Banen Multraship E, Q> lobTrack.nl JUSTION mam QUELLE. Smaakmakend Werk BESTUURDER m/v MEDEWERKER OPERATIONS Adviesgroep Ervaren Secretaresse (fulltime) Jl 1 - Secretaresse (voor 40 uur per week) Justion Fulltime Monteur Huisaansluitingen Klantgroepanalist m/v QUELLE SUPERVISOR m/V Kijk ook op 11 MAART 2006-W20 mentality makes the difference Multraship Towage Salvage is een onafhankelijk, internationaal opererend sleepvaart- en bergings bedrijf, gevestigd in Terneuzen. Multraship verricht onder andere havensleepdiensten in de havens van Vlissingen, Terneuzen en Gent, zeesleepdiensten, bergings- en wrakopruimingswerkzaamheden en overige maritieme dienstverlening wereldwijd. Multraship heeft tevens vestigingen in Roemenië en Bulgarije. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een: m/v De functie: U bent verantwoordelijk voor de gehele planning,, uitvoering en administratie van alle operationele zaken m.b.t. onze vloot. Hierbij onderhoudt u contacten met klanten, autoriteiten en onze vlootbemanning. Ter ondersteuning van onze bergingsafdeling voert u tevens administratieve taken uit zoals het voorbereiden en uitwerken van bergingsrapportages. U wordt mede ingezet voor telefonische avond- en weekend diensten. Wij vragen: U heeft een logistieke of nautische opleiding op MBO niveau afgerond. Ervaring in een soortgelijke (logistieke) functie in de scheepvaartbranche en relevante ervaring met diverse vormen van rapporteren en administreren strekken tot aanbeveling. U heeft een uitstékende mondelinge en schriftelijke kennis van de Nederlandse en Engelse taal. U kunt werken met Microsoft Office. Persoonlijke kenmerken: U bent organisatorisch sterk, flexibel, creatief én u houdt van aanpakken. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en heeft een analytisch denkvermogen. Wij bieden: Wij bieden u een verantwoordelijke baan in een dynamische en snel groeiende organisatie; U verdient een goed basissalaris én daarnaast zijn er diverse goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse in deze functie? Stuur uw schriftelijke sollicitatie met CV vóór 14 april a.s. naar: MULTRASHIP TOWAGE SALVAGE BV T.a.v. Mevr. J. Nuijten-Muller Postbus 72, 45£}Ö::AB Terneuzen jnuijten@multraship.com www.multraship.com In verband met de groei van ons kantoor, zoeken wij voor onze vestiging in Middelburg een: V; vac.nr. 001 De functie: De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het uitwerken van correspondentie aan de hand van concepten, het uitwerken van dictaten, telefoon-aanname, bezoek ontvangen, archiveren en diverse andere ondersteunende secretariële werkzaa mheden. Het profiel: Je beschikt over een afgeronde secretaresse opleiding op MBO niveau, minimaal een MBO werk- en denkniveau, minimaal 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie en je hebt kennis van het MS-office pakket. Je bent accuraat, zelfstandig, representatief en communicatief vaardig, je bent vlot en weet van aanpakken en hebt een flexibele instelling. Je hebt een uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Cynthia Tres op telefoonnr. 0118 - 674074. Justion Adviesgroep biedt een professionele werkomgeving waarin ruimte is voor eigen initiatief en persoonlijke ontwikkeling. De sfeer onderling is open en informeel. Voor een relatie in Middelburg zoeken wij: Voor 4 maanden in verband met zwangerschapsverlof een: vac.nr. 002 in de periode 1 juni 2006 tot 1 oktober 2006 met eventuele uitloop Aangezien het hier.een tijdelijke functie betreft in verband met zwangerschapsverlof kan in die periode geen vakantie opgenomen worden behoudens enkele snipperdagen. Heeft u interesse in één van deze gevarieerde en uitdagende functies? Stuur dan uw sollicitatiebrief (onder vermelding van het vacaturenr.) met curriculum vitae binnen 14 dagen aan: Justion Adviesgroep, t.a.v. mevrouw P.J.P. van Öostrom, Postbus 352, 4330 AJ Middelburg of per email: infb@justion.nl www.jusdon.nl Adviesgroep DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. De afdeling Klantendienst, met voorzieningsgebied Walcheren, heeft een vacature voor een fulltime monteur huisaansluitingen. