PZC 12 HÖtëlZuiderduin Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboortéberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: tamilieberichten@pzc.nl Geboren Hoera, een broertje! Marinus Engelberthus Sebastiaan Bas is geboren op 24 maart 2006. Rini en Gisela de Looze Robbert en Marieke Maric en Nadia Danielle Bogerdweg 33 4315 CB Dreischor Overleden Ik schreef een naam in 't zand toen brak de grote zee zijn golven op het strand en nam die naam weer mee. Een naam hoog in de lucht waar niemand aan kan komen de wolken, in hun vlucht hebben hem meegenomen. Verdrietig geven wij kennis dat na een slopend ziek teproces van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Hendrika Cornelia Maria ten Klooster-Klink Henny - in de leeftijd van 46 jaar. Henk ten Klooster Albert en Emy Herman Henk-Willem 25 maart 2006 Den Domp 12 4305 AS Ouwerkerk De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden donderdag 30 maart in de "St. Willibrorduskërk", Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee, aanvang 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op be-, graafplaats "St Barbara" aan de Grachtweg te Zierik zee, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 4 te Zierikzee. Zij heeft haar strijd gestreden, de wereld werd steeds kleiner om haar heen. Hoe zij in stilte heeft geleden, weet niemand; zij alleen We zijn erg verdrietig nu mijn geliefde dochter, onze lieve zus, schoonzus en tante Henny ten Klooster-Klink op 46-jarige leeftijd is overleden. Zierikzee: M. Klink-Vos A. Klink j 's-Gravenpolder: Elly en Wim Dennis en Irena Niels en Anne Zierikzee: Marian en Dirk Mariëlle Mark Middelburg: Bertiene en Harm Marieke Willem Harm Ouwerkerk, 25 maart 2006 Toch spoelen mijn golven op Uw strand stil gevecht om elke korrel zand. Hierbij delen wij u mede, dat wij verdrietig zijn om het heengaan van onze schoondochter, schoonzus en tante Hendrika Cornelia Maria ten Klooster-Klink in de leeftijd van 46 jaar. A. ten Klooster A. ten Kloostér-Bos Harm en Janna Wim en Paula Ed en Conny Albert en Sonja Helmich en Corine Fred en Angelique Neven en nichten Ouwerkerk, 25 maart 2006 Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van mevrouw H. C. M. ten Klooster-Klink moeder van Henk-Willem en Herman, leerling en oud-leerling aan onze school Wij wensen Henk-Willem, Herman en hun familie veel sterkte toe met het veiwerken van dit verlies. Directie, personeel en leerlingen Pontes Pieter Zeeman Tot onze spijt hebben wij moeten vernemen dat mijn broer, zwager en oom Edemondus(Eddy) Franciscus Maas vrijdag is overleden. Wij wensen Irma en de kinderen ondanks alles heel veel sterkte toe. Met innige deelneming Paul, Hannie en de kinderen Lieve Rein, je strijd is gestreden, rust nu maar uit, Niet onverwachts maar wel veel te vroeg hebben we met veel verdriet in ons hart afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Reinder Dirk Boterhoek Sint Annaparochie. 27-03-1941 Goes, 23-03-2006 Gerda Boterhoek-van Veenendaal Dianne van Dommelen-Boterhoek Peter van Dommelen Ilona Dick Boterhoek Conny Boterhoek-van Dalen Deborah Michael Gerda Flipse-van der Werf Ron Flipse Denise Michiel Klaas van der Werf Jolanda van de Gulik Vincent Troels trapad 58 4463 VM Goes Op verzoek van Rein heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Nooit meer op het voetbalveld, ik zal je daar missen. Michael Voor altijd uit mijn leven, voor altijd in mijn hart. Liefs Denise Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve oudste zoon en onze broer, zwager en oom Kees Boot in de leeftijd van 67 jaar. Zierikzee: J. Boot-Viergever Kerkwerve: Maria van Strien-Boot ICeyenborg: Rini en Tolien Boot Zierikzee: Hans en Mieke Boot Neven en nichten Lelystad, 26 maart 2006 Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Hendrika Maria Hijdra-de Vries sinds 17 november 2005 weduwe van A.C. Hijdra geboren overleden 3-3-1931 26-3-2006 zorgcentrum Poelwijck te 's-Heer Arendskerke voor de lie fdevolle verzorging. Heinkenszand: Aad en Henny Chantal en Reinier King's Lynn (SB): Ben en Lorraine Eleanor Bergschenhoek: Els en John Rotterdam: Willem en Agneta Correspondentieadres: Heinkenszandseweg 70 4451 NX Heinkenszand De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 31 maart om 10.30 uur in de parochiekerk; van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in "De J eugdhoeve". Voorafgaand is er vanaf 10.00 uur in het mortuari um bij ae kerk gelegenheid tot afscheid nemen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Enige en Algemene Kennisgeving Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts is overleden onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa Daniel Huiszoon (Daan) weduwnaar van Catharina Sijnke in de leeftijd van bijna 78 jaar. Vlissingen: Matty Huiszoon Leigh Brand Singapore: Ramon en Sharon Joshua, Elijha Rotterdam: Stephan Vlissingen: Neil Vlissingen: Leny Marijs-Huiszoon Willem Marijs Vlissingen: William Marijs Vlissingen: Wim Huiszoon (in herinnering) Dave Huiszoon Vlissingen: Peter Huiszoon Vlissingen, 26 maart 2006 Correspondentieadres: Geraniumlaan 12,4382 TZ Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 30 maart van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum Mo- nuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den om 15.