Brouwer klaar voor derby BRe Jeroen Volkeri wil snel scoren PZC Judoka's naar Dutch Open ZSC'62 staat op het punt om te degraderen uitslagen Voetballer Ouwerkerk verheugt zich op treffen met neef Ruitenbeek Belofteteam speelt tegen Walcheren Schouwse Boys is dicht bij het kampioenschap agenda 3 Spelregelquiz voor de jeugd vrijdag 10 maart 2006 ZIERIKZEE - In de achttiende speelronde van het voetbalsei zoen kan in de derde klasse A voor ZSC'62 het doek vallen. Als de ploeg uit Scharendijke zelf niet wint, is de officiële de gradatie een feit. Maar zelfs al zegeviert de ploeg van trainer Leen Koster in de uitwedstrijd tegen WHS, dan is ZSC'62 nog afhankelijk van het resultaat van Spui. Die ploeg is morgenmiddag gastheer van SKNWK. De Zeeuws-Vlaamse ploeg verkeert zelf ook in degra datienood. SKNWK had in ei gen huis alle moeite met Spui en won ternauwernood met 3-2. Duiveland krijgt Heinkenszand op bezoek. Zeven punten uit de laatste drie duels hebben dé Oos- terlanders het nodige zelfver trouwen gegeven voor de con frontatie met de ploeg die hoopt op het bereiken van de nacompe- titie, Bruse Boys, dat dinsdaga vond in een vriendschappelijk duel met 5-2 onderuit ging te gen Kloetinge onder de 23 jaar, speelt als koploper de uitwed strijd tegen Nieuwdorp. Op 1 ok tober vorig jaar eindigde het duel in Bruinisse in een 2-2-ge- lijkspel. Misstap DFS krijgt in de vierde klasse A bezoek van Nieuwland. Die ploeg kan zich, in de achtervol ging op koploper VCK, in Burgh-Haamstede geen misstap veroorloven. DFS mag bij een eventuele overwinning nog op de nacompetitie hopen. In de vierde klasse B spelen de Schouwse ploegen allemaal uit. WIK'57 gaat de strijd aan met Wemeldinge en Brouwershaven hoopt op een goed resultaat bij Stavenisse. Zierikzee speelt zon dag op eigen veld tegen Vlijmen- se Boys. Uit verloor Zierikzee met 4-0 en dus heeft de ploeg van trainer Gaby Niemantsver- driet nog iets goed te maken. Bij winst zet Zierikzee een goede stap richting lijfsbehoud. Renesse speelt in de vijfde klas se B in en tegen Kwadendamme. De reserves van Zierikzee spe len zondag tegen Dongen 2 en Zonnemaire treft in een uitduel koploper Lewedorpse Boys 2. Lucky Day 3954 van 9 maart. 6.13.14.17.18.21.27.33.34.36.37.41.43. 46j48.55.65.67.72.73 (onder voorbe houd) BIM Frascati. Tirreno-Adriatico, ProT- our. Tweede etappe Tivoli - Frasca ti: 1. Bettini (Ita) 171 km in 4.03.19, 2. Za- bel (Dui), 3. Chalilov (Oek), 4. Ballan (Ita), 5. Hushovd (Noo), 6. Nocentini (Ita), 7. Freire (Spa), 14. Kroon, 27. Boo- gerd, 45. Thomas Dekker, 85. Tankink 2.10, 110. Veneberg 4.50,127. Van Bon, 144. Schmitz 7.44, 145. De Groot, 167. Knaven 10.34,168. De Jongh. Algemeen klassement: 1. Bettini 8.11.54, 2. Zabel 0.08, 3, Chalilov 0.16, 4. Hushovd, 5. Ballan (Ita) 0.20, 6. Rebel- lin (Ita), 7. Freire, 11. Kroon, 26. Boo- gerd, 36. Thomas Dekker, 80. Tankink 2.30, 122. Veneberg 6.54, 124. Van Bon, 146. De Groot 9.48, 150. Schmitz 10.21, 172, De Jongh 12.38, 183. Knaven 14.44, Rasteau. Parijs-IMice, ProTour. Vier de etappe, Saint-Etienne - Rasteau: 1. Boonen (Bel) 193 km in 4.40.29, 2. Da- vis (Aus), 3. Schumacher (Dui), 4. Rigot- to (Ita), 5. Steegmans (Bel), 6. Siedler (Dui), 28. Erik Dekker, 35. Boven, 42. Cle ment, 54. Dekkers, 67, Moerenhout, 70. Posthuma, 93. Den Bakker, 138. Giling ZIERIKZEE - Negen verenigin gen zijn