Ba n e n ©epris lobTrack.n -»r randstad wt Provincie Zeeland Medewerker beleidsondersteuning openbare orde en veiligheid tv/m) Junior medewerker werktuigbouwkundige elektrotechnische dienst w/m) Beleidsmedewerker gemeentelijke planologie (v/m> APOTHEEK OOSTBURG- Bedrijfsverpleegkundige (m/v) GD: BEDRIJFSLEIDERS SECRETARESSE Jrlilr - Kijk ook op n 1 APRIL 2006 - WS V Kom werken voor Zeeland Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen. Prachtige stran den, ruime woningkeuze, volop fietspaden en geen files. Een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Werken bij de provincie Zeeland betekent wer ken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. Bij onze organisatie zijn ruim 700 werknemers werkzaam. vacaturenummer 05.07.06 Het in teamverband adviseren, ontwikkelen en organiseren van activiteiten met betrekking tot de openbare orde en veiligheid. Een Hbo- opleiding of gelijkwaardig werk- en denkniveau. Affiniteit met het vakgebied Openbare Orde en veiligheid. De belangrijkste competenties voor deze functie zijn: Een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, omgevings- bewust en klantgericht. Het salaris bij een voltijd betrekking bedraagt minimaal: 2.424 en maximaal 3.463 bruto per maand. Inlichtingen: de heer drs. C.L.J. van Vlaanderen, hoofd afdeling Kabinet, Juridische en Bestuurlijke zaken en/of de heer P. J. Mersie, clustercoördina tor Openbare Orde en Veiligheid, telefoonnummer: 0118-631490/ 631349. vacaturenummer 3.22.05 Het verlenen van ondersteuning bij het beheer en onderhoud van de provin ciale natte infrastructuur (bruggen, sluizen, verkeersregelinstallaties) op elek trotechnisch gebied. Het verzamelen en verwerken van technische informa tie. Mede toezicht houden op bestekconforme uitvoering. Het verrichten van administratieve werkzaamheden. Een Mbo-opleiding (of binnenkort afstuderend hiervoor) op het gebied van elektrotechniek (niveau 4). De belangrijkste competenties voor deze functie zijn omgang met details, klantgerichtheid en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid. De provincie Zeeland wil pas afgestudeerde dan wel binnenkort af te stude ren mensen de gelegenheid bieden werkervaring op te doen. Deze instroom- functie is daarom alleen voor deze doelgroep bedoeld. Voor deze functie is dan ook geen werkervaring vereist. Het salaris bij een voltijd betrekking bedraagt minimaal 1.564 en maximaal 2.2'34 bruto per maand. Inlichtingen: de heer I. Lamse, hoofd van de regio Vaarwegen, telefoon 0118- 621709. vacaturenummer 2.05.06 Denkend vanuit provinciaal ruimtelijk beleid een actieve inbreng leveren aan gemeentelijke beleidsvisies, structuurplannen, ontwikkeling bestemmings plannen, enz. Het zelfstandig voorbereiden en opstellen van adviezen over (ontwerp)bestemmingsplannen. Integrale advisering over beroeps- en be zwaarschriften. Een universitaire opleiding, richting planologie of stedenbouwkunde aange vuld met stedenbouwkundige brede kennis en ervaring, inclusief bestuurlijk- juridische aspecten. De belangrijkste competenties voor deze functie zijn: onafhankelijkheid, onderhandelingsvaardigheid, integraal werken, probleemanalyse, initiatiefrijk en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Inlichtingen: de heer mr. C.J. Meijler, hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling, telefoon: 0118-631797. Stuur vóór 17 april 2006 uw sollicitatiebrief met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA MIDDELBURG of reageer via vacatures@zeeland.nl. Wij bieden u een professionele werkomgeving, aantrekkelijke arbeidsvoor waarden en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, als mede naar indienstneming van gehandicapten, allochtonen en jongeren, die voldoen aan de functie-eisen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen, indien zij voeldoen aan de functie-eisen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl Hoofdstraat 101, Kortgene Postbus 12, 4484 ZG Kortgene .Telefoon 0113- 30 20 55 