Bomhof zit met vreemd dilemma volleybalbond lui Rutger Kooman Wil Zich alsnog bewijzen Zierikzee naar climax PZC en zonder visie Nicodem doet een stap terug bij Ockenburgh - «i.ii i Schaakcompetitie in M Tafeltennisser van TTC Middelburg betwijfelt of promotie wel zo goed is Brokkillg VOlgCïlS Mestdagh zet Constancia bij Hoek uit eerste selectie Dammers PWG winnaar van de Zeeuwse beker Volleybalsters Morres/Hulst handhaven zich uitslagen agenda woensdag 29 maart 2006 door Koen de Vries MIDDELBURG - Tafeltennisser Jan-Henk Bomhof staat voor een merkwaardig dilemma. De kopman van TTC Middelburg wil ondanks zijn 42 jaar nog al tijd dolgraag winnen, doet dat wekelijks ook, maar vraagt zich tegelijkertijd af of het wel ver standig is om naar het op een na hoogste niveau van Nederland te promoveren. Bomhof is een echte liefhebber. Hij haalt zijn bevrediging uit het spelen van wedstrijden. Trai nen beschouwt hij als een ver plicht nummer. En dat is nu net het probleem. Als hij met zijn teamgenoten Marijri Veijgen, Wesley Wegman en Mare Hac- kenberg naar de eerste divisie promoveert, moet hij waar schijnlijk extra trainen om nog leuke duels te kunnen spelen. „Ik weet dat Wesley, Marc en Marijn graag hogerop willen", zegt, hij. „Maar ik moet daar nog eens goed over nadenken." Bomhof schopte het bij de jeugd tot het Nederlands team en later haalde hij met Midclelburg- Zuid en 't Zand de eredivisie. Hij is vanaf zijn negende met de sport bezig en sloeg nooit een jaartje over. „Eigenlijk zou ik de veertig jaar wel willen volma ken", mijmert de Middelburger, die rond de eeuwwisseling ook nog enige jaren in de Belgische competitie actief was. Met Middelburg staat hij aan kop in de tweede divisie, vijf punten voor Alkmaar'71. Zater dag komen de4 Noord-Hollan ders naar Middelburg. Als Mid delburg niet verliest, staat de deur naar de eerste divisie wijd open. In de laatste drie duels treffen ze drie degradatiekandi daten. Aan spanning zal Bom hof niet tenonder gaan. Hij be schikt over de zeldzame kwali teit het beste van zijn spel tot het einde te bewaren. Toen hij in het Nederlands team speelde, gebruikte bondscoach Theo Bak ker hem als pinchhitter. Bij 4-4 moest altijd hij de laatste partij spelen. Bomhof verloor nooit. Zo'n koele kikker is hij nog steeds. „Zodra het spannend wordt, ga ik beter spelen. Ik ga me dan nog beter concentreren en durf meer risico's te nemen. In de loop der jaren kost het wel steeds meer moeite de concentra tie vast te houden. Soms droom ik weg en verlies ik een game. Door de kortere games tot 11 win ik zelden meer met 3-0. Ik heb spanning nodig om goed te presteren. Dat geldt voor tafel tennis, maar ook voor andere za ken." Een andere kwaliteit van Bomhof is zijn balgevoel. Hij hoeft tijdens een training de bal niet duizend keer goed te raken om vol zelfvertrouwen een wed strijd in te gaan. Wel gooide hij zaterdag wel bij het tweede team te melden. Maandag volgde een kort ge sprek tussen Mestdagh en Con stancia. „Jonathan is het er nog steeds niet mee eens dat ik hem niet heb geselecteerd voor het duel met Kloetinge", vertelde Mestdagh gisteren. „Daarnaast heeft hij afgelopen donderdag te gen mij ook behoorlijk grove taal gebruikt. Zo lang hij niet in bindt, traint en speelt hij bij het tweede. Ik vind dat wanneer je niet wordt geselecteerd voor een wedstrijd, je dubbel zo hard moet werken om terug te ko men. Dat mag Jonathan nu bij het tweede doen." door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Jonathan Con stancia maakt geen deel meer uit