PZC Fortis heeft aan één helft genoeg Mytilus zeker van nacompetitie SAR stevent af op kampioenschap De Noormannen in veilige haven Marc van Hanegem bezorgt Goes zege met drie doelpunten 18 Overgangsklasser begint sterk aan vervolg veldkorjbalseizoen Franse toont vorm in laatste trainingsrit Volleybaltitel na derby voor Goese vrouwen Meerman en Mol blinken uit maandag 3 april 2006 door Pieter van Klinken GOES - De wind speelde zater dag in alle korfbalwedstrijden een grote rol. Overgangsklasser KRUININGEN - Het criterium- seizoen van TMZ begint komen de zaterdag met een wedstrijd in Nisse. Francois Franse, die aan het einde van vorig seizoen afscheid nam van de eliteren ners, lijkt helemaal klaar voor die eerste race. De coureur uit Kwadendamme was dit weekeinde de sterkste bij de amateurs A tijdens de laat ste trainingsrit die TMZ in het natuurgebied Den Inkel bij Krui- ningen hield. Naast Frangois Franse stonden ook Tjitte van den Buys (tweede) en Jacques Schuit (derde) op het podium. Bij de amateurs B was Jan Ars uit Borssele de sterkste. De overige winnaars waren André Langenberg uit Ossen- drecht (amateurs 40+) en Nick van der Lijke uit Middelburg (S/P-categorie). GOES - De volleybalsters van Mytilus zijn zaterdag kampioen geworden van de tweede klasse. De Goese équipe hield in het slotduel gelijke tred met het op de tweede plaats geklasseerde tweede team van Kwiek (2-2). Mytilus ging het duel in met een voorsprong van slechts één punt. In een spannende wed strijd slaagde de Bevelandse for matie erin die marge te behou den. Mytilus promoveert en komt volgend seizoen uit in de eerste klasse. Kwiek speelt in de nacompetitie. door Jeroen Dellebeke VLISSINGEN - Liefst 140 per soonlijke records zijn er verbe terd tijdens de laatste zwemwed strijden in de Speedo-jaargan- genreeks. De grote winnaars in Vlissingen waren Pedro Mol en Priscilla Meerman. Beide zwem mers wonnen alle onderdelen in hun categorieën. Mol was bij de jongens minioren 3 en 4 bijzonder succesvol met goud op de 100 school, 100 wis sel en 100 vrij. Op al die onder delen bleef hij zijn club- en trai- ningsmaatje Levy Kort voor. Romy Hoogendijk van Onder dak haalde bij de meisjes van de zelfde leeftijd twee keer goud. Op de school- en wisselslag was zij de snelste, maar moest op de 100 vxij buigen voor Tineke van Dort. Priscilla Meerman was bij de oudste meisjes de sterkste. Ook zij kregen-drie afstanden voor de kiezen en de Vlissingse be haalde daarop drie keer goud, op de 100 vrij, 200 wissel en 100 rug. Vooral op de vrije slag was het spannend, met clubgenote Saskia de Haard die tot drie keer toe beslaglegde op het zil ver. Voor Amira Fathi, die de klasse van de Vlissingse ploeg in deze categorie onderstreepte met drie bronzen medailles. Bij de jongens van dezelfde leeftijd was Tim Tramper (Bevelanders) goed op dreef met winst op de 100 rug en 200 wissel. Maar Bob Dalmeijer (Luctor) stal de show op de 100 vrij en liet daarop een zeer snelle 1.07,94 klokken. In de middengroep, de minioren 5, werd bij de jongens fel gestre den tussen Siegert van Dieren, Joost Gevaert en Lennard Breel. De 50 vlinder was een zeer span nende race tussen Gevaert en Breel, waarbij de winnende tijd van 38,62 voor de zwemmer van Bevelanders was. Lennard Breel tikte slechts dertienhonderdste later aan. Op de schoolslag was de Soubur ger een klasse apart. Met een dik persoonlijk record lag hij ruim voor op de twee jongens uit Kapelle. Lois van den Berg en Bodine Corré, beiden uitkomend voor De Stormvogel, verdeelden de prijzen bij de meiden. Van den Berg was de snelste op de 100 school en verraste daarmee niet alleen de concurrentie maar ook zichzelf. Bodine Corré was de snelste op de 50 vlinder. Fortis en eersteklasser