Banen SIC OJob1rack.nl TP&FP PZC Kapitein machinist le en 2e monteur Jongedame CAD-tekenaar Werktuigbouw/Piping gezocht Onderdelenverkoper (Goes) 1ELD TELT... MAAR LEUK OOK! N RIJK Kijk ook op 25 MAART 2006 - W4 BANEN LADDER SEAM OOSTERLEE B.V. zoekt voor onze zeegaande sleephopperzuiger "Delta" op korte termijn een ervaren En voor onze zeegaande sleephopperzuiger "RIO" op korte termijn een met vaarbevoegdheid tot 3000 KW Naast een nader overeen te komen salaris bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een pen sioen- en spaarloonregeling en vergoeding voor reis kosten woon- werkverkeer. Graag uw reactie zenden aan SEAM Oosterlee B.V. Haven Westzijde 12 451 I AR Breskens tel. 0117-386041 t.a.v. Dhr. A.J. of J. Oosterlee Ervaren Grondwerkers en Stratenmakers Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij ervaren grondwerkers die zelfstandig werkzaamheden uit kunnen voeren Functie eisen - Aantoonbare ervaring in G.W.W. werken - Kunnen lezen van bestek tekeningen. - In bezit van rijbewijs B - Bereidheid tot rijzen woon werk verkeer en goede geografische kennis Beloning Beloning is afhankelijk van inzet en vakmanschap. Bedrijfsauto is bespreekbaar. Bij gebleken geschiktheid door groei mogelijkheden tot uitvoerder G.W.W. Grond-, Weg~& Waterbouw Schriftelijke sollicitatie,liefst met vermelding van referenties binnen 14 dagen aan dhr P. Polderman Hogeweg 82, 4382RJ Vlissingen, Info 06-51887005 Op deze wijze kunt u óók personeel werven! Wilt u meer informatie over de voorwaarden en het speciale tarief van deze BANENLADDER? Verkoopteam arbeid, educatie en zorg Telefoon: 076- 5 312 240 E-mail: aez@pzc.nl Mcomm zoekt voor één van haar relaties, een nieuw te openen Bosch Car Service te Goes, een enthousiaste en gemotiveerde Ben jij bereid de handen uit de mouwen te steken, heb je enkele jaren ervaring in de autobranche en beschik je niet over een 9 tot 5 mentaliteit? Stuur dan een brief met motivatie en CV naar: Mcomm marketing&communicatie Postbus 7105, 4330 GC Middelburg of mail naar: pz@mcomm.nl. www.mcomm.nl Scheepvaartbedrijf vraagt: uit de omgeving Kapelle/Goes met een vlotte, leuke uitstraling en in het bezit van het rijbewijs. Een opleiding M.E.A.O. strekt tot aanbeveling. Zelfstandig werkend! Werkzaamheden: Directie-ondersteuning (telefoon, etc.) Verwerken van betalingen ontvangsten Verzorgen aangiften omzetbelastingen etc. Opvolging scheepvaart administratie hiervan. Wij zoeken eendoortastend, dynamisch en onafhankelijk persoon met vaardigheid en goede beheersing van Nederlandse en Engelse taal. Computerkennis van Word Excel! Loon n.o.t.k. C.V. pasfoto te richten aan P.Z.C. nr. DB 11454, Postbus 3229, 4800 MB Breda. Fulltime, eventueel deeltijd, te bespreken bij sollicitatie. N HET KOMPAS Het Kompas is een Christelijke Basisschool (in de vereniging "Perspectief") in Oost-Souburg (Gemeente Vlissingen), met een vestiging in de Molenweg een nevenvestiging in de Roerstraat. Per medio 2008 bestaat 'het uit één nieuwbóuwlocatie. De school heeft momenteel 340 leerlingen waarvan het merendeel uit het noordelijk en westelijk deel van Oost-Souburg komen. In onze school zijn we bezig met coöperatief léren en werken we volgens Bas-principes. Binnen het directieberaad ontwikkelen de directeuren gezamenlijk het beleid voor de gehele vereniging. Vereniging "Perspectief" Vlissingen Perspectief Christelijke Basisschool Het Kompas In verband met het vertrek van onze directeuren zoeken wij een Inspirerende en daadkrachtige directeur (m/v) 1,0 wtf De directeur die wij zoeken: per 01-08-2006 heeft een christelijke overtuiging; beschikt over een schoolleiderdiploma en heeft aantoonbare leidinggevende ervaring in het basisonderwijs; geeft richting en sturing aan het team, ondermeer door het stellen van doelen, beschikt over veel energie en een ondernemende instelling; is in staat om ideeën en meningen in begrijpelijke taal aan anderen duidelijkste maken; heeft oog voor het team als geheel en voor het welbevinden van elke medewerker afzonderlijk; beschikt over een heldere onderwijskundige visie én kan die vertalen in concrete doelen; is in staat afstand je nemen van de dagelijkse praktijk, kan hoofdlijnen formuleren en lange termijn beleid uitzetten; kan effectief plannen, organiseren en presenteren; is consciëntieus, betrouwbaar en komt afspraken na; verdeelt het werk op gestructureerde Wijze onder medewerkers, bouwt controle mechanismen in en geeft feedback; heeft een gevoel voor humor én kan goed relativeren; is bereid om kritisch te kijken naar het eigen functioneren en hiervan te,leren; Wij bieden een leuk team, ouderbetrokkenheid en een salaris; conform de Cao po. Éerv assessment maakt: deel uit van de procedure. Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kunnen binnen een termijn van 10 dagen worden verzonden naar het bestuur van de vereniging Perspectief t.a.v. M.J. Kloosterboer-Dijkstra, Offenbachlaan 34, 4384 ME Vlissingen. De sollicitatie gesprekken zijn gepland op woensdag 12 april 2006. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld wordt niet gehonoreerd. Indien u inlichtingen of meer informatie over de school wilt ontvangen kunt u contact opnemen met: Sjaak de Ridder voor schoolzaken tel: 0118 - 601488 privé Epjan Kwast voor directeurszaken tel: 0118 - 460344 school 415143 privé Email: kloosdijk@zeelandnet.nl Site: www.pcrkonderwijsvlissingen.nl Kojo Engineering ADVISEREND INGENIEURSBUREAU Vlissingen telefoon 0118-411042 ELEKTROTECHNIEK INSTRUMENTATIE INDUSTRIËLE AUTOMATISERING WERKTUIGBOUW PIPING BOUWKUNDE CIVIELE TECHNIEK Kijk op www.kojo.nl Grand Café Juliana te Domburg heeft plaats voor Bedienend personeel fulltime m/v voor terras en restaurant. Van 1 april tot en met 31 oktober a.s. Bedienend personeel parttime m/v voor de weekeinden en vakanties vanaf 18 jaar. Wij vragen: ervaring in de bediening en in het bezit van eigen vervoer. Wij bieden: aantrekkelijke werksfeer in ons geheel vernieuwde restaurant en goede salariëring. Ben je klantvriendelijk, representatief en enthousiast? Stuur dan je sollicitaties met CV naar: Grand Café Juliana t.a.v. G. H. van Straaten Ooststraat 9 - 4357 BE - Domburg de Provincie Zeeland. Naast de verkoop van nieuwe en gebruikte personen- en bedrijfswagens bieden wij onze klanten leasing, financiering, verzekeringen, onderhoud, reparatie en schadeherstel. Door middel van een uitermate klantvriendelijke instelling streven wij al ruim 75 jaar naar 100% klanttevredenheid. Onze 90 medewerkers in de vestigingen te Goes en Terneuzen worden met een uitstekend trainings programma opgeleid bij hun werk. Werken bij Van Oeveren-Vcrvaet BV Betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Bent u geïnteresseerd in een functie in de automobielbranehe bij het meest gerenommeerde merk van dit moment, dan is dit uw kans. Wegens vertrek van één van onze medewerkers zoeken wij: Functie-inhoud: In deze functie bent u verantwoordelijk voor het inkopen van onderdelen en hulpstoffen. Na de ontvangstcontrole draagt u zorg voor een correcte voorraadbeheersing. U houdt het magazijn in een goede staat en u verkoopt onderdelen zowel aan onze eigen werkplaatsen als aan derden. U werkt samen met 3 ervaren collega's. Wat vragen wij: Een MBO werk- en denkniveau waarbij een autotechnische achtergrond de voorkeur heeft. Een commercieel ingestelde, enthousiaste, gemotiveerde en uitermate klantvriendelijke persoonlijkheid. Een flexibele werkinstelling (geen acht tot vijf mentaliteit). Wat bieden wij: Wij bieden u een veelzijdige functie in een dynamisch bedrijf. Motiveren en stimuleren zijn daarbij voor ons sleutelwoorden om u optimaal te laten functioneren. Vanzelfsprekend bieden wij u een uitstekend salaris passend bij de zwaarte van de functie en een compleet pakket arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op de CAO voor het motorvoertuigenbedrijf. Spreekt bovenstaande uitdaging u aan en voldoet u aan de bovenstaande beschrijving, grijp dan nu uw kans en richt uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, binnen 10 dagen aan: Van Oeveren-Vervaet BV, i'c'mrR-w-Mercedes-Benz Albert Plesmanweg 2, 4462 GC Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De procesindustrie heeft veel te bieden-ook voor Jou? Steeds meer jongeren uit het vmbo en havo willen worden opgeleid voor Ov /4V/ een kansrijke en innovatieve functie binnen de orocesmdustrieDeze my industrie biedt gevarieerde, goed