PZC CHGEBR.DOMMCUSBV maandag 3 april 2006 10 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten pzc.nl Geboren Dankbaar en gelukkig zijn we met de geboorte van Sara Sara Wilhelmina 1 april 2006 David en Sonja Eva van-Maldegem Buteuxstraat 12 4388 CW Oost-Souburg Overleden "Ik ga heen gelijk een schaduw Psalm 10923a onberijmd Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee, dat de HEERE op Zijn tijd en wijze van ons heeft weggenomen, onze innig geliefde, zorgzame moeder en oma Janna Maatje Marcusse in de leeftijd van 59 jaar. Alex en Edyta, Xandra, Remco Magda en Alex, Justin, Samantha, Kevin Sterkenburg 32, Vlissingen, 31 maart 2006 Correspondentieadres: van der Manderestraat 38,4381 VS Vlissingen Onze moeder en oma is thuis opgebaard, waar gele genheid is tot condoleren en afscheid nemen dinsdag 4 april van 19.00 uur tot 20.00 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal ge houden worden D.V. donderdag 6 april om 11.00 uur in de "Marnixkerk", Mamixplein 41 te West- Sóuburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenisplechtig heid plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er ook gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met onze (klein)kinderen zijn wij verdrietig om het heengaan van hun moeder en oma Jannie Marcusse Fam. Vreeke Na een geduldig en bewonderenswaardig gedragen ziekte van enkele maanden is van ons heengegaan onze zuster, schoonzuster en tante Jannie Marcusse Magdalena en Uwe, Isebarn-Marcusse en kinderen Kees en Eleen Marcusse Jaap f en Klasina Marcusse Nel t en Jan van 't Veer-Marcusse Verdrietig om het overlijden van tante Corr ie ome Rinus, Jolanda, Jacco, Meriin en Anne, Jeanine en Antoine en Oma veel sterkte. CorinaTaco bart lieke jorn Jeannette Gert yorick ilse Jean-marie Johan Carin riek Peter Anita kim nicole Miranda Gerrie Frank Manon Carmen Mark Bianca Eddy Antoinette Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van de jj (scnoon)moeder van onze vrienden Corrie Jeanine en Antoine, Rinus, Jolanda en Jacco, Merijn en Anne, heel veel sterkte van ons allemaal. Christel, Miranda en Wibo, Daniëlle en Rudy, Jessica en Remo, Jessica en Mark Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van Corrie Traas-Stokx (schoon)moeder van onze vrienden Jolanda en Jacco Wij wensen Rinus, Jolanda, Jacco, Jeanine, Antoine, Merijn, Anne en de verdere familie veel sterkte toe. De vrienden Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van Corrie Traas-Stokx moeder van onze vriendin Jolanda, schoonmoeder van onze vriend Jacco Wij wensen Rinus, Jolanda, Jacco, Jeanine, Antoine,.Merijn, Anne en de verdere familie veel sterkte toe. De vrienden Hij hield niet van die mooie zinnen Hij was doodgewoon, maar o zo echt. Wat hij zei dat kwam regelrecht van binnen. Doe je niet mooier voor!. Daar is alles mee gezegd. Na een leven van eenvoud en hartelijkheid is na een kortstondig ziekbed, omringd door hen die hem lief waren, zachtjes ingeslapen Heinz Setterich alias Opa Bakkebaard Keulen, 5 mei 1943 t Terneuzen, 31 maart 2006 Terneuzen: Anneke Setterich-Sprenger Dordrecht: Angelique en Ronald van Geenen-Setterich Janneke, Roel 's-Hertogenbosch: Gerard Setterich en Eva Bonneur Terneuzen: Anneke en Eric de Kind-Setterich Jasper, Vincent Terneuzen: Pa en Ma Sprenger-Puister Marijkestraat 8 4532 BM Terneuzen U wordt uitgenodigd voor de bijeenkomst waarin we Heinz gedenken op woensdag 5 april om 14.00 uur in Uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Dinsdag 4 april is er van 19.00-20.00 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Medeleven vinden we heel fijn, maar graag alleen schriftelijk. Hij hield van bloemen. Dag lieve broer en oom Heinz Dikke zoen en wij houden van jou Gerti Setterich Sylvia en Ton - Ke\>in, Dennis Rudi en Mariëlle - Mano, Demi