Arnemuiden beleeft een déja vu Goede seizoenstart Ruttinger Blessures overstelpen titelkandidaat RCS Wolfaartsdijk rukt op naar tweede stek Eersteklasser geeft weer voorsprong weg in manmeer situatie: 2-2 bij GJS Verrassingen in Boonen-toernooi Franky Beljaars gaat te snel van start in Hulst agenda uitslagen door Rudy Boogert DALEM - Als dominostenen vie len de voetballers van Arnemui den zaterdag na het laatste fluit signaal op het veld. Ongeloof, woede, teleurstelling en frustra tie. Al deze emoties lagen ver pakt in gele shirts en rode broe ken op het gras van GJS. Een week nadat Arnemuiden een 1-O-voorsprong had weggege ven in een manmeersituatie, deed het nu hetzelfde met een 2-0-voorsprong. Het 2-2-gelijkspel tegen GJS kwam echter vele malen harder aan dan de eerdere 1-1 tegen Nieuw-Lekkeriand. Ten eerste omdat de verspeelde voorsprong tégen GJS groter was, ten twee de omdat deze voorsprong pas in de 89e en 90e minuut werd verspeeld en ten derde omdat Arnemuiden het gevoel had ge kregen dat het van zijn eerdere fouten geleerd had. Maar ook in Dalem kreeg Arne muiden zijn voorsprong tegen tien man niet winnend over de streep. „Vorige week hebben we gesproken over het hoe en waar om van die 1-1 tegen Nieuw-Lekkerland"zei trainer Ja'n Poortvliet achteraf, „en nu gebeurt het weer! Het heeft geen zin om er nu wéér over te praten. Het zit in de kopjes van de spelers en. ik heb meer tijd no dig om deze dingen te voorko men." Poortvliet incasseerde daardoor al het vijfde gelijkspel sinds zijn aantreden, behaald in zeven duels. Met die score kan hij vre de hebben, maar de hunkering naar de eerste zege wordt groter en groter. Niet alleen omdat hij hoopt dat daarmee het fragiele vertrouwen een fundament krijgt, maar helemaal omdat de degradatienood elke week hoger en hoger wordt. Dubbel en dwars Arnemuiden was zaterdag op drie plaatsen veranderd in verge lijking" met zeven dagen eerder. De opvallendste wijziging was dat Frank Davidse in de spits Arjen Reynoudt verving. David- door Bas Abresch OOSTERHOUT - Kampioens kandidaat RCS heeft door het gelijkspel tegen Oosterhout (Ó-O) nog alles in eigen hand. De enige zorg voor trainer Alexan der van Keulen is een nieuwe blessure in de verdediging. Bgsar Xhoxhaj moest na twintig minuten vervangen worden en dat betekende dat A-junior Zico Tomasoa naast zijn ploeggenoot van de A's Steven Visser plaats moest nemen. „Zo kom ik langzamerhand wat krap in mijn verdedigers te zit ten", zei Van Keulen, doelend op de andere blessuregevallen Niels Tournoy en Delano de Keuning. Met de topper tegen Ühitas '30 (tweede op één punt achterstand) van zondag in het vooruitzicht, hoopt Van Keulen op een snel herstel van Xhox haj, die eigenlijk middenvelder is maar noodgedwongen in de verdediging is geposteerd. Met de puntendeling tegen Oos terhout kon de RCS-trainer goed leven. In de tweede helft COLIJNSPLAAT - Het regende verrassingen in de eerste ronde v"an het Gust Boonen drieban- dentoernooi, dat in café Juliana in Colijnsplaat wordt gespeeld. De plaatselijk favorieten Kees Bouwman en Rob van Linden verloren van Johnny de Witte uit Kloetinge