Fax 0113- 30 18 42 www.standardglas.com Standard Glas B.V. is een dynamische, internationaal opererende handelsonderneming die handelt in vlakglasproducten. Dit familiebedrijf (13 medewerkers) heeft haar afzetgebieden verspreid over de hele wereld met een concentratie in Latijns-Amerika. De inkoop geschiedt in Europa en Azië. Vanwege de groei die wij thans doormaken zijn wij op korte termijn op zoek naar een: ALLROUND SECRETARESSE (full-time) veelzijdige functie voor een enthousiaste professional Functie-inhoud: Je geeft zelfstandig invulling aan alle secrateriaatswerkzaamheden. Je takenpakket bestaat o.a. uit het organiseren van de vele internationale reizen voor de directie, je stemt de agenda's af en verzorgt de in- en uitgaande correspondentie. Je gaat de secretariële processen optimaal vormgeven en groeit uit tot een vaste steun en toeverlaat voor directie en organisatie. Gevraagd: De capaciteit om zelfstandig deze veelzijdige functie vorm te geven in een zeer dynamische omgeving. Een natuurlijke drive en betrokkenheid. Je hebt een vooropleiding op VWO-niveau, aangevuld met een secretariële opleiding. Beheersing van de Engelse en Spaanse taal in woord en geschrift is een vereiste. Je hebt minimaal 5 jaar ervaring in een internationale werkomgeving. COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST (full-time) in een dynamisch, internationaal speelveld Functie-inhoud: Je onderhoudt de dagelijkse contacten met buitenlandse leveranciers, afnemers en transporteurs. Je verwerkt, controleert en administreert de inkoop- en verkooporders en coördineert de internationale transportopdrachten. Bovendien werk je offertes uit en zorg je voor de opvolging ervan. Dit alles in een mondiaal speelveld met contactpersonen over de hele wereld. Je werkt uiteraard nauw samen met de directie die voortdurend de klanten en leveranciers bezoekt. Gevraagd: Een grote mate van zelfstandigheid en initiatief. Uiteraard heb je commerciële affiniteit. Je werkt gestructureerd en opereert op HBO werk- en denkniveau (HEAO CE IBL IBMS). Beheersing van de Engelse en Spaanse taal in woord en geschrift is een vereiste. Beheersing van de Franse taal en enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie zijn een pré. Wat bieden wij: Afwisselende en uitdagende functies in een jong en enthousiast, internationaal opererend team. Ben je uit het juiste hout gesneden, dan krijg je een grote mate van verantwoordelijkheid en vrijheid bij het uitoefenen van je functie. Uw sollicitatie voor beide functies kunt u, bij voorkeur per email, binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie, richten aan de heer L.H. Wolterman via leo@standardglas.com of aan Standard Glas B.V., Postbus 12, 4484 ZG Kortgene. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 18 of 19 april. BEN JE EEN GEDIPLOMEERD APOTHEKERSASSISTENTE OF WORD JE DAT BINNENKORT? REAGEER DAN NU i! We zoeken een fulltime assistente maar een part-time dienstverband is ook bespreekbaar. Waarom werken in apotheek Oostbura? Omdat je je als apothekersassistente volledig kunt ontplooien in deze apotheek. er een meer dan gewone uitdaging ligt: - Communicatief aan de balie en de telefoon: er is veel contact met toeris ten, Belgische cliënten, Belgische huisartsen en ziekenhui zen. Kennis van de Franse en/of Duitse taal is handig maar niet vereist. - Persoonlijk omdat alle assistentes naast de algemene werkzaamheden een eigen, persoonlijk takenpakket hebben. - Als teamlid want eigen taken en eigen verantwoordelijkheden beteke nen intensief samenwerken met collega's en apothekers. - Als geneesmiddelenbereider: er is een groot en gevarieerd aanbod aan magistrale receptuur Al je kennis, kunde en creativiteit kun je benutten. Ben je geïnteresseerd? Neem nu contact op! Apotheek Oostburg, de heer J.A.W.M. van de Geer, mevr. A. Vansevenant Postbus 195, 4500 AD Oostburg Tel. 0117-452170 jvdgeer@zeelandnet.nl HERHAALDE OPROEP De Zuidhoek is een goed geoutilleerd bedrijf dat in het