Jacco Nelen knokt zich terug PZC Baghdatis naar Rosmalen Van Barneveld bloeit helemaal op bij andere bond Rogier Veenstra vertrekt bij NAC Plannen topklasse amateurvoetbal gaan in de ijskast 20 Vlissingse doelman staat weer in de basis bij Oostkapelle Nieuwe club Romario Schoonmaak in Breda AZ wil doelman Theo Zwarthoed graag verhuren uitslagen TOG Kortgene librekampioen Eenvoudige zege voor snookeraars vrijdag 31 maart 2006 wb door Eugène de Kok VLISSINGEN - Een ernstige beenbreuk en tot twee keer toe gepasseerd worden. Oostkapel- le-doelman Jacco Nelen maakte het mee, maar liet zich er niet door uit het veld slaan. De klei ne goalie knokte zich terug en is nu eerste keus van trainer Karl Vergouwen. Morgen voetbalt Ne len tegen SSV'65, waar hij zelf ook nog gevoetbald heeft. Zich helemaal focussen op de derby met SSV is wat lastig voor Jacco Nelen. Daarvoor eist zijn acht weken oude dochtertje Lin iets te veel aandacht op. Toch is hij wel bezig met het duel. „Ik hoop dat we het kam pioensfeestje van SSV nog even kunnen uitstellen", zegt de Vlis- singer, terwijl zijn dochter op de achtergrond wat kreetjes slaakt. De wedstrijd met de koploper in de eerste klasse C heeft speciale betekenis voor Nelen. In 2002 was hij een paar maanden actief bij de Goese club. „Niet echt naar volle tevredenheid", kijkt de 27-jarige doelman met gevoel voor understatement terug. RIO DE JANEIRO - De veertig jarige Romario voegt weer een nieuw hoofdstuk toe aan zijn lange voetballoopbaan. De Bra ziliaanse aanvaller speelt het ko mende halfjaar op huurbasis in Florida voor Miami FC. Tussen ,de voormalige PSV-spits en Vasco da Gama botert het niet meer zo. Terwijl voorzitter Eurico Miranda gisteren tijdens een persconferentie zijn medede ling deed, stond de vedette er met de armen over elkaar bij. Romario deed zijn mond niet open. De laatste weken wekte hij de irritatie van de clublei ding op door eerst zijn ploegge noten te bekritiseren en vervol gens niet meer op te komen da gen bij de training. ANP/RTR De Vlissinger vertrok al na een paar maanden na een menings verschil met de toenmalige trai ner Adriaan Nieuwenhuijse. Hij verkoos destijds de ervaren Ruud Blommaert boven de nog jonge Nelen. „Ik kon toen, via Jaap Pijnenburg, bij Kloetinge mee gaan trainen. Dat heeft mijn beslissing wel gemakkelij ker gemaakt. Ik deed daar het zelfde als bij SSV: trainen. Maar ik heb mezelf wel sneller kunnen ontwikkelen." Het jaar erna vertrok hij naar Oostkapelle, maar dat seizoen viel grotendeels in duigen door een kuitbeen- en enkelbreuk, die de doelman opliep in het shirt van futsal-hoofdklasser FM Sranang. „Ik ben destijds naar dokter Martens in België gegaan. Hij kende een Belgische profvoetballer, met dezelfde breuken, die nooit meer kon voetballen. Bij mij is dat geluk kig niet het geval geweest." De Walchenaar herstelde en is sindsdien eerste doelman van de blauw-gelen. Hoewel, dit sei zoen dreigde éven hetzelfde te gebeuren als vier jaar geleden bij SSV. Nelen moest na de eer ste vier duels een tijdje op de bank