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. woensdag 28 maart 2006 Lieve Pa Nooit meer 's morgens lekker kletsen met elkaar. Ik zal je missen. Leny Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze broer en zwager. Daniël Huiszoon Daan op de leeftijd van 77 jaar. Domburg: M. Passenier-Huiszoon Oost Souburg: C. Huiszoon J. Huiszoon-den Hollander Vlissingen, 26 maart 2006 Je hebt je strijd gestreden. Hand in hand hebben we samen afscheid genomen. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat zacht en kalm is ingeslapen mijn lieve zorgzame man, onze lieve pa en onze opa <- Jannes Cornelis van Doeselaar Jan echtgenoot van Leuntje Geelhoedt in de leeftijd van 79 jaar. Terneuzen: L. van Doeselaar-Geelhoedt Zuiddorpe: Annie Samijn-van Doeselaar Edgard Samijn ,f Sas van Gent: Bep van Doeselaar Klein- en achterkleinkinderen Gent, 22 maart 2006 Rodenbachstraat 63 4532 CX Terneuzen De crematieplechtigheid heeft op maandag 27 maart te Terneuzen in familiekring plaatsgevonden. Op 25 maart 2006 overleed onze stiefbroer Abraham Wisse echtgenoot van Leuntje de Visser Oostkapelle: A. Francke A.M. Francke-de Witte Domburg: J.W. Francke Oostkapelle, 27 maart 2006 Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van de heer Abraham Wisse De heer Wisse was van 1966 tot 1996 raadslid van de voormalige gemeente Domburg, Tevens was hij van 1969 tot 1986 en van 1994, tot 1996 wethouder van deze gemeente. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris, de burgemeester, J.S. dè Regt drs. R.J. van der Zwaag Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broerj zwager en oom Leunis de Rijke weduwnaar van Cornelia de Bruine in de leeftijd van 83 jaar. Westkapelle: M. Verhulst-de Rijke K.P. Verhulst Vlissingen: M. de Rijke-van Deurse Neven en nichten Wie God lief heeft moet ook anderen liefhebben. Hij hield van mensen, de mensen hielden van hem. Van beroep: medemens 'fi/G Na een warm afscheid van familie en vrienden ver trok hij rustig. Hij leerde ons intens van het leven te genieten en er afscheid van te nemen. Wilhelmus den Boeft Sint Laurens, 9 juni 1921 Doetinchem, 25 maart 2006 U kunt afscheid nemen van Wim en condoleren op donderdag 30 maart van 12.45 tot 13.15 uur vooraf gaande aan de afscheidsdienst in Wijkcentrum 'Het Anker', Leerinkstraat 43 te Doetinchem. De dienst begint om 13.30 uur. Wim wordt begraven op de algemene begraafplaats aan de Kerkhoflaan 3 te Zelhem. Na de begrafenis is er gelegenheid om koffie/thee te drinken in Rouwcentrum Dennenlust, Kerkhoflaan 5 te Zelhem. Correspondentieadres: Weerdjeslaan 41 -02 7006 BA Doetinchem Verdrietig, maar vervuld van goede herinneringen geven wij kennis van het overlijden van mijn zuster, schoonzuster en onze tante Cornelia Anthonia Heezen -Toos - Poortugaal, f 's-Heer Arendskerke, 23 januari 1920 26 maart 2006 Namens de familie: A.C. Heezen B.A. Heezen-Stoll C.C.M. de Waal Wij zijn zorgcentrum "Poelwijck" te 's-Heer Arends kerke dankbaar voor de liefdevolle begeleiding en zorg die Toos tijdens haar ziekte in het laatste jaar van haar leven mocht ontvangen Correspondentieadres: Mevrouw B.A. Heezen-Stoll Peiweide 75 5071 AC Udenhout U kunt afscheid nemen van Toos Heezen op donder dag 30 maart om 9.30 uur tot 9.45 uur in mortuarium "Poelwijck"Slotstraat 15 te 's-Heer Arendskerke. De uitvaart zal plaatsvinden in de Parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zullen we haar op de RK-begraafplaats van de Parochiekerk begraven. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoe ten en te condoleren in Café Restaurant "De Blauwe Reiger", Dorpsstraat 50 te Heinkenszand. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat, geheel on verwachts, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Nathana Janna Nelisse weduwe van Johannes Willerakens Kortgene 15 april 1916 f Breskens 27 maart 2006 Terneuzen: J.P. Willemkens A. Willemkens-Driessens Ernst en Jessica Rick Tobias Huib en Sandra Daniël Breskens: A.J.M. van Peperstraten-Willemkens J.A. van Peperstraten Jan-Jaap Correspondentieadres: Het Heem 25 4511 PM Breskens Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuari um van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gele genheid tot afscheid nemen op woensdag 29 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 30 maart om 14.00 uur in 'Ter Schelde', Ringlaan 4 te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in 'Ter Schelde'. Wij bedanken het personeel van 'Ter Schelde' voor de liefdevolle zorgen aan haar bewezen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zódanig te beschouwen. Heden overleed, na een liefdevolle verzorging in "Nieuw Sandenburgh", te Veere, onze lieve schoon zuster en tante Cornelia Martina van Doorn-Goudappel weduwe van Abraham van Doorn Schiedam, 5 april 1913 t Veere, 26 'maart 2006 in de gezegende leeftijd van bijna 93 jaar. Namens de familie: Middelburg: P. Goudappel-de Steur Neven en nichten Correspondentieadres: Grevelingenstraat 9,4335 XB Middelburg De korte overdenking, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden D.V. donderdag 30 maart om 17.00 uur in de aula van de begraafplaats te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot af scheid nemen in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Rust nu maar uil; je hebt je strijd gestreden; je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden, en wie kan voelen, wat je hebt doorstaan? Nel Benschop Jo de Laat weduwe van Jan Zuurveld Kloetinge, 8 februari 1914 - Goes, 26 maart 2006 Correspondentieadres: Elly Kopmels-Fraanje Pr. Beatrixstraat 19 4455 AR Nièuwdorp De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 31 maart om 10.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Niéuwdorp. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 9.30 uur gele genheid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's- Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Mijn bijzondere dank gaat uit naar medewerkers en vrijwilligers van Verpleeghuis 'Ter Valcke', in het bij zonder afdeling IJsselstraat, voor de liefdevolle ver zorging die zij heeft gekregen. Het was fijn om te we ten dat zij daar 'thuis'was. Een ieder die ik vergeten ben een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Een hand, een kaart, een gebaar soms zonder woorden Het doet zo goed als je iemand die je lief is, verliezen moet. 't Is een fijn gevoel dit te hebben mogen eiwaren na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder Ita Houwer-Blansjaar Hiervoor onze hartelijke dank. B.J. Houwer en familie Familie, van Méelèn-de Kort Hulst, maart 2006 Dankbetuiging Door de vele blijken van medeleven, hetzij door het zen den van een kaart of door uw aanwezigheid bij de crema tie, is het niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Het was een troost te weten dat zovelen aan ons dachten na het overlijden van mijn man, vader, schoonvader, opa, onze broer, zwager en oom Wim de Vries Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Willy de Vries-Vonck Anja en Cor - Esmee en verdere familie Terneuzen, maart 2006 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 FLETCHER HOTELGROUP PAASBRUNCH €23,00! ALL-IN De heerlijkste en meest complete Paasbrunch wordt al 25 jaar met liefde voor het vak voor u verzorgd. Een mooie gelegenheid om weer eens met de hele familie bij elkaar te komen en te genieten van eikaars gezelschap. De Paasbrunch is inclusief koffie, thee, melk, vruchtensappen en bij aanvang een feestelijk glas champagne! U kunt onbeperkt genieten van de ruime keuze aan lekkernijen en desserts. Voor de kinderen is de Paasbrunch helemaal een feest. Ze mogen onbeperkt paaseieren zoeken en onbeperkt poffertjes, ijsjes en snoepgoed eten! Kleurplaten en kinderfilms, de jeu de. boulesbaan en de tafeltennistafel zorgen ervoor dat ze zich niet zullen vervelen. Wij ontvangen u graag op zondag 16 april of maandag 17 april tussen 12,00 en 14.00 uur. (enkel op reservering). Reserveer nti! ONBEPERKT - KINDERBUFFET KINDEREN 50% KORTING (TOT 12 JAAR) Overnachtingen A la .carte restaurant Zaken- en familiedinérs Vergaderingen Meerdaagse conferenties Parties Recepties - Bruiloften Beachclub Jeu de boules Tafeltennis RESERVEREN?: 0118 - 561 810 De Bucksweg 2 - Westkapelle www.zuiderduinbeachlioi.cl.nl BEZOEK ONZE SHOWROOM Zonwering Garagedeuren Rolluiken ■aife. Teba Nationaal Livingstoneweg 8 4462 GL Goes Tel. 0113-222 231 Schelde Rijnweg 6 AMBIANCE 4691 RW Tholen ZONWERING Kijk voor meer informatie ovc el. 0166-602 823 e openingstijden op onze website www.ambiance-zonwering.nl Grote Kade 40/42 Goes Segeersstraat 66-68 Middelburg Segeersstraat 39 Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34