f 0 W PZC Bj POLDERDIJK -1 I ALULIGHT f® PZC Een meisje van zeven is 400 waard Renovatie kabeltelevisienet in Goes en omliggende dorpen (gemeente Goes) IN BORSSELE ZOEKT DE PZC BEZORGERS MET AUTO! <3eef gehoor aan de roep van de kluut V Borsele 1 maandag 27 maart 2006 Familieberichten vervolg van pagina 10 Tot onze grote droefheid is overleden onze geliefde zwager en oom Leunis de Rijke weduwnaar van Cornelia de Bruine Kortgene: A. de Bruine Kamperland: C. van Goudswaard Kamperland: M. de Bruine W. de Bruine-Lous Borsselè: J. de Bruine J. de Bruine-de Waal Werkendam: W. Hovestadt Middelburg: W. Brouwer Middelburg: A. de Bruine A. de Bruine-Lous Middelburg: L. Peene-de Bruine Oost-Souburg: J. v.d. Bosse J. v.d. Bosse-de Bruine Barneveld: J. Jansen Neven en nichten 24 maart 2006 De Heer is mijn Herder, Psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, berichten wij u dat van ons is heehgegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Geertruida Goozen-Roose in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Oost-Souburg: A.J. Goozen Breskens: Adrie Goozen Suzan Minderhoud Oostkapelle: Kees Goozen (in herinnering) Rita Goozen-Provoost Ritthem: Piet Goozen Anke Goozen-de Rooij Kamperland: Annie de Buck-Goozen Bram de Buck Biezelinge: Corrie Goedhart-Goozen Leunis Goedhart Kapelle: Mattie van Vlierden-Goozen Hans van Vlierden Klein- en achterkleinkinderen 25 maart 2006 "De Zoute Viever" kamer 114 Dongestraat 1 4388 VJ Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 30 maart van 12.00 tot 12.45 uur in De Ark, gelegen naast het kerkgebouw Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend wordt de afsclieidsdienst gehouden om 13.00 uur in het kerkgebouw Open Haven. Waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De Ark. Wij bedanken de medewerkers van "De Zoute Vie ver" voor de liefdevolle en goede verzorging. Geen bezoek aan huis. Verdrietig zijn wij na het verlies van onze lieve oma en overgrootmoeder Rien en Majanka Irene, Roel en Myrna Trudy en Arnold Dorien en Janien Jozina Karin en Walter Milan Judith en Martin Anytsa en Leo Marije en Chantal Petra OP enRandy Naomi Cp en Dennis André Marja Peter Sandra en Serge Edwin en Saritha Rudi Na een kort ziekbed is overleden onze geliefde zus ter, schoonzuster en tante Geertruida Roose echtgenote van A.J. Goozen Barneveld: P.C. Roose Vlissingen: A. Roose Vlissingen: S. Roose-Barentsen Barneveld Corrie en Jan van Rooijen-Roose Oost-Souburg: Corrie en Jo Botting-Marijs Middelburg: Cees en Wilma Roose-Dingemans Zoutelande: Ko Roose Assen: Kees Roose 25 maart 2006 uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag ett nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.tlegrootdekam.nl want Hij zal aangaande u zijn engelen gebieden, dat zij u behoeden op al uw wegen; op de handen zullen zij u dragen. psalm 91 11 én 12a Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Willemina Wouters weduwe van Leendert Minderhoud Westkapelle 29 oktober 1914 t Domburg 25 maart 2006 Beetje bij beetje ging je ons verlaten Die blik, die stilte, dat deed zo zeer Wij zagen soms je stille verdriet Maar helpen konden we je niet Na drie maanden van verdriet om het heengaan van i zijn lieve vrouw en onze moeder moeten wij nu ook afscheid nemen van onze lieve vader en opa Stoffel Korstanje weduwnaar van Johanna Kole in de leeftijd van 91 jaar. Harderwijk: J.M. Korstanje J. Korstanje-de Groot Brielle: M.J. Korstanje C. Korstanje-van Nieuwenhuyzen