TL 4 PZC Eén meidnummer voor dierenmishandeling: 0900 - 20 21 210 partner» ARENSMAN 1 Van der Hooft Wat is uw reden om te collecteren voor de NSGK? Npk gehandicapte kind vrijdag 24 maart 2006 Sluitingstijden familieberichten: Qverltjdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Overleden Bert Geurts Als je verdrietig bent, kij k dan diep in je hart en je zult zien dat je huilt om wat je vreugde schonk. Wij wensen Mark en zijn familie veel sterkte in deze moeilijke tijd. De vroegere tto-klasgenoten van Mark. Met onsteltenis hebben wij kennis genomen van het overlijden van Bert Geurts vader van onze goede vriend Mark Nooit een goed moment om afscheid te nemen. Noöit een goed moment om vaarwel te zeggen. Rust zacht. Wij wensen familie, viienden en kennissen veel sterkte met dit verlies. AnneHijgenaar, Coen deDanschutter, Beer van den Broek, Jeroen van Hennik, Niels van Belzen en familie. Neigt uw oor en komt tot Mij, hoort en uw ziel zal leven, Jesaja 55:5A Diepbedroefd zijn wij dat na een geduldig gedragen lijden door de HEERE, op Zijn tijd en wijze, van ons is weggenomen mijn allerliefste man, onze zorgza me, lieve vader en opa Laurens Jan Neels - Louw - in de leeftijd van 56 jaar. Lea Neels-Nijssen Miranda en Arjan Kesselaar felle, Lieke Patrick en Esther Neels Laurens en Marian Neels Lorenzo 22 maart 2006 Bosseweide 46 4431. AE 's-Gravenpolder Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren, uitsluitend op D.V. vrijdag 24 maart van 16.00-17.00 uur en van 19.00- 20.00 uur aan huis. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 25 maart om 11.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te 's- Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Geen bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, door de HEERE uit onze familiekring is weg genomen, mijn geliefde zoon, onze geliefde broer, zwager en oom Louw Neels echtgenoot van Lea Nijssen in de leeftijd van 56 jaar. Sterke de HEERE Lea samen met haar kinderen en kleinkinderen in dit zware verlies en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Yerseke: W. Neels Goes: Hans Neels en Corrie van Klooster Yerseke: Jan en Janneke Hartoog-Neels s-Gravenpolder: Jan en Netty NeeJs-Murre Oostdijk: Rien en Nelly Neels-den Herder Goes: Wim en Addy Neels-Tavenier 's-Gravenpolder: Ina de Witte-Neels Alblasserdam: Ko en Ina Neels-Visser Yerseke: Laus en Leuni Nieuwenhuize-Neels Het is 25 maart alweer 40 jaar geleden dat onze ouders Jan van Nieuwenhuize en Ria van Nieuwenhuize-Kenters in het huwelijk zijn getreden. Hiermee willen wij ze feliciteren en een prettige dag wensen. Kinderen en kleinkinderen 29 maart is het vijftig jaar geleden dat onze ouders en grootouders Ko Verdonk en Nel Verdonk-Riemens in het huwelijk zijn getreden. We vieren dit vrijdag 14 april 2006. Receptie van 16.00 tot 18.00 uur in Wijkgebouw "De Pit", Appelstraat 2, Goes. Maart 2006 Weidezicht 67,4462 VM Goes Kadolip: 0 Neven en nichten 22 maart 2006 Na een geduldig gedragen lijden overleed op woens dag 22 maart 2006 mijn lieve schoonzoon, onze ge- liefdé zwager en oom Louw Neels Yerseke: Yerseke: Yerseke: Haamstede: Kapelle: Goes: Tilburg: M. Nijssen-Biersteker Dignus en Jolande Nijssen Adrie en Paula van Damme Wim en Lina Muilwijk Hans en Annie van Riet Kees en Gerda Louwerse Rinus en Twanny Nijssen Neven en nichten Louw, we zullen je heel erg missen. Heden overleed na een ernstige ziekte onze buurman Louw Neels op de leeftijd van 56 jaar. Sterke de Heere Lea, de kinderen en kleinkinderen met dit zware verlies. Rien en Annelies Waterman Jan en Corrie van Deventer Willem en Corrie de Koster Bram en Liesbeth Hoogesteger Johan en Marcia Goudzwaard Arie en Corrie Hoekman Mart en Anneke de Koster en kinderen 's-Gravenpolder, 22 maart 2006 Heden is na een kortstondige ziekte zacht en vredig i overleden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Kaatje de Broekert-Eversdijk I Kapelle, 12 mei 1933 - f Goes, 22 maart 2006 Ellewoutsdijk: M. P. de Broekert Houten: Finus en Riet de Broekert-Elfrink Helge en for rit Randi Inge Ellewoutsdijk: Mientje de Broekert f 23 september 1959 j Wolphaartsdijk: Mineke en Leo Geelhoed-de Broekert Niels Rens 's-H. Hendriks- kinderen: Peter en Ella de Broekert-Corstanje Marco Comé Hellewoudstraat 8 4437 AL Ellewoutsdijk Gelegenheid tot afscheid nemén op zaterdag 25 maart van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 27 maart om 13.00 uur in de Protestantse Kerk te Driewegen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Ellewoutsdijk. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in het M.J. van Hat- tumhuis te Ellewoutsdijk. Heden overleed voor ons geheel onverwacht, onze ge liefde schoonzuster en tante Kaatje de Broekert-Eversdijk Wij wensen Rinus, de kinderen en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe voor de komende tijd. 's-Gravenpolder: P.C. de Broekert J.A. de Broekert-Kopmels Baarland: C.J. de Broekert N.C. de Broekert-Koopman Neven en nichten 22 maart 2006 Verdrietig zijn we om het heengaan van onze zuster, schoonzuster en tante Kaatje de Broekert-Eversdijk Kapelle: Marien en Annie en kinderen Man van weinig woorden, is stil en onverwachts, van ons heengegaan, maar met de herinneringen probe ren we de leegte op te vullen die hij achterlaat. Hierbij geven wij u kennis dat is overleden onze vader, schoonvader, opa en mijn levenspartner Jasper Knoester in de leeftijd van 73 jaar. de kinderen: Willem-Jan Ariene en Hans Marleen en Rob Aflette enEmiel Alexandra en Stefan de kleinkinderen: Sharon, Pepijn, Romy, Noa, Yentl, Quincy levenspartner: Len Knoester-de Ruiter Goes, 22 maart 2006 Correspondentieadres: Strandwal 49, 4386 HG Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 27 maart van 12.15 tot 12.45 uur in hel uitvaartcen trum Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal er aldaar een herdenkingsbijeen komst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader en grootvader Pieter Cornelis Kort 27-02-1930 t 22-03-2006 Rian en Omar Ismail Aïcha Bram en Jacqueline Michelle Bas Gerry en Kees Burgh-Haamstede Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze broer en oom Pieter Cornelis Kort Canada: Janny Westeribrink-Kort Hannes Westenbrink Burgh-Haamstede: Adrie Kort Maatje Kort-Baumann Burgh-EIaamstede: Bram Kort Conny van Antwerpen Mariëlle Burgh-Haamstede, 22 maart 2006 Strijdbaar en zorgzaam voor iedereen. Vandaag overleed na een kortstondige ziekte onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Johanna Kaptijn-Ollebek sinds 1980 weduwe van Jean Kaptijn 2 augustus 1923 22 maart 2006 Dordrecht: Olga en Johan Zaamslag: Lya en Joop St. Maartensdijk: Ruud en Jean Kleinkinderen en achterkleinkinderen Dordrecht, Admiraalsplein 503 Correspondentieadres: J. van den Berg Octant 18 3328 SC Dordrecht Maandag 27 maart zal om 15.30 uur de afscheids- plechtigheid gehouden worden in de Wilhelminazaal van Het Uitvaartcentrum van Dordrecht en' Omstre ken, Nassauweg 190 te Dordrecht (wijk 4), waarna de crematie zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plech tigheid. Onze bijzondere'dank gaat uit naar: Dr. G.B.J. Gijbeis Dr. Halkema en afdeling Oncologie, Albert Schweitzerziekenhuis locatie Dordwijk Opmaat thuiszorg Hospice "De Patio" te Dordrecht De Familie Na een lang, gelukkig en actief leven is toch nog on verwacht, heel rustig overleden mijn innig geliefde zorgzame man en onze lieve vader Willem Sacré ruim 63 jaar gehuwd geweest met Rie Sacré-van de Bunt Rotterdam, 2 februari 1919 j- Burgh-Haamstede, 19 maart 2006 Burgh-Haamstede: M.J. Sacré-van de Bunt Houten: Winnifred van Dalen-Sacré Hans van Dalen Burgh-Haamstede: Mieke Overbeeke-Sacré Giel Overbeeké 4328 RR Burgh-Haamstede Lageweg 11 A De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Het gemeentebestuur van Middelburg heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer M.Provoost in de leeftijd van 88 jaar. De heer Provoost is gedurende de periode van 23 september 1963 tot aan zijn vervroegde pensio nering op 1 augustus 1980 werkzaam geweest als helper vakman bij de afdeling elektriciteit van de voormalige dienst Gemeentebedrijven. Wij wensen de naaste familieleden veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J.M. Schouwenaar, burgemeester, Drs. Ing. A.A. Eijkenaar, gemeentesecretaris. Psalm 252 (berijmd) Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Krina Deij sinds 31 mei 1991 weduwe van Pieter Egbert de Feijter in de gezegende leeftijd van 97 jaar. Johannesburg: E. de Kraker-de Feijter (Zuid-Afrika) C. de Kraker in herinnering) Axel: J.W. de Feijter A.N. de Feijter-Goossen Klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, 23 maart 2006 Correspondentieadres: Jan van Eyckstraat 23,4571 LV' Axel De dienst zal D.V. worden gehouden op maandag 27 maart om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koe straat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Gelegenheid tot condoleren in de kerk na de begrafenis. Geen bloemen. De Heere kent degenen, die Zijne zijn; 2 Timotheiis 219m Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen mijn geliefde zuster en onze lieve tante Geertruida Hendrika den Herder-Lokerse sinds 19 juli 1991 weduwe van Martinus den Herder in de gezegende ouderdom van 100 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum "Vredelust" te Yerseke voorde liefdevolle verzorging. Zwolle: E.J. Onstenk-Lokerse en verdere familie Yerseke, 22 maart 2006 Correspondentieadres: Fam. F. Hoogstrate Marijkelaan 7 4401 GE Yerseke De rouwdienst wordt D.V. maandag 27 maart om .10.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 10.00 uur in het verenigings gebouw gelegenheid Om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze rouwbrief als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging In plaats van kaartjes Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, be toond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma, Cornelia Hofman-van Sluijs zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan dat zo velen met ons hebben meegeleefd. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Borssele, maart 2006 Voor de hartverwarmende belangstelling, de vele kaar ten, brieven, telefoontjes en bezoeken na het overlijden van mijn lieve man, onze geweldige vader en schoonvader Leo Jacobse willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zo velen geliefd was. Willy Jacobse-Bonneveld Martin Jacobse Tatjana Jacobse-Radic Saskia Jacobse Ronnie Maas Vlissingen, maart 2006 In plaats van kaarten Voor uw blijk van medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Hannie de Muijnck-Wagenaar zeggen wij u hartelijk dank. Jan de Muijnck Anne van Erk Bo Max Vita (10 ct/min) "Uitgemergelde paarden in beslag genomen", "Jonge katten in afvalcontainer", "Verwaarloosde schapen onder de maden" en "Zwaar vermager de jonge herders in eigen uitwerpselen aange troffen". Wie kent niet die afschuwelijke berich ten in de krant. De Dierenbescherming wil dat hier een eind aan komt. U kunt helpen. Om voor u het melden van dierenmishandeling en -verwaarlozing makkelijker te maken heeft de Dierenbescherming vorig jaar het meidnum mer dierenmishandeling voor heel Nederland beschikbaar gesteld: 0900 - 20 21 210 (10 ct/min). Wat doet de Dierenbescherming nog meer? Kijk op www.dierenbescherming.nl Steun de Dierenbescherming. GIRO 309 «a. PWOOBD EN O&AD t PLAN STEUN ONS WERK BLIJVEND! Tel. (0183) 611 800 ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Voor de vele hartverwarmende bewijzen van nICueie\ ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, scW moeder en onze zorgzame oma Anna Johanna Oosse-Bij de Vaate betuigen wij u onze oprechte dank. De aanwezigheid van u allen, persoonlijke brieven j kaartjes waren voor ons een hele troost. P.J. Oosse kinderen en kleinkind,,, Serooskerke, maart 2006 Voor uw medeleven ons betoond na het overlijden \aj mijn lieve partner, onze vader, groot- en overgrootvader' Jacobus Snijders willen wij u hartelijk bedanken. Adri Nuyens Fam. Snijders Fam. Dekker-Snijders Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl uitvaartverzorging 1 de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies 1 r aag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekarn.nl Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft> C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Bevekmd j- v nederlandse stichting voor het Meld u aan op www.nsgk.nl of bel (020) 679 12 0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40