Delta Sport bakt er weinig van I Turntitels voou Mol en Bakker] Kwiek stijgt boven zichzelf uit PZC Arjan Beije valt naast podium Algehele malaise bij trio's Scaldina Hockeysters HSD' trekken lijn door Korfballers van SKNWK sluiten af met verlies Kampioen sluit waardig af Scaldina-jeugd stunt bij leider uitslagen EMM speelt zich veilig Zierikzeese handballers verliezen van Groene Ster 2:15-19 maandag 13 maart 2006 van onze sportredactie MAARHEEZE - Audrey Mol en Chayenne Bakker van turnver eniging Delta Sport uit Zierik- zee zijn kampioen geworden in de derde divisie van de districts- finale Zuidwest Nederland. In Maarheeze kwam de 14-jari- ge Mol bij de junioren op de vier kamp tot 34.15 punten. Bakker (9) bleef bij de pupillen de con currentie uit Limburg/Brabant en Zeeland een vol punt voor. Haar score was 34.65 punten. In Maarheeze werd niet alleen om de districtstitel gestreden. De deelnemers konden zich ook plaatsen voor de Nederlandse kampioenschappen op 20 mei in Reusel. Spannend Voor Audrey Mol uit Zierikzee werd het zaterdag na haar over winning op de sprong met 8.60 punten en een derde en vierde plaats op brug en balk nog even spannend bij de vloeroefening. Daar behaalde ze van de 36 ge plaatste turnsters een achttien de plaats. Sandra Doesburg uit Belfeld kwam uiteindelijk'twee- tiende punt te kort op de turn ster van Delta Sport. De Nederlandse kampioene van vorig jaar, Chayenne Bakker uit Renesse, was oppermachtig in Maarheeze. Met ruime voor sprong won ze van haar naaste concurrent Myrthe Kievit uit Boxel. Voor Bakker was er een overwinning op de vloeroefe ning (8.60) en op de ongelijke brug (9.35). Bij de sprong kwam ze tot 8.85 en op de balk tot 7.85 punten. Marika Padmos behaal de bij de pupillen 2 een derde plaats, 32.125 punten. De tienja rige turnster uit Brouwershaven verspeelde te veel punten op de sprong om in aanmerking te ko men voor de districtstitel. De zeventienjarige Sanne Tame- rus uit Zierikzee werd vierde bij de senioren. Beide turnsters mo gen naar de Nederlandse kam pioenschappen in Reusel. Gina Kemmeren miste op vijfhonderd ste punt de plaatsing voor de na tionale titelstrijd. Met 30.35 pun ten eindigde ze als veerW Slechts twaalf turnsters sh jo. men door naar de laniB"" wedstrijden. Esther Loevi, «1 Scharendijke en Sanne van veren uit Zierikzee werden— geschakeld voor plaatsingJ, het NK met en 15e plaats. NIEUWERKERK - De kor[J[a Iers van SKNWK hebben li Vo zaalseizoen met een nedcrln ali afgesloten. Kampioen Tjoba was met 18-7 te sterk. Tjoba had veel routine in ie ploeg. Bij een tussenstand i mi 0-7 kon SKNWK voor hele® ia: scoren. Bij rust stond het pli 3-11. Na de pauze ging het ie ut beter met de Nieuwerker) pe ploeg, maar toch werd de i| np strijd kansloos verloren. jei Met elf punten uit twaalfye strijden behaalde SKNWK Ai seizoen de vijfde plaats inde® ja de klasse. j Scores SKNWK: Jacco Folnw Johan van de Linde 2, Anneketc P( de Linde en Rocco Baa: beiden l, 1 ZIERIKZEE - De futsalten Si Van Oeveren/WIK hebbende competitie waardig afgeslolu v; De kampioen won met 64n de laatste geloste concmm g( Neffen d'Eule. oi ri Woensdag sluit de kampioen!? seizoen af met de strijd om Supercup tegen bekenvinn; Balkan Express. Die ploegt: een slechte generale voor d t duel. De ploeg verloor imme met 3-5 van de nummer vós laatst Nugrin/Sjaak. Brat S Groenvoorziening veroverdei r eindelijk de derde plaatsin eindstand door een 6-2-zege SV Dreischor. van onze sportredactie ZIERIKZEE - Bij tafeltennisver