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Verrichten van graafwerkzaamheden. - Maken, repareren en onderhoud van huisaansluitingen vooralle disciplines. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een LBO-opleiding, bij voorkeur diploma LTS-Elektrotechniekof LTS-Installatietechniek Gas/Water. Indien u in het bezit bent van de opleiding LTS-Elektrotechniek, dient u ook over het VEV-diploma Monteur Laagspanningsnetten te beschikken en de bereidheid aanvullende opleidingen voor CAI, Gas- en Watermontage te volgen. Indien u in het bezit bent van de opleiding LTS-Installatietechniek Gas/Water moet u bereid zijn de aanvullende opleiding É/CAI-montage te volgen. - Rijbewijs B(E). - De bereidheid om wacht- en storingsdienst te iopen. Voor deze vacature is standplaats woonplaats van toepassing. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 2.259,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: Han de Goffau, teamleider klantendienst, telefoon (0118) 88 36 06. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van het backoffice van de afdeling HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. Een bedrijf is zo qoed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een homeshopping organisatie als Quelle BV, waar mensen het belangrijkste kapi taal zijn. Quelle BV is een bloeiende onderneming, die deel uitmaakt van het KarstadtQuelle-concem. Deze organisa tie telt zo'n 100.000 medewerkers en behoort tot de grootste handelsonder nemingen van Europa. Quelle BV biedt, in haar verschillende catalogi en op internet een biezonder groot aantal arti kelen aan. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo installaties. Quelle BV is een jonge en dynamische ploeg die haar eigen plaats in het Nederlandse homeshopping land schap opeist. voor 38 uur per week Dagelijks komen bij ons "verkoopkantoor" in Terneuzen honderden bestellingen binnen. Onze klanten bestellen hun artikelen uit de diverse catalogi of via www.quelle.nl. De afdeling Marketing is ondermeer verantwoordelijk voor het maken van planningen aan de hand van uitgebreide analyses over het succes van de mailings en diverse kanalen. Hier is plaats voor een Klantgroepanalist. Als Klantgroepanalist verzorg je het gehele proces van het analyseren van gegevens, maken van planningen, selecteren van klantgroepen tot en met de rapportage na de acties. En dat voor al onze commerciële acties (catalogi, internet, externe partnerships) en in relatie tot diverse klantenprofielen en doelgroepen. Je bent verantwoordelijk voor het uitvoeren van rapportages en analyses vanuit diverse databases. Je volgt de macro- economische brancheontwikkelingen en ontwikkelt vervolgens specifieke marketingacties, Verder bouw je de e-mailadressendatabase zowel kwalitatief als kwantitatief verder uit. Wie zoeken we? Je hebt een HBO werk- en denkniveau waarbij je beschikt over een goed analytisch denk vermogen en een zeer gedreven commerciële instelling. Verder heb je een grote mate van accuratesse en een goede kennis van het Microsoft Office pakket en PC applicaties waar bij kennis van Business Objects en automatisering (SAS) een pre is. Uiteraard heb je ook een goede kennis van direct-marketing en e-commerce business. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer V. van Lingen. Manager Marketing Quelle, 0115 - 640527. Interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV vóór 25 maart 2006 naar Quelle BV, Postbus 555, 4530 BA Terneuzen, t.a.v. mevrouw C. Blanckaert, Adviseur Human Resources. Of stuur een e-mail naar vacatures@quelle.nl. Vermeld duidelijk het vacaturenumme: Q0602CB Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Lamb Westen Meijer V.O.F. is een joint- venture, ontstaan in'1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. ende Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is met een omzet vari ongeveer-USD 1.5 miljard, meer dan 5000 medewerkers en 16 productielocaties, nummer één in Amerika op. het gebied van aardappelverwerking. Meijer startte in 1985 met aardappel- verwerking én is daarnaast sinds 1920 eëii succesvol aardappelhuis met o.a. zei? ontwikkelde rassen. Met ruim 1000 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Krulningen, Oosterbierum en Bergen óp Zopm. Ons doel is dé leverancier te zijn 'Van diepgevroren aardappelproducten voor klanten, die waar voor hun geld yvillen en veel waarde hechten aan kwaliteit. Door haar innovatieve producten, sterke marketing onder steuning, zelfontwikkelde technologieën, constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Weston Meijer grote internationale fastfood-, restaurant-, catering- en retailbednjven in alle Europese landen, liet Midden-Ööëtén, Verre Oosten en Zuid- Amerika tót Haar klantenkring rekenen. Ter versterking van onze fabriek in Kruiningen ztjtf We op,zoek naar een/.