0 PZC MEMENTA ZEELAND jÉtJU Vooreen zorgzame begeleiding De Bevelanden j.C. Hoekman UiTvaaKTvenzogging II. ohse 0118 462205 N Corné Vader V SrmiDFRSBFDRIIF|ftTOI (MK www.letternet.nl JAZ/KPJ 's Heerenhoek bestaat 60 jaar. wanneer: zaterdag 25 maart 2006; Kom naar de Zorgbeurs! zaterdag 11 maart 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr, 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Op D.V. 14 maart a.s. hopen onze ouders, groot ouders en overgrootouders, A. Dekker en D. Dekker-Walhout de dag te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang in goede gezondheid voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. U kunt hen feliciteren op D.V. 18 maart a.s. van 14.00 uur tot 16.00 uur in de zaal van de Ger. Gem. in Ned., Kerklaantje 1, Terneuzen. i.v.m. gezondheid Diepenbrockstcaat 297 geen bloemen 4536 GS Terneuzen en planten Kadotip: S3 Verjaardag Op 23 maart '06 wordt onze moeder en oma Mevr. de Keuninck-de Meij 85 jaar. We vieren dit op zaterdagmiddag 25 maart van 15.00 tot 17.00 uur in het Drakenslot van Park Welgelegen te Cadzand. Wij nodigen u van harte uit om dit samen niet haar te vieren. Ineke, Piet, Ria, Chanel en Jonathan. Overleden Na een zwangerschap van 39 weken is kort voor de geboorte overleden ons zoontje en broertje Damian fan Damian - Humphry én Karin Poley-Harthoorn Maureen 6 maart 2006 Westweg 4 4413 EG Krabbendijke Damian is in besloten kring begraven. Enige en Algemene Kennisgeving Plotseling is tijdens zijn werkzaamheden op maan dag 6 maart 2006 overleden Cornelis Adriaan de Ridder in de leeftijd van 59 jaar. Annelies en Hans Balk-de Ridder Bobby en Vera Angelique en Ruud Jessica Lies Goedbloed Correspondentieadres: Bereklauwerf 27,4341 KK Arnemuiden De begrafenis heeft, ingevolge zijn wens, in familie kring op vrijdag 10 maart te Arnemuiden plaatsgehad. Heden behaagde het de Heere plotseling uit ons mid den weg te nemen onze lieve broer, zwager, oom en neef Cornelis Adriaan de Ridder op de leeftijd van 59 jaar. Emmelsbüll (D): lna en Andre de Leeuw-de Ridder Arnemuiden: Geert en Blaas Meulmeester-de Ridder Jaan en Rinus Poortvliet-de Ridder Ad en Geert de Ridder-van Belzen Liesbeth en Aart Marteijn-de Ridder Tante Bet en Ome Jan Neven en Nichten Arnemuiden, 6 maart 2006 How happy is the little stone That rambles in the road alone, And doesn 7 care about careers, And exigencies never fears; Whose coat of elemental brown A passing universe put on; And independent as the sun, Associates or glows alone, Fulfilling absolute decree In casual simplicity. Met groot verdriet, maar met onuitwisbare herinne ringen aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en mijn kleine lieve oma Moira Helen Wilkinson Middelburg, 7 maart 2006 Stirlingj (Schotland) 24 augustus 1944 Middelburg: Susan en Paul Dali Brighton (GB): Sarah en Livio Singapore: Douglas Brighton (GB): Kenneth Correspondentieadres: Grote Stemstraat 4 4332 DS Middelburg Overeenkomstig haar wens hebben we in besloten kring afscheid genomen van haar. Een liefdevolle herinnering is een herinnering voor altijd Dag lieve Moira We zullen je missen Han Hanny Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van ons gewaardeerde lid Moira Wilkinson Wij wensen haar nabestaanden-sterkte met dit verlies. S.V. Serooskerke Enige en algemene kennisgeving J'aime deux choses: Toi et la rose. La rose pour un jour, mais toi pour toujours. Marian Geen laatste omhelzing, geen groet. Plotseling was hij er niet meer. Veel te vroeg stierf onverwacht Mijn geliefde: Co Jacobus Franciscus Johannes Josephus Maria Koevoets Renesse, Zierikzee, 3 september 1944 8 maart 2006 Innig geliefde vriend: Marian Verbeek Beminde zoon van: Janny Koevoets-Tanis Lieve broer en zwager van: Jet Koevoets en Henk Visset- Marcel en Anne-Marie Koevoets-Jonker Leon en Mariëtte Koevoets-Dictus Angelica en Todor T ödorovski-Koevoets Dierbare schoonzoon van: Mary v.d. Eijnde stiefvader van: Michael v.d. Broek Lieve oom en oudoom De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Heden is overleden onze tieve oom Rinus Ro elands Eddy en Conny Hans Marly Neven en nichten Wij staan niet altijd stil bij het woord 'samen Maar het is een groot gemis als 'samenuit je leven verdwenen is. Met grote droefheid en heel veel pijn in ons hart, delen wij u mede dat wij, na een slopende ziekte, veel te vroeg voorgoed afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man en vader Marinus Johannes Clement Rien 8 mei 1927 19 maart 2006 Corrie Clement-Zwartepoorte Alexander Clement Boulevard Evertsen 102 4382 AG Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 14 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ont moeten