POLDERDIJK ALULIGHT CP GEBR. DOMINICUS BV PZC - Gastheer/Gastvrouw - Medewerkers bediening maandag 27 maart 2006 Familieberichten vervolg van pagina 10 Ilc zie een poort wijd open staan, waardoor het licht komt stromen, een poort waar 'k vrijelijk in mag gaan om vrede te bekomen. Dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat wij haar moeten missen, be richten wij u het overlijden van onze moeder, oma en overoma Leintje de Wijze-Barentsen Middelburg, 18 januari 1922 fHansweert, 25 maart 2006 Oostburg: Nelly de Maillie-de Wijze Bram de Mail lie Middelburg: Tonnie de Wijze Coba de Wijze-Geluk Den Helder: Hans de Wijze Middelburg: Nico de Wijze Yerseke: Cathrien Comelisse-de Wijze Sjaak Cornelisse (in herinnering) Veere: Heieen )obse-de Wijze jasper Jobse (in herinnering) Terneuzen: Anneliess Oosterloo-de Wijze René Oosterloo Klein- en achterkleinkinderen Hansweert, Clara's hofje Correspondentieadres: Veersesingel 178 4332 TE Middelburg Wij bedanken alle medewerkers van Hospice het Clara's hofje voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Onze moeder is opgebaard in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 28 maart van 19.00 tot 19.45 uur. De dienst die geleid wordt door Ds. S. Francke wordt gehouden op woensdag 29 maart om 11.30 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Voorafgaande aan de dienst is er tevens gelegenheid tot afscheid nemen van 10.45 tot 11.15 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. Na bijna 5 jaar lief en leed te hebben gedeeld is plotseling overleden J.A. Tellier Johan Oostburg, maart 2006 A.J. Klaver-Risseeuw Kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn wij door het onverwachtse overlijden van onze lieve opa Johannes Gijzel Kerkwerve: John en Nicole Zierikzee: Landy 22 maart 2006 Veilig in Jezusarmen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat we van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Here tot Zich heeft genomen onze lieve, zorgzame moe der, schoonmoeder, oma, oude oma, zuster, schoon zuster en tante Johanna Hoogendam-Vrijhof sinds 29 maart 1994 weduwe van Pieter Hoogendam in de leeftijd van 88 jaar. Pia en Kees Noordhoek Mirjam en Kees, Seppe Karin en Chester Eveline en Alex Gerrit Hoogendam en Mijnie Reedijk Astrid en Dik', felmar, Esmée en Rens Remco en Judith, Isa Rien en Fija Hoogendam Marco Anneke en Piet Kammeraat Marianne Wendy en Oskar Liesbeth en Peter Marijke en Atze Helder Arjan en Annelies, Ruben Annemieke en Bas Silvia en Marlijn Margreet en Arie de Jong Carolien en David Pim Lydia en verdere familie Colijnsplaat, 24 maart 2006 Correspondentieadres: Veerweg 9, 4493 AL Kamperland, tel. 0113-37 22 76 Wij zijn erg dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij de laatste 12 jaar in Cleijenborch (en Rustoord) mocht ontvangen. Onze moeder en oma is opgebaard op haar kamer. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den in de kapel van de begraafplaats "Oud Kralin gen", Laan van Oud Kralingen 1 te Rotterdam, op woensdag 29 maart om 14.00 uur, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in de aula van de begraafplaats. Liever geen bloemen. r ui tvaar tverzorginj de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internetwww.degrootdekam.nl Tot onze grote droefheid is overleden onze geliefde zwager en oom Leunis de Rijke weduwnaar van Cornelia de Bruine Kortgene: A. de Bruine Kamperland: C. van Goudswaard Kamperland: M. de Bruine W. de Bruine-Lous Borssele: J. de Bruine J. de Bruine-de Waal Werkendam: W. Hovestadt Middelburg: W. Brouwer Middelburg: A. de Bruine A. de Bruine-Lous Middelburg: L. Peene-de Bruine Oost-Souburg: J. v.d. Bosse J. v.d. Bosse-de Bruine Bameveld: J. Jansen Neven en nichten 24 maart 2006 Verdrietig