel een punt uit het vuur: 1-1. De ploeg van trainer Gaby Nie- mansverdriet beleeft een moei lijk seizoen. Het is vechten, vech ten en nog eens vechten. Doel punten zijn schaars op sport park Den Hoogen Blok. Tot gis teren troffen de Zierikzeeën- aren er nog maar dertien keer het doel, evenveel als in uitwed strijden. Bovendien heeft de ploeg veruit de meeste doelpun ten tegen in de tweede klasse. De wedstrijd tegen concurrent Oosterhout, dat een punt meer had, werd gisteren dan ook ze ker niet als een makkie be schouwd. De speelstijl werd zelfs aangepast. Aanvoerder Mathijs Hage legde uit. „Niet verliezen is momenteel het be langrijkste. Daarom hebben we nu ook de manier van voetbal len veranderd. Veel meer leu nend op de verdediging. Heel ne gatief, maar de punten zijn het belangrijkste." En dat is niet 'des Zierikzees'. Snel en aanvallend voetbal is ja ren het handelsmerk geweest, maar is dat nu niet meer. Het was dan ook niet gek dat giste ren de verdedigers Barry Hage, Serge Berrevoets, Jarno Vermeu len en Vincent Bakker de uit blinkers' waren. De aanvallers Patrick Roggeband, Thomas Vos en Mathijs Hage liepen er soms gedesillusioneerd bij. Counter En dat terwijl Zierikzee zelfs nog opportunistisch begon. Even leek de ploeg het spranke lende van vorig jaar te laten zien. Dat duurde alleen maar tot na de openingstreffer. Daar na zakte Zierikzee terug, niet meer van plan nog iets te doen behalve de voorsprong te verde digen en hopen op een counter. door Klaas Verspoor GOES - De drie Schouwse clubs in de vierde klasse B kwamen gezamenlijk tot slechts één doel punt. Mevo verloor voor de twee de week op rij, nu met 1-0 bij Wemeldinge. In Kerkwerve kroonde Brouwershaven-speler Pim Kloet zich tegen WIK'5 7 tot matchwinnaar, want de ploeg van trainer Arie Janse won voor de tweede keer dit seizoen van WIK'57. Wcmeldinge-Mevo 1-0: Een ver diende overwinning voor de thuisploeg. Roy Jeremiasse ver zuimde in de openingsfase We meldinge op voorsprong te zet ten, maar in de 32e minuut kwam de voorsprong toch. Met een schitterende omhaal, na een corner, zorgde Toine Gijzel voor hét hoogtepunt van de middag. Na rust was het meeste balbezit voor Mevo, maar Richard Schou ten was namens Wemeldinge met een schot op de lat nog het gevaarlijkst. WIK'57-Brouwershaven 0-1: In een meer dan rommelige wed strijd was Brouwershaven de ge lukkigste ploeg. Vlak na rust scoorde Pim Kloet in de Schouw se derby namens Brouwersha ven de enige treffer van de mid dag. Daarna werden - vooral dóór de bezoekers - een aantal !atbitraire beslissingen aange vochten, maar gescoord werd er niet meer. SPS-Smerdiek 5-1: Aan de over winning viel niets af te dingen. SPS was feller en kwam voor fust op een 2-0-voorsprong door tellers van Hilbert van Ak keren en Willem Bevelander. Tussen het SPS-geweld door had Smerdiek een aantal moge lijkheden om gelijk te .komen on benut gelaten. Na rust liep SPS door doelpunten van Thijs Nij- nieijer, Hilbert van Akkeren en [Wjllëm Bevelander uit naar een .riante 5-0-voorsprong'. Gert-Jan |van Ham bepaalde vanaf dé strafschopstip de eindstand op 5-1. Viederust-Krabbendijke 1-5: öanny Weber zorgde na tien mi nuten voor 0-1 en daarna trof tyriel Raas namens Vrederust ;dóel. De thuisploeg kon voor riist nog aardig meekomen met 'dé koploper, maar na rust veran- Daarbij had Zierikzee geluk dat ook Oosterhout niets van plan was. Mat, tam, slap. Het