Kapelle: N.C. Gorsse-Korstanje Th.H. Gorsse Grembergen (B.j: C.J. Korstanje L.S. Korstanje-Thiery Etten-Leur: J.S. Kloosterman-Korstanje D. Kloosterman Klein- en achterkleinkinderen Goes, 25 maart 2006 Correspondentieadres: Th. Gorsse-Korstanje, Langegracht 16,4421 EX Kapelle De afscheisdienst zal worden gehouden woensdag 29 maart om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de dienst is er van 12.15-12.45 uur gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Heelsum: Leendert Minderhoud Lenie Krul Delft: Laura Minderhoud Fred Mook Domburg: Mineke Minderhoud Alexander Minderhoud Albert Minderhoud Enschede: Willemien Minderhoud Andor Uding Anne en fijn Rotterdam: Leo Minderhoud Correspondentieadres Dr. B. Vaandragerstraat 13 4357 CJ Domburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op woens dag 29 maart 2006 om 12.30 uur in de Protestantse Kerk te Domburg. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot condole ren in "de Poort", het bijgebouw van de kerk, vanaf 12.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Domburg (ingang Babelweg). Op 91-jarige leeftijd heeft God uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Willemina Minderhoud-Wouters Westkapelle, 29-10-1914 Domburg, 25-03-2006 Zoutelande: K. Wouters L. Wouters-Schoe Neven en nichten Zijn stoel is leeg, zijn stem is stil. Wij zeggen: "Heer, het is Uw wil. Met intens verdriet geven wij u kennis dat, na een le ven van toewijding en zorg voor allen die hem lief waren, van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en overgroot-opa Marinus van den Ouden sinds 25 juni 1999 weduwnaar van A.M. Quaak *30junil912 124 maart 2006 Looperskapelle: Leen en Annie van den Ouden Rien en Saskia David, Marit, Tirza Leo en Elise Nikita Claudia en John Lisanne, Esther, Mirthe Zierikzee: Krijn van den Ouden Aritcia Mariël, Carlo Patrick Zorgcentrum "Borrendamme" Scheldestraat 2-301Zierikzee Correspondentieadres: L. van den Ouden Nieuwe Kerkweg 3-b 4322 TH Looperskapelle Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 28 maart van 19.00 tot 20.00 uur op kamer 301 in Zorgcen trum "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee. De rouwdienst voor familie en belang,s.tellenden zal gehouden worden woensdag 29 maart om 13.30 uur in de Groene zaal van Zorgcentrum "Borrendamme", waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algeme ne begraafplaats te Noordgouwe, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er in de Groene zaal van "Borrendamme" gelegenheid tot condoleren. Lieve opa, De lege plek, het doet zo'n pijn, maar in gedachten zul je altijd bij ons zijn. Claudia en John Lisanne, Esther en Mirthe "Lieve Opa, je wijsheid, oprechtheid, kracht en hu mor zullen voor altijd een leidraad in ons leven zijn Rien, Saskia, David, Marit en Tirza Leo, Elise en Nikita Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde collega en vriend Jasper Knoester Hij was een man van weinig woorden maar met veel inzet en groot vakmanschap. We verliezen in hem een markante persogn in de museumwerkplaats. Wij wensen zijn naasten veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en medewerkers Stichting Stoomtrein Goes-Borsele www.juconi.nl Medio mei is de renovatie aan het kabeltelevisienet gereed. Tot die tijd kunnen onderbrekingen voor alle over de kabel geleverde diensten optreden. Kijk voor de weekplanning op teletekst pagina's 700 en 701 van het Mozaïekkanaal, kanaal 30-, freq. 542,25 MHz. Of