Ba n e n Kijk ook op JobTrack.n Eén meidnummer voor dierenmishandeling: 0900 - 20 21 210 (io ct/min) Fulltime Monteur Milieustraat 1 - wbëêm VOORMAN SCHEEPSBOUW INKOPER VOORRAADBEHEERDER MANAGEMENT ASSISTENT ASSISTENT CONTROLLER senior civiele techniek www.middelburg.nl TEBODIN 11 MAART 2006-Wis Functieomschrijving: Het organiseren en leiden van reparatie- en af bouwprojecten. Omgaan met de klanten Begeleiden van keuringsprocedures classificatiebureaus op c werkvloer Technische ondersteuning uitgevoerde projecten Functie-eisen: Opleiding HBO scheepsbouw Uitgebreide ervaring in de scheepsbouw en scheepsreparatie Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift Flexibiliteit, geen 9 tot 5 mentaliteit Commercieel inzicht Ervaring met AutoCad Verder ben je analytisch, innovatief, communicatief en een teamplayer Functieomschrijving: Verantwoordelijk voor alle aankoopactiviteiten binnen de onderneming Hij of zij koopt alle materialenmachines onderdelen etc noodzakelijk voor herstelling of nieuwbouw van een schip. In deze functie is hij tevens verantwoordelijk voor het voorraadbeheer van aangekochte goederen en materialen Functie-eisen: Opleiding HBO Commercieel met interesse/kennis binnen de scheepvaart Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift Prijs kwaliteit bewust kunnen onderhandelen Functieomschrijving: Beheer receptie en telefoon Administratieve ondersteuning projectleiders Archivering Ontvangen bezoekers Functie-eisen: Minimaal MBO-4 niveau secretarieel - voorkeur HBO Management Assistent Goede kennis wat betreft de Engelse Franse en Duitse taal Representatief Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Functieomschrijving: Het zelfstandig kunnen voeren van zowel financiële- als salarisadministratie voor diverse bedrijven binnen onze groep. Het kunnen beheren van ons hard-en software netwerk Functie-eisen: Opleiding HBO bedrijfseconomie of SPDliefst aangevuld met enige jaren ervaring op een accountantskantoor Een zelfstandige accurate en pro-actieve werkhouding y.: Kennis om ons netwerk te kunnen beheren Heeft U interesse in de aangeboden functie, stuur dan uw schriftelijke reactie binnen 14 naar: Wervenweg 1 455T MC Sas van Gent Telefoon 0115-471659 t.a.v. de directie De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmanswoningen en pakhuizen, zijn- gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden com bineert vergt inlevingsvermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Senior civiele techniek Afdeling ingenieursbureau Dienst Ruimte Voor 36 uur per week Het coördineren en aansturen van en het participeren in (complexe) projecten. Vervullen van een belangrijke initiërende rol bij de ontwikkelingen van de afdeling als geheel op hoofd lijnen en van civiele techniek in het bijzonder. Hbo-werk- en denkniveau, aangevuld met ruime en relevante opleiding en werkervaring. Je dientte beschikken over overtuigings kracht en gevoel voor bestuurlijke en politieke verhoudingen. Salaris maximaal 4.159,- bruto per maand. Doorgroeimogelijkheden afhankelijk van de personeelsbeoordeling tot 4.730,-. Reageer! Stuur je sollicitatie voor donderdag 30 maart 2006 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, personeels- adviseur, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg.'Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie over de functie en de contactpersoon vind je op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ondernemende Project Engineers gaan naar Tebodin Bergen op Zoom Tebodin, Consultants Engineers is al meer dan 60 jaar een succesvol, internationaal opererend advies- en ingenieursbureau. Met 2.300 medewerkers werkt Tebodin wereldwijd vanuit meer dan 40 kantoren aan projecten in uitvoering ter waarde van ruim 3 miljard euro. De unieke kracht daarbij is de integratie van engineering en consultancy, aangevuld met projectmanagement, procurement en construdiemanagement. Consultants Engineers Ideas build the world Hebt u al enkele jaren ervaring opgedaan in engineering of in een productieomgevïng en bent u toe aan een nieuwe stap in uw carrière? Wilt u naast uw technische kennis uw ondernemerstalenten optimaal inzetten? Dat kan in ons nieuwe projectkantoor te Bergen op Zoom! Vanwege de groeiende orderportefeuille van onze vestigingen in Regio Zuid start Tebodin in Bergen op Zoom een nieuwe vestiging waarin alle disciplines zijn vertegenwoordigd. De vestiging zal pauw samenwerken met de vestigingen in Eindhoven, Maastricht en Antwerpen, hetgeen een grote verscheidenheid aan werkzaamheden en een veelheid aan in- en externe contacten met zich meebrengt. U gaat een actieve bijdrage leveren aan het oprichten van deze nieuwe vestiging, waar volgend jaar zo'n 50 medewerkers actief zullen zijn. Graag kómen wij in contact met project engineers voor de volgende disciplines: Werktuigbouwkunde/Piping (ref.nr. 7094) HBO-opleiding, relevante ervaring met het coördineren van projecten of ruime technisch-inhoudelijke ervaring HVAC (ref .nr. 50065216) WO-/HBO-opleiding (bij voorkeur HIT), gewend om te werken met een gestructureerde projectaanpak, grote affiniteit met het vakgebied gebouwinstallaties Procestechniek (ref.nr. 7520) WO-/HBO-opleiding, ervaring op een engineeringafdeling van een productiebedrijf of bij een ingenieursbureau Elektro- en Instrumentatietechniek (ref.nr. 50089617) HBO-opleiding, relevante ervaring met-het coördineren van projecten of ruime technisch-inhoudelijke ervaring bij voorkeur in fabrieksbouw Civiele Techniek (ref.nr. 7272) WO-/HBO-opleiding, ervaring in fabrieksbouwprojecten Eveneens komen wij graag in contact met een: Project manager Bouwkunde (ref.nr. 50096262) HBO-opleiding, relevante werkervaring bij voorkeur opgedaan in fabrieksbouw Kijk voor meer informatie over deze functies op www.tebodin.com of neem contact op met Leonard Polman, Consultant Human Resources, telefoonnummer 06 16 58 28 64, e-mail l.polman@tebodin.nl Direct solliciteren kan ook: Tebodin Bergen op Zoom, p/a Mauritsstraat 76, Postbus 7613, 5601 JP Eindhoven, t.a.v. Daniëlle Dieteren, sollicitantencoördinator, e-mail d.dieteren@tebodin.