Bomhof zit met vreemd dilemma Tennissers Schelde gaan weer voor titel Brokking volgens j volleybalbond lui en zonder visie Nicodem doet een stap terug bij Ockenburgh zorgen gaan maken Tafeltennisser van TTC Middelburg betwijfelt of promotie wel zo goed is Dammers PWG winnaar van de Zeeuwse beker De Kam aast op deelname Boekelo Krajicek verliest in dubbelspel uitslagen Volleybalsters Morres/Hulst handhaven zich I agenda heb spanning nodig om goed te ken." Een andere kwaliteit van niet duizend keer goed te raken presteren. Dat geldt voor tafel- Bomhof is zijn balgevoel. Hij om vol zelfvertrouwen een wed- tennis, maar ook voor andere za- hoeft tijdens een training de bal strijd in te gaan. Wel gooide hij Jan-Henk Bomhof van TTC Middelburg is meegegaan met alle veranderingen van de laatste jaren in de tafeltennissport. „Ik moet wel. Anders krijg ik alle ballen om mijn oren." foto Ruben Oreel woensdag 29 maart 2006 wb 18 J door Koen de Vries MIDDELBURG - Tafeltennisser Jan-Henk Bomhof staat voor een merkwaardig dilemma. De kopman van TTC Middelburg wil ondanks zijn 42 jaar nog al tijd dolgraag winnen, doet dat wekelijks ook, maar vraagt zich tegelijkertijd af of het wel ver standig is om naar het op een na hoogste niveau van Nederland te promoveren. Bomhof is een echte liefhebber. Hij haalt zijn bevrediging uit het spelen van wedstrijden. Trai nen beschouwt hij als een ver plicht nummer. En dat is nu net het probleem. Als hij met zijn teamgenoten Marijn Veijgen, Wesley Wegman en Mare Hac- kenberg naar de eerste divisie promoveert, moet hij waar schijnlijk extra trainen om nog leuke duels te kunnen spelen. „Ik weet dat Wesley, Marc en Marijn graag hogerop willen", zegt, hij. „Maar ik moet daar nog eens goed over nadenken." Bomhof schopte het bij de jeugd tot het Nederlands team en latei- haalde hij met Middelburg- Zuid en 't Zand de eredivisie. Hij is vanaf zijn negende met de sport bezig en sloeg nooit een door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Jonathan Con- stancia maakt geen deel meer uit van de eerste selectie van hoofdklasser Hoek. Trainer Ed dy Mestdagh zette de twintigja rige aanvaller maandagavond na een kort gesprek terug naar het tweede elftal. Mestdagh vertelde Constancia afgelopen donderdag dat hij met het tweede elftal mee moest doen tegen Wilhelmina'26 2 of anders kon vertrekken bij Hoek. De Terneuzenaar was het niet eens met de gang van zaken, maar besloot zich uiteindelijk GAPINGE - Met een klinkende 6-2-zege op de Goes Zierikzee Combinatie won het eerste vier tal van PWG 's-Gravenpolder de Zeeuwse dambeker. In Gapinge won Jaap Veerhoek al na een uur spelen aan het vier de bord van Cor Boot. Die tik kwam GZC niet te boven. Nadat eerst Martijn Rentmeester en Kees Rijk en vervolgens Johnny de Leeuw en Aart Walraven de vrede tekenden, bepaalde Arjo Kousemaker met een mooie zege op Jos de Wild de eindstand op 6-2. Beide teams hadden zich al geplaatst voor de KNDB-beker, die op 6 mei begint. In het duel om de derde plaats had Middelburg veel moeite met PWG 4. De ploeg leek na een snelle zege van Jaap de Jon ge op Sicco Talsma op rozen te zitten. Toch werd het 4-4. Jan de Jonge versloeg Jan Moens, David Davidse kon in een stand met een schijf meer niet winnen van Paulan van Nes en Daaf Kasse kon de stelling van Jan- Willem van der Hart niet slo pen. In de barrage won Middel burg wel met 5-3. In Gapinge was ook het eerste, finaleduel van de tweede klasse. PWG 5 won met 6-2 van Ga pinge. Wim Koppejan en Izak op 't Hof scoorden voor het vier tal van PWG, de andere twee partijen eindigden in remise. GOES - Marcelle de Kam is in Le Grande Complet de Fontaine- bleau, een