zijn maar enkele van de opmerkin gen die vanuit het publiek klon ken. En zo was het ook. Ooster hout creëerde in de eerste helft niet één fatsoenlijke kans. In de eerste achttien minuten had Zierikzee het zelfs al kun nen afmaken. De wedstrijd was nog geen tien minuten oud toen Vos de bal tegen Ooster hout-doelman Arno Schreudei' kopte en Patrick Roggeband de bal in de rebound haast niet kon missen, maar dat toch deed. Tekend voor de wedstrijd was ook het doelpunt van Zierikzee. Scheidsrechter Witlox floot veel, liet weinig toe en gaf na ruim een kwartier een vrije schop voor de thuisploeg. Vos plaatste zich achter de bal en gaf een strakke voorzet die langs iedereen heen ging. Mar lijn van Grunsven tikte bij de tweede paal binnen. In het tweede deel van het duel trok Zierikzee cle muur voor het eigen doel nog hoger op. Öoster- ho.ut mocht aanvallen dat het een lieve lust was, maar de scherpte, de geslepenheid en de slimheid ontbraken. Pas na 75 minuten kreeg de ploeg haar eer ste kans, maar Frank van Ber gen hielp die om zeep, Vanuit cle counter kwam Mat-hijs Hage via Freek Torensma uit op een goe de mogelijkheid, maar Hage schoot recht op Schreuder, die prima keepte. Nog geen vijf minuten later kwam Oosterhout wel op gelijke hoogte. De meeverdedigende Van Grunsven ontving in een druk zestienmetergebied de bal en speelde te hard terug naar doelman Peter Brussé. Die liet de bal te ver terugstuiten van zijn voet. Vervolgens was Alwin Stadhouder rapper dan Berre voets en schoot binnen. Oosterhout drong vervolgens aan, Zierikzee rekte tijd en ei genlijk gebeurde de laatste tien minuten niets meer. Angst Aanvoerder Hage sprak van een slim gespeelde wedstrijd. „We, bleven wat hangen. Zeker met de wind zou cle bal anders te makkelijk achter onze verdedi ging kunnen vallen. Maar we hebben keihard geknokt. Eigen lijk zouden we vrijer moeten voetballen, maar de angst om druk te zetten is te groot." De belangrijkste manier om vrijer te gaan voetballen lijkt lijfsbe houd. Gisteren werd dat nog niet bereikt en Zierikzee heeft het nauwelijks meer in eigen hand. Hage: „We moeten nog te gen RCS en Unitas, de nummers één en twee. We moeten hopen dat de concurrentie blijft verlie zen." Zierikzee-Oosterhout 1-1 (1-0). 18. Martijn van Grunsven 1-0, 80. Al- win Stadhouders 1-1. Scheidsrech ter: R. Witlox BerlicumGele kaart: Alwin Stadhouders en Jim my Peemen (beiden Oosterhout). Aantal toeschouioers: 200. Zierikzee: Peter Brussé; Barry Ha ge, Jarno Vermeiden, Vincent Bak ker, Serge Berrevoets; Freek To rensma, Kasimier Snoek, Martijn van Grunsven; Thomas Vos (90. Wesley Goud); Mathijs Hage, Pa trick Roggeband. Martijn van Grunsven probeert de bal met een sliding van de voeten van een Oosterhout-speler te veroveren. foto Marijke Folkertsma derde dat. Gesteund door het windvoordeel zette Krabbendij- ke Vrederust het mes op de keel. Theo van Houte zorgde voor 1-2 en Weber maakte er 1-3 van. Via goals van opnieuw Van Hou te en tot slot Weber werd het uit eindelijk een ruime 5-1-overwin- ning voor Krabbendijke. Yerseke-Stavenisse 7-2: Yerseke begon slap aan het duel en dat leverde Stavenisse een verras sende 0-2-voorsprong op. Uit een. vrije trap opende Sander Smits de score en daarna maak te Jeremy Gierman er 0-2 van. Een door Jordy den Toonder be nutte strafschop betekende 1-2 waarna Adriaan van de Plasse de ruststand op 2-2 bepaalde. Na