au CP GEBR. DOMINICUS BV PZC maandag 27 maart 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16,00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst; familieberichten@pzc.nl Overleden De mensen van voorbij zij blijven met ons leven. De mensen van voorbij ze zijn met ons verweven in liefde, in verhalen, die wij zo graag herhalen in bloemengeuren, in een lied dat opklinkt uit verdriet. Tot ons verdriet werd geheel onverwacht van ons weggenomen, onze lieve, altijd op ons betrokken en met ons meelevende zus, schoonzus en tante Cornelia Leuntje Dekker 's-Heerenlioek, Bergen op Zoom, 20 april 1935 20 maart 2006 lieinkenszand: Han Dekker )o Dekker-Koeman Corrine 's-Heerenhoek: Marien Dekker Krimpen a/d Ifssel: Leny Keus-Dekker Hans Keus Rptterddm: Martij n Wouter Amersfoort: Ina Dekker Correspondentieadres: Vleugelhofweg 1 4453 VD 's-Heerenhoek Zaterdag 25 maart 2006 hebben wij in kleine familie kring afscheid genomen en haar lichaam te rusten ge legd in haar geliefde Zeeland. Wij konden niet bij ons houden Hij die van ons hield Maar hij die van ons hield Houden wij bij ons Bedroefd, maar dankbaar dat hem verdere pijn be spaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve man en vader Alfred Marcel Maria Hamerlinck echtgenoot van Addie Hamerlinck-Pieters Hij is geboren te Eede op 7 augustus 1932 en over leden te Oostburg op 25 maart 2006 voorzien van het Heilig Sacrament der Zieken. Eede: Addie Hamerlinck-Pieters zijn echtgenote Eede: Patrick Hamerlinck zijn zoon De families Hamerlinck, Pieters, De Vos en Goethals Eede, 25 maart 2006 4529 JA Eede Een speciaal woord van dank aan het ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen en verpleeghuis de Stelle voor de liefdevolle verzorging. De uitvaartviering waartoe u vriendelijk wordt uitge nodigd zal plaatsvinden op vrijdag 31 maart 2006 om 10.00 uur in de r.-k. parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te Eede, waarna in stilte de crematie plaatsvindt. De familie komt samen om 9.45 uur aan de kerk. Liefst schriftelijk condoleren. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, ge lieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. En als ik dood ben, treur dan niet Ik ben niet echt dood moet je weten Het is mijn lichaam dat ik achterliet Dood ben ik pas als je mij bent vergeten. Na jaren van strijd tegen ziekte en na vele ondergane behandelingen is nu toch overleden mijn geliefde vrouw, onze schoonzuster, tante en nicht Elizabeth Hofman Betsy echtgenote van Jaap Risseeuw 17 september 1930 24 maart 2006 Terneuzen: Jaap Risseeuw Terneuzen,Berliozhof 63 4536 EW Mijn lieve vrouw is opgebaard in rouwcentrum Monula, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tol afscheid nemen aldaar op dinsdag 28 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 29 maart om 10.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN. GLAS, R.V.S EN BRONS De Heer in mijn Herder. Met veel verdriet, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij vandaag af scheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moe der en oma Neeltje Hoek van Dijke-Boogaard weduwe van I. Hoek van Dijke op de leeftijd van 77 jaar. Rotterdam: Elli en Willem Ouderkerk a/d IJssel: Lenny en Koos Karlijn Sjoerd Lizanne Amsterdam: Rita Hoorn: Gillis en Milène Brielle, 25 maart 2006 Catharina Gasthuis Corr.adres: Elli Hoek van Dijke ljsclubdwarsstraat 6 3061 GW Rotterdam De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op woensdag 29 maart 2006 om 14.00 uur in de aula op de nieuwe begraafplaats aan de G.j. v.d. Boo- gerdweg 35 in Brielle, waarna de begrafenis aanslui tend zal plaatsvinden. Hieraan voorafgaand is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze zuster, schoonzuster en tante Neeltje Hoek van Dijke-Boogaard Weduwe van Izaak Hoek van Dijke Middelburg: A. Boogaard f J. de Witte-van Eijzeren A. de Witte t Kapelle: P. Boogaard F. Boogaard-Dingemanse Kruiningen: M. Boone-Boogaard L.Boone St. Laurens: J. Arendse-Boogaard A. Arendse t Neven en nichten 25 maart 2006 'IcZal eeuwig zingen