plaatsnemen. Trainer Karl Vergouwen gaf, na een lichte blessure van de Vlissinger, tijde lijk de voorkeur aan de ook van SSV afkomstige Wilfred Poleij. „Ik heb toen een tijdje met mijn ziel onder de arm gelopen",, be kent de Walchenaar. „Het was niet wat ik gewend was, maai de trainer moet beslissingen ne men die goed zijn voor het team. Dat is zijn goed recht. Wilfred keepte in die periode ook erg goed, maar ik wist wat ik kon. Via trainingen en wedstrijden heb ik me teruggeknokt. In het duel met Arnemuiden stond ik weer in de basis. Met Wilfred heb ik altijd een goede verstand houding gehad. Ik vind het ook een goede doelman, maar voor mij is het positief dat ik de on derlinge strijd winnend heb af gesloten." De periode' op de bank heeft wel gevolgen gehad, zegt de keeper die hoopt ooit het doel te verde digen van een hoofdklasser. „Vo- door Jan Dagevos MIDDELBURG - Rogier Veens tra vertrekt aan het eind van dit voetbalseizoen bij NAC. De acht tienjarige linksbuiten uit Mid delburg ziet voor zichzelf geen perspectief meer bij de Bredase eredivisieclub. „De kans om bij NAC door.te stomen naar het eerste is niet al te groot", denkt Veenstra. „Ik kan wel bij Jong NAC blijven, maar krijg dan niet echt de kans om met het eerste mee te trai nen. Bij andere bvo's (betaald voetbal organisaties) is die kans er wél." Veenstra is op dit moment in ge sprek met enkele andere prof clubs, waaronder Willem II. Eind april wordt de knoop door gehakt. Veenstra, die ooit bij RCS be gon, is aan zijn zesde seizoen bij NAC bezig. Dit seizoen komt hij uit voor Jong NAC. Aanvanke lijk was hij linkshalf, maar sinds de Bredase formatie is overgeschakeld op een systeem met drie spitsen, vervult de Mid delburger de rol van linksbui ten. Voor Jordy van Bremen, die voor NAC Al uitkomt, is het sei zoen voorbij. De achttienjarige middenvelder uit Axel liep woensdag op de training een ern stige knieblessure op. Bij een on- van onze sportredactie APELDOORN - De plannen voor invoering van een topklas se in het amateurvoetbal - een laag tussen de eerste divisie in het betaald voetbal en de hoofd klasse - zijn voorlopig van de agenda gehaald. De weerstand in het amateur voetbal, met name van de zater dagclubs, is zo groot dat de KNVB de voorstellen niet in stemming zal brengen tijdens de komende voorjaarsvergadering. De voetbalbond wil een sterkere piramidestructuur aanbrengen rig seizoen heb ik alle 22 duels gespeeld. Dan kom je op een ge geven moment in een bepaald ritme. Je kunt dan pieken in be paalde wedstrijden, bij wijze van spreken eens een negen ha len. Dat niveau kun je dan ver volgens vasthouden. Dit seizoen heb ik dat ritme niet te pakken kunnen krijgen. Het waren voor al veel zessen en zevens." Kaarten Ook Oostkapelle haalt dit sei zoen te veel krappe voldoendes. De ploeg begon goed aan het sei zoen, maar zakt de laatste we ken steeds verder weg op de ranglijst. De ploeg leek rond de winterstop zo- goed als veilig. Door tegenvallende resultaten komt de gevreesde tiende plaats steeds dichterbij, al is het gat met Groote