SSV'65 loopt op het tandvlees PZC Titel TTCM kwestie van tijd Davy van Geersdaele maakt droomrentree VCK heeft nog één zege nodig voor titel Crosszeges voor De Nooijer en Ovaa ÉII81'iÊMÊÈil Opmars biljarters Korenbeurs stokt Belgisch viertal schaakt het best uitslagen Zege Admirals agenda Titel Goesenaren staat op de tocht na nederlaag tegen Oostkapelle L, v„ maandag 3 april 2006 wb2Öl door Bauke Boersma GOES - Hij werd nog net niet op de schouders het veld rond gedragen. Maar veel scheelde het niet. Davy van Geersdaele werd zaterdag tot ver na afloop van SSV'65-OostkapelIe (1-3) luidkeels bejubeld door ploegge noten en fans van de Walcherse ploeg. Omdat zijn doelpunt de Goese koploper in de eerste klas se vlak voor tijd velde. door Bauke Boersma GOES - Hij kon er maar een woord voor bedenken. „Dom", zei Arjan Koopmans zaterdag di rect na het thuisverlies (1-3) in de derby tegen Oostkapelle. En de voetballer van SSV'65 her haalde dat nog maar eens toen hij vijf minuten later klaar was met zijn cooling down. „Ontzettend dom zelfs. Iets anders kan ik er niet van maken", typeerde Koopmans de nederlaag van de koploper in de eerste klasse. En dan met name de manier waarop die twee minuten voor tijd totstand kwam. „Bij de 1-2 van Oostka pelle grijpt niemand van ons- in. Hij doelde op het belabberde te rugspelen van Michael Cabenda op doelman Christol van Cam- penhout, die dê bal nog wel over de zijlijn kon trappen. Toen Oostkapellenaar Harold Ver meulen vervolgens ver ingooide, keek iedereen bij SSV als ver stijfd toe hoe .de kleine Davy van Geersdaele raak kopte: 1-2, En dat was inderdaad oliedom. Maar, zo gaf Koopmans toe, het paste ook naadloos bij de verto ning van zijn ploeg in de derby. Net als vorige week bij Groote Lindt speelde SSV zonder creati viteit, inzicht en tempo. Toen werd er op basis van karakter en een vleugje geluk nog gewon nen, nu lieten zelfs die twee fac toren de ploeg in de steek. Tandvlees „Ja, we lopen op ons tandvlees", erkende Koopmans. „Iedereen lijkt te snakken naar het einde. door Herman Heuvink RILLAND-BATH - Gregory de Nooijer en Casper Ovaa waren de sterksten tijdens de tweede club wedstrijd motorcross op het Schelde-circuit in Rilland-Bath. Even leken de weergoden op nieuw roet in het eten gooien. Tot opluchting van voorzitter Gerhard Schur en zijn mensen klaarde de lucht snel op en een vriendelijk zonnetje deed de rest. Het circuit lag er zwaar maar fair bij. Ook het aantal deelnemers van meer dan honderd stelde ieder een tevreden. Met name de klas^ se 125 cc senioren was prima be zet. In beide manches pakte Gre gory de Nooijer kopstart en wist deze tot het eind vast te houden. Dat was een knappe prestatie van de 18-jarige KTM-rijder uit Vlissingen. Vooral omdat zijn ge zondheid hem wat in de steek laat. De in België acterende stu dent moest vooral aanvallen af slaan van Dave de Jonge, die in de eerste manche veel moeite had om Roel van den Bergen voorbij te komen. Hij kwam tijd ROOSENDAAL - Korenbeurs/'t Kaaitje verspeelde met de 7-1-nederlaag tegen De Distel een van de laatste