Tub SNOW-SPECIALIST DIS THAT Damesmode Collectanten gevraagd voor de collecte van 20 t/m 26 februari 2005 kijk op vwvw.amnesty.nl of bel 020 626 44 36 AMNESTY International Drie weken kind zijn geeft energie voor ae rest van het jaar. Oude berijming Psalm 277a Zo ik niet had geloofd in dit leven mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou, mijn god, waar was mijn hoop, mijn moed gebleven? Ik was vergaan in al mijn smart en rouw. Met verdriet om het afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Maria Zegers echtgenote van Cor Koster in de leeftijd van 77 jaar. Cor Koster Addy en Dirkjan Wilco Gemma Ineke en Frank Renee en Jan Sander en Diana Anniek Bram en Karin Noël Nadine Temeuzen, 27 maart 2006 Oostelijk Bolwerk 420 4551 GV Temeuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 1 april om 10.30 uur in de Opstandingskerk, Bellamy- straat 74 te Terneuzen. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. s-p Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in yq de Opstandingskerk. ,Yj, Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ont- vangen, deze aankondiging als zodanig be- schouwen. 'A-Av' Overleden Niet langer zal hij de aarde bewerken Na een arbeidzaam leven met veel vreugde maar ook veel tegenslagen, is tot ons diepe verdriet overleden Willem Huibregt Boogert sinds 27 augustus 1996 weduwnaar van Grietje Aaltje de Jonge geboren te Zierikzee, overleden te Goes, 18 november 1919 27 maart 2006 Pa overleed maandagavond in verpleeghuis Ter Weel te Goes, in de vrede van de Heer, omringd door hen die hem lief waren. Goes: Huib Boogert Letta Boogert-Jongejan Erwin en Grétel Rudy en Susanne Mees Swifterbant: Maddy Driegen-Boogert Jan Driegen Georg en Lara Marit Sislca Paul en Petra Goes: Elma Boogert George Bauer Giel en Jennie Joost en Janet Ruben Burgh, Weeldeweg 63 Correspondentieadres: Fam. H.W. Boogert, Vorrinkstraat 49,4463 TX Goes De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 31 maart om 13.00 uur in de Aula van begraafplaats "Vredehof" te Haamstede, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Burgh. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de 'gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde Aula. Verdrietig, maar vervuld van goede herinneringen geven wij kennis van het overlijden van mijn zuster, schoonzuster en onze tante Cornelia Anthonia Heezen -Toos- t 's-Heer Arendskerke, 26 maart 2006 Namens de familie: A.C. Heezen B.A. Heezen-Stoll C.C.M. de Waal Wij zijn zorgcentrum "Poelwijck" te 's-Heer Arends kerke dankbaar voor de liefdevolle begeleiding en zorg die Toos tijdens haar ziekte in het laatste jaar van haar leven mocht ontvangen Correspondentieadres: Mevrouw B.A. Heezen-Stoll Perweide 75 5071 AC Udenhoul U kunt afscheid nemen van Toos Heezen op donder dag 30 maart om 9.30 uur tot 9.45 uur in mortuarium "Poelwijck", Slotstraat 15 te 's-Heer Arendskerke. De uitvaart zal plaatsvinden op donderdag 30 maart om 10.50 uur in de Parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand,. Aansluitend zullen we haar op de RK-begraafplaéts van de Parochiekerk begraven. Na de begrafenis js^er gelegenheid elkaar te ontmoe ten en tè condoleren in Café Restaurant "De Blauwe Reiger", Dorpsstraat 50 te Heinkenszand. In eenvoud heb je geleefd, soms ook wel eenzaam geweest. Je was zo moeilijk te bereiken, want je gevoelens liet je niet blijken. Veel denken heb je gedaan, maar praten, het had geen naam. Blijf bij dit alles niet langer staan, vergeef me, ik heb m'n best gedaan. Na een langdurig en moedig gedragen lijden is toch nog onverwacht, zacht en kalm, van ons heengegaan mijn lieve zorgzame moeder en schoonmoeder Henderika Willemina Francina Kuiper-van Lith -Riekie- sinds 6 juli 1964 weduwe van Jan Willem Kuiper in de leeftijd van 86 jaar. Dick en Cobie Middelburg, 28 maart 2006 Zorgcentrum 't Gasthuis Correspondentieadres: D. Kuiper Gravestraat 28 4381 APVlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 31 maart van 13.45 tot 14.15 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis om 14.30 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er een samenzijn in het rouw centrum Overtoom-Groen. Hierbij willen wij het verplegend personeel van 't Gasthuis te Middelburg bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging. Poortugaal, 23 januari 1920 Jubileum En de boer hij ploegde voort Verdrietig delen wij u mee dat thuis is overleden mijn lieve man, onze lieve pa en opa-van-Wodan Albertus (Bert) Valckx echtgenoot van Frida Valckx-van den Bulck in de leeftijd van 77 jaar. Hij heeft veel voor ons betekend en we zullen hem erg missen. Ossenisse: Frida Valckx-van den Bulck Nieuwerbrug: Judith Valckx Gerard Mangnus Hedikhuizen: Mirjam Valckx Geert Schalken Beppie Emmeke Paulien 25 maart 2006 Hooglandsedijk6 4589 RW Ossenisse Pa is opgebaard in het uitvaartcentrum van DELA te Hulst, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid vindt plaats in de besloten heid van de familie. Liever uitsluitend schriftelijk condoleance aan het huisadres. 