Hoek pokert voor de derby IZC W ieler vereniging wil sport promoten Constancia ruziet met trainer Hoek )erby letails Autocrossen van start z2l Destorme moet wedstrijd tegen Kloetinge missen door schorsing a loutepen zal 10k meeleven met de derby trainer Capelle De derby van de gemiste kansen De doelpuntrijkste derby De kaartenrijkste derby De laatste derby uitslagen Terneuzen-spits Rawidjan gaat naar Zaamslag zaterdag 25 maart 2006 j rfudv Boogert ||gHoek en Kloetinge tref- [l) elkaar vandaag voor de acht ende keer op het hoogste ni- Q «u van het Nederlandse ama- l ^voetbal. Opvallende cijfers ;o het en uit het verleden: ,'ohan de Goederen en Ronald jjdwegt zijn de enige spelers at [(je huidige selecties van bei- (dubs die de eerste derby (4 jrember 1995) meemaakten. Sog nooit eindigde de derby hoek bleef de eerste zes der- ongeslagen, verloor de ze- rde en de achtste, maar bleef ilfc volgende derby's (negen snelste goal in de voor- unde derby's is gemaakt door ;nald Zuijdwegt. Hij scoorde fczesde derby (10 april 1999) vijf minuten voor Kloetin- Oud-Kloetinge-speler Wilco iyaif (nu Hoek) kan vandaag derde speler worden die in g ibyvoor beide clubs heeft ge- -xird. John Bentschap Knook iRemco van Keeken deden dat ihet verleden al. Pieter van der Neut, nu speler ahet Zierikzeese Mevo, heeft il it enige eigen doelpunt in de >iij gby op zijn naam staan. In de M iade derby (19 april 1997) worde hij als Kloetinge-speler •eigen doel. de laatste zeven derby's n het slechts één keer voor, aide ploeg die als eerste scoor- juiteindelijk het duel won. Wesley de Smet speelt van- l zijn honderdste wedstrijd torHoek. j beide ploegen loopt geen te ukele speler rond die dit sei- l geen minuut heeft ge ilt, Kloetinge scoort dit seizoen It meeste doelpunten in de helft (16 van de 24); «lek in de eerste helft (12 van ;21). iSoetinge krijgt dit seizoen de doelpunten tegen in de «ede helft (24 van de 37); de gentreffers bij Hoek zijn vrij- slijk over beide helften ver teld (16 in de eerste helft, 17 in tweede). u<! i I0ES - Cees Houtepen speelt net zijn club SSV'65 vandaag k uitwedstrijd tegen Groote lindt. door Frits Bakker en Barry van der Hooft HOEK - Voor de derby tussen Hoek en Kloetinge is hij deze week aardig bijge praat door zijn spelers. Eddy Mestdagh weet nu ook dat het niet zo maar om een wedstrijd in de hoofdklasse gaat. „De Zeeuwse hegemonie staat op het spel, dus is het belangrijker om te winnen dan anders", beseft de trainer die midden in het seizoen naar Hoek kwam. Het is alleen nog een beetje gissen wat voor tegenstander Kloetinge is, want de Belg moet volledig afgaan op zijn scouts. ,,Ik heb de ploeg zelf nooit zien spelen en ken ook geen spelers", beweert Mestdagh met een pokerface. „Wat ik wel heb ge hoord, is dat ze heel goed zijn op mentali teit en wilskracht." De aanpassing die de trainer vandaag in zijn elftal moet doen, heeft niets met Kloetinge te maken, maar alles met de ab sentie van David Destorme. De prijs- schutter van vorige week (drie goals te gen Doto) is voor één wedstrijd geschorst en zal er derhalve in de derby niet bij zijn. „We hebben bij Doto met drie spit sen gespeeld en centraal op het midden veld iets meer teruggetrokken dan an ders. Dat gaan we nu anders doen. Tegen Kloetinge spelen we met twee aanvallers en vier middenvelders. Het heeft geen zin een speler in dezelfde rol als Destor me te