0 APK Hypotheek- doe je bij... docent klassieke talen voor wtf 1,00 PZC Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden J.C. Hoekman SCHILDERSBEDRIJF!! www.letternet.nl I ELEN HOOFD VERKOOP BINNENDIENST Leven met een beperking hoeft niet altijd een handicap te zijn. mEE MEMENTA ZEELAND OPTIMALE SERVICE keuring pers. auto 44.üë> Bosch Car Service Daar kom je graag terug De Rede wil meer zijn dan standaard lectori salutem" zaterdag 25 maart 2006 dó Dag en nacht bereikbaar op- Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw .persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) - - ■- - UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl nRn Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 )e llyporheelstrop vindt u «De nypotliwlvon tadero Hypoï6oek*hop.odyGöof «1 «n root dwkiincjlg on onafhan>toli|l advios. K tn ai's hyoMwekftobietfn» onder «en dek us hypoikiaekshoppen b-i De rïypathanlphop. De Hypotheekshop-adviseur. Bezeten van hypotheken, Goes, West wal 17, (0113) 27 12 71* in bezit van keurmerk adviesgroep TIEMANk ÏTRAD/NG B.V werving selectie '6 recruitment :s loopbaanontwikkeling commerciële management trainingen organisatie-advies food, m retail grafische industrie chemie, kunststof machine apparatenbouw, elektro transport-, logistiek Geïnteresseerd? Reageer binnen 10 dagen via onze website: www.boelenadvies.nl Voor meer informatie: Boelen Adviesgroep B.V. Miranda van Bakergem Postbus 105, 3830 AC Leusden T; 033 - 4950497 T privé: 06 - 55170044 E-mail: m.vanbakergem@boelenadvies.nl Onze opdrachtgever, Tieman Trading (Gilze, 32 mw.) is een modern import/export handelshuis van diverse bekende merken gereedschappen en met een eigen pro ductiefaciliteit voor kabelhaspels. Al hun producten zijn uit voorraad en uitslui tend verkrijgbaar via de vakhandel. Zij staan voor goede service en garantie. Voor onze opdrachtgever zoeken wij een De functie: u geeft leiding aan de Verkoop Binnendienst, de Orderadministratie en aan de Technische Dienst (8 mw). U coördineert en verricht activiteiten op het gebied van telefonisch verkoop, retoucadministratie, het maken van offertes en klachtafhandeling. U begeleidt het commerciële proces. Uw profiel: u bent een sterk motiverende people manager met een MB0+/HB0 werk- en denkniveau. Uw beheersing van de Franse taal is een vereiste. U heeft een commerciële instelling, inzicht in geautomatiseerde processen en enige jaren ervaring met het aansturen van een commerciële binnendienst. U neemt iniatief, bent stressbestendig en besluitvaardig. Een kind opvoeden. Uitkomen met je geld. Werken in een vaste baan. Sporten. Gewoon meedoen met onze maatschappij is voor mensen met een handicap of chronische ziekte vaak een hele opgave. Maar u staat er niet alleen voor. MEE helpt u bij vragen over onderwijs, financiën, wonen, werken, vervoer en nog veel meer. U kunt gewoon bij MEE langs gaan. MEE ondersteunt u op alle terreinen van het dagelijks leven. Vaak is er meer mogelijk dan u denkt. Raad en daad voor iedereen met een beperking 0900 - 999 8888 llokaal tarief) www.mee.nl Gespecialiseerd in gedenktekens Lasergraveren 25 jaar garantie Zandstralen - Renovatie - Onderhoud Mementa Zeeland Buitenweg 35 4571 EP Axel Tel. 0115-530901 www.mementa-zeeland.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag 10.00 tot 17.00 uur zaterdag en 's avonds op afspraak j I Service APK diesel 64,95 all-in AXEL, Autocenter Snoodijk Drieschouwen Zuid 18, Telefoon 0115 - 56 20 45 Quistenburg 8, Telefoon 0113 - 35 15 51 Dijkwelstraat 59, Telefoon 0113 - 34 13 15 Karreveld 4, Telefoon 0118 - 55 19 91 Herculesweg 12a, Telefoon 0118 - 62 76 80 Gerbrandystraat 4, Telefoon 0118 - 46 46 44 Vrouwenpolderseweg 75, Telefoon 0118 - 59 15 24 Oostvoorstraat 23, Telefoon 0113 - 37 12 10 www.boschcarservice.nl V e® V o De Sfedelijke Scholengemeenschap "De Rede" is een school voor openbaar onderwijs in Terneuzen en heeft een