0 SAMEN VOOR DARFUR Giro 999 Im :.<3 Help de vluchtelingen van Soedan PZC blo Vergadering gemeenteraad 21 maart dinsdag 21 maart 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor.de krant van maandag t/m vrijdag; twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-maii: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden You were there for summer dreaming and you gave me what I need and I hope you find your freedom for eternity (Robbie Williams) Lieve Anna, je lach, je ogen, je "stem", je glinsteringen, je liefde voor muziek en dansje vrolijkheid, je enthousiasme, je doorzettingsvermogen dat ben jij! Anna, je blijft altijd in onze gedachten we missen je Klas PTA Sanjay, Janneke, Remco, Willem, Maarten, Kathleen, Kim, Leo, Anke I just wanna fee! Real to ve and the lo ve e ver after (Robbie Williams) Lieve Anna We zullen je vrolijke en heldere blik missen, maar je blijft voor altijd in onze gedachten. J e oud-klasgenoten Marieke, Kim, Lennard, Nieken Jan Anna Onze sterke, vrolijke en bijzondere leerlinge Anna Ionita, is zondagmorgen 19 maart plotseling overleden. Wij zullen haar bijzondere persoonlijkheid dage lijks missen. Namens de leerlingen, het team, de m.r., directie en bestuur van Stichting 'de Korre', A. Clarisse, teamleider VSO 1 de Sprienke'Goes "And through it all she offers me protection A lot of love ana affection" Robbie Williams Lieve Anna Wij zijn heel verdrietig omdat jij niet meer bij ons bent. Zo echt, zoveel kracht maar toch zo kwetsbaar... Kusjes Vera Liesbeth Nicole Gerben Co.ss\e Robin Ellen Janneke Iskander Wendy Timothy Enrico Tilly Sara Rianne Jenny Sattish Letty Matthijs Een toekomst, een leven, is wat je wilt, maar niet wordt gegeven. Onze lieve Anna is plotseling overleden Haar krachtige uitstraling Haar wens om te zijn Zo echt en oprecht Kunnen we niet vergeten Katinka, Viorella, verdere familie, kinderen en collega's van Oost, we wensen jullie heel veel sterkte om dit verlies te dragen. Kinderen, ouders, medewerkers en cliëntenraad van K-GVT De Tiende Wat heb je gevochten Wat was je dapper Na een vriendschap van ruim 30 jaar is overleden onze beste vriendin Anja Openneer Jan en Corrie Kievit Arthur en Jeannet Amber, Xander Bart en Andrea Eva, Anouk Wij hebben het droevige bericht ontvangen dat mevrouw A. Openneer-Zoetewei moeder van onze zeer gewaardeerde collega Wendy Openneer, is overleden Wij wensen haar en haar familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens alle collega's van AccoN AVM Accountants Adviseurs te Goes Diepbedroefd geven wij u kennis dat door de Heere op het aller onverwachts uit ons midden is weggeno men mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader, groot- en overgrootvader en mijn geliefde zoon Augustijn Pieter Bruinooge in de leeftijd van 66 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijke verlies en heilige Hij deze ernstige roepstem aan onze harten. Kruiningen: K.P. Bruinooge-Poortvliet Kruiningen: Rien en Greet Bruinooge-Vat M.S. Ma-londa: Martin en Jolanda Bruinooge-van Zweden Opheusden: Auky en Jeannet Bruinooge-Lokerse Kruiningen: Luuk en Heieen Bruinooge-van den Berge Kapelle: Annet en John Lindhout-Bruinooge Goes (Ter Valcke): A.J. Bruinooge-Sinke Kleinkinderen en achterkleinkind. 18 maart 2006 Hoofdstraat 8 4416 AD Kruiningen Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard al waar dinsdag 21 maart van 19.00 tot 21.00 uur gele genheid is tot condoleren. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 23 maart om 10.50 uur gehouden in de kerk van de Gereformeer de Gemeente in Nederland, Stationsweg 2 te Krui ningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Geen toespraken. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig zijn wij, dat onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom Augustijn Pieter Bruinooge -Stien- in de leeftijd van 66 jaar. Goes: A.J. Bruinooge-Sinke Kapelle: S.A. Westveer-Bruinooge P.J. Westveer Oosterbeek: P.M. Bruinooge P.A. Bruinooge-van der Maale Kapelle: Geerard en Gerry Kapelle: Jan en Cobie Neven en nichten Kruiningen, 18 maart 2006 Met verslagenheid namen wij kennis van het overlij den van onze geliefde buurman en vriend A.P. Bruinooge -ome Stien- Sterke de Heere tante Klazien en allen die hem lief waren in dit smartelijke verlies. Lieven en Marie Grootjans Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, 18 maart 2006 Het bestuur van de Centrale Kiesvereniging van de SGP in Reimerswaal en de leden van de SGP-fractie in de gemeenteraad van Reimerswaal geven met leedwezen kennis, dat de Heere plotseling uit dit leven heeft weggenomen de heer A.P. Bruinooge De heer Bruinooge heeft onze partij van 1974 tot 1986 als raadslid en van 1986 tot 1998 als wet houder mogen vertegenwoordigen. Met de hem ge schonken gaven heeft hij de beginselen van onze par tij getrouw mogen uitdragen. De Heere gedenke en trooste de familie en heilige deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Namens het bestuur van de Centrale Kiesvereniging Reimerswaal, M.J. van den Berge Namens de leden van de SGP-fractie, J.P. Sinke Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van de heer A.P. Bruinooge oud-wethouder van onze gemeente Wij wensen zijn vrouw en verdere familie veel sterk te toe bij het dragen van dit verlies. Gemeenteraad, college van burgemeester en wet houders en personeel van de gemeente Reimerswaal Mijn vriend is dood hij die er was toen ik even verstek moest laten gaan mijn vriend is dood en wij.moeten verder. Totaal onverwacht is overleden onze goede vriend, een fijn mens Leo Schofaerts Wij wensen Catharina en familie veel sterkte voor de komende tijd. Lodewijk en Jolanda van Hunnik-Pape kinderen en kleinzoon Tot onze verbijstering is plotseling overleden Leo Schofaerts Jarenlang was hij de dierenarts en adviseur van het Dierenasiel Vlissingen. Leo was een fijn mens om mee te werken. Mevrouw Schofaerts en familie, veel sterkte de komende tijd. Stichting Dierenasiel Walcheren Vlissingen l.v.m. het overlijden van IJ.J. Schofaerts is de Dierenartspraktijk van A.J. Diender woensdag 22 maart gesloten. Gezegend wie op de Heer vertrouwt. Jeremia 177 We zijn heel verdrietig dat is overleden mijn lieve man, onze pa en opa Jan Posthuma Dalfsen, 5 oktober 1935 Ellemeet, 18 maart 2006 We zijn dankbaar voor wat hij in ons leven heeft betekend. Ellemeet: Dien Posthuma-Wijnberger Ellemeet: Henk en Marleen Posthuma-Boot fan Chris Dieneke 's-Gravenpolder: Dia Posthuma Terwolde: Kees Posthuma en Piet Bakker Correspondentieadres: Schelpweg 3 4323 LM Ellemeet We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Jan te nemen op woensdag 22 maart om 14.00 uur in de Nederlands Hervormde kerk te Noordwelle. Hieraan Voorafgaand is er van 13.15 tot 13.45 uur ge legenheid ons te condoleren in het Dorpshuis, Smids- weg 9a te Noordwelle. Aansluitend aan de afscheidsdienst zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Wellandweg aldaar. - Geen bloemen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid en trouwe sup porter Roland Hamers Wij wensen zijn vrouw Simone, kinderen en klein kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Leden en bestuur voetbalvereniging RCS "Veilig in Jezus' armen, veilig aan Jezushart. Intens verdrietig om haar afscheid, maar ook dank baar dat we haar zo lang in ons midden mochten heb ben, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Annie Trijntje Wondergem-Voskuilen gehuwd geweest met Jan Wondergem Zevenhuizen, Oostkapelle, 30 december 1924 20 maart 2006 Amemuiden: C.S. Wondergem D. Wondergem-de Nooijer Middelburg: A.A. Wondergem M.M.R.M. Pauwels Middelburg: L.A. Wondergem Middelburg: J.C. Verhulst Klein- en achterkleinkinderen Torenstraat 20c 4356 BH Oostkapelle Onze moeder en oma is thuis opgebaard, alwaar ge legenheid is tot afscheid nemen woensdag van 18.30 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 24 maart om 11.00 uur in de Zionskerk, Duinweg te Oostkapelle, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. We zijn verdrietig omdat is overleden onze lieve oma Annie Wondergem we zullen haar erg missen. Annette en Gillis Robin, Daphne Ellen en Joop Jason, Christian John Sigrid en Willem Michelle en Maurits Eva, Olivia Kim Annelise, Eline Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader en opa Joseph Marie Paridaen weduwnaar van Jozina Maria Helena Nauta en van Wilhelmina Johanna Jansen In de leeftijd van 84 jaar. Gent: Sjoerd en Gwendolyn Merlyn en Lucia Sluis: Mare Ruben Juriën Rutger Breskens: Onno en Linda Yorick Eline Irène Jip St. Laurens: Carolien en Menno Oostburg: H. van Hijfte-Nauta Aardenburg, 19 maart 2006 Correspondentieadres: Scheldekade 12 4511 AV Breskens De crematie zal plaatshebben op donderdag 23 maart om 14.