Mano en Michaëla - Jennifer, Kimberley Brunssum, 31 maart 2006 Als ik niet meer hier woon in het land van jou en mij bedenk dan dat ik ergens ben zonder land en jaargetij ik zweef daar door de ruimte lichter dan een veer en kijk zonder zorgen liefdevol op jullie neer We hielden innig van je echtheid en waarheid, mens zonder franje. Ondanks alles op zo'n verlies nooit voorbereid, 't ls goed zo. Benjamin Marinus Kole Bennie echtgenoot van Cornelia Maatje Kole-Klippel Hij overleed in de leeftijd van 70 jaar. Corrie Kole-Klippel t Bennie Marian en Wil Bennie en Cyrilla Ronald Leon Kevin Evy 31 maart 2006 't Hofje 11,4681 BS Nieuw Vossemeer U kunt afscheid nemen van mijn man, onze pa en oop op dinsdag 4 april van 19.00 tot 19.45 uur in het uitvaartcentrum van DELA, Drebbelstraat 66 te Ber gen op Zoom. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woens dag 5 april om 11.00 uur in de aula van het cremato rium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd zijn we door het overlijden van onze zwager en oom Ben Kole echtgenoot van Corrie Kole-Klippel Kapelle: Teun en Marjolijn Biezelinge: Maatje en Kees (in herinnering) Arnemuiden: Cobie en Kees Kapelle: Dien en Jan (in.herinnering) Wolphaartsdijk: Jaap en Nel Koudekerke: Piet en Janneke (in herinnering) Remmie Biezelinge: Bets en Jan Biezelinge: Rinus en Marian Terneuzen: Ab Eindhoven: Wim Kapelle: Nel en Wim Goes: Aart Neven en nichten Vol bewondering om zijn ijzeren wilskracht en dank baar voor zijn vriendschap nemen wij afscheid van Herman Cornells van Malland weduwnaar van Simone Denis *21 april 1929 1 april 2006 in zijn arbeidzaam leven directeur Suiker Unie te Dinteloord Uit aller naam, P. van Malland ex. test. Correspondentieadres: Oude Moolweg 32 4325 GK Renesse De crematieplechtigheid zal woensdag 5 april om 15.00 uur plaatsvinden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ont moeten in de ontvangkamer van het crematorium. Geen toespraken Met verbazing hébben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van ons gewaardeerd clublid Ben de Blok Wij wensen zijn vrouw Marina, tevens medeclublid, en zijn zoon William heel veel sterkte toe om dit zware verlies té kunnen dragen. Bestuur en leden Wandelclub "De Smokkelaars" - Stekene Vertrouw op de HERE met uw ganse hart en steun op uw eigen inzicht niet. Spreuken 3 vers 5 Na een moedig gedragen lijden is, in de leeftijd van bijna 78 jaar, onze dierbare moeder, oma en mijn zuster Anna Romers sinds 5 november 1987 weduwe van Gerrit Kleijwegt van ons heengegaan. Onze dank gaat in het bijzonder uit naar het team van zorgbureau van der Bijl voor de liefdevolle verzorging. Sint Maartensdijk, W.J. Nelisse-Kleijwegt W.H. Nelisse Scharendijke, M. Kleijwegt A. Kleijwegt Ouddorp, E.M. Mierop-Kleijwegt in liefdevolle herinnering L. Mierop Rockanje, Erwin Nelisse Lianne Nelisse-Hoomweg Tholen, Mare Nelisse Karin Nelisse-van Weele Ouddorp, Robin Mierop Tamara Langeveld Melissant, Annalies Mierop Bernard Kriek Rozenburg, MEvan Vliet-Romers 1 april 2006 Ringdijk 6 4322 TC Scharendijke De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal donderdag 6 april om 13.30 uur gehouden worden in de "Bethlehemkerk" aan het Bethlehemplein te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats te Scharendijke, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke. Indien u geen persoonlijk bericht mocht ontvangen, dan verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Mijn echtgenoot, onze pa en opa Henk Hengeveld 20-09-1925 31-3-2006 is vrij onverwachts op 80-jarige leeftijd overleden na een rijk en liefdevol leven. Middelburg: Hennie Amsterdam: Olga en Roel Ooltgensplaat: Marijke en Fred Vlissingen: Annelies en Hans Famke Middelburg: Hans en Corine Jasper en Nikki Correspondentieadres: Hans Hengeveld Van Serooskerkelaan 