PZC Hoek rekent op fans en Destorme HVV'24 trekt lering uit verleden Seizoen van Tim Louwiesse is voorbij Driebanders hebben steun supporters nodig 19 Kloétinge beducht voor Capelle Terneuzen wacht mooie uitdaging BHHaaEmöe™™ Wessels in halve finale challenger Hijne treedt terug na bedreiging Loroupe in marathon Rotterdam Al Grand Prix naar Zandvoort Rechter beslist in zaak-Brokking Cue Action lijdt flinke nederlaag uitslagen zaterdag 1 april 2006 swb door Karei Pleunis TERNEUZEN - Na Terneuzen- se Boys-Rillandia vreesde Tim Louwiesse dat zijn seizoen voor- i bij was. In de slotfase kreeg hij j rood en op het formulier kwam een trappende beweging rich ting arbiter te staan. Het seizoen van Louwiesse is in derdaad voorbij, maar om een heel andere reden. De aanvaller scheurde afgelopen maandag in een recreatieve zaalvoetbalcom petitie zijn enkelbanden. „Ik stapte op de bal en voelde ver volgens direct dat het foute boel was. Op mijn enkel verscheen ook een knots van een ei. Op zo'n moment besef je inderdaad dat je seizoen voorbij is." Giste ren mocht de enkel uit het gips en werd deze ingetapet. Voetbal len zit er voorlopig niet in. „Ik had nog twee wedstrijden mee kunnen spelen bij de Boys. Voor deze blessure staat echter zes weken. Heel vervelend. De eer ste helft van de competitie stond ik er vaak naast. Nu heb ik eindelijk een basisplaats vero verd en dan gebeurt dit weer. Een schrale troost voor Louwies se is het feit dat de strafcommis- sie van de KNVB niet al te veel waarde hechtte aan de geloof waardigheid van het verhaal van scheidsrechter Van Duuren. De arbiter betichtte de speler na melijk van een trappende bewe ging in zijn richting omdat hij meende iets gezien te hebben, terwijl hij met zijn rug naar Lou wiesse stond. Een zwaar ver grijp waar normaliter een lang durige schorsing aan vastzit. In werkelijkheid trapte Tim Lou wiesse uit pure frustratie in de grond en verstuurde zo onge wild een graspol richting scheidsrechter Van Duuren. Hij kreeg daarom de symbolische schorsing van één duel, hetgeen gebruikelijk is na een rode kaart. door Frits Bakker HOEK - Zes wedstrijden voor het einde van de competitie is Eddy Mestdagh behalve trainer/ coach ook rekenmeester bij Hoek. Van die zes duels speelt de Zeeuws-Vlaamse hoofdklas ser er vier voor eigen publiek. „Als we drie keer winnen van de vier zijn we gered", verwacht Mestdagh. De Belg rekent in die wedstrij den van de waarheid op de steun van de supporters en op zijn topscorer David Destorme, die na zijn schorsing tegen Kloe- tinge vandaag in de thuiswed strijd tegen Excelsior Maassluis zijn rentree maakt. Het elftal wijzigt op één positie, want Tho mas Ragut is geschorst. „We hebben tegen Kloetinge niet on ze beste wedstrijd gespeeld, maar ik blijf vertrouwen heb ben in mijn spelers." Dat geldt ook voor Niels Domi- nicus, die uit vorm is, voor Wil- co de Valk, die maar niet kan scoren en de tegen Kloetinge niet al te zekere keeper Filip van der Vloet. „Ik ben er zeker van dat ook die jongens ons kun nen redden", verzekert Mest dagh. „En zoveel personeel heb ben we ook weer niet aan boord om veel te wijzigen." De terugkeer van David Destor me, die in zijn laatste wedstrijd drie keer scoorde tegen Doto, geeft de aanval een impuls en GOES - Terneuzen loert op de derde-periodetitel in de eerste klasse C van het zondagvoetbal. Wil de ploeg van trainer Ardian Lekaj in de race blijven voor die prijs, dan moet er morgen bij WSC worden gewonnen. „We gaan vol voor de winst", belooft