Jaloerse blikken naar Ruud Bos PZCfcj Sister Act in Valkenissetoernooi Hoondert/De Waard kraakt De Stene Brug Krabbendijke wipt over Yerseke heen Oostkapelle verliest op eigen veld van GJS: 0-2 Minder animo biljarttoernooi in Colijnsplaat uitslagen agenda maandag 13 maart 2006 wb22 door Rudy Boogert OOSTKAPELLE - Met jaloerse blikken werd zaterdag bij Oost kapelle naar Ruud Bos gekeken. Sinds het gedwongen pensioen van Wilfred Schipper hunkert de Walcherse eersteklasser naar een scorende spits zoals Bos. Hij verdiende een strafschop die 0-1 betekende en maakte in blessu retijd zelf de 0-2. Zonder zo'n aanvalsleider zal Oostkapelle nooit in het gewenste linkerrij tje komen. Het zijn niet alleen de doelpun ten die een type Bos voor Oost kapelle zo waardevol zouden maken. De club heeft een gede gen defensie, die veel breekwerk verricht. Maar omdat het gros van de aanvallers het natuurlij ke vermogen ontbeert om een bal vast te houden, wordt de druk op de Oostkappelse verde diging onhoudbaar hoog. Het aanvallende probleem is daar door ook een defensief probleem Trainer Karl Vergouwen onder kent dat en een type Bos staat voor volgend seizoen hoog op het wensenlijstje van de oefen- meester. „We kijken rond, maar zijn nog niet aan het praten met spe lers", zei Vergouwen zaterdag. „Het probleem is dat we in de zelfde vijver vissen als clubs die in het betalingscircuit mee draaien, Omdat wij dat niet doen, komen we al snel op het tweede plan terecht." De trainer prijst zich daarom ge lukkig, dat het gros van de huidi ge selectie al heeft toegezegd vol gend seizoen bij de club te blij ven, Alleen routinier Roel Latu heru (stopt) en tweede doelman Wilfred Poleij (vertrekt naar VC Vlissingen) vallen weg uit de se lectie. Micha Lekawael twijfelt nog, omdat zijn werk hem niet altijd in de gelegenheid stelt om te trainen. De 'vacature Latuheru' zal waar schijnlijk opgevuld worden door Ruben Coppoolse, die zater dag al centraal achterin speelde omdat Latuheru geschorst was. De overige posities zijn in de ogen van Vergouwen voldoende bezet, behalve die vermaledijde spitspositie. De hoop was dit sei zoen gevestigd op de van Kloe- tinge overgekomen Stefan Wiele- maker, maar met drie doelpun ten is hij nog niet eens clubtop scorer. Dat zijn (met vijf doel punten) Maarten van Maldegem en Ai-jen Pattenier, Van Malde gem verving zaterdag te elfder ure op de rechtsvoorpositie Da vy van Geersdaele, die met veer tig graden koorts ziek op bed lag. Diens broer Remon, norma liter middenvelder, stond tegen GJS rechtsachter. Hij verving op die positie op het laatste mo ment de geblesseerde Joël Pat tenier. Omdat ook Jan Baaijens, de linkeraanvall'er, ontbrak, speelde Oostkapelle met een geïmproviseerde aanval. Type rend was dat twee middenvel ders het dichtst bij een doelpunt Met een tegenstander van GJS in zijn rug probeert Maarten van Maldegem de bal onder controle te krijgen op zijn borst. Ploeggenoot Arjen Pattenier (rechts) kijkt toe. foto Lex de Meester kwamen. Beide in de tweede helft bij een 1-0-achterstand. Een vlammend schot van Mat- thijs Lugtenburg ging nipt