eventirigwedstrijd met enkele wereldtoppers, als 36e geëindigd. Er kwamen in de stad ten zuiden van Parijs 125 combinaties aan de start. De Domburgse werd met Ibouche teruggeworpen in het klassement omdat ze twee springfouten maakte. De dres suur en de cross verliepen wel naar wens. De wedstrijd in Fontainebleau is een voorafje voor de CCI Compiègne, op 7, 8 en 9 april. De Kam wil die tweesterrenwedstrijd gebruiken om zich te plaatsen voor de Mili tary van Boekelo, in oktober dit jaar. Daartoe zal ze ook nog twee driesterrenwedstrijden met goed gevolg moeten afleg gen. Die denkt de Domburgse deze zomer in Ede en Breda te rijden. jaartje over. „Eigenlijk zou ik de veertig jaar wel willen volma ken", mijmert de Middelburger, die rond de eeuwwisseling ook nog enige jaren in de Belgische competitie actief was. Met Middelburg staat hij aan kop in de tweede divisie, vijf punten voor Alkmaar'71. Zater dag komen de Noord-Hollan ders naar Middelburg. Als Mid delburg niet verliest, staat de deur naar de eerste divisie wijd open. In de laatste drie duels treffen ze drie degradatiekandi daten. Aan spanning zal Bom hof niet tenonder gaan. Hij be schikt over de zeldzame kwali teit het beste van zijn spel tot het einde te bewaren. Toen hij in het Nederlands team speelde, gebruikte bondscoach Theo Bak ker hem als pinchhitter. Bij 4-4 moest altijd hij de laatste partij spelen. Bomhof verloor nooit. Zo'n koele kikker is hij nog steeds. .„Zodra het spannend wordt, ga ik beter spelen. Ik ga me dan nog beter concentreren en durf meer risico's te nemen. In de loop der jaren kost het wel steeds meer moeite de concentra tie' vast te houden. Soms droom ik weg en verlies ik een game. Door de kortere games tot 11 win ik zelden meer met 3-0. Ik zaterdag wel bij het tweede team te melden. Maandag volgde een kort ge sprek tussen Mestdagh en Con stancia. „Jonathan is het er nog steeds niet mee eens dat ik hem niet heb geselecteerd voor het duel met Kloetinge", vertelde Mestdagh gisteren. „Daarnaast heeft hij afgelopen donderdag te gen mij ook behoorlijk grove taal gebruikt. Zo lang hij niet in bindt, traint en speelt hij bij het tweede. Ik vind dat wanneer je niet wordt geselecteerd voor een wedstrijd, je dubbel zo hard moet werken om terug te ko men. Dat mag Jonathan nu bij het tweede doen." door Sven Bakker GOES - De districtscompetitie tennis begint zaterdag weer. In de hoofdklasse mannen is het Vlissingse LTC De Schelde, de kampioen van vorig jaar, ook nu weer de gedoodverfde favoriet. De Schelde hield vorig jaar de hoofdklasse in een greep met ze ges van 6-0 en 5-1. Ogenschijn lijk makkelijk, maar de realiteit was anders. Er zat namelijk me nig close-partij tussen, die ook anders hadden kunnen uitpak ken. „Vorig jaar viel alles naar onze kant en waren bijna alle driesetters voor ons", beaamt captain en tweede enkelaar Mi chel Kokelaar. Prolongeren van de titel is dit jaar de doelstel ling. „Daar gaan we voor, ja. Al is bij ons de gezelligheid ook be langrijk. We willen graag win nen, maar niet ten koste van de gezelligheid. We laten ook altijd al onze zes spelers spelen." Zodoende heeft het team geen vaste opstelling. Eén ding staat echter vast: Jurjen Mooibroek speelt de eerste mannenenkel. Hij is bijna een garantie voor mi nimaal één punt. Ook al speelde hij sinds de vorige competitie geen enkel meer. „Technisch ge zien valt er toch weinig meer te schaven aan mijn slagen", zegt Mooibroek. „Het is misschien al leen op conditioneel gebied een wat mindere voorbereiding. Maar ik voetbal elke zaterdag, dus de conditie moet in orde zijn. Vorig jaar pakte ik ook m'n racket pas vlak voor de competi tie