de oefenmeester. Het is geen eenvoudige opgave. ^Tegenstander WSC is dit l;seizoen thuis nog ongeslagen. Driemaal werd er gewonnen en .Zes keer werd er gelijkgespeeld. „Eén keer moet de eerste keer /zijn", stelt Ardian Lekaj. „Het ;-is een mooie uitdaging voor ons." Terneuzen Tegenstander: WSC (uit). Afwezig: Ferco van der Hooft (geschorst). Bijzonderheden: Dennis de Kra ker speelt tegen WSC zijn 100e competitiewedstrijd voor Ter neuzen. SSV'65 Tegenstander: Oostkapelle (thuis). Afwezig: Stefan Paardekooper, Arno Melaard (beiden ge schorst) en Jan-Willem van Dijk (geblesseerd). Bijzonderheden: Jan-Willem van Dijk heeft de looptraining hervat, maar is nog niet speel- [klaar. Oostkapelle Tegenstander: SSV'65 (uit). Afwezig: Jan Baaijens en Rick Pattenier (beiden geschorst). Bijzonderheden: Oostkapelle en SSV'65 treffen elkaar vandaag voor de tiende keer in de eerste klasse. De voorgaande negen ke ren heeft Oostkapelle geen enke- i le keer gewonnen. Vier keer won SSV'65, vijfmaal werd het een gelijkspel. Arnemuiden Tegenstander: Achilles, Veen (thuis). Afwezig: Marvin Meerman (ge schorst). Bijzonderheden: „Vandaag gaat het gebeuren", zegt trainer Jan Poortvliet. „Het zit er al een paar weken aan te komen. We .spelen redelijk tot goed, maar weten de volle winst maar niet te pakken. Vandaag moet daar verandering in komen." zal Hoek in voetballend vermo gen verrijken. Mestdagh: „Fy siek gezien zijn wij sterk ge noeg. Dat was ook op Kloetinge te zien. Want zonder dat we het verdienden, hadden we op het eind nog kunnen winnen." Djamel Buyse, die met zijn inval beurt in de spits een punt redde in de derby, verhuist vandaag weer naar de bank. „Hij blijft een gouden jongen, hoewel hij nu .buiten het elftal valt. Maar ik kan hem altijd en overal inzet ten, dat is zijn grote kracht." Hoek bereidt zich voor op een tegenstander die nog niet vrij is van zorgen. „Excelsior heeft een wedstrijd achter de rug met veel gele en rode kaarten. Jaap Goos- sen heeft dat gezien voor ons, maar we moeten erop berekend zijn dat het een geladen ploeg is. Dat zijn wij ook, want we mo gen thuis geen misstap meer maken als we ons willen red den. Kloetinge Juichende verhalen, lovende kri tieken. Kloetinge kwam vorige., week als morele winnaar uit de derby tegen Hoek. Toch leverde de titanenstrijd de Bevelanders slechts één punt (2-2) op, waar door de ploeg zich in de hoofd klasse A van het zaterdagvoet bal nog altijd in de bedreigde zo ne bevindt. Vandaag wacht Kloetinge een nieuwe kracht proef, het thuisduel met Capel le. „Dat duel is net zo belangrijk als de derby tegen Hoek", vindt trainer Diederik Hiensch. Het belang van de ontmoeting is ie dereen inmiddels wel duidelijk. „Ik ben er dinsdag al over begon nen. Al die positieve verhalen zijn leuk, maar het kan ook nog steeds fout aflopen met ons. Daarom is het van groot belang dat we tegen Capelle een goed resultaat neerzetten. Dan zijn al le andere uitslagen van de con currenten niet van belang." Nu bewaart Kloetinge geen al te beste herinneringen aan de duels met Capelle. Beide ploe gen ontmoetten elkaar vijf keer eerder in de hoofdklasse. Kloe tinge verloor vier keer en speel de eenmaal gelijk. Het doelsaldo is veelzeggend: 4 goals voor, 16 tegen. „De speelwijze van Capel le ligt ons niet", zegt Hiensch. „De ploeg speelt meestal zonder buitenspelers en heeft veel lo pende mensen vanuit de as." Bij Capelle is Onno Doeland nog immer actief. De oud-speler van Kloetinge stond vorige week in de basis "én was in