gissingen nog op de goede weg Lionel Lord is klaar in Nederland De Frel grijpt brons bij Indoor Brabant j'ZC 21 'rainer Ruud Pennings wil club naar hoofdklasse brengen irajicek naar neede ronde aamslag-keeper orstanje zoekt nieuwe uitdaging Vitesse flirt met miljoenenclub Chelsea RBC licht optie in contract Paap Zwemtoppers gaan toch naar NK Manyim aan de start in Rotterdam Chinezen heersen bij kunstrijden Dovy verdacht van doping uitslagen Sranang verliest onverwacht vrijdag 24 maart 2006 wb USSlNGEN - De derby van 3dag met Zeelandia Middel- jjs slechts een kleine stap in lange weg die VC Vlissingen heeft te gaan. Binnen vijf i, wil de derdeklasser de jfdklasse bereiken. „We zijn de goede weg", zegt Vlissin- i.lrainer Ruud Pennings. aar de stap die we dit jaar inu toe hebben gezet, had gro- ifciinnen zijn. Neemt niet weg |i nog steeds geloof in pro- ilie," tl duel met Zeelandia Middel- ijs is voor Ruud Pennings een 1 als alle andere. „Het p,,. vwi'al bij mensen die de in de jaren zeventig nog óaen meegemaakt", zegt hij zijn woning, die op nog geen enwórp afstand ligt van de jden van VC Vlissingen. „De ja van toen zal pas terugke ek we allebei weer op hoog m spelen." Niettemin ver fde oefenmeester een aan- fkkelijk duel. „We zijn allebei invallend ingestelde ploegen. zijn het open wedstrijden, ■ikom te zien." 'ssingen moet winnen om aan hing te houden met de koplo- 3 BSC en Moerse Boys. De ilchenaren hebben een minde- periode achter de rug (8 pun- jit de laatste 8 wedstrijden) idjn teruggevallen van de eer- cnaar de derde plek in de der- A. „We zijn heel goed zstart, misschien wel te goed", - Michaëlla Krajicek iiil gisteren de tweede ronde ttfikt van het tennistoernooi uMiami. De Nederlandse ten- sier versloeg de Chinese Zi sain drie sets: 6-3 5-7 6-1. fojicek komt in de tweede ron- !e van het hoog aangeschreven tooi uit tegen de Tsjechi- sne Lucie Safarova, die in de sisteronde een bye had. ANP kijkt Pennings terug op het be gin van de competitie toen Vlis singen onverslaanbaar leek. „We hebben toen laten zien waartoe we in staat zijn. Daar door werd het verwachtingspa troon ontzettend hoog en de te genstanders gingen zich steeds meer ingraven. Voor ons werd het alsmaar moeilijker." „Bovendien hebben we rond de winterstop weinig gespeeld, maar de duels die we speelden, waren belangrijke wedstrijden. We hadden toen niet het ritme dat we moesten hebben en lie ten punten liggen die we niet moesten laten liggen. We heb ben ook niet altijd in onze favo riete samenstelling kunnen spe len, maar dat wil ik niet als ex cuus gebruiken. We zijn niet constant genoeg geweest. De concurrenten wel." Hoewel de titel in de derde klas se A ver weg lijkt, ziet de trai ner genoeg positieve ontwikke lingen. „Vorig zijn we vooral op kracht heel ver gekomen. Dit sei zoen hebben we vooral voetbal lend resultaten behaald en aan zienlijk minder doelpunten te gen (17 tegen 40) gekregen. Ook het puntenaantal van vorig sei zoen hebben we bijna geëve naard." Korte termijn Pennings ziet dus vooruitgang. „Het is misschien wel een na deel van mijn functie. Ik kijk als trainer naar de korte termijn. Omdat ik ook met het technisch beleid bezig ben, houd ik ook de lange termijn in de gaten en vol gens mij zijn we nog steeds op de goede weg." De oefenmeester begon vijf jaar geleden bij Vlissingen, zette de club met een aantal andere men sen weer op de kaart en heeft nu samen met het bestuur het ambi tieuze plan