en Jos Capello uit Tholen. en werden verwezen naar de veriiezersronde. Ook de nederlagen van Sylvia Eckel uit Hans weert, vorig jaar derde, Ferdinand Impens uit Kruinin- gen, Jan Beije uit Wissenkerke en Piet van Essen uit Goes wa ren opmerkelijk. Van Essen werd uitgeschakeld door Corrie dè Looff' uit Kortgene. Van de Schouwse deelnemers sneuvelde Wim Hage en Philip van der Male. Laatstgenoemde kreeg in drie sets klop van Erniel de Witte uit Kloetinge. De hoogste set werd gespeeld door Jiirgen Brug'geman uit Zie- rfkzee, die 1.33 liet aantekenen. De setmoyennes van Phuc Nguyen, Gilles Sturm en Daan Weststrate mochten ook gezien worden. se werd daarmee beloond voor zijn sterke invalbeurt tegen Nieuw-Lekkerland. De aanval ler, overgekomen van 's-Heer kreeg de thuisploeg zeker vijf open kansen, maar kwam niet tot scoren. In de eerste helft had RCS de betere mogelijkheden, maar Dennis de Nooijer en Rud- ley St-Jago hielpen die om zeep. Zo reist de Souburgse ploeg zon dag met een punt voorsprong af naar Etten-Leur. Van Keulen: „We leggen onszelf geen druk op, want we hebben de doelstelling, bij de eerste vijf eindigen, al gehaald. Maar als je op vier wedstrijden van het ein de bovenaan staat, kan .je niet ontkennen dat je kampioen wil worden. Als we zondag winnen, mogen we het niet meer wegge ven." Oosterhout-RCS 0-0. Scheidsrech ter: S. Heusschen (Blcidel). RCS: Arvid Pieterse; John Bent- schapknook, Besar Xhoxhaj (20'. Zico Tomasoa), Steven Visser, Al- faro Pentury; Aschraf Elhrouz, Al- win van Ham, Rudley St-Jago; Martin Janse (46. Joey van der Zweep), Dennis de Nooijer, Dange- lo Martien. Zierikzee Het zelfvertrouwen van Zierik zee liep gisteren een nieuwe deuk op. Na het matige optre den van vorige week tegen Vlij- mense Boys (0-0), ging de ploeg gisteren met 6-0 onderuit tegen SC 't Zand. Voor de derde opeen volgende wedstrijd kwam Zie rikzee niet tot scoren. Daar ligt grotendeels het pro bleem voor de ploeg van trainer Gaby Niemantsverdriet. Zierik zee creëert genoeg kansen, maar springt hier niet zorgvuldig mee om. Zo is topscorer Mathijs Ha- ge na de winterstop een stuk minder trefzeker dan ervóór. Gisteren miste hij twee keer in een één-tegen-één-situatie met de doelman van. SC 't Zand. Niemantsverdriet zal deze week gebruiken om het geloof in ei gen kunnen wat op te. vijzelen voor de wedstrijd van zondag te gen Oosterhout. „We zitten niet best in ons spel. We moeten het zelfvertrouwen boven tafel krij gen." Het enige positieve nieuws .voor Zierikzee was dat alle ploe gen die lager op de ranglijst staan, eveneens niet wonnen. Niemantsverdriet: „We hebben nog drie wedstrijden om drie punten, te halen. Ik denk dat we dan wel veilig zijn." SC 'l Zand-Zierikzee 6-0 (4-0). 