kijk voor deze werkzaamheden op de website. DELTA Kabelcomfort B.V. Postbus 5048,4330 KA Middelburg tel. 0800 5150 onze excuses info@delta.nl ir het ongemak WWW.delta.nl Kijk voor meer informatie op peoplestrust.nl of bel 071 - 513 17 83. Steun People's Trust in de strijd tegen kinderprostitutie in India Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC Een goede bijbaan voor jong en oud' De PZC is op zoek naar enthousiaste, positief ingestelde mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 18 jaar) in het bezit van eigen auto die ervoor willen zorgen dat de ochtendkranten voor 07.00 uur bij de abonnees in de bus liggen. Momenteel zijn er nog enkele autowijken in uw buurt vrij. Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast een. vaste vergoeding zijn er veel extra's. - Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800 - 023 51 11 of kijk op www.deleukstebijbaan.nl het alfabet van Zeeland ik Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de kluut, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. -3 Word daarom lid van Vogelbescherming Nederland. Meer informatie? Kijk op www.vogelbescherming.nl of bel 030-6937777 Vogelbescherming NEDERLAND Wat geven We haar terug voor alles wat ze is kwijtgeraakt gemeente INSPRAAK VOORONTWERPBESTEMMINGSPLAN "HERZIENING GELUIDZONE SLOEGEBIED" Bestemmingsplan Om nieuwvestiging en uitbreiding van bedrijven die in de nachtperiode in het Sloegebied werkzaam zijn, én een akoestisch relevante geluidsuitstraling hebben, mogelijk te maken is een aanpassing van de geluidzone gewenst. Deze nieuwe, verruimde geluidzone moet in de bestemmingsplannen waarop deze van toepassing is te worden opgenomen. Hiertoe heeft de gemeente Borsele een bestemmingsplan in voorbereiding. Doelstelling van dit bestemmingsplan is het bieden van een juridisch-planologisch kader voor deze nieuwe geluidzone. Inspraak Het voorontwerp van het bestemmingsplan "Herziening geluidzone Sloegebied" is gereed voor inspraak en ligt in de periode van dinsdag 28 maart 2006 tot en met maandag 8 mei 2006 ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en op donderdagavond van 17.00 tot 20.00 uur.Tevens is het voorontwerp-bestemmingsplan in te zien via de gemeentelijke website www.borsele.nl. Schriftelijke reacties kunnen gedurende bovengenoem de termijn worden ingediend bij het college van bur gemeester en wethouders van Borsele, Postbus I, 4450 AA Heinkenszand of per e-mail naar info@borsele.nl. Naast de mogelijkheid het voorontwerp-bestemmings plan gedurende bovengenoemde periode in te zien wil het gemeentebestuur met belangstellenden over de inhoud van dit bestemmingsplan van gedachten wisse len tijdens een inspraak-/informatieavond. Deze wordt gehouden op dinsdag 11 april 2006, aanvang 20.00 uur in het verenigingsgebouw Ammekore, Hertenweg 2 te Nieuwdorp. Tijdens deze bijeenkomst kunt u monde ling uw reactie kenbaar maken. Meer informatie Nadere informatie is te verkrijgen bij de heer J. Kooien (tel. 0113-238427). Heinkenszand, 27 maart 2006 GEVELVERFRAAIING ALUMINIUM EN KUNSTSTOF KOZIJNEN, ZONWERINGEN, ROLLUIKEN, DAKRAMEN, GARAGEDEUREN VLISSINGSESTRAAT 1 4371 RA KOUDEKERKE T 0118 552010 F0118 552071 INFO@POLDERDIJKZONWERINGEN.N Wm,JL G E V E L V E R F R A A I I N G ALUMINIUM EN KUNSTSTOF KOZIJNEN, ZONWERINGEN, POLLUIKEN, DAKRAMEN, GARAGEDEUREN &§WIJNGAARDSTRAAT14 4461 DL GOES T 0113 220173 F0113 223191 INFO@ALULIGHT.NL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 14