breed onderwijsaanbod (gymnasium - atheneum - havo - vmbo - Iwoo). Door de uitgebreide begeleiding van leerlingen en vele buitenschoolse activiteiten zijn we in staat om een prettige en veilige plaats voor alle leerlingen te bieden met optimale ontplooiingskansen. Voor het nieuwe schooljaar, 2006-2007, zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega, De werkzaamheden van de docent omvatten onder andere: het aansturen van het leerproces en het geven van een aanzet tot het leren leren; het inspelen op de leefwereld van twee leeftijdsgroepen in de verschillende onderwijsvormen van het voortgezet onderwijs; het begeleiden van leerlingen met enkelvoudige ontwikkelingsproblemen; het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van periodeplannen en de afstemming van lessen binnen het eigen team of de vaksectie. Daarnaast is de docent actief in de beheersing, verdieping en verbreding van de vakinhoudelijke en -didactische kennis en vaardigheden. eerste graads bevoegdheid klassieke talen brede vakinhoudelijke en vakdidactische kennis en vaardigheden invoelingsvermogen en sociale vaardigheden communicatieve vaardigheden vaardigheid in het overdragen van kennis en vaardigheden volgens CAO-VO, inschaling in salarisschaal LB (maximaal 3359,- per maand) vakantie-uitkering 8% eindejaarsuitkering uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder diverse doorgroeimogelijkheden Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij dhr. J.F. Begijn, sectordirecteur havo/vwo (tel. 0115-612155). Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, kun u uw sollicitatie tot uiterlijk 8 april a.s. richten aan de rector van de school, de heer E.R. van den Hooven. Stedelijke Scholengemeenschap "De Rede" Postbus 375 4530 AJ TERNEUZEN e-mail: info@derede.nl internet: www.derede.nl Terneuzen ligt centraal in Zeeuws-Vlaanderen. Het gebied biedt rust, ruimte en woningen tegen aantrekkelijke prijzen. De term "files" komt niet in ons woordenboek voor. De cultuursteden Antwerpen, Gent en Brugge liggen op ca. 3 kwartier rijden. Kortom, een aantrekkelijk woon- en werkgebied. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bestel nu (cadeau)tickets voor een indrukwekkende ballonvaart. Er is altijd wel een reden om een geliefde, familielid of relatie te verrassen Senioren (55+) profiteren van 25 korting Kijk op www.adballon.nl of bel 076-5 145 372 Het betreft een zelfstandige, leidinggevende functie bin nen de afdeling engineering waarbij de nadruk ligt op het verrichten van PLC-programmeerwerkzaamheden, het plannen en begeleiden van de werkzaamheden op electro gebied en het aansturen en ondersteunen van de service monteurs. U draagt de verantwoordelijkheid voor het installeren en opleveren van nieuwe machines, het analyseren en op lossen van problemen en storingen aan nieuwe en be staande machines en het coördineren van onderhouds- en service-werkzaamheden aan nieuwe en bestaande machines. Wij zoeken voor deze functie iemand die: - functioneert op een HBO werk- en denkniveau electrotechniek; - beschikt over ervaring op dit vakgebied; - beschikt over een no-nonsence mentaliteit; - zelfstandig en accuraat kan werken; - flexibel, dynamisch en stressbestendig is; - in het bezit is van een rijbewijs B. SYMACH Palletizers BV biedt u een uitdagende, dyna mische functie binnen een klein en gemotiveerd team op basis van een marktconform salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring en bij de functie behorende secun daire arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie en verdere informatie wenst, kunt u contact opnemen met de heer J. de Bat op telefoonnummer 0117 -383265. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen schriftelijk richten aan onderstaand adres: SYMACH Palletizers BV t.a.v. de directie Postbus 76 4510 AB Breskens U kunt ook mailen naar: j.dbat@symach.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 56