12. Luca Farci 1-0, 20. Jaap van Bavel 2-0, 33. Thomas Delfina 3-0,45 Jaap van Bavel 4-0, 30. Luca Farci 5-0, 90+2.Dick van der Ven 6-0. Scheidsrechter: R.A.H.J. Souwen. (Esbeek). Arendskerke, betaalde dat ver trouwen in de eerste 45 minuten dubbel en dwars terug. Na twee minuten loste hij een waarschuwingsschot richting het GJS-doel. Na negen minu ten pikte hij een door Bart van Steveninck doorgekopte vrije van VCK als Gerrit Petersen v spelen. „Ik wil wel graag doorsj; der leiding van een gekwalificee te beladen." VCK kon zaterdag de titel. Als de Walchenaren h Kamperland, was die ploeg uitj pioenschap. Dan was alleen Wol rent. Het team van trainer Peti stander van koploper VCK. trap op en lobde de bal met ge voel over GJS-doelman Walter Gremmen: 0-1, Vlak voor rust controleerde hij een crosspass Bevelanders wilden niet verder in", zei Willemse. „Maar wel on- e scheidsrechter. Het duel is veel i belangrijke stap zetten richting len gewonnen van het elftal uit chakeld in de race om het kam- u'tsdijk overgebleven als concur- Groenewegen is zaterdag tegen- foto Lex de Meester van linksback Peter Bil fraai op zijn borst en prikte de bal op nieuw langs Gremmen: 0-2. Een ongekende weelde voor Ar nemuiden. Die werd nog onge leender, toen Marc-Jan Bos vlak na rust zijn tweede gele en dus rode kaart kreeg. De middag leek niet meer stuk te kunnen. De eerste zege sinds vier maan den lag voor het grijpen. Zeker toen de scheidsrechter drie keer een appèl voor een penalty weg wuifde en Arnemuiden-doel- man Roy den Dunnen nauwe lijks gevaarlijke ballen te ver werken kreeg. Vermoeidheid De druk werd ondanks de man meersituatie toch hoog. „We wil len soms té veel voetballen, ter wijl de situatie er om vraagt de bal rigoureus buiten het veld te schieten", vond Poortvliet. Met name rechtsback Walter Crucq werd hierop aangesproken. „Maar ook door klachten van vermoeidheid van bijvoorbeeld Marinus (Baas) en Bart (van Ste veninck) konden we de druk niet van onze goal weghouden." In de 89e minuut viel daardoor de aansluitingstreffer van Louis Damen, uit een verre ingooi. „En toen voelde je de 2-2 al aan komen", vond Poortvliet. Een minuut later lobde Albert van Zandwijk van dertig meter op het doel van Den Dunnen. Via diens hand en de lat ging de bal weer hoog de lucht in en net voor de landing zette GJS-top- schutter Ruud Bos zijn voet erte gen: 2-2. GJS-Arnemuiden 2-2 (0-2). 9. Frank Davidse 0-1, 45. Frank Da vidse 0-2, 89. Louis Damen 1-2, 90. Ruud Bos 2-2. Scheidsrechter: R.A. van de Rest (Dordrecht). Ro de kaart (2x geel): 50. Marc-Jan Bos GJS), 90. Corjan Marijs (Arne muiden). Gele kaart: Bart Muilen burg, Ruud Bos, Albert van Zand wijk (GJS). Aantal toeschouivers: 80. Arnemuiden: Roy den Dunnen; Walter Crucq, John Crucq, Corjan Marijs, Peter Bil (83. Leon van Bel- zen II); Patrick Siereveld (79. Jar- co Siereveld), Bart van Steveninck (79. Arjen Reynoudt), Leon van Belzen I, Comé van Belzen; Mari nus Baas, Frank Davidse. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Computerservice Makzo 0-4, Prutsers - Duck/Spar 3-1, Brothers in arms - Hooizolder 0-4, Im- tech - La pelotita azul 1-3, Hoven.bedr. Walcheren - Doemarwa 1-3, Ysvogel - Kwik kwek kwak 3-1, Jarpin/Pets place - Dekkertjes 4-0. Stand na 75 games: Jamin/Petsplace 65, Makzo 64.5, Ysvo gel 62.5, Hooizolder 58.5, Imtech 58.5, Hoven.bedr. Walcheren 55, Computer service 54.4, Allie angel 52.5, Prutsers 51, La pelotita azul 49.5, Kwik kwek kwak 46, Dekkertjes 45.5, Doemarwa 45, Duck/Spar 37.5, Brothers