kader van de wet sociale werkvoorziening en als uitvoerder van diverse reïntegratietrajecten passende arbeid biedt aan zo'n 350 medewerkers. De Zuidhoek kent drie bedrijfsonderdelen, nl. een Industrieel Toeleveringsbedrijf, een Groenbedrijf en een Reïntegratiebedrijf. Vanwege pensionering van dè huidige functionaris is De Zuidhoek op zoek naar een part-time (18 uur per week verdeeld over minimaal 4 dagen) Functie-inhoud: Het uitvoeren van taken op het gebied van de gezondheidszorg en verzuimbegeleiding. Het houden van bedrijfsgezondheidskundig spreekuur, uitvoeren van bed'rijfsgezondheidskundige onderzoeken, signaleren van problemen op het gebied van veiligheid, gezondheid en welzijn op de werkplek. Adviseren bij de aanschaf van persoonlijke beschermingsmiddelen, uitvoeren van administratieve werkzaamheden, opstellen van rapportages. Werkt één dagdeel per week samen met de bedrijfsarts. Functie-eisën: - Verpleegkundige opleiding - Kennis van arboregelgeving - Goede communicatieve vaardigheden - Resultaatgerichte en zelfstandige werkhouding - Doortastend kunnen handelen - BIG registratie - Bereidheid tot het volgen van opleiding en cursussen Zuidhoek biedt: - Salaris afhankelijk van opleiding en ervaring minimaal 987,tot maximaal 1.623,50 per maand bij een 18-urige werkweek. - Een dienstbetrekking in tijdelijke dienst voor één jaar met een mogelijkheid tot vaste aanstelling Interesse? Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitaé kunt u tot uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze vacature richten aan de Zuidhoek, Deltastraat 8 te 4301 RC Zierikzee, t.a.v. de heer R.P. Carol, hoofd personeelszaken. Ook verpleegkundigen die op dit moment niet volledig voldoen aan de gestelde eisen en een nieuwe uit daging zoeken worden verzocht te solliciteren. Een functiegericht assessment vormt een onderdeel van de selectieprocedure. Voor meer info zie onze site: www.dezuidhoek.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. jij kunt goed luisteren wij willen met je praten Cathelijne de Jong teamleider m/v Randstad Callflex Management 06 46 10 14 09 Recruitment werft en selecteert leidinggevend personeel voor Hooghuisstraat 39 contactcenters. Momenteel zijn wij op zoek naar ervaren Eindhoven teamleiders voor diverse contactcenters in Zeeland. De nadruk van de werkzaamheden ligt op het motiveren en coachen van medewerkers. Daarnaast houdt de teamleider zich bezig met het bewaken van de servicelevels. Ook het optimaliseren van de werkprocessen, het aandragen van verbeteringen en de implementatie hiervan horen bij de functie. Leidinggevende ervaring binnen een callcenter omgeving is dus een vereiste. Verder beschik je over hbo werk- en denkniveau, heb je daadkracht en ben je communicatief sterk en stressbestendig. Interesse? Mail dan je cv en motivatie. cathelijne.de.jong@nl.randstad.com kijk voor meer banen op www.randstad.nl Voor enkele Golff supermarkten in Zeeland zijn wij op zoek naar nieuwe medewerkers die de capaciteiten hebben om naast een zelfstandig ondernemer de functie van bedrijfsleider te vervullen. Ervaring in de supermarkt is een vereiste. Assistent bedrijfsleiders of afdelingschefs met ervaring komen voor deze functie ook in aanmerking. Veel Golff supermarkten hebben te maken met toerisme, wat inhoudt dat er.sprake is van wisselende omzet en daarmee ook wisselende werktijden Belangstelling? Dan bieden wij 3 mogelijkheden om te reageren. Mail: w.landa@prismafood.nl pf g.defijter@prismafood.nl Telefonisch: Dhr, G. de Fijter 06-22465765 Schriftelijk: sollicitatie met c.v. naar Prisma Food Retail, Postbus 162, 3880 AD Putten, t.a.v. Dhr. G. de Fijter Wij nodigen u graag uit te reageren, want voor bekwame, talentvolle 'supermarktmedewerkers zijn er vele doorgroei mogelijkheden. Olie De Jonge Advocaten te Goes is op zoek naar een voor indiensttreding per 1 juni 2006. Het betreft een tijdelijk dienstverband voor de duur van zeven maanden, derhalve tot 1 januari 2007. Volledige