(aankomend): HBO-NIVEAU Als (aankomend) Supervisor zal je na een inwerktrajëct leiding gaan geven aan de medewerkers binnen een ploeg. Je wordt verant woordelijk voor het organiseren van de werkzaamheden en het begeleiden van de medewerkers, zodanig dat de werkzaamheden op een zo efficië'nt en doelmatig mogelijke wijze worden uitgevoerd. Dit ter realisatie van de gestelde kwantitatieve en kwalitatieve doel stellingen (waaronder normen en budgetten). Hierbij werk je, samen met medewerkers van andere afdelingen, zoals de kwaliteitsdienst, technisehe dienst en vrieshuis. Tevens neem je deel aan en verzorg Je (werk)overleg binnen de eigen afdeling(en) alsmede met andere afdelingen. Ook draag je zorg voor het instrueren van de medewerkers over de relevante procedures/ werkinstructies en je ziet'toe op de naleving hiervan, In deze functie/werk je volgens een 4-ploegenrooster, waarbij j,e ook in het weekend werkzaam zult zijn. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten die dooreen combinatie van opleiding en werkervaring op HBO-niveau functioneren. Bij voorkeur heb je ruime relevante werkervaring in de techniek en/of een productiebedrijf. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamver band te werken. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, ook in de Engelse taal. www.lambwesion.cótn We "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je.geïnteresseerd benl verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen i 4 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG Kruint'ngen. Voor meer informatie over ons bedrijf verwijzen we naar www.lambweston.nl Stichting Serviceflats Zeeland zoekt een: (voor 20-24 uur per week) SSZ zal de komende jaren de lijnen moeten uitzetten naar de toekomst. Inhoudelijke en bouwkundige vernieuwingen zullen een belangrijk onderdeel zijn van de bestuurlijke taken. Het onderhouden van goede contacten/zowel intern als extern - waarbij transparantie en helderheid essentieel zijn - is zeer van belang. PROFIEL: Minimaal afgeronde HBO-opleiding Enthousiasmerende persoonlijkheid Leidinggevende ervaring Vlot en goed communicerend Visie en overtuigingskracht Iemand die zoekt naar mogelijkheden en zich niet laat afschrikken door beperkingen. DE STICHTING BIEDT: Een uitdagende functie Een dienstverband voor 20 tot 24 uur per week, flexibele werktijden Beloning conform CAO V&V, functiegroep 60-65 FWG (minimaal 2.775 en maximaal 4.356) op fulltime basis. Gesprekken vinden plaats in week 14 en 16. Èen assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. (Op acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt geen prijs gesteld.) Stichting Servicefiats Zeeland exploiteert op non-profit basis drie serviceflats, te weten De Schakel en De Horst in Goes eniResidentie Terneuzen. Een serviceflat staat voor zelfstandig en stijlvol wonen. Senioren wonen er in een beschermde omgeving en kunnen gebruik maken van een uitgebreide dienstverlening. De Stichting biedt werkgelegenheid aan circa 100 medewerkers, voor het merendeel parttimers. Meer informatie is: te verkrijgen bij de voorzitter van de Raad van Toezicht, mevrouw G. Buijs-van de Nadort, telefonisch bereikbaar op 0113-230305 en de heer P.J. Snel, bestuurder a.i., telefonisch bereikbaar op werkdagen van 17.30-18.30 uur op 06-29051061. Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk 25 maart 2006 in ons bezit te zijn. U kunt uw brief richten aan: Stichting Serviceflats Zeeland, de heer P.J. Snel, De Horst 48,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 48