Eerste tegenslag voor Middelburg nog niet kansloos t PZC Zeeuwse teams op weg naar handhaving voor handhaving Vasseur pakt de kop in zwemloopcircuit Morres/Hulst snakt naar het einde 1 Hoofdplaat raakt no verder in problemen 18 Tafeltennissers zien voorsprong slinken na gelijkspel tegen Ilac StCCIl 6H Doiïlblirjj Korfballers van TOP scoren 45 minuten niet Slabbekoorn de f snelste bij TMZ maandag 27 maart 2006 door Alex Krappen GOES - In de titelrace in de tweede divisie kregen de tafel tennissers van TTC Middelburg de eerste tegenslag te verwer ken. Niet alleen kwam de ploeg zeil' niet verder dan 5-5 tegen Ilac, concurrent Alkmaar'71 pro fiteerde door Avanti met 10-0 te verslaan. De Middelburgers staan nu nog vijf punten voor. De matige prestatie tegen Ilac was vooral te wijten aan een on voldoende en ongelukkig optre den van Mare Hackenberg. De Arnemuidenaar voelde zich niet in zijn element in de zaal van Ilac en dat was te merken. Hij verloor drie partijen, waarbij hij wel diverse kansen had om meer games te winnen. Wesley Wegman en Jan Henk Bomhoi' wonnen beiden twee partijen. Voor Bomhof was dat de eerste nederlaag van het seizoen. Frappant Eén klasse lager won SAR /Rabobank de topper tegen De Sprint met 6-4. Op zich geen vreemde uitslag, maar frappant was wel dat Pascal Neve ouder wets op dreef was met drie zé- ges. Dennis Verdurmen won tweemaal, de in topwedstrijden vaak matig acterende Leon van Boven kwam niet tot scoren. Het verschil tussen SAR en De Sprint is nu vier punten in Kloosterzands voordeel. De vrouwen van SAR kwakke len verder. Het thuisduel met Scylla werd met 6-4 verloren. Lacey Koole won twee partijen, Lindsey Boerdam en Stefanie Fassaert allebei één. SAR ver liest in de tweede divisie langza merhand de aansluiting met kop loper Docos 2. Het verschil be draagt nu vier punten. De reserves van SAR waren in de derde divisie weer niet opge wassen tegen TOGB. Het werd 8-2, Nathalie van Wolffelaar won twee keer. SAR 2 staat vier de, maar gevaar voor degradatie is er niet, VTV staat liefst twaalf punten achter. In de jongens A-klasse kwam De Treffers met slechts twee spe- GOES - De veldcompetitie korf bal ging zaterdag van start met een aantal inhaalwedstrijden. TOP, Togo en Ondo verloren al lemaal. Bolnes-TOP 6-4. Het duurde liefst drie kwartier voor TOP eindelijk eens scoorde. De eerste treffer van de Arnemuidenaren was de 3-1. Ook Bolnes had veel moeite met het maken van doel punten. De harde wind over de lengte van het veld speelde de schutters parten. Het werd via 4-2 en 6-2 uiteindelijk 6-4. Hier door moet TOP alle zeilen bijzet ten om degradatie te ontlopen. Scores TOP: Janine Marijs 2, Leon Kloet, Hanuël Kramer. Korbatjo-Togo 12-11. De korf ballers van Togo konden in de beginfase geen vervolg geven aan het goede spel in de laatste fase van de zaalcompetitie. Een kwartier voor tijd stond Kor- batjo voor met 11-5. Togo toon de veerkracht door in het laat ste kwartier zes keer te scoren. Scores Togo: Yvonne Joziasse 3, Marcel Viergever, Annique Elen- baas 2, Dennis Boelman, Suzanne Boogerl, Corné van Rooijen, Mar- cia van Belzen. ADO-Ondo 12-10. De wedstrijd tussen koploper ADO en num mer twee Ondo was spannend. In de eerste helft had Ondo lang het initiatief. De Middelburgers kwamen met 2-4 en 4-6 voor, maar gingen met 6-6 rusten. Mede omdat één Middelburgs vak maar twee keer wist te sco ren, kon Ondo uiteindelijk niet winnen. De marge voor ADO steeg door de zege naar vier pun ten. Scores Ondo: Arno Veerhoek, Bas de Pagter 3, Sanne Platzbeecker 2, Joris Hoogwerf, Wim Allaart. Iers naar TTC Middelburg. Het resultaat was er naar, de Middel burgers wonnen met 8-2. Daar door liep het team één punt uit op HBC 2, het verschil is nu elf punten. Over een paar weken kan de titel een feit zijn. In de B-klasse won Arnemuiden met 7-3 van Steeds Hoger TSB 2. Max Vleugel, Thijs Vleugel en Arjan Korstanje wonnen allen twee partijen. 