in arms 27. Dinsdagleague: Bakker Maljaars - Steady state 3-1, Spruijt pallet - Nailstu- dio 2-2, Schoonen elektro-Pro hair 3-1, Wapen van Zeeland - Suzuki 4-0, Tim merwerken-Van der Zwan 0-4, Verhoe ven klussen - Dow 1-3, Schrobbelerke - Valkenisse 4-0, Bam - S4 2-2. Stand na 75 games: Van der Zwan 71, Schrobbe lerke 67, Schoonen elektro 66.5, Dow 62, Spruijt pallet 58.5, Pro hair 52, Ver hoeven klussen 50.5, Wapen van Zee land 49, Bam 48, Timmerwerken 47, Steady state 45, Valkenisse 42, Bakker Maljaars 41, Nailstudio 39, Suzuki 30.5, S4 30. Woensdagleague: Misset - 't Gootje 4-0, Auto de Voogd - M en O be dr. 3-1, Bakker Bart - Johns 0-4, Stadsca- fe - Herwegh 0-4, Coby's speelgoed - 3 HULST - Franky Beljaars speel de zaterdag een hoofdrol in de 25 kilometer van Hulst. De Vlis- singer ging te snel van start en dat moest hij in de tweede helft van de wedstrijd bekopen met een terugval. De Belg Kristof Rul bouwde de wedstrijd beter op. Hij won met een riante voor sprong. Zaterdag stond drievoudig win naar Mare Papanikitas niet aan de start in Hulst. Daardoor pro moveerden Franky Beljaars en Kristof Rul tot kanshebbers op de zege. Voor beide atleten pas te de loop uitstekend in de aan loop naar de Marathon van Utrecht op tweede paasdag. Hoewel Beljaars tijdens de loop veel verval kende, zei hij na af loop goed op schema te zitten voor Utrecht. „De vorm is goed. Al kan ik over vandaag natuur lijk niet tevreden zijn", vertelde Beljaars, die veel te snel van start ging. Bijna een halve wedstrijd hield de Vlissinger het hoge tempo vast. Daarna moest hij zijn meer dere erkennen in Rul. „Ik voelde het in mijn benen zakken. Rul kwam steeds dichterbij. Toen hij bij me kwam, vroeg hij nog of we samen verder zouden ,gaan. Ik kon zijn tempo echt niet bij houden. Daarom heb ik hem laten gaan", aldus Beljaars. In een fraaie stijl sloeg de 33-ja- rige Rul uit Merelbeke nog een gat van drie minuten. x Niks 0-4, Oliebollen - Poseidon 0$ ,-j Full house - Drukkerij Capello 1-3. Stand na 75 games: Herwegh 67j Full house 62, Poseidon 61, Oliebollen iïfj Drukkerij Capello 58.5, Auto de Voogd 57, M en O bedr. 55, Bakker Bart 54,5, j Misset 51, 3 x Niks 45, Johns 42, Stads- cafe 40, 't Gootje 27, Coby's speelgoed 19. Donderdagleague: Taxi Renesse- Fonsies 0-4, Auto Smart-Slagerij Gillis- ,y sen 4-0, Wondergem - Pro shop 1-3, T EPZ - Binnenuit 3-1, EPZ 2 - EPZ 3 3-11 Eastman - Brabant mobiel 1-3, Stand na 75 games: Pro shop 75.5, Brabant mobiel 70, Auto Smart 62.5, Fonsies54, EPZ 2 52, Slagerij Gillissen 51, Wonder gem 50.5, EPZ 43, Binnenuit 42,5, East- |j| man 40, EPZ 3. 36, Taxi Renesse 22> - Jeugdleague: Night fire - Lekker be- 71 langrijk 3-0, Vierkante bal SNIPZ 1-3) P Balzak - ZPINS 2-2, Nu even niet-Pink ladies 1-3. Stand na 69 games: Nu even niet 76, Balzak 65, ZPINS '54, SPINZ 50.5, Pink ladies 46, Vierkante fflg bal 26, Lekker belangrijk 25.5, Night fife 14 Kegio Walcheren, iweeae Kiasse. VZV/Hydrofa 2 - VAW 3-6, Geen idee- SU MO de Schuur 1-6, Onder andere-Ak' ft] kerdaas kado 1-6, Domburg 2-PSWj1 7-5, Fat kanaries - Garderen/Dekkéj -- 12-5, MO de Schuur - VZV/Hydrofa 2 "0 