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 22 maart van 20.00 uur - 20.30 uur, in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Vaste rots van mijn behoud Vol vertrouwen is na een kort ziekbed overleden onze zorgzame moeder, schoonmoeder, lieve oma en over grootmoeder Wilhelmina Schults-van Strien sinds 1993 weduwe van Christiaan Schults op de leeftijd van 84 jaar. Dronten: Jetty en Henk Zierikzee: Leo en Hedi Steenbergen: Wilma en Ludo Kleinkinderen: Mieke Robbert en Heidy, Bart Maarten en Jessica Leo Judith Michel Gydo Zierikzee, 18 maart 2006 Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Gruttostraat 4, 4302 WE Zierikzee De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. donderdag 23 maart in de Gereformeerde Kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voorafgaand aan de begrafenis is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Overleden te Burnabay (Canada) op de leeftijd van 87 jaar onze lieve schoonzuster en tante P.M. Joosse weduwe van A.J. Davidse Fam. Davidse In rustig vertrouwen is van ons heengegaan, onze oudste broer, zwager en oom Adriaan Arij de Nooijer A. de Nooijer J.J. de Nooijer-Leendertse f J. de Nooijer P.H. de Nooijer-van der Maas C. de Nooijer C.E. de Nooijer-van der Maas neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde zwager en onze oom Adriaan Arij de Nooijer echtgenoot van C.J. de Nooijer-de Kam T.A. de Kam-v.d. Kreeke Neven en nichten Goes, 19 maart 2006 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd, maar voor ons toch nog onverwachts, uit ons midden heeft weggenomen onze lieve tante Janna Dekker-Bolijn sinds 1986 weduwe van Willem Dekker eerder gehuwd geweest met Cornelis Jan van Ast in de leeftijd van 96 jaar. Neven en nichten Familie Bolijn Familie Dekker Bruinisse, 20 maart 2006 Zorgcentrum "In 'tOpper" Correspondentieadres: A. den Boer Nieuwe Kooiweg 16 4301 SC Zierikzee Gelegenheid tot condoleren dagelijks op het corres pondentieadres. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. vrijdag 24 maart in de kerk van de Ger. Gem. in Ned., Kromme Elleboog 12 te Zierikzee, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op deal- gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. - Geen.bloemen - - Gaarne gepaste kleding Dankbetuiging De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstel ling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en onze vader Hendrikus Gerardus van Dam Henk heeft ons heel erg gesteund. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Sjoukje van Dam-Dijkstra IJsbrand en Bianca Meindert Vlissingen, maart 2006 In Memoriam 21 maart 2005 21 maart 2006 Een herinnering in liefde is een herinnering voor altijd. Cornelia Johanna Moll-Luyk Piet, kinderen, klein- en achterkleinkinderen uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket el. 0118-612868 eerseuL- 36, 4332 B(. Middelburg miet: \vw w.degrootdckam.nl Op dinsdag 21 maart vergadert de gemeenteraad in het Stadskantoor, M.A. de Ruijterlaan 2. De vergadering begint om 19.30 uur en is open baar. Geïnteresseerden kunnen de agenda inzien bij de publieksbalie. Op de avond van de vergadering ligt de agenda op de publieke tribune. De agenda ziet er als volgt uit: Vaststelling agenda De raad stelt aan het begin van de vergadering de agenda vast. Vragenuur voor leden van de gemeenteraad Aan het begin van de vergadering is er een vragenuur voor gemeenteraadsleden. Spreekrecht burgers Na de opening van de vergadering kunnen aanwezige burgers gezamenlijk gedurende maximaal dertig minuten het woord voeren over onderwerpen die op de agenda staan. Als u van het spreekrecht gebruik wil maken, moet u dit voor aanvang van de vergadering melden aan de griffier, tel. 249710 onder opgave van naam, adres en het onderwerp waar over u het woord wil voeren. Elke spreker krijgt maximaal vijf minuten het woord. Onderwerpen Verkiezing wethouders Beëdiging wethouders Aanbieding collegeprogramma gemeente Goes Stadskantoor M.A. de Ruijterlaan 2 4461 GE Goes Postbus 2118 4460 MC Goes Tel.: (0113) 24 96 00 Fax: (0113) 23 08 76 E-mail: stadskantoor@goes.nl Internet: www.goes.nl STICHTING VLUCHTELING www.helpdarfur.nl 0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28