Trilogie voor biljarter De Bruijn PZC Posthuma geklopt door zwaartekracht Ook Ruud Pennings zegt nee tegen SSV'65 Dobbeleir stapt uit sponsorstichting SSV Gele kaart van Van der Woerdt kwijtgescholden sll Judoka Willehoordse voor tweede keer binnen één jaar sportvrouw van het jaar Luteijn roept bedrijven op tot een donatie Jan Poortvliet belooft duel vol spektakel Veel animo voor roei wedstrijd uitslagen Kerkhove naar tweede ronde van NK tennis agenda zaterdag 11 maart 2006 door Bauke Boersma GOES - Ecldy Dobbeleir is opge stapt als voorzitter van de spon sorstichting van voetbalclub SSV'65. Met de inwoner van Sluiskil trad ook Peter Raven te rug als vice-voorzitter van het bestuur van de groep geldschie ters van de zaterdag-eersteklas ser uit Goes. „Er bestond met name met Adrie Kleppe (bestuurslid com merciële zaken) een te groot ver schil in visie over hoe het in het verleden allemaal was gegaan en hoe het in de toekomst verder moest met de sponsorstichting", legt Eddy Dobbeleir zijn beslis sing uit. „Zeker nu het er toch alle schijn van heeft dat de hoofdklasse er voor SSV aan komt, wordt het de hoogste tijd voor beleid, moet je structuur in bepaalde zaken zien aan te bren gen. Maar over het hoe en wat daarvan liepen de meningen te zeer uiteen." Eddy Dobbeleir trok daaruit zijn conclusies. „Ik was tenslot te pas een maand of negen actief bij SSV, Adrie Kleppe al een jaar of dertien. Daar moet je dan respect voor hebben." Wat Dobbeleir, voormalig voor zitter van zondag-eersteklasser Terneuzen, betreft, is er geen sprake van hard feelings. „Ze ker niet richting de vereniging SSV zelf. Ik heb ook voldoende reacties gekregen van mensen die het betreurden dat ik het voor gezien hield. Ik vind dat ik ook terug kan kijken op negen goede maanden. Ik heb me heel hard ingezet voor de sponsor stichting en in die periode ook het nodige op poten weten te zet ten. Dat er een verschil van in zicht is ontstaan over de te vol gen koers, is jammer, maar het is niet anders." Adrie Kleppe wil weinig zeggen over de kwestie. Alleen dat het terugtreden van Dobbeleir (en Raven) het functioneren van de sponsorstichting op geen enkele manier in gevaar brengt. „Het is geen enkel probleem, we gaan gewoon lekker door", verzekert Kleppe. door Rudy Boogert KAMPERLAND - Kampioenen zijn uniek. De Zeeuwse sport man en sportvrouw van het jaar 2005 waren gisteravond echter iets unieker dan hun voorgan gers. Biljarter Jean Paul de Bruijn werd na 2001 en 2003 im mers voor de derde keer sport- KAMPERLAND - David Lu teijn, directeur van nutsbedrijf Delta, deed gisteravond een op vallende oproep tijdens het Zeeuwse sportgala 'Night of the Sports'. Hij liet zijn felicitaties aan sportman van het jaar Jean Paul de Bruijn gepaard gaan met een oproep aan Zeeuwse be drijven om sporters financieel meer te steunen. Luteijn was geraakt door het grote, gezelschap Zeeuwse top sporters in Kamperland en gaf zelf meteen gehoor aan zijn ei gen oproep door te stellen dat Delta 'ergens nog wel een potje heeft' om Zeeuwse sporters een handje te helpen. Hij noemde geen bedragen, maar hoopt dat andere bedrijven dat voorbeeld zullen volgen. Het bedrijf van Luteijn is hoofdsponsor van de Zeeuwse sportploeg van het jaar Ockenburgh, waarin