opgevat Vlissingen binnen vijf jaar naar de hoofd--- klasse te brengen. „Ik begon des tijds niet op nul, eerder op min tien: de datum van de vergade ring waarin de'club ontbonden zou worden, stond al vast. Nu ligt er een ambitieus plan. Dat ondersteun ik van harte. Ik denk niet dat je daar krampach tig mee moet omgaan. Die ambi tie levert ons sowieso iets op. Je merkt nu al aan de buitenwe reld dat er anders over Vlissin gen wordt gesproken dan vijf jaar geleden. Voetbaltechnisch gaat het goed. Er is een hoofd trainer met TC1 en een assistent (Arjo den Dekker) met TC2. Dat is vrij uniek voor een derdeklas ser. We zijn nu aan het werken aan een andere organisatie." De club wil naast het vereni gingsbestuur ook een stichtings bestuur oprichten. Daarin moet een technische man komen, die de visie en speelwijze van Vlis singen gaat bewaken. Pennings denkt dat zijn huidige elftallei der Philip Krant eên goede kan didaat is voor die post. „Ik moet mij als trainer puur gaan bezig houden met de uitvoering. Nu zit ik nog in het hele rijtje verwe ven. Stel dat ik ooit wegga, dan moet de club kunnen voortbor duren op wat er is neergezet." Twee weken geleden kreeg Pen nings een kans te vertrekken bij Vlissingen,' maar de trainer sloeg het aanbod van SSV'65, de koploper in de eerste klasse za terdag, af. „Ik sta nog steeds honderd procent achter die be slissing. Daarin speelde vooral mee dat ik al ja had gezegd te gen Vlissingen. Het moment dat je weggaat bij een club moet goed zijn, maar het moment waarop je bij een club instapt ook. Ik vind de ontwikkeling van Vlissingen belangrijk. Voor mezelf bekijk ik het van jaar tot jaar, ik zie wel wat er pp mijn pad komt. Ik ben nog maar vijf jaar trainer. Die hoofdklasser komt wel. Dat kan volgend jaar zijn, maar ook over vijf jaar." Stage Volgend seizoen wil Pennings wel stage gaan lopen bij een van de Zeeuwse hoofdklassers. Hij zal niet op de bank zitten, maar hij wil zien hoe trainingen wor den gegeven, hoe het er tijdens een duel aan toegaat, misschien eens een analyse maken. „Dat doe ik puur om mijn eigen rug zak te vullen, voor mijn ontwik keling." In augustus begint Pennings aan zijn zesde seizoen bij Vlis singen. Hij hecht geen waarde aan de door Co Adriaanse gepre dikte houdbaarheidsdatum van een trainer. „Daar geloof ik niet in. Er zijn altijd nieuwe uitda gingen. Je moet ervoor zorgen dat je je altijd blijft ontwikke len. Het ligt vooral aan jezelf. Als een trainer zegt dat er geen chemie meer is tussen hem en de groep, dan ligt dat ook aan de trainer. Er is dan in ieder geval iets fout gegaan." Vlissingen-trainer Ruud Pennings wil volgend seizoen stage gaan lopen bij een van de Zeeuwse hoofdklassers. „Dat doe ik puur om mijn eigen rugzak te vullen, voor mijn ontwikkeling." foto Lex de Meester jCambuur-fans ridden club HUW ARDEN - De noodlij - Ne voetbalclub Cambuur [(warden lijkt van de onder- fasg gered. Cambuur heeft een staid van 9,5 miljoen euro en liigde daaronder te bezwijken. i;rvermogende Cambuur-fans tóten echter een deal bereikt Ml de gemeente Leeuwarden itrkoop van het stadion. kiviertal koopt het stadion tij- Üjkvoor een half miljoen eu- en verkoopt het op termijn Mr8,75 miljoen aan vastgoed fond Accolade uit Heeren- ien. Het geld dat de vier voor ftstadion krijgen, wordt daar- gebruikt om de schuld af te ilalen. Voordat het zover is, Kt de club eerst overeenstem- jng bereiken met een groep Mdeisers, die nog 1,5 miljoen wo te