het duel" met FC Lisse (4-0-zege) goed voor twee doelpunten. Kloetinge kan vandaag op volle oorlogssterkte aantreden tegen Capelle. De Zuid-Hollanders missen Murat Mazlumen'Alex vanDuijvenbode. David Destorme (links) keert na een schorsing terug in het elftal van Hoek. foto Hielco Kuipers Voorzitter Gerard van de Voorde wil geen vreemdelingenlegioen meer De kar staat gereed, de burge meester heeft toegezegd dat hij met zijn ambtsketting richtmg sportpark reist, de bloemen zijn besteld, de champagne staat klaar. Eén jaar na de degradatie uit de derde klasse keert HW24 terug op dat niveau als het morgen wint van Clinge. Voor voorzitter Gerard van de Voorde (71) ivordt het een bij zonder moment. „Want deze club kon na alle ellende van de voorbije jaren best eens een op steker gebruiken", zegt hij. door Karei Pleunis HULST - Een slok koffie, ge volgd door een oprechte bekente nis met boetekleed en al. „Na tuurlijk hebben we in het verle den fouten gemaakt. Dingen ge daan waarvan ik achteraf zeg: dat hebben we toen verkeerd aangepakt. We lieten ons niet leiden door gezond realisme, maar door opportunisme, de drang om toch vooral maar mee te tellen. We weten nu dat we toen een pad bewandelden dat naar niets leidde. Uitzichtloos, zonder perspectief." Gerard van de Voorde, voorzit ter van de Hulster voetbalclub HVV'24, schaamt zich niet voor dat verleden. De periode dat de Hulster meubelgigant Morres ruimhartig doneerde en er bud get was om heel wat extra's voor spelers te doen, behoort im mers ook tot het historisch over zicht van de club. Zoals ook de vijf jaren waarin de broekriem stevig werd aangehaald en twee degradaties volgden, niet onver meld zijn gebleven. „Het leek dramatisch en dras tisch, maar we moesten. Het budget van het eerste elftal is binnen vijf jaar met de helft te ruggeschroefd. En achteraf ge zien; het is misschien allemaal' niet eens zo verkeerd geweest. Nu? Nu overheerst de blijd schap dat we aan de historie van deze club eindelijk weer een mooi hoofdstuk toe kunnen voe gen." „Deze club kon immers wel een succesje gebruiken na die twee degradaties in drie jaar. Want, die trekken wonden binnen je vereniging. Dit seizoen is die ne gatieve spiraal doorbroken, je proeft het optimisme. Bij spe lers, bij de groep sponsors en bij de vrijwilligers die enorm be langrijk zijn voor deze vereni Gerard van de Voorde: „Dit seizoen is de negatieve spiraal doorbroken, je proeft het optimisme." ging." „Maar uit het verleden hebben we ook geleerd. En voor al dat we in eigen keuken moe ten kijken. Oog moeten hebben voor wat achter ons eerste elftal gebeurt. HVV'24 wordt kam pioen met zes spelers die vorig seizoen nog tot de A-jeugd be hoorden. Dat vind ik een hele prestatie. Het was niet mijn in steek aan het begin van het sei zoen. Toen tekende ik voor een plaats in het linkerrijtje. Want we hadden immers een dot ellen de achter ons." Dramatisch Met als dieptepunt het verplich te vertrek van trainer Eddy van der Hooft, met wie de club in de cember al contractverlenging overeen was gekomen. Het was de meest dramatische maatregel in de elf jaar dat Van de Voorde nu voorzitter is. „Uit alle geledingen van de club werd de druk groot. We konden als bestuur niet anders", zegt hij. „Of het fout is geweest om hem destijds al in december vast te leggen? Ik sta nog steeds achter dat besluit. De helft van de selectie wilde met hem ver der. De andere helft vond dat het na drie jaar tijd werd voor een nieuw gezicht, maar had geen overwegende