van de eerste selectie van hoofdklasser Hoek. Trainer Ed dy Mestdagh zette de twintigja rige aanvaller maandagavond na een kort gesprek terug naar het tweede elftal. Mestdagh vertelde Constancia afgelopen donderdag dat hij met het tweede elftal mee moest doen tegen Wilhelmina'26 2 of anders kon vertrekken bij Hoek. De Terneuzenaar was. het niet eens met de gang" van zaken, maar besloot zich uiteindelijk rrcl MMura^- Jan-Henk Bomhof van TTC Middelburg is meegegaan met alle veranderingen van de laatste jaren in de tafeltennissport. „Ik moet wel. Anders krijg ik alle ballen om mijn oren." foto Ruben Oreel in de loop der jaren zijn spel om. Vroeger stond hij bekend als 'muurtje'. Bomhof liet zijn te genstander het spel maken en sloeg de bal slechts terug. Dat lukte prima dankzij zijn enorme reflexen. Tegenwoordig volstaat dat niet meer. Tafeltennis is veel sneller geworden. De fra mes en rubbers zijn sneller, ze worden voorafgaand aan elk duel gelijmd met speciale 'snel le' lijm en de technieken zijn ver anderd. De bal wordt steeds dichter bij de tafel geraakt. Bomhof ging er noodgedwongen in mee. Hij speelt met het dikste rubber dat is toegelaten en plakt net als elke aanvaller voor elke wedstrijd. „En ik speel aan vallender dan vroeger. Ik moet wel meedoen. Anders krijg ik al le ballen om mijn oren." Ritme Desondanks blijkt één training per week genoeg voor het beste resultaat. In de tweede divisie al thans. Bomhof verloor deze com petitie nog maar één wedstrijd. Maar om goed te presteren, moet hij eigenlijk iedere week spelen. „Ik heb ritme nodig. Dat is een probleem met ons team! We hebben vier spelers voor drie plaatsen. Elke week staat er iemand aan de kant. Voor mij is het niet goed als ik een week oversla. Dat merk ik de volgen de wedstrij d gegarandeerd. Er moeten dus nog enkele harde noten worden gekraakt als Mid delburg naar de eerste divisie promoveert. Mocht het team in tact blijven dan wacht Middel burg onmiskenbaar een zwaar seizoen. „De ploegen die de afge lopen competities in onze poule kampioen werden, hebben het nu allemaal moeilijk, Voor ons zal het niet anders zijn, al zit er nog wel groei in. Wesley draait steeds beter en ook Mare doet het erg goed. Alleen Marijn zou nog wat beter moeten. De wedstrijd van Middelburg te gen Alkmaar'71 wordt gespeeld in De Zandkuil op sportpark De Voorborch en begint om 15.00 uur. Voor de thuisploeg spelen Jan-Henk Bomhof, Mare Hac- kenberg en Marijn Veijgen. door Martijn Krullaars AMSTERDAM - Ronduit pijn lijk, soms zelfs vernederend. De manier waarop Harry Brokking gisteren voor de kantonrechter werd neergezet door de volley- halbond Nevobo was weinig res pectvol. De man die op 1 mei 2005 werd binnengehaald als de bondscoach die nieuwe succes sen moest brengen, was plots klaps 'lui, ambitieloos en zonder visie'. En dat allemaal om zo veel mogelijk euro's af te knab belen van de ontslagvergoeding. De Nevobo en Brokking troffen elkaar gisteren voor de kanton rechter in Amsterdam, waar al gemeen directeur Matthijs Hui zing namens de bond verzocht om ontbinding van het contract van de bondscoach. De Nevobo liet zich bijstaan door meester Eric Vilé, Brokking vertrouwde op de ervaring van oud-profvoet baller Keje Molenaar. Vooral Vilé schuwde niet om al- - les te doen om Brokking in een kwaad daglicht te stellen, maar de bondscoach had daar wel re kening mee gehouden. „Belang rijke wedstrijd vandaag", zei hij bij het betreden van de recht bank. Ook kantonrechter Groe- nendaal was niet verbaasd door de soms harde woorden: „Het is net topsport." Schade beperken Het werd tijdens de zitting snel duidelijk waar het de Nevobo om te doen was: de financiële schade beperken. De eis van Brokking was ook niet gering: drie maal een jaarsalaris van 98.000 euro en een vergoeding voor imagoschade van 25.000 eu ro. Samen 319.000 euro, een be drag dat de nooddruftige volley balbond niet even ophoest. Brokking was helemaal niet uit op geld, zei de gevallen bonds coach zelf. Hij wil niets liever dan morgen weer op weg naar zijn doel: olympisch goud. Zo ver zal het niet komen. Rechter Groenendaal liet al doorscheme ren zeker een ontslagvergoeding toe te kennen. „Ik zal wat rond jes om de tafel lopen om tot een aanvaardbaar bedrag te ko men", sprak hij. „Maar de waag is of ik daarmee mensen geluk kig maak. Is er niet nog een'ele gante oplossing mogelijk?" De partijen kwamen overeen1 nog" één keer te overleggen maar als de Nëvobo niet wil vol doen aan de ondergrens van Brokking (twee ton), moet Groe nendaal zijn verantwoordelijk heid nemen. Bovendien is het de vraag of praten nog zin heeft na het moddergooien van gisteren. Want op geen enkel punt von-; den de partijen elkaar. Huizingi en Vilé betoogden dat de volledi-j ge selectie het vertrouwen in Brokking opzegde, de voornaam-; ste reden om tot ontslag over te gaan. Meer dan de tegenvallen-'1 de resultaten (elfde, op het EK/ geen WK-kwalificatie) en het amateuristische beleidsplan dat1 Brokking zou hebben gemaakt, I Daarbij kreeg de Nevobo steun van de ex-bondscoaches Joop Al- berda en Toon Gerbrands. Ook zij 'kraakten' Brokkingsplanj.al kreeg hij dat nooit in een per soonlijk gesprek te horen. Ëi-| kant detail: inmiddels is AlberJ da aangesteld als technisch'di recteur van de bond, met slechts! twee doelen: het vinden vamèenj nieuwe bondscoach en gulle geldschieters. In dat licht beziën suggereerde meester Molenaar een vooropgezet plan tussen de Nevobo en een 'Nessela kliekje' om de weg vrij te maken voor Peter Blangé (nu nog Nesse- lande) als bondscoach. Mole naar vertelde dat Brokking al af scheid had genomen van vier Nesselande-internationals(on der wie aanvoerder Marko Klok), dus vond hij het niet meer dan logisch dat zij bonds coach Brokking weg wilden heb ben. Beide partijen gaan deze week opnieuw met elkaar om de tafel. Levert dat geen 'minnelijke schikking' op, dan bepaalt rech ter Groendendaal alsnog hoe groot de geldzak is die Brokking mee naar huis krijgt. GPD door Joop van den Oudenhoven GOES - Met de komst van de nieuwe sponsor verandert er ook het nodige in organisa torisch opzicht bij de drieban- ders van Delta/Ockenburgh. Raymond Nicodem draagt de teamleiding over aan Martin Spoormans, die daarbij wordt geassisteerd door Jan Kikken, de man achter Frans Bevers Ca tering. Nicodem wordt een soort van technisch directeur, die verant woordelijk blijft voor de samen stelling van het team, Nico dem: „Het werd allemaal te veel. De zaak, m'n gezin, de teamleiding, de Stichting Drie banden Promotie Zeeland, de sectie driebanden van de KNBB. Ik kwam nergens voor de volle honderd procent aan toe. Dat is niet goed. Het brak op. We hebben nu een goede taakverdeling geregeld. Martin en Jan vormen de teamleiding. Voortaan is er bij elk teamduel een aanspreekpunt. Ik word verbindingsman tussenteam en Stichting en spreekbuis van de Stichting." Maastrichtenaar Jan Kikken (59) zegt: „Ik wil een aanspreek punt voor de spelers zijn. Ik heb al heel lang een goede band met Jean Paul de Bruijn en Peter de Backer. Zij speel den jaren samen in ons team in de