ook sport man van het jaar (en Delta werknemer) Jean Paul de Bruijn uitkomt. i 111 i 11 GOES - In de strijd tegen degra datie treft Arnemuiden vandaag nununer drie LRC. „We gaan er alles aan doen om de punten vandaag te pakken. Het wordt spektakel", belooft Jan Poort vliet. De trainer kan tegen de ploeg uit Leerdam geen beroep doen op doelman Roy den Dunnen en spits Bart van Steveninck. Bei den zijn geschorst. SSV'65 Tegenstander: Rijsoord (thuis). Afwezig: Paul Bom (kuitblessu re), Jan Willem van Dijk (enkel kwetsuur), Marcel Kole (ziek), Stefan Paardekooper (ge schorst). Bijzonderheden: In vergelijking met het bekerduel met Rijsoord (1-5-verlies) keren Mamadouba Gueye, Arno Melaard en Björn Langeveld terug in de basis. Oostkapelle Tegenstander: GJS (thuis). Afwezig: Roel Latuheru (ge schorst), Jan Baaijens (kaakin- fectie). Bijzonderheden: Oostkapelle verloor de laatste drie onderlin ge duels met GJS, met een doel saldo van 2 voor en 9 tegen. Zes van die tegentreffers werden ge maakt door Tommie Kant. Terneuzen Tegenstander: DFC (uit). Afwezig: Roel Alberti (ge schorst). GOES - De roeivereniging Scal- dis houdt vandaag de tweede Ganze regatta, een langebaan- wedstrijd roeien in Goes. De ani mo voor het evenement is groot. Er hebben zich 35 teams inge schreven, hetgeen neerkomt op 130 roeiers. Er wordt onder meer om het Zeeuws kampioenschap in de verschillende vieren (vier per- soonsboten) gestreden. Verder komen er achten, tweeën en skif- fen in actie. De boten verzame len zich om 12.15 en 14.45 uur in de Goese haven. De finish ligt bij de Goese sluizen. man van het jaar. Judoka Elisa beth Willehoordse werd voor de tweede keer sportvrouw in één jaar; In december werd ze al ge huldigd als de beste van Rotter dam. De twee kampioenen stonden na afloop even stil bij het prille be gin van hun carrière. Beiden be aamden dat ze gisteravond nooit in Kamperland met de tro fee en de bloemen hadden ge staan zonder Tonnie Schrauwen (De Bruijn) en Wim Geelhoed (Willehoordse). „Tonnie heeft me opgeleid van mijn veertiende tót mijn drieën twintigste", memoreerde De Bruijn. „Een bijzonder mens. Helaas hebben we hem vorig jaar begraven na een slopende ziekte. Dat was precies op de dag, dat we een afspraak met el kaar hadden. Tonnie was mijn eerste mental coach. Hij heeft me mijn biljartopvoeding gege ven." Jaspers Onder Schrauwen behaalde De Bruijn als twintigjarige zijn eer ste nationale titel. In 1985 werd hij kampioen ankerkader 47/2. In de finale versloeg hij zijn in middels goede vriend Dick Jas pers. Nota bene in diens woon plaats Sint-Willebrord. De ster van Jaspers rees vervolgens snel ler dan die van De Bruijn, maar de laatste jaren heeft De Bruijn een indrukwekkende inhaalslag gemaakt. Zijn overstap van de door hem geliefde .klassieke spelsoorten naar het driebanden heeft hem geen windeieren gelegd. Vorig jaar was zijn topjaar. Tweede van de wereld, Nederlands kam pioen met zijn ploeg Ocken burgh (gisteravond uitgeroepen tot sportploeg van het jaar) en Europees kampioen bandstoten. Zijn derde titel sportman van het.jaar was bijna een abc'tje. Ook Elisabeth Willeboordse dacht even terug aan haar eer ste leermeester: Wim Geelhoed. „Zonder hem had ik hier niet ge staan", concludeerde