goed hebben. Als die cre- teuren akkoord gaan met shts twintig procent van het id waar ze recht op hebben, is sclub gered. ANP ffiïNEUZEN - Bart Corstanje 'Mekt aan het einde van dit ®ocn bij Zaamslag. De 23-jari- Noclman is na zeven seizoe- lfD 'n het eerste elftal op zoek "oreen nieuwe uitdaging. ij welke club hij volgend sei- speelt, weet Corstanje nog fet. De doelman traint sinds u seizoen één keer per week 86 niet hoofdklasser Hoek, eoar heeft van die club nog "tsgehoord. „Als er geen ande- .jfob komt, wil ik er mis ken nog eens over nadenken ®l>ij Zaamslag te blijven", ver- fit Corstanje. „Maar op dit mo- fcnt heb ik het wel een beetje pen. Ik wil wel eens ergens an- 5s gaan voetballen." «rstanje is niet de enige speler jpa dit seizoen niet meer be ar is voor de zaterdag- pedeklasser. Menno den Dek- P maakte eerder al bekend EpRlA W. over te stappen en co den Hamer heeft aangege- ®dat hij stopt. Hoessein Bou- 'fflbou en Peter Oppenneer op zoek naar een nieuwe ab. Ferdi Kabal blijft wel lid "Zaamslag, maar zal vanwe-, werkzaamheden voor Defen- jpriper nog beschikbaar zijn. '«zelfde geldt voor Tommy Tis- die in Wageningen gaat aderen. Aanvaller van Fortuna Sittard heeft al contacten met een buitenlandse club door Barry van der Hooft GOES/SITTARD - Dat hij het na één seizoen voor gezien zou houden bij For tuna Sittard, had Lionel Lord maanden geleden al besloten. De hekkensluiter van de Gouden Gids Divisie kwam ver volgens ook enkele afspraken niet na en dat heeft de keuze van de Vlissinger al leen maar vergemakkelijkt. „Ik ben klaar in Nederland", zegt Lord stellig. Hij doelt daarmee op het voetballen op het op één na hoogste profniveau. „Het is leuk om een paar jaar in de Gouden Gids Divisie te voetballen, maar voor mij hoeft het niet meer. Voor de financi ën hoef ik het niet te doen, dan kan ik nog beter in de hoofdklasse gaan voet ballen. Ik heb mijn zaakwaarnemer ook niet naar één club in de Gouden Gids Divisie laten bellen of hem mijn cv la ten opsturen. We zijn nu met een club buiten Nederland bezig en daar hoop ik half april meer duidelijkheid over te hebben." Omdat hij zijn eigen glazen niet in wil gooien, houdt Lionel Lord de naam van die club voor zich. Ze kunnen de aanval ler gratis op komen halen in Sittard, want zijn contract loopt af. En van de plannen van Fortuna voor volgend sei zoen heeft hij nog niets gehoord. „Ze kunnen hier geen duidelijkheid ver schaffen, omdat er geen geld is. Dan is het stadion wel verkocht, dan weer niet. Net na de winterstop zei de directeur te gen me dat we een week later eens moes ten praten over de toekomst. Ik raakte meteen daama geblesseerd en heb niets meer gehoord. ,Het was niet de eerste keer dat ze hun afspraken niet nakwa men. Niet dat het me wat uitmaakt, want ik zou hier toch geen nieuw con tract willen." Beste seizoen Desondanks zit hij op het eerste oog niet in een makkelijke situatie. Want wie wil er nu een speler hebben van een club die troosteloos onderaan staat? „Ik weet dat het raar klinkt", antwoordt Lord, „maar dit is misschien wel het beste seizoen dat ik tot nu toe heb ge speeld. En ik denk dat ik niet overdrijf als ik zeg dat er nu twintig doelpunten achter mijn naam hadden moeten staan. Ik heb zeker 30 tot 35 hon derd-procentkansen gehad. Dat kan ik mezelf dus aanrekenen, ik had er veel meer uit moeten halen." De oorzaak ligt volgens de voormalig speler van Qnder meer SC Heerenveen, Cambuur Leeuwarden, FC