rust bracht Van de Plasse Yerseke aan de leiding. Door goals van achtereenvolgens Niek Boogert, opnieuw Adriaan van de Plasse, Jordy den Toon der en Arco van Dixhoorn kwam Yerseke aan de afgeteken de cijfers. Kruiningen-ZPR'84 0-2: De 0-2 was een logische uitslag, want ZPR'84 was gedurende de hele wedstrijd de iets sterkere ploeg. De eerste goede mogelijkheid was nog voor Kruiningen, maar Gert-Jan van de Pol kwam net tekort na een vrije trap van Edwin van Houte. Na een half uur zorgde Mourat Gucun vóór de openingstreffer. Na ruim een uur bepaalde diezelfde Gucun de eindstand op 0-2. VLISSINGEN - Springruiter Nadine Doosjen is zaterdag win naar geworden van de Leeuwen Trofee, de hoofdprijs van de springcompetitie van ruiterclub De Scheldestad. De competitie voor pony's werd gewonnen door Alyssia Janse met Soraja. Zij won daarmee de Hoondert Trofee. Met twee fout loze wedstrijden op zak reed Doosjen met Santana in de laat ste omloop op safe. De amazone uit Vogelwaarde liet de hinder nissen onbeschadigd achter. In de klasse L was Chris Boone met Michael in twee omlopen het snelst. Koploper uit Bruinisse behoudt marge van twee punten op Serooskerke door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Een getergde Peter Willemse wilde er zater dagmiddag niks van weten dat hij ondanks twee treffers eigen lijk niet in de wedstrijd zat. „Ik vind dat we vanmiddag alle maal aanwezig waren", sprak de speler van Bruse Boys na de met 5-1 gewonnen wedstrijd bij Dauwendaele. En natuurlijk gaf de routinier aan Bruse zijde daarna verder uitleg. „Ik vond dat we er de laatste weken niet stonden als ploeg. Vandaag was iedereen zich bewust wat er op het spel stond. We zijn er nog lang niet, maar dit is weer wel een stap in de goede richting", keek Willem- se vooruit naar het eventuele kampioenschap in de derde klas se A. Het gelijkspel van SKNWK te gen Arendskerke werd al gedu rende de wedstrijd, Bruse Boys trapte tegen Dauwendaele een halfuur later af, bijna met ge juich ontvangen. Het gat met de Nieuwerkerkers is nu vier pun ten in het voordeel van Bruse Boys. Met nog twee duels te spe len lijkt het alsof alleen Seroos kerke - met een achterstand van twee punten - nog een bedrei ging kan vormen voor de ploeg van trainer Nico Schoute. Het programma, met derby's tegen Duiveland en ZSC'62, is voor Bruse Boys echter niet eenvou dig. „Duiveland moet ook nog voor van alles voetballen, dus het zal niet gemakkelijk wor den. Maar deze overwinning is in ieder geval goed voor het zelf vertrouwen", vond aanvoerder Willemse. Beide trainers hadden vooraf gaand aan de wedstrijd te ma ken met afzeggingen. Wilko Hanzen van Bruse Boys en Dau- wendaele-speler Jordy van Bun deren werden in de nacht voor de wedstrijd verblijd met gezins uitbreiding. Daarnaast kon Dau- wendaele-trainer Marien Schroevers geen beroep doen op vaste doelman Ramon Telussa, die met een enkelblessure aan de kant moest blijven. En juist het ontbreken van de vaste waarde deed Dauwendaele gedu rende de wedstrijd de das om, want doelman Robert Groenen- berg bleek vooral bij spelvoort- zettingen niet zeker van zijn zaak. Schoute had als linkshalf Bouke de Jonge een basisplaats toebe deeld. De Jonge verving de ge blesseerde Mats Willemse (enkel blessure) en deed dat met verve. In de openingsfase was dé eerste kans voor Thomas Groeneveld en was de thuisploeg via' Mat thias Hoekman ook