n PZC PZC ARENSMAN Van der Hooft IN BEVELAND ZOEKT DE PZC BEZORGERS MET AUTO! ZorgIni-o Vbrblad zeeland blemen rondom WAO Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 -13.00 uur Tel: 0113 - 212783 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat plotseling is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Come Christiaanse-Westerweel op de leeftijd van 75 jaar. Goes: Dig Christiaanse Goes: Han en Lizeth Jordi, Rowan Kloetinge: Carla Larissa, Leroy 15 maart 2006 Hollandiaplein 61Goes Correspondentieadres: Lijsterbesstraat 34, 4462 SX Goes De crematieplechtigheid zal worden gehouden maandag 20 maart om 13.00 uur in het crematori um, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te con doleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geboren Blij en trots zijn wij met de geboorte van onze dochter Nima Coranne Nima is geboren op 14 maart Iwan en Jolanda de Pagter Laan van Popkensburgh 10 4335 LM Sint Laurens Op 15 maart is overleden onze lieve zus, tante 1 Corrie Christiaanse-Westerweel Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Zierikzee: Sary Westerweel Colijnsplaat: Wijnand, Margriet Noah Luijk Overleden Om mens voor een mens te zijn. Wij geven u kennis dat na een lange periode van ziek zijn op 14 maart jl. in Heythuysen is overleden Pastor Petrus Antonius Hubertus van Bilzen In de periode 1969-1993 was hij kapelaan en vervol gens eerstverantwoordelijk pastor van onze paro chie. Hij wist parochianen in beweging te brengen door de waarde van gezamenlijk gedragen ver antwoordelijkheid hoog in het vaandel te houden. Wij zijn hem daarvoor veel dank verschuldigd en be waren goede herinneringen aan zijn Kwadendamse periode. Parochiebestuur H. Bonifacius Vice-voorzitter, M. Meulblok Secretaris, Zuidhof Kwadendamme, 16 maart 2006 Met verslagenheid namen wij kennis van hel overlij den van Koos Kooijman Wij zullen ons hem herinneren als een trouw en gewaardeerd lid van ons peloton. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. collega's peloton A2 korps Nationale Reserve Henk die me lief is, is gestorven. Die vertrouwde stem is verstomd Die vrolijke lach zal niet meer klinken Geen kus en geen omhelzing meer. Ik zeg bij deze dat ik van je hou. Je schatje Geloof in God en Jezus Christus Heden bereikte ons het bericht dat is overleden Pastor Petrus Antonius Hubertus van Bilzen 25-06-1925 f 15-03-2006 Oud-pastor van onze regio met name van de H. Boni- faciusparochie te Kwadendamme. Bestuur van de IPV de Bevelanden en Schouwen-Duiveland Het pastoraal team En oud-collega's Goes, 16 maart 2006 Lieve papa, Jij was mijn voorbeeld jij was de beste Jij was alles voor mij lk hou zo veel van jou Ik ga je heel erg missen Danny Lieve pa Ogen gevuld met tranen. Voorgoed weg uit het heden, maar voor altijd in mijn verleden. Ik ga je heel erg missen. Nico 1 J\ Enige en algemene kennisge ving pj Je was een man van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegenen 1IPÉA\ die bij je hoorden. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen. Mei een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken,en plicht en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze man, vader, opa en broer Johan Isaac Adriaan de Meester echtgenoot van Christiane De Busscher *31 maart 1924 j 16 maart 2006 Christiane Anneke fill Adriaan en Nathalie QP Dolores en Sam Maaike, Mikay Freddy en Ria Vincent Wim en Betty Joris en Annick. Kevin,Estée Isaac en Antoinette Sluis, 16maai"t2006 Het Rondeel 28 Correspondentieadres: Het Rondeel 28 4524 GA Sluis Een woord van dank voor het verplegend personeel van Het Rondeel Rozenoord. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. 1 Lieve pa Altijd druk, altijd bezig Nooit stil kunnen zitten en zo aanwezig onze relatie was haat en liefde toendertijd Lieve pa rust in vrede We nemen nu voor de laatste keer afscheid Linda Lieve Henk Hij hield van het leven ondeugd zijn grootste'deugd zijn levenslust eindeloos. Al heeft hij ons verlaten, hij laat ons niet alleen. Wat wij in hem bezaten, is altijd van ons heen. Mariëlle en Nico Arjan en Leandra Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Henk Wij wensen Heieen en de rest van de familie veel sterkte. Mama Anton en Monique Enige en Algemene Kennisgeving "Nooit vragend, nooit klagend. Weinig nemen, veel geven. Altijd hartelijk en warm. Als de mensheid zo als U was, was de wereldniet zo arm Wij geven u kennis dat, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken, zacht en kalm is overleden Johanna Maria Rijk Janna Ovezande, - f Goes, 8 december 1918 15 maart 2006 Famillie Parée Familie Simonse Correspondentieadres: Deken Tomaslaan 114453 AK 's-Fleerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 18 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats al daar. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45 - 10.15 uur gelegenheid om afscheid van Janna te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in "de Jeugdhoeve" gelegen heid om elkaar te ontmoeten. Wij willen hel verplegend personeel van zorgcentrum "Ter Weel" hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Geschrokken en aangeslagen zijn wij door het veel te vroeg overlijden van onze collega Henk de Kreij Wij verliezen in hem een sympathieke, gewaardeerde collega. Wij wensen de familie veel sterkte toe. De collega's van de D-ploeg Gieterij Alcan Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Met verdriet namen wij kennis van het plotselinge overlijden van Jan Geluk lan was jarenlang werkzaam bij onze bank als beleg gingsspecialist. De kundigheid, inzet en klantge richtheid waarmee hij zijn functie uitoefende, werd enorm gewaardeerd. In 2004 nam Jan afscheid van onze bank en zijn klanten. Te kort heeft hij kunnen genieten van de hem zo gegunde periode die aanbrak na zijn werkzame leven. We wensen Ineke, kinderen en kleinkinderen en alle andere direct betrokkenen veel sterkte om dit verlies le kunnen dragen. Directie, managementteam en medewerkers Rabobank Terneuzen-Sas van Gent vrijdag 17 maart 2006 "Als jullie verdriet om me hebben, ga dan niet om me treuren, want ik heb een rijk leven gehad. Dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan en bete kend heeft, maar bedroefd om zijn heengaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve pa, onze lieve opa Lau en ouwe opaatje Laurens van Sluijs sinds 28 december 1985 weduwnaar van Cornelia Louwerse gepensioneerd Hoofd werlctuigkundigeWNS In de gezegende leeftijd van 94 jaar. Zoutelande: Maarten en Corneel Middelburg: Lydia Middelburg: Mar en Bianca Nathan, Jonah Middelburg: Mirjam en Theodoor Micha Brisbane: Ron en Tania Wij zullen ons zijn liefde, zorg en aandacht blijvend herinneren. Dag pa dag opa, een goede reis en een behouden vaart. Wij bedanken de medewerkers van het Jacob Roggeveenhuis en Dr. Albers en Dr. v.d. Male voor hun toegewijde zorg. Middelburg, 15 maart 2006 Correspondentieadres: M. van Sluijs Scheldestraat 16 4374 BM Zoutelande De herinneringsdienst, geleid door Ds. P. Boekesteijn, zal worden gehouden op maandag 20 maart a.s. om 14.00 uur in de Catharinakerk aan het Willibrordus- plein 3 te Zoutelande. Hierna zal de begrafenis plaats vinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Ome Lau, behouden vaart Magda Corrie en Piet Hennie en Wim Jan-Piet en Anita Dankbetuiging De vele hartverwarmende blijken van medeleven na het heengaan van Christian Hermans hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Peter Koens Familie Hermans Familie Koens Nisse, maart 2006 In Memoriam 17 maart 2004 17 maart 2006 In loving memory Derek Martin Reilly Katie, Biddy en Leny R.I.P. uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen eh crematies dag en nacht bereikbaar gr«t/A-hiformatiepakk tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet; wvvw.dcgrootdekam.ril Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Begrafenisonderneming C. de Kok-Van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bossewèide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Word computer- maatje van Els. 2, zit in een rolstoel en computert graao Goed verzorgd door haar digibete mat zoekt ze iemand o» trps en trucs mee uit te wisselen, Iets voor jou? Kijk op www.handjehelpen.nl. HOREN, ZIEN EN HELPEN HOUD flMREF FLYING DOCTORS IK HHBW Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 94 76 ofwww.amref.nl FLYING DOCTORS Selfsupporting Africa Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC. Een goede bijbaan voor jong en oud! De PZC is op zoek naar enthousiaste, positief ingestelde mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 18 jaar) in het bezit van eigen auto die ervoor willen zorgen dat de ochtendkranten voor 07.00 uur bij de abonnees in de bus liggen. Momenteel zijn er nog enkele autowijken in uw buurt vnijr. Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast een vaste vergoeding zijn er veel extra's. Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800 - 023 51 11 of kijk op www.deleukstebijbaan.nl het alfabet van Zeeland Over depressie is al veel bekend. Net als over andere psychische aandoeningen, We kennen oorzaken, gevolgen en behandelingen. Het Fonds Psychische Gezondheid biedt informatie en geeft geld voor onderzoek ën betere zorg. Wilt u helpen? Er is nog veel te doen! Want ruim drie miljoen, mensen in ons land hebben last van, vaak ern stige, psychische klachten. Voor ons werk zijn we afhankelijk van bijdragen van mensen zoals u. Word donateur en help ons met uw gift. 0 Giro 4003, Utrecht. Alles over hoofdzaken www.fondspsychischegozondheld.nl Informatie, advies en ondersteuning m.b.t. gezondheidszorg, gehandicap tenvoorzieningen, jeugdzorg en pro- E: zorginfo@klaverbladzeeland.nl MILICA LAZAROVA HUIDVERBETERING Feestelijke heropening zaterdag 18 maart a.s. 10.00-17.00 uur Gehele dag doorlopende demonstraties door Guinot-specialistes van de topbehandeling van het instituut: de Hydradermie behandeling. VRIJE TOEGANG Onder de belangstellenden van de open dag zal een gratis Hydradermie-behandeling ter waarde van 75,50 worden verloot. Overigens wacht iedere bezoeker die een afspraak voor een behandeling boekt, een zowel bruisende als ontspannende attentie! Grote Sternstraat 97 (deVeersche Poort) dépositaire Middelburg Tel.: (0118) 634479 GèHNöT

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12