eniging Scaldina was het algehe le malaise. Zeven van de acht se niorenteams verloren. Het enige winnende team was het zeven de, dat won van... Scaldina 8. Ook bij Kerkwerve wordt door het gros van de teams angstval lig naar beneden gekeken op de ranglijst. Scaldina-The Back Hands 3-7: Hans Volkeri was wederom de enige de tegenstand van beteke nis ontwikkelde. Hij won in vier games van William Tempelaars en Arjan Schijven. Het derde Scaldina-punt kwam van Arjan Bom, die in vijf games van Tem pelaars won. Invaller Niels van Velthoven kwam tegen Schijven in de vijfde game (6-11) tekort. Vice Versa-Kerkwerve 6-4: Arie de Mik zorgde voor driekwart van de Kerkwerfse productie, In valler Jaap Huigens scoorde één wedstrijdpunt, Stoffel van de Wekken, aan een ongelukkig sei zoen bezig, bleef op nul staan. Markiezaat 5-Kerkwerve 5-5: Arie de Mik zette zijn goede vorm door en won nu zelfs drie maal; alledrie keren in drie ga mes. Maurice van Slobbe zette zijn rentree luister bij met twee zeges; zijn derde partij ging ver loren in vijf games. Van de Wek ken kwam weer niet in zijn spel. SVNB-Scaldina 2 6-4: Jan Kik boekte twee goede winstpar tijen, Pang Yuen schreef er één bij, terwijl dit tweetal samen het dubbelspelpunt in vijf ga mes veroverde. Hans Jonker bleef puntloos. Kerkwerve 2-Middelburg 9 5-5: Met invaller Gerard Knol uit het 3 e trokken Jaap Huigens en Albert de Vos een gelijkspel naar zich toe. Invaller Gerard Knol en Jaap Huigens wonnen van Rinze Porte. Albert de Vos zorgde voor drie individuele punten, waarvan hij er twee in vijf games veroverde. Hotak'68 6-Scaldina 3 8-2: De enige Scaidina-speler die niet droog bleef staan, was Dennis Smalheer. Plij won twee par tijen. Jan Remmers en Mario van Popei'ing wonnen niks. Kerkwerve 3-Yerseke 4 6-4: Jos Lindeman won één keer, Gerard Knol en Henk 't Hart wonnen twee partijen. Het winnende punt kwam uit het dubbel van 't Iiart/Lindeman. Scaldina 4-Oudelande 3 2-8: Kees Deurloo verzamelde beide punten. Niet zo vreemd, want hij was de enige beschikbare vaste speler. De invallers Mar Holkers en Bert de Jong hadden niets in de melk te brokkelen. Kerkwerve 4-Kapelle 4 4-6: Wil- bert Huigens kon niet aan de winst bijdragen: hij kwam niet tot winnen. John Hage deed dat wel en klopte al zijn tegenspe lers. Daan van de Hoek scoorde één punt, maar dat werd hem in de schoot geworpen doordat Rot tier afhaakte. Scaldina 5-Kapelle 5 4-6: Jan Kastelein trof geen blaam in de nederlaag, want hij won zijn en kelpartijen. Rita van de Zande haalde het vierde punt, Bert de Jong bleef ook hier zegeloos. SVD-Kerkwerve 5 5-5: Robin Kool en Johan Pannekoek ver zorgden vier van de vijf punten. Marcel van Slobbe pakte er één. Scaldina 6-Kapelle 6 3-7: Posi tief waren de twee tegenpunten van Ed Voshol en de zege van Koop Broekhuizen op Kapelles sterkste man Frans Sinke. Nega tief was dat de overige zeven partijen verloren gingen. Scaldina 8-Scaldina 7 1-9: Eve lien Kostense won het enige punt voor het achtste door winst op Jan Willem Uil. Verder bleven Gerrit van den Bosch, Bram Vroegop en Uil ongesla gen. ZIERIKZEE - De tafeltennis sers van het eerste jeugdteam van Scaldina hebben voor een regelrechte stunt gezorgd. Het trio Dennis Smalheer, Niels en Koen van Velthoven versloeg de huidige koploper Vice Versa'51 met 6-4. De broers Koen en Niels van Velthoven wonnen beiden twee keer. Dennis Smalheer pakte één punt in het enkelspel en met Niels van Velthoven zorgde hij ook voor het dubbelpunt, dat met 12-10 