vertegenwoordigd in de Schouwen-Duivelandse voetbal selectie onder 23 jaar, die vol gende week tegen het Walchers belofteteam speelt. Het duel wordt om 19.30 uur in Veere ge speeld. Ook van Duiveland zijn twee spelers geselecteerd, maar bei den - Dennie le Comte en Leen IJzelenberg - hebben noodge dwongen afgezegd, omdat ze een dag eerder met hun club te gen Barendrecht onder 23 jaar spelen. Voor dit duo worden nog vervangers opgeroepen. Twee weken na de wedstrijden van de Schouwse beloften komt de Schouwse A-selectie in actie. Op 29 maart speelt het keur korps van coach Edwin Kriens vriendschappelijk tegen de rege rend amateur-landskampioen ASWH uit Hendrik-Ido-Am- bacht. Dit duel wordt om 20.00 uur gespeeld op het veld van DFS in Burgh-Haamstede. Selectie Schouwen-Duiveland on der 23 jaar: Frank Kristelijn (Brou wershaven), Thomas Groeneveld, Mats Willemse, Olaf Willemse (Bruse Boys), Marlijn Boot, Len- nard, Padmos, Stefan Smalheer (DFS), Ricky Janse (Mevo), Frank Boere (SKNWK), Maarten van Kempen, Frenk van Hengel (Renes se), Vincent Bakker, Wesley Goud, Freek Torensma (Zierikzee), Jos Kristalijn (ZSC'62). TrainerRini Verwest. door Klaas Verspoor OUWERKERK - Als het aan Jakkoo Brouwer van Ouwer kerk ligt, dan is het zondagmid dag niet 'zomaar een wedstrijd je'. In de vijfde klasse B staat, als de weersomstandigheden het toelaten, het duel Dreischor-Ou- werlterk op het menu. „En die wedstrijd is heel speciaal voor mij", meent Brouwer. De Ouwerkerker geeft uitleg: „Bij Dreischor voetbalt Daan Ruitenbeek en dat is mijn neef je. We zijn net samen op winter sport geweest en daar hadden we het elke dag over de wed strijd. Ik volg Daan al jaren en weet dat hij heel slecht tegen zijn verlies kan." Voor Brouwer leven vooral de ei- landelijke derby's. „Ik heb daar iets mee en derby's leven altijd bij mij. Dat heeft wel meer dan vroeger te maken dan met nu, maar voor dit soort wedstrijden doen we het toch allemaal? Er staat toch net wat meer publiek langs de lijn en iedereen geeft net dat beetje meer. Ik hoop dat dat nog tot in lengte van jaren blijft spelen. Je hoeft mij nooit te motiveren voor een derby. Ze ker niet voor Dreischor, want Kees Verwest is ook een maatje van me. Zeker toen we beide nog trainer waren." Brouwer keerde dit seizoen te rug als voetballer, nadat hij vo rig seizoen bij Renesse trainer was en eerder al bij Ouwerkerk twee seizoenen training gaf. „Het is een beetje een gemengd gevoel. Ik ben behoorlijk vaak geblesseerd en speelde dit sei zoen tot nu toe maar zes of ze ven duels. Ik merk dat ik ouder word, maar ik vind het moeilijk als voetballer alles maar te ac cepteren. Er heerst tegenwoor dig een mentaliteit waar ik moei lijk mee kan omgaan. We lijken in een maatschappij terecht te komen waarin alles maar wordt geaccepteerd wordt." Leerzame Als trainer kon Brouwer zijn mondje meer roeren. „Als ik nu terugkijk, dan deugt mijn visie 3.31. Algemeen klassement: 1. Lan- dis (VS't) 19.26.57, 2. Vila (Spa) 0.09, 3. Samuel Sanchez (Spa) 1.13, 4. Colom (Spa) 1.23, 5. Frank Schleck (Lux), 6. Schumacher 1.33, 11. Erik Dekker 1.41, 28. Posthuma 4.17, 51. Moerenhout 8.42,104. Boven 22.25, 116. Den Bakker 23.33, 131. Giling 27.21, 137. Clement 31.26,141. Dekkers 31.45. ZIERIKZEE - Het futsalteam van Schouwse Boys/Café de Biet is nog twee wedstrijden ver wijderd van het kampioenschap