Boeiende derby zonder winnaar PZC Savok-meiden zijn in mineur -4 Turnsters maken er een happening van Driebanders Royal zijn in acuut gevaar Biervliet wint met hattrick Ogenae Terneuzense Boys in allerlaatste minuut nog naast AZW: 1-1 uitslagen Nieskens maakt winnende goal Nieuwe leiders in bandstoten Kostbare zege Scheldesport maandag 13 maart 2006 door Aector Dooms AXEL - Voetbalderby's zijn meestal oersaai en vervelend. AZVV en Terneuzense Boys maakten daar op het zware veld in Axel zaterdag een positieve uitzondering op. Het streekduel in de tweede klasse van het za terdagvoetbal, dat eindigde in een gelijkspel (1-1), boeide van af het eerste tot het laatste fluit signaal van de goed leidende scheidsrechter Klerks uit Waal wijk. De eindstand werd ook nog eens bereikt door twee fraaie doel punten en was terecht. Al viel de gelijkmaker van Ruud Hooge- steger pas in blessuretijd. AZVV-trainer Kurt Migom rea geerde niet eens teleurgesteld op de late tegentreffer. „Dat kan gebeuren. Ik ben eerlijk: het is een terechte uitslag." Hoogesteger was gepasseerd voor een basisplaats, maar viel uitstekend in. De invaller antici peerde na een handig overstap je van Tim Louwiesse, gepast op een voorzet van een andere in valler, Anrico van Hecke. Hooge steger sneed naar binnen, zette twee AZW-spelers op het ver keerde been en schoot de koplo per naar de 1-1-emdstand. Dat de invallers nadrukkelijk betrokken waren bij de gelijk maker is al een heel jaar illustra tief voor de sterkte van de Boys-selectie. „We zijn niet in paniek geraakt. De wedstrijd kon alle kanten op, maar de uit slag' geeft de verhoudingen pri ma weer", vond Boys-trainer Danny van de Velde. Joep Frusch had meer moeite met het resultaat. „Het is zuur om in blessuretijd nog een doel punt tegen te krijgen", moest de uitblinker van AZW even slik ken. De voorbeeldige aanvoer der had zelf zijn ploeg van de eerste tot de laatste minuut op sleeptouw genomen. Flitsend De thuisclub kende een flitsen de start. Terneuzense Boys werd overrompeld door de agressieve speelwijze van de Axelaars. Dat leverde ook kansen op. Zo kopte Frusch, die vrijwel alle lucht duels won, de bal op de voet van Jacco Koekkoek. De aanvaller trof de paal. Gerben Steyaert verscheen daarna plotseling vrij voor het Boys-doel, maar zijn in zet verdween langs de verkeerde kant van de paal. De Terneuze- naren herpakten zich langzamer hand wel. Tim Louwiesse zag een doelpunt op aangeven van Matti Buysse voor buitenspel (al of niet terecht) afgekeurd. „Een zuivere goal", oordeelde Van de Velde. Louwiesse kreeg wel een herkansing: de aanvaller stuitte op AZVV-doelman Niels Mee- sen. Het gebeurde allemaal bin nen tien minuten spelen. Migom had zijn spelers de opdracht ge geven om de tegenstander kort te dekken. Zo liepen er over het hele veld koppels. Het anders zo productieve Boys-duo Arjen Oostdijk/Marco Faassen werd door terriër Dan ny Aarnoutse en kuitenbijter Ferry van der Veeke geen ruim te gegund. De fysiek sterke Steyaert, die goed op dreef was, belastte zich met Louwiesse en laatste man Jochem Marcus nam geen enkel risico. Op het middenveld