in de vijfde game werd binnengesleept. Het tweede jeugdteam met Jef frey Bakvis, Nicole Verbraak en Martijn van de Maas verloor met 3-7 van Kapelle. Bakvis won twee keer, Verbraak één keer. Evelien Bakker van Savok stuit op een tweemansblok van Kwiek. foto Dirk-Jan Gjeltema door Peter van Kouteren BRUINISSE - Vreugde en ver driet lagen zaterdag in Bruinis- se heel dicht bij elkaar. De vol- leybalsters van Kwiek grepen in een rechtstreekse confrontatie met Savok de laatste strohalm in de strijd om lijfsbehoud en vierden de 3-1 (16-25, 25-15, 27-25, 25-15) overwinning uit bundig. Eén kleedkamer verder was het in het ontgoochelde Sas- se kamp muisstil. Kwiek-Savok was op papier een degradatieduel, maar bleek in werkelijkheid een treffen tussen twee teams, die er alles aan de den te laten zien dat ze in de re giodivisie thuishoren. Kwiek werd in de eerste set naar een kansloze nederlaag gespeeld, maar toonde daarna een voor beeldige veerkracht. Met een ge weldige inzet als sterk wapen groeide de thuisploeg vooral in verdedigend opzicht boven zich zelf uit. Dat leidde tot het be faamde avondje-Kwiek. „Als we in de laatste vier wedstrij den spelen zoals we vandaag hebben gedaan, dan blijven we erin", verzekerde Louise Vleu gel. „We hebben als een echt col lectief gespeeld." Savok-coach Piet Hubregtsen wilde zijn ploeg niks verwijten. „Er is keihard gewerkt. We had den misschien alleen nog iets kiener moeten spelen. Ik snap niet dat Kwiek zo laag staat. Ze stonden als beesten te verdedi gen." Kwiek versloeg Savok voor de tweede keer dit seizoen met 3-1 en verkleinde door de thuiszege de achterstand op de Sasse for matie tot drie punten. Met nog vier duels voor de boeg zullen beide teams vol aan de bak moe ten om aan degradatie of het spe len van een nacompetltie te ont snappen. Savok treft in de reste rende duels in Sas van Gent met De Burgst en Triade/VCT twee rechtstreekse concurrenten. „We moeten niet naar anderen kijken", vond Piet Hubregtsen. „We hebben het volledig in ei gen hand. Ik heb er alle vertrou wen in." Kwiek ontmoet in de laatste vier duels VOY, Sarto 2, Fusion en Benevia. Dat zijn vier teams uit het linkerrijtje. Het goede spel tegen Savok biedt de Bruse ploeg echter perspectief. Kwiek, dat zonder Louise Vleu gel begon, werd in de eerste set volledig afgetroefd door Savok. De Zeeuws-Vlamingen liepen in twee servicebeurten weg van de thuisploeg en deelden daarmee een tik uit. Marian van Donge in spireerde Kwiek in de tweede set met een prima opslagbeurt (8-0) en wees haar ploeg de weg. Marije Munter speelde in het midden ijzersterk en Louise Vleugel, die in de tweede set in het veld kwam, groeide in verde digend opzicht uit tot uitblink ster. „Als je met 8-0 voor komt, hoef je daarna alleen maar op de si- de-out te spelen. Dan speel je het gewoon uit", zei de buiten speelster. Na de gelijkmakende winst brachten beide teams in' de derde set spektakel. Dat re sulteerde in een duel met een hoog kijkcijfer en een enerveren de ontknoping, Drie persoonlij ke fouten aan Kwiek-kant leken het duel in Sas' voordeel te doen kantelen. Savok kwam op set- punt (24-25), maar slaagde er niet in om dat te verzilveren. An gela Guiljam had voor de thuis ploeg een belangrijk aandeel in de laatste twee punten (27-25). Daarna gingen beide ploegen op nieuw enige tijd gelijk op. Ma rije van de Sande serveerde van 11-8 naar 17-8 en legde daar mee de basis voor de beslissende setzege. Piet Hubregtsen berustte in de nederlaag. „We kunnen het op