in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief heb ben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Opa Rien We zullen je missen Marja en Leo Roderick Geheel onverwacht is overleden onze lieve moeder en oma Lena de Jonge-Hovestadt weduwe van Do de Jonge in de leeftijd van 81 jaar. Met dankbaarheid denken wij terug aan haar liefde en zorgzaamheid. Eindhoven: Hans en Nell'eke Heïeen Ellen en Kees Kapelle: Donny en Kees Vince Sven lOmaart 2006 Appelgaard 12,4421 BD Kapelle Ma is thuis. Voorafgaande aan de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condoleren op maandag 13 maart vanaf 13.00 uur in Ho tel "Holland Inn", Noordelijke Achterweg 62 te Wemel- dinge. De afscheidsdienst zal om 14.00 uur plaatsvinden in hel kerkgebouw van de Evangelische Gemeente, Noordelijke Achterweg 67 te Wemeldinge. De begrafenis zal in besloten kring te Kruiningen plaats hebben. Gespecialiseerd in gedenktekens Lasergraveren 25 jaar garantie Zandstralen - Renovatie - Onderhoud Mementa Zeeland Buitenweg 35 4571 EP Axel Tel. 0115-530901 www.mementa-zeeland.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag 10.00 tot 17.00 uur zaterdag en 's avonds op afspraak Met droefheid geven wij u kennis dat door de HEERE uit ons midden werd weggenomen onze vader, groot- en overgrootvader Adriaan Hubertus Heijboer Sint-Maartensdijk f Goes 3-2-1922 9-3-2006 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. Heijboer Schoolstraat 29 4693 BE Poortvliet De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 15 maart om 13.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. De begrafenis wordt besloten in rouwcentrum 'De Bevelanden', waarna er gelegenheid is tot condo leren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Van het concert des levens krijgt niemand een program. Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden op 86-jarige leeftijd van mijn lieve man, vader, schoon vader Adrianus Wilhelmus Marinus Rodenburg echtgenoot van Johanna Pieternella Ruster 24 oktober 1919 15 maart 2006 Vlissingen: j.P. Rodenburg-Ruster Walsoorden: Corry Dentz-Roden burg Bart Dentz Vlissingen Zorgcentrum "Ter Reede", kamer 124 Correspondentieadres: Kalverdijk 14 4588 RC Walsoorden De crematie heeft in besloten familiekring plaatsge vonden. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van ons weggenomen onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Cornelia Nieuwenhuijse-Imanse sinds 28 augustus 1988 weduwe van Marinus Nieuwenhuijse in de leeftijd van 88 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Nieulande voor de liefdevolle verzorging. Den Helder: Joost en Coby (in herinnering) Rilland: Mery en Tin Middelburg: Bets en Piet Middelburg: Jannieen Bram Rilland: Bouw en Corrie Krabbendijke: Toos en Mike Rilland: Jaap en Marjan Kapelle: Maaike en Han Krabbendijke: Wil en Toon Rilland: Jan en Jacquelien Heidelberg (Zuid-Afrika): Joke en Anton Krabbendijke: Connie en Adrie Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 10 maart 2006 Correspondentieadres: Ouwerdingestraat 10 4411 CG Rilland Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuari um van Nieulande te Krabbendijke, alwaar maandag 13 maart van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang mortuarium via de Nieulandestraat. De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 14 maart om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeer de Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk nog gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het dorpshuis "Luctor et Emergo", Hoofdweg 45 te Rilland gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. 9 augustus 1917-2 maart 2006 Louis Schieman 68 jaar samen het leven gedeeld. Op 2 maart is Wies in mijn armen heengegaan. Flet leven met hem was mooi. dierbaar en avontuurlijk. Maria Schieman - van der Staal Valkenburglaan 35 Flat C 82 - 6860 AJ Oosterbeek Heden kregen wij het bericht dat is overleden mijn schoonzuster en onze tante, Rina Passenier M.Passenier-Bommeljé Nelly en Siem David en Lia Dankbetuiging In plaats van kaarten Mijn dankbaarheid gaat uit naar U die uw medeleven hebt betoond, door Uw aanwezigheid, kaarten en telefoontjes, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man Adriaan Brasser Het heeft mij getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt mij troost en geeft mij kracht verder te gaan. Suzanna Brasser-Verhage Koudekerke, maart 2006 Na het overlijden van mijn man en onze vader, de heer H.J. Simons hebben wij veel wanne reacties gekregen. Dit heeft ons zeer geraakt en goed gedaan. Mede namens mijn zoons zeg ik u hiervoor hartelijk dank. Zoveel genegenheid vormt een zekere troost bij het ver