kansen op de titel in poule vier van de vierde divisie. Met de nederlaag tegen De Dis tel kwam een eind aan een in haalrace van Korenbeurs/'t Kai- tje. Piet Schrier zorgde met een knappe partij voor het eerred- dende punt. Na de thee vertrok Kimmo Pankow als een speer maar verloor de moed toen hij de hopeloze achterstand van Jan Westdorp vernam. Groot Avontuur speelde in de middenmoot van dezelfde poule met enig fortuin gelijk tegen de Geslootene Boom. Voor de Goe senaren wonnen Jan Branden burg en Nico de Leeuw. Het punt dat De Stene Brug in de derde divisie behaalde was belangrijk in de strijd tegen de gradatie. Had Piet Koek tegen Piet van Steen één punt meer ge maakt, dan was remise een feit geweest en had zijn team gewon nen, „Een mooiere rentree had ik me natuurlijk niet kunnen wen sen", straalde Van Geersdaele (21) na afloop. „Het was al heel wat dat ik zo lang speelde. Dat ik het duel zou beslissen, had ik echt niet durven dromen." Van Geersdaele ging immers slechts naar Goes mee als zoge- De wil is er, maar we kunnen dat niet meer omzetten in goed voetbal. Bijna niemand heeft nog de vorm van voor de winter. Ik ook niet, nee. En er is de druk die er bij komt kijken. Ik ben met Rillandia twee keer kam pioen geworden en beide keren was het aan het eind van het sei zoen hetzelfde liedje: heel erg moeizaam spel." Ook trainer Cees Houtepen con stateerde met leedwezen dat de echte spirit uit de ploeg lijkt. „Op de training van afgelopen week dacht ik al: potverdorie jongens, zo kan het echt niet. Wat het is? Ik weet het zo een-twee-drie niet." Wat het ook is, het komt SSV ui terst ongelegen. WGZ won za terdag 'gewoon' van Dinteloord en is de Goesenaren tot twee ver- liespunten genaderd. „De ko mende drie duels zijn geen pret tig vooruitzicht", keek Koop mans zorgelijk vooruit naar ach tereenvolgens de wedstrijden te gen Nieuw-Lekkerland, Rijs- oord (beide thuis) en WGZ-uit. Malaise De derby gaf ook geen aanlei ding gerust te zijn op een goede afloop. De ploeg van trainer Karl Vergouwen, verdiende de winst, ook al kwam die dan uit eindelijk via een Goese fout tot stand, Oostkapelle opende de score twintig minuten na rust. Van Campenhout - die dit sei zoen veel punten pakte voor SSV, maar nu ook al deelt in de malaise - kreeg een kopbal van Remon van Geersdaele niet klem, waarna de middenvelder zelf toesloeg: 0-1. Tien minuten later leek het ge- tekort om nog druk op De Nooijer uit te oefenen. In de tweede manche ging dat beter, maar gaf De Nooijer geen krimp. Van den Bergen werd op nieuw derde. In de 250/500cc kon Casper Ovaa uit Oost-Souburg weer eens aan zijn zelfvertrouwen werken. De 26-jarige Su- zuki-coureur won beide man ches met overmacht. Erik van de Wekken werd tweede,' maar moest daarvoor felle strijd leve ren met Brabander Marinus Hoek. De 85. cc leverde een dubbele ze ge op voor Stefan Hage. Hij bleef Johnny van Eekelen twee keer voor. Percy Karelse was een klasse apart bij de 65cc. De enige die nog redelijk mee kon komen, zij op gepaste afstand, was Keivin Smit. Voor Joris van Strien was er