de Middel burgse, tegenwoordig woonach tig' in Rotterdam. „Hij zag iets in mij, maar ook zonder mijn ouders, die telkens de provincie in en uit reden voor mij, en zon der dat ik judo zo leuk vond, had ik hier niet gestaan." Maar ook Willeboordse behaalde haar grootste successen, toen haar eerste trainer vervangen was door een andere. In haar geval Jan de Rooy. „Wim was een trai ner voor het ideale judo. Dus meteen een ippon scoren en dan is het goed. Maar in de top werkt het niet zo. Jammer ge noeg overigens. Je kunt in de top al winnen door een kleine straf van je tegenstander. Zo werkt het." Nieuwe prijs Ook andere prijswinnaars ver- wezen gisteravond naar hun trai ners in hun dankwoorden. Tafel tennisster Sim one de Klerk bij voorbeeld, die tot sporttalent van het jaar werd gekozen. Ook door Bauke Boersma GOES - SSV'65 is er nog steeds niet in geslaagd een nieuwe trai ner te vinden. Na eerst Aad Andriessen en vervolgens Piet de Rijke haakte gisteren ook Ruud Pennings af. De oefen- meester van zondag-derdeklas ser VC Vlissingen gaf de club te kennen de vacature-Cees Hou tepen niet op te willen vullen. „Een enorme domper", reageert SSV'65-voorzitter Peter Valk op de beslissing van Pennings, waarmee de Goese eersteklasser vorige week donderdag voor het eerst sprak. „Ruud leek ons een uitermate geschikte kandidaat. Bovendien heeft hij het vereiste diploma trainer/coach I voor het niveau waarop wij spelen. Ruud hoefde wat ons betreft al leen maar ja te zeggen. Maar je kunt iemand moeilijk een pistool tegen het hoofd zetten en dwingen om het te doen." Een belangrijke reden voor het feit dat de zoektocht van SSV'65 naar een nieuwe trainer zo moeizaam verloopt sinds Cees Houtepen eind januari be kend maakte volgend seizoen naar hoofdklasser Hoek te ver trekken, denkt Valk inmiddels wel te kennen. „De kandidaten willen toch allemaal weten hoe de vlag er volgend jaar bij hangt als we promoveren naar de hoofdklasse", stelt de voorzit ter. „Hoe de selectie er dan uit ziet en of die hoofdklassewaar dig wordt. Ik denk dat het vin den van een trainer een stuk' een voudiger was geweest als we nu vierde of vijfde hadden gestaan en kansloos waren voor promo tie." Kandidaten Ruud Pennings wil niet met zo veel woorden bevestigen dat de op dit moment nog onzekere toe komst van SSV'65 een rol heeft gespeeld in zijn beslissing om VC. Vlissingen trouw te blijven. „Ik heb bij het nemen van mijn besluit alle plussen en minnen meegewogen en ben niet over door Ad Pertijs DIGNE-LES-BAINS - Ze zijn allebei nog jong. Joost Posthuma (van Rabo bank) is 25, Stef Clement (van Bouygues) is 23 jaar. Beiden willen wel. „Maar je hebt het niet altijd voor het zeggen", we ten de tweedejaars- prof en de neo inmid dels. Gisteren waren ze in de vijfde etap pe van Parijs-Nice samen in de aanval. Posthuma hield er een tweede plaats aan over, achttien seconden achter de Spaan se winnaar Joaquin Rodriguez. „Ik ben met mijn tachtig kilo geklopt door de wet van de zwaartekracht", zei Posthuma, die kon leven met de tweede plek. „Ik ben voor dit weer veel te ma ger", verldaarde Clement zijn uiteindelij ke 86e plaats op dik negen minuten van de winnaar. In Italië, in Tirreno-Adriaticohet de der tigjarige drievoudige