OPSTAPDAC Vrijdag 31 maart Breeweg 17 Middelburg COLLECTANTEN www.pzc.nl/reizen ;i Prosta Totaal PUt Voska Astma Fonds Lucht voor Het Leven Wat is uw slechtste fietspad? van de Sparta ION Batavus Padova Easy Gazelle Easy Glidder van 10.00 - 16.00 uur Kom langs en ontdek ook de voordelen van een elektrofiets Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! r>:tm ^Vëtsersbonj^ Aan alle bewoners van Middelburg; bedrijventerrein Arnestein en Dauwendaele Ons onderhoud vraagt even uw aandacht: Elektrofietsen zijn fietsen die u door toepassing van een elektrische ondersteuningsmotor het gevoel geven dat u altijd de wind in de rug heeft. Hierdoor legt u met dezelfde inspanning moei teloos een tweemaal zo grote afstand af. De elektrofiets is sinds enkele jaren op de markt en geniet grote populariteit onder gebruikers met een lichte fysieke beperking. De elektrofiets biedt hun de mogelijkheid goed mobiel te blijven. Maar ook voor jongere gebruikers zijn er tegenwoordig diverse modellen verkrijgbaar. De elektrofiets is o.a. ideaal voor woon-werkverkeer: fiesten door weer en wind is nooit meer een bezwaar en u komt niet langer bezweet op uw werk. Ook voor ouders die hun kinderen naar school brengen is de elektrofiets een uitkomst. MIDDELBURG - BREEWEG 17 TELEFOON 0118-613187 www.pietvoskamp.nl Het Astma Fonds zoekt voor de nationale colLecte in mei M/V die in hun eigen buurt Langs de deuren willen gaan. Het is een Leuke manier om anderen te ontmoeten. En met uw hulp kunnen wij meer doen voor mensen met astma en COPD (chronische bronchitis en longemfyseem). Interesse? Bel: 0800-2345777 of meld u aan op www.collecte.astmafonds.nl Dank u wel! Advertentie gratis geplaatst door dit blad. Frgert u 7<ch ook wel eens aan oobbelende fietspaden met schots en scheef liggende tege s? Achterstallig oncerhoud van fietspaden Is gevaarlijk voor fietsers. De Fietsersbond wil daar iets aan veranderen en roept alle fietsers op hun klacht 'over slechte fietspaden, liefst met foto, op te sturen naar het meldpunt op de website. De Fietsersbond dringt er bij de gemeente op aan het fietspad snel op te knappen! Meld uw klacht: www.fietsersbond.nl Uw voordeel 10,95 De kortingsbon kunt u inleveren bij: Middelburg: Drogisterij De Rode Pilaren, Lange Delft 121 Vlissingen: Drogisterij De Rode Pilaren, Walstraat 91 AANBIEDING VAN DE WEEK 1 verpakking Prosta Totaal® (45 st.) van voor 14,95 i voordeelverpakking Prosta Totaal8 (90 st.) VOOr 24,95 woensdag 28 maart 2006 'I g \ir Sr Voor meer informatie kijk op www.prostatotaal.nl Op bovenstaande dagen gaat DELTA N.V. onderhoudswerkzaamheden verrichten in Middelburg; bedrijventerrein Arnestein en Dauwendaele. Tijdens de werkzaamheden kan bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Ook kan tijdens de werkzaamheden de'druk van het water lager zijn dan normaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Wij informeren u over het juiste tijdstip van de werkzaamheden via een huis-aan-huis-bericht. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 of op internet http://www.delta.nl/ e-mail: info@delta.nl DELTA N.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. Voor elk wat wils in Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Vakanties van het Reuma fonds bieden alle comfort voor mensen die minder mobiel zijn: aangepaste accommodatie en -vervoer (per vliegtuig, bus, boot en met eigen vervoer) Nieuw; kuurreizen Vanaf 2006 bieden wij kuurreizen aan naar Duitsland, Oostenrijk en Slowakije. Bestel de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen T020 589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod óp: www.reumafonds.nl ROTA: Professionaliteit on Zekerheid. 30 jaar sterk van maandag 27 maart tot en met vrijdag 31 maart en van maandag 3 april tot en met vrijdag 7 april 2006 De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. Op zoek naar een reclamebureau? Kies dan voor de zekerheid van een bureau met ROTA erkenning. Want zo'n .bureau voldoet aan alle voorwaarden dié de ROTA stelt. voor een goede prostaatfunctie. Voor meer seksuele energie en een gezonde doorbloeding. Aangevuld met ginseng, ginkgo biloba, groene thee en druivenpit. Prosta Totaal bevat een uitgebalanceerd complex van voedingsstoffen dat bijdraagt aan een goede prostaatfunctie. Plantextracten Dwergpalm (saw palmetto), pygeum en brandnetelwortel in combinatie met bèta- sitosterol zijn goed voor het behoud van een normale prostaat. Het bevordert de normale urinestroom. Lycopeen heeft invloed als antioxidant en is goed voor de prostaat. Zink is essentieel voor een goede prostaatfunctie. Daarnaast ondersteunt dit mineraal het antioxidan- tensysteem, de lichaamseigen afweer en is goed voor gezonde weefsels. Bovendien ondersteunt zink de potentie. Krachtige prostaat formule met vitaminen en aratioxidanten. Goed voor het behoud van een normale prostaat Goed voor geestelijke energie en concentratievermogen Bevat een hoogwaardig complex van o.a. saw palmetto, zink en lycopeen Bevat een uitgebreid vitaminen- complex

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 14