in de tweede klasse. Als de ploeg maandag wint van SSV'65 2, kan het woensdag de titel binnenhalen in het inhaal- duel met Pubbles 2. Schouwse Boys, dat dit seizoen nog geen punt heeft verloren, keert dan na één jaar terug in de eerste klasse. Tegen Biezentrappers 3 boekten de Schouwenaren weer een simpele overwinning. Ze wonnen met 19-2. Na de ope ningsgoal van Thomas Vos barst te het doelpuntenfestijn los. Vos maakte er daarna nog vijf, even veel als Leon Sinke. Ingmar Quist moest het met eentje min der doen. Verder scoorden Mar tin Kieseriberg (2x), Martijn van Grunsven en Vincent Bakker. Biezentrappers 3 maakte in elke helft één tegentreffer. wel. Ik heb bij Renesse een leer zame periode meegemaakt. Ik ben goed in mensen motiveren, maar had bij Renesse moeite het bestuur te overtuigen welke kant ik op wilde. En ik blijf het zeggen: een bestuur moet ook vernieuwend bezig zijn. Je moet als trainer wel de vrijheid heb ben om te handelen, maar bij Re nesse is me dat niet gelukt. Het bestuur wilde de zaak in de hand houden." Als het aan Brouwer ligt, voet balt hij ook volgend jaar weer in de hoofdmacht van Ouwerkerk. „Ik ga in ieder geval nog één jaar door. Dat is een bewuste keuze. Ik wil nog leuke dingen gaan doen met Ouwerkerk. Er zijn genoeg plannen en als oude re speler wil ik daar nog graag mijn bijdrage aan leveren." Brouwer weet bijna zeker dat hij na zijn actieve voetbalcar rière het trainersvak weer op pikt. „Ik wil daar heel graag ver der in. Twee jaar Ouwerkerk en een jaar Renesse hebben mij ver der gebracht. Ik heb het er wei eens met Ronnie de Bruine over gehad: de investering is fors. Je moet er behoorlijk wat tijd in stoppen, maar er schijnt een we reld voor je open te gaan." Voorlaatste Voorlopig hoopt Brouwer eerst dit seizoen af te maken. Met Ou werkerk en trainer Rini Verwest maakt hij niet het beste seizoen uit de historie door. Op de rang lijst staat Ouwerkerk voor laatste met slechts twee zeges in zeventien duels. Die overwinnin gen werden behaald in de uit wedstrijden tegen Volharding en Nieuw Borgvliet. Brouwer: „Ons seizoen is niet best, toch zijn we niet vaak weggespeeld. Uit de twee streekduels tegen Renesse en Dreischor haalde Ou werkerk één punt. „Renesse-uit was één van onze mindere wed strijden, maar tegen Dreischor kon je zien dat we voor de eerste en enige keer compleet waren. Toen hadden we zestien spelers. In onze competitie steekt Zee land Sport er boven uit, maar de rest valt me kwalitatief tegen." „Als Volharding er twee behoor lijke voetballers bij zou krijgen, dan voetballen ze ook gewoon mee in de middenmoot. Wat dat betreft, verrast Kwadendamme me dit seizoen. Maar wij kun nen de tegenstanders dit seizoen gewoon geen pijn doen. We mis sen scorend vermogen. Het is doodzonde dat Erik Bleiji eind november met een kapotte me niscus is weggevallen. Hij is eind januari geopereerd en is nu op de weg terug. Zelf heb ik ook te weinig wedstrijden gespeeld. Erik en ik zijn nodig voor de sta biliteit in het elftal." De smalle basis is ook een pro bleem van Ouwerkerk. „Elke keer zijn er andere mensen be schikbaar. We missen een vaste basis, mede door ouderdom en andere verplichtingen. Ik denk nog vaak terug aan Yoeri Pan- kow en Angelo van de Vlies." Beide voetballers van Ouwer kerk overleden op jeugdige leef tijd. Brouwer geniet zelf nog steeds van het