1956 29 maart Jan den Hamer en Sara Doggen VERKOOP /VERHUUR ONDERHOUD SNOWBOARDS NU OOK IN MIDDELBltt r- Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: I Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl De Provinciale Vereniging van de SGP in Zeeland heeft met droefheid vernomen, dat haar oud-bestuurslid, de heer Abraham Wisse op de leeftijd van 79 jaar is overleden. Met dankbaarheid herinneren wij ons hoe hij 28 jaar aan het besturen van onze vereniging heeft deelgeno men en daarnaast ook plaatselijk en regionaal vele ja ren aan het besturen van onze partij heeft bijgedra gen. De Heere sterke zijn vrouw, kinderen en kleinkinde ren in dit smartelijk verlies en heilige deze roepstem aan ons aller hart. J.A. Bliek, voorzitter L.A. Kodde, secretaris Middelburg, 28 maart 2006 Hij heeft zijn laatste berg beklommen. Na een werkzaam en zeer actief leven is op de leeftijd van 80 jaar overleden mijn bijzondere man en onze zorgzame vader Reindert Jan de Kraker Rein echtgenoot van Janna Geertruida de Kraker-van Es Terneuzen: Janny de Kraker-van Es Christchurch (Nieuw-Zeeland): Ron de ICraker Terneuzen: Jeanine de Kraker 28 maart 2006 Langs de Kreek 13A 4535 CA Terneuzen Rein is opgebaard in het uitvaartcentrum te Terneu zen, Hughersluys 22. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 1 april van 11.15 tot 12.00 uur. De dienst van Woord en Gebed vindt plaats op zater dag 1 april om 12.30 uur in de Opstandingskerk aan de Bellamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend volgt om 14.00 uur de crematieplechtigheid in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. Er is gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van beide diensten, persoonlijk condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar 't afscheid nemen doet zo 'n pijn. Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Tannetje Cornelia Langezaal-Melis -Tannie- sinds 1 februari 1989 weduwe van Willem Frederik Langezaal in de leeftijd van 82 jaar. Nico en Geert Ferry, Nicole Ietje Mirjan en Salvatore Alissia, Davey, Gianluca, Gianina Junus en Judith Sam Margriet en Henk Rowdy Jamie en Sonja Manouk Wim en Petra Delano Devlin Vlissingen, 27 maart 2006 Adriaen van de Vennestraat 9 Correspondentieadres: E.H. Reurink Adr. Verdoelstraat 9 4383 SG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 31 maart van 11.45 tot 12.15 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het crematorium. Op 28 maart 2006 is zij, omringd door ons die haar lief waren, vertrokken voor haar laatste reis. Moeder is niet meer. Rustig is van ons heengegaan Jacoba Jozina Maartense weduwe van Francois Dieleman in de leeftijd van 84 jaar. Peter en Betty Jacco Eva Correspondentieadres: Jasmijnstraat 11 4431 DV 's-Gravenpolder Donderdag 30 maart is er gelegenheid tot afscheid nemen van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden'. Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 31 maart om 18.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Wat je was en wat je deed en watje wist te geven zal zonder einde in ons hart voor altijd verder leven Verdrietig, omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden moch ten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en zuster Anna Maria Loof-Kegels weduwe van Pieter Loof in de leeftijd van 85 jaar. Temeuzen: Annemarie en Johan Willem en Liesbeth Tineke en Frank Terneuzen: Piet en Annie Erik Saskia en Steven Wijchen: Norbert Terneuzen: P. Kegels Terneuzen, 27 maart 2006 Woonzorgcentrum "De Blide", kamer 306 Corr.adres: Akkerwindelaan 18 4537 CG Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 30 maart van 20.00 tot 20.30 uur in het uitvaart centrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, wordt gehouden op vrijdag 31 maart om 15.