Lindt nog altijd vijf punten. „We hebben in de eerste paar wedstrijden al veel kaarten gekregen", verklaart de keeper de terugval. „In november had den we al te maken met de eer ste schorsingen. Daarnaast heb ben we veel last gehad van bles sures. We hebben vrijwel nooit in onze sterkste samenstelling kunnen spelen." .Oostkapelle voelt de druk toene men. „Afgelopen zaterdag tegen Dinteloord (2-2) kon je dat mer ken. Het is een bepaald gevoel waarmee je .speelt, een soort spanning. We horen van zo'n ploeg te winnen, maar we speel den erg slecht. Je ziet bij ons de kansen er niet ingaan en bij hun is één kans raak." De ploeg mist dit seizoen een spits die met grote regelmaat scoort. „Met zo'n aanvaller zou den we in de topdrie mee draaien. Dat weet ik zeker. De verdediging en het middenveld staan goed. We kunnen alleen aanvallend geen potten breken. Volgend seizoen nieuwe kansen, met hopelijk wat nieuw elan voorin." Door de povere reeks van de laatste weken is Nelen voorzichtig over de kansen van Oostkapelle tegen SSV. „Als we de afgelopen vijf wedstrijden hadden gewonnen, had ik wel durven zeggen dat we gaan win nen. Dat durf ik nu ook wel, maar er zit iets minder over tuiging in. Een derby als deze blijft altijd onvoorspelbaar. Het is de koploper tegen een ploeg die van de laatste elf duels er één heeft gewonnen. Maar, je weet het nooit. Misschien schie ten bij SSV de spanningen om het kampioenschap ineens in de benen." schuldig duel op een slecht en modderig veld liep hij een scheurtje in de binnenband van de rechterknie op. Van Bremen zit inmiddels in het gips. Over tien dagen krijgt hij een brace aangemeten. „Het is zuur", zegt Van Bremen. „Ik was net weer op de weg terug, na liesklach ten." De Axelaar krijgt eind volgende week te horen of hij bij NAC mag blijven. Als zijn dienstver band wordt verlengd, komt hij volgend seizoen uit voor Jong NAC. BREDA - NAC neemt afscheid van bijna duizend wedstrijden ervaring in het betaald voetbal. De aflopende contracten van Tamas Petö, Tony Vidmar en Ar no van Zwam worden namelijk niet verlengd. Clubs zijn verplicht om uiterlijk 31 maart te laten weten als aflo pende contracten niet ver nieuwd worden, anders wordt de overeenkomst van rechtswe ge automatisch met één seizoen verlengd. Daarom schiep NAC- trainer Lok deze week niet al leen richting bovengenoemde profs klaarheid. GPD Jacco Nelen zat eerder dit seizoen op de bank bij zaterdag-eersteklasser Oostkapelle, maar is nu terug in de basis. NSS$.;- foto Ruben Oreel in het voetbal. Daartoe zou er een topklasse boven de huidige hoofdklassen moeten komen. Bo vendien wordt nagedacht over een invoering van een promo tie-degradatieregeling tussen prof- en amateurvoetbal. Op tal van bijeenkomsten in het land is gebleken dat de amateur clubs hier in meerderheid niet op zitten te wachten. Na overleg met het Centraal Orgaan Hoofd klasse (COH), waarin zaterdag en zondaghoofdklassers zijn ver tegenwoordigd, heeft het be stuur amateurvoetbal van de KNVB besloten tot uitstel van de planvorming. GPD van onze