'Omdat koploper Leogang niet verder kwam dan 5-5, liepen de Arnemuidenaren twee punten in. Arnemuiden staat twee punten achter en heeft een duel tegoed. Ondertussen heeft Reynaert gro te spijt van de slechte competi tiestart. Nu het Hulster team eenmaal op gang is, bleek ook Shot'65 - dat het heenduel won - een maatje te klein. Reynaert won 7-3 en staat derde, met vier punten achterstand op Leogang. In de C-klasse speelde TTC Mid delburg 2 slordig tegen de dwer gen van Doko. Het werd 7-3 en dat was voor Doko loon naar werken. Titelconcurrent NTTC won met 8-2, de Middelburgers staan nu één, punt achter. Spannig Scaldina begint langzaam aan het niveau te wennen. Het uit- duel met Rapidity eindigde in 5-5, terwijl waar Scaldina de heenwedstrijd nog met 7-3 ver loor. Genoeg om van de laatste plek te komen, was de remise niet, Vitac staat nog twee pun ten voor op de Zierikzeeënaren. In de hoofdklasse A neemt de spanning toe. TTCM 2 boekte een normale 8-2-zege op OdT. Koen de Vries behield opnieuw zijn ongeslagen status, Thomas Groènewoud en de ijlings aan het team toegevoegde Wouter van de Mark wonnen beiden tweemaal. Titelconcurrent Hot- ak won met 10-0, daarom staat TTCM 2 twee punten achter. Belcrum 3 is volledig de weg kwijt en daar profiteerde Smash '76 van. De trots van Tholen won met 6-4 en mag inmiddels zelfs hopen op de veilige vierde plaats. Het verschil met OdT is nog maar één punt en de onder linge wedstrijd komt nog. In de andere poule snoepte TTCM 3 drie broodnodige pun ten mee tegen koploper Red Stars. SAR 2 boekte een regel matige 7-3-zege op Belcrum 4. SAR 2 en TTCM 3 staan nu ge deeld derde, met vijf punten voorsprong op Tios. Namens WS'92 probeert volleyballer Dirk van der Linde (rechts) het blok van Rowi te passeren. foto Lex de Meester door Peter van Kouteren TERNEUZEN - Met het competitieslot in zicht deden de Zeeuwse volleybalploe- gen goede zaken. De mannen van Kwiek en VVS'92 wonnen, waardoor handha ving bijna zeker is. De vrouwen van Savok en Kwiek pakten aan de staart van de regiodivisie weer be langrijke punten. Kwiek wees Sarto 2 met 3-1 terug en mag nog altijd een sprankje hoop koesteren. Savok verloor met 3-2 van Rijnmond 2, maar handhaaf de zich door de twee punten die het mee naar huis nam op de negende plaats. Met nog twee wedstrijden voor de boeg heeft Savok drie punten meer dan De Burgst en vijf meer dan Kwiek. SSS is in middels gedegradeerd. De vrouwen van Morres/Hulst verloren met 3-1 van num mer twee Voko/ Finenzo, maar zijn zo goed als veilig. Vrouwen Rijnmond 2-Savok 3-2 (25-20, 21-25, 21-25, 25-19, 15-7): Savok speelde pri ma, maar kon net niet winnen. De Sasse ploeg slaagde er niet in een 2-1-voor- sprong vast te houden. Savok begon flit send en nam in de eerste set een 7-0-voor- sprong. Rijnmond haalde dat in korte tijd op om alsnog te winnen. Daarna slaagden de Zeeuws-Vlamingen erin de thuisploeg met een goede opslag onder druk te houden. De sterke buitenaanval van Rijnmond 2 werd zo aan banden ge legd. Het leidde tot twee setzeges. In de vierde set stapelde Savok fout op fout en ook in de vijfde set kwam het uitgebluste Savok er niet meer aan te pas. Kwiek-Sarto 2 3-1 (25-14, 26-24, 25-23, 14-25): Onder aanvoering van uitblink sters Sonja de Wit en Angela Guiljam was de thuisploeg vooral in de eerste drie sets als collectief sterk. Kwiek verschalk te met goede aanvallen het Tilburgse blok, dat niet hoog zat. De thuisploeg was trefzeker