in de buurt van de openingstreffer. Het was uitgerekend Bouke de Jonge die als eerste scoorde. Na een voor zet van Peter Willemse maaide Gerard Vogel over de bal heen. Dauwendaele ruimde op, maai de bal kwam voor de voeten van De Jonge, die niet nadacht en scoorde. Het was zijn eerste tref fer in de hoofdmacht van Bruse Boys. „Een fijn gevoel", be schreef de doelpuntenmaker na afloop het moment in de tiende minuut van de wedstrijd. Sleepbeweging Waar Bruse Boys, gesteund door het windvoordeel leek door te drukken, viel de goal aan de an dere kant. Alex Andeweg en ver- volgens Olaf Willemse gingen achterin opzichtig in de fout en Matthias Hoekman profiteerde dankbaar. Met een fraaie sleep beweging passeerde hij de uitge komen Mark Giljam en zorgde in de 29e minuut voor de gelijk maker. Drie minuten voor rust scoorde Bruse Boys opnieuw. Na een inworp van George Ge luk legde Gerard Vogel de bal klaar voor Péter Willemse die via het been van een Dauwen- daele-speler zijn ploeg opnieuw aan de leiding bracht. Na rust kwam de geblesseerd ge raakte Matthias Hoekman niet Gerard Vogel kopt de bal voordat een speler van Dauwendaele aan de bal kan komen. foto Ruben Oreel meer terug bij de thuisploeg en daarmee was de angel uit het spel bij Dauwendaele. Invaller Jorrit Schuurman dwong na zes minuten keeper Giljam nog wel tot een redding, maar viel daar na slechts in negatieve zin op door onder het oog van scheids rechter De Bie George Geluk na te trappen. De Bie trok slechts geel en daarmee mocht Schuur man zijn handen dichtknijpen. In de 53e minuut was Marco Ket ting, na een assist van Eric Gil jam, al dicht bij de 1-3. Een goe de pass van Thomas Groeneveld op Peter Willemse was daarna wél de aanleiding tot de vierde goal van de middag. Willemse won het sprintduel van Francis Langemaire, keeper Groenen- berg leek voor opruiming te zor gen maar trapte finaal over de bal heen. Voor Willemse was het vervolgens een peulenschil om de marge naar twee treffers te tillen. Het verzet van Dauwendaele was vrijwel direct gebroken. Bruse Boys kon vrijuit spelen en dat leverde nog twee goals op. Eerst scoorde Marco Ketting op aangeven van Jan-Peter Dekker en daarna promoveerde Rudo van den Berge een vrije trap van Bouke de Jonge tot doelpunt. Voor Dauwendaele-trainer Ma rien Schroevers waren de drui- vèn zuur: „De derde goal was be slissend. Daar kun je als ploeg toch niet tegen voetballen. Bijna elke kans was prijs voor Bruse Boys." Dauwendaele-Bruse Boys 1-5 (1-2). 10, Bouke de Jonge 0-1, 29. Matthias Hoekman 1-1, 42. Peter Willemse 1-2, .54. Peter Willemse 1-3, 73. Marco Ketting 1-4, 80. Ru- do van den Berge 1-5. Scheidsrech ter: D.H. de Bie (Sprang-Capelle). Gele kaart: Jorrit Schuurman (Dauwendaele). Aantal toeschou ioers: 70. Bruse Boys: Mark Giljam, Rudo van den Berge, Olaf Willemse, Alex Andewég en Eric Giljam; Ge orge Geluk, Marco Ketting. Tho mas Groeneveld (66. Ralph van den Ouden) en Bouke de Jonge; Peter Willemse (71. Jan-Peter Dek ker) en Gerard Vogel. KAATSHEUVEL - Een dramatische eerste helft heeft de reserves van Zierikzee gisteren de wedstrijd tegen Desk 2 gekost. Al in de eerste 45 minuten werd de eindstand be paald: 4-0. Trainer Walter de Jonge verweet zijn ploeg niks. „De klap van vorige week tegen BW/Caterpillar (3-2-verlies) was hard aangekomen in de groep. Deson danks hebben we scherp getraind. Maar die scherpte was niet