1 PZC Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.c. Hoekman Voor een Zorgzame Begeleiding UnvaanTvenzongmg H. Jobse zaterdag 1 april 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: farnilieberichten@pzc.nl Geboren Geboren Amanda de Ridder dochter van Susanna Arendo zusje van Kalle Onni V'lissingen, 28 maart 2006 Huwelijk Henno Suurmond en Anet Huibregtse gaan trouwen op 7 april 2006 om 14.00 uur in het gemeentehuis van Domburg. Wie ons wil feliciteren is welkom op onze receptie van 16.30 tot 17.30 uur in zaal "Westkapelle Herrijst", Markt 79 te Westkapelle. Henno Suurmond en Anet Huibregtse J.W. Schuurmanstraat 64 4357 EL Domburg Overleden Een doffe pijn, een teeg gevoel, een strijd vergeefs gestreden. Wat eerst nog toekomst leek te zijn, is plotseling verdwenen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, 1 hartelijkheid, zorgzaamheid en liefde, is zacht en 1 kalm van ons heengegaan miin lieve vrouw, onze lieve mams, onze onvergetelijke oma en dochter Corrie Traas-Stokx in de leeftijd van 60 jaar. Rinus Traas Jolanda de Zeeuw-Traas Jacco de Zeeuw Merijn Anne Jeanine Traas Antoine Witkam Oma Stokx 31 maart 2006 Molendijk 62,4453 AG 's-Heerenhoek We zullen haar gedenken in de Heilige Mis op zon- dag 2 april om 9.00 uur. De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 3 april om 10.30 uur in de H. Willibrorduskerk te s-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaatste s-Heerenhoek. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in 'De Korenbeurs' te 's-Heerenhoek. Lieve, lieve oma. Nu is het stil Oma blijft zwijgen Heel verdrietig zijn wij Kon je maar blijven. Een hele dikke kus ei mI >Vn /j fj <0 Heden overleed onze geliefde dochter, zus en schoonzus in de leeftija van 60 jaar Corrie Traas-Stokx 's-Heerenhoek: J. Stokx-Capello 's-Heerenhoek: J. Stokx M. Stokx-de Loof f Nisse: C. Witkam-Stokx R. Witkam 's-Heerenhoek: R. Boonman-Stokx W. Boonman Clinge: E. Rentmeester-Stokx B. Rentmeester We zullen haar heel erg missen. 's-Heerenhoek, 31 maart 2006 Na een dappere strijd moeten we veel te vroeg afscheid nemen van onze geliefde schoonzus en tante Corrie Traas-Stokx in de leeftijd van 60 jaar. 's-Heerenhoek: Lau en Sien Traas-Westdorp Kwadendamme: Gerard en Margriet Traas-de Winter 's-Heerenhoek: Sien en Rinus de Vos-Traas Roosendaal: Kees en Wil Traas-Romeijn 's-Heerenhoek: Piet t en Hennie Jasperse 's-Heerenhoek: Jan en Lies Traas-Moison Wemeldinge: Ko Traas en Ria Borghouts 's-Gravenpolder: Frans en Ankie Traas-van Troost Goes: Coby Traas Neven en nichten familie Traas Wij wensen Rinus, Jolanda, Jacco, Merijn en Anne, Jeanine en Antoine heel veel kracht om dit grote verlies te dragen. 's-Heerenhoek, 31 maart 2006 He t is tijd, ik moe t nu gaan Ik zalgeen afscheid nemen. Kijk naar me uit in de regenbogen Hoog inde lucht Als de zon weer opkom t En de hele werela nieuw is. Tante Corrie Je bent nu een sterretje in de hemel, net als Ome Piet.... We zullen altijd jullie sterretjes zien schijnen. Liefs van Emiel en Lars Veel te vroeg is van ons heengegaan onze vriendin Corrie Traas-Stokx Wij wensen Rinus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Fam. K. Pollemans Kinderen - Kleinkinderen Als sterren aan de hemel staan" Dag lieve Corrie Intens verdrietig zijn we nu we definitief af- j scheid van je moeten nemen. We zijn je erg dankbaar voor al die jaren dat je met ons hebt gewerkt. We wensen familie en vrienden veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. We zullen je missen. Je collega's Fam. Pankow Corrie Toch nog onverwachts is overleden de moeder van onze lieve vriendin Jolanda. Wij wensen haar en haar familie veel sterkte. De Domburg Club We hebben je nooit horen klagen. Je hebt steeds zo je best gedaan. Je leed met heel veel moed gedragen. Je zei: Eens zal het beter gaan. Je hoopte zo op beterschap. Maar 't werd steeds minder. Stap voor stap. Je bent nu bevrijd uit je lijden. Maar wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Met het stille verdriet van de laatste jaren in ons hart, maar tegelijkertijd met een gevoel van bevrijding dat voor hem aan het lijden van geest en lichaam een ein de is gekomen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, broer, schoonzoon, onze zwager en oom Cor de Rooij Oost- en West-Souburg, 28 augustus 1942 Uit aller naam: Sonja de Rooij-Latupeirissa Spoorstraat 24 4388 BR Oost-Souburg Cor is thuis, waar u afscheid van hem kunt nemen. Wij nodigen u uit om de crematieplechtigheid bij te wonen op woensdag 5 april a.s. om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend aan de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in rouwcenlrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Oost-Souburg, 