Dordrecht en het Duitse Sportfreunde Siegen in het feit dat hij dit seizoen nooit hele maal fit is geworden. „Hoe dat komt, weet ik niet. Ik heb maar drie keer een hele wedstrijd ge speeld. Na zestig minuten was ik vaak al helemaal leeg. Daarom ben ik nu veel extra aan het trainen." Een liesblessure wierp hem meteen na de winterstop nog verder terug. „Ik heb het nog wel drie wedstrijden geprobeerd, maar het ging echt niet meer. Daardoor ben ik er vijf weken uitgeweest. De laatste twee wed strijden ben ik ingevallen en dat ging lekker. Nu voel ik me top." Goede hoop Probleem is echter dat de competitie voor Fortuna over drie wedstrijden al is afgelopen, Veel tijd om zich in de pictu re te spelen heeft hij dus niet meer. „De club waar ik contacten mee heb, wil graag nog eens komen kijken", weet Lord. „Als ik de laatste wedstrijden van dit seizoen.goed speel, is dat misschien wel genoeg. Ik heb er in ieder geval goe de hoop op." Eén ding is wel al zeker: Fortuna Sittard en Lionel Lord komen dit seizoen niet meer van de laatste plaats af. Toch maken ze zich daar bij de Limburgse club niet zo druk om. Lord: „Je merkt het aan de sfeer. Toen we met Cambuur op de tiende plaats stonden, vond iedereen in Leeuwarden dat dramatisch. Maar dat ze hier laatste staan, zijn ze 'al gewend. Dat merk je aan alles. En het financiële aspect-is voor deze club ook veel belangrijker dan het sportieve." Lionel Lord, hier na een gemiste kans, hoopt binnenkort een nieuw contract bij een buitenlandse club te kunnen tekenen. foto Peter Schols door Egbert van der Weerd ARNHEM - Vitesse kan komend seizoen spelers van de Engelse voetbalgrootmacht Chelsea hu ren. De Arnhemse voetbalclub onderhoudt sinds kort nauwe banden met de club van miljar dair Roman Abramovitsj. Volgens de clubleiding in Arn hem is er sprake van 'mondelin- ge contacten' en 'een goede ver standhouding'. Voetbalmanager Jan Streuer bezocht twee weken geleden de Londense club om de mogelijkheden te verkennen. Hij noemt de flirt interessant. Vitesse wordt geen filiaal van Chelsea, zegt Streuer. Hij sprak al met Frank Arnesen, verant woordelijk voor het aan- en ver koopbeleid van Chelsea, de Ne derlandse scout Hans Gillhaus en hoofd jeugdopleidingen Neil Bath. Streuer: „De samenwerking is op basis van onze goede relatie. Als die mensen vertrekken, kan het zo afgelopen zijn. Er wordt niks op papier gezet." Twee weken geleden bekeek Streuer een duel van Chelsea 2 om het niveau te beoordelen. Uit die ploeg lean Vitesse talen ten pikken. „Het is nog onduide lijk welke spelers in aanmer king komen omdat er nog spe lers vertrekken. Ook zal Chelsea nieuwe spelers aantrekken." Streuer verwacht niet dat er in Arnhem straks een half 'geleend elftal' rondloopt. „Wij kijken al leen naar versterkingen en niet meer dan één of twee spelers. Je moet vooral denken spelers die nog moeten rijpen." GPD ROOSENDAAL - RBC Roosendaal heeft de optie in het contract van Frits Paap. gelicht. Daardoor maakt de jonge middenvelder uit Serooskerke ook volgend seizoen deel uit van de Brabantse voetbalclub. Rob Meppelink, mana ger voetbalzaken bij RBC: „Frits is een jongen van de streek, daar neem je niet zo gauw afscheid van. Hij kan nog doorgroeien." De club verlengde gisteren het contract met verdediger Meivin Fleur met drie seizoenen. De 24-jarige linksback kwam in 2002 van Anderleeht naar RBC. In vier seizoe nen speelde Fleur 74 wedstrijden voor RBC. GPD EINDHOVEN - Pieter van