Tjoba schenen er echter niet veel last van te hebben. Beide teams won nen bij de hervatting van de veldcompetitie hun wedstrijden. Fortis steeg met de zege naar de tweede plaats. Wit-Blauw - Fortis 7-13: Fortis maakte het verschil in het eerste bedrijf. Toen ging het heel goed, Fortis maakte vaart en koos de juiste kansen om te schieten. Ei genlijk was de wedstrijd na 35 minuten al gespeeld. In het twee de deel zakte Wit-Blauw verder terug en dwong het Fortis van ver te schieten. Met de stevige wind viel dat niet mee. Toch kwam Fortis niet in de proble men. Scores Fortis: Jouri van de Broeke en Wander Koole beiden 3, Chaïm Koole, Else Blankenburgh en Ma rieke de Rijke allen 2, Hagar Hoog werf 1. Tjoba-ACKC 11-7: Tjoba won zaterdag door een sublieme eer ste helft. Alles lukte en de ploeg van trainer Ko Crucq kwam tot 9-3 bij rust. Daarna stokte het. Tjoba schoot volgens Crucq wel „honderdduizend keer", maar de bal wilde niet door het mand je. Desondanks kreeg Tjoba het niet moeilijk. Tot een paar minu ten voor tijd was het nog 11-5 en in de laatste minuten scoorde ACKC. twee keer. Scores Tjoba: Marcel de Dreu 3, Sander Harinck, Eric van Zon en Petra Rijn allen 2, Jojanneke Fok- ke en Robert van Schaik beiden 1. Swift-GKV 9-13: Swift was een maatje te klein voor koploper GKV, dat uit de eerste helft van de veldcompetitie maar één punt meer had gehaald. De Mid delburgse eersteklasser kwam met 1-4 achter en maakte dat verschil nooit meer goed. GKV ging ook beter met de harde wind om en was feller in de duels. Na rust (5-9) kwam de thuisploeg, met een prima sco rende Anita Hoekstra, wel wat beter in de wedstrijd. Scores Swift: Anita Hoekstra 4, Paul van de Berg en Ivo de Hond 2, Roel Klootwijk 1 TOP-Merwede 5-6: De uitslag was zuur voor TOP. In de eerste helft scoorde de ploeg echter te weinig. TOP had de nederlaag dus aan zichzelf te wijten. Door het missen van de kansen leek het zelfvertrouwen te verdwij nen. Het ging almaar minder. TOP maakte in de eerste helft maar één doelpunt. In de laatste twintig minuten kwam de ploeg pas op stoom, maar dat was niet genoeg. Scores TOP: Ad Bezemer 2, Hannuël Kramer, Corola Meul- meester en Nelleke van Belzen allen 1. Togo-Vriendenschaar (B) 5-6: Togo begon goed tegen Vrien denschaar. Alles liep zoals het hoorde en bij rust stond een mooie voorsprong van 4-3 op het bord. Mét het voordeel van het windje mee in de tweede helft. Maar Togo was niet crea tief genoeg om dat voordeel uit te buiten. Vriendenschaar kwam na een kwartier op voorsprong en speel de het op balbezit uit. Met suc ces. Togo ging met 5-6 ten on der. Scores Togo: Marcel Joziasse 2, Dennis Boelman, Marscha van Bel zen en Yvonne Joziasse allen 1 Blauw Wit-Korbatjo 2-13: De Kloetingers merkten zaterdag dat Korbatjo niet voor niks bo venaan staat in de derde klasse en in de zaal kampioen werd in diezelfde klasse. Vanaf het be gin had Blauw Wit niets in te brengen. Het team kon nauwe lijks door de strakke verdedi ging heen komen. Bovendien maakte het de kansjes die er kwamen ook niet. Vlak na rust (0-6) maakte Blauw Wit de eni ge doelpunten. Scores Blauw Wit: Claudia Tim merman en Danny Vermeer 1 Vios-Ondo 10-13: Ondo had het gemakkelijk tegen Vios. De ploeg speelde goed en domineer de heel de wedstrijd. Bij rust stonden de Middelburgers al met 8-2 voor. Dat de uitslag uit eindelijk niet veel ruimer werd, kwam doordat Ondo de teugels wat liet vieren terwijl ook de kansen minder goed werden be nut. Het was de eerste keer dat Ondo bij Vios tot een overwin ning kwam. Scores Ondo: Wim Allaart 5, Bas de Pagter 4, Joris Hoogwerf 3, San ne Platzbeecker 1 Oranje Zwart-Stormvogels 10-5: Stormvogels was niet zo scherp in het afmaken van de kansen als Oranje Zwart. Ze speelden