Banen M JobTrack.nl éAGENdijli ét, LOONTJENS KI Artsen bezoeker m/v Commercieel Medewerker Binnendienst K Constructie b.v. jeimerswaal (apelle manager extramuraal m/v VANDENENDE Kijk o o i op 11 MAART 2006. Vi; Wij zijn op zoek naar een Loontjens Biljarts B.V. in Middelburg is de grootste leverancier en producent van biljarts in de Benelux. Zij houdt zich bezig met de fabricage van eigen merken zoals Roothaert en Gabriels biljarts die wereld wijd verkocht worden. Binnen de organisatie zijn 15 goed opgeleide medewerkers werkzaam. Het bedrijf maakt deel uit van de Christoffel Groep waartoe ook Loontjens Automaten en Recreatieprojecten Zeeland behoren. Loontjens Automaten levert kansspel- en behendigheids automaten aan horeca- en recreatiebedrijven. Recreatieprojecten Zeeland bestaat uit een keten van 12 amusements- en familiever- maakcentra. De Christoffel Groep is een familiebedrijf dat is opgericht in 1920. Bij de werving en selectie van deze vacature laten wij ons ondersteunen door: den Hartog Werkzaamheden Na een gedegen inwerkperiode, waarin je kennis maakt met het assortiment en de werk- en denkwijze van de organisatie, ben je als commercieel medewerker hoofdzakelijk belast met het benaderen van nieuwe accounts en het bewerken van de markt. De grote uitdaging is het verder uitbouwen van een nieuw klantenbestand binnen de Benelux. De functie houdt o.a. ook in het ontvangen, voorlichten en verkopen aan onze klanten in de showroom. Het afhandelen van aan vragen, zowel telefonisch als per e-mail, behoren tot je takenpakket evenals de after sales. Je vertegenwoordigt het bedrijf ook op beurzen en bij andere verkoopacties. Functie-eisen Een relevante opleiding op MBO+ of HBO niveau in de commerciële richting Aanvullende marketingopleiding Commerciële ervaring met name met PR, marktontwikkeling en initiëren van acties Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Franse taal Stressbestendig, integer en flexibel Resultaatgerichte teamplayer Profiel Je hebt gevoel voor commercie. Je bent enthousiast, neemt initiatieven en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Je bent flexibel en je hebt geen 9 - 5 mentaliteit. Je bent verder gewend bedrijfsmatig te denken en te rapporteren over de resultaten. Je moet woonachtig zijn in of nabij de provincie Zeeland, of bereid zijn te verhuizen naar de regio Middelburg. Wij bieden Een boeiende en afwisselende job binnen een informele werksfeer in een dynamische werk omgeving met evenzo enthousiaste collega's. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden die mede worden bepaald door het resultaat dat wordt behaald. Reageren Spreekt het profiel je aan en herken je je in de functie-eisen, stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV aan: den Hartog - PersoneelsAdviesDienst, Postbus 2129,4460 MC Goes. Mailen kan ook aan: info@personeelsadviesdienst.nl. Informatie Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer drs. P.J.H. den Hartog, tel.nr. 0113-271270. Buiten kantooruren op 06-50447030. Eert psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. J.G. Timmerman Groenvoederdrogerij b.v. vraagt voor aanstaand seizoen een: LAADSCHOPCHAUFFEUR HULPMACHINIST De werkzaamheden worden in ploegendienst verricht. J.G. Timmerman Groenvoederdrogerij is met 2500 gecontracteerde ha luzerne de grootste luzerne/grasdrogerij van Nederland. De luzerne/graspellets die wij produceren worden als veevoeder gebruikt. Geïnteresseerden voor bovenstaande functie kunnen solliciteren naar: J.G. Timmerman Groenvoederdrogerij B.V. Postbus 10 4484 ZG Kortgene Telefoon kantooruren: 0113 - 30 16 51 of direct met de bedrijfsleider: De heer J. G.Timmerman jr. telefoon 06 - 53 37 37 34 Aannemingsmij. Zeeland B.V. Sagro is een toonaangevende aannemingsgroep die aan haar opdrachtgevers een breed pakket van activiteiten