Overleden Met ontzetting en ongeloof hebben wij kennisgeno men dat bij een noodlottig ongeval is overleden Paul Akerboom Wij verliezen in hem een betrokken en gedreven MeerMarkt ondernemer Wij wensen zijn vriendin, familie en vrienden heel veel sterkte bij het verwerken van dit tragische verlies. Bestuur MeerMarkt Directie en medewerkers Prisma Food Retail Diepgeschokt en bedroefd namen wij kennis van het plotseling overlijden van Paul A kerboom Wij wensen onze collega Erika en familie alle kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen Namens directie en medewerkers van De Groene-Goes Mijn civoncl gaat vallen 't wordt kil om me heen. Straks moet ik vallen en laat jullie alleen. Vergeving voor fouten en voor wat mis is gegaan. Maar kom in de nacht dicht om mij staan. De tranen in mijn ogen doen niet zo zeer, als jullie me troosten voor de laatste keer. Op 14 maart 2006 is overleden mijn man, onze vader, schoonvader, opa, zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Jacobus Hendricus Adrianus Kooijman Koos echtgenoot van Diana Pieternelle Johanna Kooijman-Cullens In de leeftijd van 44 jaar, overleden op een door hem zelf, uit overtuiging gekozen wijze. We hopen dat hij de rust en eindbestemming gevonden heeft die hij zocht. Sas van Gent: Diana Kooijman-Cullens Sas van Gent: Jacqulina en Harrie, Jaydey, Chayenne Philippine: Brigitte en Patrick, Damian Axel: Monica en Renato Familie Kooijman Familie Cullens Burgemeester Wautersstraat 3, 4551.' GW Sas van Gent De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vindén. Lieve opa, SV je bent nu een sterretje. Jaydey, Damian, Chayenne sjV Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Koos Kooijman Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde mede werker en collega, die zich gedurende vele jaren voor Sas Glas heeft ingezet. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Direcjie en medewerkers Glasfabriek Sas van Gent BV Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij heden geheel on verwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve partner, onze lieve vader, opa, zoon en broer Henk de Kreij in leeftijd Van 45 jaar. Héle,en Korstanje Danny Nico en Anja Linda Mich iel en Femke Hennie de Kreij - Ilbrink Appie de Kreij t Nancy Zegers - de Kreij Ed Zegers t Rem co Brenda Lianne Erik de Kreij Jade Salenussa Mariëlle en Nico Arjan en Leandra Maddy Oost-Souburg, 15 maart 2006 Am stel straat 85 Correspondentieadres Doornluststraat 28 4388 AM Oost-Souburg Er is gelegenheid om van Henk afscheid te nemen op maandag 20 maart van 12.50 tot 13.15 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Verbijsterd en vol ongeloof hebben wij vernomen van het plotselinge overlijden van onze goede vriend Henk de Kreij Wij wensen Fleleen. de kinderen èn verdere familie heel veel sterkte. Arian Anke Dennie en Mindy Davey Met verslagenheid namen wij kennis van het plotse linge overlijden van onze collega en medewerker Henk de Kreij Wij wensen zijn familie veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers Alcan Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeekstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Tot ons groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het volkomen onverwachte overlijden van Henk de Kreij In de bijna 32 jaar dat Henk bij ons werkte, hebben wij hem leren kennen als een gemotiveerd en gewaar deerde collega. Daarnaast was Henk altijd bereid deel te nemen aan Continuous -Improvement pro jecten. Wij verliezen een enthousiaste collega die zich altijd inspande om een positieve bijdrage te leveren aan de samenwerking op onze afdeling. Wij wensen zijn familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Collega's en Afdelingsleiding AL Alcan Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Wij zijn geschrokken en aangeslagen door het veel te vroeg overlijden van onze collega Henk de Kreij Wij verliezen in hem een sympathieke en gewaar deerde collega. Wij wensen de familie veei sterkte toe. De collega's van de D-ploeg AL Alcan Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Verslagen zijn we door het plotselinge overlijden van