naast en Micha Lekawael kreeg in een scrimmage zijn voet net niet tegen de bal. Strafschop Verder waren er kansjes voor Ar jen Pattenier (kopbal) en Van Maldegem (doorgebroken, maar ingehaald). GJS kreeg evenmin veel kansen, maar de ploeg uit Dalem heeft Ruud Bos. Vlak na rust schoot hij op de paal. Tien minuten later slalomde hij langs Coppoolse en Cremer, waarbij de tweede hem in het strafschop gebied haakte. Bart Muilenburg benutte de strafschop: 0-1. De meeste opwinding in het bar slechte duel werd echter veroor zaakt door een aantal harde overtredingen. Remon van Geersdaele verdween al voor rust naar de kleedkamer na een harde charge in zijn leverstreek. Stefan Wielemaker volgde vlak na rust met een enkelblessure. Arjen Pattenier zwijnde met een gele kaart, terwijl hij op de ach terlijn onbesuisd en onnodig na trapte. Dat was niet het enige missertje van scheidsrechter IJpelaar. Ver in blessuretijd keurde hij een loepzuiver buitenspeldoelpunt van Ruud Bos goed, wat 0-2 op leverde. Dat was het derde ge vaarlijke moment van Bos. Geen slechte score: één keer op de paal, een strafschop verdiend en een doelpunt gemaakt. Naar zo'n spits is Oostkapelle op zoek. Oostkapelle-GJS 0-2 (0-0). 57. Bart Muilenburg 0-1 (strafschop), 90+7. Ruud Bos 0-2. Scheidsrech ter: J.M. IJpelaar (Kaatsheuvel). Gele kaart: Ronnie Cremer, Arjen Pattenier (Oostkapelle), Leon Blokland, Martijn Bos, Allard de Jong (allen GJS). Aantal toeschou wers: 75. Oostkapelle: Jacco Nelen; Remon van Geersdaele (41. Micha Leka wael), Ronnie Cremer, Ruben Cop poolse, Rick Pattenier; Jaap Esser, Matthijs Lugtenburg, Harold Ver meulen; Maarten van Maldegem (80. Anton Kruijt), Stefan Wielema ker (51. Ricardo Schipper), Arjen Pattenier. door Joop van den Oudenhoven RILLAND - In de Bevelandse derby in de derde divisie drie banden tegen Hoondert/de Waard leed de Stene Brug een dramatische nederlaag: 8-0. De thuisclub kreeg dankzij de monsterzege weer wat lucht in de strijd tegen degradatie, maar. COLIJNSPLAAT - Het jaarlijk se driebandentoernooi in Co lijnsplaat dat dit jaar voor het eerst onder de naam van de he laas overleden bedenker en sti mulator Gust Boonen wordt ge houden gaat vandaag van start. de Stene Brug moet zo langza merhand voor het ergste vrezen. De bezoekers togen met vertrou wen naar Rilland. De thuiswed strijd was immers in een 6-2-overwinning geëindigd en ook al was de vorm de laatste weken niet optimaal, een punt moest haalbaar zijn. Al in het eerste deel werd duide lijk dat de thuisploeg snode plannen had. Bram de Waard startte als een echte diesel (8 ca ramboles uit 30 beurten) maar zijn slot was prima. Met een dui delijke 30-23 werd Ad Menhee- re de punten ontnomen. Frans de Koek vernederde Marco van der Hout op de andere tafel. Ook al speelde de in Rotterdam wonende Zeeuw niet slecht, te gen het geweld van De Koek was geen kruid gewassen. Mede dankzij een serie van zeven kwam een gemiddelde van 1.029 voor de thuisspeler in de boe ken. Dat het gemis van de grote ani- mator zich nu al laat voelen, ICUgCliaiïl blijkt onder anderen uit het aan merkelijk lager aantal inschrij