6-4. Stand: MO de Schuur 18-47, VAW an 18-41, Domburg 2 19-35, Akkerdaas ka: do 18-33, Geen idee 18-29, WZP 18-28, W PSVW 19-21, VZV/Hydrofa 2 18-16, On- IIS] der andere 18-16, Fat kanaries 18-1.2) mi Garderen/Dekker 18-9. Derde klasse: SSVW - Voskampboys 4-8, VPV-Nep- A tunus 5-9, Woontrend Zeeland - Dekker/Tram per 5-3, fc Laurens-Schin kel assurantie 5-1, Baderie - VZV/Hydrofa 3 9-7. Stand: Neptunus j 20-56, VPV 20-47, Voskampboys 20-41: Baderie 20-32, Uiterton 20-28, DKW ad- vocaten 20-28, fc Laurens 20-26, SSVW 20-25, Woontrend Zeeland 20-20; >n VZV/Hydrofa 3 20-17, Dekker/Tramper ,j 20-14, Schinkel assurantie 20-10. Vier- de klasse: fc Zeeland - Partner adyies 7-3, Uiterton 2 - de Stoof 17-5," TSA brandpreventie - Milano 4-12, Jong Ar- 1 nemuiden - EPZ 5-3, Garderen/Dek|er2 - Gouwe gheyt 10-2. Stand: Milano 18-52, TSA brandpreventie 19-45, MO de Schuur 2 18-43, Uiterton 2 18-38, fc L Zeeland 18-30, Jong Arnemuiden g 19-29, Garderen/Dekker 2 18-19, EPZ 19-12, Gouwe gheyt 18-10, Partner ad- vies 18-10, de Stoof 19-6. Vijfde klas- 1 se: Domburg 3 - fc Laurens 2 5-0, lo- e rentijd - Torna 2 6-3, VZV/Hydrofa,4 - Jobse timmerwerken 5-8, de Mix - Westkapelle 2 5-7, SVR - AFC 49, Stand: Domburg 3 21-50, Torentijd ,s 21-47, Job'se timmerwerken 21-39, de Mix 21-36, AFC 21-32, SVR 21-32, West- kapelle 2 21-29, fc Laurens 2 21-25, Va- L rian 21-23, VZV/Hydrofa 4 21-21, VAW Z 0 21-17, Torna 2 21-14. Zesde klasse: <c j Laurens 3 - Provincie Zeeland P».®» Scheldemond - Fraggles u rrayyies ^u-ou, nivvaixu,"^ 19-45, Murre/de Visser 2 19-40, We^: B pelle 3 19-32, SSG Scheldemond WW C Janse 19-26, Provincie Zeeland Bouwbedr. Geertse 19-19, Draadkra^ bers 19-17, fc Laurens 3 19-13, Uiterton 319-6. GiiSj 0) .ri Kt \<l ïr oa, maandag jlto Dammen J L PZDB-bekercompetitie. Finale lus- sen PWG 's-Gravenpolder en coes. oen ivnuuciuuiy - - j m der 4. Locatie: Verenigingsgebouw Spil in Gapinge. Aanvang 19-30 uur. maandag 27 maart 2006 KOUDEKERKE - De topper in de vierde klasse A van het zaterdag voetbal tussen VCK en Bevelanders werd zaterdag al na 22 minuten gestaakt. Scheidsrechter Jan van de Velde uit Vlissingen (foto) scheurde zijn hamstring toen hij een sprintje moest trekken. De on fortuinlijke arbiter, vorige week nog onderscheiden met een gouden speld van de KNVB, verliet geblesseerd het veld. De speaker in Kou- dekerke riep alle aanwezige scheidsrechters langs de lijn zich te melden in de bestuurskamer. Welgeteld één Middelburgse jeugdar- biter gaf gehoor aan die oproep, maar zowel trainer Henk Willemse door Herman Heuvink VLISSINGEN - Arno Ruttinger is goed be gonnen - aan het nieuwe motorcrosssei zoen. De inwoner van 's-Herenhoek won zaterdag de eerste clubwedstrijd van MSV De Uitlaat in de klasse 125 en 250/500cc. Vierennegentig rijders in de diverse klas sen hadden de weg naar het Sloehavenci- cuit in Vlissing'en-Oost gevonden. Daar werd de eerste club wedstrijd van dit sei zoen bij de MSV De Uitlaat verreden. Het circuit lag er perfect bij en ook de weergoden werkten mee. Sommige klas sen werden samengevoegd om een accepta bel deelnemersveld te krijgen. De meeste aandacht