aan de buitenkanten en won de eerste drie sets. Daarna sloop er gemakzucht in de Bruse ploeg. Sarto pro fiteerde snel. De bezoekers sloegen via 1-4 en 4-9 een gat en bouwden de voor sprong verder uit. Voko/Finenzo-Morres/Hulst 3-1 (25-19, 20-25, 27-25, 25-22): Het duel begon twee uur later dan gepland. De lange wachttijd kwam het spel van Morres niet ten goede. De Zeeuws-Vlaamse midden moter liep in de eerste set snel een achter stand op, verloor de set en kwam pas in de tweede in het juiste ritme. Met een be tere service en een verzorgde pass trok Morres die set naar zich toe. Daarna wa ren de bezoekers vrijwel de hele set aan de thuisploeg gewaagd. Op 25-25 beoor deelde de scheidsrechter twee spelvoort- zettingen als technische fout, waardoor de set verloren ging. In het restant van het duel kon Morres niet voldoende bren gen om Voko in verlegenheid te brengen. Atak' 5 5 -Morres/Hulst 2 3-1 (20-25, 25-19, 27-25, 28-26): De Hulst-reserves speelden één van de beste seizoensduels, maar hielden er een'kater aan over. Niet omdat door het verlies de degradatie defi nitief een feit werd, maar omdat omstre den arbitrale beslissingen in het nadeel van Morres waren. „Het was een enorme thuisfluiter", zei Karlijn Paauw. Een goed spelend Morres werd na winst in de eerste set uit het ritme gehaald. „Vooral de laatste set verloren we daardoor." Mannen Mytilus-Zuvo 3-1 (26-24, 25-8, 25-19, 22-25): Hoewel Mytilus in de eerste set taaie tegenstand kreeg, zag het er naar uit dat de Goese ploeg met de maximale score de zaal zou verlaten. Mytilus over tuigde aanvallend allerminst, maar na een zwaarbevochten zege in de, eerste set liet de thuisploeg Zuvo alle hoeken van de zaal zien. Mytilus blokkeerde uitste kend. Bob Janse bestookte de gasten met een lastige opslag en maakte zestien pun ten op rij. Ook in de derde set was er niets aan de hand. Door onnodige fouten in de slotfase van de vierde set verzuim de Mytilus de volle winst te pakken. door Peter van Kouteren HULST - De volleyballers van Morres/Hulst snakken naar het competitie-einde. Werner Tak, trainer van de naar de pro motieklasse gedegradeerde ploeg, zei zaterdag met tegenzin te zijn vertrokken naar Waspik. Tak, die volgend seizoen ook de mannen onder zijn hoede heeft, bekende dat er de voor bije weken veel spanningen waren. De oefenmeester zei dat hij vrijdag, daags voor het duel met Atak'55, weer een binnenbrandje moest blussen. „Het is niet normaal wat hier de laatste weken gebeurt", zei Tak. Hij re fereerde niet alleen aan uitlatingen van Marc van Egmond, die in de spelersgroep en bij de trainer niet goed zijn geval len. „Er zijn op het forum van de website-van de club vieze.dis cussies geweest. Er zijn dingen geschreven, die niet netjes zijn. Door mensen met wie je' een heel jaar traint. Daar heb ben we vrijdagavond over gesproken." Zaterdag speelde Mor res volgens de trainer misschien wel de beste wedstrijd van het seizoen. Ondanks het 3-1-verlies (25-22, 25-17, 25-20, 16-25). „Ik heb zo positief mogelijk gecoacht. Met de positie ve instelling van de spelers leidde dat tot een lekker duel. In de eerste set hadden we geen antwoord op hun tactische bal len, verder is er goed positioneel verdedigd. Bovendien is er hard gewerkt en was ons aanvalsspel behoorlijk verzorgd." doorSjaakSinke KAPELLE - Na de derde zwem- loop in het Grontmijzwemloop- circuit in Kapelle gaat Remy Vasseur uit Vlissingen weer aan kop. Daarvoor moest hij wel run- ner-up Kevin de Pagter uit West- kapelle van zich afschudden. In het bloedhete Groenewoud- zwembad zwom Vasseur dié de snelste tijd over de 1000 meter, net onder de 13 minuten. De Pagter zwom een pr in 13.38, een verbetering van