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Markt 73, Middelburg Tel. (0118) 650151 woensdag 29 maart 2006 I - NflLu Segeersstraat 39 Middelburg 0118-625440 TOMMY HTT.FIGF.R GAASTRA McGREGOR 6c BATON ROUGE PART TWO x SC AP A SPORTS &c NAPAP1JRI Langstraat 11-13, Zoutelande Tel, (0118) 566003 Lhe 0 mSS Grote Kade 40/42 Goes 0113-323484 Segeersstraat 66-68 Middelburg 0118-625440 Met groot verdriet geven wij u kennis dat na een geduldig i en bewonderenswaardige gedragen ziekte van enkele i maanden van ons is heengegaan mijn geliefde man, onze I vader en opa Jan Wondergem echtgenoot van Suzanna Provoost eerder weduwnaar van Geertruida van den Berge j Middelburg, Middelburg, j 12 februari 1920 27 maart 2006 Oost-Souburg: S. Wondergem - Provoost Middelburg: Rob en Janny Den Haag: René Middelburg: Inge en Tim Arnemuiden: Jos en Ina Vlissingen: Erwin en Kirsten Middelburg: Dennis en Nienke Oost-Souburg: Erna en René Breda: Ilona Oost-Souburg: Angela en Jolte Onze dank gaat uit naar het "St. Jans hospice De Casem- broot" voor de liefdevolle verzorging. Doornluststraat 23 4388 AM Oost-Souburg Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart- centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlis singen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op donderdag 30 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 31 maart om 17.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van het crematorium. Móchten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, ge lieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze zwager Jan Wondergem Oostkapelle: P. Provoost J.W. Provoost-Dekker Als leven lijden wordt is sterven een verlossing. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar haar einde van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma Toos van Stee-Sohier sinds 24 april 2004 weduwe van Petrus van Stee Zij is 88 jaar geworden. Vlissingen: Piet van Stee Stefanie Martin en Marcia Losser: Marijke en Benny Bevers Ilse en Eric Marc Roosendaal: Louis en Gerda van Stee Rob en Steffi Ben en Cynthia Anneke en Peter Vlissingen, 27 maart 2006 Zorgcentrum Scheldehof Correspondentieadres: P. van Stee Cort van der Lindenlaan 13 4384 KH Vlissingen De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. Aldaar is na telefonisch overleg (0118- 413417) gelegenheid tot bezoek. De gezongen uitvaartdienst zal plaatsvinden op za terdag 1 april om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw, Singel te Vlissingen, gevolgd door de crematieplechtigheid om 12.00 uur in het crematori um, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen. s a f I. Na een lang en arbeidzaam leven vol zorg en driet, is haar wens vervuld en is in alle rust heem gaan onze moeder, oma en overgrootmoeder Magdalena Avot Groede, 1 februari 1907 f Sluis, 27 maart 20(( sedert 19 juli 1976 weduwe van Jannis Jacob de Smit 's-Hertogenbosch: A.J. de Smit A.A. de Smit-Berkhout Venlo: J.J. de Smit L.J. de Smit-Dulcic Adriana t Domini k Rosmalen: J.W. de Smit M.A. de Smit-de Wit Anne Carlijn Fleur Bregje Wijchen: A.J. de Smit I.W. Easton Niek Merel Pim Winde Best: R.C.A. de Smit-Hamerslag E.A. de Smit-Hamerslag Teun Dana Correspondentieadres: Boulevard 60 4511 AD Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uïtgenodigj nc zal gehouden worden op vrijdag 31 maart om 14.(0 uur in Rozenoord, Hoogstraat 58 te Sluis Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden bij haa w echtgenoot op de algemene begraafplaats te Bi kens. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Rozenoord. Wij zijn de directie, personeel en medewerkers van Rozenoord dankbaar voor de goede verzorg moeder, oma en overgrootmoeder. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelievea gi deze aankondiging als zodanig te beschouwen. 1 i >i Dankbetuiging ,J n Voor de vele blijken van belangstelling in de vormt een kaartje, een handdruk, een telefoontje of uw aaritj'X' zigheid bij de begrafenis van onze lieve, zorgzamel n der, groot- en overgrootmoeder Maatje Christiaanse-Traas el zeggen wij u hartelij k dank. 1' 9 4 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen I rl Yerseke, maart 2006 K -in Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling wij van u mochten ontvangen na het overlijden van in lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Pieter Marinus van Doorn zeggen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. A. van Doorn-van Nieuwenhuijzen ICinderen, klein- en achterkleinkinde» Vlissingen, maart 2006

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34