Banen ir randstad DE MOL WERKVOORBEREIDER PLANNER m/V (ASSISTENT) CHEF ETIKETTERING- EN INPAKAFDELING Van den Dongen (leerling) Parketteur Medewerker inspannings-ECG WOONCONSULENT ^&Öy^WoningStichting WW Walcheren CONTENT sectordirecteur eerste fase Ontwerp en begeleiding van werving selectietrajecten CALCULATOR MACHINAAL HOUTBEWERKER Kijk ook op - ZQ Graag willen wij in contact komen met enthousiaste kandidaten voor de functie van De functie Na een inwerkperiode behoren o.m. de volgende taken tot uw functie; Controle en sturing van het tekenproces; Het regelen van de expeditie en het verzorgen van de afroepen; Het opstellen van de planning voor het productieproces van de betonproducten; Het verrichten van de administratieve werkzaamheden rond de eerdergenoemde taken. De kandidaat U bent een spin in het web bij de planning, productie en transport van betonproducten. U stuurt het gehele proces aan waarbij u strak schematisch te werk gaat. Er wordt een beroep gedaan op uw stressbestendigheid en overtuigingskracht, waarbij uw communicatieve vaardigheden goed ontwikkeld moeten zijn. Opleiding U heeft een beroepsopleiding, minimaal op MBO-niveau, waarbij de voorkeur uitgaat naar Bouwkunde en/of Weg- en Waterbouw. Enkele jaren ervaring strekt tot aanbeveling. Sollicitatie Indien u interesse heeft in deze functie en u voldoet aan de gestelde eisen, dan kunt u uw sollicitatie richten aan de heer H. Suy, hoofd P O, Postbus 19, 4530 AA Terneuzen of via e-mail: h.suy@dehoop.nl De Hoop Betonwaren in Terneuzen maakt deel uit van het solide concern de Hoop Terneuzen b.v.. De Hoop Betonwaren is als vooraanstaande speler in Nederland actief in de productie en verkoop van betonnen ruwbouw- en polystyreen funderingsmaterialen, waarbij De Hoop Betonwaren zich niet alleen opstelt als leverancier, maar ook als betrokken adviseur en partner in de realisatie van projecten in de woning- en utiliteitsbouw. De Hoop Betonwaren beschikt over een groot netwerk van veelal vaste relaties, zowel in de woning- als in de utiliteitsbouw. De organisatie kenmerkt zich door daadkracht, ondernemerschap, innovatief denken en flexibiliteit. Wij zijn op zoek naar een fulltime: De functie: Op de diverse Etikettering- en Inpakafdelingen worden de geproduceerde glas- en blïkconserven voorzien van een etiket en verpakt in. dozen. Jouw taak in het verpakkingsproces bestaat uit het: o in- en omstellen van machines op gewenste snelheid, capaciteit, product en formaat; bedienen van machines, afstellen van machines op onderlinge functies; leidinggeven aan een team van circa 5 personen; toezien op goede werking van geautomatiseerde apparatuur, controleren van verwerkings- en yerpakkingsgegevens; mede zorgen voor het reinigen/schoonhouden van machines en omgeving. De voorwaarden: Je dient te beschikken over leidinggevende capaciteiten, bekendheid met de diverse inpakmachines is een pré, aangevuld met LTS plus kennisniveau van de mechanische techniek. Voor de functie geldt: Tijdens de tweede helft van het jaar worden de verse groente- en fruitoogsten verwerkt tot conserven, op alle afdelingen is het dan extra druk. Je bent dan ook bereid om in drukke perioden in ploegendienst te werken en uiteraard heb je geen bezwaar tegen overwerk. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de Groenten- en Fruitverwerkende Industrie. .Uw söllic^atiebrief.met C.V kunt üibinnén 2 weken sturen aan: C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v. de heer K.J. Wieringa, Postbus 61, 4420 AC Kapelle. Welkom bij COROOS! Met productielocaties in zowel, Kapelle als Geldermalsen vormt Coroos een van 's lands grootste conservenfabrieken. Vers van het land worden groenten en fruit direct b/j Oostrom in glas, blik of kunststof verpakkingen verwerkt. Ons bedrijf, met meer dan 100 miljoen euro omzet, staat synoniem voor