sportredactie ROSMALEN - Mario Ancic dubt nog of hij dit jaar terug zal keren op het grastennistoernooi van Rosmalen, daar waar hij ti telverdediger is. Marcos Baghda tis en Nikolai Davidenko heb ben hun deelname aan de Ordi- na Open - van 18 tot en met 24 juni - wel toegezegd. „En na tuurlijk Sjeng Schalken", zei toernooidirecteur Marcel Hun- Zo 'natuurlijk' was de aankondi ging van Schalkens komst, giste ren in het stadhuis van Den Bosch, niet. De door blessures geplaagde tennisser slijt zijn da gen voornamelijk op de atletiek baan. „Ik ben aan het trainen, maar zonder racket. Die heb ik de laatste weken niet meer vast- gehad." Bewust, erkent de 29-jarige Lim burger, om de wanhoop voor te blijven. „Moedeloos zou ik pas worden als ik wél ga tennissen. Dan word ik met m'n neus op de feiten gedrukt. Omdat een hernia hem nog steeds parten speelt. „Het goede nieuws is dat die afneemt, het slechte dat ik nog steeds uitval- verschijnselen heb in mijn lin kerbeen. Niemand geeft garan ties in wat voor tijdsbestek dat weer goed komt." Dus staat zijn naam als deelne mer aan 'Rosmalen' nog even met potlood geschetst. De Duit ser Nicolas Kiefer is er sowieso en wordt door Schalken als favo riet bestempeld. Bij afwezigheid van Ancic dan, die door toer nooidirecteur Hunze wel werd gepolst. „Hij heeft een andere coach; die twee zijn er samen nog niet uit wat de beste voorbe reiding op Wimbledon is. Maar ik hoop dat hij alsnog komt." Krajicek Naast Baghdatis en Davidenko komen ook de Rotterdammer Raemon Sluiter en de Spanjaar den Juan Carlos Ferrero en Tom my Robredo in actie op de gras- banen van Rosmalen. In het vrouwentoernooi zijn toptien speelsters Elena Dementieva en Mary Pierce de meest in het oog springende namen.„En Mi- chaëlla Krajicek uiteraard", al dus Hunze. Schalken: „Ze heeft de afgelopen tijd laten zien dat ze ook een toernooi kan winnen. Het zou mooi zijn als ze haar eer ste statement in Nederland bij de Ordina Open maakt." Kwalificatie Nieuw dit jaar in Rosmalen is het kwalificatietoernooi voor- de vrouwen, waar Hunze aanvanke lijk zijn bedenkingen bij had. „We hebben al een mannenkwa- lificatietoernooi, mannentoer- nooi, vrouwentoernooi, dubbel- toernooi. Dat is erg krap alle maal. Maar we zijn nu tot een compromis gekomen: kwalifica tie voor zestien speelsters." Die is met name bedoeld om Ne derlandse tennissters die tegen een doorbraak aanhikken de kans te bieden op een WTA-toer- nooi in eigen land. „We hebben wel een wildcard, maar die is voorheen naar Michaëlla Kraji cek gegaan." Hunze komt ook tegemoet aan een ander verzoek uit de spelers- hoek. Het speelschema is gewij zigd: een dag eerder beginnen (kwalificaties op zaterdag) en een dag eerder klaar (alle fina les op de zaterdag daarop). De toernooidirecteur bespeurde dat deelnemers er niet zo rouwig om waren als ze voortijdig waren uitgespeeld. „Dan waren ze ten minste op tijd klaar voor Wim bledon. Ik denk wel dat het een zinvolle wijziging is. We zijn te vreden over ons spelersveld, maar kunnen nu in de komende jaren misschien