Banen O JobTrack.nl fit Deloitte zoekt Deloitte Leerling verpleegkundige (m/v) Leerling Gastheer/Gastvrouw BBL (m/v) Leerling Kok (m/v) Opleidingsconsulent (m/v) 'ff •1 RESPECT is één van onze kernbegrippen MBO niveau-4, HBO niveau-5, Duaai, Deeltijd en Deeltijd duaal Senior Medewerker DivisiecontroE Energie Functioneel Beheerder Monteur Huisaansluitingen Kijk ook op 1 APRIL 20 respect aandacht openheid (vacaturenummer PO&O/06/39) G G Z (vacaturenummer PO&O/06/54) (vacaturenummer FD/06/51) Informatie PO&O/06/39 en PO&O/06/52; mevrouw A. Hemmelder, hoofd Opleidingen, telefoon 0164-289182 PO&O/06/54: mevrouw C. Luijcks, coördinator Catering, telefoon 0164-289075 FD/06/51 de heerT. de Moor, coördinatorVoeding, telefoon 0164-289060 (vacaturenummer PO&O/06/52) heeft meer Uw sollicitatie kunt u, vóór 15 april 2006, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, bij voorkeur per e-mail richten aan personeelsadministratie@ggzwnb.nl, of schriftelijk aan: GGZ WNB, t.a.v. de betreffende personeelsconsulent (zie website) Postbus 3714600 AJ Bergen op Zoom. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Energy verzorgt - naast de energieproductie - de in- en verkoop van gas en elektriciteit voor zakelijke klanten. Binnen deze divisie, met standplaats Middelburg, bestaat de vacature voor een fulltime senior medewerker divisiecontrol Energie. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Mede verzorgen van zowel de financial als management reporting van de divisie. - Ondersteunen van de divisie middels (ad-hoc) adviezen op bedrijfseconomisch vlak. - Bijdragen aan de interne beheersing van de divisie middels het optimaliseren van de administratieve organisatie (AO/IC). - Onderhouden van kennis van de energiemarkt, van tradingen derivatenhandel en van risk. management. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Minimaal afgeronde financiële/economische opleiding op hbo-niveau. - Ongeveer 3 jaar ervaring in een rapporterende functie. - Kennis van financial én van management reporting. - Een grote affiniteit met automatisering en kennis van MS Office en SAP. - Zowel een resultaatgerichte als klantgerichte instelling. - Teamplayer-mentaliteit met een initiatiefrijke en leergierige instelling. - Goede communicatieve vaardigheden, zowel in woord als geschrift. - Grote mate van zelfstandigheid, in staat om de functie verder te ontwikkelen. Salarisindicatie Een maximum.salaris van 3-326,- bruto per maand, De functie wordt vervuld in de ploegendienst, informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met Edwin van Sprundel, divisiecontroller Energie, telefoonnummer (on8) 88 2105. Door de herinrichting van klantprocessen en organisatie is binnen DELTA eind vorig jaar een nieuw Customer Service Center ontstaan. Onderdeel hiervan is de afdeling Informatiemanagement die primair verantwoordelijk is voor informatievoorzieningsbeleid en de bijbehorende wijzigingen op proces-, organisatie- en systeemgebied. Binnen deze afdeling, met standplaats Middelburg, zijn wij op zoek naar een fulltime fuctioneel beheerder. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Inventariseren en analyseren van de informatiewensen van de -gebruikers. - Vertalen van deze wensen in concrete wijzigingsvoorstellen aan de diverse belanghebbende partijen (onder andere l&A, key- users). - Overleggen met de functioneel beheerders van andere divisies en overige belanghebbende partijen. - Betrokkenheid bij het testen van de aangebrachte wijzigingen en afname ervan 'namens het CSC. - Opstellen van procedures en werkinstructies. - Fungeren als aanspreekpunt over informatiesystemen, zowel voor gebruikers als voor de overige belanghebbende partijen. - Voeren van pro-actief beheer middels het monitoren van de incidenten en changes op informatiesystemen. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Hbo-werk- en denkniveau, richting bedrijfskunde, administratieve organisatie of bedrijfskundige informatica. - Minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie. - Goede analytische en communicatieve vaardigheden en een klantgerichte instelling. - Vaardigheid op alle niveaus binnen de organisatie te kunnen opereren. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van deze procedure. Salarisindicatie Een maximum salaris van 3-326,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Paul Hoekman, informatiemanager, telefoon'(on8) 8825 68. De divisie Infra is verantwoordelijk voor het beheer van alle netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. De afdeling Klantendienst, met voorzieningsgebied Zeeuws-Vlaanderen, heeft drie vacatures voor de fulltime functie van monteur huisaansluitingen. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Maken, repareren en onderhouden van huisaansiuitingen voor alle disciplines (Gas, Water, Elektriciteit en CAI). - Het verrichten van graafwerkzaamheden. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: .- Een lbo-opleiding, bij voorkeur diploma lts-elektrotechniek of lts-installatietechniek Gas/Water. Indien je in het bezit bent van de opleiding lts-elektrotechniek, dien je ook over het VEV-diploma Monteur laagspanningsnettende beschikken en de bereidheid aanvullende opleidingen voor CAI, Gas- en Watermontage te volgen. Indien je in het bezit bent van de opleiding lts-installatietechniek Gas/Water moetje bereid zijn de aanvullende opleiding E/CAI-montage te volgen. - Rijbewijs B(E). - De bereidheid om wacht- en storingsdienst te lopen. Bij deze functie is standplaats (Zeeuws-Vlaanderen) is woonplaats van toepassing. Salarisindicatie Een maximum salaris van 2.259,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Jan de Bokx, teamleider Uitvoering Distributie, telefoon (0115) 88 51 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Ben je geïnteresseerd in een van deze vacatures, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. Ondersteuning bij leven met een beperking Wij zijn voor onze organisatie op zoek naar: Cliëntondersteuners Sociaal Juridische Dienstverlening Kijk voor meer informatie en functiegegevens op onze website, www.meezeeland.nl Wat is uw slechtste fietspad? talent Je weet hoe je ideale baan eruit ziet. Je wilt waarde toevoegen, niet alleen cijfers controleren. Kwaliteit leveren, je talent bewijzen! Je zoekt een plek met goede doorgroeimogelijkheden en een gedegen opleidingsprogramma. Je wilt werken in teamverband, met andere ambitieuze professionals. En je zoekt uitdaging en afwisseling. Dat brengt je al snel bij Deloitte. Met zo'n 6.000 medewerkers en kantoren in heel Nederland is Deloitte de grootste organisatie op het gebied van Accountancy, Belastingadvies, Consultancy en Financieel Advies. Wie zoeken we? Voor ons onderdeel Deloitte MKB Accountancy Advies zijn we op zoek naar een (ervaren) Assistent en een (ervaren) Senior As sistent. Vestigingsplaatsen zijn Middelburg en Bergen op Zoom. Vacature (ervaren) Assistent Je hebt een niveau 4 MBO-opleiding afgerond in de administratieve richting, Daarna heb je misschien enige ervaring opgedaan met het samenstellen van jaarrekeningen of in een financieel- administratieve functie. Je hebt affiniteit met cijfers en bent leergierig, accuraat, communicatief vaardig én ambitieus. Vacature (ervaren) Senior Assistent Je HEAO-opleidirig AC, BE of SPD heb je afgerond. Tijd voor een stevige stap vooruit. Eigenschappen als accuraat, communicatief, cijfermatig inzicht en ambitieus zijn je op het lijf geschreven. Je bent zelfstandig, maar je werkt ook graag samen met collega's. Van een ervaren Senior Assistent verwachten we enige werkervaring binnen de samenstelpraktijk of in een financieel-administratiëve functie. Je hebt kennis van de bedrijfsadministratie, geauto matiseerde systemen en fiscale en sociale wetgeving. Wat bieden we? Een informele, open en collegiale werksfeer en een uitstekende begeleiding, zodat je talent kan groeien en bloeien. Je collega's zijn jong, enthousiast, ambitieus en teamspelers bij uitstek. Je werk zaamheden bestaan uit het samenstellen van jaarrekeningen, het inboeken van administraties en het opstellen van conceptaan giftes. Uiteraard bieden we je verder een pakket van uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Kijk dan op www.treasuringtalent.com of onze website: www. deloitte.nl/carrière. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen onze Junior HR Consultant Anuschka Janki, via telefoonnummer 010-272 14 21. Audit .TaxConsultingFinancial Advisory.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 6