niemand steken. Niet op de scheidsrechter, niet op de lijn rechters. Ik vind dat we goed hebben gespeeld. We hebben ver loren van een ploeg die net wat beter was." door Peter Snelders ZIERIKZEE - Het vrouwen team van HSD pakte de draad goed op na de lange winterstop. In de reserve derde klasse van de hockeycompetitie won het team het uitduel van Tempo 3 met 6-1. De mannen kampten met personele problemen. De ploeg verloor van Breda 9 (2-1). Tempo 2-HSD 1-6: HSD trok de uitstekende lijn van voor de win terstop door. Plet besliste al in de eerste helft dit duel door naar 0-3 uit te lopen. Ilse Har don zette HSD .op het juiste spoor door 0-1 en 0-2 te scoren. Joan Huneman tekende voor 0-3 en Floriana Maliqi voor 0-4. Bij die stand scoorde Tempo 3 te gen. Het deerde HSD niet, want door treffers van Marloes Faut en Mirenne Koks werd het een afgetekende zege. Breda 9-HSD 2-1: HSD kampte met personele problemen en be gon de wedstrijd slechts met ne gen man. Tot het basisteam be hoorde wel Ike Joziasse, die nog wedstrijdritme miste na een we reldreis van zes maanden. Niet lang na het begin kwam een oud-speler, die in Breda woon achtig is, de gelederen verster ken. Ondanks een man minder Zierikzeee. Recreatieve competitie. Eerste klasse: Van Oeveren/WIK-Nef- fen d'Eule 6-4, Balkan Express-Nugrin/ Sjaak 3-5, SV Dreisehor-Braber Groen voorziening 2-6. Oeveren/WIK 18 16 1 1 49 120- 46 Neffen d'Eule 18 14 0 4 42 99- 46 SV Dreischor 18 10 0 8 30 78- 68 Balkan Express 18 9 1 8 28 81- 71 BraberGr. 18 10 0 8 30 69- 52 Nugrin/Sjaak 18 5 0 13 15 61- 85 MDO 18 3 0 15 9 29- 91 Tweede klasse, eindstand: Gar. Slager 10 8 1 1 25 52- 29 IBWijnstek. 10 6 1 3 19 45- 51 IPZ 10 6 0 4 18 66- 38 Stella Boys 10 3 1 6 10 28- 46 Mainbalance 10 3 0 7 9 37- 55 Kerkwerve 10 2 1 7 7 30- 39 -ri- Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule A: Duiveland Vastgoed/Kwiek H3-vc Lob 0-3, Big Boss-Mevo'80 3-0, Marleco/C 1000/Cluzona-Brogum 0-3, Profile Tyrecenter Rinus Roon-con- nexxion 3-0. Stand: 1. vc Lob 17-46, 2. Big Boss 18-45, 3. Zeelandia 17-42, 4. Profile Tyrecenter Rinus Roon 17-34, 5. Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 16-29, 6. Mevo'80 17-29, 7. Brogum 15-14, 8, Ravia/Tolhoek Schilderbedrijf 15-10, 9. was HSD de betere ploeg i kreeg ook diverse kansen. Hi lukte steeds net niet om diei doelpunten om te zetten. V» rust nam Breda de leiding i i halverwege de tweede bdl scoorde Breda 2-0. Het we nog spannend, toen Jacco Philip po uit een onmogelijke k voor 2-1 zorgde. MIDDELBURG - De handbal Iers van EMM speelden zich gis teren definitief veilig. De plod won van Tachos 2 met 20-17. Defensief was EMM gisterd goed op dreef en aanvallend Vincent van der Meijden show. Hij scoorde acht kaf Daarnaast waren er gemengi' gevoelens bij spelbepala Jean-Marie Toubiana. De Bevit ander kreeg de uitslag van straf- en protestcomissie nas aanleiding (van de rode kaart bij Artemis. Er waren 16 dié geëist, waarvan 6 voorwaaritj lijk. Uiteindelijk werd de schor sing teruggebracht naar 4 duels en 6 duels voorwaardelijk. Marleco/C 1000/Cluzona 17-10,10# vaate Hypotheken 16-8, 11. connexw Poule B: Schodwse Bouwmateirt handel-Sgravo-de Verfbron 1-2, HCnw Kroon/Wiska-Schilder de OudeiM H4 3-0, De Brug 2-MarW 1000/Cluzona 3-0, Profile Tyrecen# nus Roon Mix-Sgravo-DEK verkeer»? leidingen 1-2, Profile Tyrecenter»' Roon Mix-Marleco/C 1000/Cluzona3 Stand: 1. De Brug 2 16-43, 2.» Schuddebeurs 16-38, 3. HCR Kroon/Wiska 16-36, 4. Profile Tyt»' ter Rinus Roon Mix 17-31, 