spelletje en kijkt met vertrouwen naar Ouwer- kerks toekomst, „Er komt weel een nieuwe trainer. Ik ben blij met Arie Janse. Hij past in onze structuur en weet wat er bij een kleine vereniging komt kijken. Wij moeten nu bij Ouwerkerk proberen om de rest van het sei zoen de boel bij elkaar te hou den en het seizoen op een fat soenlijke manier af te maken." In de laatste vier duels ontmoet Ouwerkerk Nieuw Borgvliet, Re nesse, Volharding en Rimboe. Maar eerst wacht de confronta tie met Dreischor. In Ouwer kerk eindigde het duel in 2-2. Brouwer heeft zijn eigen visioen over de afloop van de strijd. „Ik denk dat het weer 2-2 word. Twee keer Daan Ruitenbeek en twee keer Jakkoo Brouwer." Jakkoo Brouwer speelt met Ouwerkerk de derby tegen Dreischor. „Daar speelt mijn neef met wie ik net op wintersport ben geweest." foto Marijke Folkertsma door Klaas Verspoor ZIERIKZEE - Statistisch gezien staat zater dag-vierdeklasser Mevo morgen in Bergen op Zoom voor een loodzware opgave. De laatste vijf duels met ZPR'84 gingen alle maal verloren. Het doelsaldo van Mevo? Slechts 4 goals voor en liefst 28 tegen. Maar voor Mevo-aanvaller Jeroen Volkeri zeggen die cijfers niks, want alleen het Mevo van nu telt voor hem. De nu 26-jarige Jeroen Volkeri gaf aan het begin van dit seizoen de selectie van Mevo - samen met een aantal andere nieuwkomers - een behoorlijke kwaliteitsinjectie. Momen teel staat hij met zijn ploeg op de vijfde plaats in de vierde klasse B. Je was een tijdje uit beeld. Waar ben je de af gelopen seizoenen geweest Jeroen Volkeri: „Ik heb een paar jaar gele den met een enkelblessure gekwakkeld en op een gegeven moment heb ik besloten om maar met voetballen te stoppen. Ik had er ook geen zin meer in. Daarna ben ik wel weer gaan zaalvoetballen. Mede doordat Lee Mol besloot om dit jaar naar Mevo te gaan, ben ik ook weer na gaan denken om weer voor het eerste te gaan. En het is leuk om samen te voetballen." Je lijkt je draai aardig gevonden te hebben. Je scoort regelmatig en strijdt met Ricky Janse om de titel van clubtopscorer. Is doel punten maken je belangrijkste kracht? Jeroen Volkeri: „Op dit moment wel. Het zag er in het begin van het seizoen niet naar uit. Ik was niet de beoogde spits, maar het scoren gaat lekker. Ik heb er nu elf gemaakt en ik richt me dan ook op het maken van goals. Ik heb een vaste plek en dat geeft ook vertrouwen." Als je het voetbalseizoen van Mevo een cij fer zou moeten geven, waar zou je dan op dit moment op uitkomen? Jeroen Volkeri: „Een 7,5. Maar in vergelij king met vorig jaar kun je het ook nog wel een tien geven. Toen had Mevo zes punten en meer dan honderd goals tegen. Nu heb ben we al 28 punten. En ik moet zeggen dat er wedstrijden zijn geweest die we onnodig uit handen hebben gegeven." Door schorsingen en blessures zijn jullie de door Edward Oranje GOES - Meer dan duizend judoka's, onder wie ook Zeeuwse toptalenten, doen dit weekeinde mee aan de Dutch Open voor Espoirs, een toer nooi dat in Den Bosch wordt gehouden. Het toernooi is bedoeld voor junioren, semi-as- piranten en aspiranten. Op deze 28e editie van het toernooi komen behalve Nederlandse judo ka's ook toppers uit Amerika, Denemarken, Zweden, Hongarije, Engeland, Frankrijk en Duitsland op de mat. Het Espoir-toernooi is voor de aspiranten (tot 17 jaar) het derde zogenaamde meetmoment in een reeks van