12 4333 LS Middelburg U kunt afscheid nemen van Henk op woensdag 5. april tussen 19.00 en 20.00 uur in de familiekamer van uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Indus trieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsplechtigheid voor Henk is op 6 april om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "Hotel Arneville", Buitenruststraat 22 te Middelburg. God heb ik lief. Psalm 116 Verdrietig, maar dankbaar dat hem verder lijden be spaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Evert Izeboud Drager van de Eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Koudekerke f Koudekerke 6 maart 192'6 1 april 2006 Koudekerke: C.M. Izeboud-Boone Heerenveen: Leo en Iepie Nynke Rixt Houten: Evert en Elma Lars Zwolle: Peter en Annemieke Wageningen: Cobi en Gert Jan Michiel Ida Amsterdam: Hans Sassenheim: Wim Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging in "De Vliedberg". Cithershillsingel 35 4371 AR Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 4 april van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlis singen. De Dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op woensdag 5 april in de "Immanuëlkerk", Tramstraat 31 te Koudekerke. Aanvang 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte achter de kerk. Op 1 april is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Evert Izeboud op de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: L. Tevel-Izeboud Tooroplaan 32 4382 VR Vlissingen Voor een zorgzame begeleiding Ul ÏYAA RfZO RGCEN TR UM De Bevelanden j.c. Hoekman Geideloozepad 20,4463 AJ Goes (0113)227525 K Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland In de eerste mooie week van de lente is zachtjes van ons weggegleden Aagje Gorthuis-Kiiyn Koeks 31 maart 2006 Middenbeemster 8 september 1920 Oudendijk Ze had nog zo graag de lammetjes willen zien. Henriëtte Gorthuis en Erik Burggraaf Machteld Carlijn Tijmen Ma is in Huize Anna, waar zij de laatste maanden van haar leven liefdevol verzorgd is. U bent welkom om afscheid van haar te komen nemen. Graag eerst even bellen voor een afspraak. Henriëtte Gorthuis, Dorpsweg 151, 1676 GKTwisk, 0227-547590 De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 5 april om 13.30 uur vanuit de aula op de begraafplaats aan de Dorpsweg te Twisk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis te Twisk. Bedroefd delen wij u mede, dat is overleden mijn moeder, schoonmoeder, onze groot- en overgroot moeder Wilhelmina Henrica Verstraten-van der Burgt 's-Hertogenbosch 4 juli 1920 t Antwerpen 31 maart 2006 weduwe van Hendrik Verstraten overleden 7 januari 1999 Vlissingen: Els en Gerard van Loon-Verstraten Oost-Souburg: Judith en Pascal Vlissingen: Michiel en Rowena 's-H. Hendrikskinderen: Bregje en Martijn Vlissingen Lydia en Jeroen Oosterhout: Gijs en Pascal Prinsenbeek: Olivier en Debby; Tess Van Kleffenslaan 97 4334 HC Middelburg Correspondentieadres: Rossinilaan 4 4384 MA Vlissingen De gezongen uitvaartdienst zal gehouden worden op donderdag 6 april om 12.15 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dank baar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u- kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma Adriana Kloet sinds 15 september 2001 weduwe van Abraham Cornelis de Glopper op de leeftijd van 86 jaar. Westenschouwen: W.J. de Glopper Bruinisse: J. de Glopper René en Elsa Dewi, Johan Westenschouwen: A. de Glopper D. de Glopper-de Zoete Deborah en Bas Sanne, Robin, Basje Westenschouwen, 2 april 2006 Correspondentieadres: W.J. de Glopper De Kure 18,4328 RG Westenschouwen Geen bezoek aan huis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 6 april om 15.00 uur in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 14.