nog grotere na men aantrekken." Pech Bang dat deze vervolgens op het laatste moment tóch niet komen opdagen, waar collega Richard Krajicek eerder dit jaar in Rot terdam mee werd geconfron teerd, is Hunze niet. „Het is me de afgelopen tijd wel veel gevraagd: wat stellen contrac ten nou nog voor? Het ABN/ Am- ro-toernooi had gewoon ontzet tend veel pech dit jaar. Maar met één of twee afzeggingen houd je altijd wel rekening." GPD van onze sportredactie DEN HAAG/CARLISLE - Er komt maar geen einde aan de in drukwekkende serie van Ray mond van Barneveld bij de Pre mier League of Darts. In het En gelse Carlisle won de Hagenaar gisteravond met 8-3 van Peter Manley. Na zes speeldagen staat hij op de tweede plaats, achter Phil Taylor. Beide darters hebben één verliespunt. Van Barneveld speelde een duel minder. Er zijn nog vier speelrondes te gaan, al vorens de beste vier eind mei in ALKMAAR - AZ wil keeper Theo Zwarthoed volgend sei zoen verhuren. „Het wordt tijd dat hij ervaring opdoet in de ere divisie", zegt trainer Louis van Gaal. Bij AZ is Zwarthoed (23) al ja-' ren tweede doelman. Eerst ach ter Oscar Moens en nu achter Henk Timmer. „Hij moet erva ring opdoen om Timmer op te kunnen volgen als die te zijner tijd stopt. Heeft hij die ervaring niet, clan heb je kans dat we tegen die tijd een nieuwe keeper halen en dat Zwarthoed wéér re serve is. Dat kan niet de bedoeling zijn. Dan gaat hij tot het meubilair van de club beho ren." Een jaar geleden gaf Zwarthoed zelf al aan dat hij verhuurd wil de worden, maar er was destijds geen geschikte club die belang stelling toonde. Dat zal nu an ders zijn, denkt trainer Van Gaal. Hij is namelijk niet zo ondersteboven van het niveau van de keepers in de eredivisie. „En Zwarthoed staat dit seizoen heel goed te keepen in Jong AZ. Ik denk dat hij zo een nieuwe club heeft." GPD New York. NBA. Atlanta Hawks - India na Pacers 94-93, Miami Heat - Toronto Raptors 98-94, Cleveland Cavaliers - Dal las Mavericks 107-94, Detroit Pistons - Philadelphia 76ers 101-91, Boston Cel tics - New York Knicks 123-98, New Jer sey Nets Memphis Grizzlies 86 74, Min nesota Timberwolves - Orlando Magic 103-91. Houston Rockets - Seattle Su- personics 115-87. BmmÊÊËÊmÊmmm Eerste klasse: SSV'65/EI Toro VVGZ 6 6. Tweede klasse: Pubbles TC Dau- wendaele 7-4, Biezentrappers/Gerka Sport 3-Kloetinge 6-9, Amigo's/De Post- SSV'65 3 9-2, Biezentrappers/ Pekaar Partners Accountants 2-SSV65 2 4-5, Biezentrappers/ADO-Pubbles 2 10-6, FM Sranang 2-Matisse 8-2. Goes. ZVV de Bevelanden. Eerste klasse: DeSchotte/Yerseke-Del- ta ostrea 3-8, FC Total-Rojas Tankers 8-5, Gem. Goes-Messina/C1000 2-15, H2Groen/Yerseke-Heartbreak Café/ Goes 6-7, Wolter Dros-FC Bonaparte 10-3. Stand: 1. Messina/C1000 22-60, 2. Delta Ostrea 21-57, 3. Dec. de Verfbron 21-57, 4. De Korenbeurs 21-42, 5. Rojas Tankers 22-39, 6. De schotte/Yerseke 22-31, 7. Heartbreak Café/Goes 20-26, 8. Gem. Goes 21-22, 9. 