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet vla de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten de provincie actief. De Zeeuwse ReinigmgsDienst (ZRD) verzorgt voor veel Zeeuwse gemeenten de inzameling van huishoudelijk afval. Met modern materieel levert het bedrijf een efficiënte en op de vraag van de klant afgestemde inzameling. De ZRD beheert de regionale milieustraten in Zeeland. Alle inwoners van Zeeland kunnen daarvan gebruikmaken. Ook voor (advisering over) gedifferentieerde tarieven, inzameling van oud. papier door. middel van de blauwe bak of ondergronds inzamelen kqpt'u bij de ZRD terecht. Tenslotte neemt voorlichting over het milieu via de organisatie Natuur&Zo en via www.zrd.nl een belangrijke plaats in. e-mail: info@zrd.nl of kijk op onze website: www.zrd.nl Kerntaken In deze functie verricht u onder ander de volgende taken:. Afhandelen van de afvalstoffenverwerking op de verwerkingsinrichting. Accepteren, sorteren en opbergen van klein gevaarlijk afval in het KCA-depot. Zorgdragen voor een tijdige en juiste afvoer van afvalstoffen en registratie van de transportdocumenten. Geven van afval-, en milieuvoorlichting aan het piibliek. Verrichten van overige voorkomende werkzaamheden. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: Beschikking over een functiegerichte opleiding op vbo vmbo-niveau. Kennis van afvalstoffenverwerking. Certificaat Depothouder KCA. Beschikking over goede sociale vaardigheden en een zorgvuldige houding tegenover aanbieders van afval, stressbestendigheid. Ervaring en inzicht in de afvalstoffenverwerking. ZEEUWSE REINIGINGSDIENST ZRD zo komt u van uw afval af! Bereidheid tot het werken op zaterdag en 's avonds. Het bezit van een auto en rijbewijs B. De standplaats is Zierikzee. .De beheerder kan op meerdere milieustraten worden ingezet. Wat bieden wij Werken bij de ZRD betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. We stellen daar tegenover Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden. Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Peter Driessen, manager verwerking, telefoonnummer (0115) 67 88 40 of met Raymond Winterswijk, manager operations ZRD, telefoonnummer (0115) 47 81 09. Interesse Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan-een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Richt uw brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie van DELTA Milieu b.v. Dit kan ook per e-mail naar: pvandeleur@delta.nl. Wie kent niet die afschuwelijke berichten in de krant: "Uitgemer gelde paarden in beslag genomen", "Jonge katten in afvalcontainer", "Verwaarloosde schapen onder de maden" en "Zwaar vermagerde jonge herders in eigen uitwerpselen aangetroffen". De Dierenbescher ming wil dat hier een eind aan komt. U kunt helpen. DIER IN NOOD? PAK DE TELEFOON Vaak is het leed al geschied als de inspecteurs een dier aantreffen. Daarom is het van groot belang dat u de telefoon pakt als dieren slecht behandeld worden. De Dierenbe scherming kan dan actie onderne men en de situatie onderzoeken. Om voor u het melden van dierenmis handeling en -verwaarlozing mak kelijker te maken heeft de Dierenbe scherming vorig jaar het meidnum mer dierenmishandeling voor heel Nederland beschikbaar gesteld: 0900 - 20 21 210 (10 ct/min). In heel 2003 kwamen er maar liefst 36.000 meldingen binnen. Volgens Colette van de meldkamer van de Landelijke Inspectiedienst Dierenbescherming komen er soms wel 175 meldingen op één dag binnen. 'Gelukkig kunnen we zelf veel afhandelen. Het noemen van onze naam is vaak al genoeg. Wij zijn erg blij met al die mensen die bellen. Zij zijn onze ogen en oren.' INSPECTEURS KOMEN WAAR NODIG TER PLEKKE Sommige zaken kunnen niet vanuit kantoor geregeld worden. Dan gaan de inspecteurs naar de mensen toe en maken afspraken met ze voor verbetering. Lukt dat niet, dan worden de beroepsinspecteurs van de Landelijke Inspectiedienst Die renbescherming ingeschakeld. Bij ernstige gevallen kunnen zij dieren in beslag nemen en de daders een proces-verbaal geven. Verwaarloosde paarden krijgen de noodzakelijke (medische) hulp en een veilig tehuis. De mishandelde en vaak erg bange honden en katten worden ondergebracht in de asielen. Natuurlijk kost dit veel geld. De Dierenbescherming is daarvoor hele maal afhankelijk van de giften. Zonder die steun heeft de Dieren bescherming geen geld voor contro les en inspectie en kunnen ze niet jaarlijks 70.000 dieren opvangen. Wilt u meer weten over het werk van de Dierenbescherming? Kijk dan op www.dierenbescherming.nl Steun de Dierenbescher- ming. GIRO 309

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 54