op nieuw een tweede plaats. Vorig weekend in Vlissingen moest hij Buijs voor laten gaan en nu Wim van de Eijnde. De clubklasse met heel veel deel nemers werd gewonnen door Ri- cardo Sinke. Hij scoorde even veel punten als Detlev Oreel maar reed een betere tweede manche. VLISSINGEN - Het Belgische Poissons d'avril heeft het elfde schaakkroegentoernooi op zijn naam geschreven. Het team met Chris Lanckriet, Mike Verkim- pe, Boris Boef en Gerard de Win ter bleef de titelverdediger Wij gaan voor de dubbel anderhalve punt voor. Negen teams waren op het toer nooi afgekomen om te spelen in de kroegen Vanuus, De Concur rent, Popeye, Soif, 2x Bellen en de Albatros. Het Belgische Pois sons d'avril behaalde veel maxi male zeges en liep flink uit op de concurrentie. Alleen de teams Wij gaan voor de dubbel, met Jeroen Hekhuis, Henke Westerweele, Roeland Al ders, Albert Vermue en Ingel Baaijens en het Roosendaalse The Small Bills konden de Bel gen bijhouden. Het Souburgse team werd tweede, mede omdat de onderlinge wedstrijd met de toernooiwinnaar gelijk eindig de. heten derde wissel. Om in te val len als het echt niet anders kon of om een paar minuten te spe len als dat voor de eindstand toch niet meer uitmaakte. Sim pelweg omdat hij enkele weken uit de roulatie was. „Als gevolg van een uit de hand gelopen griep heb ik longontsteking ge luk SSV voor de zoveelste keer dit seizoen toch weer toe te lachen, toen Arjan Koopmans in de baan van een schot van Björn Langeveld stond en de 1-1 produceerde. Vanaf dat moment had de winnende treffer aan beide kanten kunnen vallen, maar Oostkapelle was vlak voor tijd de gelukkige. In blessuretijd benutte Jaap Esser nog een strafschop (1-3) nadat Van door Koen de Vries MIDDELBURG - De uitslag tfan het topduel in de tweede di visie B van de tafeltenniscompe- titie zal door kenners zijn opge vat als een éénaprilgrap: TTC Middelburg-Alkmaar '71 9-1. Toch was het resultaat pure rea liteit. De Middelburger braken het verzet van hun tegenstan ders in de eerste wedstrijden en denderden vervolgens over hen heen. Promotie naar de eerste di visie is nu een kwestie van tijd. Hoe verrassend de uitslag was, kan worden afgelezen uit het re sultaat van het treffen in Alk maar. Toen werd het 3-7, waar bij TTCM met Wim Wegman achter de tafel kwam, een speler die voor Zeeuwse begrippen nog altijd van buitencategorie is. Wegman-senior bleef nu aan de kant, Marijn Veijgen nam zijn plaats in. Daarbij was de uitslag in Alkmaar geflatteerd: TTCM won de laatste drie partijen met twee punten verschil in de vijf de game. Van verschillende kanten was er voorafgaand aan het topduel op aangedrongen om Wegman op nieuw in te zetten. De vaste kern van het eerste team vond dat echter niet nodig. „Als we het zelf niet kunnen, hebben we in de eerste divisie niets te zoe ken", verwoordde Jan Henk Bomhof hun mening. TTCM overrompelde de enig overgebleven concurrent voor de titel. De tegenstanders spar telden in de eerste duels heftig tegen, maar toen bleek dat ze weinig in te brengen hadden, legden ze het hoofd in de schoot. Jan