was er de broe derstrijd tussen Mevlud Eryüriik (AZVV) en Ali Eryürük (Terneuzense Boys), die onbe slist eindigde. De ploegen hielden elkaar voor het overige ook goed in even wicht. Op slag van rust leek Ryan de Regt de score wel te openen. De middenvelder van AZVV begon aan een indruk wekkende solo, die door Cees Duitemeijer ten koste van een overtreding werd gestopt. „Daar was een rode kaart op zijn plaats geweest", vond Mi gom lalter. Duitemeijer kwam met geel weg. In de tweede helft was het begin weer voor AZW. Dat werd na twee minuten beloond met een fraai hoogstandje van Jacco Koekkoek. De koelbloedige aan valler kreeg van de Boys-verde diging net voldoende gelegen heid om de bal loepzuiver ach ter de kansloze doelman Guido Vinke te plaatsen: 1-0. „Jacco is een meerwaarde voor ons team. Sinds zijn terugkeer loopt het bij AZW weer veel be ter", prees Migom de scorende spits. Terneuzense Boys ging op zoek naar de gelijkmaker en leek daarin te slagen. De kopbal van Faassen raakte, de lat, waarna doelman Meesen de treffer voor- AZW-aanvoerder Joep Frusch probeert koppend te scoren tegen Terneuzense Boys in een duel met Cees Duitemeijer. Robert Bezemer (rechts) volgt de actie van dichtbij. foto Camile Schelstraete kwam met een schitterende re flex op de inzet van Louwiesse. In de rebound stuitte Oostdijk op een Axelse verdediger. Aan de andere kant had de wedstrijd definitief beslist kunnen wor den. Een steekbal van Frusch be reikte de na rust sterk spelende Mevlud Eryürük. De middenvel der schoot de bal langs doelman Vinke, maar ook tegen de paal. De te vroeg juichende AZW-in- valler Leon Goossen stond erbij en keek er naar. Risico's „We moesten meer risico's ne men door achterin één op één te spelen", verklaarde Van de Vel de de open speelwijze. De trai ner had de gelukkige hand door Van Hecke, Hoogesteger en Rijn berg als verse krachten in het veld te brengen. Met dank aan de invallers sleepte de Terneu zense ploeg na een lange serie winstpartijen toch nog een ge lijkspel uit het vuur. Het punten verlies tast de koppositie nog niet aan. Kurt Migom zag zijn doel (een periodetitel) dichterbij komen en droomde hardop van een mo gelijk scenario. „Terneuzense Boys kampioen, AZW promo veert mee naar de eerste klasse en Hoek degradeert uit de hoofd klasse. Dan hebben we prachti ge derby's volgend jaar", glun derde de ex-speler van Hoek. AZW-Terneuzense Boys 1-1 (0-0). 47. Jacco Koekkoek 1-0, 92. Ruud Hoogesteger 1-1. Scheidsrechter A. Klerks (Waalwijk). Gele kaart: Mevlud Eryürük, Niels Gommers (AZVV), Cees Duitemeijer, Ali Eryürük (Terneuzense Boys). Aan tal toeschouwers: 400. AZW: Niels Meesen, Ferry van der Veeke, Jochem Marcus, Ger ben Steyaert, Danny Aarnoutse; Jarno Waebeke (84. Niels Gom mers), Mevlud Eryürük, Joep Frus ch, Ryan de Regt (73. Corné Lan- gendoen); Veli Eryürük, Jacco Koekkoek (82. Leon Goossen). Terneuzense Boys: Guido Vinke; Robert Bezemer, Ayhan Atmaca (80, Robert Rijnberg), Cees Duite meijer, Gerben Schram; Evert-Jan van Opdorp (70. Anrico van Hecke), Ali Eryürük, Marco Faas sen, Matti Buysse (70. Ruud Hooge steger); Tim Louwiesse, Arjen