bezwaren te gen verlenging. Wij meenden dat het beter was om met een ge motiveerde Van der Hooft het seizoen af te maken. Kun je dan zeggen dat er fouten zijn ge maakt? Welke trainer gaat ak koord met een nieuwe verbinte nis waarin degradatie een reden is voor ontslag? Niemand." De komst van Michel Leonhart noemt hij vervolgens het beste dat HVV'24 kon overkomen. „Hij is de trainer die we nodig hadden. Enthousiast, gedreven. De manier waarop hij de jeugd heeft gebracht, getuigt van vak manschap. Natuurlijk, je kunt jezelf afvragen of zijn hart niet wat te nadrukkelijk op zijn tong ligt. Dat is dan maar zo, dat neem ik voor lief. Beter zo, dan een trainer die niets zegt en het met alles eens is. Maar neem van mij aan, over tien jaar roept ook Michel veel minder hard. Het is zijn jeugdigheid, zijn en thousiasme, misschien ook zijn onervarenheid." „Ik ben echter geen voorzitter die een trainer onmiddellijk op de mat haalt als hij wat roept. Zolang de naam van de club niet in diskrediet wordt ge bracht, mag hij van mij veel zeg gen. Ik heb geleerd dat vuurtjes vaak uit zichzelf doven als je ze de tijd geeft orn uit te branden", zegt Van de Voorde, oud-wet houder van de gemeente Hulst. Zuigende werking Het kampioenschap, dat mor gen bij winst op buurman Clin ge zeker is, en de terugkeer naar de derde klasse, zal ongetwij feld een zuigende werking heb ben op spelers van buitenaf. „Behalve onze twee Belgen (Le- cluyse en Daneels) heeft ieder een toegezegd te blijven. Ook topscoorder Jari Vyane. Uiter aard hoor je dat HW'24 nu weer in trek is, maar we zullen elke speler die zich meldt onder de loep nemen. Ik wil nooit meer het pad op van een vreem- SAINT-BRIEUC - Tennisser Peter Wessels heeft de halve finale bereikt van het challengertoernooi in het Franse Saint-Brieuc. De Nederlander versloeg in de kwartfinales de Marokkaan Younes El Aynaoui, die als achtste gé- plaatst was. Wessels, die acht aces sloeg, won de eerste set na 51 minuten in de tiebreak (7-4). De tweede trok hij met 6-3 naar zich toe. In de halve eindstrijd stuit Wessels op de Fransman Olivier Patience. ANP ZOETERMEER - René Plijne treedt terug als bestuurslid topsport van de Nederlandse tafeltennisbond (NTTB). Hij doet dat nadat hij en zijn gezin zijn bedreigd. Eerder deze week gaf Hijne, die nog maar een half jaar in functie is, aan voorlopig terug te treden. De 79-voudig international wil niets kwijt over de zaak, maar inmiddels is wel duide lijk dat de bedreigingen vanuit de tafeltenniswereld ko men. Hijne heeft aangifte gedaan bij de politie. GPD ROTTERDAM - Tegla Loroupe is op zondag 9 april de aanvoerster van het vrouwenveld in de marathon van Rot terdam. De 32-jarige Keniaanse heeft een beste tijd uit 1999 van 2 uur, twintig minuten en 43 seconden. Het is de vierde keer dat Loroupe op de Coolsingel aan de start ver schijnt. De drie andere keren won ze steeds. Tweemaal, in 1998 en 1999 greep Loroupe het wereldrecord op de mara thon. Dat is nu in handen van de Engelse Paula Radcliffe met 2 uur, 15 minuten en 25 seconden. GPD ZANDVOORT - Zandvóort kan zich na 21 jaar weer op maken voor een Grand Prix. Op zondag 1 oktober begin nen de autocoureurs op het circuit in de duinen aan het nieuwe raceseizoen in de A1GP, met twintig landenploe gen.. Voor Team Nederland, geleid door Jan Lammers, rijdt voormalig Formule 1-coureur Jos Verstappen. ANP RIJSWIJK - De kantonrechter van Amsterdam zal bepa len hoe hoog de vergoeding is die de ontslagen mannen- bondscoach Harry Brokking van