wereldkampioen Oscar Freire Rabobank wel juichen. „Al kost dit me denk ik twee jaar van mijn le ven. Zo zwaar was de aankomst", zei de Spanjaard. Hij won de derde rit en nam de leiderstrui over van de ongelukkig ten val gekomen Paolo Bettini. Was donder dag nog dé dag van Quick Step (met ze ges voor Bettini en Boonen), gisteren dreigde een klein drama voor met name de Italiaan. In het ziekenhuis bleek echter dat Betti ni niets gebroken heeft. Teambaas Lef- evere wacht af tot woensdag om te beslis sen of 'De Krekel' volgende week zater dag Milaan-Sanremo kan rijden. In Frankrijk was Posthuma voor Rabo bank dicht bij het kopiëren van de Quick-Step-dubbel van donderdag. Hij zat mee in de ontsnapping van de dag. Sa men met onder meer Clement, Moncoutié en Contador. Op de laatste col van de eer ste categorie viel Posthuma aan. „Dat was voor mij het beste. Ik ben gebaat bij een gelijkmatige beklimming. Als er con stant gedemarreerd wordt bergop, kan ik niet mee." Halverwege de klim kwam Ro driguez (van Caisse d'Epargne, het voor malige Illes Balears) bij Posthuma. De kleine Spaanse lichtgewicht reed even verder bij hem vandaan. Posthuma: „Op een steil stuk. De wet van de zwaarte kracht speelt me dan parten. Het is niet anders." Vierentwintig tellen na Rodriguez pas seerde hij de top. „Ik wachtte vervolgens op Moncoutié en Contador omdat er nog een 'knikje' volgde. Helaas werkten ze Joost Posthuma neemt wat te eten tijdens de vijfde etappe van Parijs-Nice. foto Oliver Weiken/EPA niet samen. Dan ben je gezien."Stef Cle ment zou willen dat hij het 'vlees' van Posthuma heeft. „Ik doe er van alles aan om zwaarder te worden, maar mijn vet percentage blijft slechts vijf proeent." In de koude etappes van Parijs-Nice speelt dat de jeugdige Bredanaar parten. Net nu de sponsor eist dat de ploeg meer in beeld fietst. Niet tevreden „De grote bazen zijn kennelijk niet tevre den", zei hij bij de start na het aanhoren van een tactische bespreking die het mid den hield tussen een smeekbede en een donderpreek. „Aan de ene kant is het fantastisch, om voor het eerst in het ProTour-circuit te zitten. Daar kan ik echt van genieten. Aan de andere kant zou je willen dat je je wat meer kon laten zien. Maar dat valt dus niet mee. Je voelt je tussen deze jon gens echt weer het kleinste jongetje van de klas. Ze zeggen dat het vier jaar duurt eer je echt mee kunt doen. Dat geloof ik ook, maar het valt niet mee om zoveel ge duld te hebben." Donderdag liepen de temperaturen in de koers eindelijk op. „Mijn benen ontdooi den gewoon." Hij zat ook mee in een ont snapping. Gisteren weer. „Ik was niet eens echt goed. Het draaide niet soepel. Ik ben echter blij dat ik voor het team weer wat heb kunnen doen. Ook al wist ik dat mijn rol uitgespeeld zou zijn aan de voet van de laatste col." GPD aangepast sporter van het jaar (voor de derde keer) Marianne Verdonk. Maar ook ruiter Laurens van Lieren en turner Jeffrey Telus- sa, die beiden genomineerd wa ren maar niet in de prijzen vie len. Het wierp de vraag op of ook het Zeeuwse sportgala een nieuwe prijs in het leven moet roepen: de trainer van het jaar. Directeur van SportZeeland, or-, ganisator van het evenement, Ton Kienhuis, was meteen en thousiast. Er was zelfs al over