Henk Bom hóf en Mare Hac- kenberg speelden ijzersterk en werden later in de strijd knap ondersteund door Marijn Veij gen. „We hadden in de opstelling een groot voordeel", analyseerde Jan Henk Bomhof. „Mare en ik komen in de eerste zes wedstrij den vijf keer achter de tafel. Als het lekker loopt kunnen we een groot gat slaan." Aarzelend En het liep zaterdag heel lekker. Bomhof begon aarzelend tegen Mark Bek, maar na. de 1-1 stoomde hij soepel door naar de had", vertelde Van Geersdaele. „Daardoor heb ik drie duels ge mist. Donderdag trainde ik voor het eerst weer, ik was dan ook verrast dat de trainer (Karl Vergouwen) mij vroeg of ik als derde wissel mee wilde. Maar natuurlijk wilde ik dat." Al was het maar om de derby ne- Campenhout Davy van Geers daele onnodig tegen de grond werkte. Ploutepen: „Of ik met angst en beven de slotfase in ga? Nou, dat nu ook weer niet. Maar we moeten flink aan de bak. We moeten deze week de koppen bij elkaar steken en flink trainen." Misschien moet dat laatste juist niet. Want ontspanning kan voor een ploeg die op het tand- eerste zege. Vervolgens liet de verrassend sterk spelende Mark Hackenberg Sjoerd Bek kans loos. De inwoner van Amemui- den ontnam Bek zijn sterkste wapen door meteen de aanval te kiezen en een hoog aantal win ners te slaan. De thuisploeg kende een lichte terugval toen Marijn Veijgen zich door Marco Gerritsen met 2-3 liet verrassen. Gezien het spel van Veijgen leek de kans dat hij daarna nog een partij zou winnen klein. „Het had weinig met tafeltennis te maken", omschreef TTCM's der de man het treffen, dat na een of twee slagen veelal werd afgeslo ten met een misser. „Daarna luk te het me om ontspannen te spe len en ging het een stuk beter." In de vierde partij moest Alk maar een nieuwe tegenslag slik ken. Het dubbel, in Alkmaar nog overtuigend gewonnen door de thuisploeg, ging nu vlotjes naar het duo Hackenberg/" Bom hof. gentig minuten vanaf de bank mee te kunnen beleven. Maar Van Geersdaele mocht 25 minu ten voor tijd al opdraven. En kopte Oostkapelle vlak voor tijd naar de beslissende 1-2-voor- sprong. „Bij de ingooi van Harold (Vermeulen) stond er bij SSV echt niemand op te letten. vlees loopt wel eens een beter medicijn zijn dan inspanning. SSV'65-Oostkapelle 1-3 (0-0). 65. Remon van Geersdaele 0-1, 75. Ar jan Koopmans 1-1, 88. Davy van Geersdaele 1-2, 90+3. Jaap Esser 1-3 (strafschop). Scheidsrechter: A.C. Deurloo (Tholen). Aantal toe schouwers: 150. SSV'65: Christol van Campenhout; Michel de Groote (69. Richard Uit- terhoeve), Mamadouba Gueye, Mi chael Cabenda, Ronnie Hillebrand Toén Bomhof Gerritsen kans loos liet en Veijgen Sjoerd Bek opeens in vloeiende stijl vele hoeken van de tafel liet zien, was de weerstand van de bezoe kers volledig gebroken. Typerend was het duel tussen Mare Hackenberg en Marco Ger ritsen. Na tien minuten konden de spelers alweer d:e kant opzoe ken: 3-0. „Ik was erop gebrand vandaag goed te spelen", vertel de Hackenberg na afloop. Hij zocht revanche voor zijn twee verliespartijen in de heenwed strijd en wilde ook zijn drie