onze team captain Henk de Kreij Wij wensen Heieen (mede teamlid), de kinderen en verdere familie heel veel sterkte. Dartteam "Bij Vlagen" Mark van Belzen Arian Venema San jay Ganput Gerard Wesdorp Erik de Ridder Nico Hallo Monique van der Vorm Tot ons groot verdriet is vanmorgen vroeg onze lieve schoondochter/schoonzuster en tante Lourdes Segura vrouw van Geert Karman plotseling overleden. Zij is 48 jaar geworden. Middelburg: Adri Karman Jos Karman-Jansens Moerstraten: Marcel Karman Erika Karman-van Mechelen Merel IJsbrand Middelburg, 14 maart 2006 Correspondentieadres: Oosterscheldestraa 1121 4335 PC Middelburg De HEERE is groot en zeer te prijzen, en Zijn grootheid is ondoorgrondelijk. Psalm 145:3 Met diepe droefheid, maar ook met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis, dat de Heere op Zijn tijd en wijze uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve, zorgzame man en onze lieve vader en opa Jan Geluk echtgenoot van Ineke Dieleman in de leeftijd van 61. jaar. Terneuzen: Ineke Geluk-Dieleman Terneuzen: Bert en Lilian Jorieke, Mariene, Joost, Geert Terneuzen: Marion en Peter Jonathan, Christine, Matthias Waddinxveen: Annemarie en Hans Goes: Carolien Terneuzen: Jan Terneuzen: Pieter 14 maart 2006 Celsiusstraat 38 4532 KX Terneuzen De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zater dag 18 maart om 10.30 uur'in de Bethlehemkerk, Frans Halslaan 1 in Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Bethlehemkerk. Vrijdag 17 maart is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Geen bloemen. Met verbijstering hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze oud-collega Jan de Ronde We wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Oud-collega's Amines Dow Benelux B.V. Ma Een loper was ik niet, maar heb altijd van je gehouden. Peter, Dianne en llona van Dommelen Algemene en enige kennisgeving. Dankbaar dat hij niet langer hoeft te lijden, maar in tens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, vader,'broer, zwager en oom Jacob Jacobus van Belle -Jo in de leeftijd van 74 jaar. Uit aller naam: M. van Belle-Cosijn Jack f Middelburg, 12 maart 2006 Meestoof 54 Correspondentieadres: Familie F. Buys Boulevard Evertsen 246 4382 AG Vlissingen De begrafenis bij zijn zoon heeft overeenkomstig zijn wens in stilte op de algemene begraafplaats te Borse- le plaatsgevonden. Hierbij willen wij de doktoren en verplegend personeel van het ziekenhuis Walcheren bedanken voor de liefde volle en goede verzorging in dé afgelopen periode. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jo van Belle Wij herinneren hem als een warme, zeer gezellige persoonlijkheid. Terneuzen: J. Cosijn van Fraeyenhove Zandvoort: Diana en Peter Terneuzen: Cees en Elvera Gouda: Esmeralda Lieve Jo, rust zacht. Met diepe droefheid en verslagenheid geven wij u kennis dat plotseling door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man en onze lieve, zeer zorgzame vader en opa Marinus Butijn echtgenoot van Pieternella Butijn-Koster indeleeftijd van 75 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. Krabbendijke: P. Butijn-Koster Goes: Anton Butijn Waarde: Anja Weber-Butijn Huib Weber Danny, Cindy Waarde: Paul Butijn Diana Butijn-Koster RonaldEdward Krabbendijke: Jos Butijn Ellis Butijn-Tameris Niek, Manon Krabbendijke: Omi Butijn f Waarde: Kees Butijn Jantine Butijn-van Iwaarden Rik, Jülia, Niki Waarde: Cora Krijnsen-Butijn Wijnand Krijnsen Sven Waarde: Adri Butijn Suzanne Butijn-Pik Sharon, Wesley .Krabbendijke: René Butijn Mariëlle Butijn-van Iwaarden Mathanja, Cora, Tamara Waarde: Gerda van Leeuwen-Butijn Dick van Leeuwen Anouk, 14 maart 2006 Poststraat 7,4413 CJ Krabbendijke Gelegenheid tot afscheid nemen'zaterdag 18 maart van 9.30 tot 9.50 uur in de kerk van de Gereformeer de Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden om 10.00 uur-. Wij nodigen u uit hierbij aanwezig te zijn. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Krabbendijke om ca. 11.