zijn wij na het verlies van onze lieve oma en overgrootmoeder Rien en Majanka Irene, Roel en My ma Trudy en Arnold Dorien en Janien Jozina Karin en Walter Milan Judith en Martin Anytsa en Leo Marije en Chantal Petra CP enRandy Naomi Qp en Dennis And ré Marja Peter Sandra en Serge Edwin en Saritha Rudi Na een kort ziekbed is overleden onze geliefde zus ter, schoonzuster en tante Geertruida Roose echtgenote van A.J. Goozen Barneveld: P.C. Roose Vlissingen: A. Roose Vlissingen: S. Roose-Barentsen Barneveld: Come en Jan van Rooijen-Roose Oost-Souburg: Corrie en Jo Botting-Marijs Middelburg: Cees en Wilma Roose-Dingemans Zoutelande: Ko Roose Assen: Kees Roose 25 maart 2006 De Heer is mijn Herder, Psalm 23. Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, berichten wij u dat van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Geertruida Goozen-Roose in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Oost-Souburg: A.J. Goozen Breskens: Adrie Goozen Suzan Minderhoud Oostkapelle: Kees Goozen (in herinnering) Rita Goozen-Provoost Ritthem: Piet Goozen Anke Goozen-de Rooij Kamperland: Annie de Buck-Goozen Bram de Buck Biezelinge: Corrie Goedhart-Goozen Leunis Goedhart Kapèlle: Mattie van Vlierden-Goozen Hans van Vlierden Klein- en achterkleinkinderen 25 maart 2006 "De Zoute Viever" kamer 114 Dongestraat 1 4388 VJ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 30 maart van 12.00 tot 12.45 uur in De Ark, gelegen naast het kerkgebouw Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend wordt de afscheidsdienst gehouden om 13.00 uur in het kerkgebouw Open Hayen. Waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De Ark. Wij bedanken de medewerkers van "De Zoute Vie ver" voor de liefdevolle en goede verzorging. Geen bezoek aan huis. Beetje bij beetje ging je ons verlaten Die blik, die stilte, dat deed zo zeer Wij zagen soms je stille verdriet Maar helpen konden we je niet Na drie maanden van verdriet om het heengaan van j zijn lieve vrouw en onze moeder moeten wij nu ook afscheid nemen van onze lieve vader en opa Stoffel Korstanje weduwnaar van Johanna Kole in de leeftijd van 91 jaar. Harderwijk; ]M. Korstanje J. Korstanje-de Groot Brielle: M.J. Korstanje C. Korstanje-van Nieuwenhuyzen Kapelle: N.C. Gorsse-Korstanje Th.H. Gorsse Grembergen (B.): C.J. Korstanje j L.S. Korstanje-Thiery Etten-Leur: J.S. Kloosterman-Korstanje D. Kloosterman Klein- en achterkleinkinderen Goes, 25 maart 2006 Correspondentieadres: Th. Gorsse-Korstanje, Langegracht 16,4421 EX Kapelle De afscheisdienst zal worden gehouden woensdag 29 maart om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Elooft, j Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van j de dienst is er van 12.15-12.45 uur gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. want Hij zal aangaande u zijn engelen gebieden, dat zij u behoeden op al uw wegen; op de handen zullen zij u dragen. psalm 91 11 en 12a Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Willemina Wouters weduwe van Leendert Minderhoud Westkapelle 29 oktober 1914 t Domburg 25 maart 2006 Heelsum: Leendert Minderhoud Lenie Krul Delft: Laura Minderhoud Fred Mook Domburg: Mineke Minderhoud Alexander Minderhoud Albert Minderhoud Enschede: Willemien Minderhoud Andor Uding Anne en Tijn Rotterdam: Leo Minderhoud Correspondentieadres: Dr. B. Vaandragerstraat 13 4357 CJ Domburg- De afscheidsdienst zal worden gehouden op woens dag 29 maart 2006 om 12.30 uur in de Protestantse Kerk te Domburg. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot condole ren in "de Poort", het bijgebouw van de kerk. vanaf 12.