van Gods goedertierenheen (Ps. 89 berijmd) Bedroefd om zijn heengaan, maar ook in dankbaar heid terugdenkend aan alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat de HEERE tot Zich genomen heeft mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Abraham Wisse Domburg, 13 februari 1927 Domburg, 25 maart 2006 Domburg: L. Wisse-de Visser Oostkapelle: Chris en Martha Wisse-Janse Domburg: Johan en Marianne Wisse-Dekker Aagtekerke: Ab en Jeanette Wisse-Maljaars Domburg: Jan en Annelies Dekker-Wisse Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar allen die hem met liefde omringd hebben. De begrafenis vindt D.V. plaats op woensdag 29 maart om 14.30 uur op de begraafplaats te Dom burg, ingang Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Voorafgaand aan de begrafenis vindt er een rouw dienst plaats in de kerk van de Gereformeerde Ge meente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Aanvang 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 28 maart van 18.30 uur tot 19.30 uur in voornoemd kerkgebouw, en na de begrafenis in het Schuttershof. Correspondentieadres: Fam. J. Dekker, Brouwerijweg 414357 HA Domburg Geen bloemen Mochten wij iemand vergeten zijn een kaart té sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. "uw God, mijn God" Ruth 1:16 We zijn diepbedroefd dat onze lieve, zorgzame en meelevende (over)opa Wisse is overleden. Hij heeft veel voor ons betekend. Lydia en Michaël, /esse, Loïs, Julia, Micha, Marcus en Rachel, Emma, Abraham en Mirjam, Rebecca en Niels, Anna Maria, Eva, Bram en Esther, Arenda en Wendell, Johan, Christiaan, Elize; Rosanne, Andréa, Thomas, Myrthe Geheel onverwachts is van ons weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Abraham Wisse Zoutelande: P. Leijnse-Wisse W. Leijnse M. Leijnse-Wisse C.W. Leijnse (in herinnering) Neven en nichten Heden is overleden, na zorgvolle jaren, onze geliefde zwager en oom Abraham Wisse in de leeftijd van 79 jaar. Sterke de HeereLeu en de verdere familie Sint Laurens: C. de Visser-Francke A. Francke Aagtekerke: J. de Visser J. de Visser-de Visser Aagtekerke: L. de Visser E. de Visser-de Korte Neven en nichten Aagtekerke, 25 maart 2006 Openbaring 14:15 zalig zijn de doden, die in de Heere sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, opdat zij rusten mogen van hun arbeid; en hun werken volgen met hen. Verdrietig, maar in dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, is van ons heenge gaan, onze altijd zeer meelevende en rechtschapen vriend en oom Abraham Wisse in de leeftijd van 79 jaar Wij wensen tante Leu en de (achter) (klein)kinderen Gods ondersteuning toe in dit grote verlies. Middelburg: N. Hoevers- de Visser Biggekerke: Wim en Lies Middelburg, 25 maart 2006 Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerbeste vriend Abraham Wisse Wij wénsen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Zijn inzet voor Domburg en de medemens zullen wij nooit vergeten. Huib en Jo de Pagter De kerkenraad van de Gereformeerde Gemeente te Aagtekerke geeft met droefheid kennis van het overlijden van zijn oud-ambtsbroeder. Abraham Wisse in de leeftijd van 79 jaar. "Evenwel het vaste fundament Gods staat, hebbende dit zegel: De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn2. Tim. 219a. Broeder Wisse heeft de gemeente 17 jaar in het ambt van diaken en 15 jaar in het ambt van ouderling in alle getrouwheid gediend en we denken in dankbaar heid aan al het werk dat hij voor de gemeente heeft gedaan. Namens de kerkenraad, J. Sinke, preses, J. Wisse, scriba Aagtekerke, 25 maart 2006 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Abraham Wisse Bestuurslid Comité Ouderenreizen Domburg Huib de Pagter Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Abraham Wisse Lid van Comité Herdenking Domburgse Oorlogsslachtoffers 1940 -1945 Zijn inzet en vriendschap is voor velen een grote steun geweest. Comité Herdenking Domburgse Oorlogsslachtoffers Verdrietig namen we afscheid van onze lieve Gilles Cornelis Kuzee Kees weduwnaar van Frederika Maria