't Hapje/Goes 21-20, 10. H2Groen/Yerseke 22-18, 11. Wolter&Dros 21-16, 12. Total 21-14, 13. Bonaparte 21-6. Tweede klasse: Binnen Uit/Yerseke-Jong Azië 2-3, Fabery de Jonge- El Chepa/Turqoase 2-8, Kamer- breed-Croissanterie Dailys/Goes 5-1, SV Robur-Rabo beveland 5-4. Stand: 1. Jong Azië 20-53, 2. EIChepa 20-52,3. Ro- bur 20-48, 4. Binnen Uit 20-35, 5. De Landbouw 20-33, 6. Rabo Beveland 21-32,7. Kloetinge/VKP 20-29, 8. Kamer breed 20-26, 9. Colijn IT 20-26, 10. TPG 20-19, 11. Dailys/Goes 20-16, 12. Fabr de Jonge 21-16, 13. The White Ladder 20-4. Derde klasse: Cafétaria Smullers-Be- wa Boys 9-3, Kloetinge/EI Toro-Kloetin- ge 6 14-4, La Blamage/Goes-LW Meijer 8-3, Wolfaartsdijk-Delta Mossel/Yerseke 1-12. Stand: 1. El Toro 19-49, 2. Delta Mossel 20-44, 3. La Blamage 19-43, 4. Smullers 19-40, 5. Intersport 20-37, 6. Kloetinge 6 20-36, 7. Keuringsdienst 20-25, 8. Meijer 20-23, 9. Wolfaartsdijk 20-23,10. Bewa Boys 20-21,11. Kloetin ge 3 19-19, 12. Café 't Kompas 20-9, 13. Kooijman 20-6. Penina. Algarve Portugese Open, Europese Tour. Stand na 1e ronde: 1. Broadhurst (Eng) 64 slagen (-8), 2. Nilsson (Zwe) 65, 3. Cévaër (Fra) 66, 4. Finch (Eng), Sandelin (Zwe), Sunesson (Spa) 67, 100. Derksen 74,115. Swane 75. Marcos Baghdatis zal één van de publiekstrekkers zijn tijdens het Ordina Open in Rosmalen. foto Rhona Wise/EPA Lucky Day. 2-4-9-19-21 -23-26-34-42-44-49-50-52-54- 60-62-67-73-76-78. (onder voorbehoud) Miami. Masters Series, mannen. Kwartfinales: Nalbandian (Arg/3) - An cic (Kro/22) 6-2 6-2, Ljubicic (Kro/6) - Cal led (Arg) 7-6 (4) 6-3. Miami. Vrouwen. Kwartfinales: Sjarapova (Rus/4)-Mïski- na (Rus/10) 6-3 6-3, Golovïn (Fra/22)- Zheng (Chn) 3-6 6-3 6-2. Halve finale: Koeznetsova (Rus/12)- Mauresmo (Fra/1) 6-1 6-4. Chicago. Vriendschappelijk. Mexico-Paraguay 2-1 (1-1). 3. Cuevas 0-1, 31. Bravo 1-1 (strafschop), 82. Bra vo 2-1. Tokio. Japan-Ecuador 1-0 (0-0). 85. Sa to 1-0. Uefa Cup. Kwart finales, eèrste wedstrijden. Levski Sofia (Bul)-FC Schalke '04 Plymouth om de eindoverwin ning strijden. De 38-jarige Hage naar is helemaal opgebloeid in zijn nieuwe omgeving van de PDC: „Ik vind het hier gewel dig. Alles is goed georganiseerd en ik kan wekelijks op het hoog ste niveau uitkomen. Dat is wat ik altijd heb gewild. Als de men sen zeggen dat ik voor het geld heb gekozen, is dat deels waar. Ik hoop. me hier in tien jaar bin nen te spelen. De tijd dat ik me wat van anderen aantrok, ligt achter me. Ik kies nu echt voor mezelf." De prijzenpot van de Premier League is met 160.000 pond (zo'n 240.000 euro) bijzonder goed gevuld. De winnaar ont vangt bijna een derde. Ook de sportieve uitdaging bij de PDC haalt het beste, in Van Barneveld boven. Vorige week gooide hij een magistrale negen- darter. Tegen Phil Taylor werk te hij vervolgens een 7-4-achter stand weg en speelde gelijk: „In de Premier League spelen is een droom. Wekelijks gooi ik een topwedstrijd. Ik ben goed bezig, maar er zit nog meer in", be looft hij. „In mijn gemiddeldes zit nog rek. En ik heb het gevoel dat ik Taylor aankan." Roland Scholten speelde gis teravond met 7-7 ge'lijk tegen Wayne Mardle en behoudt uit zicht op een plek in dë halve fi nale. GPD GOES - TOG uit Kortgene is kampioen geworden in de team competitie libre derde klasse. Via een overtuigende 12-2-over- winning in de beslissingswed strijd tegen De Vier Linden 2 uit 's, Gravenpolder werd de titel veroverd. Ko van Strien, Ton de Vos en Ton Verburg waren hun tegenstanders de baas en verze kerden zich van een plaats in de regionale eindstrijd. (Dui) 1-3 (1-0). 