bijna een minuut en maar veertig secon den achter Vasseur. Omdat Vas seur in de eerste twee ronden van 2,5 kilometer lopen niet in zijn ritme kon komen, naderde De Pagter tot een halve minuut. In het tweede deel herpakte Vas seur zich en ging bij De Pagter het licht uit. Vasseur finishte in 50 minuten en .3 seconden. De Pagter beperkte het verlies tot 42 seconden, waardoor hij nu tweede staat met een achter stand van 20 punten op Vasseur. Bij de masters deed Pieter van Hal uit Bergen op Zoom goede zaken met, zijn derde plaats over all op bijna vier minuten van de winnaar. Van Hal leidt in het tussenklassement, op de vierde plaats overall. Paul Musters (Oud-Gastel) nestelde zich nog net in de topdrie door zijn over winning op de korte zwemloop, net voor zijn broer Rob. Jan van Vaardegem (Westkapel- le) en Mare Riemens (Middel burg) deden niet veel voor el kaar onder. Na een kilometer zwemmen was het verschil, drie seconden in het voordeel van Riemens, net als op de meet. Daardoor veroverde Riemens de vierde plaats overall. Bas de Jong (Bergen op Zoom) en Ko- bus Botman (Middelburg) voch ten bij de masters H50 een mooi duel uit. Bij het zwemmen had Botman een voorsprong van vier seconden, maar die achterstand poetste De Jong fraai weg. Subtop Marleen Vos uit Lelystad viel in de vorige zwemloop op door haar goede zwemmen, ze bivak keert dan ook in de nationale subtop bij hét langebaanzwem- men. Op de kilometer was al leen Vasseur negen seconden sneller. Ook doet Vos het goed in de wegatletiek. Pas twee jaar terug begon ze daarmee en ze haalde al enkele goede klasserin gen. Uiteindelijk finishte Vos na 58 minuten en 42 seconden op de zesde plaats overall, net voor Bram van de Wege (Philipinne). Het aantal vrouwen in Kapelle was gering. Met Vos en Lenie van Kleven (Vlissingen) stokte de teller bij twee. Van Kleven leidt het klassement, maar komt door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de derde klas se A van het zondagvoetbal boekte Steen in de strijd om lijfs behoud een 2-1-zege op Patrij zen. Domburg speelde 2-2 tegen SC Gastel en steeg naar de tien de plaats. Die positie geeft aan het eind van het seizoen de kans om via de nacompetitie degrada tie te voorkomen. Breskens verloor bij MOC'17 met liefst 6-1. Goes verloor met 0-2 van Moerse Boys. Steen-Patrijzen 2-1: De thuis ploeg startte goed en na drie mi nuten werd het 1-0 (Serge Mer- ckx). Verder liet de eerste helft vooral rommelig voetbal zien. Halverwege de tweede helft trof een inzet van Merckx de lat, waarna Sander van Remortele uit de rebound raakschoot: 2-0. De 2-1 van Wesley Rokven (80e minuut) inspireerde Patrijzen niet tot een slotoffensief Domburg-SC Gastel 2-2: Een sterk eerste kwartier van Dom burg leverde de 1-0 op via Wilco van Eijzeren. Kort voor rust bracht Jeffrey van Bavel de be zoekers langszij: 1-1. Vlak na de pauze sloeg Gastel toe via Ri chard Mol: 1-2. Ondanks een licht Brabants overwicht teken de Chiel Maranus in de 83e mi nuut de 2-2 aan. Even later kreeg Martijn Minderhoud rood, maar ook met tien man hield Domburg een punt vast. Vlissingen-Zeelandia Middel burg 2-4: Het ging voor Vlissin gen fout in de laatste tien minu ten. Eerst scoorde Alberto Con- de Morgado 2-3, daarna maakte Frank Leeman er 2-4 van. Zee- landia kwam in de eerste helft via Bouba Keita op voorsprong, maar Khaled Boufrahi maakte gelijk. Weer Keita scoorde 1-2, waarna Boufrahi Vlissingen te vergeefs hoop gaf. Goes-Moerse Boys 0-2: Na vijf minuten miste Koen Wisse vrij voor de Brabantse doelman een opgelegde kans. Omdat in de 30e minuut niemand ingreep, eindigde de bal uit een hoek- wel schop van Reg van tegen het net: 0-1. De helft liet een zelfde beeld