ne derlagen van vorige week tegen Ilac uitwissen. Alles bij elkaar duurde de topper nog geen vier uur, een vluggertje in tafelten- nistermen. Niemand twijfelt er meer aan dat TTC Middelburg de titel gaat grijpen. Bovendien heeft de ploeg gerede kansen op handhaving op het op een na hoogste niveau. Jan Henk Bom hof won tot nu toe zeventien van zijn. achttien duels en moet ook in de eerste divisie zijn par- Knullig. Maar ook toen ik nog op de bank zat, had ik al niet het idee dat we tegen de koplo per speelden. We voelden gaan deweg dat er wat te halen viel." In het restant van de competitie zit dat er voor Oostkapelle, dat nu nagenoeg veilig is, niet meer in. „We moeten gewoon nog twee duels lekker ballen", zei Van Geersdaele. „Zo kunnen we het teleurstellende seizoen toch enigszins waardig afsluiten." Dennis van der Welle, Björn Lan geveld, Paul Bom, Marcel Kole; Christiaan Boon (83. Jaimy van Bloppoel), Arjan Koopmans. Oostkapelle: Jacco Nelen; Joel Pat- tenier, Ronnie Cremer, Roel Latu- heru, Ruben Coppoolse; Remon van Geersdaele (79. Micha Leka- wael), Jaap Esser, Mathijs Lugten- burg, Harold Vermeulen; Stefan Wielemaker (65. Davy van Geers daele), Arjen Pattenier (85. Maar ten van Maldegem) den Dekker tijtje mee kunnen blazen. En ook Mare Hackenberg moet mee kunnen als hij in de eerste divi sie het niveau van 1 april 2006 kan evenaren. De 16-jarige We sley Wegman, die zaterdag aan de kant bleef, wordt' elke week sterker. Deze zomer gaat hij op trainingskamp naar. China, waar hij zeker niet slechter van zal worden. En Marijn Veijgen lijkt het dipje van de laatste maanden achter zich te hebben gelaten. Mochten al deze opti mistische geluiden nog niet vol doende zijn: TTCM heeft altijd Wim Wegman nog achter de hand. Hij is al eerder als redder in nood opgetreden. TTC Middelburg- Alkmaar'71 9-1. Jan Henk Bomhof-Mark Bek 3-1, Mare Hackenberg-Sjoerd Bek 3-0, Marijn Veijgen-Marco Gerritsen 2-3, Bomhof/Hackenberg-Mark Bek/Gerritsen 3-1, Haclcen- berg-Mark Bek 3-1, Bomhof-Ger- ritsen 3-0, Veijgen-Sjoerd Bek 3-0, Hackenberg-Gerritsen 3-0, Veij- gen-Mark Bek 3-0, Bomhof-Sjoerd Bek 3-1. van onze sportredactie GOES - VCK is na de 2-0-zege op Wolfaartsdijk nog slechts drie punten verwijderd van het kampioenschap in de vierde klasse A. In 4B is de spanning heel wat groter, want Krabben- dijke heeft met nog twee wed strijden voor de boeg één punt meer dan concurrent Yerseke. Wolfaartsdijk-VCK 0-2: Voor rust ging de wedstrijd gelijk op, maar na de thee waren de bezoe kers de betere ploeg. Een kwar tier voor tijd maakte Merijn Dek 0-1 en in de slotminuut werd het uit een counter via Bas de Regt 0-2. DFS-Bevelanders 1-3: De thuis club verzuimde voor rust met de stormwind in de rug afstand te nemen. Leon de Bruine liet twin tig minuten na rust met een vrije trap van veertig meter zien hoe het wel moest. Vijf minuten later blunderde doelman. Smal- heer. Michel Verburg profiteer de: 0-2. Tien minuten voor tijd werd het door Huib Nortier 1-2, maar vier minuten later besliste Arie Jongejan de wedstrijd. Cadzand-Nieuwland 2-0: Tien minuten voor rust werd het 1-0 door Angelo Martlé en vijf minu ten later 2-0 door Philip Key- mel. De lat behoedde de bezoe kers tot twee keer toe voor een grotere achterstand. Na rust drukte Nieuwland met de storm in de rug, maar de uitblinkende Cadzand-goalie Van den Heuvel had overal een antwoord op. Colijnsplaatse Boys-Apollo 0-0: Een sportieve maar buitenge woon slechte wedstrijd die te recht geen winnaar opleverde. Borssele-Hoedekenskerke 4-0: William Boone, Stefan Boon man en Rene de Jonge tekenden met de wind in de rug voor de 3-0-ruststand. De thuisclub zag op tegen de tweede helft, maar na een tweede goal van Boone zaten de punten in de knip. SVD-MZVC 3-2: SVD begon goed en Jeroen van Zee opende na tien minuten uit een hoek schop de score. Daarna nam MZVC het initiatief over en tien minuten na rust leverde dat via Niels Versluis succes.op. Halver wege de tweede helft werd het Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Ysvogel - Imtech 4-0, Kwik kwek kwak - La pelotita azul 1-3, Hooizolder - Dekkertjes 4-0, Jamin/Petsplace - Brothers in arms 3-1, Duck/Spar - Allie angel 3-1, Doemarwa - Makzo 1-3, Hoven,bedr. Walcheren - Computerservice 4-0. Stand na 78 ga mes: Jamin/Pets place 68, Makzo 67.5, Ysvogel 66.5, Hooizolder 62.5, Ho ven.bedr. Walcheren 59, Imtech 58.5, Computerservice 54.5, Allie angel 53.5, La pelotita azul 52.5, Prutsers 51, Kvyik kwek kwak 47, Doemarwa 46, Dekker tjes 45.5, Duck/Spar 40.5, Brothers in arms 28. Dinsdagleague: Schrobbeler- ke - Spruijt pallet 2-2, Verhoeven klus sen - Wapen van Zeeland 2.5-1.5, Dow - Suzuki 3-1, Pro hair - S4 4-0, Bam - Schoonen elektro 0-4, Nailstudio - Val- kenisse 1-3, Van der Zwan - Steady sta te 1-3, Timmerwerken - Bakker Mal- jaars 4-0, Stand na 78 games: Van der Zwan 72, Schoonen elektro 70.5, Schrobbelerke 69, Dow 65, Spruijt pal let 60.5, Pro hair 56, Verhoeven klussen 53, Timmerwerken 51, Wapen van Zee land 50.5, Steady state 48, Bam 48, Val- kenisse 45, Bakker Maljaars 41, Nailstu dio 40, Suzuki 31.5, S4 30. Woensdag league: M en O bedr. - Drukkerij Capel- lo 3-1, Coby's speelgoed - 't Gootje 3-1, Stadscafe - Poseidon 0-4, Johns - Mis set 2-2, Herwegh - Full house 3-1, Bak ker Bart - Auto de Voogd 4-0, 3 x Niks - Oliebollen 1-3, Stand na 78 games: Herwegh 70, Poseidon 65, Oliebollen 64, Full house 63, Drukkerij Capello 59.5, Bakker Bart 58.5, M en O bedr. 58, Auto de Voogd 57, Misset 53, 3 x Niks 46, Johns 44, Stadscafe 40, 't Gootje 28, Coby's speelgoed 22, Donderdaglea gue: EPZ 2 - Binnenuit 2-2, EPZ - Pro shop 1-3, Auto Smart - Taxi Renesse 3-1, Fonsies - Brabant mobiel 1-3, East man - Wondergem 0-4, EPZ 3 - Slagerij Gillissen 3-1. Stand na 78 games: Pro shop 78.5, Brabant mobiel 73, Auto Smart 65.5, Fonsies 55, Wondergem 54.5, EPZ 2 54, Slagerij Gillissen 52, Bin nenuit 44.5, Eastman 40, EPZ 3 39, Taxi centrale Renisse 23. Jeugdleague: ZPINS - SNIPZ 4-0, Nightfire - Nu even niet 0-4, Vierkante bal - Pink ladies 3-0, Balzak - Lekker belangrijk 4-0. Stand na 72 games: Nu even niet 80, Balzak 69, ZPINS 58, SNIPZ 50.5, Pinkladies 