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Domburg (ingang Babelweg). Op 91-jarige leeftijd heeft God uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Willemina Minderhoud-Wouters Westkapelle, 29-10-1914 Domburg, 25-03-2006 Zoutelande: K. Wouters L. Wouters-Schoe Neven en nichten Zijn stoel is leeg, zijn stem is stil. Wij zeggen "Heer, het is Uw wil. Met intens verdriet geven wij u kennis dat, na een le ven van toewijding en zorg voor allen die hem lief waren, van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en overgroot-opa Marinus van den Ouden sinds 25 juni 1999 weduwnaar van A.M. Quaak 30 juni 1912 f 24 maart 2006 Looperskapelle: Leen en Annie van den Ouden Rien en Saskia David, Marit, Tirza Leo en Elise Nikita Claudia en John Lisanne, Esther, Mirthe Zierikzee: Krijn van den Ouden Aritcia Mariël, Carlo Patrick Zorgcentrum "Borrendamme" Scheldestraat 2-301, Zierikzee Correspondentieadres: L. van den Ouden Nieuwe Kerkweg 3-b 4322 TH Looperskapelle Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 28 maart van 19.00 tot 20.00 uur op kamer 301 in Zorgcen trum "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden woensdag 29 maart om 13.30 uur in de Groene zaal van Zorgcentrum "Borrendamme", waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algeme ne begraafplaats te Noordgouwe, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er in de Groene zaal van "Borrendamme" gelegenheid tot condoleren. Lieve opa, De lege plek, het doet zo'n pijn, maar in gedachten zul je altijd bij ons zijn. Claudia en John Lisanne, Esther en Mirthe "Lieve Opa, je wijsheid, oprechtheid, kracht: en hu mor zullen voor altijd een leidraad in ons leven zijn Rien, Saskia, David, Marit en Tirza Leo, Elise en Nikita "Ik weet dat mijn Verlosser leeft Dankbaar voor het lange leven dat haar gegund was, geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze tante, oudtante en huisgenote Janneke de Koeijer sinds 7 november 1995 weduwe van Simon de Klerk 25-7-1904 f 25-3-2006 Familie de Koeijer Familie de Klerk Mevr. G.A. Pladdet Corr.adres: Fam. A.J. de Koeijer, Terneuzensestraat 49,4543 BM Zaamslag De dienst van Woord en Gebed zal D.V- worden ge houden op woensdag 29 maart om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Terneuzensestraat 2 te Zaam slag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in "De Poort", Terneuzensestraat 4a te Zaamslag. Onze dank gaat uit naar het personeel van Verpleeg huis "DeViirssche" voor de liefdevolle verzorging gedurende de laatste jaren. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde collega en vriend Jasper Knoester Hij was een man van weinig woorden maar met veel inzet en groot vakmanschap. We verliezen in hem een markante persoon in de museumwerkplaats. Wij wensen zijn naasten veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en medewerkers Stichting Stoomtrein Goes-Borsele SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINAT Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl ik heb je nodig World Visio^^^ ys, em^ Vlietstraat 15, Terneuzen Tel. 0115-( Bij ziekenhuis "De Honte" JlResiaitrtmt (Dnbxr ite Ihtïïen S. de Cock-d'Hooghe Dorpsplein 12 - 4574 RD Zuiddorpe Tel. 0115-608295 - vanuit België 00-31-115-608295 Restaurant Onder de Linden vraagt per 1 april met ervaring en vakkennis seizoen (1-4 - 20-6) *zowel weekdagen en/of weekendwerk Sollicitatie aan: C. de Cock tel. 0115-608295 Dorpsplein 12, 4574 RD Zuiddorpe U GEVELVERFRAAIING li ALUMINIUM EN KUNSTSTOF KOZIJNEN, ZONWERINGEN, ROLLUIKEN, DAKRAMEN, GARAGEDEUREN: VLISSINGSESTRAAT 1 4371 RA KOUDEKERKE T 0118 552010 F0118 552071 INFO@POLDERDIJKZONWERINGEN,N GEVELVERFRAAIING ALUMINIUM EN KUNSTSTOF KOZIJNEN, ZONWERINGEN, ROLLUIKEN, DAKRAMEN, GARAGEDEUREN W1JNGAARDSTRAAT14 4461 DL GOES T0113 220173 F 0113 223191 INFO@ALULIGHT.NLl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42