Kloetinge is vol vertrouwen PZC Derby details Zierikzee met zeven spelers hofleverancier Heerlijk avondje met Jelle WIK-voetballer Ganzeman hoopt op een gelijkspel ,21 Trainer Hiensch: mijn spelers hebben zin om Hoek te verslaan Houtepen zal ook meeleven met de derby Trainer Capelle De derby van de gemiste kansen De doelpuntrijkste derby De kaartenrijkste derby De laatste derby uitslagen Terneuzen-spits Rawidjan gaat naar Zaamslag zaterdag 25 maart 2006 jr^Rudv Boogert i - Hoek en Kloetinge tref- (eu ellcaar vandaag voor de acht tiende keer op het hoogste ni- )ii van het Nederlandse ama- ...irvoetbal. Opvallende cijfers fflnhet en uit het verleden: Johan de Goederen en Ronald Zuijdwegt zijn de enige spelers uit de huidige selecties van bei de clubs die de eerste derby (4 november 1995) meemaakten, i Nog nooit eindigde de derby 'doelpuntloos. ,Hoek bleef de eerste zes der- Iv's ongeslagen, verloor de ze vende en de achtste, maar bleef alle volgende derby's (negen sinks) ongeslagen. De snelste goal in de voor gaande derby's is gemaakt door Ronald Zuijdwegt. Hij scoorde P'ëzesde derby (10 april 1999) al na vijf minuten voor Kloetin- Oud-Kloetinge-speler Wilco de Valk (nu Hoek) kan vandaag de derde speler worden die in voor beide clubs heeft ge- 1. John Bentschap Knook enRemco van Keeken deden dat .het verleden al. Pieter van der Neut, nu speler van het Zierikzeese Mevo, heeft enige eigen doelpunt in de derby op zijn naam staan. In de sierde derby (19 april 1997) scoorde hij als Kloetinge-speler door Frits Bakker en Barry van der Hooft KLOETINGE - De voetbalderby tussen Kloetinge en Hoek zal vandaag weer bol staan van de spanning. De belangen zijn groot, want de twee Zeeuwse vertegen woordigers in de hoofdklasse hebben de punten hard nodig. En de ploeg die wint, maakt het karwei weer een heel stuk las tiger voor zijn rivaal. De posities op de ranglijst geven het duel vooraf wat extra waarde, weet ook Kloe- tinge-trainer Diederik Hiensch. „Ik kan me niet herinneren dat we bij eerdere der by's allebei in de gevarenzone stonden.,, De trainer is sinds de winterstop met Kloetinge aan een sterke reeks bezig. In de zeven wedstrijden die zijn ploeg vanaf eind januari speelde, werden elf punten vergaard. „En dat hadden er eigenlijk nog twee meer moeten zijn", bekent Hiensch. „We spelen een stuk stabieler, verdedigend staat het goed en we geven veel minder kansen weg. Het voetbal is daardoor een stuk beter geworden en ie dereen is vol vertrouwen. Dat bleek don derdag ook tijdens de bespreking, want mijn spelers hebben heel veel zin om Hoek te verslaan." Met die drie punten zou Kloetinge weer een stap dichter bij handhaving komen. „Hoeveel punten we daarvoor nog nodig hebben is nu een beetje moeilijk in te schatten, omdat Ajax bijvoorbeeld twee wedstrijden minder heeft gespeeld", weet Hiensch. „Toch denk ik dat tussen, de 26 en 30 punten voldoende moet zijn. Op dit moment gaan we ervan uit dat we nog twee keer moeten winnen." Desondanks probeert de trainer de druk bij zijn spelersgroep wat weg te nemen. „Want we mogen niet vergeten dat wij een heel jonge selectie hebben. Veel jon gens hebben nog nooit zo'n derby tegen Hoek gespeeld. "Hiensch kan tegen Hoek niet beschikken over rhiddenvelder Jo han de Goederen, die enkele weken in het buitenland verblijft. Hoek Voor de derby tegen Kloetinge is Hoek-trainer Eddy Mestdagh deze week aardig bijgepraat door zijn spelers. De Belgische coach weet nu