vijf om kwalificatie af te dwin gen voor de Europese kampioenschappen. Deze categorie begint morgen samen met de dames semi-aspiranten (tot 15 jaar) aan het toernooi. In de categorie tot 17 jaar gaat veel belangstel ling uit naar de-Nederlands kampioen Sam van 't Westende van Sport Instituut De Korte. In zijn categorie tot 50 kilogram heeft de Vlissin- ger in de voorgaande toernooien nog geen tegen- score gekregen. Van 't Westende is op de goede weg richting het EK. Robbin van de Bor (tot 60 kilo) en Barend Schot (tot 73 kilo) uit Middelburg komen na mens Sportschool Geelhoed in actie in deze ca tegorie. Meisjes Bij de meisjes semi-aspiranten is Tess van 't Westende (tot 48 kilo) de enige Zeeuwse deel neemster. Met het vooruitzicht dat ze zich wel licht begin volgende maand zal kwalificeren voor de Nederlandse kampioenschappen tot 15 jaar, is het toernooi een prima graadmeter. Zondag doet Ramon van de Grift van Judo Ryu van Schaik bij de junioren tot 66 kilo een gooi naar een hoge klassering. Zijn clubgenoten Ruben Boutens en Quincy Na- gtegaal doen samen met de Geelhoed-judoka's Sjors Riddersma uit Middelburg en Jonathan Baldauf uit Westkapelle mee bij de jongens se mi-aspiranten. Sam van 't Westende, die zondag in zijn klasse kampioen van Nederland werd, doet in Den Bosch een gooi naar de overwinning in de Dutch Open. foto Edward Oranje vrijdag Basketbal Vrouwen. Hoofdklasse: Virtus-Yel- low Sox. Eerste klasse: Marathon 2- BV Souburg (21.30). Mannen. Tweede klasse: Souburg 2-Marathon (20.00). Biljarten Driebanden groot. Derde divisie, poule 5. Hoondert/de Waard-De Stene Brug. (Jacobs, Rilland). Aanvang: 19.30. Royal/De Parel-Veilingzicht 2. (Reseda, Sas van Gent). Aanvang: 20.00. Paardensport- Heikant. Golden Horse Trophy. Inter nationale jumping. 9.00 uur: 1.00m di rect op tijd. 9.45 uur: intern. 1.10m. twee fasen. 12.45 uur: 1.20 twee fasen. 16.45 uur: 1.30m twee fasen. 20.10 uur: 1.40m klassiek. Locatie: manege Hip pisch Sportcentrum Heikant. Westkapelle. Dressuur LR PC De Vroonruïters. 18.30 uur: Pony's L. 19.30 uur: paarden B. Locatie: manege De Zandbooi, Oude Zandweg, Westka pelle. I Tafeltennis Hoofdklasse: TTCM 2-Belcrum delburg, 20.00 uur). Voetbal Eredivisie: FCTwente-NAC. Eerste divisie: Volendam-Fortuna, MW-Emmen, FC Den Bosch-Excelsior, De Graafschap-Carribuur, FC Dordrecht- VVV, Haarlem-Helmond Sport, FCZwol- le-FC Omniworld, Eindhoven-GA Eag les, Veendam-Stormvogels. zaterdag l Atletiek Westenschouwen. Pannekoekloop. Aanvang: 14.30: 15 km wedstrijd/ trim- loop en 7.5 km trimloop. 14.35: jeugd- loop 1 km en 2 km. Inschrijven: Manege Lisiduna, Hogeweg 59,e Westenschou wen. Omloop van Axel. Locatie: sporthal 't Sportuus, Axel. 13.45: jeugd (500 m). 14.00:4,7 en 21,1 km. Inschrijven: kanti ne sporthal 't Sportuus, Axel. Basketbal Mannen. Hoofdklasse: Den Dunk- BC Vlissingen, Springfield-Barons. Over gangsklasse: Scheldesport-Octopus (21.15). Eerste klasse: High Five 3-Vol- harding, ABC-Smokkelhoek. Vrouwen. Hoofdklasse: Almonte-Black Eagles, Waldric-Quo Vadis. Overgangsklasse: Black Eagles 2-BC Vlissingen 2. Jon gensjunioren: BC Vlissingen-Barons (17.00). Biljarten Tweede klasse bandstoten ZVB. Lo kaal: café De Troubadour in Clinge. Aan vang: 13.00. Bandstoten teams Groot Sas. Lokali teiten: café Reseda en café Schippers huis. Aanvang: 13.00. Paardensport Finale Golden Horse Trophy. Interna tionaal jumping. Pony's. 8.30 uur: 0.85 twee phasen. 