laten spelen, omdat we die simpel weg niet in de selectie hebben." Pieter de Munnik verwacht een beladen, maar zeker geen mooie wedstrijd. „Het veld is slecht en zal door de regen ook nog wel drassig zijn. En bovendien zijn de belangen enorm. Voor ons wordt het heel belangrijk dat we de eerste goal ma ken. Dat is nog heel weinig gebeurd, dit jaar, maar als we eerst scoren, winnen we ook. Ik verwacht dat Kloetinge de wedstrijd op slot zal gooien als ze eerst scoren." Kloetinge De posities van Hoek en Kloeting geven de wedstrijd volgens Kloetinge-trainer Dièderik Hiensch een extra waarde. „Ik kan me niet herinneren dat we bij eerde re derby's allebei in de gevarenzone ston den." De trainer is sinds de winterstop met Kloetinge aan een sterke reeks be zig. In de zeven wedstrijden die zijn ploeg vanaf eind januari speelde, werden elf punten vergaard. „Dat hadden er eigenlijk nog twee meer moeten zijn", bekent Hiensch. „We spe len een stuk stabieler, verdedigend staat het goed en we geven veel minder kansen weg. Het voetbal is daardoor een stuk be ter geworden en iedereen is vol vertrou wen. Dat bleek donderdag ook tijdens de bespreking, want mijn spelers hebben heel veel zin om Hoek te verslaan." Met drie punten zou Kloetinge weer een stap dichter bij handhaving komen. „Hoeveel punten we daarvoor nog nodig hebben, is nu een beetje moeilijk in te schatten, omdat Ajax bijvoorbeeld twee wedstrijden minder heeft gespeeld", weet Hiensch. „Toch denk ik dat tussen de 26 en 30 punten voldoende moet zijn. Op dit moment gaan we ervan uit dat we nog twee keer moeten winnen." Desondanks probeert de trainer de druk bij zijn spelersgroep wat weg te nemen. „Want we mogen niet vergeten dat wij een heel jonge selectie hebben. Veel jon gens hebben nog nooit zo'n derby tegen Hoek gespeeld. Er gebeurt altijd heel veel omheen, er komt veel publiek en daardoor komen er pok andere zaken bij kijken. Je merkt ook dat de mensen om ons heen wat gespannener worden. Maar daardoor zijn dit soort wedstrijden wél de mooiste in een seizoen. Ook als trainer kan ik daar echt van genieten." Hiensch kan tegen Hoek niet beschikken over middenvelder Johan de Goederen, die enkele weken in het buitenland ver blijft. Vermoedelijke opstellingen: Kloetinge: Jaco van der Schee; André SiereveLd, Erwin van der Woerdt, Giovanni Siereveld, Jojfrey Gel dof; Corné Schilperoort, Niels Kole, Ronald Zuijdwegt; Regilio Pinas, Ferry Alfons en Daan Esser. Hoek: Filip van der Vloet; Char- ly Okonedo, Thijs Binnerts, Stijn Porteman, Wesley de Smet; Thomas Ragut, Pieter de Munnik, Jeroen van de Broelce, Niym Melki; Wilco de Valk, Niels Dominicus. de koploper in de eerste fee moet dat normaal gespro- winst opleveren. Groote ündt is de nummer tien. ^zelfsprekend zal Houtepen, 1 seizoen trainer van Hoek, vanmiddag op afstand meeleven met de Zeeuwse op het hoogste niveau. SSV'65 moet het in Zwijndrecht ta zonder Jan Willem van Dijk (geblesseerd) en Stefan kardekooper (geschorst) Iruemuiden teenstander: GJS (uit) vezig: Marvin Meerman (ge schorst), Jacky de Smidt (vakan te), Oostkapelle tegenstander: Dinteloord (uit) 'g: Davy van Geersdaele ïtsteking), Jaap Esser (ge- tchorst). Bijzonderheden: Oostkapelle sett de laatste zes onderlinge Mtmoetingen met Dinteloord jonnen. Vandaag verliezen ran de hekkensluiter zou vol- trainer Karl Vergouwen sen aanfluiting zijn. Terneuzen tegenstander: RKDVC (thuis) Afwezig: Erik-Jan Naudts kaakontsteking). Bijzonderheden: Terneuzen wil 'g een rol spelen in de race de derde-periodetitel. De ?i°eg zal dan op eigen veld Bt®VC moeten verslaan. „Het 2 een vrij agressieve ploeg, die woruit wil voetballen", weet jrainer Ardian Lekaj. Roel Al- Krtiis terug van een schorsing. Welle aan den ijssel - tnpelle, tegenstander van Kloe- en Hoek in de hoofdklasse, per direct afscheid geno- ®envan zijn trainer. '^ie van der Zouwen werd de Jacht aangezegd in de week na- zijn ploeg met 2-1 van degra datiekandidaat ARC had verlo- ^Van der Zouwen zou aan einde van het seizoen al ver- fckkennaarWGZ. Twaalf uitgespeelde kansen, slechts één doelpunt. Op 4 november 2000 blonken Kloetinge en Hoek uit in het missen van kansen. Alleen Hoeks publiekslieveling Dave Gijsel (foto) schoot in de roos. De Belg bekroonde een solo met een sublieme stiftbal over de vingertoppen van Kloetinge-doelman Mark Smeding. Het was de enige derby die door slechts één doelpunt beslist werd. De Bevelands - Zeeuws-Vlaamse krachtmeting eindigde nog nooit doelpuntloos. foto Willem Mieras Kloetinge-speler Wilco de Valk maakte op 10 november 2001 in de doelpuntrijkste derby het achtste en laatste doelpunt van de middag. Het spektakelstuk in Kloetin ge eindigde in een 4-4-gelijkspel. Het was met ruim tweeduizend toeschouwers te vens de best bezochte derby ooit. Gemiddeld bezoeken meer mensen de derby in Kloetinge (1500) dan in Hoek (1200). De slechtst bezochte ontmoeting was de vier de derby op 19 april 1997, toen in Hoek 'slechts' 600 mensen de 3-1-zege van de thuisclub aanschouwden. foto Willem Mieras Kloetinge-speler Emiel Dorst (rechts) was eind 2001 de eerste speler die de rode kaart kreeg in de derby op het hoogste niveau. De derby met de meeste kaarten is echter van recentere datum. De oogst op 27 september 2003 was twee rode kaarten en zeven gele kaarten. De zwaarste lasten droeg Kloetinge met onder meer rode kaarten voor Pieter de Graaff (2x geel) en Jean-Philip Becht (direct rood). Bij Hoek kreeg alleen Thomas Ragut een kaart, de gele. De laatste drie derby's op het Wes- selopark in Kloetinge leverden telkens minimaal één rode kaart op. foto Willem Mieras De laatste derby, op 29 oktober 2005, leidde het ontslag in van Hoek-trainer Eric Tetaert. Twee dagen na het 2-2-gelijkspel in Hoek nam de Belgische oefenmeester afscheid van de spelers, die hem door dik en dun leken te steunen (foto). Tetaert lag door een slechte competitiestart al weken onder vuur. De 2-2 tegen Kloetinge was slechts het derde punt in acht wedstrijden. Na 34 minuten leek de eerste sei zoenzege echter gestalte te krijgen dankzij David Destorme en Nyim Melki. Via Ferry Alfons en Daan Esser (in de 84e minuut) velde Kloetinge echter het vonnis over Tetaert. foto Peter Nicolai door Aector Doorns TERNEUZEN - De wielervereni ging Zeeuws-Vlaanderen presen teerde zich gisteravond in het Scheldetheater in Terneuzen. De verwachtingen zijn niet al te hoog gespannen. Het promoten van het wielren nen in Zeeuws-Vlaanderen is dit jaar volgens Erik Cardon een van de voornaamste doelen van de wielerclub. Vooral in de categorieën nieuwelingen en ju nioren is er een schrijnend te kort aan jonge renners. „Daarin moeten we leden zien te wer ven." Gedacht wordt aan het or ganiseren van een jeugdpromo- tiedag. Speerpunt Cardon neemt samen met Kees Hamelink (mecanicien) de bege leiding van de elite/beloften ren ners op zich. De debuterende ploegleider rijdt zelf bij de A-amateurs. „Het valt goed te' combineren", verzekert hij. Speerpunt in de WVZV-ploeg is Jimmy de Bruijn. Van hem mag De ploeg van Wielervereniging Zeeuws-Vlaanderen presenteerde zich gisteren in Terneuzen. foto Peter Nicolai de eerste maanden van het wie- naweëen ondervindt van een Een combinatie van WVZV en lerseizoen niet (te) veel ver- zware valpartij, twee weken ge- Zuidwesthoek neemt deel aan wacht worden, omdat hij nog de leden. de clubcompetitie met de door Frits Bakker en Barry van der Hooft HOEK - De rol van Jonathan Constancia als aanvaller van Hoek lijkt na dik drie maanden alweer uitgespeeld. Trainer Ed dy Mestdagh heeft de speler voor de keuze gesteld: meespe len met het tweede elftal of ver trekken. De Terneuzense voetballer, die tijdens zijn opleiding bij AA Gent als een groot talent werd gezien, heeft bij Hoek niet meer dan een paar invalbeurten gekre gen. Mestdagh verwees zijn jon ge speler vorige week voor de wedstrijd tegen Doto al naar de tribune. Donderdag vertelde hij Constancia na de training, dat hij ook geen beroep op hem zou doen voor de derby in Kloetin ge. „Je moet zaterdag met het tweede elftal spelen", vertelde Mestdagh hem. „Sorry, maar dat doe ik niet", reageerde Con stancia. „We zullen zien of hij woord houdt, maar als hij niet komt op dagen bij het tweede, hoeft hij verder ook niet meer te komen", vindt Mestdagh. „Het is al een keer eerder gebeurd dat Jona than weigerde." De Belg vindt het risico te groot om tegen Kloetinge met Con stancia te spelen. „Hij heeft on miskenbaar talent, hij doet er al leen heel weinig mee. Zo langza merhand kunnen we het al geen jeugdzonden meer noemen. Wij zijn niet de eerste club waar het zo afloopt. Het gevaar, als ik met Jonathan speel, is dat ande re spelers dubbel zo hard moe ten werken. Want Jonathan lijdt nogal eens balverlies en kan ook niet omschakelen." Constancia zelf heeft een andere kijk op de zaken. ,,0p de trai ning doe ik mijn stinkende best. Toch moet ik met het tweede mee. Iemand als Dimitri Wel lens is drie weken geblesseerd geweest, heeft amper getraind, maar mag wél mee naar Kloetin ge. Nyim Melki had voor de wed strijd tegen Doto één keer ge traind, maar ik moest op de tri bune gaan 'zitten. Mestdagh werkt mij tegen en trekt zijn Bel gen gewoon voor. Dat ik bij Her acles en AA Gent weg moest, was ook mijn eigen fout. Maar hier heb ik geen schuld aan." Constancia mocht eind januari ai niet mee naar het uitduel met Ajax, nadat hij een aanvaring had gehad met assistent-trainer Paul Telussa. Gistermiddag twij felde hij nog over wel of niet meedoen met het tweede van Ploek. „Ik voel me daar niet te goed voor, laat dat duidelijk zijn. Het gaat me alleen om de manier waarop. Dinsdag heb ik in Breda nog een heerlijke wed strijd met de Zeeuws-Vlaamse selectie gespeeld. De trainer van NAC stond te kijken, informeer de naar wie ik was, maar vol gens Mestdagh ben ik niet goed genoeg voor het eerste van Hoek." van onze sportredactie SLUISKIL - Nico Verhelst, voorzitter van de stichting Auto cross Zeeland, staat vandaag met zijn organisatie voor de start van het nieuwe seizoen. Onder leiding van Verhelst (37) is het aantal deelnemers in de autocrossen fors gestegen: van dertig naar zeventig. De sport heeft daardoor weer meer