op en ging het direct goed." Kokelaar: „We hebben toevallig afgelopen zondag een halfuurtje gespeeld. Dat is Jurjens voorbe reiding op de competitie." Dankzij de titel van vorig jaar mocht De Schelde meedoen aan de strijd om het landskampioen schap voor districtskampioe nen. In de eerste ronde had het team een walkover, maar tegen een topteam uit Dordrecht werd vrij kansloos verloren met 2-4. Kokelaar: „Het landskampioen- MIAMI - Michaëlla Krajicek is klaar in Miami. De Nederlandse tennisster verloor met haar Ame rikaanse partner Corina Mora- riu in de tweede ronde van het vrouwendubbelspel. Het Frans-Russische koppel Mauresmo/Koeznetsova had drie sets nodig: 6-3 3-6 6-2. In het enkelspel werd Krajicek al eerder uitgeschakeld. De Rus sische Jelena Dementjeva. was in de derde ronde van het hoog aangeschreven toernooi veel te sterk voor haar: 6-0 6-1. ANP schap was voor ons een leuk ex traatje, we maakten er een uitje van. Het niveau is daar zo veel hoger. In de sterke regio's uit de Randstad heb je drie, vier hoofd klassen met alleen maar teams met 2- en 3-spelers. Dan weet je waar je staat hoor." Zaterdag staat de confrontatie met Zierikzee op het program ma. Vorig jaar werd er ruim van gewonnen, maar het blijft een geduchte tegenstander. „In prin cipe moeten we winnen. Maar het is afwachten welke spelers ze nu hebben. En de single tus sen Jurjen en Johan van Urk is altijd interessant. Die liggen el kaar niet zo qua tennis." Mooibroek: „Twee jaar terug verloor ik een keer in drie sets van Johan, kan gebeuren. Vorig jaar was ik extra gemotiveerd en won ik in twee sets. Nu is het gewoon een wedstrijd op zich." Het tennisteam van Sjef uit Aar denburg is net als Zierikzee een in de loop der jaren zijn spel om. Vroeger stond hij bekend als 'muurtje'. Bomhof liet zijn te genstander het spel maken en sloeg de bal slechts terug. Dat lukte prima dankzij zijn enorme reflexen. Tegenwoordig volstaat dat niet meer. Tafeltennis is veel sneller geworden. De fra mes en rubbers zijn sneller, ze worden voorafgaand aan elk duel gelijmd "met speciale 'snel le' lijm en de technieken zijn ver anderd. De bal wordt steeds dichter bij de tafel geraakt. Bomhof ging er noodgedwongen in mee. Hij speelt met het dikste rubber dat is toegelaten en plakt net als elke aanvaller voor elke Wedstrijd. „En ik speel aan vallender dan vroeger. Ik moet wel meedoen. Anders krijg ik al le ballen om mijn oren." Ritme Desondanks blijkt één training per week genoeg voor het beste resultaat. In de tweede divisie al thans. Bomhof verloor deze com petitie nog maar één wedstrijd. Maar om goed te presteren, moet hij eigenlijk iedere week spelen. „Ik heb ritme nodig. Dat is een probleem met ons team. We hebben vier spelers voor drie plaatsen. Elke week staat er iemand aan de kant. Voor mij is het niet goed als ik een week oversla. Dat merk ik de volgen de wedstrijd gegarandeerd." Er moeten dus nog enkele harde noten worden gekraakt als Mid delburg naar de eerste divisie promoveert. Mocht het team in tact blijven dan wacht Middel burg onmiskenbaar een zwaar seizoen. „De ploegen die de afge lopen competities in onze poule kampioen werden, hebben het nu allemaal moeilijk. Voor ons zal het niet anders zijn, al zit er nog wel groei in. Wesley draait steeds beter en ook Mare doet het erg goed. Alleen Marijn zou nog wat beter moeten." De wedstrijd van Middelburg te gen Alkmaar'71 wordt gespeeld in De Zandkuil op sportpark De Voorborch en begint om 15.00 uur. Voor de thuisploeg spelen Jan-Henk Bomhof, Mare Hac- kenberg en Marijn Veijgen. outsider voor de titel. Sjef veran dert vaak van samenstelling en komt vaak met goede spelers op de