Banen iQ> lobTrack.nl BO.2 GROUP ir randstad COLLECTANTEN Arts of verpleeg kundige? www.pzc.nl/banen Jumbo-Offset STOREMANAGER R>TM SALESMEDEWERKERS Voor onze filialen in Bergen op Zoom en Zeeland zoeken wij een: Filiaalleider m/v Vervangend Filiaalleider m/v jij zoekt wij zoeken een baan jou kijk voor meer banen op www.randstad.nl CALCULATOR/WERKVOORBEREIDER CAM PROGRAMMEUR MACHINE OPERATORS service coördinator programmeur SYMACH WÊÊ P Astma Fonds die in hun eigen buurt langs de deuren willen gaan. Het is een leuke manier om anderen te ontmoeten. En met uw hulp kunnen wij meer doen voor mensen met astma en COPD (chronische bronchitis en longemfyseem). Interesse? I Bel: 0800-2345777 of meld u aan op www.collecte.astmafonds.nl flank u wel! Gratis advertentie I Over depressie is al veel bekend. Net als over andere psychische aandoeningen. We kennen oorzaken, gèvolgen en behandelingen. Hét Fonds Psychische Gezondheid biedt informatie en geeft geld voor onderzoek en betere zorg. Wilt u helpen? Er is nog veel te doen! Want ruim drie miljoen mensen in ons land hebben last van, vaak ern stige, psychische klachten. Voor ons werk zijn we afhankelijk van bijdragen van mensen zoals u. Word donateur en help ons met uw gift. /cbfj Giro 4003, Utrecht. FONDS PSYCHISCHE GEZONDHEID Alles over hoofdzaken www.fondspsychischegezondheid.nl SYMACH Palletizers BV is een vooraanstaande leverancier van palletizers, interne transportsystemen, wikkelmachines en palletkantelaars voor de AG F branche, de diervoeding industrie, granen en zaden verwerkende industrie en op- en overslagbedrijven in Europa en Noord-Amerika. Esprit is een internationaal bedrijf dat kleding, accessoires en lifestyle-producten vervaardigt en in meer dan 40 landen verkoopt. Voor onze partnershipstores in Middelburg, Goes en Vlissingen zijn wij op zoek naar een (m/v): Je uitdaging: Je bent de spil waarrond een hele Esprit'store draait. Je hebt de commerciële en organisatorische eindverantwoordelijkheid,, Daarbij sta je natuurlijk in voor het verkopen van de collecties en het begeleiden en motiveren van een team medewerkers. Je bepaalt ook de presentatie van de goederen in de winkel. Je begeleidt de goederenstroom en je voert lichte administratieve taken uit. Je profiel: Je bent een sterke persoonlijkheid met een HBO werk- en denkniveau. Je hebt ook een jonge en sportieve uitstraling. Je beschikt over ten minste 3 jaar verkoopervaring in de modebranche en aantoonbare managementcapaciteiten. Je valt op door je commerciële flair, stressbestendigheid, doorzettingsvermogen, organisatietalent en oog voor detail. Je hebt kennis van het Engels. Ons aanbod: Allereerst een leuke job met eigen verantwoordelijkheden en reële doorgroeimogelijk heden. Je volledige persoonlijkheid komt tot haar recht in een ongedwongen sfeer van openheid en teamwerk. Leuke collega's én aantrekkelijke"arbeidsvoorwaarden maken deel uit van ons aanbod. Spreekt dit je aan? Stuur dan zo snel mogelijk je sollicitatiebrief met cv, recente pasfoto en vermelding van de gewenste functie naar: Esprit, Markt 53B, 4331 LK Middelburg. Op zoek naar een reclamebureau? Kies dan voor de zekerheid van een bureau met ROTA erkenning. Want zö'n bureau voldoet aan alle voorwaarden die de ROTA stelt. www.stichtlngrota.nl ROTA: Professionaliteit er Poppe Bedrijfswagens B.V. is DAF-dealer voor Midden-Zeeland met vestigingen in Veere en Goes. In verband met het bereiken van de VUT-leeftijd van onze huidige administrateur zijn wij voor onze vestiging in Veere op zoek naar een ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER M/V voor 20 uur per week De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van de complete boekhouding, het verrichten van alle voorkomende administratieve handelingen zoals debiteurenbewaking, het verrichten van betalingen en (op termijn) het samenstellen van periodieke rapportages. De beoogde kandidaat dient servicegericht en