biedt. Kernactiviteiten zijn onder andere sloop, grond-, weg- en waterbouw en milieu. Wij zijn Werkzaam in heel Nederland. Voor onderstaande functies zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's met ervaring in deze werkzaamheden. Machinist sloopwerk U bedient diverse hydraulische kranen of andere voertuigen en verricht hiermee alle voorkomende werkzaamheden binnen de sloopsector. U heeft ervaring in het gebruik van hydraulische hulpapparatuur. Daarnaast bent u behulpzaam bij het onderhouden van uw machine. U bent in het bezit van uw machinistendiploma, rijbewijs en Veiligheid I. Asbestsaneerders/slopers U verricht alle voorkomende sloop- en asbestwerkzaamheden. Daarnaast bent u behulpzaam bij het onderhouden van machines en gereedschap. U bent in het bezit van een VVA1 diploma en bezit het certificaat "Veilig werken met asbest" of DTA, of u bent bereid een opleiding hiervoor te volgen. Grondwerkers U voert alle voorkomende grondwerkzaamheden uit, waaronder het leggen van riole ringen inclusief de maatvoering. U bent in het bezit van het certificaat Rioleringswerker/Wegenwerker, een VVA1 diploma en het certificaat "Veilig werken op wegen", of u bent bereid hiervoor een opleiding te volgen. Voor alle functies geldt dat de werkzaamheden worden uitgevoerd in heel Nederland. Wij bieden u een interessante fulltime betrekking met een passend salaris. Uw sollicitatie Denkt u de juiste persoon voor een van deze functies te zijn, dan verzoeken wij u uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 10 dagen te richten aan: Sagro Aannemingsmij. Zeeland B.V., t.a.v. de heer J. A. Sinke, Postbus 3, 4453 ZG 's-Heerenhoek of per e-mail aan hsinke@sagro.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie, wordt niet op prijs gesteld. Lagendijk Constructie B.V. is een constructiebedrijf, gespecialiseerd in het produceren van kranen, het inbouwen van motoren, en overig onderhoud voor de scheepvaart. Reeds 25 jaar zijn wij toonaangevend in het ontwerpen en fabriceren van scheepskranen. Op korte termijn hebben wij plaats voor een: Allround vervangend meewerkend voorman constructie-bankwerker Functie-inhoud: De bovengenoemde functionaris zal zijn werkzaamheden uitvoeren in de productiehal of op het ponton gelegen aan het Kanaal door Zuid-Beveland, als de huidige voorman op andere locaties werkzaam is. De werkzaamheden bestaan uit het actief werkzaam zijn in de fabricage van kranen en constructies en eventueel het uitvoeren van reparatiewerkzaamheden. In overleg met het bedrijfskantoor zal u de productie volgens gestelde planning en kwaliteitseisen aansturen. Functie-eisen: - Opleiding minimaal LTS of MTS-niveau. - Werkervaring in het fabriceren van soortgelijke constructies. - Sterke persoonlijk- en zelfstandigheid die goed in teamverband kan opereren. - Voor een goede functie vervulling is het kunnen aflezen van werktekeningen noodzakelijk. - Ervaring in soortgelijke functie is een pré. En een: Allround constructie-bankwerker lasser Functie-inhoud: De bovengenoemde functionaris zal zijn werkzaamheden uitvoeren in de productiehal of op het ponton gelegen aan het Kanaal door Zuid-Beveland. De werkzaamheden bestaan uit het actief werkzaam zijn in de fabricage van kranen en constructies en eventueel het uitvoeren van reparatiewerkzaamheden. Functie-eisen: - Opleiding minimaal LTS. - Het volgens werktekeningen samenstellen en aflassen van constructies. - Sterke zelfstandigheid, die goed in teamverband kan opereren. Spreekt een van deze functies u aan, dan bij voorkeur uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Lagendijk Constructie B.V. t.a.v. dhr. P. D. Ocké Choorhoekseweg 3 4424 NW Wemeldinge. Of per e-mail info@laaendijk-constructie.nl Norgine BV is een succesvolle dochteronderneming van de internationaal opererende Norgine groep. Deze innovatieve