Kuzee-de Visser levensp.artner van Johanna Catharina Ziegelaar Ik ontmoette een bijzonder en waardevol mens in Kees. Hij bracht muziek in mijn leven. Terneuzen, t Veldhoven, 29 april 1923 24 maart 2006 Ank Ziegelaar Piet en Dini "Riet en John Freek en Elsbeth Kees en Dita Inge en Anton Ronald en Belinda - Klein-en achterkleinkinderen Meiveld 124 5501 KG Veldhoven Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 29 maart van 13.30 tot 14.00 uur in het uitvaartcen trum "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middel burg. Laat uw licht alzoo schijnen Matt. 5 16a Na een leven vol liefde, goedheid en hartelijkheid voor ons en allen die haar gekend hebben, is plotse ling op 83-jarige leeftijd van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder en oma Adriana Aarnoutse echtgenote van Pieter Aarnoutse Aardenburg: Piet Aarnoutse Oostburg: Annemieke en Bart Debora en Rob Anne Frank Juana Alkmaar: Jan Pieter en Hilde Daan Tim Bob Middelburg: Ad en Karin Aag, Teun Aardenburg: Peteren Sabine Tom 24 maart 2006 Busschieterstraat 6 4527 CG Aardenburg De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal ge houden worden op woensdag 29 maart om 14.00 uur in de St. Baafskerk te Aardenburg, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de St. Baafskerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. We zijn heel verdrietig dat onze Lieve oma Aarnoutse plotseling is overleden. Debora, Anne, Frank, Juana Daan, Tim, Bob, Aagje, Teun, Tom Oma, nu ben je een sterretje aan de hemel voor ons. Aardenburg, 24 maart 2006 Bedroefd en verslagen delen wij u mede dat plotse ling van ons is weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Adriana Aarnoutse-Aarnoutse (Ad) Heerlen: Corrie Hoefman-Aarnoutse Freek Hoefman Edmonton (C): Adrie Aarnoutse f Tannie Aarnoutse-van Dixhoorn Nort Moor (D): Jan Aarnoutse t Jannie Aarnoutse-van Ham Middelburg: Rie Janse-Aarnoutse Gerard Janse Vlissingen: Francien de Nooij er-Aarnoutse Jaap de Nooijer Vlissingen: Nel van Noppen-Aarnoutse Henk van Noppen Wij wensen Piet, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met het verlies van zijn vrouw, moeder en oma. "Een mens met een hart van goud Verdrietig, maar ook dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma fauna Plonia Kalle-Dronkers weduwe van Petrus Eduardus Kalle in de leeftijd van 83 jaar. Goes: Iza Kalle Jacqueline en Bram Petra en Eric Serge en Titia Kapelle: Nel en Kees Fraanje-Kalle Femke en Marcel Marlijn en achterkleinkinderen Goes, 25 maart 2006 Woonzorgcentrum 'St. Joanna' Corresponden tieadres Elstarstraat 58,4421 DT Kapelle Onze moeder en oma is opgebaard in haar kamer, Kloetingseweg 47-26 te Goes, waar dinsdag 28 maart van 19.00-20.00 uur gelegenheid is om af scheid van haar te nemen. De Crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden donderdag 30 maart om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Lieve oma, voor altijd in ons hart. Femke en Marcel Martijn en die tot Mij komt, zal Ik geenszins uitwerpen Joh. 6:37 Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een moedig gedragen ziekte, de Heere tot Zich heeft ge nomen, onze lieve en zorgzame vader, groot- en overgrootvader Leunis de Rijke weduwnaar van Cornelia de Bruine in de leeftijd van 83 jaar. Oost-Souburg: Adrie en Nel de Rijke-van Keulen Vlissingen: Corina en Leo, Jordan, Merel f), Linde Vlissingen: Jan Peter en Karin, Boaz Vlissingen: Johan en Wilma de Rijke-Verhage Vlissingen: Gerard en Petra de Rijke-Schot Vlissingen: Wilma en Rob Polak-de Rijke Annelies Mariëlle en Gerben Robert Oost-Souburg: Diana en Mark Vlissingen: Matty en Marco Walhout-de Rijke Marjolijn Laura Annelotte Céline Davey 43$2 CA Vlissingen, 24 maart 2006 P.A. de Genestetlaan 20 Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen dins dag 28 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaart centrum "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin gen. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal ge houden worden D.V. woensdag 29 maart om 10.30 uur in de "Marnixkerk", Marnixplein 41 te West- Souburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de teraardebestelling plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Bedroefd delen wij mee dat wij, vrij onverwachts, afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Jacoba Boudens-van 't Westeinde Zevenbergen: Tan en Kees de Jonge Prinsenbeek: Fluib en Riet f van 't Westeinde Dongen: Bertus en Ans van 't Westeinde Terneuzen: Frans van 't Westeinde Neven en nichten Goes, 23 maart 2006 Verdrietig zijn wij door het verlies van Koos Boudens-van 't Westeinde Connie, heel veel sterkte met het verwerken van het grote verlies. Fam. Boudens Nog onverwacht is overleden onze lieve broer, zwa ger en oom Wim den Boeft Geboren 9-6-1921 te St. Laurens Overleden 25-3-2006 te Doetinchem Terneuzen: G.J. de Bokx Middelburg: C. den Boeft Middelburg: J. de Klerk-den Boeft 1. de Klerk Neven en nichten Correspondentieadres: Penninghoek 7 4331 PN Middelburg Ik zie een poort wijd open staan, waardoor het licht komt stromen, een poort waar 'k vrijelijk in mag gaan om vrede te bekomen. Dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen;» maar bedroefd omdat wij haar moeten missen, be richten wij u het overlijden van onze moeder, oma en overoma Leintje de Wijze-Barentsen Middelburg, tHansweert, 18 januari 1922 25 maart 2006 Oostburg: Nelly de Maillie-de Wijze Bram de Mail lie Middelburg: Tonnie de Wijze Coba de Wijze-Geluk Den Helder: Hans de Wijze Middelburg: Nico de Wijze Yerseke: Cathrien Cornelisse-de Wijze Sjaak Comelisse in herinnering Veere: Heieen Jobse-de Wijze Jasper Jobse (in herinnering) Terneuzen: Anneliess Oosterloo-de Wijze René Oosterloo Klein- en achterkleinkinderen Hansweert, Clara's hofje Correspondentieadres: Veersesingel 178 4332 TE Middelburg Wij bedanken alle medewerkers van Hospice het Clara's hofje voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Onze moeder is opgebaard in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 28 maart van 19.00 tot 19.45 uur. De dienst die geleid wordt door Ds. S. Francke wordt gehouden óp woensdag 29 maart om 11.30 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Voorafgaande aan de dienst is er tevens gelegenheid tot afscheid nemen van 10.45 tot 1115 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum. Na bijna 5 jaar lief en leed te hebben gedeeld is plotseling overleden J.A. Tellier Johan Oostburg, maart 2006 A.J. Klaver-Risseeuw Kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn wij door het onverwachtse overlijden van onze lieve opa Johannes Gijzel Kerkwerve: John en Nicole Zierikzee: Landy 22 maart 2006 Veilig in Jezusarmen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat we van haar/ mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Hete/ tot Zich heeft genomen onze lieve, zorgzame moe- der, schoonmoeder, oma, oude oma, zuster, schoon--; zuster en tante Johanna Hoogendam-Vrijhof sinds 29 maart 1994 weduwe van Pieter Hoogendam in de leeftijd van 88 jaar. Pia en Kees Noordhoek Mirjam en Kees, Seppe Karin en Chester Eveline en Alex Gerrit Hoogendam en Mijnie Reedijk Astricl en Dik, Jelmar, Esmée en Rens Remco en Judith, Isa Rien en Fija Hoogendam Marco Anneke en Piet Kammeraat Marianne Wendy en Oskar Liesbeth en Peter Marijke en Atze Helder Arjan en Annelies, Ruben Annemieke en Bas Silvia en Martijn Margreet en Arie de Jong Carolien en David Pimi Lydia en verdere familie Colijnsplaat, 24 maart 2006 Correspondentieadres: Veerweg 9, 4493 AL Kamperland, tel..0113-37 22 76 Wij zijn erg dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij de laatste 12 jaar in Cleijenborch (en Rustoord) mocht ontvangen. Onze moeder en oma is opgebaard op haar kamer. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den in de kapel van de begraafplaats "Oud Kralin gen", Laan van Oud Kralingen 1 te Rotterdam, op woensdag 29 maart om 14.00 uur, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in de aula van de begraafplaats. Liever geen bloemen. Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26