gesproken bekende hij. „Maar ook over andere prijzen: bijvoor beeld de sportstad van het jaar." Volgend jaar kan dat al het geval zijn, als de organisato ren waarschijnlijk het huidige concept zullen verlaten. door Jan Dagevos en Barry van der Hooft KLOETINGE - De voetbalbond heeft de gele kaart, die Kloetin- ge-speler Erwin van der Woerdt afgelopen zaterdag in het duel met Quick Boys kreeg, kwijtge scholden. De KNVB is na bestu dering van de videobeelden door scheidsrechter Oussoren uit Amersfoort tot de conclusie gekomen dat de kaart onterecht Van der Woerdt verloor vorige week in de 75e minuut van de wedstrijd tegen Quick Boys een sprintduel van invaller Marnix van der Gun. De aanvaller ging daarop het strafschopgebied in, waarna hij in de ogen van de ar biter ten val werd gebracht door Van der Woerdt. Maarten Bak bezorgde zijn ploeg uit de straf schop de winst: 0-1. Erwin van der Woerdt was woe dend en beweerde later dat het een schwalbe was van de speler van Quick Boys. De tv-beelden stelden hem later in het gelijk. Het bestuur van Kloetinge trok afgelopen week aan de bel bij de arbiter en de voetbalbond. Na bestudering van de beelden gaf zowel de bond als de scheids rechter toe dat de kaart onte recht was gegeven. Het betekent dat Van der Woerdt op drie gele kaarten blijft staan en een schorsing ont loopt. Bij vier duels is een speler automatisch geschorst. „Ik vind het fideel van de arbiter dat hij zijn fout erkent", zegt Kloetin- ge-trainer Diederik Hiensch. „Al blijf ik een slecht gevoel aan de wedstrijd over houden. Uit beelden van RNN7 (regionale zender) blijkt namelijk dat de goal van Regilio Pinas ten on rechte is afgekeurd wegens bui tenspel." Vandaag wacht er een nieuwe speelronde en zijn er nieuwe kansen, ook al heet de tegenstan der FC Lisse. „We groeien elke week nog, dus waarom zouden we daar geen punt kunnen weg slepen", zegt aanvaller Ferry Alfons. „De nieuwe jongens heb- De biljarters van landskampioen Delta/Ockenburgh werden uitgeroepen tot sportploeg van het jaar. Jean Paul de Bruijn (rechts) mocht ook de prijs voor sportman van het jaar in ontvangst nemen. foto Lex de Meester Moskou. WK indoor. Mannen, 60 m, finale: 1. Scott (VSt) 6,50, 2. Jepisjin (Rus) 6,52,3. Trammell (VSt) 6,54. Vrouwen, 60 m, finale: 1. Barber (VSt) 7,01, 2. Williams (VSt) 7,01, 3. Ge- vaert (Bel) 7,11. Vijf kamp, eindstand (60 m horden, hoog, kogel, ver, 800 m): 1'. Blonska (Oek) 4685 (8,29-1,84- 13,43,-6,50-2.19,62), 2. Ruckstuhl (Ned) 4607 (8,47-1,81-13,64-6,33-2.16,72), 3. Levenkova (Rus) 4579 (8,55-1,78-13,20- 6,44-2.15,12). Goes. Tweede klasse: Amigo's/De Post-ZVV/TMF 7-8, FM Sranang 2-SSV65 3 6-4, SSV'65 4-Matisse 1-9, Pubbles-SSV'65 2 16-0, Biezentrappers/ ADO-Kloetinge 4-7, Biezentrappers/Pe- kaar Partners Accountants 2-Pubbles 2 6-15, Schouwse Boys-Biezentrap- pers/Gerka Sport 3 19-2. één nacht ijs gegaan", zegt de 44-jarige oefenmeester. „Maar daar wil ik niet in detail op in gaan." Het bestuur van SSV'65 buigt zich vandaag maar weer eens over de overgebleven lijst met kandidaten voor de vacante trai nerspositie. Voorzitter Peter Valk: „En daar staat gelukkig nog wel een aantal namen op dat het diploma TC. 1 heeft. We zullen er maar snel weer één uit nodigen om een gesprek