groei, een energieke aanpak en een moderne organisatie met korte lijnen en duidelijke communicatie. Uiteraard werken onze gemotiveerde medewerkers met een hi-tech bestand van productiemachines. Op onze twee locaties maken in totaal 250 medewerkers zich elke dag opnieu w weer sterk voor onze kwaliteitsproducten. Door onze groei hebben we plaats voor gedreven collega's. Binnen onze platte organisatie heerst een prettige werksfeer. Ontspannen en toch gedreven, waarin voor elke medewerker ruimte is om zijn of haar talenten te ontplooien. PARKETVLOEREN Van den Dongen Parket kiest voor het leveren van kwaliteitsvloeren. Bij zowel particulieren, projecten als op luxe jachten laten wij onze specialiteit, deskundigheid en jarenlange ervaring s zien. Vanwege verdere groei in ons bedrijf en om de kwaliteit te kunnen blijven waarborgen zoeken wij op korte termijn e.en nauwkeurige, efficiënte en gemotiveerde Indien jij er ook voor kiest kwaliteits- werk te leveren, verzoeken wij je op deze functie te reageren. Je dient wel in het bezit te zijn van een rijbewijs. Een t timmermansvakdiploma of ervaring in j houtbewerking kan in het voordeel zijn. Je word binnen het bedrijf opgeleid. Werken bij van den Dongen Parket betekend een uitdagende baan waar ■j veel van je vakmanschap gevraagd word. Je werkt meestal bij mensen thuis dus we verwachten een representatieve, klantgerichte opstelling van je en in staat creatieve oplossingen aan te bieden. I We bieden een salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring gebaseerd op het CAO van de Vereniging van Parketleveranciers STICHTING HUISARTSEN LABORATORIUM De SHL stelt zich ten doel het bevorderen van een krachtige, autonome, toegankelijke en doelmatige eerstelijns gezondheidszorg van hoge kwaliteit. De SHL biedt haar diensten aan in de regio Zuid-West-Nederland. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Etten-Leur. De SHL levert ondersteunende functies en diensten aan haar zorgaanbieders, zoals huisartsen en verloskundigen. Met ruim 450 gemotiveerde medewerkers verzorgt de SHL onder andere bloedafname, analyseert de bloedmonsters en het patiëntenmateriaal in ons uiterst modern ingericht laboratorium en onderhoudt een oproepsysteem voor chronisch zieken (bv. diabetes). Wegens groei van onzeforganisatie zijn wij per direct op zoek naar een: voor 8-24 uur per week Als medewerker functieonderzoek inspannings-ECG voert u de inspannings-ECG's uit onder supervisie van de arts. De inspannings-ECG's vinden voornamelijk plaats op onze diagnostische steunpunten in Goes en Breda. Bent u de collega die wij zoeken? Wij zoeken een enthousiaste collega die de opleiding tot cardio functie assistent heeft afgerond en ruime klinische ervaring heeft met inspannings-ECG's. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden. U kunt snel, accuraat en veilig werken en bent stressbestendig. Daarnaast bent u zeer klantvriendelijk, beschikt u over probleemoplossend vermogen en heeft u ruime ervaring met de standaard automatiseringsprogramma's (Microsoft Office). Wij bieden Wij bieden een afwisselende functie in een prettige werksfeer. SHL heeft een eigen arbeidsvoorwaardenreglement. Het salaris voor medewerker inspannings-EGC bedraagt maximaal 2296,- bruto per maand op basis van 36 uur per week, volgens functiegroep 40 conform de CAO-Ziekenhuizen. Meer informatie of direct solliciteren? Voor meer informatie, kunt u contact opnemen met mevr. J. van Zon, hoofd functieonderzoeken telefoonnummer 076-5025636 of met mevrouw M. Schaerlaeckens, arts functieonderzoeken, telefoonnummer 06-23440811 Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 8 april 2006 richten aan: SHL, Postbus 228, 4870 AE Etten-Leur, t.a.v. Personeelszaken of mailen naar personeelszaken@shlbreda.nl. Kijk voor meer info op www.shlbreda.