door Peter Snelders AXEL - Het was een lange, een drukke, maar vooral mooie turn- dag in sporthal 't Sportuus in Axel. De turn- en gymvereni ging Voorwaarts kreeg er zater dag te maken met het gekrioel van vele jeugdige en wat oudere turnsters tijdens de voorronden vijfde divisie NTS voor meisjes en vrouwen. Voor het lagere niveau schrijven doorgaans vele sportsters in. Zo was het ook zaterdag. Vóór de klok van acht uur werd er al in- geturnd. Ruim twaalf uur later draaide de laatste turnster haar oefening. In de tussenliggende uren hadden 350 sportsters hun mogelijkheden getoond. Voor de organisatie een hels karwei om alles in goede banen te leiden. Het mocht dan allemaal op een wat lager niveau zijn, de belang stelling en het plezier van de deelnemers waren er niet min der om. Een volgepakte sporthal zorgde voor een sfeervolle ambi ance en was getuige van regionaal succesje. Er waren eerste plaatsen Vm, Jamila Mieras van thuisveJ 1/ ging Voorwaarts, Evelien de Rui, ter en Lisa Krbbbenborg va d EMM Terneuzen en Julissa feris van Thor Sas van Gent' Tweede plaatsen konden opge[e. kend worden voor Felicia Ver vaet, Lisa Vlassenrood, StepW nie Ambrosini (allen waarts), Nathalie Kik Richeline Storm en Alys dor van Thor en derde t voor Femke Houtzager [m waarts) en Esmee Juni (Thor). In deze wedstrijden vielen ooi c plaatsen te verdienen voord» eindstrijd van Zuid-West-Nederl land, die zaterdag 22 april i i Oostkapelle wordt gehouden.if s de meeste groepen stroomden dj eerste tien meisjes van hel. klas- sement door. Ook voor de stelfinales in Goes, die 13 tj worden gehouden, kwalificeer den zich heel wat sters. door Joop van den Oudenhoven SAS VAN GENT - De drieban ders van Royal/De Parel uit Sas van Gent moesten op eigen bil jarts buigen voor voor de Bra banders van Veilingzicht 2, die een naaste concurrent zijn in de degradatiezone van de derde di- Voor de derde keer dit seizoen kwamen de driebanders van Royal net tekort om tenminste een gelijkspel uit het vuur te sle pen. De realiteit is dat de Sas- senaren in acuut gevaar verke ren. Carlo van Dam kon een aar dige start tegen Machielsen geen vervolg geven. Hij stond in zijn partij negen punten voor, maar viel volledig stil. De Bra bander profiteerde en boekte naar later bleek een kostbare ze ge- Jens van Dam was volstrek! kansloos tegen Mare Reijndeis De andere jongeling, Mathia Vlerick, keek tegen een achterstand aan tegen Sc kens, maar de jonge Belg zelli een voorbeeldige achtervolg^ in. Aan de finish kwam hij loc! drie punten tekort. Eddie vas Goethem boekte de enige winst partij met een mooi moyenne' De Geslootene Boom kwam ooi maar tot één winstpartij. Albeij Lacante redde de eer. Royal/De Parel - Veilingzicht I 3-5: Eddie van Goethem - P. ra] Steen 35-29, 44; Jens van Dam- M. Reijnders 21-35, 53; iWafliiei Vlerick - W. Schellelcens 27-30, ij Carlo van Dam - M. Mitchiê 30-30, 72. Veilingzicht 3 - De Geslooteni Boom 6-2: N. Sep - Elienne ca Damme 30-27, 56; A. Sep - /lifer, Lacante 17-25, 35; C. van Peer Willie van Dorst 25-20, 63;H,m Peer - Benny de Waal 20-13,46. van onze sportredactie TERNEUZEN - Biervliet had het in de vijfde klasse van het zondagvoetbal één helft moei lijk met SDO'63. Bij rust was het 2-0 voor de bezoekers. In de tweede helft stelde de koploper orde op zaken en boog de achter stand om in een ruime zege (5-2). IJzendijke, de naaste concur rent, maakte geen fout en won met 5-1 bij Schoondijke. Biervliet-SDO'63 5-2. Biervliet speelde in de eerste helft slap en werd afgetroefd door een veel feller SDO'63. Al na vijf minu ten scoorde Stefan van Dam 0-1. Nog voor rust werd het 0-2 door Dennis van Driessche. Na rust voerde Biervliet enkele wij zigingen door. Vooral de in breng van jeugdspeler Ben Onge- nae gaf de doorslag. Nadat Mus tafa Yilmaz voor 1-2 had ge zorgd, tilde Ben Ongenae met een puntgave hattrick de stand naar 4-2. Jan van Bakel bepaal de de eindstand op 5-2. Schoondijke-IJzendijke 1-5. Op alle fronten was IJzendijke be ter. De ploeg nam in de eerste helft een voorsprong van 3-0 door doelpunten van Adri van Iianegem en Martijn Rijckaert (2x). Kort na rust scoorde Giel-Jan de Neve 1-3. Daarna kreeg de thuisploeg zowaar en kele kleine kansjes op een twee de treffer. Die viel niet. Toen Martijn Rijckaert 1-4 liet note- GOES - Zes wedstrijden in de vierde klasse van het zaterdag voetbal werden afgelast. Cad- zand kwam wel in actie en won de thuiswedstrijd van Colijns- plaatse Boys met 2-1. De wedstrijd ging lange tijd ge lijk op. Cadzand kwam tien mi nuten voor rust op een voor sprong door een treffer van Pa trick Vercouteren. Robert-Jan van de Genuchten tekende na een uur met een fraaie lob voor de 1-1. Met een geplaatste vrije trap van Peter Nieskens, tien minu ten voor tijd, ging de winst toch nog naar de thuisploeg. ren was het beslist. Adri van Ha- negem zorgde voor het slotak koord: 1-5. Sluis-Oostburg 1-0. Een echte derby. Veel inzet en dus veel strijd. Beide teams deden niet voor elkaar onder. Het enige doelpunt viel twintig minuten na rust. Van afstand liet Rafat Kormaz 1-0 noteren. Groede-Graauw 3-3. De meeste supporters van de thuisploeg dachten bij 0-3 al aan een war me kantine. Toen sloeg Groede plots op hol. Graauw was voor rust verdiend naar 2-0 uitgelo pen door doelpunten van Jean-Paul de Caluwé en Karei Steijaert. In de tweede helft was Groede sterker. Toch scoorde Graauw tegen de verhouding in 0-3 door Jan d'Haens. Dat leek de beslissing. Een eigen doel punt van de bezoekers bracht Groede in de 80e minuut terug in de wedstrijd. Zeker toen twee minuten later Imre Hubregtsen met een fraaie kopbal 2-3 scoor de. Het heilige vuur ontbrandde en twee minuten voor het einde kopte Angelo Sinack de 3-3 bin nen. Sluiskil-Corn Boys 1-2. Op de zege van Corn Boys viel niets af te dingen. De ploeg speelde be ter samen. Bij de thuisploeg oog de het spelbeeld wat onverzorgd en rommelig. In de 10e minuut werd het 0-1. Een voorzet werd door de gehele Sluiskil-defensie gemist en Sven Vermeersch kon aan de tweede paal binnen knik ken. Uit een mooie aanval scoor de Dennis Winne kort na rust 0-2. Daarna een aandringend Sluiskil. Op aangeven van Ke vin Sermijn scoorde Pepijn de Smet pas in de 85e minuut de aansluitingstreffer. De tijd