ook dat het niet zo maar om een wedstrijd in de hoofd klasse gaat. „De Zeeuwse hegemonie' staat op het spel, dus is het nog belangrij ker om te winnen dan anders", beseft de trainer die midden in het seizoen naar Hoek kwam en de eerste ontmoeting heeft gemist. Het is alleen nog. een beetje gissen wat voor tegenstander Kloetinge is, want Mestdagh moet volledig afgaan op zijn scouts. „Ik heb de ploeg zelf nooit zien spelen en ken ook geen spelers", beweert hij met een pokerface. „Wat ik wel heb gehoord is, dat ze heel goed zijn op men taliteit en wilskracht. Daar moeten wij ons tegen wapenen." De aanpassing die de trainer vandaag in zijn elftal moet doen, heeft niets met Kloetinge te maken, maar alles met de ab sentie van David Destorme. De prijs- schutter van vorige week (drie goals te gen Doto) is voor een wedstrijd geschorst en' zal er derhalve in de derby niet bij zijn. „We hebben bij Doto met drie spit sen gespeeld en centraal op het midden veld iets meer teruggetrokken dan an ders. Dat gaan we nu anders doen. Tegen Kloetinge spelen we met twee aanvallers en vier middenvelders. Het heeft geen zin een speler in dezelfde rol als Destor me te laten spelen, omdat we die simpel weg niet in de selectie hebben." Vin de laatste zeven derby's hvam het slechts één keer voor, dat de ploeg die als eerste scoor de uiteindelijk het duel won. Wesley de Smet speelt van- aag zijn honderdste wedstrijd ivoor Hoek. t Bij beide ploegen loopt geen enkele speler rond die dit sei- nog geen minuut heeft ge nist, i Kloetinge scoort ditseizoen jjn meeste doelpunten in de Iweede helft (16 van de 24); Hoek in de eerste helft (12 van Je21). i Kloetinge krijgt dit seizoen de meeste doelpunten tegen in de 'e helft (24 van de 37); de tegentreffers bij Hoek zijn vrij •erlijk over beide helften ver deeld (16 in de eerste helft, 17 in ie tweede). GOES - Cees Houtepen speelt met zijn club SSV'65 vandaag de uitwedstrijd tegen Groote Lindt, Voor de koploper in de eerste basse moet dat normaal gespro- winst 'opleveren. Groote Lindt is de nummer tien. Vanzelfsprekend zal Houtepen, volgend seizoen trainer van Hoek, vanmiddag op afstand ook meeleven met de Zeeuwse derby op het hoogste niveau. SSV'65 moet het in Zwijndrecht doen zonder Jan Willem van (geblesseerd) en Stefan Paardekooper (geschorst) Arnemuiden Tegenstander: GJS (uit) Afwezig: Marvin Meerman (ge- schorst). Jacky de Smidt (vakan tie); Oostkapelle Tegenstander: Dinteloord (uit) Afwezig: Davy van' Geersdaele (longontsteking), Jaap Esser (ge schorst). BijzonderhedenOostkapelle de laatste zes onderlinge ontmoetingen met Dinteloord gewonnen. Vandaag verliezen van de hekkensluiter zou vol gens trainer Karl Vergouwen een aanfluiting zijn. Terneuzen teenstander: RKDVC (thuis) Afwezig: Erik-Jan Naudts (kaakontsteking). Bijzonderheden: Terneuzen wil een rol spelen in de race 0m de derde-periodetitel. De pioeg zal dan op eigen veld BKDVC moeten verslaan. „Het h een vrij agressieve ploeg, die .vóóruit wil voetballen", weet trainer Ardian Lekaj. Roel Al- ■bertiis terug van een schorsing. Welle aan den ijssel - Capelle, tegenstander van Kloe- t'oge en Hoek in de hoofdklasse, toeft per direct afscheid geno den van zijn trainer. Arie van der Zouwen werd de wacht aangezegd in de week na- tot zijn ploeg met 2-1 van degra datiekandidaat ARC had verlo- ^•Van der Zouwen zou aan het einde van het seizoen al ver- naar WGZ. Twaalf uitgespeelde kansen, slechts één doelpunt. Op 