5, Sgravo^ Verfbron 18-28, 6. Schilder Oude/Kwiek H4 18-27, 7. De Brug' 14-24, 8. Sgravo-DEK verkeersop# gen 16-16, 9. Marleco/C 1000/Cluz^ 17-14,10. Zeelandia 2 17-9,11Schoen- se Bouwmaterialen handel 17-6. Poule DA: Grand Café Helder#* Postma 0-3, Mevo'80 Dames J. accountants/WIK 2 °"3,7'_ü 1000/Cluzona-Kwiek/Sporthuis zee D1 2-1. Stand: 1. accountants/Wik 2 16-44, 2. JuW*® Postma 17-37, 3. Mevo'80 Dames LM 4. Airpack Mevo'80 meisjes I#, Bolle Dier&Tuin/Wik 15-18, M 1000/Cluzona 17-16, 7. Kwiek/Spot^ Zierikzee D1 17-15, 8. Grand Cafe"" der 17-10. doorWim Kakebeeke ZIERIKZEE - Toen Delta Sport-aanvoerder Ricky Evertse na afloop de supportersschare bedankte voor de steun, had het gros van de spelers de arena al verlaten. Pijlsnel werden de kleedkamers opgezocht. Weg van alle ellende. De voorlaatste vertoning op eigen bodem was ook niet bepaald iets om trots op te zijn. Groene Ster 2 was met 15-19 te sterk. Zelfs de doorgaans goed gemuts te Guust Sluys was gisterenmid dag even ontredderd na de tik. „Ik schaam me diep. Niet alleen voor de ploeg, maar ook voor de aanhang. Elke thuiswedstrijd komen ze voor iets moois. Je wilt ze laten genieten, maar dat gebeurt veel te weinig." Terwijl sporthal Onderdak in rap tempo leegliep, bleef het linkshandige talent achter op zoek naar antwoorden. Waar was het fout gegaan? Want de overtuiging dat beide punten in Zierikzee zouden blijven, waren bij Guust Sluys voor aanvang wel degelijk aanwezig. „Ik had er een goed gevoel over. In de uitwedstrijd was het verschil maar drie goals geweest (26-23). Maar vandaag zat er niet echt structuur in ons spel en ontbrak het in mijn optiek aan creativi teit." Met de wil om te werken zit het bij de jonge brigade uit Zierik zee wel goed. Maar de vorm wil maar niet komen. En tegen een geroutineerd gezelschap als Groene Ster 2 is dat wél noodza kelijk. Deze ploeg staat niet voor niets op de vijfde plaats. Gisteren moest de Zierikzeese snelheid het uiteindelijk afleg gen tegen de Zevenbergse routi ne. Dat werd al binnen tien minu ten duidelijk. Zevenberger Mar co Hoogendoorn had Peter Bos, cÜe de honneurs tussen de palen op betrouwbare wijze waarnam voor de herstellende Jacco de Looff (enkelblessure), drie keer op het verkeerde been gezet: 0-3, De schade had nog groter kunnen zijn als de gasten niet voor enkele technische fouten waren teruggefloten. Delta Sports eerste treffer kwam pas na ruim elf minuten van spelbepaler Erwin Bos. Dat was illustratief voor het zwakke optreden in de voorste linies. Joey Aertssen, Guido de Graaf en Jimmy Niemans hadden het daarvoor al geprobeerd, maar telkens stond de uitmuntende keeper Jeroen Clement van Groene Ster op de juiste positie. Het publiek was er stil van. Toen Groene Ster via een tussen- sprintje de marge op zeven tref fers bracht (4-11), kon je een speld horen vallen. Met enkele tactische wissels trachtte keuze heer Bert. Nuijens de boel op de rit té krijgen, maar meer dan een korte opleving voor de pau ze zat er niet in: 6-11. Hoop De hoop was bijvoorbeeld geves tigd op een schitterende een mansactie. Zo'n actie waaraan andere spelers zich kunnen op trekken, zo'n actie waarbij een vonk overslaat. Het vuurtje leek te ontbranden toen Guido de Graaf na zo'n slordige 36 minu ten zijn eerste treffer binnen gooide en een minuut later zijn tweede: 9-14. Maar het bleek een illusie. Groene Ster had meteen zijn ant woord klaar en voordat iemand er erg in had, bedroeg het ver schil weer zes treffers: 10-16. In de slotfase illustreerden