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs g ben jij op zoek naar een technische baan? loop binnen tijdens de Randstad Techniek Avond4daagse Van 4 tot en met 7 april zijn we elke avond tot 20.00 uur open. Tijdens de Techniek Avond4daagse vind je bij ons veel banen en iedere avond een speciaal programma. Wij zijn o.a. op zoek naar: elektromonteurs proces-operators Vapro-B onderhoudsmonteurs CNC-draaiers/frezers lassers laboranten metaalbewerkers (scheepsbouw en constructie) tekenaars (WTB en E) Kijk op www.randstad.nl voor het avondprogramma van een vestiging bij jou in de buurt. Randstad Techniek Tilburg, Schouwburgring 2 Middelburg, Beenhouwerssingel 3 Terneuzen, Axelsestraat 8 Roosendaal, Dr. Braberstraat 10 Dordrecht, Spuiboulevard 224 Voor Wonen, Service en Welzijn Het bedrijf: Woningstichting Walcheren is een actieve corporatie met circa 2.000 woningen, die zich als een moderne maatschappelijke onderneming inzet voor het beheer en de ontwikkeling van sociale huurwoningen, zorgvoorzieningen en een hoogwaardige dienstverlening aan haar klanten. De kwaliteit van de dienstverlening en het succes van de inspanningen worden gedragen door circa 20 medewerkers die klantgerichtheid hoog in het vaandel hebben. De werkzaamheden: in deze functie geef je voorlichting en begeleiding aan (kandidaat) huurders, voer je de intakegesprekken en ondersteun je bij ingewikkelde procedures. Je bemiddelt bij sociale overlast en draagt bij aan de leefbaarheid van de omgeving, dit inclusief individuele cliëntenbegeleiding. Je inventariseert en onderzoekt problemen in de woon- en leefomgeving, stelt hiervoor plannen op en draagt bij aan de uitvoering hiervan. Ook het voeren van overleg met bewonerscommissies, wijkorganen, gemeenten en andere instanties behoort tot je takenpakket. Tevens verwachten wij van jou een constructieve bijdrage aan de ontwikkelingen van de afdeling Woondiensten. De vervanging van de collega's van de balie zal een vast onderdeel zijn van je functie. Wij bieden: een functie voor 36 uur per week. Het salaris is conform de CAO Woondiensten en bedraagt maximaal €2.800,- bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. Je krijgt een aanstelling voor de duur van 1 jaar, aansluitend zijn er mogelijkheden voor een vaste aanstelling. Wij vragen: een mbo-opleiding en/of hbo werk- en denkniveau, richting maatschappelijk en/of sociaal werk. Verder beschik je over minimaal 5 a 6 jaar werkervaring als woonconsulent of (soort)gelijke functie. Je komt uit de regio, bent in bezit van rijbewijs B en beschikt over goede communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk. Je werkt zelfstandig en accuraat en je kunt prioriteiten stellen zonder het detail uit het oog te verliezen. Ondanks de drukke werkomgeving ben je in staat ad hoe te schakelen tussen verschillende werkzaamheden en weetje hierbij een service- en klantgerichte instelling te behouden. Interesse? Voor inlichtingen kun je uitsluitend contact opnemen met Vanessa Hesselmans van Content. Je schriftelijke sollicitatie, motivatie en c.v. kun je tot uiterlijk 7 april richten aan onderstaand adres. Geschikte kandidaten zullen binnen 1 week een reactie ontvangen, Lange Noordstraat 24,4331 CD Middelburg Tel. 0118-65 15 05 vanessa.hesselmans@content,nl www.content.nl; Het Goese Lyceum in Goes is een openbare, brede scholen gemeenschap. Op de vestiging aan de Van Dusseldorpstraat wordt vmbo (gemengde en theoretische leerweg), havo en vwo (atheneum, tweetalig vwo en gymnasium) geboden aan zo'n 1500 leerlingen. Trouw kwalificeerde In 2005 het vmbo-g/-t als beste van Nederland. De school groeit de laatste jaren sterk en wordt gekenmerkt door een innovatieve benadering van het onderwijs, veel culturele activiteiten en een informele sfeer, waarin leerlingen en medewerkers zich prettig, voelen. Met de 150 medewerkers wordt