terug te zien in de wedstrijd." Na drie minuten had Pascal Stoutjesdijk de kans om te score te openen voor Zierikzee, maar hij miste. Twee minuten later benutte de thuisploeg wél haar eerste kans. Daarna werden de bezoe kers overklast door de fysiek sterke ploeg uit Kaatsheu vel. In de tweede helft probeerde Zierikzee de schade be perkt te houden, zowel qua gele kaarten als qua doelsal do. Dat lukte. Door puntverlies van de concurrentie houdt Zierikzee de kans op handhaving in eigen hand. VLISSINGEN - De voetballers van Zonnemaire hebben hun negende nederlaag van het seizoen geleden. Walche ren 3 was met 6-2 te sterk voor cle ploeg van Adrie Geel hoed, die zelf afwezig was vanwege een rugblessure. Daar naast kwam keeper Erwin van der Wekken niet opdagen. „Daardoor hebben we de wedstrijd verloren", vond aan voerder Ronald van Dongen. Zonnemaire kwam nog wel op voorsprong via Peter 't Plart. Drie fouten van doelman Maurice Plart, eigenlijk veldspeler, draaiden de wedstrijd om. Ronald van Dongen deed nog wel wat terug, maar na cle 4-2 speelde Zonnemaire een verloren wedstrijd. BURGH-HAAMSTEDE - DFS verspeelde zaterdag door een 3-1-nederlaag" tegen Bevelanders zijn laatste kans op deelname aan de nacompetitie van cle vierde klasse A van het zaterdagvoetbal. De betere thuisclub verzuimde met de wind in de rug in de eerste helft afstand te nemen. Leon cle Bruine liet twintig minuten na rust met een vrije trap van veertig meter zien hoe het wel moest. Vijf minu ten later blunderde doelman Smalheer bij het uitverdedi gen en Michel Verburg profiteerde meteen: 0-2. Tien mi nuten voor tijd werd het door Huib Nortier 1-2, maar vier minuten later besliste Arie Jongejan de wedstrijd. Borssele - Hoedekenskerke 4-0 (3-0). William Boone 1-0, Stefan Boonman 2-0, René de Jonge 3-0, William Boone 4-0. Cadzand - Nieuwland 2-0 (2-0). Angelo Martlé 1-0, Philip Keymel 2-0. Co- lijnsplaatse Boys - Apollo'69 0-0. SVD - MZVC 3-2 (1-0). Jeroen van Zee 1-0, Niels Versluis 1-1, Sander de Vries 1-2, Niels van den Dries 2-2 (strafschop), Jeffrey Jansen 3-2. Wolfaartsdijk - VCK 0-2 (0-0). Merijn Dek 0-1, Bas de Regt 0-2. GROESBEEK - Biljarter Edwin Geluk van HIO uit Hein- kenszancl heeft een derde plaats op het Nederlands kam pioenschap libre eerste klasse behaald. Kampioen werd P. Kulsdom uit Ankeveen. Van Kulsdom was de terechte kampioen. Met twaalf pun ten uit zeven partijen en een moyenne van 9.03 bleef hij naaste concurrent Wedema drie punten voor. De winnaar scoorde ook de hoogste partij met 26.00. Geluk verspeelde in de slotronde een kans op de tweede plaats door verlies tegen de latere kampioen. Hij behaal de acht punten en 6.51 als moyenne, Zijn hoogste serie was 37, zijn hoogste partij 10.00. langs de Arendskerkse defensie en bracht de stand op 1-1. Blonk de eerste helft al niet uit in goed spel, de tweede helft spande de kroon. Arendskerke had vooral in het centrum van de verdediging in Wouter de Kort en Pieter Adema een goede bezetting,. SKNWK bracht Syt- ze Stins (voor Leon Goedegebu- re) en Kees-Jan van Nieuwen- huize (voor Wouter de Jonge), maar ook zij zagen geen kans de wedstrijd een wending te geven. De onmacht van SKNWK deze middag werd extra aangetoond toen in de zeventigste minuut 's-Iieer Arendskerke met tien man kwam te staan. Vincent Na- gelkerke werd na zijn tweede ge le kaart met rood weggezonden door scheidsrechter Vermeulen. Zelfs