farmaceutische onderneming bestaat 100 jaar en is vertegenwoordigd in meer dan 6o verschillende landen. Norgine ontwikkelt, produceert en verkoopt farmaceutische producten op het gebied van gastro-enterologie, pijnbestrijding, hepatologie en infectieziekten. Om het succes op de Nederlandse markt voort te zetten zijn wij voor diverse rayons, waaronder Amsterdam, Groningen, Rotterdam en Brabant op zoek naar nieuwe collega artsenbezoekers. De functie In jouw rayon ben je verantwoordelijk voor de promotie van de Norgine- producten bij huisartsen, specialisten, apothekers en verpleegkundig personeel. Je onderhoudt bestaande contacten met de doelgroep en bouwt je eigen relatienetwerk op. Je bent omzetverantwoordelijk en rapporteert aan de District Manager. Voordat je deze. commercieel-medische uitdaging aangaat, ontvang je vanzelfsprekend een intensieve praktische training, waarin veel aandacht wordt.besteed, aan productinhoudelijke en gesprekstechnische aspecten. Het profiel Wij zoeken enthousiaste kandidaten, communicatief vaardig en zelfstandig genoeg om van deze resultaatgerichte functie een succes te maken.. Jouw opleiding op (minimaal) HBO-niveau vormt de basis voor jouw talent. Affiniteit met de farmaceutische bedrijfstak en/of aantoonbare commerciële ervaring is een pré. Echter, jouw energie, initiatief en communicatief sterke persoonlijkheid zijn de belangrijkste succesfactoren voor deze dynamische en zelfstandige baan. Het aanbod Norgine biedt een zeer uitdagende, commerciële functie binnen-een jonge, enthousiaste en ambitieuze onderneming. Je mag rekenen op vakbekwame ondersteuning binnen een informeel team. Uiteraard hoort hierbij een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak. Geïnteresseerd? Stuur dan vandaag of ten laatste 25 maart a.s. een brief of e-mail naar; Norgine BV, t.a.v. Ron van Veldhuizen, Sales Manager, Hogehilweg 7, 1101 CA Amsterdam Zuidoost (e-mail: rvanveldhuizen@norgine.com). Vermeld hierin je motivatie en voeg een beknopt curriculum vitae bij. Voor meer informatie kun je ook internet raadplegen: www.norgine.com of bellen met Ron van Veldhuizen onder telefoonnummer: 020-567 09 00. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. A De Zeqywse gemeenten Kapelle en Reimerswaal werken vanaf 1 januari 2005 samen op het terrein van vergunningverlening en handhaving onder de naam ReiK. Binnen het samenwerkingsverband wordt de vergunningverlening voor beide gemeenten vanuit Reimerswaal verzorgd en de uitvoering van handhavingstaken vanuit de gemeente Kapelle. Het samenwerkingsverband ReiK bestaat op dit moment uit 18 personen:. Om dit samenwerkingsverband verderte versterken komen wij graagin contact met kandidaten (m/v) voor de functie: Meewerkend Coördinator Vergunningverlening Bouwen (Beleid advies C) Functienummer 3.1.02.C. 36 uur Meer info: www.zeelandwerkt.nl,www.reimerswaal.nl of bel Freek Schouten, tel. (0113) 39 52 37. zorgcentra Zorgcentrum "De Wieken" Overzicht organisatie: Zorgcentrum "De Wieken" is een zorgcentrum centraal gelegen in het monumentale hart van de stad Zierikzee. Het is gebouwd in 1984 en heeft 62 verzorgingshuisplaatsen en 40 aanleunwoningen. De doelgroep is de ouder wordende mens in Zierikzee en wijde omgeving. Binnen de regio Schouwen- Duiveland levert "De Wieken" zowel intra als extramurale zorg en welzijnsproducten diensten. Er werken 100 medewerkers. Naast de vaste medewerkers, dragen ook nog ruim 60 vrijwilligers hun steentje bij. Samen- creëren zij een zo'n optimaal mogelijk woon-, leef- en werkklimaat. Vanwege een veranderende organisatiestructuur en uitbreiding van onze extramurale zorg en welzijnsdiensten zoeken wij een (36 uur p/wk fulltime) Het werk: Geeft leiding aan het team van extramurale zorg en welzijnsdiensten en stuurt deze direct aan. Geeft inhoud aan het operationele en