zieg; Maarten Griep die namens thuisploeg een goede kans onb£ nut liet en even later aan de an dere kant slecht ingrijpen bij een hoekschop en Maurice Ver- maire die wel profiteerde: 0-2 In de slotfase raakte Mare Hanegem de lat en de teisterden nog de paal. MOC'17-Breskens 6-1:Indeeer- ste minuut schoot Gino Vinkde bal in vrije positie tegen de doel- man, de tegenaanval leidde tot as de openingstreffer van Raebitj jjn Allouchi: 1-0. De gelijkmaker kwam in de 27e minuut van d.e voet van Gino Vink (1-1), maar ®t op slag van rust bracht Esmiv .jj Kustera MOC op 2-1, Toen het;, s kort na rust 3-1 werd d Allouchi, was Breskens Matty den Ridder (2x) en EsrairSje*1 Kustera zorgden voor 6-1. j Éi KRUININGEN - Richard Slab: bekoom was zaterdag de snelste in de derde TMZ-trainingsritiii, Den Inkel bij Kruiningen. De koers werd vroeg opengebro-, je ken door de jeugdige Jaco Wa genaar. De coureur uit reed rondenlang alleen aan maar zag in de slotfase dat de< jsk routiniers zich met de strijd be moeiden. Nadat Wagenaar was ingelopen, namen Slabbeko(% vi Frangois Franse en Tjitte den Buys het commando o* Slabbekoorn bleek de rapste. Bij de B-renners was Johnny 1 ijler de sterkste én de slimst^ De coureur uit Hansweert sloot immers aan toen het B-pelotoiv ®i werd ingelopen door de A's,-. jft Maar ook eerder in de koers poogde Meijler enkele keren te ontsnappen. Jan van Noort uit., Roosendaal won bij de amateurs 4 40+ de spurt, in de S/P- rie ging de zege naar Willem Koks uit Kwadendamme. WS'92-Rowi 3-2 (18-25, 25-21, 21-25, 28-26 en 15-13): Beide ploegen wisselden goede met slechte momenten af, maar gingen in elke set lang gelijk op. Met een redelijke servicedruk en een goede servi cepass aan beide kanten leidde dat tot een spannend duel. WS'92 liet aan het eind van de vierde set setpünten liggen, overleefde een matchpunt en trok uitein delijk de gelijkmakende winst naar zich toe. In de vijfde set liep de thuisploeg snel uit naar een behoorlijke voorsprong. Die werd niet meer uit handen gegeven. Kwiek-Sliedrecht Sport 3 4-0 (28-26, 25-23, 25-12, 25-20): Een goede wed strijd, waarin Kwiek zich uit de gevaren zone speelde. De thuisploeg begon slecht, stuitte in de beginfase op een sterk blok en stond vlot met 12-2 achter. Die werd alsnog opgehaald en in een spannende slotfase in winst omgebogen. Geïnspireerd door die meevaller trok Kwiek alle registers open. Beide teams deden in de tweede set nauwelijks voor elkaar onder, maar na de tweede opeen volgende setwinst stond er geen maat meer op het spel van de thuisploeg. een wedstrijd tekort omdat ze de marathons van Utrecht en Rotterdam gaat lopen. Die zijn gelijk met de zwemlopen van Bergen op Zoom en Roosendaal. De zege op de korte zwemloop (500 meter zwemmen, vijf kilo meter lopen) werd betwist door de broers Musters. Rob was de betere zwemmer, maar legde het daarna af tegen de vier jaar jon gere Paul. Anne Kwist (Tholen) noteerde met 6.49 de derde zwemtij d overall en was met 30 minuten en 56 seconden de snel ste vrouw op de achtste plek overall. De vierde wedstrijd is komende zaterdag (1 april) in Bergen op Zoom. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Dankzij de 3-0- zege tegen Hontenisse heeft HVV'24 uit de drie resterende duels nog twee punten nodig voor de titel van de vierde klas se. A van het zondagvoetbal. Axel, dat al zeker is van de na- competitie, bleef tegen hekken sluiter Vogelwaarde steken op 2-2. Onderaan de ranglijst boek te De Noormannen een 4-1-zege bij Hoofdplaat, dat steeds ver der in de problemen komt. In de vierde klasse B was het geen topdag voor de drie Zeeuw se clubs, Alleen Luctor'88 pakte tegen Wernhout een punt (1-1). Hansweertse