van deze manmeersituatie kon SKNWK niks maken. SKNWK-trainer Adriaan Nieu- wenhuijse was niet alleen teleur gesteld, maar ook boos: „We kunnen goed ballen, maar op de momenten dat we er moeten staan, geven we de laatste we ken niet thuis. Het was vandaag een wanprestatie van het totale collectief. We hadden geen enke le speler die net dat ietsje meer wist te brengen." „We moeten ons niet verschui len achter de schorsingen van Mark den Haan en Gert-Jan Tie- rie (beiden één wedstrijd) en de blessure van Christiaan van Vos sen. Je weet dat je in deze fase van cle competitie niets cadeau krijgt en dat je zelf moet strij den voor elk punt. Nu is het mo ment voor ons om 's goed in de spiegel te kijken en bij onszelf te rade te gaan. Misschien kun nen we clan nog iets afdwingen in de resterende twee wedstrij den." door Ko de Ridder 's-HEER ARENDSKERKE - Met het 1-1-gelijkspel, dat reeds bij rust was bereikt, kreeg SKNWK een puntje als dank voor het meedoen. Op basis van 'eigen bijdrage' hadden de Nieu werkerkers dat punt niet eens verdiend. De thuisclub maakte als enige aanspraak op de volle buit en deed zichzelf met het 1-1-gelijkspel tekort. Hij werd uitbundigd gezoend bij het verlaten van het speel veld. De SKNWK'er Leon Goe degebure was het middelpunt. Goedegebure: „Dat was niet van wege het resultaat. Ik ben van daag jarig." De eerlijkheid ge bood te zeggen dat Goedegebure nog een van de betere spelers, was aan de kant van SKNWK. Voor de thee was hij vaak aan speelbaar, deed goed werk bij de hoekschoppen en scoorde. SKNWK stond niettemin al heel snel op achterstand. Binnen een minuut was de bal op links bij Jarno van de Kreeke terecht gekomen. Gesteund door de har de wind (dwars over het veld) knalde hij de bal snoeihard voor bij SKNWK-doelman Leon Quik: 1-0 voor 's-Heer Arends kerke. De eerste daad van SKNWK kwam in de elfde minuut toen na een goede corner van Ronald van Vossen de bal werd inge kopt door Leon de Bruine; ech ter zonder resultaat. In de 17e minuut kopieerde Van de Kreeke zijn actie uit de eerste minuut bijna. Zijn ingeschoten bal sprong nu echter- via de lin kerdoelpaal terug het veld in. Pech voor Van de Ki'eeke, de po ging was niettemin fraai. In de 21e minuut probeerde Ro nald van Vossen het van af stand, maar doelman Hans Traas van Arendskerke verwerk te de bal tot corner. Uit de door Leon Goedegebure vanaf links genomen corner dacht heel SKNWK dat er gescoord was. In een drukbezet doelgebied had de scheidsrechter echter gezien, dat de bal de doellijn niet had gepasseerd. Toch hing er voor SKNWK iets in cle lucht. Martijn Neele belas te zich met een vrije trap van on geveer twintig meter. De bal kwam bij Leon Goedegebure en die sleepte de bal als het ware 's-Heer Arendskerke-SKNWK 1-1 (1-1). 7. Jarno van de Kreeke 1-0, 30. Leon Goedegebure 1-1. Scheidsrechter: C. Vermeulen (Moerdijk). Rode kaart (2x geel): 70. Vincent Nagelkerke ('s-PIeer Arendskerke). Gele kaart: Marco Goedegebure ('s-Heer Arendsker ke), Frank Boere, Martijn Neele, Ronald van Vossen, Kees-Jan van Nieuwenhuizen (allen SKNWK). Aantal toeschouwers: 100. SKNWK: Leon Quik, Frank Boe- re, Martin Huisman, Maarten Pad mos, Martijn Neele, Leon de Brui ne, Leon Goedegebure (61. Sytze Stins), Wouter de Jonge (61. Kees-Jan van Nieuw enliuize), Emiel Kuijten, Ronald van Vossen, Leon Pollemans.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 35