uit straling gekregen. Het enige cri terium waarvan Verhelst vindt Lucky Day. 2-5-7-10-23-26-29-31-45-49-50-51 -52-53- 61-63-71-73-76-80 (onder voorbehoud) dat het prioriteit geniet, is de veiligheid van rijders en toe schouwers. „En verder is het ge woon een echte boerencross." Dit jaar zijn er voor het eerst ook crossen in Cadzand. Twee keer, op 15 juli en 12 augustus wordt daar een wedstrijd gehou den. De openingscross is van daag in Sluiskil op het parkoers aan de Langeweg/Bonteweg. In de polder van het kanaaldorp wordt ook de tweede cross (22 april) verreden. De laatste cross is 14 oktober. (1-1). 34. Van den Ouweland 0-1, 44. Ouichou 1-1 (strafschop), 52. Robbe- mond 1-2, 59. Ars 2-2, 64. Robbemond 2-3, 77. Hessing 3-3. Scheidsrechter: Van der Roest. Toeschouwers: 2257. Ge le kaart: Van Beukering, Van Fessem (De Graafschap). Zeeuws-Vlaamse klassiekers. „We hopen dit jaar de finaleron de te halen", vertelt Cardon. Nieuw is dit jaar het driedorpen- klassement, waarin de wielerco- mité's van Axel, Westdorpe en Zuiddorpe zijn verenigd. In die plaatsen worden de criteriums gereden die meetellen voor het klassement. De doelstelling is tweeledig: meer renners, meer publiek. Het WVZV heeft een bescheiden budget. Aan het eind van het jaar lopen de vijf sponsorcon tracten af. Cardon wil met name meer clubgevoel creëren door sa men te trainen en naar de koers terijden. Op het wielerprogramma staat nog een uitstapje naar de Voge zen. Wielerspeaker Bert van Gils leidde in het Scheldetheater de presentatie en hield interviews met de renners. De WVZV telt 54 actieve leden: vier élite/beloften, tien A-ama teurs, twee junioren, twee jeugd- renners, twintig toerrijders en zestien recreanten I.D.-cycling team. Miami. Masters-toernooi. Vrouwen, eerste ronde: Jie Zheng (Chn)-Leptsjenko (Oez) 7-5 6-3, Do- maehowska (Pol)-Meng Yuan (Chn) 6-4 6-4. Tweede ronde: Shaughnessy (VSt)-Henin-Hardenne (Bel/3) 7-5 6-4, Koesnetsova (Rus/12)-Zvonareva (Rus) 6-2 6-2, Na Li (Chn)-Morigami (Jap) 6-1 6-2, Petrova (Rus/5)-Sanchez Lorenzo (Spa) 6-2 .6-1, Arvidsson (Zwe)-Foretz (Fra) 6-4 7-5, Sugiyama (Jap)-Schruff (Dui) 6-1 6-1, Bartoli (Fra)-Jakimova (WRu) 6-1 6-2. Mannen, eerste ronde: Toersoenov (Rus)-Capdevïlle (Chl) 6-2 6-1, Bastl (Zwi)-Bracciali (Ita) 6-7 (5) 6-1 6-4, Mon- tanes (Spa)-Koenitsin (Rus) 6-4 6-2, Tweede ronde: Ginepri (VSt)-Carlsen (Den) 6-2 7-6, Calleri (Arg)-Monfils (Fra) 7-5 6-4. Betaald voetbal. Eredivisie. Vitesse-Sparta 3-1 (0-1). 34. Oost 0-1 (strafschop), 57. Janssen 1-1, 65. Jun ker 2-1, 67. De Mul 3-1. Scheidsrechter: Haverkort. Toeschouwers: 19.500. Gele kaart: Swerts, Blondelle (Vitesse), Kaita, Van Tornhout (Sparta). Vitesse: Wapenaar; Verhaegh, Swerts, Dingsdag en Blondelle (46. De Mul); 'Knopper, Van der Schaaf en Janssen; Hersi (89. Kaya), Junker (84. Rojer) en F ran kei. Sparta: Ponk; De Fauw, Olfers, Schen kel en Gudelj; Obodai, Rose en Kaita (60. Michels); Bouaouzan, Van den Bergh (70. Van Tornhout) en Oost (70. Polak). Eerste divisie. FC Zwolle-Haarlem 1-0 (1-0). 36. Van der Wal 1-0. Scheidsrechter: Van Don gen. Toeschouwers; 2963. Gele kaart: Jochemsen (FC Zwolle), Verweij, Van Toor (Haarlem). VW Venlo-FC Den Bosch 1-0 (O-O). 90. Derksen 1-0. Scheidsrechter: Lies veld. Toeschouwers: 5062. Gele kaart: Biyadat, Peters (FC Den Bosch). Helmond Sport-FC Volendam 4-2 (2-2). 