31 maart 2006 Toen wij op diedonderdag zagen hoe jij daar zo rustig lag, verlost van pijn, verlost van angst, want voor de dood zijn wij 7 bangst. Die angst voor de dood is niet verdiend: hij heeft gehandeld als een vriend, hij heeft je zacht in slaap gesust, geen pijn, geen angst, tenslotterust. Na een leven vol humor en muziek, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, is enkele maanden na het overlijden van zijn vrouw, onze lieve vader en opa weer met haar herenigd Marinus Willy Baert weduwnaar van Iréne van Maele in de leeftijd van 72 jaar. Goes: Anita en John Priscilla en Stefan Goes: Walter en Marja Patricia en Mark Maurice en Patricia Wesley Lizzy Goes: Miranda en Edwin Tara 31 maart 2006 Correspond entieadres Duizendbladstraat 43 4461 MN Goes De samenkomst zal worden gehouden op woensdag 5 april om 10.00 uur in de aula van Monuta, Gelde- loozepad 30 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op bovengenoemde begraafplaats. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenisplechtigheid in bovengenoemde aula. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Herinner mij, maarniet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Liefs, Priscilla en Stefan, Patricia en Mark, Maurice en Patricia, Wesley, Lizzy, Tara Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth Anthonijntje Vranken-de Garde ijn (Bep) 27 december 1931 f28 maart 2006 Schoondijke Vlissingen Oost-Souburg: W.M.H. Vranken Sydney (Aus.): Rudi en Kashka Vranken Saskia Oost-Souburg: Ben en Carla Vranken Josse, Wiborg, Remijn, Noud Koog a/d Zaan: Luc en Els Vranken Amber, Lotte Onze speciale dank gaat uit naar het verplegend personeel van afd. Oost 4 van Ziekenhuis Walcheren voorde liefdevolle verzorging. Hudsondwarsstraat 5 4388 EV Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft overeenkomstig haar wens, in alle stilte en in besloten kring plaatsgevonden. Op vrijdag 31 maart 2006 is geheel onverwacht in zijn slaap overleden, onze vader, groot- en over grootvader JanL.C. Maas weduwnaar van Tiny Schrevel In de leeftijd van 79 jaar. Kapelle: Ina en Gerrit van Leeuwen- Maas Wolphaartsdijk: Rens en Connie Maas- Wesdorp Kingston (U.S.A.) Willy en William Letus- Maas Huizen: Ria en Cees van der Have- Maas Putten: Rinus en Marry Maas- Berger Wolphaartsdijk: Mieke en Erik de Graaf- Maas Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie R. Maas Villa Novastraat 38,4471 AN Wolphaartsdijk De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden woensdag 5 april om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente aan de Kerkgang te Kortgene. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Kortgene. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Restaurant "De Korenbeurs" aan de Kaaistraat te Kortgene. Voorafgaande aan de dienst is er van 12.15 uur tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Groot is de leegte die hij achterlaat, Mooi zijn de herinneringen die blijven. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij mij altijd heeft omringd, geef ik u kennis van het plotselinge heengaan van mijn geliefde man Adriaan Pieter de Wit in de leeftijd van 82 jaar. M.A. de Wit-van der Klooster 30 maart 2006 "Steenzwaenshof" Burg. van Eetenstraat 92 4306 CW Nieuwerkerk Maandag 3 april is er van 19.00 tot 20.00 uur ge legenheid tot condoleren in de zaal van "Steen zwaenshof" aan de Burg. van Eetenstraat te Nieuw erkerk. Dinsdag 4 april zal om 13.30 uur een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in bovenge noemde zaal, waarna de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Na de begrafenis is er in "Steenzwaenshof" alsnog gelegenheid tot condoleren. Met verlagenheid namen wij kennis van het over lijden van A.P. de Wit trouw en toegewijd lid van onze vereniging Wij wensen mevr. de Wit veel sterkte bij het ver werken van dit verlies. Bestuur en leden Muziekver. "Nieuw Leven" Ouwerkerk Want alzo liefheeft God de wereld gehad, dal Hij Zijn eniggeboren Zoon gegeven heeft, opdat een iegelijk, die in Hem gelooft, niet verder\>e, maar het eeuwige leven hebbe. Johannes 3:16 Bedroefd, maar dankbaar voor zijn liefdevolle zorg, delen wij u mee, dat na een leven in vertrouwen op Jezus, de opgestane Heer, van ons is heengegaan onze zorgzame vader en opa Jacobus Izaak van Gilst weduwnaar van Maria Pieternella Clement in de leeftijd van 89 jaar. Eindhoven: Marian en Willem Duijnhouwer-van Gilst Frans en Ruth, Leah Jacob en Wietske Daniël 30 maart 2006 Voorstraat 47, Colijnsplaat Correspondentieadres: Grand Combin 9 5624 NM Eindhoven Onze vader en opa is opgebaard in het Monuta Stilte centrum voor Noord-Beveland, Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat, waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen maandag 3 april van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden dinsdag 4 april om 13.30 uur in het P.K.N. kerkgebouw aan de Havelaarstraat, te Co lijnsplaat. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis "De Brug" te Colijnsplaat. Na een mooi leven, waaraan hij tot op hoge leeftijd mocht deelnemen is in zijn Heer en Heiland ont slapen,, onze oudste broer Jacobus J. van Gilst op de leeftijd van 89 jaar. Vlissingen: A. Prins-van Gilst Vlissingen: S. Brandes-van Gilst Vlaardingen: M.A. van Gilst P. van Gilst-Slinks Colijnsplaat: A.J. van Gilst en neven en nichten 30 maart 2006 HARTELIJK DANK voor de vele mooie, leuke, creatieve, maar ook ontroerende reacties die wij van U ontvingen op en rond 11 Maart bij het sluiten van onze bakkerij. Het geeft ons veel voldoening en draagt ook zeker bij aan i een positief gevoel over 86 Jaar bakkerij Izeboud. JANNIE EN IMAM IZEBOUD Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van Jaap de Bree Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Familie J.J. de Bree Middelburg, april 2006 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, vader en over)grootvader Adriaan van den Driest willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Domburg: L. van den Driest-de Witte Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan dat zo velen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Leuntje Jakobsen-Willemse Het heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. J.J. Jakobsen Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zoutelande, april 2006 De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het heengaan van mijn lieve man, onze dierbare vader en opa Sjaak van der Linden hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Jannie van der Linden-van Heemst Arie en Hetty Kimberley, Mitchell Jacqueline en Luuk Sterre, Jade April 2006 Boudewijnstraat 20 4458 BW 's-Heer Arendskerke Bedankt, bedankt! Overweldigend waren de omhelzingen met bloemen, vele brieven en kaarten na het overlijden van mijn onvergete lijke man, vader en opa Frans de Muynck Hieruit putten wij de moed, hoe moeilijk ook, het leven weer op te pakken. Hanny de Muynck-Goeseye Frans-Jan en'Gerda de Muynck-Misiedjan Levi en Rosalie Om je heengaan treuren wij om wie je was, zijn we je dankbaar. U zijn we dankbaar voor uw medeleven ons betoond na het overlijden van onze moeder, groot- en over grootmoeder Lcintjc Provoost-Kleinepier Namens haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zoutelande, april 2006 De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstel ling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoe der Aagje Cornelia van Splunder-Allaart heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. J. van Splunder Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, april 2006 De warme steun, het medeleven, de véle bloemen, tele foontjes, kaarten en de grote belangstelling na het plot seling overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Abraham Theune (Bram) hebben diepe indruk op ons gemaakt en ons kracht voor de toekomst gegeven. Wij bedanken iedereen hiervoor. J.A. Theune-van Belle Wendy en Marcel Tamara, Eli en Sivano Vlissingen, maart 2006 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijde van onze moedér en óma Cornelia Wondergem-Schout zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en klein kinder Kapelle, april 2006 Voor de vele blijken van medeleven en belangstel ling ons betoond na het overlijden van onze lievé moeder, schoonmoeder, oma en overoma Aletta Alberdina Baan-van der Graaf zeggen wij u hartelijk dank. Uit aller naam, Fam. Baan Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, april 2006 b Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 "lie DAG EN NACHT BEREIKBAAR OP: OVFRAl. TE ONTBIEDEN Alle-voorzieningen om thuis op tè baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag verkrijgbaar e. (gratis en vrijblijvend) te. UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Rouwcentra; Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder "nVrTMt^ www.uitvaartzorgcentrum.nl Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! „SCHOUWEN-DUIVELAND l?] m. de bruijne j. c. hoekman Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl Uiv zong m onze handen vook geheel WaLchenen Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 462205 www hjobse-uitvaart nl Email iijobse@hjobse-uitvaart.nl Tevens beschikken wij over een na/.oeg-óöhsvfente rain Uitvaartverzorging janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0II8 623359

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 64