den Hoogenband en de andere zwemtoppers kunnen in juni toch meedoen aan de Neder landse kampioenschappen in Eindhoven. Het in die perio de geplande trainingskamp in Mallorca gaat niet door. Er zijn op het Spaanse eiland te weinig uren in het beoogde zwembad beschikbaar. De nationale selectie zal in die pe riode trainen in Eindhoven. Jacco Verhaeren, technisch directeur van de KNZB, had aanvankelijk in mei een trai ningskamp in het nieuwe Brabantse bad gepland. Voor de ze trainingsstage wordt nu een andere locatie gezocht. Voor de Europese titelstrijd eind juli in Boedapest is er ook een trainingskamp gepland in Cyprus. ANP ROTTERDAM - De Keniaanse hardloper Philip Manyim is toegevoegd aan het' deelnemersveld van de marathon van Rotterdam op zondag 9 april. Manyim won in septem ber vorig jaar de marathon van Berlijn in 2.07.41. Daar mee is hij op papier de op één na snelste die start op de Coolsingel. Landgenoot Sammy Korir heeft de beste tijd achter zijn naam. Hij liep drie jaar geleden in Berlijn 2.04.56, de op een na snelste tijd van de wereld. Rotterdam legde eerder de Kenianen Jackson Koech, Sa- lim Kipsang, Christopher Cheboiboch, Charles Kibiwott en Luke Kibet vast. Kamiel Maase, Hugo van den Broek en Jeroen van Damme zijn de Nederlandse troeven. ANP CALGARY - Het Chinese koppel Pang Qing en Tong Jian heeft in Calgary bij het WK kunstrijden op de schaats goud veroverd bij het paarrijden. Pang en Jian kregen on danks een val en enkele foutjes in de vrije kür de hoogste waardering van de jury. De favoriete Chinezen Zhang Dan en Zhang Hao, winnaar van olympisch zilver, moest ook nu genoegen nemen met zilver. Brons was er voor het Russische schaatsduo Maria Petrova en Aleksej Tichonov. De Russische olympische kampioenen Tatjana Totmjani- na en Maksim Marinin ontbraken in Calgary. ANP PERPIGNAN - De Franse atleet Luegy Dovy, in 2005 we reldkampioen op de 4x100 meter sprint, wordt verdacht van het bezit, het transport en gebruik van verboden pres- tatieverhogende middelen. Dovy, die zelf niet positief heeft getest, werd gisteren twee uur verhoord door een on derzoeksrechter. In januari werd in zijn omgeving een am pul met een hormonenmiddel gevonden. ANP/AFP New York. NBA. Philadelphia 76ers- Atlanta Hawks 115-106, Cleveland Cava liers-Charlotte Bobcats 120-1.18 (na ver lenging), Indiana Pacers-Chicago Bulls 95-85, Orlando Magic-New York Knicks 111-87, Boston Celtics-Toronto Raptors 110-96, Detroit-Miami Heat 82-73. BHDS Santo da Serra. Madeira Open, Euro pese Tour. Stand na 1 e ronde: 1San- delin (Zwe) 66 slagen (-6), 2. Henge (Zwe), Lawrie (Sch), McGrane (ler), Emerson (Eng), Houston (Wal) 66, 28. Derksen (Ned) 71 (-1). Earn®®®??: Lucky Day: 7-18-22-30-31-32-33-35-36- 38-43-44-53-60-63-67-71 -74-76-79 O n- dervoorbehoud Sint Maartensdijk. Open Lente-toer nooi. HE5: T Bocxe-N. Hogendoorn wo. HE6: E. Vermeulen-J. Verswijveren 6-0 6-2. HE7: H. Koster-M. Bazen 6-4 3-6 6-2. HE8: S. Augustinus-T, Dekkers 6-3 7-5, S. Kwaak-A. Geilings 6-2 7-6. HD5: J. Geluk/A. Pipping-R. Schrauwen/M. van de Graaf 6-0 6-2. HD7: J. Kot/A. van Dijke-R. Hopstaken/C. Braat 7-6 6-4, T. Maartense/N. 