beschikbaar heid in de maanden juli t/m augustus is een vereiste. Op het kantoor zijn momenteel negen advocaten werkzaam die worden onder steund door een team van zes secretaresses. Onze voorkeur gaat uit naar een secretaresse die al enige jaren ervaring heeft. U wordt verzocht binnen veertien dagen na verschijning van deze advertentie uw sollicitatiebrief met c.v. te sturen aan Olie De Jonge Advocaten, postbus 342, 4460 AS Goes, t.a.v. mr. J.M. de Jonge. Telefonische informatie over de functie kan desgewenst ingewonnen worden bij mevrouw A.M. Moens, chef de bureau (0113-22 11 00). Epris Personeelsadviseurs B.V. is een professioneel arbeidsbemiddelingsbureau voor technisch personeel vanaf MBO-niveau. Wij bemiddelen techneuten in alle disciplines bij onze opdrachtgevers voortijdelijke en vaste dienstbetrekkingen. Wij zijn volledig ISO 9001 en VCU gecertificeerd. In opdracht van gerenommeerde bedrijven in Midden- en West-Brabant is Epris Personeels adviseurs op korte termijn op zoek naar: (Aankomend) MstMar Bouw regio Breda U bent o.a, verantwoordelijk voor acquisitie, de ontwikkeling van initiatieffase tot aan de ople vering, u stelt PvE op, u maakt investeringsoverzichten en grondexploitaties. U heefteen afge ronde opleiding op HBO-niveau en enige ervaring in de bovengenoemde taakomschrijving, Jr. Projectleider Bouw regio Breda U krijgt de verantwoording over meerdere bouwprojecten qua budget, tijd en kwaliteit. U bent het aanspreekpunt voor opdrachtgevers, onderaannemers en architect. U heeft een opleiding MBO/HBO-bouwkunde en enkele jaren ervaring als werkvoorbereider. Sr. Werkvoorbereider Bouw regio Bergen op Zoom U gaat zich bezig houden met de werkvoorbereiding van bouwprojecten, u coördineert de werkverdeling, heeft contacten met opdrachtgevers en doet de inkoop. U heeft een afgeronde opleiding MTS/HTS-bouwkunde met enige jaren ervaring. Uitvoerder Bouw regio Breda U bent verantwoordelijk voor enkele utiliteitsprojecten in de regio. U verzorgt de planning, controleert de kwaliteit en heeft contact met de opdrachtgevers. U heeft enkele jaren ervaring met bovengenoemde taken en bezit een MBO bouwopleiding. Pnjectverantwoordelijk WTB regio OosterBiogt U verzorgt de fabricage van complexe WTB installaties (ca 600.000 euro). Aan de hand van schetsontwerpen maakt u het detailontwerp, houdt contact met opdrachtgevers, creëert technische oplossingen. U heefteen MBO wtb-opleiding en ervaring met fabricage of onder houd van machines. fcframomteur E regio OosterM U'bent de kenner op het gebied van electro en verzorgt de aansluitingen voor complexe wtb machines, u wordt bij verschillende projecten ingezet. U heeft een MBO E-diploma en ervaring als monteur. Tekenaar Gebouwinstallaties WTB regio Tilburg U vertaalt vanaf opdracht de installatiedelen naar montage, maakt werktekeningen, verwerkt meerwerk en maakt revisietekeningen. U heeft MBO/HBO-opleiding en ervaring met Acad. Verder dient u ervaring te hebben met Vabi en Bink. Hoofd kwaliteitsdienst GWW regio Breda U geeft leiding aan de afdeling kwaliteitsdienst en zorgt voor het beheer en de registratie van het kwaliteitssysteem. U heeft een HBO-opleiding met als richting bouwkunde of civiele tech niek en minimaal 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Constructeur GWW regio Breda U werkt orders uit op civieltechnisch vlak, u controleert tekenaars, u bent verantwoordelijk voor de voortgang en de kwaliteit van deze werkzaamheden. HBO-opleiding bouwkunde of civiele techniek en u heeft kennis van geautomatiseerde rekenprogramma's en normeringen. Op onze website kunt u meer informatie vinden over de betreffende vacatures. Geïnteresseerd? Schrijf of mail naar kantoor Breda: Epcis PersoneeisaMseui's U Markenda.alseweg 162 Postbus 1106, 4801 BC Breda telefoon 076 530 76 54 e-mail breda@epris.nl Pastoor Harkxplein 2 5614 HX Eindhoven telefoon 040 213 08 85 e-mail eindhoven@epris.nl www.epris.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38