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Wanneer wij vergeten zij u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid vernamen wij het plotseling overlijden van onze geliefde zwager en oom Marinus Butijn echtgenoot van onze zuster Pieternella Butijn-Koster Kapelle: Kruiningen: Krabbendijke: Krabbendijke: Waarde: Krabbendijke: Waarde: G. Koster M. Sinke-Koster C. Lobbezoo-Koster A. Koster C. Koster-Huissen J. Koster J. Koster-de Leeuw C. de Goffau-Koster Koster P. Koster-I-lak Neven en nichten Vandaag hebben wij kennisgenomen van het overlij den van de heer A. den Dekker Bram was van 1961 tot 1981 werkzaam als mede werker buitendienst bij een van onze rechtsvoorgan- gers, het waterschap Het Vrije van Sluis. Wij wensen mevrouw Den Dekker en de verdere fa milie veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Bestuur en personeel waterschap Zeeuws-VI aan deren Mijn moeder heeft een hemelbed, Gpd heeft het voor. haar neergezet: En wordt ze wakker inclat bed, dan heeft mijn vader thee gezel Heden overleed op 80-jarige leeftijd mijn lieve moeder Cornelia van Striën sinds 5 november 1995 weduwe van Dingenus Gilles Kempe Middelburg: Anne Kempe Aardenburg, maandag 13 maart 2006 Gaaipers wei 25 4529 HD De Dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op zaterdag 18 maart 2006 om 10.30 uur in de St-Baafskerk te Aardenburg. De dienst zal geleid worden door Ds. H.J. Bijman. De teraardebestelling zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Aardenburg. Er is gelegenheid tot condoleren voor de Dienst in de St-Baafskerk. Ieder in Coensdike willen wij bedanken voor de goe de zorgen. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geheel onverwachts is maandag na een leven dat ge tekend was door hartelijkheid voor allen die haar omringden, overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Cornelia van Striën weduwe van Dingenus Gilles Kempe Terneuzen: Jan van Striën Bep van Striën-Koekkóek Kinderen en kleinkinderen We zullen haar erg missen. Ons bereikte het droeve bericht dat de heer J.M. Rademaker op 82-jarige leeftijd is overleden. Van 1964 tot 1984 was hij .werkzaam als medewer ker gemeentewerken bij de voormalige gemeente Westerschouwen We wensen zijn nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, mr. J.J.P.M. Asselbergs. burgemeester, drs. ir. J.W. de Vos MPA, gemeentesecretaris. Zierikzee, 14 maart 2006 Wij hebben kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Maarten Loeve Jarenlang heeft hij met veel plezier bij onze vereniging gesport. We wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie sterkte toe. 1 Bestuur en leden van atletiekvereniging AV'56 Onverwacht is uit onze familiekring weggenomen onze zwager en oom Pieter van Sluijs Heinkenszand: K. Dingemanse C.M. Dingemanse-Geldof Veere: P. Jobse-Dingemanse Canada: L. Dingemanse T. Dingemanse - Breel Grijpskerke: J. C. Dingemanse f G. Dingemanse-Ridderbos f Tasmanië: P. Dingemanse A. Dingemanse - Borst Grijpskerke: J. E. Ridderbos-Dingemanse A. Ridderbos f Nieuw- en Sint Joosland: F. Dingemanse R. J. Mulder Neven en nichten Enige en Algemene Kennisgeving "Nooit vragend, nooit klagend. Weinig nemen, veel geven. Altijd hartelijk en warm. Als de mensheid zo als U was .was de wereld niet zo arm Wij geven u kennis dat, na voorzien te zijn van het FI. Sacrament der Zieken, zacht en kalm is overleden Johanna Maria Rijk Janna Ovezcm.de, - V f f Goes, 8 december 1918 '15 maart 2006 Famillie Parée Familie Simonse Correspondentieadres: Deken Tomaslaan 114453 AK 's-FIeerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 18 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-PIeerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats al daar. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45 - 10.45 uur gelegenheid om afscheid van Janna te nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in "de Jeugdhoeve" gelegen heid om elkaar te ontmoeten. Wij willen het verplegend personeel van zorgcentrum "Ter Weel" hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Wij zijn vol goede moed en wij begeren temeer ons verblijf in het lichaam te verlaten en bij cle Heere onze intrek te nemen. (2 Cor. 5:8) Bedroefd maar dankbaar voor alle liefde, aandacht en zorg, die we van haar kregen, is toch nog plotse ling overleden onze lieve moeder, oma en overgroot- oma Cornelia Elisabeth Berends-Sehippers weduwe van Jurjen Berends op de leeftijd van 92 jaar. In de bijna 18 jaar dat zij gehandicapt was en niet meer kon spreken, is zij door haar doorzettings vermogen voor velen een voorbeeld geweest, Wanneperveen: Jannes en Al ie Jurjen en Astrid Johan en Tjitslce Martin en Melanie Terneuzen: Plonia en Egbert Corien en Aart Egbert en In grid Vera en Bernharcl Irene en Willem Jurjan Herman Terneuzen: Kees en Jenta Jurjen en Mariëlle Hans en Dieneke Liesbelh en Douwe Huibrecht en achterkleinkinderen Terneuzen, 14 maart 2006 De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 20 maart 2006 om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74, in Terneuzen. Voor de dienst is er vanaf 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Correspondentieadres: Bovenboerseweg 16 7946 AK Wanneperveen ui fvaar tv er zovgimg de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118 -612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: wwYV.dcgrootilckain.nl llc breng clank aan Hen, die mij kracht gegeven 1^, Christus Jezus, onze Here 1:12b! Dankbaar dat wij hem zolang bij ons mochten heb ben geven wij kennis dat door zijn Heer en Heiland" thuisgehaald onzé lieve zorgzame vader, opaenmif overgrootvader 11 Janis Janisse weduwnaar van Willemina Minderhoud eerder weduwnaar van Maatje Roelse op de leeftijd van 94 jaar. Westkapelle: Korrie Westerbeke-Janisse Piet Westerbeke Maaike Netty Willemijn Jakob en Ingricl Jasmijn Öostkapelle: Wilma Wondergem-Janisse Aart Wondergem Bart en Arnold Willeke en Eric Renate en Philip Vlissingen, 15 maart 2006 Correspondentieadres: Huijgensstraat 22 4361 CW Westkapelle Hij is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 t'e Vlissingen, al waar geen bezoek. De begrafenis zal plaatshebben op maandag 20- maart om 12.15 uur op de begraafplaats te Westka pelle. Voorafgaand aan de begrafenis zal er een worden gehouden om 11.00 uur in het k van de Vrije Evangelische Gemeente, Koestraat 27te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren ir bovengenoemd kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar het personeel van "Swerf-Rustte Middelburg en van het ziekenhuis "Walcheren"afdeling geriatrie, te Vlissingen voor de liefdevolle verzorging die hij claar kreeg. Op 94-jarige leeftijd is overleden onze zwager en oom J. Janisse A.cle Witte-Minderhoud (in herinnering) P. de Witte (in herinnering) K. Minderhoud J. Minderhoud-Van Vaardegem Neven en nichten Tot ons grote verdriet is zaterdag 11 maart heel plot seling overleden mijn lieve partner, vader, groot vader en broer Sean Winders (golfleraar) Janny Ris en familie Correspondentieadres IJsselstraat 18 4335 KB Middelburg De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Lieve Ineke Zie je wel, je bent een wonder, i niets aan jou is saai en grijs. •- Wees maar jij en blijf bijzonder. Zing maar gewoon je eigen wijs. j Weet wat belangrijk is in 't leven. 1 We zullen je nooit vergeten. Ko en Ina Lenie en Ad Cobie en Rinus Tonnie en IJsbrand enKiba 3 Goes, 14 maart 2006 Dankbetuiging De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en onze oma Paula Ringoot-Audenaerde hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid hebben or goed gedaan. Onze oprechte dank hiervoor. Familie Ringoot Heikant, maart 2006 SjU Belangrijke mededeling voor onze klanten: 1. Westec Motorenrevisie blijft voortbestaan o.l.v. C.F. (Kees) Weststrate: Verkoop: m Ruilciiinderkoppen Ruiimotoren, ruil draaiende gedeeltes b Ruil Nieuwe turbo's reviseren cilinderkoppen, motoren en deelrevisies uit- en inbouwen motoren en cilinderkoppen 9/ gloeibougies en verstuivers verwijderen verkoop motoronderdelen: b o.a. pakkingsets, kopbouten, kleppen, zuigers etc. Nieuw!! n reinigen en testen injectoren (benzine èn LPG) b compressiemetingen diesel- en benzinemotoren (evt op locatie) e nieuwe activiteiten 2.1 april 2006: Sluiting afdeling METAALBEWERKING i.v.m. pensionering C.M. Weststrate Ga bij motorpech beslist naar Westec, uw revisiespecialistTel: 0113 '23228$

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 32