9.30 uur: 1.05 twee fasen. 10.35 uur: 1.20m twee fasen. Paarden. 11.30 uur: Young Riders 1,20m twee fa sen. 13.00 uur: 1.20m twee fasen, 16.45 uur: 1,30 m Grote Prijs Heikant. 20.50 uur: 1.40m Grote Prijs Golden Horse. Lo catie: manege Hippisch Sportcentrum Heikant. Westkapelle. Dressuur LR PC De Vroonruiters. 9.00 uur: pony's B. 10.30 uur: paarden L1. 13.00 uur: paar den M. 17.00 uur: paarden Z.. 17.45 uur: pony's Z. 18.15 uur: pony's L. 19.30 uur: paarden L2. Locatie: manege De Zand booi, Oude Zandweg, Westkapelle. Roeien Goes. Tweede Ganze regatta. Start bij de haven Goes: 12.15 en 14.45. Tafeltennis afgelopen wedstrijden - en ook de komende duels - verre van compleet. Heb jij de der- de-periodetitel al uit je hoofd gezet? Jeroen Volkeri: „Nee, natuurlijk niet! We hebben nu één keer gewonnen en één keer verloren. Alles is nog mogelijk. Ondanks de schorsingen kunnen we met deze jonge ploeg toch nog voor de periode te gaan. Die jonge gasten doen het heel goed." Zaterdag spelen jullie de uitwedstrijd tegen ZPR'84. De laatste vijf onderlinge duels heb ben jullie allemaal verloren. Heeft Mevo wel een kans? Jeroen Volkeri: „Het zal geen gemakkelijke wedstrijd worden. Thuis hebben we met 2-1 verloren, maar natuurlijk heb je altijd een kans! Ik baseer me dan ook op de thuiswed strijd. Toen waren we negentig minuten lang de betere ploeg, maar door twee indivi duele fouten verloren we die wedstrijd. Dat was echt een domper. Thuis wint ZPR bijna alles, maar als ze thuis achterkomen, dan verliezen ze nogal eens het hoofd en krijgen ze nogal eens een rode kaart. Wij moeten dan ook proberen om daar zo snel mogelijk een goal te gaan maken." Mannen tweede divisie: TTC Middel burg-de Treffers (Middelburg 15.00). Derde divisie: Twenty-one Up - SAR/ Rabobank (Rotterdam). Vrouwen tweede divisie: SKF - SAR/ Rabobank (Veenendaal). Derde divisie: SAR 2-FvT 2 (Klooster- zande 17.30), Tios'51-TTCM 3. (Tilburg), Backhands-SAR 2 (Sint Willibrord), Smash'76-Red Stars 2 (Sint Annaland 14.00). Jongens A-klasse: Veldhoven-TTC Middelburg (Veldhoven). B-klasse: Ar- nemuiden-Shot'65 (Arnemuiden 15.00), Reynaert-Treffers (Hulst 12.00). C-klas- se: Vice Versa-Scaldina (Oudenbosch), Alexandria'66-TTCM 2 (Rotterdam). Tennis Wintercircuit PrivaZorg Zeeland: All- round-'t Halve Maantje en Allstars- MTO. Organisatie: Matchpoint Tennisor- ganisatie. Locatie: tennishal TSI in Goes. Aanvang: 19.00. Jeugdcompetitie Janvier Dance Masters. Organisatie; Matchpoint Ten- nisorganisatie. Locatife: tennishal TSI in Goes. Aanvang: 14.30. Volleybal Voetbal nie, JPS-DVO'60, Rust Roest-0lVr pia'60; Vierde klasse A: Bevelanfe. Hoedekenskerke, SVD-Borssele wi MZVC (15.00), Wolfaartsdijk-ApolS (15.00), DFS-Nieuwland, CadaniJ lijnspl. Boys; Vierde klasse B:Wem«i dinge-WIK'57, SPS-Vrederust, C ke-Smerdiek, Kruiningen-Krabbendiit' SC Stavenisse-Brouwershaven, ZPRs| -Mevo. Indien niet anders vermeld vang 14.30 uur. Junioren A-junioren, derde divisie D: to-Geldrop, Una-Jeka, Terneuzen H-i steren, BSC-WSC (14.45), Baronie-BW Nuenen-Haarsteeg. B-junioren, derde divisie D: Je„ EBOH, WSC-ODC, Brabantia-Una RN BSC, TSC-Internos (12.30), BW-Ricp/y Indien niet anders vermeld, 3anv,p 14.30 uur. Vrouwen Eerste klasse A: Ter Leede 2-RijsooM Oostkapelle-Muiden (14.30), Rijnvoa^i -Smerdiek (14.30), CSW-Reiger Bok Pancratius-Wartburgia 2; Derde klar se: SC Everstein-Papendrecht, Sleeu- wijk-GVV'63, Rijsoord 2-Tricht, Gij. Oostkapelle 2 (11.00), Kerkwijk- Wielij- recht, WIK'57-De Meeuwen (11.30). Waterpolo Mannen bond, tweede klasse: 0- Schelde-EZPC (19.30 uur, Terneuzai District eerste klasse: De Storm» gel-Merlet 2 (18.00 uur, Vlissingen) Tweede klasse: De Stormvogel 2-Pft 4 (17.15 uur, Vlissingen), SBC 20002-De Schelde 2. Derde klasse: Dio2-Defe> ze. De Bruinvis-ZVDO'74 (20.10 uur,Te neuzen). Junioren: De Krabben!); Ganze, De Schelde-De Warande (18,0) uur, Terneuzen). De Schelde B-De rande B (15.45 uur, Terneuzen), C» Stormvogel-ZVDO'74 (16.30 uur, Vlissin gen), De Schelde A-Hieronymus A (16.30 uur, Terneuzen). Wielrennen Eerste trainingswedstrijd TMZ.loe tie: natuurgebied Den Inkel, Kruimngeii, Alle categorieën. Aanv: 14.00, Inschiij- ven: camping Den Inkel, Kruiningen, Zaalkorfbal Kruiningen. Beslissingswedstrijd Vierde klasse, om tweede plaats dit recht geeft op promotieduels: Blauw Wit-Scheldevogels. Locatie: sporthal tt Kruiningen, aanvang 20.15 uur. zondag Biljarten Eredivisie driebanden. Dekk kens-Delta/Ockenburgh. BC De Wind hoek, Utrecht. Aanvang: 13.00. Pool. Tweede divisie. Pooltime fis Fear-Hague Five 4. (café Pooltime, Tri neuzen). Aanvang: 14.00. Tweede klasse bandstoten ZVB. Let kaal: café De Troubadour in Clinge. Aar- vang: 13.00. Finale omstreeks 16,00, Hockey Vrouwen. Derde klasse D: Vlisslngea -Shot. Vierde klasse A: Rapide-Reeu- wijk, Middelburg-Tempo. Mannen. Vierde klasse A: Rapide-Des, Mt- de-Olympia. Paardensport Heikant. Golden Horse Trophy jum ping paarden. 8.30 uur: 0.95m tweefc-1 sen. 9.40 uur: 1.05 twee fasen, 123[! uur: 1.15m twee fasen. 15.50 uur: Grot- Prijs voor amateurs (1.25m), 18.50 uur 4-jarigen. 20.10 uur: 5-jarigen. Locafé manege Hippisch Sportcentrum ftë kant. Nieuwvliet. Dressuur LR PC Do Zwinruiters. 10.00 uur: pony's B. 10.22 uur: paarden B. 12.15 uur: pony's L, 13.00 uur: paarden Z. 14.00 uur: pony's M. 14.37 uur: paarden L. Locatie:mane ge Hippo D'Or aan de Baanstpolderse- dijkte Nieuwvliet. Rugby~ Tweede klasse zuid: Tilburg-Tovaal aanvang: 14.00, locatie: sportpark Pius oord in Tilburg, Oemoemenoe-Ducls aanvang: 14.00, locatie: SportparkVoot borch in Middelburg. Voetbal Vrouwen. Regiodivisie: Kwiek-Savok (De Vanger, 16.00), Fusion-VOY, Sarto 2-Benevïa, VCT-Voko, Rijnmond 2-Mor- res /Hulst, De- Burgst-SSS. Promotie klasse B: Udenhout-DVO, Sliedrecht Sport 2-Sic Pugno, Sarto 3-Zuvó, VCT 2-Atak'55, Dunamis-Morres/Hulst 2. Eer ste klasse D: Ardito-YVC, De Sterre- Sic Pugno 2, BOK-Zuvo 2, VCT-VVS'92. Tweede klasse F: Kwiek 2-YVC 3, My- tilus-YVC 2, VVR-VVS'92 2, Roosendaal 5-Morres/Hulst 3. Derde klasse A: Kwiek 3-Spirit 3. Derde klasse G: VVS'92 4-Savok 4, AVC'87 2-Savok 3, Mytilus 2-Sic Pugno 5, BOK 2-Schelde- sport, VVR 2-VVS'92 3. Mannen. Regiodivisie: Jola/Olympus -Schovocomca, Mytilus-VOY (Sport- punt Zeeland, 19.00), Sarto-Zuvo, Eks- palvo 2-Atak'55, Rijnmond 3-Morres/ Hulst, Voko-Rijnmond 4. Promotieklas se A: Kwiek-Capelle (De Vanger, 18.00), RVC/Libanon'50-Vollido, Sliedrecht Sport 3-Rijnmond 5, Phoenix-OKK'70, DVO-Spivo, Wik-Krimpen 2. Promotie klasse B: De Zebra's-Sic Pugno, Uden- hout-Volley/Zuid, Roosendaal 2-Bene- via, Triade/VCT-VVS'92, Gepidae-Rowi, Voko 2-Spivo 2. Eerste klasse D: Bre da /Beach-Morres