Joey Ae rtssen en Guust Sluys het onver mogen van de thuisclub nog maar eens. Uitgelezen kansen werden om zeep geholpen. Me- rijn de Vos legde uiteindelijk de pijnlijke eindcijfers vast: 15-19, „Het had gekund vandaag, maar volgens mij is de fles leeg", keek Guust Sluys terug. Het liefst zou de flankspeler een dikke streep halen door het hele seizoen. „Als de competitie echt klaar is, moeten we maar eens rond de tafel gaan zitten met z'n allen. Kijken wat we echt willen met de hele groep. We moeten weer een team worden. Dat staat voorop." Om overeind te blijven in de eer ste klasse resteren nog drie fina les. Volgende week wacht koplo per VHC; een week later volgt di recte concurrent D'n Boemelaer in eigen huis. Dan wil Sluys iets rechtzetten. „We zijn het thuis publiek wat verschuldigd. Voor aanvang zullen we wel een flin ke peptalk krijgen, maar in mijn ogen is dat niet nodig. Iedereen weet wat er over twee weken van ons verwacht wordt." Scores Delta Sport: Joey Aertssen 4, Guido de Graaf en Merijn de Vos 3, Erwin Bos 2, Jimmy Nie mans, Leon van de Zanden en Guust Sluys allen 1 De start van de Pannekoekloop in Westenschouwen. Rechts Arjan Beije, de plaatselijke favoriet en uiteindelijke nummer vier. foto Dirk-Jan Gjeltema door Sjaak Sinke WESTENSCHOUWEN - Vorig jaar haalde Jawad Bouazzoui van Rotterdam Atletiek niet al leen als eerste de finish in de Pannekoekloop, hij was ook de enige finisher met droge voeten. De overige deelnemers waren toen minder fortuinlijk en enke len ging zelfs kopje onder in het wassende zeewater. Tijdens de 34e editie zaterdag in Westen- schouwen waren de omstandig heden beter. En opnieuw Bouaz zoui ging er na 15 kilometer met de hoofdprijs vandoor. Al snel na de start waren de kaarten geschud. Bouazzoui nam in het bos de kop. Alleen Hans van Beek (Rotterdam Atle tiek) en Arjan Beije (Delta Sport) konden hem volgen. Op een tiental meters volgden Mi- quel van Tongeren, Peter Jongs- ma, Erik Cappon, Franky Bel- jaars en de Belg Wouter Hame- linck. Beije kwam al snel in de problemen en moest afhaken. Het duo Bouazzoui-Van Beek denderde met de wind in de rug door over het strand en vergroot te zijn voorsprong. Na acht kilo meter kregen de lopers weer de beschutting van het bos, waar Bouazzoui er in slaagde zijn clubmakker Van Beek te lossen. Bouazzoui boekte zo zijn twee de zege op rij in de Pannekoek loop. Hij realiseerde een tijd van 54 minuten en 11 seconden en was hiermee bijna twee minu ten sneller dan vorig jaar. Hans van Beek werd op slechts twaalf seconden tweede. Peter Jongs- ma, die de eerste acht kilometer samen had gelopen met Van Ton geren, kende een sterk tweede deel. Eerst rolde hij Hamelinck op en daarna snoepte hij Beije zijn podiumplaats af. Erik Cappon finishte op de ze vende stek en pakte daarmee de zege bij de masters H40. Wim Besuyen (Dynamica) hield bij de masters H50 de nummer twee Piet Wuijster (Avantri) op vier minuten achter zich. Joop Las- seur bezorgde het organiserende Delta Sport de overwinning bij de masters H60. Vijf vrouwen kwamen aan de start van de Pannekoekloop, een flinke toename ten opzicht van vorig jaar, toen alleen Marlies Jongerius aan de start stond bij de senioren. Ditmaal was Mar leen van der Graaf (Typhoon), afkomstig uit Zierikzee, met af stand de sterkste. Met haar tijd van 1 uur 6 minuten en 36 secon den hield ze de eerste master D35, Annet van der Linden (AV'56) ruim vijf minuten ach ter zich.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36