ging uit naar de klas se 125 en 250/500 cc senioren. In de eerste manche ging het er bijzonder spannend aan toe. Drie rijders waren daarvoor ver antwoordelijk. Dave de Jonge uit Hein- kenszand, Gregory de Nooijer uit Vlissin gen en Arno Ruttinger. Aanvankelijk nam de veelal in België uit komende De Nooijer de leiding, voor Rut tinger en Boodt. In de vierde van in totaal dertien ronden nam De Jonge, die een min dere start kende, de leiding over om die niet meer af te staan. Met name Ruttinger bood nog stevige tegenstand maar de KTM-coureur liet zich niet verrassen De Nooijer, die last kreeg van pijnlijke on derarmen, moest genoegen nemen met plaats drie. De tweede manche bood op nieuw een strijd tussen dit drietal. De Nooijer haakte als eerste af. Twee onschul dige schuivertjes maakten hem op slag kansloos voor een hoge klassering. Even leek het er op dat de winst opnieuw naar De Jonge zou gaan. Maar toen trok Ruttin ger het initiatief naar zich toe. De span ning was over toen De Jonge problemen kreeg met een aanlopende achterrem. „Het wiel sloeg telkens weg. Eerst dacht ik aan een lekke achterband." Na afloop bleek het de rem te zijn. geweest die hem parten speelde. Kawasaki-rijder Ruttin ger won uiteindelijk met een behoorlijke voorsprong. „Ik vond er niets meer aan toen mijn directe tegenstanders wegble ven. Ik heb het toen ook maar. rustig aange daan." Veteranen Bij de veteranen was net als vorig weekein de in Axel de winst voor Henk Buijs. Hij behaalde evenveel punten als zijn naaste concurrent Jos van Strien uit Dirksland. De winst in de tweede manche was van doorslaggevende betekenis. Derde werd Peter Maranus uit Domburg. In de 125 cc, waar de meeste rijders aan de start kwamen, was de winst voor Siemon Verduijne uit Ouddorp. Tweede werd Mar tin Peene uit Westkapelle. Hij bracht de tweede manche op zijn naam. In de 85cc grote wielen won Johnny van Eekelen uit Goes. Hij wist beide manches te winnen voor Kevin Spruijt uit Melisker- ke. Deze klasse kende in de tweedè man che een herstart nadat bij de eerste start vier deelnemers bij een springschans ten val waren gekomen. Gelukkig bleken de verwondingen mee te vallen tot blauwe plekken en schrammen. Jasper Blok uit Ritthem was de beste Zeeuw met een vijfde plaats in de klasse 50 cc Mini. De winst was voor Bart Klijn uit Oud KTM-coureur Percy Karelse uit Wilhelminadorp won beide manches in de gemengde klasse 65 cc grote en kleine wie len. In de race van de junioren kwamen verschillende deelnemers ten val, zoals hier Perry Witte (18). Ze liepen geen van allen verwondingen op. foto Lex de Meester 'van onze sportredactie GOES - In de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal haalde slechts één topduel het eind. Wolfaartsdijk versloeg Nieuw- land met 3-1 en werd tweede. VCK-Bevelanders werd ge staakt door een blessure van de scheidsrechter. In de vierde klas se B kwam de topdrie tot een overwinning. Nieuwland-Wolfaartsdijk 1-3: Dennis van Belzen tekende hal verwege de eerste helft voor een verdiende Nieuwlandse voor sprong, maar na de thee waren de bezoekers beter. Een kwar tier voor tijd werd het