4 november 2000 blonken Kloetinge en Hoek uit in het missen van kansen. Alleen Hoeks publiekslieveling Dave Gijsel (foto) schoot in de roos. De Belg bekroonde een solo met een sublieme stiftbal over de vingertoppen van Kloetinge-doelman Mark Smeding. Het was de enige derby die door slechts één doelpunt beslist werd. De Bevelands - Zeeuws-Vlaamse krachtmeting eindigde nog nooit doelpuntloos. foto Willem Mieras Kloetinge-speler Wilco de Valk maakte op 10 november 2001 in de doelpuntrijkste derby het achtste en laatste doelpunt van de middag. Het spektakelstuk in Kloetin ge eindigde in een 4-4-gelijkspel. Het was met ruim tweeduizend toeschouwers te vens de best bezochte derby ooit. Gemiddeld bezoeken meer mensen de derby in Kloetinge (1500) dan in Hoek (1200). De slechtst bezochte ontmoeting was de vier de derby op 19 april 1997, toen in Hoek 'slechts' 600 mensen de 3-1-zege van de thuisclub aanschouwden. foto Willem Mieras Kloetinge-speler Emiel Dorst (rechts) was eind 2001 de eerste speler die de rode kaart kreeg in de derby op het hoogste niveau. De derby met de meeste kaarten is echter van recentere datum. De oogst op 27 september 2003 was twee rode kaarten en zeven gele kaarten. De zwaarste lasten droeg Kloetinge met onder meer rode kaarten voor Pieter de Graaff (2x geel) en Jean-Philip Becht (direct rood). Bij Hoek kreeg alleen Thomas Ragut een kaart, de gele. De laatste drie derby's op het Wes- selopark in Kloetinge leverden telkens minimaal één rode kaart op. foto Willem Mieras De laatste derby, op 29 oktober 2005, leidde het ontslag in van Hoek-trainer Eric Tetaert. Twee dagen na het 2-2-gelijkspel in Hoek nam de Belgische oefenmeester afscheid van de spelers, die hem door dik en dun leken te steunen (foto). Tetaert lag door een slechte competitiestart al weken onder vuur. De 2-2 tegen Kloetinge was slechts het derde punt in acht wedstrijden. Na 34 minuten leek de eerste sei zoenzege echter gestalte te krijgen dankzij David Destorme en Nyim Melki. Via Ferry Alfons en Daan Esser (in de 84e minuut) velde Kloetinge echter het vonnis over Tetaert. foto Peter Nicolai van onze sportredactie ZIERIKZEE - Zondag-tweede klasser Zierikzee is opnieuw hof leverancier van de Schou- wen-Duivelandse voetbalselec tie, die volgende week woens dag tegen de regerend landskam pioen bij de amateurs speelt, AS- WH. Zeven van de twintig uitge-, nodigde spelers komen van de hoogst spelende Schouwse club. In de vergelijking met de vorige selectie, voor het duel met de Flakkeese. selectie, is alleen Pa trick Roggeband een nieuwe naam van Zierikzee. De overige zes spelers werden toen ook uit genodigd: Serge Berrevoets, doelman Peter Brussé, Mathijs Hage, Mariko Rouw, Jarno Ver meulen en Thomas Vos. Andere nieuwe namen in verge lijking met de vorige selectie zijn die van Wilko Hanzen, die daarmee de enige vertegenwoor diger van Bruse Boys is, en die van ZSC-doelman Leon Weeda die is opgeroepen in plaats van Jaco van der Schee van Kloetin ge. Van der Schee is inmiddels vaste doelman bij de zater dag-hoofdklasser en basisspe lers krijgen geen permissie om mee te doen met de Sehouwse se lectie. Andere spelers die wél in de vo rige maar niet in de huidige se lectie staan, zijn Jeroen Gref- kens (DFS) en Corné Schilper- oort (Kloetinge). De drie eilande- lijke spelers die geen vaste basis plaats hebben bij Kloetinge - Rutger Kooman, Benjamin Ver west, Ronald Zwager - zijn op nieuw opgeroepen. Ook