enthousiast gewerkt aan een kwalitatief en eigentijds aanbod. In de eerste fase wordt per afdeling gezocht naar het meest passende onderwijsconcept. De sector 'eerste fase' heeft een sectordirecteur en drie team leiders'(brugklas, vmbo-g/-t, havo/vwo). Zij vormen samen het sectormanagementteam. De kerndireetie van Het Goese Lyceum bestaat-uit een rector en drie sectordirecteuren, die iedereen schoolbrede portefeuille hebben. Het Goese Lyceum maakt deel uit van Pontes Scholengroep, openbaar voortgezet onderwijs in Goes en Zierikzee. De sectordirecteur eerste fase gaat met fpu. Hierdoor ontstaat de vacature van een portefeuillehouder financiën en beheer Functieomvang: 1.0 FTE. Salarisschaal: 13. De sectordirecteur is bereid en in staat zich na een inwerkperiode in de regio te vestigen. Uw profiel Uit uw curriculum vitae en brief blijkt dat u: managementervaring hebt in het VO goed ingevoerd bent op het gebied van onderwijsontwikkelingen in vmbo-g/-t, havo en/of vwo bagage hebt op het gebied van financiën en beheer. In gesprekken met u wordt duidelijk dat u een bijdrage kunt leveren aan de identiteit van deze openbare school. Daarnaast beschikt u over de volgende kwaliteiten: Leiderschap: u weet medewerkers te motiveren en spreekt hen aan op hun verantwoordelijkheden. U maakt duidelijke afspraken en bewaakt deze. U creëert draagvlak voor beleid door effectief over leg. Uw besluitvaardigheid voorkomt dat discussies of ontwikkelingen verzanden Onderwijskundig leiderschap: u bent in staat ontwikkelingen die in gang gezet zijn levend te houden, een duidelijk perspectief te schetsen en in een realistisch tempo tot het gewenste resultaat te komen Organisatiesensitiviteit: u hebt een helikopterview, als gevolg waarvan u knelpunten snel herkent. Samen met de mensen wie het betreft, zoekt u in een vroeg stadium naar structurele oplossingen Communicatieve vaardigheden: u gaat lastige discussies niet uit de weg. Men ervaart u als open en betrokken. U hebt oog voor de belangen van individuele personen en voor die van de klant en reageert daar adequaat op. Wilt u meer weten? www.pontes.nl U kunt tot en met 12 april een informatiepakket aanvragen bij Parcours, tel.: 033 - 25 811 25 of per e-mail: info@parcours.nl Gaat u solliciteren? Uw sollicitatiebrief met motivatie en curriculum vitae dient uiterlijk 15 april in het bezit te zijn van Marike Jonker. Zij ontvangt uw sollicitatie graag per e-mail op m.jonker@parcours.nl Belangrijke data Voorrondegesprekken worden gehouden op 12 mei. De eerste ronde selectiegesprekken vindt plaats op 18 rpei. De tweede ronde wordt gehouden op 22 mei. Een assessmentonderzoek is gepland op 24 mei. PARCOURS TIMMERFABRIEK Timmerfabriek De Mol B. V. is een toonaangevende producent van houten kozijnen, ramen en deuren. Wij produceren voor aannemers en particulieren in geheel Zuid West Nederland. Om aan blijvende vraag van onze clienten te kunnen blijven voldoen zijn wij opzoek naar: In een ervaren team bent u in deze functie verantwoordelijk voor het maken en produceren van offerte's t.b.v. onze calculatieafdeling. Fuctie eisen: Minimaal MBO bouwkunde Kennis en ervaring met Word en Matrix calculatiepaket Ervaring in de (houten) kozijnindustrie is een pre. In de machinale afdeling waar alle onderdelen worden gezaagd, gefraaisd en bewerkt bent u verantwoordelijk voor het geheel kant en klaar maken van halffabrikaten volgens onze eigen productietekeningen.- Functie eisen: LTS bouw, uitgebreid met cursus machinale houtbewerking. Ervaring als machinaal houtbewerker is een vereiste. Beide functies conform CAO voor de timmerfabrieken Indien u geintresseerd bent in deze functies kunt u de sollicaties voor 8 april richten aan: Timmerfabriek De Mol B.V. T.a.v. Marco Traas Postbus 52, 4450 AB, Heinkenszand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28