via Ar nold van Gemerden gelijk. Die zelfde Van Gemerden zorgde vijf minuten later voor 1-2 en in de slotminuut met een strak af standsschot zelfs voor de 1-3. Colijnsplaatse Boys-DFS 4-2: Door Nigel Holmes werd het te gen de verhouding in 1-0. DFS zette nog voor rust de zaken recht via Anco van der Linde en Michel Leijten. Robert-Jan van de Genuchten maakte er na rust vanaf elf meter 2-2 van. Nigel Holmes kopte een hoekschop vier minuten later binnen: 3-2. Het aandringende DFS verdien de daarna een gelijkmaker, maar de treffer viel aan de ande re kant. Siem van de Weele scoorde 4-2. MZVC-Cadzand 0-4: De thuisclub was de eerste twintig minuten weer eens niet bij de les. Patrick Vercouteren maakte als snel 0-1 en Junior van Acker even later 0-2. Na rust was MZVC sterker, maar Cadzand counterde via Keymel en Vercou teren naar 0-4. Apollo-Borssele 1-1: De thuisclub was de gehele wed strijd stukken sterker. De drie punten leken via een treffer van Lennard Ver wei binnen. Een treffer van Daniël Beyerlein uit een scrimmage betekende in blessuretijd echter 1-1. Hoedekenskerke-SVD 2-2: Voor rust was de thuisploeg sterker, maar treffers leverde dat niet op. Goed doorzetten van Gerard Verkuil leverde kort na rust de verdiende 1-0 op en drie minu ten later ook de 2-0. Het initia- tief ging vervolgens naar SVD dat in de laatste tien minuten door twee doelpunten van Niels van den Dries terug kwam 2-2. Vierde klasse B ZPR'84-Stavenisse 5-1: Lrie eerste helft kon Stavenisse noe redelijk meekomen met ZPR'fó ja, want na een 1-0-achterstand zorgde Mario Smits voor-de 1-1-ruststand. In de tweede helft bleek te thuisploeg veeltij Ike sterk voor Stavenisse. Vrederust-Yerseke 0-1: nauwde en nauwelijks verdien? de overwinning voor Yerseke. Anthonis Riedijk scoorde na een kwartier de winnende treffer, Smerdiek-Kruiningen 1-3: inde eerste helft werd er niet scoord, maar twee minutemin de tweede helft kwam Smerdiek via Bart Stoutjesdijk op 1-0-voorsprong. De vreugde was echter van korte duur want een fel Kruiningen stond acht minuten later door de van Edwin van Houte en Ties van Leeuwen op 1-2. Een kwatè. tier voor tijd besliste VanHouIg met zijn tweede treffer dewed? strijd. Mevo-SPS 0-2: Een onmachtig; Mevo wist zich in de eerste helft geen raad met de bezoekers. Via Wiljan Lisseveld kwam SPSiri de 25e minuut op een 0-1-vooiv sprong. Tien minuten later te? kende Willem Bevelander voor uit de tweede goal van de bezoe kers. Krabbendijke-WIK'57 3-1: In de eerste twintig minuten kreeg WIK'57 kansen, maar daarna stelde de koploper orde op zai? ken. Johan Pekaar opende met een lobje de score en Marcel Moerland schoot zijn ploeg naar 2-0. Na rust kon Maurice.de Vlieger uit een counter de span ning terug brengen. Een kwaiv tier voor tijd besliste Danny We? Uil ber de wedstrijd. w/L Brouwershaven-Wemeldinge i 0-2: Brouwershaven raakte vóór en na rust de lat, maar daarmee was alles wel gezegd voor .da thuisploeg. Wemelclinge profb teerde voor rust van het wind- voordeel en scoorde toen. via :e Alex van Dongen en Remy Bruijnooge. K ■i (ll

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 20