Duive- land en SKNWK mogen drie spe- Iers afvaardigen voor'het presti gieuze duel. De wedstrijd tegen de landskam pioen uit Hendrik-Ido-Ambacht begint om 20.00 uur, op het veld van DFS in Burgh-Haamstede. Selectie Schouwen-Duiveland: Wilko Hanzen (Bruse Boys), Huib Nortier(DFS), Wilmar van der Sande, Barry Steenpoorte, Lex Zwang (Duiveand), Rutger Koom an, Benjamin Verwest, Ronald Zwager (Kloetinge), Pieter van der Neut (Mevo), Leon de Bruine, Maarten Padmos, Gert Jan Tierie (SKNWK), Serge Berrevoets, Peter Brussé, Mathijs I-Iage, Patrick Rog geband, Mariko Rouw, Jarno Ver meiden,Thomas Vos (Zierikzee), Leon Weeda (ZSC'62). Trainer: Edwin Kriens; elftalleider: Nico Kind. BRUINISSE - Jelle Klaasen is geen Andy Ford ham. Behalve op lichamelijk gebied geldt dat ook op dartgebied. Bertin van der Laan ondervond dat gisteravond. De darter uit Oosterland flikte het vorig jaar in Bruinisse om Andy Fordham een leg te ontfutselen, maar gisteravond lukte hem dat niet tegen de Nederlandse Lakeside-winnaar Jelle Klaasen. Klaasen bracht gisteravond zijn eer ste bezoek aan Zeeland als winnaar van het offi cieuze wereldkampioenschap darts. Op uitnodi ging van de Bruse dartclub De Vanger kwam hij een avondje het darten promoten en het publiek vermaken in het dorpshuis van Bruinisse. Het avondje had iets weg van een traditioneel sin terklaasfeest. Zo'n honderd dartliefhebbers zaten om acht uur klaar voor een avondje-Klaasen, maar de nuchtere volksheld liet nog even op zich wachten. De toeschouwers werden opgewarmd voor zijn komst met muziek en onderlinge wed strijdjes. Maar om half tien kwam de surprise van de avond: Jelle Klaasen. Hij speelde tegen acht uit gelote spelers uit het publiek, onder wie Bertin van der Laan. De meeste tegenstanders kregen honderd punten voorsprong, maar Klaasen den derde als in zijn Lakeside-vorm over zijn opponen ten heen. Vervolgens nam hij ruim de tijd om ie dereen van krabbels en kiekjes te voorzien. foto Dirk-Jan Gjeltema door Klaas Verspoor NOORDGOUWE - Voor het voetbalteam van WIK'57 en spe ler Marco Ganzeman wordt het vandaag een weerzien met ex-trainer Joost van de Griek. Zijn ploeg, Krabbendijke, leidt de dans om de titel in de vierde klasse B. Ganzeman wacht dus een zwaar duel, maar hij wan hoopt zeker niet. Met dertien punten uit achttien duels staat WIK'57 op de tiende plaats van de ranglijst. Slechts Stavenisse en Vrederust staan nog onder de ploeg uit Kerkwer- v'e. Voor de 37-jarige Marco Ganze man, die al drie seizoenen trai ner is van de F-pupillen van WIK'57, is dit seizoen teleurstel lend verlopen. Zo ging het thuis duel met Krabbendijke met 4-0-verloren en leed WIK'57 nog tien andere nederlagen. WIK'57 zal niet snel meer uit de onderste regiohen van de vierde klasse wegkomen. „Dit seizoen zijn we duidelijk een maatje te klein. We zijn niet goed genoeg voor het linkerrij- tje. We hebben te maken met blessures en een kleine selectie. Maar de laatste weken zijn we completer en dan gaan het be ter. Als we compleet zijn, staan we ons mannetje. Je bent zelf als voetballer al be hoorlijk op leeftijd. Als je terug kijkt op al je jaren bij WIK, ivel ke hoogtepunten springen er dan voor jou persoonlijk uit? „Dat we in de derde klasse heb ben gevoetbald. En dat we daar redelijk bovenin meedraaiden. We zijn ook een paar keer kam pioen geworden in de afdeling én we hebben de afdelingsbeker een keer gewonnen. In en tegen Middelburg." Het Schouwse voetbal verliest