betaalde banen met ruime (doorgroei mogelijkheden. Operators-gaan: het maken! Wil je weten wat wérken in de .procesindustrie betekent en ;hoe PZW (een net- wërk.'vari bedrijven en scholen dat procestechniek promoot) een opleiding voor j jou nog interessanter maakt, kom dan naar de voorlichtingsbijeenkomst op: zaterdag 8 april 8006 Tijd: 10.00 -12.00 uur Plaats: Nuplex Resins bv Synthesebaan 1 Bergen op Zoom Tijdens de 1 voorlichtingsbijeenkomst presenteren de volgende opleidings instituten hun opleidingen: Markiezaat College (Bergen op Zoom), ROC Zeeland (Vlissingen), ROC Westerschelde (Terneuzen) en Détaché Total Training Management (Bergen op Zoom). Daarnaast worden doelstelling en werkwijze van PZW toegelicht. Ben je na de presentatie overtuigd, dan kun je direct inschrijven voor zowel één van de opleidingen op het niveau van BOL 2, 3 en 4 als voor een BBLt-traject. NUPLEX G> basell maNaa nova innovene Vopak i Shell Chemicals Koninklijke Nedalco KOLB A Tetra Pak protects west's good'" Procestechniek Zeeland - West Brabant Interesse gewekt? Wil je de gratis voorlichting bijwonen, stuur dan een e-mail naar info@detache.nl met daarin je naam, geboortedatum, adres gegevens, telefoonnummer en vooropleiding. Aanmelden kan tot en met 1 april. Zonder aanmelding is er geen toegang mogelijk. Het is van groot belang om een geldig identiteitsbewijs bij je te dragen! Nadere informatie: Elvira Goddrie- G1B4 - 24 70 60 thermPhos PZW .Zuid Oostsingel 24 F 4611 BB Bergen op Zoom The miracles af science' f) GE imagination at work EASTMAIH Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BOUWBEDRIJF Daniëlsweg 1 Heinkenszand 0113-561593 www.rijkbouw.nl Bouwbedrijf Rijk werd in 1962 opgericht. U vindt ons op het bedrijventerrein "Noordzak" in Heinkenszand Op dit moment telt ons bedrijf ca. 50 werknemers Wij zijn actiefin de woning- en utiliteitsbouw. Daarnaast verbouwen en renoveren wij bestaande woningen en kantoren. Alle benodigde specialisten en know-how hebben wij in eigen huis. Het beleid voor de komende jaren is gericht op een gestage groei. Bouwbedrijf Rijk is lid van Bouwend Nederland. rijk aan bouwmogelijkheden Voor onze nieuwbouwprojecten hebben wij plaats voor een UITVOERDER als bouwplaatsmanager nieuwbouwprojecten Als uitvoerder vormt u als bouwplaatsmanager een team met projectleider en werkvoorbereider. U bent verantwoordelijk voor de totale uitvoering van de bouwprojecten en geeft leiding aan het aanwezige personeel en aan onderaannemers. U bewaakt de productie en voortgang en u bent kwaliteitsbewust. Een goede uitvoering van het arbo-beleid behoort vanzelfsprekend tot uw taak. Naast dat u creatief en commercieel bent, heeft u een stevige persoonlijkheid en bent u in staat om medewerkers op inspirerende wijze aan te sturen. U bent in staat zelfstandig te wérken, u heeft goede communicatieve eigenschappen en u heeft eèn collegiale werkhouding. U beschikt bij voorkeur over een opleiding op MTS-niveau en heeft relevante werkervaring in een soortgelijke functie. U houdt van uw vak en bent in staat uw mensen uitstekend te motiveren en heeft éen collegiale werkhouding. Bouwbedrijf Rijk biedt u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, goede opleidingsfaciliteiten en bovenal een plezierige werkomgeving met enthousiaste collega's. Uw sollicitatie kunt u richten aan Bouwbedrijf Rijk b.v., t.a.v. ing. RL. Rijk Postbus 390, 4460 AT Goes. Voor informatie over de functie kunt u contact op nemen met Dhr. P.L. Rijk of Dhr. A. Zuydweg, telefoonnummer 0113 - 56 15 93. J.G. Timmerman Groenvoederdrogerij b.v. vraagt voor aanstaand seizoen een: LAADSCHOPCHAUFFEUR HULPMACHINIST De werkzaamheden worden in ploegendienst verricht. J.G. Timmerman Groenvoederdrogerij is met 2500 gecontracteerde ha luzerne de grootste luzerne/grasdrogerij van Nederland. De luzerne/graspellets die wij produceren worden als veevoeder gebruikt. Geïnteresseerden voor bovenstaande functie kunnen solliciteren naar: J.G. Timmerman Groenvoederdrogerij B.V. Postbus 10 4484 ZG Kortgene Telefoon kantooruren: 0113 - 30 16 51 of direct met de bedrijfsleider: De heer J. G. Timmerman jr. telefoon 06 - 53 37 37 34

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 32