driet en gemis. Mevrouw A.W. Simons - Imhoff "De Bladerkroon" Molenweg 106 3708 SL Zeist Voor de vele blijken van belangstelling, na het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve zorgza me moeder, oma en opoe Neeltje Burger-Snoek willen wij u hartelijk danken., Uw medeleven was voor ons een grote troost. Familie Burger Wemeldinge, maart 2006 Voor de wijze van medeleven en de grote belangstelling die we mochten ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Leuntje Hengst-Heijt willen we u hartelijk danken. M. Hengst kinderen, klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, maart 2006 Een hand, een kaart, een gebaar, soms zonder woorden, het doet zo goed als je iemand die je lief is verliezen moet. 't Is een fijn gevoel dit te hebben mogen ervaren bij het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Kees Jan se Hiervoor onze oprechte dank. J.C. Janse-Goense Kinderen en kleinkinderen 's-Heerenhoek, maart 2006 Voor de vele blijken van medeleven die wij ontvan gen hebben, tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde zuster, schoónzuster en tante Sara van Maldegem betuigen wij hiermede onze welgemeende dank. Familie van Maldegem Oost-Souburg, maart 2006 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoon lijk als schriftelijk, van u mochten ontvangen na het over lijden van mijn lieve man, pa en opa Willem Nederlof willen wij u oprecht dankzeggen. P. Nederlof-de Nooijer, kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2006 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, schoonvader, broer, zwager en oom Jacobus Stam en voor de vele kaarten die wij van u mochten ontvangen, betuigen wij u onze oprechte dank. Namens de familie: S. Stam-den Engelsman Vlissingen, maart 2006 In plaats van kaarten Toen zijn tijd gekomen was, En afscheid nam van het leven, Dan merk je, in alle eenzaamheid, Dat hij onzichtbaar bij ons is gebleven. De vele kaarten, brieven, bezoeken, telefoontjes na het overlijden en de grote belangstelling bij het afscheid van mijn lieve man, onze papa, opa en opi Theo Tanihatu heeft ons bijzonder goed gedaan en getroost. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk hiervoor te bedanken zeggen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Bep Tanihatu-Wondergem Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, maart 2006 Voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden én bij de begrafenis van mijn innig geliefde man en onze geliefde vader en opa Cornelis de Visser zeggen wij u hartelijk dank. Het is ons tot steun geweest. J.L. de Visser-Wondergem Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, maart 2006 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn beminde vriendin Roza de Visser zeg ik u hartelijk dank. Bert van de Pas Goes, maart 2006 wb 1 www.juconi.nl e van mijn |j{, Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medefo hebt betoond - door uw aanwezigheid, kaarten en tel foontjes - na het overlijden en bij. de crematie ve man, onze vader en opa Arent de Vries Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bij zovel een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht om verder Namens ons alb Ad - 1 Oost-Souburg, maart 2006 Dag én ;nacht bereikbaar bp: Overal te ontbieden Allé voorzieningen öM thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag verkrijgbaar (GRATIS EN VRIJBLIJVEND) 1 UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapeiu Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl UIV zong m onze handen vook geheel Walchenen Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-uitvaart.nl Tevens beschikken wij over ffen nazorg-consulente pöjjf Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 BEGRAFENISVERZORGING l#j Tarweakker 23, 4341 MD Arnemuiden Voor dienstverlening in Walcheren, Zuid- en Noord BevelenI Tel. 0118 - 60 2 5 00 - 0113 - 21 63 63 Daarom organiseren wij een jubileumfeest. Waar: Geveltjes (kiekieris) 's Heerenhoek m.m.v. RED CARS (www.redcars.nl) Oud leden zijn van harte welkom en uiteraard ook alle vrienden van het platteland' Entree: 5,- zaterdag 18 maart 10.00-15.00 uur •informatiemarkt demonstraties entertainment locatie: Emergis, Oostmolenweg 101, Kloetinge Parkeergelegenheid aanwezig! Maak kennis met: Emergis, Ter Weel, Revalidatie Geneeskunde Zeeland (RGZ), Hogeschool Zeeland, ROC Zeeland, Allévo, Het Gors, Mathilda Wisse Overledenenzorg, Curadomi thuiszorg, MEE Zeeland, Vereniging Psyiënt, Steunpunt zorgvrijwilligers, St. Thuiszorg Nederland, Ter Valcke, Zorgcentrum Rehoboth, Woonzorg Bevelanden, Zorggroep Ganzestad, St. AZZ, ViaZorg, Visio en anderen...

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12