was tekort om nog langszij te ko men. Reserve vierde klasse. Axel 2-Terhole 8-0. Een veel te tam en ver onder het normale niveau spelend Terhole kreeg voetbal les. De thuisploeg was op alle fronten heer en meester en leid de binnen tien minuten met 3-0 door doelpunten van Joran Scheele, Jordi Bolleman en Niek de Meijer. Nog voor rust liet Jo ran Scheele 4-0 noteren. Na de pauze ging de thuisploeg door en liep uit naar 8-0 door treffers van Jordi Bolleman, Joram Scheele, Jordy Seghers en een ei gen doelpunt van Terhole. Evelien Bakker van Savok stuit op een tweemansblok van Kwiek, Maartje Snelders (9) en Jacqueline Dieleman (5) wachten op de rebound. foto Dirk-Jan Gjeltema door Peter van Kouteren BRUINISSE - Vreugde en ver driet lagen zaterdag in Bruinis- se heel dicht bij elkaar. De vol- leybalsters van Kwiek grepen in een rechtstreekse confrontatie met Savok de laatste strohalm in de strijd om lijfsbehoud en vierden de 3-1-zege (16-25, 25-15, 27-25, 25-15) uitbundig. Eén kleedkamer verder was het in het ontgoochelde Sasse kamp muisstil. Kwiek-Savok was op papier een 2degradatieduel, maar bleek in werkelijkheid een treffen tussen twee teams, die er alles aan de den te laten zien dat ze in de re giodivisie thuishoren. Kwiek werd in de eerste set naar kans loze cijfers gespeeld, maar toon de daarna een voorbeeldige veer kracht. Met een geweldige inzet als sterk wapen groeide de thuis ploeg vooral in verdedigend op zicht boven zichzelf uit. Dat leidde tot het befaamde avondje Kwiek. ,,Als we in de laatste vier wedstrijden spelen zoals we vandaag hebben gedaan, dan blijven we erin", verzekerde Louise Vleugel. „We hebben als een echt collectief gespeeld." Savok-coach Piet Hubregtsen wilde zijn ploeg niks verwijten. „Er is keihard gewerkt. We had den misschien alleen nog iets kiener moeten spelen. Ik snap niet dat Kwiek zo laag staat. Ze stonden als bëesten te verdedi gen." Kwiek versloeg Savok voor de tweede keer dit seizoen met 3-1 en verkleinde door de thuiszege de achterstand op de Sasse for matie tot drie punten. Met nog vier duels voor de boeg zullen beide teams vol aan de bak moe ten om aan degradatie of het spe len van nacompetitie te ontsnap pen. Savok treft in de resteren de duels in Sas van Gent met De Burgst en Triade/VCT twee con currenten. „We moeten niet naar anderen kijken", vond Piet Hubregtsen. „We hebben het vol ledig in eigen hand. Ik heb er al le vertrouwen in." Kwiek ontmoet in de laatste vier wedstrijden VOY, Sarto 2, Fusion en Benevia. Dat zijn vier teams uit het linker rijtje. Het goede spel tegen Savok biedt de Bruse ploeg echter perspectief. Kwiek, dat zonder Louise Vleu gel begon, werd in de eerste set volledig afgetroefd door Savok. IJzersterk De Zeeuws-Vlamingen liepen in twee servicebeurten weg van de thuisploeg en deelden daarmee een tik uit. Marian van Donge in spireerde Kwiek in de tweede set met een prima opslagbeurt (8-0) en wees haar ploeg de weg. Marije Munter speelde in het midden ijzersterk en Louise Vleugel, die in de tweede set in het veld kwam, groeide in verde digend opzicht uit tot uitblink ster. „Als je met 8-0 voor