3. Kwakman 0-1, 12. Braber 1-1, 24. Calabro 2-1 (strafschop), 26. Qua- sten 2-2, 51. Calabro 3-2, 62. Bridji 4-2. Scheidsrechter: Van Egmond. Toe schouwers: 3060. Gele kaart: Bridji (Hel mond Sport). Cambuur Leeuwarden-BV Veendam 4-1 (2-1). 23, Brack 1-0 (strafschop), 34. Van der Weij 2-0, 42. Hamming 2-1, 49. Brack 3-1 (strafschop), 77. Houwing 4-1 Scheidsrechter: Kuipers. Toeschou wers: 7683. Rode kaart: 20. De Vriese, 51De Vries (BV Veendam/ 2x geel). Ge le kaart: Sahetapy, Schaken (BV Veen- dam). Fortuna Sittard-FC Eindhoven 1-2 (0-2). 17. Janssen 0-1, 31. Noyen 0-2, 56. Lord 1-2. Scheidsrechter: Diks. Toe schouwers: 1877. Gele kaart: Van Driel (Fortuna Sittard), Noyen, Tahapary (FC Eindhoven). TOP Oss-MVV 3-1 (3-0). 3. Faria 1-0, 23. Zafarin 2-0, 29. Schoofs 3-0, 82. Kien- le 3-1. Scheidsrechter: Steegstra. Toe schouwers: 1575. Gele kaart; Winkens, Miceli (MVV). Emmen-FC Dordrecht 2-5 (1-2). 11. Mghizrat 1-0, 17. Kalisse 1-1, 27. Lopes 1-2 (strafschop), 54. Valeev 2-2, 67. Van der Velden 2-3 (strafschop), 69. Lopes 2-4,72, Kalisse 2-5. Scheidsrechter: Win ter. Toeschouwers: 3227. Gele kaart: Schimmelpenning, Valeev, Karreman (Emmen), Monteiro (FC Dordrecht). Stormvogels/Telstar-Excelsior 0-1 (0-1). 6. Van Dieren 0-1. Scheidsrech ter.' Van Boekel. Toeschouwers: 1756. Gele kaart: Jansen (Stormvogels/ Tel star), Slory (Excelsior). FC Omniworld-De Graafschap 3-3 Stand. Excelsior VVV Helmond Sp Volendam Emmen Graafschap Den Bosch Haarlem TOP FC Zwolle AGO VV Dordrecht MVV Veendam Cambuur L. Eindhoven Stormv. GA Eagles Omniworld Fortuna S. 36 21 8 7 71 36 19 8 9 65 36 18 7 11 61 36 17 9 10 60 36 17 6 13 57 36 15 11 10 56 36 15 11 10 56 36 16 7 13 55 36 15 10 11 55 36 15 9 12 54 35 16 5 14 53 36 14 11 11 53 36 12 11 13 47 36 12 9 15 45 36 11 13 12 43 36 11 5 20 38 36 8 '13 15 37 35 7 11- 17 32 36 7 8 21 29 36 2 10 24 16 64- .23 49- 31 60 53 55- 42 65- 53 58- 49 58- 49 56- 51 50- 49 55- 47 61- 57 57- 41 51- 52 50- 60 44- 47 49- 59 33- 50 42- 64 48- 81 33- 80 Hulst. Bedrijfscompetitie. Eerste klasse mannen: Brandax-Versmarkt Taxado 0-4, BVH Outokompu-Kole Luc- tor 3-1, Stuntmarkt/Rhodos-Doolaege Matthijs 4-0. Tweede klasse mannen: Warnier Te- lecom-Ambulo 0-4. Eerste klasse vrouwen: Ferket en de Maat-SC Morres 1 3-0, Zaman Sport-Van Waterschoot 2-1, Cerestar Be- nelux-Voorwaarts 2-1, Notaris Vroome-Rogiest Aec. 3-0. Tweede klasse vrouwen: SC Morres 2-De Sterre 3-0, SC Morres 2-Tènce 1-2, PC Place-Multiklus 2-1, Didi-VVC Rho- dos 2-1, Jong Morres-Van Wesmeael 3-0. TERNEUZEN - Zaamslag heefl de eerste nieuwe aanwinst voor volgend seizoen binnen. B; l Rawidjan komt over van zon dag-eersteklasser Terneuzes; De snelle spits overwoog ook een terugkeer naar zijn oude club RIA W. „Maar ik heb voor Zaamslag gekozen, omdat die club een niveau hoger speelt", zegt Rawidjan. „In de tweede klasse wil ik me weer in de pic ture spelen." De aanvaller is de eerste speler die zijn vertrek bij Terneuzen heeft aangekondigd. Jan Bos man vertrekt wellicht ook bij de eersteklasser. De verdediger overweegt bij zijn vriendin in Frankrijk te gaan wonen. RIA W. kreeg afgelopen week de toezegging van drie nieuwe spe lers. Spits en topscorer Stefan Burbach komt over van Corn Boys, middenvelder Kim van Bremen Axel verruilt voor de ambitieuze zondag-vierde klasser en ook Menno den Dek ker (Zaamslag) heeft zijn ja woord gegeven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 73