met ons aan te gaan." Sportpriisvraaen Lucky Day 3955: 2-3-8-16-17-18-24- 31-35-36-37-40-50-51-64-66-69-72-76-79 (onder voorbehoud). Eredivisie: FCTwente-NAC 1-0. Stand: PSV 27 22 3 2 69 57- 18 Feyenoord 27 19 5 3 62 70- 26 AZ 27 18 4 5 58 66- 26 Ajax 27 15 4 8 49 55- 32 Groningen 27 13 5 9 44 34- 33 Heerenveen 27 12 7 8 43 52- 41 FC Utrecht 27 12 7 8 43 39- 36 FC Twente 28 12 5 11 41 37- 28 NEC 27 11 6 10 39 33- 33 RKC 27 11 5 11 38 41- 42 RodaJC 27 11 2 14 35 41- 47 Vitesse 27 10 3 14 33 38- 45 NAC 28 7 7 14 28 34- 49 Sparta 27 '7/, 6 14 27 22- 42 Heracles 27 7 6 14 27 26- 51 ADODenHaag 27 7 3 17 24 28- 54 Willem II 27 5 5 17 20 33- 52 RBC 27 5 21 8 17- 68 Gouden Gids Divisie: BV Veendam - Stormvogels/Telstar 0-2 (O-I). 17- Junqueira 0-1, 65. Bruin 0-2. Scheidsrechter: Van der Roest. Aan tal toeschouwers: 2820. FC Eindhoven - Go Ahead Eagles 2-1 (1-0). 14. Van Leerdam 1-0 (straf schop), 64. Stojanovic 2-0, 85. Konijnen burg 2-1Scheidsrechter: Van Meenen. FC Zwolle - FC Omniworld 2-1 (1-1). 14. Ars 0-1, 35. Jansen 1-1, 53. Kolk 2-1. Scheidsrechter: De Groot. Aantal toe schouwers: 2683. Haarlem - Helmond Sport O-I (0-1). 7. Van der Ven 0-1. Scheidsrechter: Van Fluiten. Aantal toeschouwers: 2025. FC Dordrecht - VVV Venlo 5-0 (1-0). 1. Van der Velden 1-0, 48. Lopes 2-0, 59. Van der Velden 3-0, 88. Kalisse 4-0, 90. Putter 5-0. Scheidsrechter: Nijhuis. Aan tal toeschouwers: 1356. Rode kaart: 90. Fleuren (VVV Venlo). De Graafschap - Cambuur Leeuwar den 3-3 (1-2). 27. Nijssen 0-1, 30. Ka- GOES/ROTTERDAM - Lesley Kerkhove heeft op het NK jeugd- tennis in Rotterdam eenvoudig de tweede ronde bereikt. De veertienjarige tennisster uit Zierikzee zette in haar eerste partij Melissa Beumer uit Over ijssel met alleszeggende cijfers opzij: 6-1 6-1. Kerkhove komt vandaag in actie in de tweede ronde. ben zich goed aangepast, het trouwen is er en we voelen,, niet meer kansloos." Alfons zelf is bezig aan een mini dere fase. De vorm van voort winterstop is een beetje we i „Ik heb wat lopen kwakkell met, mijn gezondheid, dan m een griepje en dan weer verkou. den, maar ik voel nu weer dij j de krachten terugkomen," Kloetinge kan vandaag op ot„ logssterkte in Lisse aantreden' Hoek Hoewel achter het behoud ind? hoofdklasse nog grote vraagt kens staan, worden de contou. ren van de selectie van Hoek voor het volgend seizoen a) zichtbaar. Zeven spelers hebben aangegeven dat ze blijven, zes leden van de eerste seL„ staat het vertrek vasten met ft lip van der Vloet en Pieter di Munnik is de club dicht bij es akkoord. Hoek hoopt dat ook in b van David Destorme te bewerk stelligen, maar de aanvoerde twijfelt nog over een langer ver blijf bij de club. Nadat eerde Thomas Ragut, Wesley dè Sniei en Djamel Buyse hadden aange geven bij de geplaagde hoofd- klasser te blijven, volgden Wik) de Valk, Thijs Binnerts, Nick Dominicus en Jeroen van de Broeke afgelopen week hm voorbeeld. „Filip van der Vlos en Pieter de Munnik hebben ook aangegeven dat ze willen blij ven", zegt Paul Telussa. Assistent-trainer Telussa sinds kort ook een rol binnen de technische commissie in, Dj Souburger voerde in de afg pen weken de gesprekken de huidige spelersgroep. In te genstelling tot dit seizoen, Hoek slechts drie nieuwe Iers