vingen: 72 tegenover vorig jaar Woordvoerder van het nieuwe organisatiecomité van BV Del ta, Gilles Geelhoed: „Ik weet niet precies waaraan deze terug loop ligt. Ik heb wel een vermoe den. Gust ging overal achteraan en belde mensen desnoods op of ze niet mee wilden doen. Dat hebben wij niet gedaan. Kenne lijk hebben sommigen dat no dig. In onze ogen moet dat niet zo zijn. Men kent ons en men weet wat wij te bieden hebben." Wat weer wel in positieve zin op valt is de grotere interesse uit Schouwen-Duiveland. Bas de Zeeuw uit Goes verdedigt zijn vorig jaar veroverde titel. Vandaag gaat het toernooi, dat wordt gehouden in café Juliana, van start met de eerste ronde die zes avonden in beslag neemt. In tegenstelling tot de vo rige edities worden per avond niet meer dan zes partijen ge speeld, zodat het niet telkens nachtwerk wordt. Er wordt op handicap gespeeld en tot en met de derde ronde om twee gewonnen sets. Vanaf de kwartfinales gaat het om drie ge wonnen sets. De eerste speelda gen zijn maandag 13, dinsdag 14, donderdag 16, maandag 20, dinsdag 21 en donderdag 23 maart. Aanvangstijd telkens 19.00 uur. Na de thee zette Sjaan van Kuyk het feestje voort. In no ti me werd Arjo Hollestelle op gro te achterstand gezet. Van Kuyk opende met 14 uit 6 en maakte Hollestelle meteen vleugellam. Met 30-11 kwam voor hem het (verlossende) einde. Van Kuyk noteerde een uitstekende 0.810. Ook het duel van de kopmannen Vic Herreweghe versus Piet Koek was eenzijdig. Hoewel Her reweghe niet echt op dreef was, was hij veel te sterk voor de Goe- senaar. Voor Hoondert/de Waard was de zege een mooie opsteker nu de komende weken een paar zware tegenstanders wachten. Voor De Stene Brug was het een zware domper. Niet alleen de uitslag van de wedstrijd was voor de bezoekers dramatisch ook het teammoyenne van 0.395 was dat. De ploeg zakte naar de twaalfde plaats en is hiermee in acuut de- gradatiegevaar, al zijn de onder linge verschillen te overzien. De komende weken staan ontmoe tingen op het programma met de naaste concurrenten. Dan kan de ontsnappingsroute wor den uitgezet. Hoondert/De Waard-De Stene Brug 8-0: Vic Herreweghe - Piet de Koek 35-22, 58; Frans de Koek - Marco van der Hout 35-18, 34; Sjaan van Kuyk - Arjo Hollestelle 30-11, 37; Bram de Waard - Ad Menheere 30-23, 58. Het Valkenissetoernooi was met 220 deelnemers geheel volgeboekt. foto Lex de Meester door Sven Bakker VLISSINGEN - „Jaaa..! Natuur lijk gaan we volgend jaar onze ti tel verdedigen", roept Betty van Seters naar haar zus Margot. De twee vrouwen bleken zaterdag het sterkste bridgekoppel bij het Valkenissetoernooi. Ze wa ren blij verrast. Niet zo vreemd, want Betty en Margot spelen doorgaans nooit met elkaar. De 'dames Van Seters' was één van de 110 paren dat deelnam aan het evenement in het Arion- hotel in Vlissingen. 