Boys (1-3 tegen Steenbergen) en Walcheren (0-1 tegen Grenswachters) bleven op eigen veld zonder punten. Axel-Vogelwaarde 2-2: De ope ningsgoal was van Michel Nieu- welinck die profiteerde van een fout in de Axel-defensie: 0-1. Na de gelijkmaker van Ibrahim Helena (1-1) voorkwamen paal en lat een voorsprong van de thuisploeg. Hierdoor kon Wim Delaere in de 55e minuut Vogel waarde 1-2 brengen. Axel gooi de alles op de aanval, maar was te gehaast. Desondanks bracht Siem Gans halverwege de twee de helft toch de 2-2 op het bord, Aardenburg-Koewacht 2-2: Na een halfuur wachtten de spelers van Aardenburg tevergeefs op een fluitsignaal, Jacky Lambert profiteerde ervan: 0-1. In de tweede helft bracht Martin van Vooren de thuisploeg met twee treffers op een 2-1-voorsprong. De slotfase was rommelig, maar leverde wel een rake kopbal van ITarald Verschuren namens Koe wacht op: 2-2. Hontenisse-HVV'24 0-3: HW'24 kwam pas na de pauze, die bij een 0-0-stand aanbrak, op drift. Ruben van der Hoeven opende de score, waarna Jari Vyane de marge verdubbelde voor dé titelkandidaat'. Vijf mi nuten voor tijd bepaalde Dennis Rodrigo de eindstand op 0-3. Hulsterloo-RIA W 1-2: Arno Ver linde opende in de 20e minuut de score namens de bezoekers. Tien minuten later moest doel man Erwin de Roover gebles seerd het veld verlaten en nam Arno Verlinde diens plaats tus sen de palen in. De invaller deed zijn werk verdienstelijk, maar kon niet voorkomen dat Marco Ottjes op slag van rust vanaf elf ;i.l Ti; meter de 1-1 binnenschoot. De. tweede helft bracht weinig lcan-j sen, maar RIA W trok toch aan A het langste eind toen Gert-i Vael in de 65e minuut de eii stand op 1-2 bepaalde. Clinge-Jong Ambon 3-1: Omdat;foy de aangestelde arbiter met kwam opdagen, begon het duel- lffi een uur later onder leiding Freddy de Rooy. De eerste helft bracht tegen de pauze twee goals, keurig verdeeld over de teams: 0-1 door Juan Tuhule;|u ruw, 1-1 door Peter Drumont uit een strafschop. Na rust Clinge een licht overwicht. Dat jj werd in het laatste kwartiervia twee treffers van Thomas Leegh- water tot uitdrukking gebracht, Hoofdplaat-De Noormannen 4 1-4: Het eerste kwartier leverde van de zijde van de bezoeken twee inzetten tegen de paal, ê(i tegen de lat en één tussen dep* len op: 0-1 Mark Minderhoud/ Nog voor rust liep Noormannen- naar 0-3 via weer Mark Minder-;- jj houd en Jacky Minderhoud. Na de tegentreffer van Ralph Baum- g garte (1-3), lieten Pascal Pijcke en Marco van Waes goede kan-, la sen op de aansluitingstreffer on benut. Mark Minderhoud maak te met zijn derde goal een eind aan de hoop bij Hoofdplaat: 1-4. Hansweertse Boys-Steenbergen 1-3: Een sterke eerste twintig.. Ja minuten van cle bezoekers lever den deze een 3-0-voorsprong op =i via Willem van der Wege (2x).en. 1 Mitch Krens. Na rust namen de j boys het heft in handen, en Ro-1 bin Schplten maakte 1-3. Nadat ;r Tim Jacobusse een kans op H fe onbenut liet, ging het duel mt. als een nachtkaars. Walcheren-Grenswachters 0-1; De Vlissingers kregen negentig minuten lang geen kans tegen, de defensieve tegenstander. In de 20e minuut kwam Grens wachters op 0-1 via een straf schop van Patrick Nuijens. P tweede helft kende slechts één- opwindend moment: Mark Leemt aerts miste een open kans oog# oog met de Walcheren-doelmam Luctor'88-Wernhout 1-1:H?' ruim een kwartier opi Raas de score uit een vrije trap van Erik de Groene: 1-0. Wem hout kwam kort voor rust langs-, zij via Mark Romme: 1-1. De tweede helft bracht de ploeg# beiden één goede kans. Doel man Ron Tempelaars voorkwam, dat de Brabanders op voor sprong kwamen, aan de andeie- kant raakte De Groene de

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18