weliswaar niet slecht, maar ze moesten duidelijk nog wennen aan het spelen op een veld, waar de wind vrij spel heeft. Daardoor klopten wat aanvallende technieken nog niet. Tot 3-2 beende Stormvo gels Oranje Zwart bij, daarna was het gedaan. Scores Stormvogels: Arjen Schoe, Frank Peene, Loura Kleine-pier, Franky Koole en Sabine Minder- houd allen 1. In de vierde klasse eindigde de wedstrijd tussen het Kapelse KVK en Atlas uit Ritthem onbe slist: 8-8. Seolto won met 11-8 bij ZKV en verstevigde daarmee de tweede plaats. Savok-aanvalster Eveline Bakker (nummer 7) komt te laat om een aanval van Triade te blokkeren. door Peter van Kouteren GOES - Voor de volleyballers van Mytilus krijgt de competitie een prettig vervolg. De Goese mannenploeg verzekerde zich door een 4-0-overwinning op Jola/Olympus van de nacompeti tie om een plaats in de tweede divisie. De vrouwen van Kwiek staan na een 3-2-nederlaag te gen kampioen Fusion met één been in de promotieklasse. Mytilus-Jola/Olympus 4-0 (25-17, 25-21, 25-17, 25-16): My tilus bouwde door de ruime over winning de voorsprong op de nummer drie van de ranglijst, Voko, uit naar zes punten met nog één wedstrijd te spelen. De Goese formatie liet de Braban ders alle hoeken van de zaal zien. De thuisploeg beschikte over een prima pass, waardoor spelverdeler Ruurd Wagenaar de lijnen naar hartelust kon uit zetten. Gevarieerd en in een hoog tempo spelend mocht My tilus zich in aanvallend opzicht uitleven. Vooral Bert-Jan Duits was in het midden weer trefze ker. Omdat de Zeeuwen boven dien in verdedigend opzicht geen steken lieten vallen, stond er in elke set geen maat op het spel van Mytilus. Zuvo-Morres/Hulst 1-3 (25-20, 23-25, 18-25, 22-25): Het gede gradeerde Morres/Hulst deed zijn sportieve plicht en liet na een nederlaag in de eerste set de kopjes niet hangen. De Zeeuwen hadden in die set overigens ook lang uitzicht op de zege. In de slotfase werd een voorsprong in één servicebeurt echter weggege ven. Daarna kwam. Morres/Hulst geen moment meer in de proble men. Met een goed geplaatste service en een goede pass namen de Zeeuws-Vlamingen het initia tief. Een sterk blok voorkwam dat Zuvo in aanvallend, opzicht gevaar kon stichten. Marc van Egmond, die trainer Werner Tak (hij moest werken) verving, sprak van een overwinning van het collectief. RVC/Libanon-Kwiek 3-2 (25-17, 25-17, 16-25, 23-25, 15-8): Kwiek bleef passend in de eerste twee sets onder de maat en kreeg daarvoor de reke ning gepresenteerd. RVC, dat over een behoorlijke sprongser- vice en een goede middenaanval beschikte, werd daama beter bé streden. Waar bij Kwiek de fou- tenlast omlaag ging, werden aan de andere kant van het net in de derde en vierde set meer fouten gemaakt. Na de gelijkmakende setwinst moest Kwiek in de vijf de set het initiatief weer aan de thuisploeg laten. Spivo 2-WS'92 1-3 (24-26, 21-25, 25-20, 23-25): Een prima wedstrijd van WS'92, dat het sterke Spivo de tweede thuisne derlaag van het seizoen bezorg de. De Vlissingers speelden voor al heel degelijk, waarbij de mid denaanval goed uit de verf kwam. Daarnaastwas VVS'92 verdedigend op dreef. In de der de set deed een goede serie van Spivo de Zeeuwen de das om. In de andere sets had WS'92 het initiatief. Vrouwen Savok-Triade/VCT 3-1 (25-22, 25-19, 27-29, 25-19): Een echt degradatieduel tussen twee hard werkende ploegen. De vrouwen van Savok begonnen goed en legden in de eerste twee sets de basis voor de overwin ning. Na verlies in de derde set pakte Savok de goede draad weer o'p. Door de zege is lijfsbe houd zo goed als zeker. Fusion-Kwiek 3-2 (23-25, 19-25, 26-24, 26-24,15-9): Geen moment was af te lezen dat het een wedstrijd was tussen de kampioen en een tegen degrada tie strijdende ploeg. Voor