's Gravendijk-R. van der Kleijn/A. Melsen 5-7 5-3 6-2. GD7: E. van der Avert/M. van der Avert-J. Buitendijk/K. Sebrechts 6-1 6-0. Miami. Masters Series, mannen. Eerste ronde: Massu (Chl)-Sluiter (Ned) 6-4 6-3, Fish (VSt)-Hernych (Tsj) 6-3 6-3, Bogomolov jr. (VSt)-Querrey (VSt) 4-6 6-4 6-3, Kim (VSt)-Melzer (Oos) 3-6 6-2 6-3, Serra (Fra)-Simon (Fra) 6-2 6-4, Malisse (Bel)-Lapentti (Ecu) 3-6 6-3 6-0, Acasuso (Arg)-Zib (Tsj) 5-7 6-1 6-1, Goldstein (VSt)-Gimel- stob (VSt) 3-6 7-6 (6) 1-1 opgave Gimel- stob, Vik (Tsj)-Bjorkman (Zwe) 6-4 6-4, Llodra (Fra)-Dlouhy (Tsj) 6-7 (4) 6-0 6-3, Carlsen (Den)-Saulnier (Fra) 3-6 6-3 6-0, Christophe Rochus (Bel)-Moodie (ZAf). 2-6 6-4 6-4, Santoro (Fra)-Karlovic (Kro) 6-3 7-6 (5), Wawrinka (Zwi)-Murray (GBr) 7-5 3-6 6-4, Calleri (Arg)-Monaco (Arg) 6-2 6-1, Moya (Spa)-Hanescu (Roe) 5-7 7-5 6-4. Rusedski (GBr)-Joezj- ni (Rus) 6-3 6-1, Vliegen (Bel)-Pashanski (SMo) 6-2 4-6 6-3, Horna (Per)-Mayer (Dui) 6-4 7-6 (5). Miami. Vrouwen. Eerste ronde: Sto- sur (Aus)-Schultz-McCarthy (Ned) 6-3 6-3, Jakimova (WRu)-Nakamura (Jap) 1-6 6-1 6-2, Bondarenko (Oek)-Pironko- va (Bui) 6-2 6-2, Benesova (Tsj)-Ancic (Kro) 6-7 (2) 6-1 7-6 (2), Ondraskova (Tsj)-Vento-Kabchi (Ven) 3-6 6-3 7-5, Da- niilidou (Gri)-Perry (VSt) 6-3 7-5, Jackson (VSt)- Harkleroad (VSt) 7-5 6-7 (3) 7-5, Sanchez Lorenzo (Spa)-Vinci (Ita) 6-3 1-6 6-1Shaughnessy (VSt)-San- tangelo (Ita) 2-6 7-5 6-4, Foretz (Fra)-Se- quera (Ven) 6-4 6-3, Schruff (Dui)-Serra Zanetti (Ita) 6-1 6-3, Peng (Chn)-Frazier (VSt) 6-4 6-2, Zvonareva (Rus)-Doesjevi- na (Rus) 6-4 6-2, Washington (VSt)-Ray- mond (VSt) 6-1 6-4," Krajicek (Ned)-Zi Yan (Chn) 6-3 5-7 6-1. Rome. Internationale wielerweek. Derde etappe, Scandiano-Fiorano Modenese: 1. Cunego (Ita) 165 km in 4.19.50 (38,239 km/u), 2. Mazzanti (Ita), 3. Giunti (Ita). Klassement: 1. Cunego 12.05.09, 2.. Nibali (Ita) 0.02, 3. Aerts (Bel) 0,11,4. Ghisalberti (Ita) 0.14. GOES - De futsallers van FM Sranang hebben met 8-3 verlo ren van de nummer laatst ZVB Tupamaros. De Goese hoofdklas ser speelde de laatste weken goed tegen ploegen uit de top drie, maar maakte tegen de Bra banders geen enkele kans. Van de basisspelers waren al leen Gaffin de Meza, Michael Linger en Ramon Dahoe aanwe zig. Keeper Antoine Bal viel na een paar minuten geblesseerd uit. Onno van Loon, doelman van het tweede, nam zijn plaats in. De invaller kon weinig doen tegen het trefzekere Tupamaros. Bij rust stond Sranang al achter ,met 4-1. Voor de Goese scooi- den De Meza, Linger en Dahoe. door Lucien Roelandt 's-HERTOGENBOSCH - Step hanie de Frel reed zich gisteren tijdens de eerste dag van Indoor Brabant meteen in de kijker. De dressuuramazone uit Koewacht stuurde de ruin Berkenhorst Ar- trax in de klasse Z2 tijdens de kür op muziek van de finale van de Rabobank Future Cup naar het totaal van 70.21 procent. De zeventienjarige jeugdintema- tional eindigde daarmee op de derde plaats. De Nederlandse A-international Diederik van Silfhout won met De Boer Rain- dancer, de kersverse Nederland se kampioen Z2, Robin Beekink, werd met Sultano tweede. Dankzij een prima prestatie in de voorselectie in Roosendaal had De Frel zich met Berken horst Artrax bij de beste Z2- combinaties van Nederland voor de finale weten te plaatsen. Ze was tevreden met de derde plaats. Maar ook in Den Bosch ontbrak het haar niet aan zelf kritiek. „Het is geen schande om achter Diederik te eindigen. Hij zit met twee paarden in het nationaal A-kader. En Robin was vorig weekeinde nog de bes te van Nederland in Z2. Dus ben ik wel tevreden. Artrax gaf mij een goed gevoel. Hij maakte ook geen fouten. Maar het kan altijd beter. Zo mochten de eenvoudi ge wissels en de overgangen best wel wat vloeiender."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 21