220 deelne mers, veel meer kunnen er aan het toernooi niet meedoen, ver klaarde organisator ITan Tuin man. „We zaten dit jaar hele maal vol, alle tafels waren con stant bezet." Het Valkenissetoernooi wordt, de naam zegt het al, jaarlijks ge organiseerd door bridgeclub Val- kenisse. Dit jaar was het de 24ste editie, met relatief hoog prijzengeld: 150 euro voor het winnende paar, 100 voor de nummer twee en 50 euro voor de derde plaats. Bovendien waren er kleine prijzen, zoals een fles wijn, voor de posities die eindig den op 4,5 en 6 - dus bijvoor beeld de 44ste, 45ste en 46ste plaats. Lunchpauze Tuinman: „Zowel 's ochtends als 's middags werden er zeven rondjes van drie spellen afge werkt, met tussen de middag een lunchpauze. Elke ronde duurde 23 mirïuten, met twee mi nuten wisseltijd. Aan het einde van elke ronde werden de scores doorgestuurd naar de computer. Op basis van de gemiddelde sco re van de ochtend en de middag werd de einduitslag vastgesteld. En het paar met het hoogste ge middelde, dat won." Ja, dat ging vroeger wel anders. „Vorig jaar gebruikten we voor het eerst scorekastjes op elke ta fel, waarmee je de uitslagen kunt doorsturen. Maar de jaren ervoor moesten we alles met de hand invoeren. Nou, de rekenka mer was wel uren bezig om de eindstand te berekenen. Soms tot in het holst van de nacht." Van het verleden weer terug naar het heden. Naar het succes verhaal van Betty en Margot, de dames Van Seters. Opvallend was dat zij zowel in de ochtend als in de middagfase van het toernooi zeer goed presteerden. De meeste paren waren slechts óf in de ochtend goed, óf in de middag. Betty en Margot van Se ters eindigden tweemaal in de topvijf. Blij verrast „We zijn blij verrast met de over winning, want normaal gespro ken speel ik nooit met Betty", legde Margot na de prijsuitrei king uit. „Betty speelt namelijk bij Kapelle en ik bij Middel burg. Dan komt het er gewoon niet van om samen te spelen. Maar voor zo'n gelegenheid als deze maakten we graag een uit zondering." Wat is het geheim achter de plotseling ontstane 'Sister Act'? „Gewoon rustig blij ven spelen. Na de ochtendsessie, toen we in kansrijke positie kwa men, bleven we heel ontspannen bridgen. Als bijvoorbeeld Betty aan de beurt was, dan bemoeide ik me daar niet mee. Ook na af loop van de ronde gingen we niet in discussie over bepaalde situaties." Als het aan Betty van Seters ligt, kan er alvast ingeschreven worden voor het Valkenissetoer nooi van 2007. „Toch gaan we daar niet met druk spelen", weerlegde Margot van Seters de nu al toegeschoven favorieten- rol. „Er spelen natuurlijk zoveel fac toren een rol, zoals de loting en een tikje geluk. Of we nu vaker met elkaar gaan spelen? Nee, dat komt er niet van vanwege de afstand." Dat is misschien maar goed ook, want voor je het weet is de magie van de Sister Act uit gewerkt. van onze sportredactie GOES - Dankzij een 2-1-over winning op Kruiningen is Krabbendijke koploper ge worden in de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal. De ploeg nam de leiding over van Yerseke, dat niet in actie kwam. Wemeldinge kwam te gen WIK'57 niet verder dan 1-1. In de vierde klasse A wer den vier van de zes wedstrij den afgelast. SVD-Borssele 1-1: De bezoe kers waren voor rust beter, maar echte scoringskansen le verde het overwicht niet op. Direct na rust voorkwam doel man 't Zelfde met enkele pri ma reddingen dat