klantvriendelijk te zijn, in het bezit van HAVO- of MBO-diploma in administratieve richting. Wij bieden: - Een gezellige en collegiale werksfeer - Uitbreiding te zijner tijd naar een 38-urige werkweek - Salaris- en arbeidsvoorwaarden conform CAO motorvoertuigenbedrijf Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer M.G. Poppe via 0118-50 14 51. Bent u geïnteresseerd? Stuur uw motivatie en CV aan: Poppe Bedrijfswagens B.V. T.a.v. de heer M.G. Poppe Veerseweg 83a 4351 NA Veere Poppe Bedrijfswagens Veere Goes Wij zijn tevens op zoek naar (m/v): 0 25 MAART 2006 - W23 De BOZ Group is gespecialiseerd in engineering, plaatbewerking, poedercoaten en assemblage. Dc onderneming levert aan de machine- apparatenbouw, levensmiddelen industrie, medi sche apparatenbouw en de elektrotechnische industrie. De onderneming heeft een internatio- naai la rak ter en beschikt over een zeer uitgebreid en modern machinepark. Wij zijn op zoek naar kandidaten (M/V) voor de functies van: salestraineeship m/v Voor een grote bank zijn wij op zoek naar commerciële talenten die in bezit zijn van een hbo- diploma en salesgedrevenheid. Verder beschikken de mensen die wij zoeken over commerciële werkervaring, een rijbewijs en zijn ze bereid ook in de avonduren te werken. Wat de bank kan bieden is een traject waarbij werken wordt afgewisseld met op de functie afgestemde opleidingen. Verder behoort een (fulltime) vaste aanstelling binnen de bank zeker tot de mogelijkheden. nicola.telderman@nl.randstad.com verkoopadviseur m/v Heb je kennis van financiële dienst verlening op mbo/hbo niveau, ben je minimaal 24 uren per week beschikbaar en zou je graag in het bankwezen willen werken? Dan hebben wij wellicht een leuke baan voor je. Voor een grote bank zoeken we een verkoopadviseur die alle voorkomende vormen van dienstverlening verricht, met het oog op verkoop. Een vaste baan bij de bank behoort zeker tot de mogelijkheden. nicola.telderman@nl.randstad.com administratief Nicola Telderman-Noteboom (0113) 27 48 20 Van de Spiegelstraat 2 Goes administratief Nicola Telderman-Noteboom (0113) 27 48 20 Van de Spiegelstraat 2 Goes sales en distribution administrator m/v Voor een bedrijf in Kruiningen zijn wij op zoek naar een sales en distri bution administrator. Je bent in deze functie o.m. verantwoor delijk voor het zelfstandig verwerken van offertes, orders, bewaking van contractstanden en facturatie. Je onderhoudt telefonische contacten met relaties en ondersteunt een aantal buitendienstmedewerkers. Je bent in bezit van een opleiding op mbo/hbo niveau en hebt een goede beheersing van de Engelse taal. Tevens heb je ervaring met Word en Excel. Een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. nicola.telderman@nl.randstad.com marketingmedewerker m/v Voor een bedrijf in Kruiningen zijn wij op zoek naar een marketingmedewerker. Je kerntaken zijn interne communicatie met sales en andere relevante organisatieonderdelen, externe communicatie met reclamebureaus, drukkerijen en andere relevante leveranciers. Je voert van alle voorkomende marketingactiviteiten, met als hoofdgebieden communicatie en promotiemanagement uit. Je hebt een gerichte hbo-opleiding, ervaring met Excel, Word, Powerpoint en Corel Draw. Een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. nicola.telderman@nl.randstad.com overheid Allisia Lievense-van Belzen (0118)68 00 70 Beenhouwerssingel 3 Middelburg aan de slag bij een overheidsinstantie? m/v Uitdagend, professioneel en divers werk dat de inwoners van onze regio direct persoonlijk raakt. Dat is wat de samenwer kende overheden in Zeeland jou kunnen bieden. Wij geven graag volop ruimte aan mensen die affiniteit hebben met maatschappelijke vraagstukken en die graag willen werken in een politieke omgeving. De functies lopen uiteen van vuilnisman tot secretaresse en van cateringmedewerker tot beleidsmedewerker. Wil je meer weten? Loop bij ons binnen of neem telefonisch