PZC 14 t zaterdag 25 maart 2006 wb Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-maii: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten pzc.nl Overleden Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Bert Geurts echtgenoot van ons bestuurslid Elly en vader van onze turnster Suzanne Wij wensen Elly, Suzanne, Mark en verdere familie veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Bestuur, trainers en leden Gymnastiek- en turnvereniging Delta Sport, Zierikzee Ons bereikte het droevige bericht dat onze zeer ge waardeerde keukenmonteur Louw Neels is overleden. We wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte bjj het verwerken van dit grote verlies. Zijn inzet en betrokkenheid zullen wij nooit vergeten. Directie en personeel Plieger Goes Enige en algemene kennisgeving. Herinner mij niet insombere dagen, herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat.na een lang durige ziekte, zacht en kalm van ons is heengegaan Izaak Bassie (Sjaak) in de leeftijd van 63 jaar. Vlissingen: Monique en George Vlissingen: Mare Sanne Vlissingen: Jan en Joke Linda en Jochem Judith en Mark Suzanne We bedanken de medewerkers van "De Vliedberg" paviljoen 6 voorde liefdevolle en goede verzorging. Koudekerke, 23 maart 2006 Correspondentieadres: Westerzicht 296 4385 AX Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 27 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving. Beetje bij beetje ging je ons verlaten Die blik, die stilte, dat deed zo zeer Wij zagen soms je stille verdriet Maar helpen konden wij je niet Rust zacht Diep bedroefd, maar intens dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve broer, zwager en onze oom PieterTeeuwen -Piet- in de leeftijd van 69 jaar. Jannie Valkier-Teeuwen Jaap Valkier Johan en Jolanda Talitha, Cyra, Stefanie Ingrid en Remy Justin, Charmayne Middelburg, 24 maart 2006 Sint Jans Hospice De Casembroot Correspondentieadres: Familie J. Valkier Schutterijstraat 197 4381 GP Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 29 maart van 12.45 tot 13.15 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen. Hierbij willen wij de medewerkers van het Sint Jans Hospice De Casembroot te Middelburg bedanken voor de goede en liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze ge liefde neef PieterTeeuwen FamilieS. Lacor Familie A. Meerman Familie B. Meerman De heer C. Meerman Familie A. Bevelander Heden behaagde het de Heere, na een moeilijke laat ste periode, uit ons midden weg te nemen mijn gelief de vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Pieternella Maria Cornelia Sinke-Sinke Oostdijk, 17 december 1930 Linschoten, 23 maart 2006 Linschoten: C. Sinke Oostdijk: M.W. den Herder-Sinke D.W. den Herder Marijke Drachten: W.M. Boersma-Sinke J. Boersma Pieter, Marloes Krimpen a/d IJssel: J.S. Sinke F.L.J. Sinke-Goud Eline, Kees, Linde Linschoten: J.H. Sinke Strick van Linschotenstraat 76 3461 EJ Linschoten Geen bloemen. Er is gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren op D.V. maandag 27 maart van 19.30 tot 21.00 uur in de Bethlehemkerk, Oudelandseweg 50 te Woerden. De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. dins dag 28 maart om 10.30 uur in eerdergenoemde kerk. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.15 uur op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid de familie te condoleren in de zaal van de Gereformeerde Ge meente, J.W. Frisoslraat 1 te Krabbendijke. We zijn tenslotte gekomen om te gaan terwijl wij elkaar nabij blijven. Verdrietig, maar dankbaar voor alle fijne dingen die we samen hebben beleefd, geven wij kennis van het overlijden van mijn dierbare man, onze zorgzame vader en lieve opa Lukas T ack 23 september 1928 23 maart 2006 Groede Cadzand Cadzand: Ella Tack-Risseeuw Nuenen: Rob Tack Gen ie Broek Cathelijne Marieken Breda: Mare Tack Hennequinlaan 1 4506 JP Cadzand De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 28 maart om 13.30 uur in de Hervormde Klerk te Cad zand. Er is gelegenheid de familie te condoleren na afloop van de dienst in de kerk. De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met het overlijden van Luc Tack verliezen wij een goede vriend. Een ondernemende geest, kleine gestalte en een groot hart zijn kenmerken die hem naast zijn tomeloze inzet karakteriseren, met als motto 'werk vrolijk'. Aan de jaren die wij met hem mochten samenwerken koesteren wij warme herinneringen. Wij wensen Ella, kinderen en kleinkinderen en alle verdere familie veel sterkte toe. Personeel en Directie Tack schildersbedrijf Cadzand Na een niet altijd makkelijk leven, maar daardoor wel een leven vol avontuur en tegenstrijdigheden, gete kend en gelouterd, is van ons heengegaan mama en oma Cindy Cox van der Waals Leiden, 3 juni 1926 t Middelburg, 23 maart 2006 Het leven is geleefd, nu de welverdiende rust samen met Cindy. Het is goed zo... Frank en Esther Romy Dennis Wij bedanken de,medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis 't Gasthuis (afd. Watertoren) voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Willem Elsschotlaan 90 4707 GC Roosendaal De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 28 maart a.s. om 10.45 uur in rouwcentrum "Middelburg", aan de Buitenhovelaan 1. Aansluitend is gelegenheid tot afscheid nemen en de familie te con doleren. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de al gemene begraafplaats aan de Loodholseweg te Grijps- kerke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag. dat je haar moet laten gaan. je verstand zegt dt het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Diepbedroefd om het grote verlies, maar zeer dank bar wat ze voor mij heeft'betekend, geef ik u kennis, dat na een moedig gedragen ziekte, op mijn 45e ver jaardag, van mij is heengegaan mijn onvergetelijke, innig geliefde moeder Jacoba van 't Westeinde sinds 11 december 1993 weduwe van Augustinus Petrus Boudens op de leeftijd van bijna 83 jaar. Voor de -wereld was zij één van de velen, voor mij was zij de hele wereld Goes: Connie Hierbij dank ik het personeel van afdeling D van het Oosterschelde ziekenhuis voor de goede en liefdevolle verzorging van mijn moeder. Ook de longartsen Dr. Kuper en Dr. Bins en de reumatholoog Dr. Sonnaville, die al het mogelijke voor mijn moeder hebben gedaan. 23 maart 2006 Breitnerstraat 12,4462 SN Goés Mijn moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar ge legenheid is tot condoleren en afscheid nemen op zondag 26 maart van 15.00 uur tot 16.00 uur. De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 28 maart om 10.00 uur in de parochiekerk van de Fl. Maria Magdalena te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Ma hield van rode en witte bloemen. I 'S| Verdrietig om de leegte die hij achterlaat, maar dank- ;5 baar voor de liefde die hij ons geschonken heeft, de len wij u mede dat onverwachts van ons is heenge- I gaan onze lieve zorgzame pa en opa Johannis Abraham Tellier weduwnaar van P. Buijs j:: in de leeftijd van 87 jaar. Bram en Ella Marin ka en Dan Sofia en Emmie Hans en Nicky Ivy Willy en Guus Martine Leonardo Frank en Nathalie 4 23 maart 2006 I Correspondentieadres: A.|. Tellier Amnestylaan 28 4336 LA Middelburg De crematie zal plaatsvinden op maandag 27 maart om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Geheel onverwachts is van ons weggenomen onze geliefde broer en zwager Johan A. Tellier weduwnaar van Pieternella Buijs Goes: A.J. Tellier (in herinnering) G. Tellier-Sturm Oost-Souburg: C.M. La Soe-Tellier La Soe (in herinnering) Breskens: M.J. Moens-Tellier M.J. Moens (in herinnering) 23 maart 2006 Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze zorgzame vader, opa en broer Johannes Gijzel weduwnaar van Neeltje Gijzel-Maas in de leeftijd van 88 jaar. Zierikzee: S.A. Gijzel J.C.K. Gijzel-van der Werf Rilland: A.S. Gijzel K.E.A. Gijzel-Jeremiasse en kleinkinderen Kapelle: T. Vermaas-Gijzel 22 maart 2006 Bruëlisstraat 16 4421 CR Kapelle Correspondentieadres: S.A. Gijzel Moggeslraat 2 4301 LG Zierikzee De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dankbaar voor de vele goede jaren heeft in alle rust afscheid van ons genomen onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Sara de Smidt sinds 1973 weduwe van Leendert Muller Temeuzen, 5 februari 1914 r Vlissingen, 23 maart 2006 TerneuzemWim t enTonny Muller-de Bruijn Benenden: Cobi en Brian Holmes-Muller Terneuzen: Kees en Heieen Muller-Ribbens Waasmunster: Sonja Muller Vlissingen: Els en Piet Otten-Muller Klein- en achterkleinkinderen Corresponden t i ead res Boulevard de Ruyter 14 4381 KA Vlissingen Overeenkomstig haar wens zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Oma Muller Afscheid nemen komt altijd te vroeg. Waarom krijgen we nooit wat meer tijd, tijd om dingen te doen of te zeggen? Oma, achter elke traan van ons verdriet zit een glimlach van mooie herinneringen. Oma u blijft voor altijd in onze gedachten Rust zacht lieve Oma Joska Ferdinand Maggie Martin Leendert Brigitte Sabine Anne Johanna Tobin Michael, Chloë Sarah Archie Sarah Eileen Dan Leendert An Sofie Desiree Eline René Joan Pepijn Laurens Charlotte Martijn Febe Een klein scheepje verdwijnt voorgoed achter de horizon. sËjL Met droefheid hebben wij kennisgenomen 7 van het overlijden van Mevrouw Johanna Sara Muller-de Smidt (oma Muller) Wij wensen de hele familie veel sterkte toe om dit verlies een plekje te geven. Medewerkers Multraship B.V. Medewerkers Verenigde Bootlieden B.V. Dankbetuiging Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve echtgenoot, onze vader, schoon vader, opa en opi Abraham Jannis Basting zijn wij u zeer dankbaar, voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Een bijzonder woord van dank aan de medewerkers van uitvaartzorg Monuta "Haerens" voor de keurige verzor ging van de uitvaart. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrij ven, betuigen wij hiermede onze opréchte dank. J.T. Basting-Schot Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Sluis, maart 2006 In plaats van kaarten. Een hand, een kaart, een gebaar, soms zonder woor den, het doet zo goed als je iemand die je lief is ver liezen moet. 't Is een fijn gevoel dit te mogen ervaren bij het overlijden van mijn lieve man, vader, opa en oudopa Cornelis Jacobus van Cadsand Hiervoor willen wij u hartelijk danken. M.J. van Cadsand-Verhelst Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, maart 2006 Wij vonden het fijn dat u bij het afscheid van mijn lieve vader en opa Pieter van der Does aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Het heeft ons heel goed gedaan. Gillina van der Does-Mol Kinderen en kleinkinderen Goes, maart 2006 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Cornelia Centina Florijn-Braam betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Braam Familie Florijn Goes, maart 2006 In ons verdriet om het heengaan van mijn innig ge liefde vader, groot- en overgrootvader Bram Fremouw mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Namens de familie: J. Fremouw Breskens, maart 2006 Mede namens de familie betuig ik hierbij mijn dank voor de blijk van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Rob van Hoepen Het heeft ons erg goed gedaan, A. van Hoepen-Westerbeke Westkapelle, maart 2006 Het heeft ons goed gedaan uw blijken van medeleven te ervaren, betoond na het overlijden van, Maria Kuzee-Smallegange Hiervoor betuigen wij u onze hartelijke dank. Fam. Smallegange Voor al uw blijken van medeleven en belangstelling bij het overlijden van onze tante A. de Looff-Heijboer willen wij u hartelijk danken. Fam. Heijboer Fam. de Looff Fam. Snoep Kamperland, maart 2006 Getroffen zijn wij door de warme belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader, schoonva. der, opa en overgrootvader Albertus Bonder Wij willen iedereen hiervoor heel hartelijk bedanken. Het heeft ons heel erg goed gedaan. Apneke en Jaap Maalderink-Bonder Tineke en Wim van Kruiningen-Bonder Eric Ruisaard en Nieske Dekker Klein- en achterkleinkinderen Maart, 2006 Daar het voor ons onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de zeer vele blijken van medeleven die wij ontvangen hebben na de geboorte van ons levenloos dochtertje en zusje Inge betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, ook nu nog ons denken in ons verdriet. John en Co by Boogaard Erica, Judith, Leon Middelburg, maart 2006 "Dood ben ik pas als jij mij bent vergeten" Henny Molle-Schonis Warme gevoelens hebben jullie bij ons achtergelaten, De vele lieve woorden, herinneringen, kaarten en brieven, het heeft ons ontzettend goed gedaan. Fijn dat jullie ervoor ons zijn geweest! Middelburg: T on Molle Willy Schonis-van Hilsl Cindy de Waard-Molle Daan de Waard Luna en Kyo Wieteke Schop-Molle Edwin Schop Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lievevrouw, moeder en oma Jo Mosselman-de Jonge willen wij u hartelijk danken. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo. Uit aller naam: Cor Mosselman Kapelle, maart2006 Uw medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Catharina Maria Anna Snoeck-de Pauw heeft ons goed gedaan. Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Hansweert, maart 2006 Dankbetuiging Bedankt voor uw reacties na het overlijden van onze lieve man, vader, schoonvader en opa ADRIE VINKE Een handdruk, een kaartje, lieve woorden, herinne ringen ophalenHet heeft ons goed gedaan. Zuidzande: C.Vinke Breskens: Peter en Chantal Vinke Nick en July Adegem: Dirk en Suzy de Meijere Danique en Lindsy Zuidzande, maart 2006 De vele reacties na het overlijden van onze mi schoonmbeder, oma en overgrootmoeder Johanna de Visser-Baaijens hebben ons ontroerd, getroost en doen beseffen dat onze moeder ook buiten haar gezin zorgzaam was en met veel mensen contact onderhield. Wij danken u hartelijk voor uw meeleven en uw belang stelling. Het heeft ons goed gedpan. Familie de Visser Middelburg, maart 2006 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van o""° lieve moeder, oma en omi Elisabeth Jacoba Wolf-de Groot zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Koudekerke, maart 2006 In Memoriam In herinnering Aart Stroo Veel dat ons scheidt maar meer dat ons verbindt! 25-03-2006

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 14