Hulst 2, AVC'87-YVC, Mytilus 2-Sic Pugno 2. Tweede klasse A: Move-Mevo'80. Tweede klasse G: Kwiek 2-Ardito, AVC'87 2-Sic Pugno 3, Gavok 3-VVS'92 2, Derde klasse G: De Sterre-Savok, AVC'87 3-Voorwaarts 2, BOK-Zuvo 3, VAT 2-AVC87 4, Ardito 2-De Kikkers. Eredivisie: FC Utrecht-SC Heerenveen Willem ll-AZ, Feyenoord-RKC, Vitesse RBC. Eerste klasse C: OSS'20-TEC, Desi- Unitas, Rood Wit V-Internos, RKDVC- WSC, Blauw Geel'38-OJC Rosmalen DFC-Terneuzen; Tweede klasse E: Dosko-Dongen, Zierikzee-Vlijmens Boys (14.00), RCS-Oisterwijk, Oosten hout-Halsteren, Voab-Madese Boy; Unitas'30-SC 't Zand; Derde klasseA: HSC'28-Steen, Breskens-Vlissingen, Zeelandia Middelburg-Goes, Patrijzen SC Gastel, Moerse Boys-Domburg, BS( -MOC'17; Vierde klasse A: Vogelwas- de-Koewacht, De Noormannen-Hulste- loo, HVV'24-Aardenburg, Clinge-Hoott- plaat, Jong Ambon-Axel, Ria W.-Honlr nisse; Vierde klasse B: FC Berger- WVV'67, Steenbergen-Divo, Grenswack- ters-Hansweertse Boys, Wernhout- Odio, Walcheren-Val Aan, Meto- Luc- tor'88; Vijfde klasse A: Groedr Graauw, Biervliet-SDO'63, Sluiskil-Co:: Boys, Sluis-Oostburg, Schoondijke-U- zendijke; Vijfde klasse B: Robur-Vos- meer, Kwadendamme-Renesse, Ze- land Sport-Rimboe, Dreischor-Ouwet kerk, Lewedorpse Boys-Nieuw Borg vliet, Volharding-Kaaise Boys. Indien niet anders vermeld, aanvang 14.30. Vrouwen Derde klasse: Noad-Terneuzsr (10.00), WDS'19-Schijf, OVV'67-Kaaist Boys, SC 't Zand 3-Dongen, Blauw Wi -Madese Boys, Marjola Girls-SC Gastel. I Wielrennen Erpelkapperstoertocht. Afstand: 60kilo meter. Organisatie: toerclub Axel, Aan vang: 9.0Q. Inschrijving vanaf 8.00inca fé Cambrinus op de Markt in Axel. Zaalhandbal Mannen. Eerste klasse: d'n Boeme laer-EMM, de Sprint-Delta Sport, Twee de klasse: GSC-Witte Ster'75 2. Locatie Sportpunt Zeeland Goes. Aanvang 12.00. Derde klasse: de Beuk-Delti Sport 2. Vierde klasse: Olympus-GSCz Locatie: Nassaulaan Middelburg. Aan vang: 13.10. Vrouwen. Tweede klasse Olympus-GHV. Locatie: Baskensbu'! Vlissingen. Aanvang: 12.00, Wit Ster'75- EMM. Junioren: Orion-HVM Locatie: de Stenge Heinkenszand. Aait vang: 14.30. Zwemmen Eredivisie: ADO Den Haag-FC Gronin gen, Roda JC-Sparta, Ajax-PSV, NEC- Heracles. Hoofdklasse A: Ajax-Doto, Quick Boys-Capelle (15.00), FC Lisse-Kloetin- ge, Ter Leede-ARC, Excelsior Maas sluis-Katwijk, Hoek-Rijnsburgse Boys, Scheveningen-Noordwijk. Eerste klas se C: Roda Boys-Groote Lindt, SSV'65-Rijsoord, Oostkapelle-GJS, Ar- nemuiden-LRC, Dinteloord-Achilles Veen, VVGZ-Nieuw Lekkerland (15.00). Tweede klasse E: De Meeuwen-Har- dinxveld, Kapelle-GPC, Wield- recht-Zaamslag, NSVV-VVC'68, Rillan- dia-Tholense Boys, AZVV-Tern. Boys. Derde klasse A: Nieuwdorp-Bruse Boys, Spui-SKNWK, Duiveland-Hein- kenszand, Serooskerke-FC Dauwendae- le (15.00), 's Heer Arendskerke-Veere, WHS-ZSC'62; Derde klasse B: Noad '67-TSC (15.00), The Gunners-Kogelvan- gers, Seolto-Klundert, Zwaluwe-Baro- Zeeuwse competitie. HoofdkM deel 5. Vrijburgbad. Aanvang 13.00.Ut ganisatie: De Stormvogel. GOES - Scheidsrechters»®# ging Noord- en Zuid-Bevelani houdt vandaag de districtsfina le spelregels voor jeugdvoetbal teams. Voor de eindstrijd hebben ad de teams van HSSC'61 uit He en Boeikoop, Vuren, Yerseke en 2 en Kapelle geplaatst, m wedstrijd begint om 19.30 uu en wordt gehouden in Ka- Munc in Hansweert.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40