topteamcompetitie. Toen dat uiteenviel, heb ik gezegd: we komen nog eens samen. Dat gebeurt nu en daar ben ik blij mee. Ook voor Frans Bevers die het financieel allemaal mo gelijk maakt. Wij vonden in Goes het goede klimaat om top sport te bedrijven. Ook de spe lers zijn zich bewust dat ze niet alleen 'moeten krijgen, maar ook moeten geven." Begeleiding Kikken neemt ook het cijfer- werk en analyses voor zijn re kening. Met zijn ervaring als teamleider in de topteam- Martin Spoormans zal volgend seizoen minder spelen voor Delta/Ockenburgh en zich vooral bekom meren om zijn nieuwe functie als teamleider van de Goese driebanders. foto PZC competitie is hij geen groentje in de biljartwereld. Spoormans neemt als speler gas terug. Hij zal minder duels spelen en zich meer richten op de begeleiding van het team: „Zondag be spreek pk de laatste details. Dan weten we precies hoe we het gaan invullen. Ilt blijf "bij mijn club omdat ik me hier al zo lang thuis voel." Met de aan passingen krijgt de professiona lisering van de organisatie bij Delta/Ockenburgh nu defini tief vorm. GAPINGE - Met een klinkende 6-2-zege op de Goes Zierikzee Combinatie won het eerste vier tal van PWG 's-Gravenpolder de Zeeuwse dambeker. In Gapinge was de eerste klap een daalder waard: al na een uur spelen won Jaap Veerhoek aan het vierde bord van Cor Boot. Die tik kwam GZC niet te boven. Nadat eerst Martijn Rent meester en Kees Rijk en vervol gens Johnny de Leeuw en Aart Walraven de vrede tekenden, be paalde Arjo Kousemaker met een mooie zege op Jos de Wild de eindstand op 6-2. Beide fina listen hadden zich al geplaatst voor de KNDB-beker, die op za terdag 6 mei begint. In het duel om de derde plaats had Middelburg veel moeite met PWG 4. De ploeg leek na een snelle zege van Jaap de Jon ge op Sicco Talsma op rozen te zitten. Toch werd het 4-4. Jan de Jonge versloeg Jan Moens, David Davidse kon in een stand met een schijf meer niet winnen van Paulan van Nes en Daaf Kasse kon de stelling van Jan-Willem van der Hart niet slopen. In de barrage won Mid delburg met 5-3 dankzij over winningen van Jaap de Jonge en Daaf Kasse. In Gapinge was ook het eerste finaleduel van de tweede klasse. PWG 5 won met 6-2 van Ga pinge. Wim Koppejan en Izak op 't Hof scoorden voor het Zuid-Bevelandse viertal, dé an dere twee partijen eindigden in remise. PUTTERSHOEK - De volley balsters van Morres/Hulst heb ben zich door een 4-0-zege (25-23, 254-23, 25-20, 25-16) bij Benevia definitief verzekerd van lijfsbehoud in de regiodivi sie. De Zeeuws-Vlaamse ploeg staat door de zege vijfde. Beide teams waren in de eerste twee sets aan elkaar gewaagd. Met een goede opslag en een sterke middenaan- val trok Morres aan het langste eind. Na twee nipte zeges liet een ge concentreerd spelend Morres de thuisploeg alle hoeken van de zaal zien. door Bas Abresch ZIERIKZEE - Zonder ook maar één speelminuut in de hoofd klasse kreeg Rutger Kooman onlangs te horen dat hij Kloetin ge na één seizoen al moet verla ten. Daar.baalt de spits uit Zie rikzee van. Dus wil hij zich van avond in het shirt van de Schou wen- Duiveland-selectie alsnog bewijzen tegen hoofdklasser AS- WH. „Ik ben erop gebrand te laten zien dat ik het niveau van de hoofdklasse wel degelijk aan kan", klinkt het getergd uit Koo- mans (22) mond. De enige keer dat de van Zierikzee gekomen aanvaller zich dit seizoen kon meten met verdedigers op het hoogste amateurniveau was op 7 januari. Toen deed Kooman als invaller een half uur mee in het bekerduel met Heerjans- dam, dat met 3-0 verloren