Borssele als nog op voorsprong kwam. Een kwartier voor tijd werd het na een vlotte aanval 0-1 toch door William Boone. Het SVD-offensief leverde zes mi nuten later via Niels van den Dries al de 1-1 op, waarna de wedstrijd meteen in het slot ging- Cadzand-Colijnsplaatse Boys 2-1: In een gelijkopgaande wedstrijd kwam Cadzand tien minuten voor rust op voorsprong door een doel punt van Patrick Vercoute- ren. Robert-Jan van de Ge- nuchten tekende na een uur met een fraaie lob voor 1-1, maar via een geplaatste vrije trap van Peter Nieskens tien minuten voor tijd ging de winst ietwat geflatteerd toch naar de thuisploeg. Vierde klasse B SPS-Vrederust 2-0: Een een voudige middag voor SPS, dat veel meer had kunnen sco ren. In de tiende minuut maakte Johan Uijl met een fraai lobje 1-0. Daarna kwam de ploeg uit Poortvliet nim- u mer meer in de problemen Acht minuten na rust besliste f Danny Bijl met een schot in de korte hoek de wedstrijd. In het vervolg hielp de ploeg le. gio fraaie kansen om zeep. Kruiningen-Krabbendijke 1-2: In een spannend duel boekte Krabbendijke een ver diende overwinning. Met elf man kwam Krabbendijke door een doelpunt van Johan Pekaar al na tien minuien op 0-1. In de veertigste minuut moesten de bezoekers met tien man verder toen Ruud Lagendijk wegens natrappen uit het veld werd gestuurd. In een ondertalsituatie kwam Krabbendijke twintig minu ten voor tijd via Johan Pe kaar aan een tweede treffer. Zeven minuten voor tijd scoorde Gert-Jan van de Pol namens Kruiningen tegen, maar verder kwam de thuis ploeg niet. Wemeldinge-WIK'57 l.); Een zwakke vertoning Wemeldinge. De kreeg volop kansen w de andere kant een doelpunt cadeau. Remy Bruijnooge ontsnapte in de 25e minuut aan de verde diging van de bezoekers en zette zijn ploeg op een 1-0-voorsprong. Tien minu ten na rust profiteerde WIK'57 van slecht uitverdedi gen en kon Ferrie Berrevóets voor 1-1-zorgen. Daarna kreeg Wemeldinge nog enorme kans, maar WIK-i dediger kon de zwakke ir van Wouter Dagevos nog van de doellijn halen. inii n Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: La pelotita azul - Ys- vogel 0-4, Dekkertjes - Brothers in arms 4-0, Makzo - Hoven.bedr, Walcheren 2-2, Imtech - Kwik kwek kwak 1-3, Com puterservice - Doemarwa 4-0, Jamin/Petsplace - Hooizolder 2.5-1.5, Allie angel - Prutsers 3-1. Stand na 72 games: Jamin/Petsplace 61, Makzo 60.5, Ysvogel 59.5, Imtech 57.5, Hooizol der 54.5, Computerservice 54.5, Ho ven.bedr. Walcheren 54, Allie angel 49.5, Prutsers 48, La pelotita azul 46.5, Dekkertjes 45.5, Kwik kwek kwak 45, Doemarwa 42, Kapsalon Duck/Spar 36.5, Brothers in arms 27. Dinsdaglea gue: Suzuki - Verhoeven klussen 0-4, S4-Schoonen elektro 0-4, Schrobbeler- ke - Nailstudio 4-0, Steady state - Tim merwerken 3-1, Wapen van Zeeland - Dow 1-3, Bakker Maljaars - Van der Zwan 0-4, Bam - Pro hair 2-2, Valkenis- se - Spruyt pallet 1-3. Stand na 72 ga mes: Van der Zwan 67, Schoonen elek tro 63.5, Schrobbelerke 63, Dow 59, Spruijt pallet 56.5, Pro hair 51, Verhoe ven 49.5, Timmerwerken 47, Bam 46, Wapen van Zeeland 45, Steady state 44, Valkenisse 42, Bakker Maljaars 