6. Borimirov 1-0,48. Va- rela 1-1, 69. Lincoln 1-2, 79. Asamoah 1-3. Scheidsrechter: Riley (Eng). Toe- schouwers: 38.000. Rode kaart: 35. Bar don (Levski Sofia (Bul)/ 2x geel). Gele kaart: Vagner (Levski Sofia (Bul)), Lar- sen, Ernst, Hamit Altintop (FC Schalke '04 (Dui)). Rapid Boekarest (Roe) - Steaua Boe karest (Roe) 1-1 (0-1). 4. Nicolita 0-1, 48. Moldovan 1-1. Scheidsrechter: Stark (Dui). Gele kaart: Grigore (Rapid Boeka rest), Ogararu, Nicolita, Radoi (Steaua Boekarest). Sevilla (Spa)-Zenit St. Petersburg (Rus) 4-1 (1-1). 15. Saviola 1-0, 45. A Kerzhakov 1-1, 56. Marti 2-1 (straf schop), 80. Saviola 3-1, 90. Adriano 4-1, Scheidsrechter: Hamer (Lux). Toe schouwers: 42.000. Rode kaart: 53. Hagen, 90. Arshavin (Zenit St. Peters burg). Gele kaart: Marti (Sevilla), Ars havin, Krizanac, Gorshov (Zenit St. Pe tersburg). FC Basel (Zwi)-Middlesbrough (Eng) 2-0 (2-0). 43. Delgad 1-0, 45. D Degen 2-0. Scheidsrechter: Rosetti (Ita). Toe schouwers: 23.000. Gele kaart: D De gen, Majstorovic (FC Basel), Downing, Riggott (Middlesbrough). Returns op donderdag 6 april. Driedaagse van De Panne. Derde etappe. De Panne-De Panne: 1. De Jöngh (Ned) 119 km in 2.48.23, 2, Corioni (Ita), 3. Rosseler (Bel) 0.02, 4. Weylandt (Bel) 0.27, 5. Hoste (Bel), 6, Rojas Gil (Spa), 11. De Kort, 39. Van Zandbeek, 40. Van Zimmeren, 48. Bo ven, 51. Giling, 63. Schmitz. Uitgeval len: De Groot, Van Heeswijk. Vierde etappe, individuele tijdrit in De Panne: 1Hoste 11,5 km in 14.17,99 (47,2 km/u), 2. Hincapie (VSt) 0.13,3. De- volder (VSt) 0.17, 4. Rosseler 26.12, 5. Roesems (Bel) 0.29, 6. Rojas Gil 0.33, 13. Boven 0.50, 17. De Jongh 0.58, 20. Giling 1.03, 24. De Kort 1.10, 27. Schmitz 1.15, 88. Van Zimmeren 2,43, 97. Van Zandbeek 3.06. Eindklassement: 1. Hoste 13.17.03,2. Eisel (Oos) 0.30, 3. Sanchez Gil (Spa) 1.05, 4. Rosseler 1.08, 5. Hincapie 1.25, 6. De Jongh 1.34, 12. De Kort 2.44, 31. Boven 21.16, 33. Giling 21.28, 69. Schmitz 32.52, 95. Van Zimmeren 56.24, 98. Van Zandbeek 56.47. MIDDELBURG - Het snooker team van The Roadhouse had in eigen huis een makkie aan Reyerbos uit Ridderkerk. Het werd 8-1. Chris van Renswoude en Remko Appel waren goed voor drie winstpartijen, Mark Appel won tweemaal, De Middelburgers staan door dit resultaat vast op de tweede stek. Of koploper Dijkje Duin- zigt nog in te halen is de vraag. Met nog vijf wedstrijden te gaan is de achterstand 25 partijpun- ten. Er mag dus weinig meer worden gemorst. Vooralsnog mikt de Zeeuwse formatie vooral op de positie van beste tweede van Neder land, hetgeen recht geeft op deel name aan de play-offs. In dat klassement liggen de kaarten gunstig.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 20