Wegener accelereert wgggngr Cran Combi Cranberry vitamine C: voor gezonde blaas en nieren bartiméus GRATIS! Ondernemen in een steeds competitiever medialand vraagt om scherp innovatief denken en handelen. Elke dag. Door iedereen. En zie, nieuwe multimediale uitgeef- producten en marketingdiensten zien het licht. Kansen herkennen en benutten. Adverteerders en investeerders herkennen onderscheidend vermogen. Wegener accelereert. wwwsteunbartimeus.nl Toch weten ze iets niet van elkaar. Uw voordeel 11,95 www. hand j ehelpennl dinsdag 21 maart 2006 Meer bereiken. Met Wegener Meld uw klacht, liefst met foto, op www.fietsersbond.nl NIERSTICHTING Vrouwen krijgen nogal eens te maken met een aantal vervelende bijverschijnselen van de blaas. De blaas is van slag of mist net dat beetje extra verzorging. Cran Combi kan daarvoor uitkomst bieden. Cranberry's, ook wel veenbessen genoemd, bevatten een hoog gehalte citroenzuur en ondersteunen daarmee de natuurlijke zuurgraad van urine. Het helpt de blaas schoon en zuiver te houden. Daarnaast ondersteunt het ook de nier functie. Berendruifblad helpt het functioneren van blaas en nieren. Verder is er vitamine C toegevoegd, wat ook een positieve invloed heeft op de zuurgraad van urine. een steuntje in de rug Help mee via giro 400 40 40 /!Tï Waarom Cran Combi? Voor een goede blaas- én nierfunctie Bevat een hoge dagdosering cranberry extract (1200 mg) Bevat vitamine C voor extra weerstand Extra toegevoegd: berendruifblad, propolis, mierikswortel, silicium en zink NIERDONOR JA/NEE weetuhetalvanelkaar.nl AANBIEDING VAN DE WEEK Bij aankoop van 1 verpakking Cran Combi 60 tabl. 19,95) ontvangt u 1 verpakking van 30 tabl. Hou mevrouw Blom af en toe gezelschap. Ze heeft dementie en kan niet meer alleen zijn. Dan kan haar man Piet een avond klaverjassen. Kijk op www.handjehelpen.nl www.crancombi.nl De kortingsbon kunt u inleveren bij: Middelburg: Drogisterij De Rode Pilaren, Lange Delft 121 Vlissingen: Drogisterij De Rode Pilaren, Walstraat 91 f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12