38, Nailstudio 37, Suzuki 30.5, S4 28. Woensdagleague: Poseidon - Johns 4-0, Herwegh - Oliebollen 2-2, M en O bedr. - Full house 3-1, 3 x Niks - Bakker Bart 4-0, Drukkerij Capello - Stadscafe 3-1, Coby's speelgoed - Misset 0-4, Au to de Voogd - 't Gootje 3-1Stand na 72 games: Herwegh 63, Oliebollen 61, Full house 61, Poseidon 57, Drukkerij Capello 55.5, Bakker Bart 54.5, Auto de Voogd 54, M en O bedr. 54, Misset 47, 3 x Niks 41, Stadscafe 40, Johns 38, 't Gootje 27, Coby's speelgoed 19. Don derdagleague: EPZ 3 - Wondergem 1-3, Brabant mobiel - Binnenuit 1-3, EPZ 2 - Fonsies 1-3, Slager Gillissen - Eastman 1-3, Taxi Renesse - Proshop 0-4, EPZ - Auto Smart 0-4. Stand na 72 games: Pro shop 72.5, Brabant mobiel 67, Auto Smart 58.5, Slager Gillissen 51, Fonsies 50, Wondergem 49.5, EPZ 2 49, Binnenuit 41.5, EPZ 40, Eastman 39, EPZ 3 36, Taxi Renesse 22. Jeugdlea- gue: Balzak - Nu even niet 2-2, ZPINS - Pinkladies 3-1, SNIPZ - Lekker belang rijk 4-0, Vierkante bal - Nightfire 4-0. Stand na 66 games: Nu even niet 75, Balzak 63, ZPINS 52, SNIPZ 47.5, Pinkla dies 43, Lekker belangrijk 25.5, Vierkan te bal 25, Nightfire 11. BSSSOMMMMMMI Regio Walcheren. Eerste klasse: Murre/de Visser - VZV/Hydrofa 4-4, Oostkapelle - Taxicentrale 3-3, Alfonds/zuidwest negen 2 Alfonds/zuidwest negen 4-10, Tympaan - Domburg 7-5, Oostkapelle 2 - East man /LFA 7-6, Torna - Meiveld 3-6. Stand: Alfonds/zuidwest negen 20-56, Tympaan 20-38, Murre/de Visser 20-36, Meiveld 20-35, Alfonds/zuidwest negen 2 20-28, Taxicentrale 20-25, Oostkapelle 20-25, Oostkapelle 2 20-25, Eastman/LFA 20-23, VZV/Hydrofa 20-21, Domburg 20-18, Torna 20-11. Tweede klasse: Geen idee - PSVW 6-5, Onder andere - MO de Schuur 4-12, Fat kana ries - Akkerdaas kado 0-5, Garderen/Dekker - VAW 3-8, WZP - Domburg 2 8-12. Stand: Mo de Schuur 16-41, VAW 16-35, Domburg 2 17-29, Geen idee 17-29, Akkerdaas kado 16-27, WZP 17-25, PSVW 17-21, VZV/Hydrofa 2 16-16, Onder andere 16-16, Fat kanaries 16-9, Garderen/Dekker 16-9. Derde klasse: Voskampboys - Uiterton 5-7, Dekker/Tramper - Neptunus 3-9, VZV/Hydrofa 3 - fc Laurens 6-6, Schin kel assurantie - SSVW 1-1, Baderie - VPV 6-17, DKW advocaten - Woontrend Zeeland 6-5. Stand: Neptunus 19-53, VPV 19-47, Voskampboys 19-38, Bade rie 19-29, DKW advocaten 19-28, Uiter ton 19-25, SSVW 19-25, fc Laurens 19-23, Woontrend Zeeland 19-17, VZV/Hydrofa 3 19-17, Dekker/Tramper 19-14, Schinkel assurantie 19-10. Vijf de klasse: Torna 2 - Westkapelle 2 3-18, VZV/Hydrofa 4 - AFC 3-2, de Mix - fc Laurens 2 7-3, SVR - Varian 5-0, Job- se timmerwerken - Torentijd 3-8, Dom burg 3 - VAW 2 10-2, VZV/Hydrofa 4 - Westkapelle 2 6-14. Stand: Domburg 3 19-44, Torentijd 19-41, de Mix 19-36, Jobse timmerwerken 20-36, SVR 19-29, AFC 19-26, fc Laurens 2 19-25, Westka pelle 2 19-23, Varian 20-23, VZV/Hydrofa 4 19-21, VAW 2 20-17, To rna 2 20-14. Zesde klasse: Draadkrab bers - Uiterton 3 8-1, Murre/de Visser 2 - Janse 13-4, Hiwako/de Paauw - Frag- gles 2-11, fc Laurens 3 - GeertSe 5-5, Westkapelle 3 - SSG ScheldemondM le Stand: Fraggles 18-54, HiwaM n Paauw 17-39, Murre/de Visser 218-3I, SSG Scheldemond 