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Naast het verdriet van het overlijden van Tante Adri overheerst dankbaarheid voor de zorg gedurende 9 maanden voor mij als kind tijdens de ziekte van mijn moeder. Tineke Veerhoek-Deurloo Kees Veerhoek Burgh-Haamstede, 2 april 2006 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere van onze zijde heeft weggenomen mijn geliefde, zorgza me man, onze lieve vader, grootvader en overgroot vader Jan Bolle in de leeftijd van 89 jaar. J. Bolle-de Bil Rien Bolle Gré Bolle-van der Maas Jan Bolle Ria Bolle-Slager Janny Stouten-Bolle Fluib Stouten kleinkinderen en achterkleinkinderen 31 maart 2006 DeSaele48 4307 LL Oosterland De rouwdienst zal D.V. woensdag 5 april om 13.30 uur gehouden worden in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, St. Joostdijk 11 te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang bij ons is ge weest, geven wij u kennis van het overlijden van Opa Bolle We wensen oma en onze ouders kracht en sterkte om dit verlies te dragen. Jan en Claudia Ellen en Hans Dennis en Christine Martin en Wendy Margreet en Andre Sonja en Jan Bianca en Robert-Jan Monique en Jeroen Miranda en Jan-Cees Michel en Carola Patrick en Mirella en achterkleinkinderen Oosterland, 31 maart 2006 Tot onze droefheid nam de Heere van ons weg mijn geliefde broer en onze oom Jan Bolle in de leeftijd van 89 jaar. Bruinisse: J.M. van der Werf-Bolle neven en nichten Oosterland, 31 maart 2006 Bedroefd maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht' afscheid moeten nemen van mijn zwager en onze; oom Jan Bolle Wij wensen Sien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Oosterland: L. Bolle-Kwaak Ouwerkerk: Tanny en Dies Lemsom Oosterland: Annet en Hans Gebraad Oosterland: Rien en Enny Bolle Oosterland: Liza Bolle Oosterland: Lia en Jan Dorst Heden overleed onze beste buurman Jan Bolle Fam. van der Maas Fam. de Rijke Fam. Kik Fam. de Bruin Mevr. van der Werf Dhr. van der Laan Mevr. van de Velde Fam. de Bruine Fam. Hendriks Mevr. Otte Mevr. Stouten Mevr. de Bruine Fam. Soeters Mevr. Stouten Oosterland, 31 maart 2006 De liefde Geloof, hoop en liefde, deze drie Maar de meeste van deze is de liefde. 1 Cor. 13:13 Erg verdrietig, maar met een onuitwisbare her innering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Helena Martijntje van Peenen weduwe van Huibert van Soolingen Cadzand, 26 januari 1912 t Sluis, 31 maart 2006j Harelbeke (B.):Th. van Soolingen M. Doorns Retranchement: PI. Visser-van Soolingen JJ. Visser Rhoon: John en Sacha Middelburg: E. van Soolingen Martine t en Karim f Zoë Renilde Rafaël en Nina. Leiden: Wiibert en Jenneke Sluis, Hoogstraat 58 Correspondentieadres: Noordstraat 6 4525 AB Retranchement De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 5 april om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Sint Anna Ter Muiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren, na de begrafenis in "De Kogge" te Sluis. Onze moeder en oma is opgebaard in het mortu arium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 4 april van 19.00-19.30 uur. Onze dank gaat uit naar het personeel van Rozenoord, voor de liefdevolle zorgen aan haar gegeven. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. In Memoriam 3-4-2001 Erik 5 jaar geleden ben je van ons heengegaan, dat heeft ons allen veel pijn gedaan. Wij proberen ons leven, te leven, zonder jou, maar denken nog dagelijks aan jou. Bij vreugde en verdriet laten we een traan, maar denkend aan jou, laten wij ons gaan. Jouw naam klinkt nog steeds als een zon, Wij zouden willen dat je nog een keertje schijnen in ons bijzijn schijnen kon. Soms voelen we jouw warmte nog om ons heen, en denken dan, wij zo was er maar één. Eugéne, Anneke en Johnny ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRON! Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26