Kwiek waren de druiven dan ook zuur. Vooral toen bekend werd, dat door Kim 't Hooft GOES - De tafeltennissers van TTC Mid delburg hebben een uitstekende presta tie geleverd. Ze versloegen de grootste concurrent voor de titel in de tweede divi sie, Alkmaar'71, met liefst 9-1. De man nen van SAR deden eveneens goede za ken, in hun geval in de jacht op het kam pioenschap in de derde divisie. In Kloos- terzande werd Rijnsoever met 10-0 opzij gezet. Namens het team van TTCM bleven Jan Henk Bomhof en Mark Hackenberg onge slagen. Marijn Veijgen won tweemaal. Het gat met de grootste concurrent, Alk maar '71, is nu opgelopen tot dertien pun ten, de titel kan TTCM niet meer ont gaan. De heren van Sar hebben zichzelf met de 10-0-overwinning op het Katwijk- se Rijnsoever een goede dienst bewezen. Dennis Verdurmen, Pascal Neve en Wim 't Hooft liepen in recordtempo over hun tegenstanders heen. Door deze overwin ning hebben de mannen uit Kloosterzan- de nu een voorsprong van zeven punten op de nummer twee Pecos. Met nog twee wedstrijden in het vooruitzicht zou dit genoeg moeten zijn om de titel binnen ha len. Voor de dames van SAR kunnen de kam pioensaspiraties voor dit seizoen terug in de ijskast. De Zeeuws-Vlaamsen gingen in Leiden met 9-1 ten onder tegen Docos 2. Stefanie Fassaert redde de eer. Ook de dames van SAR 2 gingen onder uit. Zij verloren met 6-4- van Shot Zwijndrecht. Marieke Munne won twee maal, Chantal Remorie een keer. Inval ster Judith Morcus bleef met lege handen achter. In landelijke competitie A gingen de jon gens van TTCM met 7-3 onderuit. Ze speelden vooral mentaal een slechte wed strijd tegen het Heemsteedse HBC. Al leen Wouter van der Mark onderscheidde zich positief met twee winstpartijen. Sören de Witte en Emiel de Rijke scoor den niet. Het vlaggenschip van Arnemuiden boek te in de landelijke B-klasse een goede 8-2- overwinning te boeken op Treffers Arnhem. Drie overwinningen waren er voor Max Vleugel. Arjan Korstanje en Wilbert Poppe wonnen tweemaal. In de zelfde poule was Reynaert met 7-3 te sterk voor Shot Zwijndrecht. De Hulsten aren bezetten nu de veilige vierde plaats. Het tweede jongensteam van TTCM gaat een spannend competitieslot tegemoet. Een 4-2-voorsprong op directe concur rent NTTC kon niet worden omgezet in winst: 4-6. Met nog drie wedstrijden te gaan zullen de jongens drie punten op dit team moeten goedmaken om de titel nog te behalen in de landelijke C-klasse. Scaldina zal het niet gaan redden in de landelijke C-klasse. De verdienstelijke 5-5 tegen het Beverwijkse Rapidity is niet genoeg om het Zierikzeese team uit de degradatienood te helpen. Grote man aan Schaldina-zijde was Koen van Veld hoven die driemaal won. Niels van Veld hoven zette de andere twee punten op het bord. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Dankzij een 4-0-zege op HSC'28 blijft Zee- landia Middelburg in de race voor de derde-periodetitel. Voor naamste concurrent is Moerse Boys dat na een 1-1-gelijkspel tegen lijstaanvoerder BSC ook nog kansrijk is in de titelstrijd in de derde klasse A. Onderaan de ranglijst lijken de twee recht streekse degradanten uit het drietal Patrijzen, Breskens en Domburg, die zondag allemaal verloren, te gaan komen. Vlissingen-Domburg 2-0: Met name in de eerste helft was het éénrichtingsverkeer richting het doel van de bezoekers. Nadat Roepesh Bhagola al na zeven mi nuten de score had geopend (1-0), liet hij kort daarna een goede kans op 2-0 onbenut. Nog voordat er een kwartier was ver streken, kwam deze stand toch nog op het scorebord te staan toen een inzet vanaf de middel lijn van Danny ter Steege hoog in het doel eindigde: 2-0 bij rust. Halverwege de tweede helft zag Jacques Blijlevens zijn inzet vanaf elf meter gestopt