46, Vierkante bal 29, Lekker belangrijk 25.5, Nightfire 14. District Zeeland. Damesparencom- petitie, zesde, tevens laatste zitting (resultaten vanaf 50 procent). Hoofdklasse: Groen/Louwerens 63.75, Kramer/Kramer 57.08, Philippen/Van Rijn 55.42, V.d. Laan/Van Leeuwen 54.58. Eindstand: Groen/Louwerens 55.28, V.d. Laan/Van Leeuwen 55.21, Olyslager/Schoolmeester 51.88, Den Engelsman/Schliekelmann 51.11, Bordes/Boter 51.11, Kramer/Èlisa Kra mer 50.90. Eerste klasse: Mix/Spel ier 59.03, Dondorff/De Ruiter 57.64, Heijboer/Leeflang 56.94, Treffers/De Vis ser 55.56, Berends/Vos 54.17, Bolderheij/Van Loo 53.13, Kuzee/ Klaas- AMSTERDAM - De Amsterdam Admirals hebben zaterdag in de Europese NFL-competitie met 38-20 gewonnen van het Duitse Frankfurt Galaxy. De Amster dammers bezetten op de rang lijst van het American football de tweede plaats, niet vier pun ten uit drie wedstrijden. Aan kop gaat Rhein Fire Düsseldorf, dat alle drie zijn wedstrijden won. ANP 1-2 door Sander de Vries. Drie minuten later kon Niels van den Dries van elf meter voor 2-2 zon gen. Vlak voor tijd kregen de be zoekers een niet te missen kans' De bal' ging er echter niet in én' uit de counter tekende Jeffrfey) Jansen voor 3-2. Vierde klasse B Vrederust-Krabbendijke 1-5; Danny Weber zorgde na tien mi'l nuten voor 0-1 en daarna trdf Cyriel Raas namens Vrederust doel. Na rust besliste Krabben- dijke, gesteund door de wind; het duel. Theo van Houte, Dan ny Weber, opnieuw Van Houte en weer Weber legden de eind uitslag vast. Yerseke-Stavenisse 7-2: Yerse ke begon slap aan het duel en dat leverde Stavenisse een 0-2-voorsprong op, via Sander Smits en Jeremy Gierman. Jói;- dy dén Toonder zette via een strafschop de achtervolging in; waarna Adriaan van de Plas® (twee keer), Niek Boogert, op nieuw Van de Plasse, Jordy deiï Toonder en Arco van Dixhoorïi voor 7-2 zoi'gden. Kruiningen-ZPR'84 0-2: Een verdiende zege voor ZPR'84. De eerste goede mogelijkheid wat nog wel voor Kruiningen. Na een half uur zorgde Mourat Gu- cun voor de openingstreffer. Na ruim een uur spelen bepaalde diezelfde Gucun de eindstand op 0-2. Wemeldinge-Mevo 1-0: Een ver diende overwinning voor de thuisploeg. Roy Jeremiasse ver zuimde in de openingsfase Wei meldinge op voorsprong te zet ten maar in de 32e minuuj kwam de voorsprong toch. Mei een schitterende omhaal, na eeii corner, zorgde Toine Gijzel vooi hét hoogtepunt van de middag: SPS-Smerdiek 5-1: SPS was fel ler en kwam op 2-0 door Hilbeit van Akkeren en Willem Bevelan der. Tussen het SPS-gewelc door had Smerdiek een aantal mogelijkheden om gelijk te ko; men onbenut gelaten. Na rus! liep SPS door Thijs Nijmeijet Hilbert van Akkeren en Willeif Bevelander uit naar een riant! 