een markante trainer als Peter Aertssen eind van het seizoen vertrekt bij WIK. Hoe is het om met hem samen te werken? „Het is eën aardige, sociale trai- ner. Zijn trainingsstof is goed. Het is alleen jammer dat hij er niet altijd kan zijn. Maar dat wisten we van tevoren. Soms worden we op het laatste mo ment afgebeld, maar hij heeft het ook veel te druk met andere dingen. Maar voor onze groep is het een goede trainer." Vandaag treffen jullie de koplo per. Bij Krabbendijke is Joost van de Griek trainer. Jij hebt bij WIK nog onder hem getraind. Gun je hem de punten? „Ik gun onszelf de punten na tuurlijk meer, maar in alle eer lijkheid moet ik zeggen dat dat er waarschijnlijk niet in zit. De illusie om te winnen, hebben we niet. Eén punt is voor ons al mooi. Maar ik gun het Joost wel om kampioen te worden. Hij is een aardige man en een echte liefhebber van het spel." Scheidsrechters onderscheiden VLISSINGEN - Zeven Zeeuwse scheidsrechters zijn door de voetbalbond onderscheiden met een gou den speld. De blijk van waardering werd tijdens de jaarverga dering van de COVS Wal cheren uitgereikt door Jaap Romers, voorzitter van de scheidsrechterscom- missie Zuid I van de KNVB. De zeven arbiters zijn allen meer dan dertig jaar actief in het veld- en zaalvoetbal en fluiten nog regelmatig een partijtje. De gouden speld van de KNVB ging naar Jan van der Velde, Co Witte, Krijn Wielemaker, Rinus van de Ketterij, Piet" Poortvliet (allen uit Vlissingen), Eddy Goormachtig (Nieuw- en Sint Joostland) en Maarten Bruijnes (Bruinisse). Bowlingvereniging Renesse. De Dek- ker-tjes-Nameless 2-2, Bungalowver- huur de Kam-Mercedes Louwerse 1-3, Life&Garden Renesse-Juwelier J.P.Staal 4-0, Overbeeke Verhuur-Ma- ry's Bowlingteam 4-0, Bowling Renesse - Alprokon 3-1, Konsensus - Rest.de Zee- landbrug 1-3, Rest.Casa Salsa-Braber Groenvoorziening 3-1, Pizzeria La Piaz za-Simar 3-1. Calgary. WK. Mannen, eindstand: 1. Lambiel (Zwi) 274,22, 2. Joubert (Fra) 270,83, 3. Lysacek (VSt) 255,22, 4. Oda (Jap) 251,21, 5. Sandhu (Can) 249,89, 6. Buttle (Can) 241,59. Lucky Day. 2-5-7-10-23-26-29-31-45-49-50-51 -52-53- 61-63-71-73-76-80 (onder voorbehoud) Miami. Masters-toernooi. Vrouwen, eerste ronde: Jie Zheng (Chn)-Leptsjenko (Oez) 7-5 6-3, Do- maehowska (Pol)-Meng Yuan (Chn) 6-4 6-4. Tweede ronde: Shaughnessy (VSt)-Henin-Hardenne (Bei/3) 7-5 6-4, Koesnetsova (Rus/12)-Zvonareva (Rus) 6-2 6-2, Na Li (Chn)-Morigami (Jap) 6-1 6-2, Petrova (Rus/5)-Sanchez Lorenzo (Spa) 6-2 6-1, Arvidsson (Zwe)-Foretz (Fra) 6-4 7-5, Sugiyama (Jap)-Schruff (Dui) 6-1 6-1, Bartoli (Fra)-Jakimova (WRu) 6-1 6-2. Mannen, eerste ronde: Toersoenov (Rus)-Capdeville (Chl) 6-2 6-1, Bastl (Zwi)-Bracciali (Ita) 6-7 (5) 6-1 6-4, Mon- tanes (Spa)-Koenitsïn (Rus) 6-4 6-2. Tweede ronde: Ginepri (VSt)-Carlsen (Den) 6-2 7-6, Calleri (Arg)-Monfïls (Fra) 7-5 6-4. Betaald voetbal. Eredivisie. Vitesse-Sparta 3-11 (0-1). 34. Oost 0-1 (strafschop), 57. Janssen 1-1, 65. Jun ker 2-1, 67. De Mul 3-1. Scheidsrechter: Haverkort. Toeschouwers: 19.500. Gele kaart: Swerts, Blondelle (Vitesse), Kaita, Van Tornhout (Sparta). Vitesse: Wapenaar; Verhaegh, Swerts, Dingsdag en Blondelle (46. De Mul); Knopper, Van der Schaaf en Janssen; Hersi (89. Kaya), Junker (84. Rojer) en Frankel. Sparta: Ponk; De Fauw, Olfers, Schen kel en Gudelj; Obodai, Rose en Kaita (60. Michels); Bouaouzan, Van den Bergh (70. Van Tornhout) en Oost (70. Polak). Eerste divisie. FC Zwolle-Haarlem 1-0 (1-0). 