contact met ons op. allisia.lievense@nl.randstad.com productiemedewerker m/v Ben jij niet bang om je handen uit de mouwen te steken? Dan zijn wij op zoek naar\ jou! Voor een bedrijf in de omgeving van Terneuzen zijn wij op zoek naar productiekrachten. Ben je per direct beschikbaar, flexibel inzetbaar i.v.m. werken in ploegendienst, kun je zelfstandig en nauwkeurig werken en ben je in het bezit van eigen vervoer? Bij goed functioneren is de functie voor langere tijd. Neem voor meer informatie contact op met Randstad! Iinda.visser@nl.randstad.com algemeen medewerker m/v Voor een chemisch bedrijf in de kanaalzone zijn wij op zoek naar een allround medewerker. Deze verzorgt het interne transport, m.b.v. heftruck, terminal- trekkeren laadschop, signaleert storingen, verleent onder steuning aan de technische dienst en bedient diverse instal laties. Het betreft een parttime functie, voor gemiddeld 20 uur per week. Vereisten zijn een heftruckcertificaat, ruime ervaring in het rijden met een terminaltrekker, technisch en ruimtelijk inzicht en een flexibele werkhouding. Interesse? Neem voor informatie contact op met Randstad! Iinda.visser@nl.randstad.com autorijders m/v Voor de autoterminal van CdMR in Vlissingen-Oost zoeken we een heleboel autorijders. Ben je minimaal 2 jaar in bezit van een rijbewijs B, beheers je de Nederlandse taal zowel in woord als geschrift en ben je daarnaast ook stressbestendig en flexibel? Dan biedt Randstad jou de mogelijkheid om als autorijder aan de slag te gaan. Werkzaamheden zijn het laden/lossen en verplaatsen van nieuwe auto's op de terminal, van schepen, lichters, trailers en ■treinen. Hét werk vindt plaats in drie ploegendienst. Interesse? Meld je dan nu aan voor één van de instructie-bijeenkomsten. marcelle.pieters@nl.randstad.com havenwerker m/v Voor diverse bedrijven in Vlissingen-Oost zijn wij met regelmaat op zoek naar havenwerkers. De werkzaamheden bestaan uit het laden en lossen van diverse ladingen uit schepen zoals bevroren levensmiddelen tot hardhout en eventueel auto's. Dit betekent dat de meeste lading fysiek zwaarder is. Beschik je over de juiste mentaliteit, nl rijbewijs en VCA, dan ben jij degene zijn die wij zoeken. Na een inwerkperiode biedt Randstad de mogelijkheid tot het volgen van cursussen voor o.a. heftruck. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de vestiging in Vlissingen. harm-jan.hoondert@nl.randstad.com industrie Linda Visser (0115)64 03 45 Axelsestraat 8 Terneuzen industrie Linda Visser (0115)64 03 45 Axelsestraat 8 Terneuzen logistiek Marcelle Pieters (0118)42 05 80 Badhuisstraat 50 Vlissingen logistiek Harm-Jan Hoondert (0118) 42 05 80 Badhuisstraat 50 Vlissingen Functie: Tekeningen beoordelen op maakbaarheid. Het bepalen van werkmethode en werkvolgorde. Het calculeren van aanvragen en het opstellen van offertes. Het onderhou den van contacten met klanten. Het vertalen van opdrachten naar productieorders. Het voorbereiden van externe bewerkingen/uitbestedingen. Profiel: Een opleiding Werktuigbouwkunde op minimaal MBO niveau; ruime ervaring mei: plaatwerk in een soortgelijke functie; ervaring in CAD-tekenen (construeren) strekt ifplaaribeveling. Funcde: Het maken van programma's voor het bewerken van plaatmateriaal op de CNC laser-/pons-nibbelmachines en de DNC gestuurde zetmachine. Tevens het plannen van deze bewerkingen. Profiel: Een opleiding Werktuigbouwkunde op MBO niveau; bereid om de noodzakelijke scholing voor de installaties in- en/of extern te volgen. Voor onze CNC gestuurde en gerobotiseerde plaatbewerkingsmachines. Functie: Het zelfstandig bedienen van deze moderne plaatbewerkingsmachines. De werk zaamheden worden uitgevoerd in tweeploegendienst. Profiel: Technische opleiding op minimaal VMBO niveau. Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u het vermogen heeft met mensen om te kunnen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt Om uw taken goed te beheersen, bereiden wij u intensief voor op uw inzet als filiaalleider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wij verwachten naast leidinggevende verantwoordelijk heid en persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. In het geval van vervanging, behoren tot uw taken het inzetten van personeel, de goederenstroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u ih een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u verantwoording kunt nemen, dan bent u voor deze positie geschikt. Wij bieden flexibele werktijden welke in overleg kunnen worden vastgesteld. Een planmatige en gedegen inwerkperiode is voor ons vanzelfsprekend. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Promotie tot filiaalleider behoort tot de mogelijkheden. Wij verwachten naast persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk, ALDI ROOSENDAAL B.V. T.a.v. de heer A.J.P. Oosterling, Postbus 1850, 4700 BW Roosendaal Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. administratief Nicola Telderman-Noteboom (0113) 27 48 20 Van de Spiegelstraat 2 Goes administratief Nicola Telderman-Noteboom (0113)27 48 20 Van de Spiegelstraat 2 Goes Hét Astma Fonds zoekt voor de nationale collecte in mei Het Nederlandse Rode Kruis Word vrijwilliger! Uw hulp is onmisbaar. Door uw inzet kunnen ruim 6.000 mensen met vakantie. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. www.rodekmls.nl gratis advartenlla Aanbod: Uitdagende en zelfstandige functies in een modern bedrijf; een uitstekend salaris cn dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u belangstelling heeft voor een van bovengenoemde functies, dan kunt u uw sollicita- latei waarin aangegeven naar welke functie u solliciteert en voorzien van een curricu-, - lum vicae, uiterlijk tor 10 dagen na verschijnen van deze advertentie zenden aan:' I Adviesbureau Aanwas, Aanwas 34A, 4641 JJ Ossendrecht, t.a.v. de heer F. van der Linden. E-mail: aanwas@hemet.nl. II Voor informatie over het bedrijf: kijk op www.bozgroup.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Dit MOET ik gezellig vinden.. In verband met de verdere groei van onze onderneming zijn wij momenteel op zoek naar een: Het betreft een zelfstandige, leidinggevende functie bin nen de afdeling engineering waarbij de nadruk ligt op het verrichten van PLC-programmeerwerkzaamheden, het plannen en begeleiden van de werkzaamheden op electro gebied en het aansturen en ondersteunen van de service monteurs. U draagt de verantwoordelijkheid voor het installeren en opleveren van nieuwe machines, het analyseren en op lossen van problemen en storingen aan nieuwe en be staande machines en het coördineren van onderhouds- en service-werkzaamheden aan nieuwe en bestaande machines. Wij zoeken voor deze functie iemand die: - functioneert op een HBO werk- en denkniveau electrotechniek; - beschikt over ervaring op dit vakgebied; - beschikt over een no-nonsence mentaliteit; - zelfstandig en accuraat kan werken; - flexibel, dynamisch en stressbestendig is; - in het bezit is van een rijbewijs B. SYMACH Palletizers BV biedt u een uitdagende, dyna mische functie binnen een klein en gemotiveerd team" op basis van een marktconform salaris,, afhankelijk van leeftijd en ervaring en bij de functie behorende secun daire arbeidsvoorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie en verdere informatie, wenst, kunt u contact opnemen met de heer J. dë Bat op telefoonnummer 0117 -383265. Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen schriftelijk richten aan onderstaand adres: SYMACH Palletizers BV t a v dfi dirertifi en beschikjeover eens-r-,. Dan Is Jumbo-Offset op zoek naar jóu! mes a 30*. Stuur je sollicitatie met CV naar Steven Schravesande. püvingsconeweg 5b, 4462 GL Goes Tel. (0113) 27 15 00 E-mail info@jumbo-ofFset.nl t Postbus 333, 4460 AS Goes Fax (0113) 27 10 77 Website www.jumbo-oFset.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 51