tactische beleid van de organisatie. Stimuleert actief de uitbreiding van de extramurale dienstverlening. Is lid van het mt en levert een bijdrage aan het strategisch beleid. Werkt samen met twee collega managers. Uw profiel en de functie-eisen: opleiding HBO niveau en afgeronde management opleiding; goed kunnen samenwerken; klantgericht kunnen werken, een commerciële inslag is noodzakelijk; resultaatgericht werken, analytisch vermogen en inventiviteit zijn kernbegrippen; financieel inzicht hebben; enthousiaste persoonlijkheid; onderschrijven van de Christelijke identiteit. Het aanbod: Is een uitdaging in een nieuwe functie binnen een kleine organisatie waar uw inbreng van wezenlijke betekenis is. De salariëring zal geschieden conform de CAO V&V functieschaal 60. Er is een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden aanwezig. Het betreft een jaarcontract. Na blijkende geschiktheid wordt dit omgezet in een contract voor onbepaalde tijd. Informatie en reageren: Inlichtingen over de functie manager extramuraal .kunt u inwinnen bij Dhr. Pinxteren, directeur. Telefoon 0111-453410 (ma t/m do). Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning zenden aan: Zorgcentrum "De Wieken", P&O, Hoge Molenstraat 13, 4301 KB Zierikzee of mailen naar secretaresse@dewieken.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor ons filiaal in Goes zoeken wij zo snel. mogelijk een aardige, modebewuste Filialleidster voor een volledige dagtaak met goede kennis von de Duitse taal Mevr. Bal de Haan verheugt zich op maandag v.a. 13.00 uur op uw telefoontje onder nr. 0118 44 16 29 Wij zijn een marktleidende onderneming voor mode sieraden en modieuze accessoires met meer dan 850 filialen in binnen- en buitenland. Bijou Brigitte modische Accessoires AG Poppenbüffeler Bogen 1 22399 Hamburg wyvw.bijou-brigitte.com MACHINEBOUW MULLIE Vandenende Machinebouw B.V. Monsterweg 41 4454 AA Borssele Vandenende Machinebouw B.V. te Borssele is een bedrijf met een rijke historie. Machinebouw zit het bedrijf in de genen. Evenals klantgerichtheid. Onze klanten weten dat te waarderen, gezien de orderportefeuille van dit moment. Vandenende Machinebouw B.V. richt zich op de engineering en productie van machines. Landbouwkippers en grondddumpers worden geproduceerd onder de merknaam Mullié. Verder zijn wij actief voor onze klanten in Nederland, met Zeeland als thuismarkt, op het gebied van constructie, machinale verspaning en montage. Vandenende Machinebouw BV is een prettig bedrijf om bij te werken. De lijnen zijn kort, de sfeer is informeel. De verantwoordelijkheid leggen wij graag bij u. U heeft een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid'. Hier wordt u voor beloond. Wilt u graag bij ons komen werken schrijf dan uw bondige brief met CV binnen één week aan: Vandenende Machinebouw Monsterweg 41 4454 AA BORSSELE t.a.v. de directie r Wegens gestage groei van de orderpor tefeuille zijn wij op zoek naar: WERKVOORBEREIDER HTS-er of MTS-er+ die VQorcalculaties uitvoert, opdrachten uitwerkt en met regelmaat in de fabriek de voortgang bewaakt. U dient een klantgerichte houding te hebben. U weet kwaliteit te herkennen,onze klanten eisen dat. Indien u uzelf na enige tijd'waar heeft weten te maken dan is doorgroei naar de functie van hoofd bedrijfsbureau mogelijk. DRAAIER/FREZER CNC en/of CONVENtlONEEL Gemotiveerde mensen die machinaal kunnen verspanen worden verzocht te solliciteren. Volop mogelijkheden in ons moderne machinepark. Wij kunnen evt. een opleiding verzorgen. Sollicitaties van schoolverlaters zien wij graag. Een vervolgopleiding verzorgen wij. Mailen mag ook m.vdhoek@vdec.nl informatie 0113 - 35 15 55 Martin van den Hoek In ruil voor het vervullen van de vacatures wordt acquisitie naar aanleiding van deze advertentie op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30