18-30, Westkape® 'e 3 17-29, Janse 17-26, Geertse 17-15 01 Draadkrabbers 18-17, ProvincieZeelari 17-15, fc Laurens 3 17-9, Uiterton 18-6. Kwadendamme. Wip 1 Pyramide: blok: Arno Kopmels (Victoria), 2e blo J. Harinck (Diana), 3e blok: J, Kopmeli (Victoria), 4e blok: B. Vermeulen (Zorg vlied), 5e blok: J. Braam (Edele Hand boog), 6e blok: Bart Franse (Willen Teil) 7e blok: J. Harinck (Diana) 8eblok B. Bos (St. Sebastiaan), 9e blok: B.vaj Ham (St. Andries), 10e blok: J. Vermeit le (Edele Handboog), 11e blok' C, miasse (Zorgvlied), 12e blok: R Krie aard (Diana) 13e blok: R. Feleus (S Andries), 14e blok: J. Vermeule (Ede.' Handboog) 15e blok: A. Dekker (Do naar Hoger), Wip 2: 1e hoofdvogel: W. Remijn (Edele Handboog), 2e hoofdvogel: Kriekaard (Diana), 1e zijvogel: P. Proo (Doel naar Hoger), 2e zijvogel: B. Goed gebuure (St. Andries) 3e zijvogel; H Koens (Zeelandia), 4e zijvogel: P.Proo? (Doel naar Hoger), 1e kal: B. Bos (St.S? bastiaan), 2e kal: R. Repkes (Victorie) 3e kal: J. de Bruin (St. Andries), mees-! kleine vogels: J. Kopmels (Victoria! j Vliegende vogel: B. Glerum (Diana). Kwadendamme. Wip 1: 1e hoofdv gel: A. Dekker (Doel naar Hoger), hoofdvogel: R. Klippel (Doel naar H' ger), 1e zijvogel: B. Bos (St, Selwt aan), 2e zijvogel: P. Proost (Doel na Hoger), 3e zijvogel: T. v.d. Maale (Ri venstein), 4e zijvogel: B. Vermeulen (Zorgvlied), 1e kal: J. de Jonge (So naus II), 2e kal: M. de Jonge (Soranui II), 3e kal: T. v.d. Maale (Ravenstein),4 kal: K. Hamelink (Soranus), meeste kir ne vogels: Marijn Gerretsen (Soranusl! Wip 2: 1e hoofdvogel: E, Maat (Zorg' vlied), 2e hoofdvogel: A. Dekker (Dm naar Hoger), 1e zijvogel: C, Jeremiass (Zorgvlied), 2e zijvogel: A. Dekker (Dk naar Hoger), 3e zijvogel: R. Bauwenst (St. Sebastiaan), 4e zijvogel: T. v.d. Ito le (Ravensteïn), 1e kal: M. de Jonge (So ranus II), 2e kal: P. Nagelkerke (Eer heid), 3e kal: M. Gerretsen (SoranusII) meeste kleine vogels: Arno Kopi» (Victoria), Vliegende vogel J. Harinck (Diana). Goes, recreatieve competitie. Po» le A (mannen): Boom-La Dolce vilt 3-0, VVR-WEA 3-0, Bison Interna® nal-Valkier Verzekeringen 1-2. PouleB (gemengd): ROC Zeeland-Zooitje Onge regeld 2-2, Menkveld Rietdekkers® drijf-Mengelmoes 0-3. Poule C jvrou- wen): VV Kattendijke-HHK 3-0, Goede morgen-De Bongerd 1-2, Cafe B*"' ends-BOK 3-0. 1 maandag Biljarten Driebanden groot. Derde divisie poule 5: Aartsbouw 3 - Royal/De Pars Locatie: De Drie Zwaantjes, Sprun® Aanvang: 19.30 uur. Vierde divisie» poule 4: De Reddende Engeltjes t 3BSD Partyservice. Locatie: BC Micn®' sen, Breda. Aanvang: 19.30 uur. Pool. Eerste klasse regionaal: key's - Cue Action. Locatie:De gang, Oosterhout. Aanvang: 20.00 Provoosthuis - The Roadhouse. I voosthuis, Bergen op Zoom). Aanvanj 20.00 uur. Gust Boonen driebandentoernom eerste ronde. Locatie: café Juliana, lijnsplaat). Aanvang; 19.00 uur. Dammen PZDB-competitie. Tweede klasse® Aagtekerke 2 - Lammerenburg12,Gap ge - Oostkapelle. Aanvang 19.30uu^ Voetbal Vriendschappelijk: Borsels der 23 jaar-Nieuwdorp onder 23 JM'. catie: voetbalvelden Lewedorpse Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 22