36. Van der Wal 1-0. Scheidsrechter: Van Don gen. Toeschouwers: 2963. Gele kaart: Jochemsen (FC Zwolle), Verweij, Van Toor (Haarlem). VVV Venlo-FC Den Bosch 1-0 (O-O). 90. Derksen 1-0. Scheidsrechter: Lies veld. Toeschouwers: 5062. Gele kaart: Biyadat, Peters (FC Den Bosch). Helmond Sport-FC Volendam 4-2 (2-2). 3. Kwakman 0-1, 12. Braber 1-1, 24. Calabro 2-1 (strafschop), 26. Qua- sten 2-2, 51. Calabro 3-2, 62. Bridji 4-2. Scheidsrechter: Van Egmond. Toe schouwers: 3060. Gele kaart: Bridji (Hel mond Sport). Cambuur Leeuwarden-BV Veendam 4-1 (2-1). 23. Brack 1-0 (strafschop), 34. Van der Weij 2-0, 42. Hamming 2-1, 49. Brack 3-1 (strafschop), 77. Houwing 4-1 Scheidsrechter: Kuipers. Toeschou wers: 7683. Rode kaart: 20. De Vriese, 51De Vries (BV Veendam/ 2x geel). Ge le kaart: Sahetapy, Schaken (BV Veen dam). Fortuna Sittard-FC Eindhoven 1-2 (0-2). 17. Janssen 0-1, 31. Noyen 0-2, 56. Lord 1-2. Scheidsrechter: Diks. Toe schouwers: 1877. Gele kaart: Van Driel (Fortuna Sittard), Noyen, Tahapary (FC Eindhoven). TOP Oss-MVV 3-1 (3-0). 3. Farïa 1-0, 23. Zafarin 2-0,29. Schoofs 3-0, 82. Kien- le 3-1. Scheidsrechter: Steegstra. Toe schouwers: 1575. Gele kaart: Winkens, Miceli (MVV). Emmen-FC Dordrecht 2-5 (1-2). 11. Mghizrat 1-0, 17. Kalisse 1-1, 27. Lopes 1-2 (strafschop), 54. Valeev 2-2, 67. Van der Velden 2-3 (strafschop), 69. Lopes 2-4,72. Kalisse 2-5. Scheidsrechter: Win ter. Toeschouwers: 3227. Gele kaart: Schimmelpenning, Valeev, Karreman (Emmen), Monteiro (FC Dordrecht). Stormvogels/Telstar-Excelsior 0-1 (0-1). 6. Van Dieren'0-1. Scheidsrech ter: Van Boekei. Toeschouwers: 1756, Gele kaart: Jansen (S.tormvogels/ Tel star), Slory (Excelsior). FC Omniworld-De Graafschap 3-3 (1-1). 34. Van den Ouweland 0-1, 44. Ouichou 1-1 (strafschop), 52. Robbe- mond 1-2, 59. Ars 2-2, 64. Robbemond 2-3, 77. Hessing 3-3. Scheidsrechter; Van der Roest. Toeschouwers: 2257. Ge le kaart: Van Beukering, Van Fessem (De Graafschap). Stand. Excelsior VVV Helmond Sp Volendam Emmen Graafschap Den Bosch Haarlem TOP FC Zwolle AGOVV Dordrecht MVV Veendam Cambuur L. Eindhoven Stormv. GA Eagles Omniworld Fortuna S. 36 21 36 T9 36 18 36 17 36 17 8 7 71 8 9 65 7 11 61 9 10 60 6 13 57 36 15 11 10 56 36 15 11 10 56 36 16 7 13 55 36 15 10 11 55 36 15 9 12 54 35 16 5 14 53 36 14 11 11 53 36 12 11 13 47 36 12 9 15 45 36 11 13 12 43 36 11 5 20 38 36 8 13 15 37 35 7 11 17 32 36 7 8 21 29 36 2 10 24 16 64- 23 49- 31 60- 53 55- 42 65- 53 58- 49 58- 49 56- 51 50- 49 55- 47 61- 57 57- 41 51- 52 50- 60 44- 47 49- 59 33- 50 42- 64 48- 81 33- 80 TERNEUZEN - Zaamslag heeft de eerste nieuwe aanwinst voor volgend seizoen binnen. Daryl Rawidjan komt over van zon dag-eersteklasser Terneuzen. De snelle spits overwoog ook een terugkeer naar zijn oude club RIA W. „Maar ik heb voor Zaamslag gekozen, omdat die club een niveau hoger speelt", zegt Rawidjan. „In de tweede klasse wil ik me weer in de pie ture spelen." De aanvaller is de eerste speler die zijn vertrek bij Terneuzen heeft aangekondigd. Jan Bos man vertrekt wellicht ook bij de eersteklasser. De verdediger overweegt bij zijn vriendin in Frankrijk te gaan wonen. RIA W. kreeg afgelopen week de toezegging van drie nieuwe spe lers. Spits en topscorer Stefan Burbach komt over van Com Boys, middenvelder Kim van Bremen Axel verruilt voor de ambitieuze zondag-vierde klasser en ook Menno den Dek ker (Zaamslag) heeft zijn ja woord gegeven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 65