begroette, zal het aantal nieuwe namen weer rond tien komen te liggen. Stijn Porie- man, Charly Okonedo, Nyim Melki en Olivier de Pauw ben hun vertrek al aange digd en ook Hiram Collin en Pa trick de Guchteneire maken vol gend seizoen geen deel meer uil van de eerste selectie. rim 0-2, 40. Van Beukering 1 -2,54.Van Beukering 2-2, 90. Hooyboer 2-3, 9), Ten Brinke 3-3. Scheidsrechter: Michiels (Bel). Aantal toeschouwers: j 8300. FC Den Bosch - Excelsior 0-1 (0-0), 63. Slory 0-1. Scheidsrechter. Van Boe kei. Aantal toeschouwers: 3715. MVV - Emmen 0-1 (O-O). 56. Mghizrel J 0-1. Scheidsrechter: Luinge. Aantal toe- I schouwers: 4839. FC Volendam - Fortuna Sittard 2-0 (O-O). 48. Tuyp 1-0, 90. Tuyp 2-0. Scheidsrechter: Winter. Aantal toe schouwers: 2288. Stand: Excelsior 32 18 7 7 61 Volendam 32 16 9 7 57 45- 31 Emmen 33 1 7 5 11 56 WV 32 16 7 9 55 41- 27 Den Bosch 32 14 10 8 52 56-4 Graafschap 32 1 5 7 1 0 52 48- 33 Haarlem 32 15 7 10 52 53- Helmond Sp 32 15 6 11 51 51- FC Zwolle 33 14 9 10 51 52 ti Dordrecht 33 1 2 11 10 47 48- 31 AG OW 32 14 4 14 46 54- 55 MVV 33 12 10 50 46 4 TOP 33 1-2 1 0 11 46 4 Veendam 32 12 7 13 43 4 Cambuur L. 32 8 12 12 36 33-4 Stormv. 33 8 12 13 36 32- «1 Eindhoven 32 9 5 18 32 45- 5! GA Eagles 32 6 11 15 29 37- Omniworld 33 7 6 20 27 42- I! Fortuna S. 33 2 9 22 15 30- 73 Digne-les-Bains. Parijs-Nice. Vijfde etappe, Avignon - Digne-les-Bains: 1. Rodriguez (Spa) 201,5 km in 4.43.34, 2. Posthuma (Ned) 0.18, 3. Pineau (Fra) 0.33, 4. Carrara (Ita), 5. Nibali (Ita), 6, Casar (Fra), 7. Erik Dekker, 49. Moeren hout 1.50, 86. Clement 9.35, 95. Glling: 11.14, 102. Boven, 103. Den Bakken 129. Dekkers. Algemeen klassement: 1. Landis (VSt) 24.11.04, 2. Javier Vila (Spa) 0.09, 3. Sanchez (Spa) 1.13,4. Co- lom (Spa) 1.23, 5. Schleck (Lux), 6. Aze- vedo (Por) 1.35,10. Erik Dekker 1.41,15, Posthuma 3.51, 38. Moerenhout 9-59, 106. Boven 33.06, 112. Den Bakker 34.14, 124. Giling 38.02, 128. Clemenl 40.28,133. Dekkers 42.26. Paglieta. Tirreno-Adriatico. Derde etappe, Avezzano - Paglieta: 1. Frei re (Spa) 183 km in 4.27.22, 2. Astarloa (Spa), 3. Ricco (Ita), 4. Nocentïni (Ita),5, Ballan (Ita), 9. Thomas Dekker, 13. Boo- gerd, 21. K$oon 0.09, 97. De Jongh 2.07, 100. Tankink, 106. Veneberg 2.28,109. Van Bon 2.50, 112. Schmitz 3.24,125, 135. De Groot 8.44. Algemeen klasse ment: 1. Freire 12,39.26, 2. Ballan 0,10, 3. Rebellin (Ita), 4. Nocentini, 9. Thomas Dekker, 10. Michael Boogerd, 14, Kroon 0.19, 74. Tankink 4.27, 99. Veneberg 9.12, 101. Van Bon 9.34, 122. Schmitz 13.35, 126. De Jongh 14.35, 149. De Groot 18.22,159. Knaven 21.20. izondag Zaalhandbal Mannen. Eerste klasse: LifeDesign/ Delta Sport-Groene Ster 2, Locatie: 0"" derdak, Zierikzee. Aanvang: 13.00 uur, EMM-Tachos 2. Locatie: Nassaulaan, Middelburg. Aanvang: 14.10 uur. Twee de klasse: Avanti-GSC. Junioren. Orion-Orion R. Locatie: De Stenge.Hew- kenszand. Aanvang: 14.10 uur. Vrouwen. Eerste klasse. EMM-Tachos 2. Locatie: I Middelburg. Aanvang: 13.00 uur. Twe de klasse: Olympus-RHV. Locatie: Ba kensburg, Vlissingen. Aanvang: 12. uur, EMM 2-HMC 2. Locatie: Nassau laan, Middelburg. Aanvang: 15.30W Junioren: Orion-lnternos. Locatie: u Stenge, Fleinkenszand. Aanvang: 13,00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 70