ging. Het ging het best aardig volgens Kooman zelf. „Ik had een paar goede balcontacten en kreeg ook nog een kans'. Maar het is moeilijk om je te bewijzen in een half uurtje." Dat kon hij dan ook niet. Kloe- tinge-trainer Diederik Hiensch deed daarna geen beroep meer op de aanvaller en liet hem we ten dat er volgend jaar geen plaats meer voor hem is. Dat was een flinke tegenvaller voor de twintiger, die toch met enige verwachtingen aan zijn Beve- landse avontuur was begonnen. Ambiance „Ik had mezelf twee jaar gege ven om in het eerste te komen. Ik wist dat ik niet veel zou spe len in het eerste jaar, maar had wel gehoopt op meer invalbeur ten. Graag had ik wat meer van de ambiance van de hoofdklasse meegemaakt. Want ik ben geko men om te spelen. Op de trainin gen heb ik veel geleerd, maar het positieve overheerst niet. Ik baal er zelfs ontzettend van." Rutger Kooman Kooman heeft het gevoel dat hij nooit een echte kans heeft ge had van Hiensch. De Zierikzee- ënaar miste vertrouwen. „Als je een speler haalt, mag je daar toch wel wat vertrouwen in heb ben?", waagt hij zich hardop af. „In het begin was de stap van de tweede Masse naar de hoofdklas- se erg groot. Alles gaat sneller, de tegenstanders zijn fysiek ster ker. Maar na een tijdje was ik volgens mij wel klaar voor een invalbeurt," Topscorer Maar verder dan enkele duels op de bank kwam Kooman niet. Vaker moest hij met het tweede meedoen, waar hij overigens wel topscorer is met twaalf doel punten. „Ik had natuurlijk ook de pech dat mijn concurrenten Ferry Alfons en Daan Esser het goed deden. De trainer heeft een bepaalde kijk op voetbal en is daar niet van afgeweken. Ik kan hem niks verwijten." Logischer wijs is Kooman al bezig met vol gend seizoen. Hij sprak al met drie clubs, waarvan hij alleen de naam van zijn oude liefde Zie rikzee wil prijsgeven. Bij die club werd hij de vorige twee sei zoenen topscorer. Mede daar door verdiende hij zijn transfer naar Kloetinge. „Ik heb leuke ja ren gehad bij Zierikzee. Veel. van mijn vrienden spelen daar, zelf woon ik in Zierikzee. Daar naast heeft de club ambitie. Zie rikzee is dus een reële mogelijk heid", verMapt Kooman, die in de B- en A-jeugd bij RBC speel de, maar daar uiteindelijk te licht bevonden werd. Vanavond mag hij met onder meer zeven Zierikzee-maatjes ASWH probéren te bedwingen. „Ik heb er veel zin in. Het zal moeilijk worden, maar ik wil lekker spelen en een goed resul taat halen. Ik ben ieder geval ge prikkeld." New York. NBA. Miami Heat-Indiana Paeers 96-91, New Jersey Nets-Phoenix Suns 110-72, Utah Jazz-New Orleans Hornets 104-80, Washington Wizards- Golden State Warriors 116-98. Finale PZDB-bekercompetitie. PWG 's-Gravenpolder-GZC 6-2: J. de Leeuw-M. Walraven 1-1; A. Kousema- ker-J. de Wild 2-0; M. Rentmeester-C. Rijk 1-1; J. Veerhoek-C. Boot 2-0. Om derde plek: Middelburg-PWG 's-Gra venpolder 4 4-4: D. Kasse-J.W. van der Hart 1-1; Jaap de Jonge-S. Talsma 2-0; J. Moens-Jan de Jonge 0-2; D. Da- vidse-P. van Nes 1-1. Middelburg wint barrage met 5-3. Eerste finalewed strijd tweede klasse: Gapinge- PWG 's-Gravenpolder 5 2-6: A. Rie- mens-W. Koppejan 0-2; P. Willemse-N. de Winter 1-1; J. Kesselaar-D. Huissoon 1-1; P. van Keulen-I. op 't Hof 0-2. Zierikzee. Paul Greefhorst-Jos Maas kant 0-1, Johan Hoogstrate-Teun Brou wer V2-V2, Henny de Jonge-Jan Heiligers V2-V2, Stoffel Stoel-Jan Verduijn den Boer 1-0, Sjaak Spiegels-Peter de Vrieze 0-1, Hans Aangeenbrug-Bas van de Graaf Vfe-V?, Martin Krijger- Herman Juk kenekke '/2-V2, Marjon de Man-Dick Does- wijk 0-1, René