de volleybalbond NeVo- Bo mag verwachten. Beide partijen hadden tot gisteren de tijd te schikken, maar kwamen er niet uit. Brokking eiste een vergoeding van 319.000 euro, zijn salaris en,een bedrag van 25.000 euro voor geleden schade. De NeVoBo wilde niet verder gaan dan 50.000 euro. ANP ZEVENBERGEN - De poolbiljarters van Cue Action kre gen in Zevenbergen een 7-2-nederlaag te verwerken. De naaste concurrent voor een plaats in de play-offs naderde hierdoor tot op drie punten. Jeroen Koopman maakt zich niet echt druk over het geringe verschil, „We hebben een makkelijker programma dan de concurrentie." Tegen Scooby's Dream Team won Atong Wu het 9-ball, maar verloor 't straightpool, net als Johan van Oorschot. Tim de Ruiter verloor twee keer in het 8-ball. Penina. Algarve Portugese Open, Europese Tour. Stand na 2e ronde: 1. Broadhurst (Eng) 133 slagen (-11), 2. Cévaër (Fra) 135, 3. Nilsson (Zwe) 136, 4. Sandelin (Zwe), Eliasson (Zwe) 137, 6. Abery (ZAf), Clark (Eng), Lawrie (Sch), O'Hara (Sch), Wall (Eng) 138, 92. Swane 147,122. Derksen 149. Axel. Competitie Nederlandse Golf Federatie Dames Senioren I (open klasse), regio Zuid-West: 1. Domburg- sche Golfclub I (Domburg), 10 punten, 2. Gelijk: Golfclub Broekpolder (Vlaar- dingen) en golfclub Oude Maas (Rhoon) 9 punten, 4.Golfclub Wouwse Plantage (Bergen op Zoom) 8 punten. Lucky Day: f-6-10-11-17-20-33-35^38- 39-43-44-51-55-60-63-67-70-71-76 On der voorbehoud. Miami. Mannen, kwartfinale: Fede- rer (Zwi/1)-Blake (VSt/9) 7-6 (2) 6-4. Vrouwen, halve finale: Sjarapova (Rus/4)-Golovin (Fra) 6-3 6-7 (5) 4-3 op gave wegens enkelblessure. Eredivisie. FC Utrecht-RKC Waal wijk 3-1 (1-0). 25. Braafheid 1-0, 51. Ramzi 2-0, 52. Van de Haar 2-1, 79. For- tuné 3-1. Scheidsrechter: Van Egmond. Gele kaart: Mathijssen (RKC Waalwijk). Aantal toeschouwers: 19.000. Stand: PSV 30-76, AZ 30-67, Feyenoord 30-63, Utrecht 31-55, Ajax 30-51, Heerenveen 30-49, Groningen 30-48, NEC 30-43, FC Twente 30-42, Vitesse 30-40, Roda JC 30-40, RKC 31-39, ADO Den Hag 30-31, NAC 30-30, Heracles 30-30, Sparta 30-28, Willem II 30-20, RBC 30-9. Eerste divisie. FC Dordrecht-Hel- mond Sport 0-2 (0-1). 4. Braber 0-1, 67. Smeekes 0-2. Scheidsrechter: Van Sichem. Rode kaart: 88. Van der Velden (FC Dordrecht). Gele kaart: Auassar, Put ter, Breinburg (FC Dordrecht), Vangeffe- len (Helmond Sport), Aantal toeschou wers: 1340 BV Veendam-Emmen 2-0 (1-0). 43, Hamming 1-0, 76. De Vriese 2-0. Scheidsrechter: Nijhuis. Gele kaart: Lip, Cijntje (BV Veendam), Wolters, Prin sen, Van den Herik, Schoenmakers, foto. Peter Nicolai delingenleg'ioen. Praet (ex-Ter- neuzen) is een zekerheidje. Met Jeroen Claessens (oud-HW'24 en nu Steen) wordt, indien hij zou willen komen, eerst een ste vig gesprek gevoerd. We staan open voor oud-spelers, maar het is hier geen duiventil." Als HW'24 morgen kampioen wordt, zal het elftal in de eigen kantine worden toegesproken door burgemeester Jan-Frans Mulder. Daarna gaat Het gèzel- schap op de kar richting Markt. „Sommigen zullen wellicht den ken dat vooraf zeker was dat HW'24 kampioen zou worden. Zo mag je redeneren, maar je komt uit op dat niveau omdat je een jaar eerder bent gedegra deerd uit de derde klasse. Daar was je schijnbaar niet goed ge noeg voor. Zo simpel is het. Daarom is het terecht dat er na een seizoen waarin heel veel jeugdige spelers doorbraken, een rijtoer en feestje komen. Al zal ik zelf niet op de kar zitten. Het zijn degenen die de titel pak ken die daar thuishoren. Ik zie het liever van de zijlijn aan." Wessels (Emmen). Aantal toeschou wers: 3812. FC Eindhoven-Cambuur Leeuwarden 3-3 (2-3). 