door de doelman, zodat het bij 2-0 bleef. SC Gastel-Steen 2-2: Een gelijk- opgaande eerste helft werd met een terechte 1-1-stand afgeslo ten na treffers van Richard Mol en Sander van Remortele. Na rust kwam Steen op voorsprong via een door Jeroen Claessens benutte strafschop: 1-2. De be zoekers leken op weg naar een verdiende zege, maar kregen in een hectische slotfase toch nog de gelijkmaker om hun oren. Scheidsrechter Platvoet weiger de in de 88e minuut een wissel aan de kant van Steen, omdat zo als hij (ten onrechte) aangaf de ze al driemaal gewisseld zouden hebben. Twee minuten later volgde er ook nog een erg makkelijk gege ven strafschop voor SC Gastel, waaruit Richard Mol 2-2 aante kende. Behalve twee punten verloren de Zeeuwen in de rommelige slotfase ook nog Jeroen van Hou-1 te na tweemaal geel. Patrijzen-MOC'17 0-2: Al in de derde minuut kwam Wilfred, van den Dries alleen voor de Brabantse doelman te staan, die hij echter niet wist te passeren,. Daardoor kon Carlo van Loen- hout halverwege de eerste helft de score openen namens de be-! zoekers. Na rust deed Patrijzen er alles aan om langszij te ko men, maar de kansen waren niet besteed aan onder anderen San- der Sallet, Edwin Capello en Wilfred van den Dries. Ruim in blessuretijd schoot Menno Deen alle illusies van de thuisploeg,- waar de 45-jarige Henk van den Brink een hele wedstrijd vol maakte, aan diggelen: 0-2. Breskens-Goes 2-4: Nadat Idris Yavuz de score had geopend na mens de thuisploeg (1-0), boog Marc van Hanegem nog voor rust met twee treffers de stand om tot 2-1 in het voordeel van; de bezoekers. Met wat omzettin gen probeerde Breskens het tij nog te keren, maar halverwege de tweede helft bracht Steven' Fitch de marge op twee treffers:1 1-3. Tien minuten voor tijd kwam Breskens via een door Michel Cocquit benutte strafschop nog wel terug tot 2-3, maar echt spannend werd het niet meer. Kort voor het laatste fluitsig-.l naai bepaalde Marc van Hane gem met zijn derde treffer dej eindstand op 2-4. Zeelandia Middelburg-HSC' 4-0: Halverwege de eerste helft opende Boubakar Keita de score namens de thuisploeg: 1-0. Kort daarna bracht Frank Leeman 2-0 op het bord. Pas kort voor. rust konden de bezoekers wat druk zetten, maar echt veel ge vaar leverde dat niet op. De tweede helft was nog geen mi nuut aan de gang toen Bouba kar Keita vallend de 3-0 binnen kopte en daarmee de wedstrijd definitief besliste. Er sloop wat gemakzucht in bij de Middelbur gers waardoor het tot de 82e mi nuut duurde voordat er weer werd gescoord: 4-0 door Alberto Conde Morgado. foto Camile Schelstraete de overige staartploegen meer punten hadden gepakt. Kwiek werkte keihard en had met iets meer geluk met 4-0 kun nen winnen. Met twee setzeges op zak haalden de Zeeuwen in de slotfase van de derde set in een goede servicebeurt een ach terstand op. Angela Guiljam ser veerde naar een 24-22-voor- sprong. Die kon niet worden ver zilverd. Ook in de vierde set slaagde Kwiek er niet in een set- punt in winst om te zetten. Die morele tik dreunde in de vijfde set na. Zuvo-Morres/Hulst 2 4-0 (25-16, 25-16, 25-22, 25-20): Het gedegradeerde Morres/Hulst 2 bood meer dan verdienstelijk partij, maar was niet opgewas sen tegen een superieur spelend Zuvo. De thuisploeg bestookte de Zeeuws-Vlamingen met een lastige opslag en had in elke set het initiatief. Ondanks een voor beeldige inzet had Morres/Hulst 2 daar geen antwoord op. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Dankzij een 4-0-overwinning op Clinge pak te HVV'24 gisteren het kam pioenschap in de vierde klasse A van het zondagvoetbal. Onder aan de ranglijst blijft het span nend. De Noormannen speelde zich in veiligheid via een 3-2-ze- ge op Hontenisse, dat nog niet vrij is van degradatiezorgen. Vogelwaarde-Hoofdplaat 0-1: Halverwege de eerste helft waar in de thuisploeg een licht over wicht had, schoot Barry Sutin Hoofdplaat op voorsprong. De tweede helft bracht beide ploe gen kansjes, maar geen treffers. De Noormannen-Hontenisse 3-2: De openingstreffer kwam op naam van Jacky Minder- houd: 1-0. De thuisclub liep via Mark Minderhoud uit naar 2-0. Kort voor rust schoot Wilco Broekhoven uit een strafschop de 2-1 binnen. Invaller Thomas Wuite maakte de 3-1. Gyon As- selman bracht in de 85e minuut de spanning terug, maar on danks zes minuten extra tijd bleef het hierbij. Ria W-Jong Ambon 2-1: De eer ste helft leverde voor beide ploe gen weinig kansen op. Toch be gon Ria W met een 1-0-voor- sprong aan de tweede helft, om dat de Middelburgse doelman na een halfuur een vrije trap niet goed verwerkte. Niki de Wolff scoorde. Via een uitval werd het kort na rust 2-0 door Gert-Jan Vael, waarna Giacomo Wattel de be zoekers terug in de wedstrijd bracht: 2-1. In de slotfase werd invaller-doelman Benjamin Wol- fert matchwinnaar bij de thuis ploeg door een inzet van Eldridge Pentury vanaf elf me ter te stoppen. Hulsterloo-Aardenburg 1-1: Hulsterloo deed in de strijd te gen degradatie goede zaken door in eigen huis een punt te pakken tegen Aardenburg. Ze ker omdat de thuisploeg ruim een uur met tien man speelde, na een rode kaart voor Mario Vermeirssen. Marco Ottjes zette Hulsterloo na een half uur op voorsprong, vlak voor tijd maak te John Meyler gelijk. HW'24-Clinge 4-0: De ploeg uit Hulst haalde met groot machts vertoon de titel binnen. Voor ze venhonderd bezoekers kwam HW echter pas na rust op voor sprong door een doelpunt vaii Jaimy de Visser. Enkele ogen blikken later was de wedstrijd beslist na een goal van Jari Vya- ne, die later ook verantwoorde lijk was voor de 3-0. Kieran O'Shea maakte er kort voor einde nog 4-0 van. Koewacht-Axel 2-4: De bezoe kers namen via Patrick Vinke verdiend de leiding. Na een half uur kreeg Percy Verlinden zijn tweede gele kaart en kon hij ver trekken. Koewacht maakte via Robin Mariman gelijk, maar nog voor rust maakte Patrick Vinke vanaf elf meter er 1-2 van. Al snel in de tweede helft kreeg ook Johnny Lensen rood en was het tien tegen tien. Koe wacht kwam in de 75e minuut toch op gelijke hoogte door Den: nis Aerts: 2-2. In de slotfase waren er twee snel le uitvallen van Axel die werden afgerond door Siem Gans en de butant Bert Scheele: 2-3 en 2-4, Kort voor tijd kreeg ook Rudie Goovaert de rode kaart voorge houden door scheidsrechter De Vlaam, die wel erg kwistig' strooide met gele en rode kaar ten. DIVO-Hansweertse Boys 3-0: Een voortvarende start van de thuisploeg leverde al binnen een minuut een 1-0-voorsprong door Joost Schutter. Bastiaaii Boogers verdubbelde deze voor sprong. Met name in de beginfal' se van de tweede helft was er sprake van een slap DIVO, maar vooral door gebrek aan scorend vermogen wisten de Boys hier van niet te profiteren. In blessu-- retijd bepaalde David van de Kolk de eindstand op 3-0. FC Bergen-Luctor'88 3-0: Kolt voor rust opende Robert Belle ter de score namens FC Bergen, dat nog volop in de strijd om lijfsbehoud is verwikkeld: 1-0,' Sylvester Zwaan tekende in de 67e minuut de 2-0 aan, waarna Robert Belleter tien minuten voor tijd de 3-0 maakte. Wernhout-Walcheren 1-1: Met de 6-0-uitslag van het eerdere duel in Vlissingen nog in gedach ten begon de thuisploeg voor zichtig aan de wedstrijd. Na een doelpuntloze eerste helft bracht Paul Bunnik zijn ploeg op voor sprong: 0-1. Gedwongen door de ze achterstand voerde Wern- hout de druk op, wat na ruim een uur leidde tot de. gelijkma ker van Jacques Roelands uit een strafschop: 1-1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18