van Rikxoort-Erik Nieuw- lands 0-1, Alexander Greefhorst-Kees Bimmel 0-1. Stand: 1. Hans Aangeen- brug 888, 2. Bas van de Graaf 853, 3. Herman Jukkenekke 723, 4. Sjaak Spie gels 683, 5. Adrie de Jonge 629, 6. Mar tin Krijger 567, 7. Han van der Made 537, 8. Peter de Vrieze 523, 9. Stoffel Stoel 511,10. Aat Brakel 510. Lucky Day: 6-11-13-17-18-21-24-26-32- 33-37-40-41-43-44-46-69-70-74-80 On der voorbehoud Miami. Masters Series, mannen. Vierde ronde: Ljubicic (Kro/6)-Christop- van onze sportredactie ZIERIKZEE - In de Zierikzeese schaakcompetitie deed regerend kampioen Bas van de Graaf er alles aan zijn kleine achterstand op leider Hans Aangeenbrug goed te maken. Het lukte niet. De onderlinge partij tussen de kemphanen eindigde in remise. Van de Graaf had thuis de Hol landse Leningrader, een agres sieve opening, voorbereid. Aan geenbrug antwoordde voorzich tig" en hield de stelling gesloten. Gaandeweg kregen beiden kan sen. Van de Graaf kreeg de mo gelijkheid materiaal te winnen, maar vond het risico te groot. Na een lange strijd besloot hij re mise voor te stellen, ook omdat hij nog weinig bedenktijd had. In de strijd om de derde plaats deed Herman Jukkenekke goede zaken. In zijn favoriete opening, de Boedapester, offerde hij een he Rochus (Bel) 6-3 6-1, Ancic (Kro)-Da- videnko (Rus/5) 7-5 6-4. Calleri (Arg)-Kie- fer (Duf/16) 3-6 6-3 7-5. Miami. Vrouwen. Vierde ronde: Mau- resmo (Fra/1) -Ivanovic (SMo/14) 7-5 6-2, Sjarapova (Rus/4)-Kirilenko (Rus/ 20) 3-6 6-4 6-1, Petrova (Rus/5)-Danii- lidou (Gri) 6-2 6-0, Miskina (Rus/ 10)-Tsjakvetadze (Rus) 6-3 6-2, Golovin (Fra/22)-Dementjeva (Rus/6) 6-2 6-1, Su- giyama (Jap/21)- Arvidsson (Zwe/32). 6-7 (4) 6-3 6-2, Zheng (Chn)-Craybasi (VSt) 2-6 6-2 6-3. Kwartfinale: Koez- netsova (Rus/12)-Sugiyama (Jap) .6-0 7-6 (4). Dubbel, 2e ronde: Koéz- netsova/ Mauresmo (Rus/Fra)- Krajieek/Morariu (Ned/VSt) 6-3 3-6 6-2. Driedaagse van de' Panne, eerste etappe Middelkerke-Zottegem: 1. Hoste (Bel) 194 km in 4.39.42, 2. Steeg- mans (Bel) 0.04, 3. Eisel (Oos) 0.06, 4, Sanchez Gil (Spa) 0.25, 5. PaolinI (Ita) 0.55, 6. Pozzato (Ita) 1.01, 14. De Jongh 1.11, 30. Gilling, 35. De Groot, 41. De Kort, 80. Boven, 110. Schmitz 11.45, 120. Van Zimmeren 18.39, 123. Van Zandbeek, 132. Van Heeswijk. woensdag Biljarten Beslissingswedstrijd kampioen schap libre derde klasse teams, TOG 1-De Vier Linden 2. (De Graan- beurs, Zierikzee). Aanvang: 19.30, Snooker. Eerste klasse. The Road- house-Reyerbos 1. (The Roadhou.se, Middelburg). Aanvang: 20.00. Voetbal 1 Vriendschappelijk: Schouwse selec- tie-ASWH. Locatie: voetbalvelden DFS in Burgh-Haamstede. Aanvang: 19.30, pion voor eèn langdurige aan val. Onder druk gaf Martin Krij ger de pion terug en enige zetten later stelde Jukkenekke remise voor. Hij had inmiddels zoveel J tijd verbruikt dat hij voor de j laatste twintig zetten maar twin- j tig minuten overhad. En dat is j weinig in een moeilijke stelling, I Sjaak Spiegels veroverde al In de opening twee pionnen tégen 1 Peter de Vrieze en had met een jj goede stelling een mooi uitzicht op de zege. In het eindspel gaf hij echter een toren weg en zag zijn kansen op de derde plek af- j| nemen. Jan Verduijn den Boer speelde weer eens als een groot meester. Vanuit de opening werd Stoffel Stoel in de verdedi ging gedrukt en de zege leek slechts een kwestie van tijd. 1 Maar Stoel geeft niet zo maai' op, ondervond ook Verduijn dén Boer. Toen zijn aandacht ver- j slapte, sloeg Stoel genadeloos toe en incasseerde het punt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44