19, Van der We- ij 0-1, 24. Stojanovic 1-1, 32. Barakat 2-1, 35. Mulders 2-2, 40. Pique 2-3, 62. Janssen 3-3. Scheidsrechter: Steegstra. Gele kaart: Van Leerdam (FC Eindhoven), Karim (Cambuur Leeuwarden). Aantal toe schouwers: 1710. AGQVV-Haarlem 0-1 (O-O). 55. LTen Heuvel 0-1. Scheids rechter" Janssen. Gele kaart: Carrilho (AGOVV), Bezzai (Haarlem). Aantal toe schouwers: 2050. FC Den Bosch-For- tuna Sittard 4-1 (1-0). 31. Mihci 1-0, 52. Uneken 2-0, 59. Mihci 3-0, 85. Taiwo 3-1, 87. Haemhouts 4-1. Scheidsrechter: Van der Roest. Gele kaart: Den Kamp, Akerboom (Fortuna Sittard). Aantal toe schouwers: 3663. MVV-FC Zwolle 2-0 (1-0). 9. Van Bergen 1-0, 85. Miceli 2-0. Scheidsrechter: Debock (Bel). Gele kaart: Luijpers, Miceli (MVV). Aantal toe schouwers: 4304. De Graafschap-TOP Oss 2-0 (1-0). 25. De Groot 1-0, 86. Van Beukering 2-0 (strafschop). Scheidsrech ter.' Van Dongen. Gele kaart: Cïcilia, De Vogt, Zuurman (TOP Oss). Aantal toe schouwers: 8345, FC Volendam-FC Omniworld 2-0 (1-0). 36. Tuyp 1-0, 90. El Gaaouïri 2-0. Scheidsrechter: Van Meenen. Gele kaart: Vlietstra (FC Omni world). Aantal toeschouwers: 2813. Go Ahead Eagles-Stormvogels/Telstar 2-1 (1-0). 24. Brugge 1-0, 70. Van Es 1-1, 90. Loval 2-1. Scheidsrechter: Mak- kelie. Rode kaart: 90. Pinto (Stormvogels/Telstar/ 2x geel). Gele kaart: Junqueira (Stormvogels/Telstar). Aantal toeschouwers: 4233. Excelsior- VVV Venlo 3-1 (1-1). 24. Derksen 0-1, 30. Slory 1-1, 48. Hertog 2-1 (straf schop), 81. Voskamp 3-1. Scheidsrech ter: Blom. Gele kaart: Rijaard (Excel sior), Verdellen, Willem Janssen (VVV Venlo). Aantal toeschouwers: 3600. Stand aan kop: Excelsior 37-74 (kam pioen), VVV 37-65, Helmond Sport 37- 64, Volendam 37-63, Den Bosch 37-59, De Graafschap 37-59, Haarlem 37-58. Rennes. Route Adélie de Vitré. 1. Du- moulin (Fra) 185,3 km in 4.42.33, 2. Gal dos (Spa) 0.02, 3. Geslin (Fra), 4. Jégou (Fra), 5. Le Lay (Fra), 6. Alberto Martinez (Spa), 7. Ten Dam (Ned) 0.53. door Joop van den Oudenhoven GOES - Voor het driebanden team van Delta/Ockenburgh staat er niets meer op het spel. Voor tegenstander Rüttchen Ad vies des te meer. De ploeg uit Oosterhout heeft minimaal een gelijkspel nodig om zich te hand haven in de eredivisie. Een bus lading supporters steunt mor gen de Brabanders. „Als het moet, schreeuwen de fans hun ploeg naar het zo broodnodige punt", zegt Ad Broeders, de motor achter het team van Rüttchen Advies, „We komen met een bus met veertig aanhangers naar Goes om de laatste strohalm te grijpen. Als we verliezen, zijn we afhanke lijk van de concurrentie en dat willen we liever niet. We reke nen erop dat Delta/Ockenburgh zijn sportieve plicht vervult en hopen dat de tegenstanders van onze concurrenten dat ook zul len doen. Een punt is voor ons genoeg, daar komen we voor en zullen we alles aan doen." Zoveel zelfs dat Broeders niet zelf aan tafel staat, maar zijn plaats heeft afgestaan aan Dion Nelin, het talent uit Denemar ken. Nelin was in 2002 Deens kampioen driebanden, werd in datzelfde jaar tweede op het WK in Randers en zesde op het EK in Porto in 2004. De Braban ders komen verder met kopman Murat Naci Qoklu, Frank Mar tens en Arie Weijenburg. De thuisploeg treedt aan in de kampioensformatie van vorig seizoen: Roland Forthomme, Jean Paul de Bruijn, Martin Spoormans en HenkHabraken. De strijd in Goes begint morgen om 13.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 19