5-0. Gert-Jan van Plam bepaal de uit een strafschop de eind stand op 5-1. sen 51.04. Eindstand: Mïx/Spelie 57.47, Dondorff/De Ruiter 57,1? Heijboer/Leeflang 56.25, Kloostermar Minet 51.97, Van Galen/Kole 50.17. Tweede klasse: Flipse/Hanze 64.2; Vermue/De Winter 61.11, Smolders/Vai der Wart 60.07, Jongmans/De Jong 59.38, Hofman/Verhagen 55,21 Hogerheijde/Van der Wekken 51.33 Lenshoek/Vogelaar 51.04, Bos/VÜ Waart 50.00. Eindstand: Flipse/Hani: 58.39, Smolders/Van der Wart 57.64 Jongmans/De Jonge 55.27, Hogs heijde/Van der Wekken 53,94 Lenshoek/Vogelaar 52.89, Hofman/Va hagen 52.20, Brinckman/Van Besuija 50.69. ,j Regio Walcheren. Eerste klasse: ïo ma - Alfonds/zuidwest negen 2-13, Mei veld - Oostkapelle 2 10-4, Domburg Taxicentrale 9-4, Eastman/LFA-Oostks |i pelle 0-0. Stand: Alfonds/zuidweestns gen 22-59, Tympaan 21-41, Murre/d Visser 21-39, Meiveld 21-3? Alfonds/zuidwest negen 2 21-28, 00? kapelle 21-26, Oostkapelle 2'21-25, Ta? centrale 22-25, VZV/Hydrofa 21-24 Eastman/LFA 21-24, Domburg 22-24,Tö ma 22-11. Tweede klasse: MO Schuur - WZP 7-7, FAT kanaries - PS VW 5-5, Akkerdaas kado - VZV/Hydro! 2 5-4, Garderen/Dekker - Onderanda 4 9-8, VAW- Geen idee 10-5. Stand: Ml j de Schuur 19-48, VAW 19-44, Akker daas kado 19-36, Domburg 2 19-33 WZP 19-29, Geen idee 19-29, PSVk 20-22, VZV/Hydrofa 2 19-16, Onder an I dere 19-16, Fat kanaries 19-111 Garderen/Dekker 19-12. Derde klasse ij Schinkel assurantie - Baderie 2-7, DKll advocaten - SSVW 2-4, WoontrendZö land - Neptunus 6-4, Dekker/Tramper; j. Uiterton 1-3, Voskampboys- fc Laureri 5-7, VPV - VZV/Hydrofa 3 5-7. Stand» Neptunus 21-56, VPV 21-47, Voskamp j boys 21-41, Baderiè 21-35, Uitertg c 21-31, fc Laurens 21-29, DKW advoG ten 21-28, SSVW 21-28, Woontrend Zee I land 21-23, VZV/Hydrofa 3 21-2? [j Dekker/Tramper 21-14, Schinkel assu f rantie 21-10. Vierde klasse: Milanó Jong Arnemuiden 5-0 (regl.), MO d 1 Schuur - Garderen/Dekker 2 16-5, EPZ j Uiterton 2 2-8, fc Zeeland - Gouw gheyt 5-6, TSA brandpreventie - Pai] ner advies 14-3. Stand: Milano 19-551' TSA brandpreventie 20-48, MO d s Schuur 2 19-46, Uiterton 2 19-39, fc Zee j land 19-30, Jong Arnemuiden 20-2I Garderen/Dekker 2 19-19, Gouwi gheyt 19-13, EPZ 20-12, Partner advje 19-10, de Stoof 19-6. Vijfde klasse: To l ma 2 - VZV/Hydrofa 4 2-2, AFC - Dort e burg 3 3-5. Stand: Domburg 3 22-53 Torentijd 21-47, Jobse timmerwerf 21-39, de Mix 21-36, SVR 21-32, Afl 22-32, Westkapelle 2 21 -29, fc Laurens 21-25, Varian 21-23, VZV/Hydrofa' 22-22, VAW 2 21-17, Torna 2 22-15, Zeri: de klasse: Janse - SSG Scheldemorj 6-5, Geertse - Westkapelle 3 4-5, Uite ton 3 - Hiwako/de Paauw 0-10, Provi» cie Zeeland - Murre/de, Visser 2 2- 3 Draadkrabbers - f<? Laurens 3 W Stand: Fraggles 20-60, Hiwako/dl Paauw 20-48, Murre/de Visser 2 20-4?;' Westkapelle 3 20-35, SSG Scheld! mond 20-30, Janse 20-29, Provincie Zei s land 20-19, Geertse 20-19, DraadN bers 20-18, fc Laurens 3 20-14, UitertO 3 20-6. maandag 1 1 Biljarten i( Gust Boonen-driebanden toernooi Verliezers ronde. Locatie: café Julians Colijnsplaat. Aanvang 19.00 uur Dammen J j PZDB-competïtie. Aagtekerke-Lop f merenburg. Aanvang 19.30 uur. SSV-verdediger Mamadouba Gueye wordt in het nauw gedreven door Jaap Esser van Oostkapelle. foto Ronald Overleg tussen twee games van het dubbelspel. Van links naar rechts Wesley Wegman, Jan Henk Bom hof (voorgrond), Marijn Veijgen en Mare Hackenberg. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 20