proppen. Nieuw in de poule zijn 't Halve Maantje uit Goes en De Bongerd uit Kloetinge. Behalve de mannencompetitie start ook de hoofdklasse van de mannen 35+ zaterdag. Dinsdag is het de beurt aan de vrouwen. Half mei start de districtscompe titie voor gemengde teams. Districtscompetitie. Indeling hoofdklassen. Mannen, zaterdag: De Schelde, Zierikzee, Westerschouwen, De Bongerd, Sjef, Vogelvlucht, 't Hal ve Maantje, Sluiskil. Mannen 35+, zaterdag: Gravel- steps, De Schelde, MLTC, Honte- nisse, Tiola, 't Halve Maantje, Bos- kreek, Sjef. Vrouwen, dinsdag: Souburg, Sjef, Philten, De Schelde, Tebo, Bos- kreek, DOS, Bathse Kreek. Vrouwendubbel, dinsdag: Ruuc- stoppelen, Hoek, Kruiningen, Wes terschouwen, Souburg, BruTèn, Golfbreker, 't Halve Maantje. door Martijn Krullaars AMSTERDAM - Ronduit pijn lijk, soms zelfs vernederend. De manier waarop Harry Brokking gisteren voor de kantonrechter werd neergezet door de vol leybalbond Nevobo was weinig respectvol. De man die op 1 mei 2005 werd binnengehaald als de bondscoach die nieuwe suc cessen moest brengen, was plots klaps 'lui, ambitieloos en zonder visie'. En dat allemaal om zoveel mogelijk euro's af te knabbelen van de ontslagvergoe ding. De Nevobo en Brokking troffen elkaar gisteren voor de kanton rechter in Amsterdam, waar al gemeen directeur Matthijs Hui zing namens de bond verzocht om ontbinding van het contract van de bondscoach. De Nevobo liet zich bijstaan door meester Eric Vilé, Brokking vertrouwde op de ervaring van oud-profvoet baller Keje Molenaar. Vooral Vilé schuwde niet om al les te doen om Brokking in een kwaad daglicht te stellen, maai de bondscoach had daar wel re kening mee gehouden. „Belang rijke wedstrijd vandaag", zei hij bij het betreden van de recht bank. Ook kantonrechter Groe- nendaal was niet verbaasd door de soms harde woorden: „Het is net topsport." Het werd tijdens de zitting snel duidelijk waar het de Nevobo om te doen was: de financiële schade beperken. De eis van Brokking was ook niet gering: drie maal een jaarsalaris van 98.000 euro en een vergoeding voor imagoschade van 25.000 eu ro. Samen 319.000 euro, een heel bedrag voor dé nooddrufti ge volleybalbond. Ontslagvergoeding Brokking was helemaal niet uit op geld, zei de gevallen bonds coach zelf. Hij wil niets liever dan morgen weer op weg naar zijn doel: olympisch goud. Zo ver zal het niet komen. Rechter Groenendaal liet al doorscheme- Finale PZDB-bekercompetitie. PWG 's-Gravenpolder-GZC 6-2: J. de Leeuw-M. Walraven 1-1; A, Kousema- ker-J. de Wild 2-0; M, Rentmeester-C. Rijk 1-1; J. Veerhoek-C. Boot 2-0. Om derde plaats: Middelburg-PWG 's-Gravenpolder 4 4-4: D. Kasse-J.W. van der Hart 1-1; Jaap de Jonge-S. Tals ma 2-0; J. Moens-Jan de Jonge 0-2; D. Davidse-P. van Nes 1-1. Middelburg wint barrage met 5-3. Eerste finale wedstrijd tweede klasse: Gapinge- PWG 's-Gravenpolder 5 2-6: A. Rie- mens-W, Koppejan 0-2; P. Willemse-N. de Winter 1-1; J. Kesselaar-D. Huissoon 1-1; P. van Keulen-I. op 't'Hof 0-2. Middelburg. Eindstand wintercom petitie Club Jeu de Boules Middel burg: 1. Marco Wouters 47+318, 2. Leo Wouters 40+173, 3. Jos de Goffau 39+168, 4. Wim Koster 38+152, 5. Piet Maartense 38+120, 6. Fabian Moes 36+129, 7. Piet Robijn 36+103, 8, Stefan Moes 35+84, 9. John Moes 35+79, 10. Wilco Koster 34+70. Kwadendamme. Wip 1 Pyramide: 1e blok: A. Dekker (Doel naar Hoger), 2e blok: M. de Jonge (Soranus), 3e blok: J. Harinck (Diana), 4e blok: V. Goedege- buure (St. Andries), 5e blok: C. Riemens (Victoria), 6e blok: A. Dekker (Doel naar Hoger), 7e blok: R. Feleus (St. Andries), 8e blok: Jacco Kopmels (Victoria), 9e blok: B. Goedegebuure (St. Andries), 10e blok: B. Vermeulen (Zorgvlied), 11e blok: J. de Jonge (Soranus), 12e blok: R. Bouwense (St. Sebastiaan), 13e blok: A. Dekker (Doel naar Hoger), 14e blok: R. Repkes (Victoria), 15e blok: R. Feleus (St. Andries). Winnaar totaalklasse ment Pyramide: R, Bouwense, St. Se bastiaan. Wip 2: 1e hoofdvogel; A, Dek ker (Doel naar Hoger), 2e hoofdvogel: A. Dekker (Doel naar Hoger), 1e zijvo gel: Sj. Raas (Victoria), 2e zijvogel: B. Vermeulen (Zorgvlied), 3e zijvogel: B. Vermeulen (Zorgvlied), 4e zijvogel: A. Dekker (Doel naar Hoger), 1e kal: M. de Jonge (Soranus), 2e kal: J. Harinck (Dia- door Eugène de Kok GOES - Hoewel onduidelijk is hoeveel ploegen uit de futsal- hoofdklasse degraderen, moet FM Sranang zich zorgen gaan maken. Na het 5-4-verlies tegen Auto Hommel uit Etten-Leur staan de Goesenaren dertiende in een poule van vijftien. FM Sranang-Auto Hommel 4-5: Een onoplettendheid kostte Sra nang twee punten. In de slotfase stonden de verdedigers van de Goese club te, dromen toen Auto Hommel de beslissende 5-4 bin nenschoot. Daarvoor kon Sra nang de Brabanders goed bijbe nen, al had de thuisploeg een paar keer geluk. Sranang kwam 2-0 achter, maar via goals van Michael Linger en Ibrahim El Uarichi stond het na een kwar tier 2-2. Nog voor rust kwam Hommel weer voor, maar in de ren zeker een ontslagvergoeding toe te kennen. De partijen kwa- f men overeen nog één keer te 2 overleggen, maar als de Nevobo niet wil voldoen aan de onder- grens van Brokking (twee ton), moet Groenendaal zijn verant woordelijkheid nemen. Boven- dien is het de vraag of praten pog zin heeft na het modder- J gooien van gisteren. Want op c geen enkel punt vonden de par- tijen elkaar. Huizing en Vilé be- v toogden dat de volledige selectie het vertrouwen in Brolddng op- zegde, de voornaamste reden om tot ontslag over te gaan. Meer l dan de tegenvallende resultaten (elfde op het EK, geen WK-kwa- j, lificatie) en het amateuristische f beleidsplan dat Brokking zou j hebben gemaakt. Daarbij kreeg j| de bond steun van de ex-bonds- coaches Joop Alberda en Toon - Gerbrands. Ook zij 'kraakten' 5 Brokkings plan, al kreeg hij dat nooit persoonlijk te horen. Bei- de partijen gaan deze week weer met elkaar om de tafel. Levert dat geen schikking op, dan bepaalt rechter Groenen- daal alsnog hoe groot de geld- f zak is die Brokking mee krijgt f GPD I PUTTERSHOEK-De volleybal- ,i sters van Morres/Hulst hebben v zich door een 4-0-zege (25-23, 254-23, 25-20, 25-16) bij Bene- via definitief verzekerd van lijfs- behoud in de regiodivisie. (i De Zeeuws-Vlaamse ploeg staat door de zege vijfde. Beide teams jj waren in de eerste twee sets aan elkaar gewaagd. Met een goede j opslag en een sterke middenaan- val trok Morres aan het langste n eind. v 1 rj Na twee nipte zeges het een ge- Jl concentreerd spelend Morres de j; thuisploeg alle hoeken van de zaal zien. 1, na), 3e kal: J. Harinck (Diana), 4e kal:Sj. t. Raas (Victoria) meeste kleine vogels: R. Repkes (Victoria) Vliegende vogel: M. de Jonge (Soranus). 's-Heerenhoek. Wip 1:1e hoofdvogel S. Kopmels (Victoria), 1e zijvogel: B. van Goedegebuure (Jac. v Beieren),2e zijvogel: B. Glerum (Diana), 3e zijvogel: r M.J. Verdonk (Concordia), 4e zijvogel: n M.C. Verdonk (Concordia), 1 e kal: C. Je- remiasse (Zorgvlied), 2e kal: P. Proost (Doel naar Hoger), 3e kal: P.J. Oosthoek l! (Vrije Schutters). Wip 2:1e hoofdvogel: j P.J. Oosthoek (Vrije Schutters), 2e j hoofdvogel: B. v. Goedegebuure (Jac. .v. Beieren), 3e hoofdvogel: H. Moison (Eensgezindheid), 1e zijvogel: P.J. Oost hoek (Vrije Schutters), 2e zijvogel: L. n Rentmeester (Willem Teil), 3e zijvogel: M. v Eijkeren (Vrije Schutters), 4e zijvo- 3 gel: S. Kopmels (Victoria), 1e kal: E. Nut- c zman (Zorgvlied), 2e kal: P. Proost (Doel naar Hoger), 3e kal: P.W. Oosthoek (Vrije Schutters), 4e kal: Sj. Raas (Victo- ria). y u£m snM Lucky Day: 6-11-13-17-18-21-24-26-32- j 33-37-40-41-43-44-46-69-70-74-80 On- I der voorbehoud woensdag Biljarten 1 Beslissingswedstrijd kampioen schap libre derde klasse teams. TOG 1-De Vier Linden 2. (De Graan- beurs, Zierikzee). Aanvang: 19.30. Snooker. Eerste klasse. The Road house-Reyerbos 1. (The Roadhouse, Middelburg). Aanvang: 20.00. Voetbal l Vriendschappelijk: Schouwse selec- tie-ASWH. Locatie: voetbalvelden DFS in Burgh-Haamstede. Aanvang: 19,30. vijfde minuut na rust schoot El Uarichi dé rebound van zijn ei gen vrije trap binnen. Na de 4-3 van Hommel kwam de Goese ploeg nog één keer terug via Gaf- fin de Meza, maar op de laatste treffer had de Zeeuwse hoofd klasser geen antwoord meer. SSV/E1 Toro-WGZ 6-6: Hel laatste seizoensduel eindigdein een gelijkspel, waardoor de Goe se eersteklasser vrijwel zeker is van de vierde plek. Het is nog onzeker of die klassering promo tie inhoudt. Het duel werd ge kenmerkt door enkele sterke pe riodes van beide teams. Bij H stoomde WGZ door naar 3-1, daarna was het de beurt aan SW, dat vier keer achter elkaar scoorde. Maar WGZ kwam vijf minuten voor tijd op 6-5. In de laatste minuut sleepte SSV een punt weg. Bud Aschman, Pi® Bruins en Arjan Koopmans scoorden allemaal twee keer. door Joop van den Oudenhoven GOES - Met de komst van de nieuwe sponsor verandert er ook het nodige in organisa torisch opzicht bij de drieban- ders van Delta/Ockenburgh. Raymond Nicodem draagt de teamleiding over aan Martin Spoormans, die daarbij wordt geassisteerd door Jan Kikken, de man achter Frans Bevers Ca tering. Nicodem wordt een soort van technisch directeur, die verant woordelijk blijft voor de samen stelling van het team. Nico dem: „Het werd allemaal te veel. De zaak, m'n gezin, de teamleiding, de Stichting Drie banden Promotie Zeeland, de sectie driebanden van de KNBB. Ik kwam nergens voor de volle honderd procent aan toe. Dat is niet goed. Het brak op. We hebben nu een goede taakverdeling geregeld. Martin en Jan vormen de teamleiding. Voortaan is er bij elk teamduel een aanspreekpunt. Ik word verbindingsman tussen team en Stichting en spreekbuis van de Stichting." Maastrichtenaar Jan Kikken (59) zegt: „Ik wil een aanspreek punt voor de spelers zijn. Ik heb al heel lang een goede band met Jean Paul de Bruijn en Peter de Backer. Zij speel den jaren samen in ons team in de topteamcompetitie. Toen dat uiteenviel, heb ik gezegd: we komen nog eens samen. Dat gebeurt nu en daar ben ik blij mee. Ook voor Frans Bevers die het. financieel allemaal mo gelijk maakt. Wij vonden in Goes het goede klimaat om top sport te bedrijven. Ook de spe lers zijn zich bewust dat ze niet alleen moeten krijgen, maar ook moeten geven." Begeleiding Kikken neemt ook het cijfer- werk en analyses voor zijn re kening. Met zijn ervaring als teamleider in de topteam- Martin Spoormans zal volgend seizoen minder spelen voor Delta/Ockenburgh en zich vooral bekom meren om zijn nieuwe functie als teamleider van de Goese driebanders. foto PZC competitie is hij geen groentje in de biljart wereld. Spoormans neemt als speler gas terug. Hij zal minder duels spelen en zich meer richten op de begeleiding van het team: „Zondag be spreek ik de laatste details. Dan weten we precies hoe we het gaan invullen. Ik blijf bij mijn club omdat ik me hier al zo lang thuis voel." Met de aan passingen krijgt de professiona lisering van de organisatie bij Delta/Ockenburgh nu defini tief vorm.'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18