komt, hoef je daarna alleen maar op de si- de-out te spelen. Dan speel je het gewoon uit", zei de buiten speelster. Na de gelijkmakende winst brachten beide teams in de der de set spektakel. Dat resulteer de in een duel met een hoog kijk cijfer en een enerverende ont knoping. Drie persoonlijke fou ten aan Kwiek-kant leken het duel in Sas' voordeel te doen kantelen. Savok kwam op set- punt (24-25), maar slaagde er niet in om dat te verzilveren. An gela Guiljam had voor de thuis ploeg een belangrijk aandeel in de laatste twee punten (27-25). Daarna gingen de ploegen op nieuw enige tijd gelijkop. Ma rije van de Sande serveerde van 11-8 naar 17-8 en legde daar mee de basis voor de beslissende setzege. Piet Hubregtsen berust te in de nederlaag. „We kunnen het op niemand steken. Niet op de scheidsrechter, niet op de lijn rechters. Ik vind dat we goed hebben gespeeld. We hebben ver loren van een ploeg die net wat beter was." Omloop van Axel. 21,1 kilometer. Mannen: 1. Kristof Rul (B) 1.14.18, 2. Bart de Grove (B) 1.15.19, 3. Didier Bra et (B) 1.17.29, 4. Johan Verfaillie (B) 1.20.24, 5. Daniël van de Walle (B) 1.20.25, 6. Fons Warrens (Kloosterzan- de) 1.22.07, 7. Freddy van Eijnde (B) 1.23.25, 8. Nico Ros (B) 1.25.59, 9. Mare Corijn (Terneuzen) 1.26.05, 10. Harold Platjouw (B) 1.26.33. Vrouwen: 1. Sofie Claus (B) 1.30.44, 2. Monique Allefs (Hulst) 1.38.43, 3. Astrid Verhage (Zuiddorpe) 1.39.21 7 kilometer, mannen: 1 Jan-Willem Bakker (Axel) 25.50, 2. Jan Santens (B) 25.59, 3. Johan Heerwegh (B) 26.24. Vrouwen: 1. Greta Ingels (B) 33.43, 2, Tineke Haers (B) 35.02, 3. Hester Vink (Westdorpe) 35.22. 4 kilometer, mannen: 1. Irenee Goet- hals (B) 16.12, 2. William Verminck (B) 17.06. Vrouwen: 1. Zoë Schelfhout (Koe wacht) 17.55, 2. Christine Criel (B) 25.41. Seniorencompetitie kanaalzone. Gregorius-Het Dorpshuis 261-230, De Veste-De Lovenhoek 254-248, De Vla- schaard-St. Albert 250-195, 't Steen-Mal- pertuus 330-319, De Lieve-Het Kasteel tje 248-155, Het Meulengat-De Warande 226-198, Het Trefpunt-Koewacht 221-290, Bachten Dieke-Hulst 198-193. Stand bovenaan: 1. Malpertuus 105,158, 2. 't Steen 103,540, 3. Grego rys Ctr. 102,628, 4. De Lieve 102,483, 5. Het Trefpunt 101,629, 6. Het Dorpshuis 100,843, 7. St. Albert 100,307, 8. Bach ten Dieke 99,403, 9. Koewacht 99,188, 10. Het Kasteeltje 98,773. Teamcompetitie Zeeuws-Vlaamse biljartbond. Driebanden. Stand: 1 WBC 13-55, 2. BV Dow 1 12-44, 3. ENZK 12-43,4. TMW 12-415. De Lovenhoek 1 13-40,6. CBC 1 12-36. Libre, stand: 1. De Troubadour 15-75, 2. BV Dow 2 17-74, 3. ABC 17-73, 4. JBH 16-69, 5. DOS 16-64, 6. CBC 2 16-57, 7. NASA/Ed Horemans 2 16-54, 8. SBC 16-49, 9. De Lovenhoek 2 16-48, 10. NASA/Ed Horemans 1 17-35, 11. CBC 3 16-25. Axel. Voorronden vijfde divisie NTS regio Zuid-West-Nederland. Instap NTS 12: 1. Jamila Mieras (Voorwaarts Axel) 33,70 punten, 2. Ellis van Son (Turnlust) 33,65, 3. Laura Bastianen (Olympia Wernhout) 33,45, 4. Aafke Roodzant (Voorwaarts) 32,65, 6. Daniëlle de Putter (THOR Sas van Gent) 32,40, 8. Leen de Vleeschauwer (THOR) 32,20, 10. Lisa de Waele (Voorwaarts) 31,95. Instap NTS 13: 1. Sophie Roland (VTV) 34,40, 2. Felicia Vervaet (Voor waarts) 32,95, 3. Renée Deijnen (VTV) 32,25. SAS VAN GENT - Het koppel Johan van den Bergen en Jurgen Stracke is van de kop verdron gen in het kampioenschap band stoten voor teams in Sas van Gent. Op de derde wedstrijddag boek te het tweetal één winst- en een verliespartij. Dat was voldoen de voor de concurrentie om het commando over te nemen. Carlo van Dam en Rien Sandri- ni zijn de nieuwe leiders. Pupil 1 NTS 11: 1. Eveline de Ruits (EMM Terneuzen) 33,65,2. Marieke Lu) ten (Olympia Wernhout) 33,55,3, Er lien Vincenten (Longo Breda) 32,90,5 Marjolein Hamelink (EMM) 32,80,7 M nouk Dhaene (Voorwaarts) 31,75,1 Sophie Kieboom (EMM) 31,40. Pupil 1 NTS 12:1. Gaëlle Bije (Same> sprong) 32,75, 2. Richeline Stoai (THOR) 32,20, 3. Kirsten Vermolen |L» go Breda) 31,65. Pupil 2 NTS 10:1. Claire van de Stunt (Turnlust) 33,80, 2. Annabel Kuips! (VTV/TSZ) 33,05, 3. Esmee Jurriêm (THOR) 32,90, 5. Evi Dieleman (THffii 32,10, 7. Ashley Bijland (Voorwaarts! 31,55. Pupil 2 NTS 11:1. Melissa Boermt (VTV/TSZ) 34,45, 2. Alyssa Piscada (THOR) 33,90, 3. Yanniek van Dooft' (Breda Gym) 33,50, 6. Marinda Meef- tens (Voorwaarts) 32,85, 9. ChrislS Brouwers (EMM) 31,90. Jeugd NTS 9: 1. Monique van Bt (VTV/TSZ) 34,15, 2. Wendy van Gill (Turnlust) 33,95, 3, Quinchy Vroomai (VTV/TSZ) 32,90, 6. Dominique Verhel* (Voorwaarts) 32,55, 8. Wendy de Jong! (Voorwaarts) 32,25. Jeugd NTS 10: 1. Julissa Stoffel» (THOR) 33,85, 2. Lieve Brouwers (Lo go) en Melanie Baas (Astrow) 32,60, Esmee de Jonge (Voorwaarts) 31,30. Jeugd NTS 11: 1. Lisa Krabbenboi| (EMM) 32,75, 2. Lisa Vlassenrood(Va* waarts) 32,15, 3. Mirjam Geldof (Veltkf 32,05, 4. Dagmar de Reus en Sissife ck (beiden Voorwaarts) 32,00. Junior NTS 9: 1. Maartje DamenISfr men voor Terheijden) 33,15, 2. RosaU de Graaf (MTV'69) 32,80, 3. AnetteBsa (Astrow) 32,55. Junior NTS 10: 1. Anneloes Marij® sen (Olympia Wernhout) 33,65, 2. N* thalie Kik (EMM) en StéphanieAmbros ni (Voorwaarts) 33,60, 6. Joyce de Bak ker (THOR) 31,95, 7. Renate de Reut (Voorwaarts) 31,65, 8. Jasmijn Vervaet (THOR) 31,40, 9. Anouk Dieleman (THOR) 31,25. J Senior NTS 9: 1. Lieke de Bruin (Ani mo Roosendaal) 36,05, 2. Chantal Hf kers (Animo) 36,00, 3. Femke HouUag? (Voorwaarts) 33,35 punten. TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport deden uit stekende zaken in de over- gangsgklasse. In het sportcen trum Vliegende Vaart van Ter neuzen werd in een belangrijk duel voor de degradatiestrijd ri vaal Octopus met 78-65 versla gen. In de eerste helft liep de ploag van coach Amin la Lami vlot uit naar een voorsprong van 37-2J- De ploeg uit Vugt kwam door slordig spel van Scheldesport ns rust terug, wat voor onnodige paniek zorde. De spanning even terug te keren, maar in slotminuten stelde de thuiscluö orde op zaken. Fon Chan was bij Scheldesport sterk op dreef en Joeri van Aa s buitte het tekort aan lengte"1] de jonge Brabanders uit do" veelvuldig onder de basket scoren. Van Aalst was dan oo topscorer met 22 punten. Mail- rits van Aalst en Fon Chan wa ren goed voor dertien punten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44